پزشکان

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز【سال 1402】❤ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کرده و به حذف چربی های اضافه شکم خود بپردازید. چربی ها و پوست های اضافی دور شکم می‌ توانند ظاهری ناپسند به اندام شما داده و موجب کاهش اعتماد به نفس شما شوند. گاهی اوقات این چربی ها با رژیم های سخت و یا ورزش های سنگین نیز حذف نخواهند شد و نیازمند انجام جراحی ابدومینوپلاستی می باشند. این جراحی که به نام تامی تاک نیز شناخته می‌ شود، یکی از جراحی های زیبایی اندام می باشد که در آن پزشک معالج شما برش هایی را بر روی شکم شما ایجاد کرده و مقدار بسیاری از چربی های اضافه و پوست شل شده شکم شما را جدا و حذف می نماید. پس اگر شما نیز به دنبال انجام این جراحی می باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی که با نام اختصاصی تامی تاک نیز شناخته می شود، یکی از انواع جراحی های زیبایی اندام می باشد که هدف اصلی آن حذف چربی ها و پوست های اضافی شکم است. این جراحی به منظور بهبود شکل و ظاهر شکم و تقویت عضلات آن انجام می‌ شود که طی آن، تمامی چربی های اضافی شکم شما برداشته شده و ظاهری سفت به آن داده می شود.

تفاوت جراحی ابدومینوپلاستی با لیپوساکشن در این مورد می باشد که در جراحی لیپوساکشن، هدف فقط از بین بردن چربی های اضافی شکم می باشد؛ اما در جراحی ابدومینوپلاستی، علاوه بر حذف چربی های اضافه، پوست شل نیز از بین رفته و عضلات شکم ترمیم می شوند. همچنین در جراحی لیپوساکشن پوست شکم به حالت اولیه خود ممکن است باز گردد اما در این جراحی شکل ظاهری شکم تغییر اصولی پیدا خواهد کرد و زیباتر از گذشته خواهد شد.

جراحی ابدومینوپلاستی مناسب افرادی می باشد که به دلایلی مانند بارداری و یا افزایش سن دچار اضافه وزن شدید در ناحیه شکم شده اند و تناسب اندام خود را از دست داده اند. آن ها می توانند با مراجعه به بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز، اقدام به حذف چربی های سرسخت شکم خود نموده و زیبایی و جوانی را به این ناحیه از بدن خود باز گردانند.

در واقع شما با جراحی ابدومینوپلاستی می توانید تمامی چربی های اضافی ناحیه زیر شکم، پایین پهلو ها و همچنین ناحیه کمر را از بین ببرید و اندام خود را باریک تر و خوش فرم تر از گذشته نمایید. در این جراحی تمامی عضلات ضعیف و یا جدا شده کشیده می شوند. همچنین اگر شما عزیزان به دنبال تغییر اصولی اندام خود می باشید، می توانید به بهترین جراح پیکرتراشی در شیراز مراجعه نمایید و از خدمات بی نظیر او بهره مند شوید.

ویژگی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز

شهر شیراز یکی از پهناور ترین شهرهای کشور می باشد که در سراسر آن پزشکان بسیاری در زمینه های مختلف زیبایی اندام مانند جراحی ابدومینوپلاستی مشغول به ارائه خدمات می باشند. اما برخی از پزشکان از مهارت لازم جهت انجام جراحی با کیفیت و بدون عوارض جانبی برخوردار نمی باشند و می توانند آسیب ها و عوارضی را برای مراجعان به وجود آورند.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز می بایست دارای ویژگی های متمایز کننده ای نسبت به تمامی پزشکان مشغول در این حوزه داشته باشد که بتواند تمامی مراجعان را به سوی خود جذب نماید. از مهم ترین ویژگی‌ های بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز می بایست تمامی پوست های اضافه در ناحیه شکم را به خوبی بکشد و فرم ظاهری شکم را بهبود بخشد.
 • پزشک منتخب شما می بایست تمامی چربی های موجود در قسمت پهلو ها و کمر را حذف کرده و کمری باریک برای شما به وجود آورد.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی می بایست سطوح قیمتی مناسبی را برای تمامی جراحی های زیبایی اندام خود از جمله جراحی ابدومینوپلاستی در نظر بگیرد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه جراحی زیبایی اندام می بایست در بهترین کلینیک های سطح شهر شیراز مشغول به ارائه خدمات باشد که دسترسی آن برای عموم مردم بسیار راحت باشد.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز می بایست مدارک جراحی پلاستیک خود را از معتبر ترین دانشگاه های پزشکی کشور کسب نموده باشد و در برترین کلینیک ها مشغول به ارائه خدمات باشد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه جراحی ابدومینوپلاستی می بایست عکس هایی از نمونه جراحی های پیشین خود در اختیار تمامی مراجعان قرار دهد.

همچنین اگر شما عزیزان دارای سینه های کوچکی هستید و به دنبال افزایش سایز آن می باشید، می توانید به بهترین جراح پروتز سینه در شیراز مراجعه کرده و از خدمات ویژه او بهره مند شوید.

10 تا از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز را بشناسید!

انواع جراحی ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی کامل: در این روش برش هایی در خط بیکینی ایجاد می شود که توسط آن، تمامی پوست و چربی های اضافی شکم را حذف کرده و شکل ظاهری آن را بهبود می بخشند. این روش برای افرادی توصیه می شود که نیازمند اصلاح زیادی در شکم خود می باشند. در این روش پس از اتمام جراحی ممکن است جراح، درن را برای خارج کردن مایعات اضافی زیر پوست قرار دهد و پس از چند روز برداشته شود. جراحی ابدومینوپلاستی کامل شامل مواردی مانند جدا کردن پوست از دیواره شکمی، هم تراز و صاف کردن عضلات شکمی و درآوردن چربی ها و پوست های اضافی شکم می باشد.

ابدومینوپلاستی جزئی: برش هایی که در ابدومینوپلاستی جزئی ایجاد می‌ شود بسیار کوتاه تر از روش قبلی می باشد و برای افرادی مناسب می باشد که چربی های آن ها در ناحیه شکم کم تر می باشد. در این روش ناف هیچ گونه دست کاری و یا تغییری پیدا نمی کند و پوست اضافی ایجاد شده در ناحیه بیکینی تا زیر ناف برداشته می شود. جراحی ابدومینوپلاستی جزئی شامل مواردی مانند جدا کردن پوست از دیواره شکمی زیر ناف، برداشتن چربی های اضافی و بریدن پوست های اضافی شکم می باشد.

ابدومینوپلاستی محیطی: گاهی اوقات ممکن است علاوه بر سطح شکم، ناحیه پشت نیز نیاز به جراحی زیبایی اندام داشته باشد. در این مواقع بهتر است فرد از جراحی ابدومینوپلاستی محیطی استفاده نماید که موجب شود تمامی چربی های اضافی ناحیه پشت نیز حذف شود.

انواع جراحی ابدومینوپلاستی

توصیه های بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز

 • تا چهار هفته پس از جراحی از انجام ورزش های سنگین و فعالیت های شدید خودداری نمایید.
 • از انجام هرگونه ورزش تا زمان برگشت به شرایط عادی خود اجتناب کنید.
 • اسکار های ایجاد شده بر روی بدن شما تا شش ماه پس از جراحی از بین خواهند رفت اما ممکن است برای همیشه کاملاً محو نشوند.
 • تا دو هفته پس از جراحی از مصرف دخانیات پرهیز نمایید.
 • تا یک ماه پس از جراحی از گن های مخصوص و تجویز شده توسط پزشک استفاده نمایید.
 • سعی کنید میوه های آب دار و طبیعی مصرف نموده و نوشیدن آب فراوان را در رژیم غذایی خود جای دهید.
 • در صورت وجود عوارضی مانند تجمع مایع در زیر شکم و یا بی حسی در ناحیه جراحی شده هر چه سریع تر به پزشک معالج خود مراجعه فرمایید.

کلام آخر

جراحی ابدومینوپلاستی یکی از انواع جراحی های زیبایی اندام می باشد که در ناحیه شکم انجام می شود. طی این جراحی تمامی چربی ها و پوست های اضافی در ناحیه شکم، زیر شکم، پهلو ها و کمر حذف شده و ظاهر زیبا به اندام شما بخشیده می شود.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین جراح ابدومینوپلاستی در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها سلامت و زیبایی را به اندام خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا