پزشکانجراحی زیباییلیپوماتیک

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران【سال 1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات مفیدی را در رابطه با این جراحی زیبایی در اختیارتان قرار دهیم. امروزه دغدغه بسیاری از مردم چه خانم‌ها و چه آقایان اضافه وزن و نامتناسب بودن شکل ظاهری خود می باشند و به همین دلیل به منظور خلاصی از چربی ها و اضافه وزن، دست به اقدام انواع جراحی های زیبایی اعم از: جراحی ابدومینوپلاستی می زنند. بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران با در نظر داشتن ساختار کلی بدن و هم چنین میزان چربی موجود در بدن هر شخصی اقدامات لازم را به منظور انجام جراحی ابدومینوپلاستی در پیش می گیرد.

جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟

جراحی ابدومینوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی رایج در میان زنان و مردان محسوب می شود که توسط بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران صورت می گیرد و منجر به کاهش وزن و تناسب اندام در افراد مشتاق به لاغری می گردد.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران، پیشنهاد می کند، خانم‌هایی که زایمان های متعدد انجام داده اند و از وجود شکمی شل، افتاده و در عین حال بزرگ رنج می برند، جراحی ابدومینوپلاستی را انجام دهند و به این طریق به تناسب اندام و زیبایی ظاهری دست یابند.

افرادی که اضافه وزن بسیاری دارند و از شکم بزرگ خود احساس نارضایتی دارند، نیز گزینه مناسبی برای انجام جراحی ابدومینوپلاستی می باشند.

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی این است که این جراحی در صورتی قابل بازگشت است که رژیم غذایی مناسبی را در پیش نگیرید و بسیاری از نباید ها و بایدها را رعایت نکنید و هم چنین طبق نظر بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران سبک زندگی خود را تغییر ندهید.

چه کسانی می توانند جراحی ابدومینوپلاستی را انجام دهند؟

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران افرادی که می‌توانند تحت پوشش این جراحی به وزن ایده آل و تناسب اندام دست یابند را به شرح زیر بیان می کند:

 1. افرادی که از سلامتی کامل برخوردار باشند و هیچ گونه مشکلی با بیهوشی کامل نداشته باشند.
 2. بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران افرادی را مستلزم جراحی ابدومینوپلاستی می داند که وزن ثابتی داشته باشند و دچار تغییرات وزنی نشوند.
 3. پس از انجام جراحی ابدومینوپلاستی تردیدی به دل راه ندهد و انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه جراحی داشته باشند.
 4. خانم ها و آقایانی که از شکل ظاهری شکم خود ناراضی هستند و از بزرگی آن رنج می‌برند، می‌توانند به کمک بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران به هدف خویش دست یابند.
 5. خانم هایی که چندین بار زایمان پی در پی داشتند و بدین وسیله عضلات شکم آنها پوست اضافه آورده است نیز به راحتی می‌توانند تحت نظر بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران چنین جراحی را انجام دهند و به این طریق پوست آنها را سفت و عضلات شکم را تقویت می کنند.

چه کسانی می توانند جراحی ابدومینوپلاستی را انجام دهند؟

راه های شناسایی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران

راه ها و روش های بسیاری وجود دارد که به شما در رسیدن به هدف خویش یعنی یافتن بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران یاری می رساند. با این وجود ما در این مقاله چند مورد از روش های شناسایی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران را برای شما بیان می کنیم تا در صورت بروز مشکل نیازی به جست و جو نداشته باشید.

اولین روش برای شناسایی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران این است که در صورتی که قصد چنین جراحی را داشتید، نزد پزشک عمومی و یا پزشک خانوادگی خود بروید و از ایشان در رابطه با بهترین جراح پیکرتراشی در تهران و یا بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران سوالاتی بپرسید و مشخصات پزشک موردنظر را از ایشان بگیرید. به این سبب که اکثر پزشکان با همکاران خویش آشنایی دارند و به راحتی شما را در رسیدن به مقصودتان کمک می کنند.

روش دیگر در شناسایی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران این است که در فضای مجازی به دنبال جراح موردنظر و یا بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران یا هر شهر دیگری بگردید و پس از یافتن بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران نزد وی بروید و به صورت حضوری مهارت و تخصص جراح را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهید.

در صورتی که روش های پیشین کارساز نبود، به شما توصیه می کنیم تا از اقوام و آشنایانی که قبلا نزد جراح ابدومینوپلاستی رفته اند و از مهارت های جراح مذکور رضایت کافی را برخوردار بوده اند، مشخصات لازم را دریافت نمایید.

عوارض جراحی ابدومینوپلاستی:

❌ عفونتیکی از عارضه هایی که ممکن است افراد بعد از جراحی دچار آن بشوند، عفونت می باشد که توصیه می شود برای جلوگیری از این عارضه از دخانیات استفاده نکنند.
👈 آسیب بافتدر هنگام جراحی ابدومینوپلاستی ممکن است، بافت ناحیه ای که جراحی انجام می شود آسیب ببیند و استفاده از دخانیات احتمال این عارضه را افزایش می دهد.
🤕 جای زخم با ایجاد برش در این جراحی زیبایی، جای برش به صورت زخم به صورت دائمی بر روی پوست افراد باقی می ماند.
❣خونریزی یکی از عوارض جراحی، خونریزی می باشد. پزشک متخصص توصیه می کند برای جلوگیری از این عارضه احتمالی چند هفته قبل از جراحی از داروهایی مانند آسپرین استفاده نکنید.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران را بشناسید!

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمد علی رجب پور؛ رتبه یک بورد جراحی کشور سال 1392 کسب کرد و همچنین رتبه یک آزمون فوق تخصص جراحی پلاستیک کشور سال 1393 نیز دریافت نموده اند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی و اصلاح راه هوایی
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی پروتز سینه
 • جراحی لیفت سینه
 • جراحی زیبایی شکم
 • لیفت نواحی مختلف بدن (شکم، بازو و ران)

آدرس:

شمال غرب تهران

شماره تماس:

02191035830

دکتر جعفر علوی

دکتر جعفر علوی

دکتر علوی متخصص جراحی عمومی و زیبایی هستند و از بهترین جراحان زیبایی تهران به شمار می روند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه موفق همواره از بهترین امکانات و تکنیک های روز دنیا در جراحی های خود استفاده می کنند. حوزه تخصصی دکتر جعفر علوی در جراحی زیبایی می باشد و در این امر تبحر و تجربه کافی را دارند. علاوه بر این، ایشان مهارت ویژه ای در فرم بخشیدن به بدن از طریق پروسیجرهایی مثل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک دارند.

ساعت حضور در مطب: روزهای دوشنبه عصر با هماهنگی و نوبت قبلی

ویزیت به صورت رایگان می باشد.

خدمات:

 • بلفاروپلاستی
 • لیفت صورت
 • ماموپلاستی
 • ابدومینوپلاستی
 • پیکر تراشی
 • جراح سینه
 • لیپوماتیک
 • پروتز سینه
 • ژنیکوماستی
 • تزریق چربی
 • براکیوپلاستی(لیفت بازو)
 • تای پلاستی( لیفت ران)
 • رینوپلاستی
 • سانترال
 • بوکال فت

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، کوچه نهم (شهید شعبانی)، پلاک ۲۴، طبقه ‌،۳ واحد ۱۷

جهت دریافت نوبت به شماره زیر در واتساپ پیام دهید:

09331306020

شماره تماس:

09306637141

اقدامات پس از جراحی ابدومینوپلاستی

 1. بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران به منظور جلوگیری از عفونت های احتمالی، آنتی بیوتیک هایی را تجویز می کند و از بیمار خویش خواهان این است که در زمان تعیین شده آن ها را مصرف نماید.
 2. مصرف پمادهای مخصوص پس از جراحی نیز تاکید بسیار شده است.
 3. بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران به شما توصیه می کند تا هرگز برای مدتی، بر روی شکم نخوابید و از وارد آوردن هرگونه فشاری بر قسمت جراحی جدا خودداری نمایید.
 4. بهترین جراح ابدومینوپلاستی تاکید بسیار بر تعویض مداوم و منظم پانسمان ها دارد و از بیمار می خواهد تا در رعایت بهداشت و اجتناب از عفونت های احتمالی نهایت تلاش خود را به ارمغان آورد.
 5. بهترین جراح پروتز باسن در تهران به همراه بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران به تمامی بیماران خویش توصیه می کنند تا از استراحت مطلق و قرارگیری چندین ساعته بر روی تخت خودداری نمایید و به طور تقریبی هر سه ساعت یکبار کمی قدم بزنید.
 6. به مدت سه هفته از برقراری رابطه جنسی و انجام فعالیت های سنگین و طاقت فرسا جلوگیری به عمل آورید.
 7. بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران از شما می خواهد تا از وارد کردن هر گونه ضربه و فشاری در محل بخیه ها خودداری نمایید.
 8. در زمان های خاصی نیاز است که گن های طبی را تعویض کنید و به این طریق به روند بهبودی خویش کمک نمایید.
 9. در اولین روز پس از جراحی که در بهترین بیمارستان دولتی در ایران بستری شده اید، نیاز است که به کمک همراه و یا پرستار کمی قدم بردارید.
 10. استفاده از جوراب های مخصوص و پیشگیری از لخته شدن خون به شما توصیه می گردد.
 11. بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران به منظور پرهیز از لخته خونی، آمپول هایی را تجویز می کند.
 12. تا بهبودی کامل، بهتر است که از رانندگی کردن بپرهیزید.
اقدامات پس از جراحی ابدومینوپلاستی

عوارض جراحی ابدومینوپلاستی

بهترین جراحی ابدومینوپلاستی در ایران خاطرنشان می‌کند که این جراحی نیز همانند سایر جراحی های زیبایی، عوارض و خطراتی را به همراه دارد. اما نکته قابل توجه این است که این عوارض و خطرات بسیار نادر می باشند و در صورتی که تحت نظر بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران صورت گیرد، درصد خطای بسیار پایینی را در بر خواهد داشت.

عوارض جراحی ابدومینوپلاستی شامل موارد زیر می باشد:

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران خاطر نشان می کند که وجود درد، تورم و احساس ناراحتی در قسمت شکم، بسیار عادی و طبیعی می باشد و پس از جریان عمل این امکان وجود دارد که احساس درد در قسمت مورد نظر مشاهده گردد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران پیش از انجام جراحی در زمان جلسات مشاوره ای برخی از علائم گذرا و موقتی را برای شما بیان می کند و خاطرنشان می‌کند که این درد و ناراحتی ممکن است تا چندین هفته و یا چندین ماه ادامه داشته باشد و از این رو برخی از داروهای مسکن را برای شما تجویز می کند تا در زمان مواجهه شدن با دردهای بسیار، داروهای تسکین دهنده را مصرف نمایید.

از علائم دیگر عوارض پس از عمل جراحی می توان به خستگی، بی حسی در کل بدن و … اشاره نمود که این علائم هم گذرا می باشند و جای نگرانی نیست.

نکته قابل توجه دیگر در زمینه جراحی ابدومینوپلاستی این است که جای بخیه و اسکار ممکن است تا مدت ها پس از جراحی باقی بماند و این موضوع را به طور کامل بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران در زمان جلسات مشاوره به شما توضیح می دهد.

لازم به ذکر است که بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران یکی دیگر از عوارض نادر این جراحی را افتادگی پوست می داند که آن هم در صورتی که تحت نظر بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران انجام پذیرد، جای نگرانی نیست.

کلام آخر

از شما سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی برای شما مفید و کارساز واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

خطرات و عوارض اصلی ابدومینوپلاستی چیست؟

اگر این جراحی توسط پزشک متبحر انجام شود، معمولا خطرات خاصی را به همراه ندارد و فقط فرد باید دوره نقاهت خود را سپری کند.

چگونه می توان به موفقیت و نتیجه بهتر در ابدومینوپلاستی کمک کرد؟

مهم است که وزن خود را با یک رژیم غذایی خوب و ورزش منظم ثابت نگه دارید. پزشک عمومی می‌تواند در این مورد به شما توصیه کند. اگر سیگار می‌کشید، حداقل شش هفته قبل از عمل سیگار را ترک کنید به کاهش خطر عوارض کمک می‌کند.

چند روز پس از عمل ابدومینوپلاستی می‌توان استحمام کرد؟

به طور معمول سه روز پس از انجام عمل حمام کردن امکان‌پذیر است.

4.9/5 - (14 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا