پزشکان

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با آنژیوپلاستی ارائه دهیم. آنژیوپلاستی روشی درمانی محسوب می شود که به منظور رفع تنگی و انسداد رگ های خونی کاربرد دارد. اشخاصی که دچار حملات قلبی و به دنبال آن با گرفتگی رگ مواجهه شده اند و همچنین افرادی که با تشخیص آنژیوگرافی دارای گرفتگی شریان قلب می باشند، به کمک این روش درمانی به بهبودی و سلامتی قبلی خویش باز می گردند. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به آنژیوپلاستی و بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران در اختیارتان قرار می دهیم، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

آنژیوپلاستی چیست؟

آنژیوپلاستی روشی درمانی با حداقل تهاجم و بدون نیاز به جراحی بدن می باشد که توسط بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران انجام می پذیرد. در این روش بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران رگ های مسدود شده و باریک شده را باز می کند و از این طریق از مشکلات بعدی و حملات قلبی جلوگیری به عمل می آورد. آنژیوپلاستی شامل دو نوع می باشد که عبارتند از: آنژیوپلاستی با استنت و آنژیوپلاستی با بالون.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران کیست؟

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران پزشکی می باشد که در زمینه تخصصی خود، دارای مهارت بالایی باشد و از روش های متعددی در درمان بیماری ها و گرفتگی رگ ها استفاده نماید.

پزشکی را بهترین می دانیم که از نظر علمی سطح بالایی داشته باشد و همواره تلاش نماید تا دانش خود را با آخرین پیشرفت های علمی روز همگام سازد که از جمله این همگام سازی عبارتند از: شرکت و حضور فعال داشتن در سمینارها و کنفرانس های علمی و همچنین در امر پژوهش و تحقیقات علمی فعالیت های متعددی را به انجام رساند.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در تهران می بایست اصول ارتباط موثر با بیماران را بداند و در تلاش باشد تا پیش از انجام آنژوپلاستی، اطلاعات کافی و مشاوره دلسوزانه ای را به بیماران خویش ارائه دهد و آن ها را از نگرانی و استرس در امان سازد.

از تجربه و سابقه زیادی برخوردار باشد و بیماران بسیاری را معالجه نموده باشد.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران پزشکی می باشد که انواع روش های درمانی و آنژیوپلاستی را در بهترین بیمارستان دولتی در ایران انجام دهد.

از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه ها در انجام اعمال خویش بهره جوید.

پزشکی را بهترین می دانیم که در وهله اول، به سلامتی بیماران خویش توجه نماید و در جهت بهبودی هر چه سریع تر آن ها از هیچ تلاشی دریغ نکند و به جنبه های مالی توجهی نداشته باشد.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران باید از شماره نظام پزشکی برخوردار باشد و زیر نظر وزارت بهداشت و درمان فعالیت نماید.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران کیست؟

نحوه انجام آنژیوپلاستی

پیش از انجام آنژیوپلاستی، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران جلسه مشاوره ای برگزار می کند و مراحل انجام آنژیوپلاستی و توضیحاتی راجع به این روش درمانی را در اختیار بیماران خویش قرار می دهند تا آن ها را از بروز نگرانی و اضطراب جلوگیری به عمل آورند.

در روش درمانی آنژیوپلاستی تنها بخش کوچکی از بازو، کشاله ران و یا مچ دست به منظور ورود کاتتر بریده می شود و بنابراین جراحی با بریدگی های بسیار زیاد همراه نخواهد بود.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران پیش از اقدام به هر عملی، ابتدا داروی مسکن به بیمار می دهد و سپس قسمت ورودی کاتتر را ضدعفونی و بی حس می کند. پس از سپری نمودن مراحل قبل، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج بر روی قفسه سینه بیمار، گیرنده الکترودی را قرار می دهد و به این طریق از ضربان قلب بیمار باخبر می گردد.

پس از این که بی حسی به صورت کامل انجام پذیرفت، پزشک معالج برش موردنظر را ایجاد می کند و به این صورت به سمت شریان های تحت درمان، سوزن مخصوصی را وارد می کند. لازم به ذکر است که در این مواقع، بیمار دچار فشار می شود و به سبب این که بی حس بوده دردی را متحمل نمی شود و تنها احساس فشار می نماید.

در رابطه با انجام آنژیوپلاستی بهترین دکتر قلب در ایران خاطر نشان می کند که این عمل به طور تقریبی سی دقیقه زمان می برد و در معدود مواقعی این زمان بیشتر می شود. نکته قابل توجه این است که بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران این اطمینان را به بیمار می دهد که در زمان ورود کاتتر به داخل رگ های خونی، هیچ گونه احساس دردی را تحمل نمی کند.

پیش از خارج کردن بالن، بهترین دکتر قلب در تهران و یا بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به منظور رفع انسداد کامل رگ خونی، چندین بار آن را باد و خالی می نماید. در زمانی که بالن باد می شود، به مدت چند ثانیه مسیر جریان خون متوقف می شود و به دنبال آن، احساس درد ناچیزی در بخش قفسه سینه پدید می آید که آن هم گذرا می باشد.

پس از پایان یافتن این عمل، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران، بیمار را برای یک روز در بیمارستان بستری می کند و وی تحت مراقبت های لازم قرار می دهند. در زمان بستری، پزشک معالج به منظور پیشگیری از لخته خونی، داروی ضد انعقاد خون و برای آرام کردن جریان خونی، اسپاسم های کرونری را تجویز می نماید.

لازم به ذکر است که بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران پس از این که از وضعیت کلی بیمار اطمینان حاصل نمود، وی را مرخص می نماید و اقداماتی را برای کمک رسانی به بهبودی سریع تر در اختیار بیمار قرار می دهد. همچنین به بیمار توصیه می کند تا به مدت یک هفته استراحت نماید و پس از آن به کارهای روزمره خود برسد.

دکتر فریبرز نیک آیین

دکتر فریبرز نیک آیین

دکتر فریبرز نیک آیین فوق تخصص قلب و عروق، فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی می باشند که در سال 1345 در شهر اصفهان دیده بر جهان گشودند. ایشان با موفقیت در کنکور سراسری سال 1365 پذیرفته شدند و وارد دانشگاه علوم پزشکی شدند. دکتر نیک آیین رتبه اول را در آزمون پیش کارورزی دانشگاه های آزاد اسلامی کشور از آن خود کردند و سپس به کمک سهمیه یک درصد دانشجویان ممتاز، رتبه اول را در آزمون تخصصی قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی ایران کسب نمودند.

دکتر فریبرز نیک آیین پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک تخصصی، اقدام به دریافت مدرک فوق تخصصی کردند و دوره فوق تخصصی آنژیوپلاستی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سپری نمودند. دکتر نیک آیین در بخش قلب و عروق بیمارستان شریعتی از سال 1382 تاکنون به فعالیت های پزشکی می پردازند و بیماران بسیاری را معالجه کرده اند.

دکتر فریبرز نیک آیین را می توان یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به شمار آورد که فعالیت های علمی و پژوهشی بسیاری را به انجام می رسانند و از جمله این فعالیت ها شامل: عضویت در هیئت علمی دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد نجف آباد می باشد.

خدمات:

 • نوار قلب
 • آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی
 • اکوی قلب، اکوکاردیوگرافی
 • هولتر ریتم و هولتر فشارخون
 • مشاوره قلبی بیماران پیش از جراحی
 • تست ورزش

آدرس مطب: ایران، اصفهان، خیابان شریعتی، مجتمع شریعتی، روبروی درمانگاه بیمارستان شریعتی، طبقه اول، واحد سیزده

شماره تماس: 03136290790

دکتر مهرداد طاهریون

دکتر مهرداد طاهریون

دکتر مهرداد طاهریون متخصص قلب و عروق، فلوشیپ آنژیوپلاستی و اینترونشن، والولوپلاستی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ نمودند و دوره دستیاری را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذراندند.

دکتر طاهریون در سال 1391 مدرک اینترونشنال کاردیولوژی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت نمودند و در بیمارستان های غرضی و مرکز قلب سعدی ارائه خدمات می دهند. ایشان سابقه ای بیش از بیست سال در زمینه درمان های قلبی و عروقی را دارا می باشند و از این رو دکتر مهرداد طاهریون را می توان یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به حساب آورد.

دکتر مهرداد طاهریون در کنگره های داخلی و بین المللی بسیاری سخنرانی می کنند و در راستای ارتقاء سطح علمی خویش از هیچ تلاشی دریغ نمی نمیاند.

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با قلب و عروق
 • فشارخون و درمان آن
 • اکوی قلب
 • هولتر ریتم و هولتر فشارخون
 • آنژیوگرافی
 • اکوی قلب، اکوکاردیوگرافی
 • نوار قلب
 • استنت گذاری
 • مشاوره قلب
 • آنژیوپلاستی
 • تست ورزش

آدرس مطب: ایران، اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب شیرینی بابک، ساختمان نوین، طبقه اول

شماره تماس: 03132215128 – 09907820381

دکتر علی رستمی

دکتر علی رستمی

دکتر علی رستمی فلوشیپ بالون و استنت گذاری، متخصص قلب و عروق می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند و سپس مدرک تخصصی خود را در زمینه قلب و عروق از دانشگاه علوم پزشکی تبریز اخذ کردند. دکتر رستمی دوره فوق تخصصی بالون و آنژیوپلاستی را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندند.

دکتر علی رستمی فعالیت های پزشکی متعددی را در زمینه درمان بیماری های قلبی و عروقی، آنژیوپلاستی و … ارائه می دهند و در بیمارستان های مختلفی خدمترسانی می کنند که از جمله این بیمارستان ها شامل: بیمارستان میلاد، بیمارستان امام رضا(ع) و بیمارستان شمس می باشد.

لازم به ذکر است که دکتر علی رستمی از جمله بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به حساب می آیند که در راستای جلب رضایت عموم مردم بسیار کوشا می باشند و از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

خدمات:

 • درمان تنگی دریچه قلب
 • انجام آنژیوگرافی عروق کرونر از طریق دست
 • انجام بالون و استنت گذاری عروق کرونری
 • تشخیص و درمان عروق کرونر، نارسایی قلبی و بیماری های دریچه ای
 • فشار خون
 • اکوی قلب، اکوکاردیوگرافی
 • نوار قلب
 • مشاوره قلب
 • آنژیوپلاستی و آنژیوگرافی

آدرس مطب: ایران، ارومیه، خیابان شورا، جنب آزمایشگاه دکتر غیبی، برج شورا، طبقه پنجم، واحد نه

شماره تماس: 04433224312

دکتر محمدرضا رادپی

دکتر محمدرضا رادپی

دکتر محمدرضا رادپی فوق تخصص جراحی عروق و متخصص جراحی عمومی می باشند که در سال 1354 متولد شده اند. ایشان دوره پزشکی عمومی را با موفقیت در سال 1379 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به اتمام رساندند و سپس در سال 1386 مدرک جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت نمودند.

دکتر رادپی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در سال 1392 مدرک فوق تخصصی جراحی عروق را اخذ کردند. دکتر محمدرضا رادپی از سال 1392 الی 1396 عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند.

دکتر محمدرضا رادپی یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران محسوب می شوند که در راستای ارتقاء سطح علمی خود بسیار کوشا می باشند.

خدمات:

 • درمان واریس به روش جراحی
 • انجام تمامی اعمال جراحی عروق اعم از: بیماری های آئورت( انسداد و آنوریسم)، تنگی های کاروتید و سکته مغزی، بای پاس های عروق محیطی، دسترسی های عروقی
 • آنژیوپلاستی عروق محیطی( بالون زدن)
 • درمان گرفتگی عروق
 • انجام کلیه جراحی های عمومی از قبیل: جراحی های مرتبط با تیروئید، پستان، دستگاه گوارش و …
 • همو دیالیز( دبل لومن دائم، شالدون، شانت، فیستول، رگ مصنوعی)
 • انجام سونوگرافی، اسکلروتراپی و آر اف و …
 • درمان تنگی های کاروتید و سکته مغذی

آدرس مطب: ایران، شیراز، خیابان معدل، تقاطع فلسطین، ساختمان 110، طبقه پنجم، واحد نه

شماره تماس: 07132317783

دکتر امیرحسین شکیبا

دکتر امیرحسین شکیبا

دکتر امیرحسین شکیبا فوق تخصص قلب و عروق می باشند. ایشان در کنکور سراسری رتبه هشتم در منطقه دو و رتبه بیستم  کشوری را از آن خود کردند. دکتر شکیبا پس از فارغ التحصیلی و اخذ مردک پزشکی عمومی خویش، اقدام به اخذ مدرک تخصصی در زمینه قلب و عروق نمودند و دوره تخصصی قلب و عروق را  خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد سپری نمودند. پس از آن دکتر امیرحسین شکیبا مدرک فوق تخصص اینترونشنال کاردیولوژی را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کردند.

دکتر امیرحسین شکیبا یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به شمار می روند که دارنده مدال نقره ای المپیاد کشوری شیمی می باشند. از جمله خدمات ارائه شده از طرف دکتر شکیبا شامل موارد زیر می باشد:

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با قلب و عروق
 • تست ورزش
 • انجام جراحی بیماری های قلب
 • آنژیوگرافی
 • آنژیوپلاستی
 • فشار خون

آدرس مطب: ایران، مشهد، احمدآباد، عارف دوم، پلاک 32، ساختمان کیمیا، طبقه سوم

شماره تماس: 05138438488

دکتر ابراهیم حیدری

دکتر ابراهیم حیدری

دکتر ابراهیم حیدری فوق تخصص قلب و عروق و متخصص داخلی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اهواز پشت سر گذاشتند. دکتر حیدری پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی، دوره تخصصی را به اتمام رساندند. دکتر ابراهیم حیدری مدرک فوق تخصصی خود را در زمینه قلب و عروق از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با موفقیت دریافت نمودند.

دکتر ابراهیم حیدری بیش از پانزده سال سابقه طبابت و فعالیت پزشکی را دارا می باشند و از این رو ایشان را می توان یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به شمار آورد. دکتر حیدری به کمک همکاران خویش،  دو کتاب در زمینه تخصصی خود به نام های نشانه شناسی بیماری های قفسه صدری( نشر دانشگاه علوم پزشکی اهواز) و دیگری با نام آب و الکترولیت رز نشر ارجمند) تالیف نمودند.

دکتر ابراهیم حیدری از سال 1392 در گروه قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی اهواز، به عنوان هیئت علمی به فعالیت های علمی و پژوهشی پرداختند و در طی این مدت به طور تقریبی هشت مقاله را به چاپ و انتشار رساندند.

خدمات:

 • نوار قلب
 • اکوکاردیوگرافی
 • اسکن هسته ای
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های داخلی
 • درمان بیماری های مختلف قلب و عروق
 • آنژیوگرافی
 • سی تی آنژیوگرافی
 • هولتر آریتمی
 • هولتر فشار
 • تست ورزش

آدرس مطب: ایران، خوزستان، اهواز،کیانپارس ، نبش خیابان شهریور شرقی، مجتمع پزشکی آریان طبقه چهارم

شماره تماس: 06133334727 – 06133330609

دکتر عباس صالحی

دکتر عباس صالحی

دکتر عباس صالحی فوق تخصص بالون آنژیوپلاستی و اینترونشن، متخصص قلب و عروق می باشند که در شهر کرمان دیده بر جهان گشودند. ایشان در کنکور سراسری، رتبه دوم کشوری را کسب کردند. دکتر صالحی مدرک پزشکی عمومی را در شهر شیراز دریافت نمودند و سپس دوره خدمت سربازی را سپری کردند.

دکتر عباس صالحی در آزمون دوره تخصصی، رتبه تک رقمی، هشت را کسب نمودند و سپس وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور اخذ مدرک تخصصی قلب و عروق شدند. نکته قابل توجه در رابطه با دکتر صالحی این است که ایشان به مدت چندین سال در جنوب کشور و در خوزستان در بیمارستان های نفت و تأمین اجتماعی به فعالیت های درمانی و پزشکی می پرداختند.

دکتر عباس صالحی دوره فوق تخصص بالون آنژیوپلاستی و اینترونشن را در تهران سپری کردند و سپس دوره درمان و لیزر واریس را در کشور لهستان پشت سر گذاشتند. با تمام این تفاسیر، دکتر عباس صالحی را می توان از جمله بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به حساب آورد.

خدمات:

 • آنژیوپلاستی
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مربوط به قلب و عروق
 • درمان تنگی عروق و دریچه ها
 • الکتروکاردیوگرافی( نوار قلب)
 • درمان قطعی واریس به طریق اسکلروتراپی و لیزر
 • آنژیوگرافی
 • اکوکاردیوگرافی( اکو) و تست ورزش

آدرس مطب: ایران، تهران، بلوار کشاورز، بین جمالزاده و کارگر، جنب داروخانه دکتر شیدا دوست، ساختمان پزشکان بهار، طبقه اول، واحد شش

شماره تماس: 02166944182

انواع روش های آنژیوپلاستی

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران خاطر نشان می کند که آنژیوپلاستی دارای دو نوع روش درمانی می باشد که از جمله این روش ها به شرح زیر می باشد:

آنژیوپلاستی قلب: در صورتی که شریان های تامین کننده خون قلبی، مسدود شده باشند و یا دچار اختلالاتی شوند، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران از روش درمانی آنژیوپلاستی قلبی بهره می جوید. این روش درمانی برای افرادی استفاده می شود که دارای علائمی از قبیل: تنگی نفس، وجود درد و ناراحتی در بخش قفسه سینه می باشد.

آنژیوپلاستی محیطی: بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران در مواقعی که عروق اندام های انتهایی( اعم از: پاها و بازوها) گرفته و مسدود شده باشند، از روش آنژیوپلاستی محیطی برای رفع این انسدادها استفاده می کند. از علائم افرادی که نیازمند آنژوپلاستی می باشند، می توان به نشانه هایی همچون: دردهای پی در پی، تغییر رنگ پوست یا بی حسی دست ها و پاها، گرفتگی عضلات، خستگی و سوزن سوزن شدن اشاره کرد.

انواع روش های آنژیوپلاستی

کاربردهای آنژیوپلاستی

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران در رابطه با آنژیوپلاستی و کاربردهای آن توضیحاتی را بیان می کنند و همچنین کاربردهای آنژیوپلاستی را به صورت زیر شرح می دهند:

 1. در صورتی که شخصی دچار حمله قلبی شود و رگ های وی انسداد یابند، بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به کمک آنژیوپلاستی رگ های مسدود شده را باز می کند و سبب کاهش آسیب رسانی به قلب می گردد.
 2. از کاربردهای موثر آنژیوپلاستی می توان به درمان بیماری های قلبی همچون: آترواسکلروز اشاره نمود. آترواسکلروز ساخته شده از پلاک های چربی درون عروق می باشد.
 3. آنژیوپلاستی می تواند علائم شریان انسداد یافته از قبیل: تنفس های کوتاه و درد سینه را کاهش دهد.

مراقبت های پس از آنژیوپلاستی

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران به منظور نتیجه بخش بودن عمل، اقدامات و مراقبت هایی را برای بیمار( شما) شرح می دهد و به شما توصیه می کند تا حد امکان تمامی آن ها را رعایت نمایید.

برخی از این مراقبت ها شامل موارد زیر می باشد:

 1. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران توصیه می کند تا مدتی پس از عمل، غذاهای آبکی و سبک همراه با مایعات بسیار مصرف نمایید.
 2. در صورتی که با عطسه، سرفه و یا خنده بلند مواجه شدید، به منظور جلوگیری از خونریزی روی پانسمان را محکم فشار دهید.
 3. در زمان بالارفتن از پله ها تا حد امکان از خم کردن و فشار آوردن پایی که بر روی آن آنژیوپلاستی قلب انجام شده، خودداری کنید.
 4. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران پیش از ترخیص شما، پانسمان محل آنژیوپلاستی را بر می دارد و به شما توصیه می کند تا محل موردنظر را کاملا تمیز و خشک نگه دارید و از وجود هرگونه کثیفی جلوگیری کنید. هم چنین باید از زدن هرگونه کرم و مواد گیاهی به آن پرهیز کنید.
 5. از قرارگیری در استخر و وان حمام به مدت یک هفته جلوگیری به عمل آورید.
 6. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران توصیه می کند تا از نشستن و ایستادن های طولانی مدت خودداری نمایید.

کلام آخر

همانطور که می دانید، امروزه افراد به سبب این که از عادت های نادرستی همچون: سیگارکشیدن و مصرف دخانیات، مصرف فست فودها و غذاهای پر چرب، عدم ورزش و … پیروی می کنند، منجر شده است تا میزان گسترش بیماری های قلبی و عروقی افزایش یابد. از این رو روش های درمانی متعددی از قبیل: آنژیوپلاستی و آنژیوگرافی مورد توجه پزشکان قرار گرفته است تا در زمینه یاری رسانی نمایند. در مقاله های قبلی شما را با بهترین دکتر آنژیوگرافی در تهران آشنا کرده ایم.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر آنژیوپلاستی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا