پزشکان

بهترین دکتر طب سوزنی در تهران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر طب سوزنی در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی راجع به طب سوزنی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. طب سوزنی روش درمانی است که نیازی به داروهای شیمیایی ندارد و توسط بهترین دکتر طب سوزنی در تهران انجام می شود و هیچ گونه عارضه ای را با خود به همراه ندارد و تنها در زمان فروبردن سوزن ها کمی درد احساس می کنید.

طب سوزنی چیست؟

طب سوزنی یکی از پایه های اصلی طب چینی می باشد که قدمت هزار ساله دارد و پزشکان بسیاری در این زمینه تخصص و مهارت ویژه دارند. امروزه در کشور ما نیز تحت نظر سازمان وزارت بهداشت از آن بهره می برند.

بهترین دکتر طب سوزنی در تهران به کمک سوزن های بسیار نازک و ظریف، قسمت هایی از بدن را تحریک نموده و سبب گردش انرژی در تمامی نواحی بدن می شود و در نهایت موجب بهبودی و درمان فرد می گردد.

ویژگی های بهترین دکتر طب سوزنی در تهران

یکی از گام های مهم برای انجام طب سوزنی این است که به سراغ بهترین دکتر طب سوزنی در تهران بروید و برای درمان از تخصص و مهارت ایشان اطمینان خاطر داشته باشید. حال نکته قابل توجه این است که بهترین دکتر طب سوزنی در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا جزء بهترین ها قرار گیرد. از این رو چند ویژگی مهم بهترین دکتر طب سوزنی در تهران را برای شما ذکر می کنیم:

 1. بهترین دکتر طب سوزنی در تهران باید این ویژگی را داشته باشد که مدرک تخصصی خود را از دانشگاه های معتبر کشور اخذ کرده باشد و تحت نظر سازمان وزارت بهداشت و درمان نیز باشد.
 2.  در جلسات مشاوره ای خود، تمامی روش های طب سوزنی را به صورت تمام و کمال برای بیمار توضیح دهد و سوالات بیمار را پاسخ دهد تا بیمار هیچ گونه ابهامی در رابطه با طب سوزنی نداشته باشد.
 3.  تجربه و سابقه بسیاری در زمینه طب سوزنی داشته باشد و بیماران بسیاری را درمان نموده باشد.
 4. با توجه به این که این درمان، نیاز به ظرافت خاص خود را دارد بهتر است بهترین دکتر طب سوزنی در تهران با کمال دقت و حوصله درمان های لازم را انجام دهد.
 5. از دیگر ویژگی های بهترین دکتر طب سوزنی در تهران باید گفت که به مسائل مالی حساسیت به خرج ندهد و بهبودی بیمار برایش اولویت داشته باشد.

ویژگی های بهترین دکتر طب سوزنی در تهران

طب سوزنی سبب درمان چه بیماری هایی می شود؟

1-مشکلات و اختلالات تنفسی: طب سوزنی توسط بهترین دکتر طب سوزنی در تهران انجام می شود که سبب باز شدن و راحتی عضلات شش ها و در نهایت بهبودی کامل انبساط و انقباض ریه ها می شود. طب سوزنی در درمان اختلالات تنفسی باعث می شود که تنفس به صورت عمیق صورت گیرد و اکسیژن به درستی وارد بدن و سپس از آن خارج شود. از این رو طب سوزنی در درمان بیماری هایی چون آسم، سینوزیت، برونشیت و سایر مشکلات ریوی بسیار مفید می باشد.

2-طب سوزنی به منظور کاهش استرس: در این نوع طب سوزنی غلظت کرتیزول که سبب ایجاد استرس می شود را کاهش می دهند و هورمون های جلوگیری از استرس را آزاد می کنند و در نتیجه موجب احساس آرامش و شادی در فرد می شوند.

3-اختلال گردش خون: بهترین دکتر طب سوزنی در تهران به کمک طب سوزنی رگ های سفت شده را کاملا نرم کرده و بسیاری از بیماری های کشنده ای که به دلیل سفت شدن رگ ها رخ می دهد را از بین می برد. طب سوزنی باعث عملکرد بالای قلب و رفع انسداد در سرخرگ ها و سیاهرگ ها نیز می شود. هم چنین بهترین دکتر طب سوزنی خاطر نشان می کند که این روش سبب کاهش فشار خون نیز می گردد.

4-اختلالات عصبی: طب سوزنی در درمان بسیاری از عوامل ناشی از بیماری های مغزی بسیار کارآمد می باشد و از این رو سبب کاهش تکرار درد، کاهش دردهای ناشی از سردردهای میگرنی و هم چنین سردردهای خوشه ای(کلاستر) می شود و عصب های مسدود شده را فعال می نماید و در نهایت سبب می شود تا بهبود شرایط تومور و جراحی مغز به خوبی صورت گیرد.

5-اختلالات گوارشی: بهترین دکتر طب سوزنی در تهران در مورد اختلالات گوارشی توضیحاتی می دهد و بیان می کند که این اختلالات شامل مشکلات بیماری های معده و روده، ورم مخاط روده بزرگ، عدم گوارش، التهاب معده، یبوست و زخم و خونریزی می باشد که طب سوزنی با ترشح هورمون های روده، معده و هورمون های مربوطه سبب بهبودی فرد و خلاصی وی از بیماری های مرتبط با معده و روده و هم چنین گوارشی می شود.

6-درمان مشکلات زنان و اختلالات تناسلی: بهترین دکتر طب سوزنی در تهران به وسیله طب سوزنی مشکلات مربوط به زنان در دوران قاعدگی، بارداری و هم چنین آمادگی زنان را برای زایمان فراهم می کند تا خانم ها با خیالی آسوده این دوران را پشت سر بگذارند.

7-درمان چاقی: بهترین دکتر طب سوزنی در تهران توصیه می کند تا در کنار ورزش و رژیم غذایی اصولی از طب سوزنی نیز برای کاهش وزن و چاقی خود استفاده نمایید و به نتیجه دلخواه دست یابید.

دکتر مهدی سعیدی

دکتر مهدی سعیدی

دکتر مهدی سعیدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و در سال 1357 در تهران متولد شده است و از جمله بهترین دکتر طب سوزنی در تهران به حساب می آیند. ایشان در سال 1382 دانشنامه پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران و یزد دریافت نمودند و ایشان دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران سپری کردند.

دکتر سعیدی در سال 1390 بورد تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی را از آن خود نمودند و دارای تحصیلات تکمیلی تخصصی ستون فقرات(درمان های مداخله ای نوین در ستون فقرات) در خارج از کشور می باشند. ایشان در سال 2015 دوره آموزشی لیزر پرتوان را در ایتالیا، دوره توانبخشی عصبی مغزی را نیز در ترکیه گذراندند.

دکتر مهدی سعیدی در سال 1394 دوره آموزشی ازون تراپی ستون فقرات را در کشور ایران و دوره آموزشی درمان ستون فقرات با رادیو فرکونسی، دوره آموزشی اپیدوروسکوپی ستون فقرات را در ایران با موفقیت به اتمام رساندند.

خدمات:

 • درمان آرتروز گردن، دیسک گردن، دیسک گردن و قوس گردن
 • درمان کمردرد مزمن و سیاتیک به کمک طب سوزنی
 • درمان جابه جایی مهره های کمر، گرفتگی عضلات کمر و کمر درد در دوران بارداری
 • درمان آرتروز ستون فقرات و تنگی کانال نخاعی به وسیله طب سوزنی
 • استفاده از طب سوزنی به منظور درمان درد لگن، باسن و ران
 • استفاده از طب سوزنی به منظور درمان درد دست و شانه و آرنج
 • زانودرد، آرتروز زانو، درمان پای ضربدری، درمان ورم زانو و صدا کردن زانو
 • درمان مچ ساق پا و کف پا
 • درمان پوکی استخوان به وسیله طب سوزنی

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، تقاطع بهبودی، جنب بانک اقتصاد نوین، پلاک 182، ساختمان دندانپزشکی پردیسان، طبقه دوم

شماره تماس: 02166533245

دکتر سید جعفر محقق

دکتر سید جعفر محقق

دکتر سید جعفر محقق متخصص طب سوزنی می باشند که دوره پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران گذراندند و سپس از فدراسیون طب سوزنی در چین، مدرک دکترای طب سوزنی را از آن خود کردند.

دکتر محقق مدرس رسمی امبدینگ انجمن طب سوزنی، عضو رسمی فدراسیون طب سوزنی ایران و عضو رسمی فدراسیون جهانی طب سوزنی و هم چنین عضو هیئت علمی سازمان مطالعات و تحقیقات می باشند. ایشان مدرک نادا را از موسسه نادای آمریکا اخذ نمودند و صاحب امتیاز و مدیر مسئول نشریه علمی تخصصی طب سوزنی و طب مکمل کشو و جزء سه نویسنده کتاب طب سوزنی نظامی می باشند.

لازم به ذکر است که دکتر سید جعفر محقق یکی از بهترین دکتر طب سوزنی در تهران به شمار می روند که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار مراجعین خود قرار می دهند و از جمله این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

خدمات:

 • میکرونیدلینگ با درماپن
 • بادکش درمانی
 • مزوتراپی و پی آر پی
 • امبدینگ
 • طب سوزنی به منظور لاغری
 • درمان بیماری و یا کاهش درد
 • درمان بیماری های عضلانی و استخوانی به کمک طب سوزنی

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد دهم

شماره تماس: 02126414399 – 02122904799

دکتر غزاله سلیمانی

دکتر غزاله سلیمانی

دکتر غزاله سلیمانی متخصص طب مکمل و طب سوزنی می باشند که یکی از بهترین دکتر طب سوزنی در تهران محسوب می شوند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با مدرک پزشکی عمومی فارغ التحصیل شدند و دوره تخصصی خود را در زمینه پزشکی ورزشی با موفقیت از دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ نمودند.

ایشان به مدت دو سال دوره تخصصی طب سوزنی را در دانشگاه پکن سپری کردند و عضو انجمن پیشگیری و توانبخشی و بیماری های قلبی_ریوی اروپا، عضو تیم معاینات پزشکی رده های ملی پیش از المپیک پکن و المپیک اسیای گوانجو، عضو کمیته پزشکی فدراسیون گلف، افسر دوپینگ ستاد  ملی مبارزه با دوپینگ می باشند.

خدمات:

 • کاشت نخ یا امبدینگ
 • کاهش وزن و لاغری با استفاده از طب سوزنی
 • طب سوزنی زیبایی
 • درمان بیماری های عضلانی استخوانی
 • لیزر پر توان
 • درمان بسیاری از بیماری ها به کمک طب سوزنی
 • درمان بیماری های تنفسی

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان میرداماد نرسیده به میدان مادر، جنب بانک سینا، پلاک 24، طبقه چهارم

شماره تماس: 02122915216 – 02122915217

دکتر امیر فیروز جایی

دکتر امیر فیروز جایی

دکتر امیر فیروز جایی متخصص طب مکمل و دکترای تخصصی طب سوزنی می باشند که عضو موسس و دائم انجمن علمی طب سوزنی ایران، استادیار محقق در دانشگاه علوم پزشکی نانچینگ چین و هم چنین نماینده رسمی ایران در فدراسیون جهانی جوامع طب چینی می باشند.
دکتر فیروز جایی دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند و سپس دوره مقدماتی و پیشرفته طب سوزنی به مدت شش ماه را در یکی از معتبرترین مراکز آموزش طب سوزنی، مورد تایید سازمان جهانی بهداشت در پکن به اتمام رساندند.
ایشان پس از 4 سال تحصیل آکادمیک، مدرک دکترای تخصصی بالینی طب چینی را در ابتدای سال 2015 اخذ نمودند و سپس به ایران بازگشتند.
دکتر فیروز جایی مقاله علمی را با سرپرستی خود در یکی از معتبرترین ژورنال های علمی دنیا(گروه علمی نیچر) به انتشار رساندند و به عنوان سخنران در کنفرانس های دنیا که در کشورهای متعددی چون فرانسه، انگلستان، چین، نیوزلند، اسپانیا و ایران بوده، شرکت نموده است و یکی از بهترین دکتر طب سوزنی در تهران به حساب می آیند.

خدمات:

 • بهبود فلج های عضلانی
 • درمان استرس های فراوان
 • درمان بی خوابی ها
 • درمان انواع بیماری ها به کمک طب سوزنی

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، پلاک 22، طبقه سوم، واحد دوازده

شماره تماس: 02188850481

دکتر علیرضا محجوب

دکتر علیرضا محجوب

دکتر علیرضا محجوب دکترای حرفه ای پزشکی، طب سنتی و سوزنی می باشند که از جمله بهترین دکتر طب سوزنی در تهران نیز محسوب می شوند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1394 به پایان رساندند و تخصص طب سنتی ایرانی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذراندند.

دکتر محجوب عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات پیشگیری اولیه از بیماری های قلب و عروق، مرکز قلب دانشگاه علوم پزشکی تهران از سال 1395 تاکنون، دبیر مرکز پژوهش های دانشجویان پردیس بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران از سال 1392 تاکنون و هم چنین مسئول هماهنگی امور بین المللی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران می باشند.

خدمات:

 • طب سوزنی درمانی مفاصل و ماهیچه
 • طب سوزنی درمانی اعتیاد
 • طب سوزنی درمانی اعصاب و روان
 • طب سوزنی درمانی کاهش وزن و لاغری
 • طب سوزنی درمانی بیماری های زنان
 • درمان بیماری های تنفسی به کمک طب سوزنی
 • درمان بیماری های پوستی و زیبایی
 • حجامت
 • زالو درمانی
 • بادکش درمانی

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش کوچه فرخ، ساختمان فرخ، واحد 101

شماره تماس: 02122186408 – 09022322626

دکتر فرهاد صبری

دکتر فرهاد صبری

دکتر فرهاد صبری متخصص طب سوزنی با سابقه ای بیش از بیست سال می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت به اتمام رساندند و سپس تخصص خود را در زمینه طب سوزنی از روی کشور چین کسب نمودند.

دکتر صبری استادیار دانشگاه علوم پزشکی، دبیر علمی انجمن طب سوزنی کشور، مدیر انجمن علمی طب سوزنی مشور به مدت 8 سال تاکنون و عضو انجمن جهانی درد آمریکا، عضو انجمن درد ایران و هم چنین به مدت 35 سال متخصص بیهوشی نیز می باشند.

دکتر فرهاد صبری را می توان یکی از بهترین دکتر طب سوزنی در تهران به شمار آورد به این دلیل که در تخصص خود مهارت ویژه ای دارند و کلاس های آموزشی و دوره های طب سوزنی گوش را در دانشگاه های کشور ارائه می دهند و مدیر گروه بیهوشی و رئیس گروه بیهوشی بیمارستان های ارتش و مراکز خصوصی پزشکی کشور و خدمت در جبهه های جنگ به عنوان تیم های پزشکی مجروحی و بیماران می باشند.

خدمات:

 • طب سوزنی در درمان انواع بیماری ها
 • به کمک امبدینگ سلولیت ها را کاهش می دهند.
 • طب سوزنی در درمان انواع سردردها هم چون سردردهای میگرنی، دردهای عصبی و عروقی
 • طب سوزنی در درمان کمردرد، زانو درد، دردهای مربوط به شانه و گردن
 • درمان بیماری های مرتبط با اعصاب و روان مانند افسردگی، بی خوابی و اضطراب
 • طب سوزنی در درمان بیماری های مربوط به گوارش، معده و روده
 • زیباسازی صورت و پوست
 • رفع چین و چروک و جای زخم و از بین بردن سیاهی دور چشم
 • طب سوزنی در درمان چاقی و لاغری
 • طب سوزنی در درمان دیسک کمر و درسک گردن
 • ترک انواع مواد مخدری چون سیگار، هروئین، تریاک و شیشه و …
 • طب سوزنی در درمان بیماری های مفاصل و استخوانی
 • افزایش رشد قدی در سنین مختلف
 • درمان انواع آرتروز مانند آرتروز گردن، درد لگن و کمر درد

آدرس کلینیک تخصصی دکتر فرهاد صبری: تهران، خیابان میرداماد، جنب برج های اسکان، مرکز جراحی میرداماد، طبقه دوم

شماره تماس کلینیک: 02188784559

آدرس دوم: تهران، خیابان شریعتی، روبروی میرداماد اول، کوچه بیان، پلاک 23، طبقه دوم، واحد چهارم

شماره تماس دوم: 02122853829

دکتر محمد مهدی اسعدی

دکتر محمد مهدی اسعدی

دکتر محمد مهدی اسعدی متخصص طب سوزنی پکن می باشند. ایشان دوره عمومی طب سوزنی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری نمودند و دوره تخصصی طب سوزنی را نیز با موفقیت به اتمام رساندند.

ایشان عضو رسمی انجمن علمی طب سوزنی ایران، نماینده رسمی انجمن علمی طب سوزنی ایران در صدا و سیما، مدیر مطرح برنامه معرفی طب مکمل در شبکه چهار سیمای جمهوری اسلامی ایران، دبیر اجرایی و مدیر آموزش دوره های تخصصی طب سوزنی و مکمل و هم چنین مدرس رسمی تکنیک تخصصی IMS در طب سوزنی می باشند.

دکتر محمدمهدی اسعدی یکی از بهترین دکتر طب سوزنی در تهران محسوب می شوند به این دلیل که سابقه 17 ساله در بیمارستان های دانشگاهی مانند شهید هاشمی نژاد، بقیه الله و کلینیک صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، کلینیک ریاست جمهوری و بازرس ویژه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سازمان حج و زیارت می باشند.

خدمات:

 • درمان آرتروز گردن، دیسک گردن، دیسک گردن و قوس گردن
 • زانودرد، آرتروز زانو، درمان پای ضربدری، درمان ورم زانو و صدا کردن زانو
 • استفاده از طب سوزنی به منظور درمان ساق پا و کف پا و هم چنین خار پاشنه
 • درمان آرتروز ستون فقرات و تنگی کانال نخاعی به وسیله طب سوزنی
 • استفاده از طب سوزنی به منظور درمان درد دست و شانه و آرنج
 • درمان جابه جایی مهره های کمر، گرفتگی عضلات کمر و کمر درد در دوران بارداری
 • درمان پوکی استخوان به وسیله طب سوزنی
 • استفاده از طب سوزنی به منظور درمان درد لگن، باسن و ران
 • درمان کمردرد مزمن و سیاتیک به کمک طب سوزنی

آدرس: تهران، خیابان سپاه شمالی، جنب میدان سپاه، کوچه روشن، پلاک 311، طبقه اول

شماره تماس: 02177651458

چگونگی جلسات درمانی توسط بهترین دکتر طب سوزنی در تهران

پس از یافتن بهترین دکتر طب سوزنی در تهران، لازم است که برای درمان از منشی پزشک موردنظر نوبت بگیرید و تحت درمان قرار گیرید.

در اولین جلسه، بهترین دکتر طب سوزنی در تهران نبض و زبان شما را بررسی می نماید و به طور کلی شما را ارزیابی می کند تا مشکل را پیدا کند. این جلسه به طور تقریبی یک ساعت زمان می برد و جلسات روتین بعدی تقریبا 30 الی 60 دقیقه بسته به نوع درمان متغیر می باشد.

معمولا در هر جلسه درمانی بهترین دکتر طب سوزنی در تهران  پیش از شروع ادامه درمان، ابتدا وضعیت بیمار و نحوه تغییر علائم بیماری را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد و در این بین سوالاتی نیز از شما می پرسد و در نهایت پس از گرفتن نبض، ادامه درمان را به کمک طب سوزنی و تحریک سوزن ها با جریان الکتریکی انجام می دهد.

در برخی بیماری ها ضروری است که بهترین دکتر طب سوزنی در تهران شیوه زندگی شما را تحت بررسی قرار دهد و دستورات غذایی(رژیم غذایی) و اصلاحات شیوه زندگی را به شما توصیه نماید.

در اکثر بیماری ها تغییرات از همان جلسات نخست آغاز می شود و شما شاهد تغییراتی خواهید بود. با این وجود از نظر علمی و با تجویز بهترین دکتر طب سوزنی در تهران این درمان 4 الی 6 جلسه به طول می انجامد.

لازم به ذکر است که در بیماری های خفیف شاهد تغییرات سریع تری خواهید بود. در صورتی که در بیماری های مزمن این امکان وجود دارد که تا جلسات دهم هیچ نشانه ای از بهبودی را مشاهده نکنید.

بهترین دکتر طب سوزنی در تهران به منظور پایدار نگه داشتن اثر درمان اقداماتی را انجام می دهد و درمان های نگهدارنده را برای شما انجام می دهد.

چگونگی جلسات درمانی توسط بهترین دکتر طب سوزنی در تهران

عوارض طب سوزنی

طب سوزنی جزء روش های درمانی بسیار حساس می باشد و در اکثر اوقات در صورتی که توسط بهترین دکتر طب سوزنی در تهران صورت گیرد و از سوزن های استریل شده بهره گیرد، هیچ گونه عارضه و یا دارای عارضه بسیار ناچیزی خواهد بود.

با این وجود در صورتی که دکتر طب سوزنی مهارت های خاص را نداشته باشد، شاهد عوارض کمی چون درد و خونریزی بسیار کم یا کبودی ناچیز در قسمت ورود سوزن خواهید بود.

در صورتی عوارض طب سوزنی زیاد می شود که شما کاندید مناسبی برای طب سوزنی نباشید و  شرایطی چون باردار بودن، داشتن مشکلات انعقاد خون و یا داشتن باطری در قلب شما سبب عوارضی در انجام طب سوزنی می گردد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر طب سوزنی در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد و هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

آیا طب سوزنی دوران نقاهت داره؟

خیر طب سوزنی دوران نقاهت ندارد و شما بلافاصله بعد از انجام آن می توانید به کارهای روزمره خودتون بپردازید.

آیا طب سوزنی دردناک است؟

خیر، طب سوزنی به هیچ عنوان درد ندارد و شما با خیال راحت می توانید از این روش استفاده کنید.

آیا طب سوزنی زیبایی باعث درد و ناراحتی می شود؟

خیر . سوزن های بکار رفته بسیار ظریف بوده و داخل پوست بطور سطحی قرار می گیرند. بیشترین احساس بیماران یک حس نیشگون مانند در نواحی حساس مانند لب بالایی و نواحی زیر چشمها می باشد که زیاد ناخوشایند نیست.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا