پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج【سال 1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج آشنا کنیم و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزانم ارائه بدهیم. همانطور که می دانید امروزه افراد بسیار زیادی در جامعه به ویژه در شهر بزرگ کرج وجود دارند که با مشکلات اضافه وزن و چاقی دست و پنجه نرم می کنند و این موضوع آن ها را به شدت آزار می دهد و باعث کاهش اعتماد به نفسشان در جامعه می شود.

به همین دلیل روش درمانی ای به نام ابدومینوپلاستی به منظور از بین بردن چربی های اضافه ناحیه شکم پدید آمده است. همین موضوع باعث شده که افراد زیادی جذب این شیوه درمانی بشوند تا بتوانند به وزن و اندام ایده آل خود برسند. طبیعی است که داشتن اندامی زیبا و ایده آل و پوستی صاف و شفاف، جزو انتظارات و علایق مشترک بین همه انسان ها می باشد، اما در برخی افراد رسیدن به این خواسته ها، همانند رویایی دست نیافتنی است. ولی با وجود جراحی ابدومینوپلاستی، به راحتی می توان به این خواسته ها دست یافت، به شرطی که این روش درمانی جهت از بین بردن چربی های اضافه شکم و به منظور ایجاد لاغری در فرد و رسیدن به اندام و وزن ایده آل و دلخواه توسط بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج نیز انجام بشود.

ابدومینوپلاستی چیست؟

در پاسخ به این سوال که ابدومینوپلاستی چیست باید بگوییم که ابدومینوپلاستی یک روش جراحی زیبایی شکم، به روش باز می باشد. این عمل جراحی بر ناحیه شکم و پهلو انجام می شود برای بهبود بخشیدن به فرم شکم و پهلو  و در نتیجه از بین بردن چربی های اضافه ( چاقی ) و در نهایت رسیدن به اندامی ایده آل. در عمل جراحی ابدومینوپلاستی پوست و عضلات اضافی شکم و پهلو ها از بین می رود. ابدومینوپلاستی توانسته اعتماد به نفس افراد را افزایش دهد و موجب ایجاد روحیه مثبت در آن ها بشود.

روش جراحی ابدومینوپلاستی به گونه ای است که در قسمت زیرین و تحتانی شکم یعنی بالای ناحیه تناسلی تا کناره های پهلو برش هایی توسط جراح ایجاد می شود و چربی های اضافه شکم و پهلو از این قسمت برداشته می شود. همچنین پوست شل شده و آویزان شده هم در این روش جراحی برداشته می شود و در نهایت فرد بیمار، به اندامی زیبا با پوستی صاف و شفاف می رسد. به طور کلی عمل جراحی ابدومینوپلاستی به منظور از بین بردن چربی ها و پوست شل شده و اضافی و سفت کردن عضلات در دیواره های شکم، ناحیه ی شکم صاف  بدون برآمدگی یا چین خوردگی انجام می شود.

ویژگی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج

بهترین جراح ابدومینوپلاستی دارای ویژگی ها و خصوصیات بسیار زیاد و منحصر به فردی است که بر اساس همان ویژگی ها و خصوصیات به او لقب بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج را نسبت می دهند. این ویژگی ها و خصوصیات نیز باید به گونه ای باشد که بتوان با خیالی راحت و خاطری آسوده تر به آن جراح جهت انجام خدمات درمانی و زیبایی مراجعه داشت.

در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج نیز اشاره خواهیم کرد: 

 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج باید دارای تبحر و مهارت بسیار زیادی در زمینه جراحی های شکم باشد.
 • او باید بتواند که شرایط خوب و مناسبی را برای بیمارانش فراهم کند.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج باید بتواند بهترین و دقیق ترین مشاوره را درباره عمل جراحی و نتیجه ی آن، به بیمارانش بدهد.
 • همچنین او باید اطلاعات لازم را در اختیار بیمارانش بگذارد و با حوصله و آرامش و صداقت کامل، به تمامی سوالات بیماران به درستی پاسخ بدهد.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج کسی است که اگر متوجه شد بیمار گزینه ی مناسبی برای انجام عمل ابدومینوپلاستی نیست، او را جراحی نکند. به بیان ساده تر باید بگوییم که بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج کسی است که هدفش سلامتی و بهبودی بیماران باشد نه جنبه های مالی از آن جراحی.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج، پزشک متخصصی است که دارای مهارت و تبحر و دانش و آگاهی بالا می باشد و دوره های آموزش خود را در بهترین و معتبرترین مراکز ، گذرانده باشد. بهترین جراح کسی است که تجربه علمی زیادی دارد و فرد بیمار می تواند با خیال راحت به او مراجعه کند.
 • همچنین بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج باید دارای تحصیلات و مدارک عالی از معتبر ترین مراکز آموزشی و بهترین دانشگاه ها نیز باشد.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی باید پس از انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی، طی چندین جلسه، بیمار خود را معاینه کند و از سلامت جسمی فرد اطمینان کسب کند و پیگیر احوال بیمارانش باشد.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج، باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت داشته باشد و دارای جواز و پروانه طبابت معتبر باشد.
 • همچنین بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج باید برای انجام جراحی های خود، از دستگاه ها و لوازم استریل و پاکیزه استفاده کند.
 • مطب او نیز باید همیشه استریل شده و پاکیزه نیز باشد.

روش های شناخت بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج

برای شناخت و یافت بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج راه و روش های بسیار زیاد و گوناگونی نیز وجود دارد که بر اساس همان راه و روش ها می توان با خیالی راحت و با اطمینان خاطر به یک جراح خوب برای انجام خدمات مربوطه مراجعه کرد.

در ادامه به برخی از مهم ترین روش های شناخت و یافتن بهترین جراح ابدومینوپلاستی  در کرج اشاره خواهیم کرد: 

 • از اطرافیان و مراجعه کنندگان قبلی جراح مورد نظر، پرس و جو کنید، در صورتی که آن ها از خدمات جراح رضایت کامل را داشته باشند می توانید به آن جراح مراجعه کنید.
 • یکی از مهم ترین نکات در رابطه با شناخت و یافتن بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج، توجه به میزان شهرت آن جراح متخصص می باشد.
 • می توانید نمونه کار های جراح مورد نظرتان را در فضای مجازی مثل اینستاگرام و گوگل جستجو کنید و در صورت مورد پسند بودن آن نمونه کار ها، می توانید به او مراجعه داشته باشید.
 • از دکتر عمومی نزدیک محل زندگیتان نیز درباره بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج پرس و جو کنید و با کسب اطمینان، برای انجام خدمات مربوطه، به آن جراح نیز مراجعه داشته باشید.

مزایای ابدومینوپلاستی:

✅صاف شدن پوستدر جراحی ابدومینو پلاستی، پوست شل و افتاده برداشته می شود و پوست صاف می شود.
✅عوارض کمعوارض ناشی از ابدومینوپلاستی بسیار کم است و به ندرت، بیمار، دچارعوارض می شود.
✅دوره نقاهت کوتاهدر جراحی ابدومینوپلاستی ، بیمار مدت کمی بستری می شود و زود ترخیص می شود.
✅درد کمبعد از جراحی ابدومینوپلاستی درد کمی وجود دارد که قابل کنترل است.

تفاوت ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن در چیست؟

لازم است بدانید که خیلی از افراد جراحی ابدمینوپلاستی را با جراحی لیپوساکشن اشتباه می گیرند. درست است که هر دو روش جراحی، به منظور لاغری و از بین بردن چربی های اضافه شکم انجام می شوند اما لیپوساکشن فقط یک هدف دارد آن هم از بین بردن چربی است. یعنی در طی عمل ممکن است پوست شل شود، به بیان ساده تر پوست شل و عضلات شکمی ترمیم نمی شوند، گاهی ممکن است پوست پس از لیپوساکشن، به خوبی جمع نشود ولی در ابدومینوپلاستی این گونه نیست. در ابدومینوپلاستی فرم ظاهری شکم به کلی تغییر می کند و ناحیه شکم پهلو باریک تر و ایده آل تر و زیبا تر می شود.

همچنین در عمل ابدومینوپلاستی، ماهیچه های ناحیه شکم سفت می شود، پوست شل و چربی های اضافی شکم و پهلو خارج می شوند و شکم حالت زیباتری به خود می گیرد. در عمل جراحی ابدومینوپلاستی، ناحیه ی شکم که به دلیل افزایش وزن یا از دست دادن وزن، بارداری و یا از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست، فرم اولیه ی خود را از دست داده می تواند مجددا بافت سفت و متناسب خود را بازیابی کند. در این فرآیند چین های اضافی پوست و چربی های سرسخت خارج شده و در نتیجه زیبایی و جوانی به این ناحیه از بدن باز می گردد.

جراحی ابدومینوپلاستی با هدف از بین بردن چربی و پوست اضافی ناحیه تحتانی معده، زیر شکم، پایین پهلو ها و ناحیه کمر اندامی باریک تر و خوش فرم تر به وجود می آورد. در طی این جراحی همچنین عضله اصلی شکم و همینطور عضلات ضعیف یا جدا شده ای که در طی دوران بارداری کشیده شده یا از شکل افتاده اند، به حالت اول باز می گردند.

تفاوت ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن در چیست؟

اقدامات قبل از جراحی ابدومینوپلاستی

فراموش نکنید که قبل از جراحی ابدومینوپلاستی توسط بهترین جراح در این زمینه لازم است که اقداماتی از جانب خود بیمار صورت بگیرد. این اقدامات و نکات مهم به جهت بهتر پیش رفتن جراحی و حاصل شدن نتیجه مثبت از آن به بیمار توصیه می شود.

در ادامه به برخی از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی ابدومینوپلاستی نیز اشاره خواهیم کرد: 

 • اولین و مهم ترین نکته در رابطه با جراحی ابدومینوپلاستی، پیدا کردن و یافتن بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج می باشد.
 • فراموش نکنید که قبل از انجام جراحی ابدومینو پلاستی  طی چند جلسه به پزشک تان مراجعه کنید و مشاوره دریافت کنید.
 • در بانوانی که قصد کشیدگی بیشتر ماهیچه های شکمی خود را دارند، انجام این جراحی بهتر است زمانی صورت گیرد که فرد دوران بارداری و فرزند آوری خود را گذرانده باشد و یا دیگر قصد فرزند آوری و بارداری را نداشته باشد.
 • برای جراحی ابدومینوپلاستی باید حتما ناشتا باشید و به مدت ده ساعت چیزی نخورده باشید.
 • فراموش نکنید که قبل از انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی، باید حتما به حمام بروید و استحمام کنید.
 • همچنین باید تمام مو های ناحیه شکم و پهلو و زیر شکم را اصلاح کنید و تمیز باشید.
 • قبل از انجام جراحی ابدومینوپلاستی، مصرف هرگونه دارو یا ویتامینی باید تحت نظر پزشک باشد و به طور خود سرانه نباید مصرف کنید.
 • فراموش نکنید که باید به مدت دو هفته قبل از عمل، مصرف هرگونه مشروبات الکلی را کنار بگذارید.
 • باید تا مدت حداقل یک هفته قبل از عمل مصرف دارو های انعقاد خون همانند آسپیرین را به طور کامل قطع بکنید.
 • در صورتی که داروی خاصی را به طور مداوم مصرف می کنید، حتما قبل از جراحی، این مسئله را با پزشک خود مطرح کنید.

مراقبت های پس از جراحی ابدومینوپلاستی

همان گونه که اقدامات قبل از جراحی ابدومینوپلاستی بسیار دارای اهمیت است، مراقبت های پس از آن هم دارای ارزش و اهمیت دو برابر نیز می باشد. مراقبت های بعد از جراحی ابدومینوپلاستی در جهت تسریع در روند بهبودی و حاصل شدن نتیجه مطلوب و مثبت از جراحی، از بیمار نیز درخواست می گردد.

در ادامه به برخی از مهم ترین مراقبت های بعد از جراحی ابدومینوپلاستی اشاره می کنیم:

 • سعی کنید به مدت چهار الی شش هفته ورزش های شدید و فعالیت های سنگین را کنار بگذارید و به بدنتان فشار نیاورید. حتی امکان دارد که پزشک شما، برای بهبودی کامل، به مدت یک ماه به شما استراحت بدهد.
 • طی این مشاوره ها، پزشک دستور العمل هایی را به شما می دهد، که باید این دستور العمل ها را کامل و دقیق و مو به مو انجام بدهید تا نتیجه جراحی، مطلوب و مثبت باشد.
 • قبل از انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی لازم است از مصرف هرگونه دخانیات اجتناب کنید.
 • اگر سیگار  می کشید، باید برای مدت زمان معینی که پزشک شما در نظر دارد، آن را به طور جدی کنار بگذارید و مصرف نکنید.
 • به وعده های غذایی خود توجه داشته باشید، تغذیه نا مناسب روند بهبودی را به تاخیر می اندازد.

برای خواندن مطالب بیشتر راجع به بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

کلام آخر

از شما سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح ابدومینوپلاستی در کرج نیز آشنا کند و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهد. امیدواریم این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و در جهت دریافت مشاوره با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید.

مدت‌ زمان عمل ابدومینوپلاستی چقدر است؟

اگر به تنهایی فقط این عمل انجام شود حدود 2 ساعت زمان می برد.

دوره نقاهت بعد از عمل ابدومینوپلاستی چقدر است؟

بهتر است تا یک هفته بعد از عمل به حالت خمیده راه بروید بعد از آن می توانید فعالیت های معمول را انجام دهید.

هزینه عمل ابدومینوپلاستی چقدر است؟

حتما باید پزشک معاینه شوید. بر اساس معاینه روش جراحی مشخص می شود اعلام هزینه خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا