پزشکان

بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با اعتیاد و ترک آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امروزه به دلایل متعددی از جمله دشوار شدن شرایط زندگی، افراد بسیاری به سمت مصرف مواد مخدر و معتاد شدن سوق می خورند و از این رو خود و خانواده خویش را دچار تزلزل و نگرانی می کنند، به همین سبب در کشور مراکز ترک اعتیاد بسیار زیادی ایجاد شده است که در غالب کمک رسانی به این افراد تمامی تلاش خود را می نمایند و در راستای جامعه ای بدون اعتیاد گام های موفقیت آمیز بسیاری را برداشته اند. در این مقاله بهترین مراکز ترک اعتیاد و عوامل اعتیاد را به طور مختصر برای شما عزیزان شرح خواهیم داد تا در صورت بروز هرگونه مشکلی در این رابطه، نگران یافتن کلینیک موردنظر نباشید. به شما پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

اعتیاد چیست؟

یکی از مهم ترین معضلات جامعه امروزی این است که افراد بسیاری به دلایل مختلفی هم چون مشکلات و سختی های زندگی، دوستان ناباب و بسیاری دیگر از این قبیل دلایل، به سمت اعتیاد سوق داده شده اند و از این رو زندگی و آینده خود، خانواده و هم چنین جامعه را به تباهی کشانده اند. معنای اصلی اعتیاد این است که فرد وابستگی بسیار بالایی برای مصرف مواد مخدر دارد و به هیچ عنوان نمی تواند در برابر آن مقاومت به عمل آورد و در جهت ترک نمودن مواد مصرفی ناتوان باقی می ماند. اکثر پزشکان مرتبط با این زمینه، اعتیاد را نوعی بیماری می دانند، به این دلیل که فرد را دچار بیماری های جسمی و روحی، رفتاری و نیز خلل در مغز و سیستم های عصبی ایجاد می نماید. پزشکان متخصص در بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران در راستای ترک آن کلیه تلاش و تخصص خود را به ارمغان می آورند تا این مشکل دشوار را ریشه کن نمایند و فرد را به زندگی سالم و بدون دردسر خود سوق دهند.

در این جا چند مورد از علائم اصلی اعتیاد به مواد مخدر را بازگو می کنیم، از جمله این موارد به صورت زیر می باشد:

 1. وسوسه داشتن برای مصرف هر چه بیشتر مواد مخدر
 2. ناراحتی و افسردگی
 3. مشکل در سیستم اعصاب
 4. کم خوابی و اختلالات مرتبط با خواب
 5. مشکلات موجود در روابط عاطفی و جنسی
 6. دشوار شدم هضم غذا و مشکلات گوارشی
 7. عرق نمودن بسیار
 8. نداشتن حوصله و دقت
 9. اختلال در کار کردن

اعتیاد چیست؟

ویژگی های بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران

نکته قابل توجه در زمینه ترک اعتیاد این است که به منظور رفع این مشکل به سراغ بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران بروید و در راستای ترک نمودن مواد مخدر و یا هر مشکلی، تلاش های لازم را انجام دهید. از این رو شناسایی بهترین کلینیک با مناسب ترین ویژگی ها بسیار مهم و کارآمد می باشد. در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران را برای شما بیان می کنیم تا دیدی باز در این زمینه داشته باشید.

 • یکی از مهم ترین ویژگی بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران این است که باید تمامی پزشکان متخصص کلینیک، مدارک تخصصی مرتبط با زمینه کاری خود داشته باشند و این مدرک تحصیلی را از معتبرترین و به نام ترین مراکز آموزشی دریافت نموده باشند و هم چنین مدرک آن ها تحت نظارت نظام پزشکی قرار گرفته باشد.
 • یکی دیگر از ویژگی های کلینیک ترک اعتیاد این است که دارای مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور باشد.
 • نکته قابل توجه دیگر در راستای انتخاب بهترین مرکز این است که پزشکان و کادر درمان آن جا از سابقه، تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشند.
 • تمامی پرسنل آن، متشکل از افراد کاربلد، ماهر و دلسوز باشند.
 • از نظر جغرافیایی، کلینیک موردنظر در قسمت مناسبی از شهر قرار گرفته باشد و حتی الامکان در محیطی آرام و خوش آب و هوا ایجاد شده باشد.
 • ممکن است بستری در کلینیک صورت گیرد، از این رو بسیار حائز اهمیت می باشد که بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران از نظر ملاک های بهداشتی و امکانات رفاهی، مناسب ترین گزینه ها را دارا باشد.

دکتر علی کربلایی

دکتر علی کربلایی

دکتر علی کربلایی متولد ۱۳۵۹/۱۱/۲۸ از یزد می باشند. کلینیک ترک اعتیاد آرمان یکی از شناخته شده‌ترین و بهترین کلینیک های ترک اعتیاد در تهران به مدیریت دکتر کربلایی است. مواردی که این کلینیک را از بقیه جاها متمایز میکند شامل درمان به صورت سرپایی و پشتیبانی از بیمار بعد از ترک برای باقی ماندن در وضعیت پاک است. همینطور ترک در این مجموعه بدون داروهای جایگزین مانند متادون و ب ۲ و با حداقل علائم ترک مانند درد، خماری و … انجام میشود.
‎در این کلینیک خدمات درمانی ترک اعتیاد توسط تیم تخصصی با همکاری روانپزشک، روانشناس متخصص درمان اعتیاد و همچنین روان پرستار با حداقل هزینه و در عین حال کیفیت بالا به همه ی مراجعین ارائه می شود.
‎این خدمات درمانی در دوره ای 15 تا 21 روزه برای مراجعین ارائه می شود. در صورت مصرف همزمان چند ماده ممکن است با نظر روانپزشک برنامه ریزی مدت زمان درمان تغییر کند. دارو درمانی، سرم تراپی، رواندرمانی، خانواده درمانی و درمان های تکنولوژیک از جمله خدمات این شیوه جامع نگر درمانی می باشد.
در مرحله ابتدایی درمان مصاحبه بالینی توسط روانپزشک و روانشناس انجام می شود. در این مرحله غربالگری نوع ماده مصرفی و مقدار مصرف آن، علائم روانی ناشی از سوء مصرف، تشخیص بیماری های زمینه ای مثل دیابت و نارسایی های قلبی-عروقی، کبدی، کلیوی، فشار خون و همچنین آموزش روانی بیمار برای دوره بهبودی توسط رواندرمانگر انجام می شود.
‎در مرحله بعدی درمان، روانپزشک به صورت روزانه با بیمار در ارتباط است تا دستورات دارویی و سرم تراپی را تنظیم کند. همچنین در طول این دوره درمانی رواندرمانی و آموزش خانواده نیز با برنامه ریزی مشخص روزانه و یا یک روز در میان انجام می شود.
‎به منظور بهبود پاسخدهی بیمار به درمان در طول دوره بیمار اجازه مصرف هیچگونه مخدر و دارویی خارج از دستور دارویی ارائه شده ندارد، مصرف مشروبات الکلی و سیگار به طور کلی در دوره درمانی ممنوع است، در طول این دوره بیمار اجازه رانندگی ندارد و همچنین تا زمان منفی شدن تست و تزریق داروی ضد مخدر اجازه خروج از درمان را ندارد.
‎لازم به ذکر است که این خدمات به صورت سرپایی و در زمان حدود یک ساعت انجام خواهد شد و بعد از دریافت سرم  بیمار به همراه دارو به منزل فرستاده می شود.  در مرحله بعدی درمان نگهدارنده و پیشگیری از عود انجام می شود که شامل ویزیت هفتگی روانپزشک و تجویز دارو به صورت روزانه، ۲ جلسه در هفته رواندرمانی و همچنین استفاده از روشهای درمانی تحریک مغناطیسی ( ار تی ام اس ) می
‎باشد.

خدمات:

 • ویزیت روانپزشکی
 • رواندرمانی و مشاوره
 • درمان های تکنولوژیک (آر تی ام اس)
 • سرم تراپی
 • خانواده درمانی
 • حمایت و پشتیبانی از بیمار در طول دوره درمان و پس از آن

تلفن مطب:

۰۹۰۲۲۳۲۲۶۲۶
۰۲۱۲۶۲۹۰۹۵۴

آدرس مطب:
تهران، خیابان مقدس اردبیلی ابتدای خیابان ب، پلاک ۳۳ واحد ۴

(حتما از صفحه اینستاگرام دکتر کربلایی دیدن کنید)

 اینستاگرام: armanclinic.official@

وبسایت: www.drkarbalaee.com

مشاهده اطلاعات بیشتر

مرکز تخصصی ترک اعتیاد پیام تندرستی

مرکز تخصصی ترک اعتیاد پیام تندرستی

مرکز تخصصی ترک اعتیاد و اعصاب و روان پیام تندرستی در تهران دارای مجوز بستری بیماران سوء مصرف مواد از وزارت بهداشت است و فعالیت های عمده این مرکز در زمینه‌های روانپزشکی و روانشناسی که شامل :

 • بررسی و تشخیص نوع بیماری و اعتیاد
 • درمانهای دارویی و غیردارویی
 • مشاوره و روان درمانی انفرادی و گروهی

و همچنین مشاوره بستری ترک اعتیاد رایگان و روشهای مختلف روان درمانی انفرادی و گروهی برای بیماران مبتلا به اختلالات روانپزشکی و روان تنی و از جمله اعتیاد و به عبارت دیگر سوء مصرف و وابستگی به انواع مواد مخدر، مواد محرک و مواد روانگردان می‌باشد. در کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی، درمان آگونیستی (یعنی درمان با داروهای شبه مخدر: ب2 – متادون – ترامادول و شربت تریاک و متادون) انجام نمی شود.

چرا کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی پیام تندرستی را انتخاب کنیم؟

 • پذیرش، بستری و ارائه خدمات درمانی به بیماران آقا و خانم بصورت 24 ساعته
 • ارائه خدمات هتلینگ و درمانی در اتاق های خصوصی و عمومی برای آقایان و خانم ها
 • ویزیت ماهیانه روانشناس و تجویز دارو توسط روانپزشک با توجه به شرح حال بیمار
 • استفاده از روش های نوین درمانی بدون عوارض و وابستگی دارویی برای بیماران
 • مهارت و شناخت عوارض روانی، جسمی اعتیاد و درمان آن با داروهای روانپزشکی
 • اعزام آمبولانس برای شرایط اورژانسی بصورت شبانه روزی برای بیماران آقا و خانم

با این حال، مهم است باور داشته باشید که اعتیاد قابل درمان است و اولین قدم مهم برای ترک اعتیاد کمک خواستن از نیروی متخصص در این زمینه است. در کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی ،  روش درمان اعتیاد ما توسط تیم های متخصص روانپزشکان، روانشناسان، درمانگران، پرستاران و سایر متخصصین بهداشت روان و متخصصان اعتیاد با تجربه هدایت می‌شود.

تمام روند درمان به صورت فردی و به نیازهای شخصی بیمار بستگی دارد و ما را قادر می‌سازد این اطمینان را به شما بدهیم که تمامی مراتب درمانی شما با بالاترین استانداردهای مراقبتی درمانی حاصل می گردد که شما با اطمینان و دلگرمی قدم اول ترک اعتیاد خود را آغاز کنید و بتوانید بر اعتیاد خود غلبه کنید و از حمایت های درمانی و عاطفی بهترین کلینیک ترک اعتیاد در تهران بهره مند شوید تا بهترین نتایج ممکن را برای شما و خانواده خود که تمامی رفتارهای اعتیاد گونه بر روی روان آنها نیز تأثیرات مخرب گذاشته است را بدهد.

آدرس : خیابان شریعتی، پایین تر از میرداماد، جنب بیمارستان مفید، کوی بیگدلی، پلاک۵

 شماره تماس : 02122222241 /  09126401225

آدرس اینستاگرام: clinicpayametandorosti

وب سایت :  www.clinicpayam.com

کلینیک ترک اعتیاد جمشیدیه

کلینیک ترک اعتیاد جمشیدیه

مرکز اقامتی ترک اعتیاد خانه سلامت افشار در سال 1394 مجوز رسمی را از سازمان بهزیستی کل کشور دریافت نموده است و مقصود این کلینیک از تاسیس مرکز ترک اعتیاد این است که بیمارانی که مواد مخدر مختلف اعتیاد دارند را مجددا به زندگی بازگردانند. کلینیک ترک اعتیاد جمشیدیه دارای امکانات بسیار، همراه با کادری مجرب و متعهد آماده خدمت رسانی به هموطنان خویش می باشند.

این کلینیک از تمامی مراکز معتبر کشور، دارای مجوز های لازم می باشد و از کادر درمانی متشکل از پزشکان با تجربه بالا، مشاوران و روانشناسان دلسوز و مجرب همراه با امکانات رفاهی و تفریحی انواع خدمات درمانی را ارائه می دهند. کلینیک ترک اعتیاد افشار با بیش از ده سال سابقه در این زمینه دارد و قرار گیری در موقعیت جغرافیایی ویژه همراه با آب و هوای سالم و  امکانات هتل پنج ستاره جزء بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران به حساب می آید که در قسمت شمال تهران قرار گرفته است.

مرکز ترک اعتیاد جمشیدیه دارای امکانات تفریحی و رفاهی بسیاری می باشد و از جمله این امکانات شامل، دارای سالن ورزش، فوتبال دستی، سالن بیلیارد، استخر سرپوشیده و بازی های رایانه ای می باشد. این کلینیک آماده بستری شبانه روزی تمامی بیماران در اتاق های عمومی و اختصاصی کاملا مجهز و لوکس می باشد.

خدمات:

 • درمان انواع بیماری های مرتبط با مصرف مواد مخدر
 • درمان اعتیاد به شیشه و انواع مواد مخدر و محرک
 • برنامه های کلی فرهنگی فردی و گروهی همراه با آموزش صحیح و مناسب
 • درمان اثربخشی بالا با طرح اقامت بیماران در محیطی کاملا صمیم، آرام و تمیز

آدرس: تهران، نیاوران، فیضیه، جنب بانک جمشیدیه، پلاک 68

شماره تماس: 02122831037 – 02126121253 – 02126122446 – 09198070170

کلینیک ترک اعتیاد پردیس

کلینیک ترک اعتیاد پردیس

کلینیک ترک اعتیاد پردیس به کمک درست ترین و صحیح ترین روش های علمی و مشاوره های تخصصی به وسیله متخصصین مشاوره و روانشناسی به صورت شبانه روزی در جهت خدمت رسانی به بیماران تمام تلاش خود را می نماید. این کلینیک یکی از بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران محسوب می شود که از کادری با تجربه و ماهر برای درمان و ترک اعتیاد بهره می برد.

کلینیک ترک اعتیاد پردیس از اتاق های خصوصی با امتیاز سی تخت بستری درمان اعتیاد به کمک سم زدایی و بستری سه الی چهار روزه در راستای جلب رضایت بیماران خود تمامی تلاش خود را به ارمغان می آورد.

خدمات:

 • بیماران را حداقل به مدت یک هفته بستری می کنند و تحت درمان های ویژه و مشاوره های لازم توسط متخصصین متعهد و مجرب قرار می دهند.
 • دارای اتاق های خصوصی با امتیاز سی تخت بستری درمان اعتیاد به کمک سم زدایی
 • درمان نگهدارنده با داروی تنفرزای نالتراکسون انجام می پذیرد.
 • درمان تخصصی مصرف کنندگان شیشه، کوکائین، حشیش و محرک های مغزی در درمان بیماران مصرف کننده شیشه
 • برگزاری تمامی کلاس های گروه درمانی و خانواده درمانی هر هفته توسط روانشناسان ارشد بالینی برای بیمارانی که تمایل به بستری برای مدت زمان طولانی دارند.

آدرس: تهران، خیابان بیست متری فلاح، روبروی مسجد جامع ابوذر، طبقه دوم درمانگاه داریوش، کلینیک ترک اعتیاد پردیس

شماره تماس: 02155142183 – 02155140531 – 09123072165

کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی

کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی

کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و سلامت می باشد که از جمله بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران به حساب می آید. این کلینیک مرکز تخصصی روانپزشکی و درمان قطعی سوء مصرف مواد مخدر با بالاترین سطح خدمات درمانی می باشد.

این مرکز از امکانات رفاهی کاملا لوکس و خدمات هتلینگ لاکچری به طور اختصاصی برای هر فرد با در نظر داشتن شرایط جسمی و روحی، مقدار مصرف، نوع مواد مصرفی و زمان مصرف آن ایجاد شده است. در این کلینیک آموزش های لازم جهت درک و درمان اختلالات روحی و رفتاری نیز داده می شود. لازم به ذکر است که این کلینیک دارای مجوز بستری بیماران را نیز برخوردار است و در زمینه ترک اعتیاد مواد مخدر، روانگردان، الکل و محرک به کمک بهره گیری از روش های درمانی مدرن و پیشرفته سابقه و تجربه ای بیش از ده سال را دارا می باشد.

کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی علاوه بر وجود متخصصی روانپزشکی و روانشناسی جهت درمان بیماران اعصاب و روان و هم چنین اعتیاد، از متخصصین قلب و عروق، نورولوژی، دخلی، بیهوشی و نیز مسمومیت در راستای خدماتی بهتر و با ارزش تر تلاش و کوشش می نماید. نکته قابل توجه دیگر کلینیک دکتر جوادی این است که از اتاق های VIP و لوکس به طور کاملا مجزا و سرویس های نگهبانی بیمارستانی در تمامی ساعات شبانه روزی، امکانات رفاهی برای همراهان بیمار، خدمات گروه درمانی، روانشناس اعتیاد و مشاوره های روزانه و هم چنین سایر خدمات اورژانس و آمبولانس را در اختیار عموم مردم قرار می دهند.

خدمات:

 • ترک اعتیاد
 • خدمات بستری
 • خدمات مشاوره ای و روانپزشکی
 • خدمات روانشناسی

آدرس: تهران، آجودانیه، کوچه هشتم(سپهری)، پلاک 28

شماره تماس: 02122222241 – 09127771460

کلینیک ترک اعتیاد دی

کلینیک ترک اعتیاد دی

کلینیک ترک اعتیاد دی توسط تیم پزشکی مجرب و ماهر به سرپرستی دکتر بختیاری در سال 1382 آماده خدمت رسانی در زمینه سم زدایی فوق سریع، جزء اولین کلینیک به فعالیت های درمانی خویش می پردازد. این کلینیک بالاترین سطح میزان درمان موفقیت آمیز را در بین بیماران اعصاب و روان و هم چنین اعتیاد را دارا می باشد.

کلینیک ترک اعتیاد دی از جمله بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران محسوب می شود که بالاترین درصد موفقیت را در درمان این گونه بیماران دارد و از امکانات رفاهی و درمانی بسیاری برخوردار می باشد. پذیرش این کلینیک به صورت سرپایی، مشاوره، بستری و پانسیون در کلیه ساعات شبانه روزی می باشد و از کادر درمانی هم چون متخصص بیهوشی، روانپزشک و مراقبت های بخصوص پزشکان مشاور از سایر تخصص های پزشکی، پزشکی عمومی، کادر درمانگر و روانشناس بالینی و هم چنین تکنسین بیهوشی برخوردار است.

از جمله امکانات رفاهی کلینیک ترک اعتیاد دی شامل دو طبقه و دو بخش کاملا تفکیک شده برای خانم ها و آقایان، سی تخت بستری، دو بخش برای اتاق های عمومی، خصوصی و خصوصی ویژه، انواع سیستم های صوتی و تصویری و یخچال، تمامی فعالیت های ورزشی و سرگرمی از قبیل فوتبال دستی، تنیس روی میز، موسیقی و دوچرخه ثابت، نقاشی و طراحی های فکری، رایانه ای و گروهی و بسیاری دیگر از این قبیل می باشد.

خدمات:

 • ترک اعتیاد
 • خدمات بستری
 • خدمات مشاوره ای و روانپزشکی
 • خدمات روانشناسی

آدرس: تهران، خیابان میرداماد، نفت شمالی، نبش کوچه سوم، پلاک 38

شماره تماس: 02175354

مرکز ترک اعتیاد نیاوران

مرکز ترک اعتیاد نیاوران

مرکز ترک اعتیاد نیاوران از سال 1396 مجوز رسمی وزارت بهزیستی کل کشور را به منظور تاسیس این مرکز اخذ نموده است. این مرکز همواره در راستای آسایش و رفاه بیماران بستری در تلاش و تکاپو می باشد و به کمک برنامه های مدرن و به روز قدم های مهمی در ترک اعتیاد معتادان عزیز بر می دارد.

این مرکز از امکانات رفاهی ویژه ای برخوردار است و ابزارآلات سرگرمی هم چون اتاق های وی آی پی و باشگاه ورزشی، استخر، جکوزی و سونا برخورادر است. مرکز ترک اعتیاد نیاوران را می توان یکی از بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران به شمار آورد به این دلیل که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار عموم مردم قرار می دهد و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • درمان انواع بیماری های اعتیاد آور
 • درمان اعتیاد به شیشه و انواع مواد مخدر و محرک
 • درمان اثربخش با طرح اقامت بیمار در محیطی کاملا پاکیزه و عاری از هر گونه آلودگی و کثیفی
 • ارائه برنامه های فکری، فرهنگی، فردی و گروهی

آدرس: تهران، نیاوران، جنب پمپ بنزین، کوچه مینا، پلاک دو، ساختمان صورتی

شماره تماس: 02122296306

روش های ترک اعتیاد در بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران

در بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران از روش های درمانی و بهبودی متعددی برای ترک نمودن مواد مصرفی بهره می برند که انواع مختلفی دارد و با در نظر داشتن نوع مواد اعتیادآور، مقدار مواد مصرفی و هم چنین با توجه به شرایط جسمی فرد کاملا متنوع می باشد. از این رو برخی از روش های درمانی را در زیر برای شما بیان می کنیم، با ما همراه باشید:

1- روش یابویی: روش یابویی یکی از روش های ناگهانی ترک اعتیاد می باشد که نام آن در بین کلینیک های ترک اعتیاد و افراد معتاد مشهور می باشد و این روش جزء روش های بسیار سریع محسوب می شود در یک روز صورت می گیرد. در روش یابویی هیچ گونه ماده ای جایگزین نمی شود و به صورت کاملا ناگهانی ایجاد می شود و کاهش تدریجی رخ نمی دهد.

2- روش سنتی: در این روش هیچ گونه سرعتی به کار گرفته نمی شود و به تدریج در راستای ترک اعتیاد تلاش می کنند. در بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران، به کمک روش سنتی دوز مصرف را به آرامی کم می کنند و در نهایت به صفر می رسانند.

3- ترک به کمک متادون: در روش ترک با متادون، همانطور که از نامش معلوم است ترک ناگهانی(یابویی) رخ می دهد و پس از این که مواد قطع شد، متادون را جایگزین آن می کنند. این روش با هدف کاهش صدمه و آسیب به فرد معتاد به وجود آمده است و با توجه به این موضوع که متادون از زمان نئشگی بسیار بیشتری در مقایسه با مواد مخدر دارد، استفاده نمودن این مواد به جای مواد مخدر سبب می شود تا خطرات احتمالی و هم چنین عوارض مصرفی کامل تحت کنترل قرار گیرد و موجب کم شدن علائم ترک می شود.

4- روش سم زدایی بدن: در بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران از روش سم زدایی برای افرادی که از دوز مصرفی بالایی استفاده می کنند، بهره می برند. در این روش به منظور تحمل خماری از داروهایی که در نهایت سبب بیهوشی می شوند، به کار می گیرند.

روش های ترک اعتیاد در بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران

مهم ترین اهداف بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران

بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران به منظور اهداف بسیاری به وجود آمده است که از جمله این اهداف، می توان به ایجاد محیطی امن و عاری از هرگونه مواد اعتیادآور اشاره نمود و فرد بیمار در این مکان دسترسی به مواد اعتیادآور نداشته باشد. افراد زیادی در ایران به دنبال بهترین مرکز ترک اعتیاد در ایران هستند.

دومین هدف بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران این است که محیطی را برای بیماران ایجاد نمایند که فرد احساس امنیت، آرامش و به دور از هرگونه استرس و اضطراب را داشته باشد و برای فرد احساس اطمینان را به وجود آورند. هم چنین باید مکانی را برای دیدار خانواده و ملاقات آشنایان فراهم آورند تا فرد بیمار با حمایت های اطرافیان خود، سریع تر به بهبودی دست یابد.

نکته قابل توجه دیگر در زمینه اهداف بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران این است که بسیار ضروری است، مرکز ترک اعتیاد آموزش های لازم جهت بیان احساسات، مهارت های ارتباطی و بیان مشکلات و … را به بیماران خود دهد.

مهم ترین اهداف بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما عزیزان را با بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا