پزشکان

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان【سال 1401】❤ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم، 10 مورد از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کرده و از خدمات مورد نیاز خود بهره مند شوید. آنژیوپلاستی یک روش پیشرفته جهت درمان گرفتگی و انسداد شریان های عروقی و ترمیم آن ها، به خصوص در عروق قلبی می باشد که می تواند زندگی بسیاری از افراد را نجات دهد. اگر رگ های انسدادی شما به تعداد زیادی باشد، پزشک شما تصمیم می گیرد تا با انجام از آنژیوپلاستی، به درمان آن ها بپردازد. پس اگر شما نیز نیازمند این روش جهت باز نمودن شریان های عروقی انسداد شده خود هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

آنژیوپلاستی چیست؟

آنژیوپلاستی یکی از زیر مجموعه های روش آنژیوگرافی می باشد که به منظور درمان گرفتگی های شریان های عروقی به خصوص در گروه شریان های قلبی انجام می شود. با گذشت زمان و پیشرفت ابزار مربوط به رگ گشایی، متخصصان قلب تصمیم گرفتند که برخی از گرفتگی ها را توسط این روش درمان نمایند و سلامت قلب را به مراجعان خود هدیه دهند.

آنژیوپلاستی جراحی درمانی قلب می باشد که بسیار کم تهاجمی بوده و نیاز به هیچ گونه بریدگی خاصی ندارد. توسط این روش می توان تنگی و مسدود شدن شریان های عروقی را درمان نمود و به ترمیم آن ها پرداخت. از این روش بیشتر برای باز نمودن شریان های عروقی قلب استفاده می کنند که گرفتگی آن ها موجب بروز حمله های قلبی خواهد شد.

اگر انسداد رگ های عروقی شما زیاد باشد، ممکن است پزشک شما به جای این روش، از عمل قلب باز استفاده نماید و به باز نمودن انسداد های شما بپردازد. این جراحی معمولاً تا دو ساعت طول می کشد و نیاز به بیهوشی کامل ندارد. معمولاً متخصصان قلب از بی حسی های خفیف جهت انجام این جراحی استفاده می نمایند و بیمار طی عمل، کاملا هوشیار می باشد.

پیش از انجام این جراحی می بایست برخی مایعات مانند آرام بخش و رقیق کننده را به بدن خود تزریق کنید تا به صورت کامل آماده جراحی شوید. در این جراحی پزشک معالج شما یک بالن کوچک که مانند بادکنک می باشد را به صورت موقت در محل گرفتگی شریان های عروقی شما قرار می دهد و آن را باد می کند تا رگ های مسدود شده به صورت کامل باز شوند.

پس از انجام این جراحی، رگ های باز شده به روند طبیعی خود بر می‌ گردند و به عملکرد معمولی خود می پردازد. اما ممکن است در برخی از موارد، جهت جلوگیری از مسدود شدن دوباره رگ ها از یک فنر کوچک به نام استنت استفاده نمایند و در رگ مسدود شده قرار دهند. قرار دادن این فنر نیز بسیار حساس و ریسکی می باشد و در مواردی ممکن است پزشک را مجبور به آنژیوپلاستی دوباره نماید.

پس اگر شما نیز از گرفتگی رگ های خود رنج می برید، همین حالا می توانید به بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان مراجعه نمایید و از خدمات او بهره مند شوید. همچنین اگر شما عزیزان به دلیل چاقی مفرط خود دچار مشکلاتی در ناحیه قلب و سایر ارگان های بدن خود شده اید، می توانید به بهترین کلینیک لاغری در اصفهان مراجعه نمایید تا از خدمات بی نظیر آن ها بهره مند شوید.

آنژیوپلاستی چیست؟

ویژگی بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان می بایست دارای ویژگی های متمایز کننده ای نسبت به تمامی پزشکان مشغول در این حوزه داشته باشد که بتواند تمامی مراجعان را به سوی خود جذب نماید. از مهم ترین ویژگی‌ های بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان می بایست تمامی شریان ها و رگ های عروقی و قلبی شما را به صورت کامل باز نماید.
 • پزشک منتخب شما در حوزه آنژیوپلاستی می بایست از بروز حملات قلبی دوباره جلوگیری نماید و عملکرد قلب شما را بهبود بخشد.
 • بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان می بایست دارای فوق تخصص قلب و عروق از برترین دانشگاه های پزشکی کشور باشد و در برترین کلینیک های تخصصی مشغول به ارائه خدمات باشد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه آنژیوپلاستی می بایست در بیمارستان های طرف قرارداد با کلیه بیمه های تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی مشغول به فعالیت باشد و سطوح قیمتی مناسبی را به بیماران خود ارائه دهد.
 • بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان می بایست دارای تعهد کاری باشد و برترین عملکرد خود را در جراحی های مختلف نشان دهد.
 • پزشک معالج شما می بایست کم ترین عوارض و خطرات جانبی را پس از جراحی آنژیوپلاستی برای مراجعان به جای بگذارد.

همچنین اگر شما عزیزان به بیماری های سینه دچار هستید و به دنبال درمان سرطان سینه هستید، می توانید به بهترین جراح سینه در اصفهان مراجعه نمایید و سلامت و زیبایی سینه های خود را به او بسپارید.

10 تا از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان را بشناسید!

دکتر ناهید زمانی

دکتر ناهید زمانی

دکتر ناهید زمانی متخصص قلب و عروق در شهر اصفهان می باشد که بورد تخصصی قلب و عروق خود را با درجه و امتیاز بالایی کسب نموده است. او همواره جراحی های خود را با کیفیت بالایی به اتمام رسانده است و کم ترین عوارض و خطرات جانبی را برای بیماران به جای گذاشته است. هم اکنون تمامی شما عزیزانی که از درد قلب خود رنج می برید و به دنبال پزشکی ماهر جهت باز نمودن گرفتگی های شریان های عروقی و قلبی خود هستید، می توانید به دکتر زمانی در اصفهان مراجعه نمایید و از خدمات تخصصی او بهره مند شوید.

خدمات:

 • درمان بیماری‌ های قلبی و عروقی
 • درمان نارسایی قلبی
 • درمان بیماری های دریچه ای مانند تنگی و نارسایی دریچه های قلبی
 • درمان بیماری های مادرزادی قلب
 • نوار قلب و اکوکاردیوگرافی

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، روبروی شرکت زمزم، مجتمع پارسیان، طبقه همکف، واحد 210

شماره تماس: 03136269976

دکتر فریبرز نیک آئین

دکتر فریبرز نیک آئین

وی در سال 1345 و در شهر اصفهان متولد شده است. او در سال 1365 در رشته پزشکی دانشگاه آزاد نجف آباد پذیرفته شده و در آزمون پیش کارورزی دانشگاه آزاد اسلامی، موفق به کسب رتبه اول و دریافت سهمیه دانشجویان ممتاز شد. او توانست در آزمون دوره تخصصی قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی ایران شرکت نماید و پذیرفته شود. دکتر نیک آئین فلوشیپ آنژیوپلاستی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت نموده است و هم اکنون از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان محسوب می شود.

خدمات:

 • نوار قلب و اکوی قلب
 • آنژیوپلاستی
 • هولتر فشار خون و هولتر ریتم
 • تست ورزش و مشاوره قلبی بیماران قبل از جراحی

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، ابتدای خیابان شریعتی، مجتمع شریعتی، طبقه اول، واحد 13

شماره تماس: 03136290790

دکتر مهرداد طاهریون

دکتر مهرداد طاهریون

دکتر مهرداد طاهریون متخصص قلب و عروق می باشد که فوق تخصص خود را در حوزه آنژیوپلاستی دریافت نموده است. او در سال 1391 و در رشته اینترونشنال کاردیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شده است و دوره دستیاری خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده است. هم اکنون دکتر طاهریون در بیمارستان ها و مراکز قلب اصفهان مشغول به ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد و می توانید با خیالی آسوده، سلامت قلب خود را به ایشان بسپارید.

خدمات:

 • مشاوره، اکو و نوار قلب
 • آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی
 • استنت گذاری و کنترل فشار خون
 • لیزر واریس و درمان واریس لگن
 • درمان واریس با لیزر

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب شیرینی بابک، ساختمان نوین، طبقه اول

شماره تماس: 03132215128

دکتر مهدی سلیمانیان

دکتر مهدی سلیمانیان

دکتر مهدی سلیمانیان متخصص قلب و عروق در شهر اصفهان می باشد که تمامی خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مراجعان خود ارائه می‌ دهد. او هم اکنون دارای بیش از 7 سال سابقه در زمینه درمان بیماری های قلبی مراجعان خود می باشد و توانسته است رضایت بالایی را از آن ها کسب نماید. هم اکنون شما عزیزان می توانید جهت درمان بیماری های قلبی و عروقی خود، با خیالی آسوده به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • آنژیوگرافی قلب و عروق
 • آنژیوگرافی مغز و کلیه
 • تست ورزش و نوار قلب
 • مشاوره قبل از جراحی قلب
 • درمان فشار خون
 • اکوکاردیوگرافی

آدرس: اصفهان، خیابان شریف واقفی، ضلع غربی تقاطع گلزار، مجتمع پزشکی پاراتیکا، طبقه سوم

شماره تماس: 03132665311

دکتر رویا سر تاج

دکتر رویا سر تاج

وی دارای تخصص بالایی در حوزه درمان بیماری های قلب و عروق می باشد و از با تجربه ترین و بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان محسوب می‌ شود. دکتر سر تاج دارای 26 سال تجربه ارزشمند در حوزه درمان بیماری های قلبی می باشد و با خدمات با کیفیت خود توانسته است رضایت بالایی از مراجعان خود کسب نماید. هم اکنون دکتر رویا سر تاج یکی از بهترین گزینه ها برای مراجعه شما عزیزان و درمان بیماری‌ های قلبی شما می باشد.

خدمات:

 • آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی
 • تست قلب و تست ورزش
 • نوار قلب
 • اکوکاردیوگرافی

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل زیبا کار، داخل بن بست، مجتمع میلاد

شماره تماس: 03132209897

دکتر علیرضا ریاضی

دکتر علیرضا ریاضی

دکتر علیرضا ریاضی متخصص قلب و عروق در شهر اصفهان می باشد که فلوشیپ خود را در حوزه کاردیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت نموده است. او هم اکنون از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان محسوب می شود که تمامی خدمات خود را با کیفیت بالایی به مراجعان خود ارائه می دهد. اگر شما نیز از گرفتگی های شریان های عروقی و قلبی خود رنج می برید و دچار حملات قلبی شده اید، همین حالا می توانید به دکتر ریاضی مراجعه نمایید و سلامت را به قلب خود بازگردانید.

خدمات:

 • درمان گرفتگی رگ های قلبی توسط آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی
 • تست ورزش و اطمینان از سلامت قلب
 • نوار قلب و اکوی قلب

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، قبل از چهارراه طالقانی، مجتمع خورشید، طبقه چهارم، واحد 18

شماره تماس: 03132248385

دکتر حمید ضیایی

دکتر حمید ضیایی

یکی دیگر از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان، دکتر حمید ضیایی می باشد که تخصص خود را در حوزه قلب و عروق و از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت نموده است. او هم اکنون می‌ تواند تمامی گرفتگی های رگ های قلبی و عروقی شما را توسط آنژیوپلاستی از قسمت های گوناگون بدن مانند ران و یا بازو درمان نماید و سلامت قلب را به شما عزیزان هدیه دهد.

خدمات:

 • اکوکاردیوگرافی و آنژیوگرافی
 • تست ورزش و نوار قلب
 • آنژیوپلاستی و درمان بیماری های مادرزادی قلبی
 • درمان نارسایی قلبی و گرفتگی های قلبی – عروقی

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، نبش خیابان گلدسته، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه سوم

شماره تماس: 03132240693

دکتر یلدا کیانی

دکتر یلدا کیانی

دکتر یلدا کیانی متخصص قلب و عروق می باشد که فلوشیپ تخصصی خود را در حوزه آنژیوپلاستی دریافت نموده است. او رتبه اول دانشکده پزشکی اصفهان را کسب نموده است و هم اکنون از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان محسوب می شود. تمامی شما عزیزانی که از گرفتگی رگ های قلبی خود رنج می برید، می توانید با خیالی آسوده به ایشان مراجعه نمایید و از خدمات با کیفیت او بهره مند شوید.

خدمات:

 • آنژیوپلاستی و آنژیوگرافی
 • درمان گرفتگی های قلبی و عروقی
 • نوار قلب و اکوکاردیوگرافی

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، خیابان پارس، مجتمع مریم، بلوک دوم، طبقه اول

شماره تماس: 03132362071

دکتر حمیدرضا منتظری

دکتر حمیدرضا منتظری

او دارای فلوشیپ اقدامات مداخله قلب و عروق بزرگسالان و تخصص بیماری های قلب و عروق در شهر اصفهان می باشد که با خدمات با کیفیت خود توانسته است عنوان بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان را به خود اختصاص دهد. دکتر منتظری دارای 33 سال تجربه در زمینه درمان بیماری های قلبی می باشد و هم اکنون از باتجربه بهترین پزشکان فعال در این حوزه محسوب می‌ شود. وقت را از دست ندهید و جهت بازگرداندن سلامت به قلب خود به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • آنژیوگرافی
 • عکس برداری قلبی
 • نوار قلبی

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، ساختمان زرین

شماره تماس: 03132345796

دکتر حمید فرزام نیا

دکتر حمید فرزام نیا

دکتر حمید فرزام نیا متخصص قلب و عروق در شهر اصفهان می باشد که از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان محسوب می شود. او فلوشیپ فوق تخصصی خود را در حوزه الکتروفیزیولوژی بالینی قلب دریافت نموده و آماده ارائه خدمات با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

خدمات:

 • درمان بیماری های قلب و عروق
 • درمان گرفتگی شریان های قلبی و عروقی
 • آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی
 • استنت گذاری در رگ های گرفته شده
 • نوار قلب و تست ورزش

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، روبروی بانک سینا، مجتمع آلا، طبقه اول، واحد 105

شماره تماس: 03132245090

عوارض احتمالی آنژیوپلاستی

جراحی آنژیوپلاستی جزو کم خطر ترین درمان های قلب و عروق محسوب می شود که روشی کم تهاجمی بوده و کم ترین عوارض و خطرات را به دنبال خواهد داشت. اما اگر این جراحی به دست پزشک ماهر انجام نشود ممکن است عوارضی از خود به جای بگذارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

لخته شدن خون: در مواردی که پزشک شما پس از جراحی، استنت را در رگ های گرفته شما قرار دهد، ممکن است باعث گرفتگی مجدد سرخرگ شده و حمله قلبی به دنبال داشته باشد. برای رفع این مشکل می بایست از داروهای رقیق کننده مانند آسپرین به صورت مادام العمر استفاده نمایید تا خطر تشکیل لخته خون در استنت را به کم ترین میزان ممکن برسانید.

تنگی دوباره عروق: در موارد نادر ممکن است بیمار پس از آنژیوپلاستی به تنگی عروق دوباره مبتلا شود. به همین دلیل از فنر استفاده می کنند که شانس این خطر را تا 20 درصد کاهش دهند. همچنین اگر از فنر هایی که دارو آزاد می‌ کنند استفاده کنند، ممکن است این احتمال تا 10 درصد دیگر نیز کاهش یابد.

خونریزی و پاره شدن رگ: برخی اوقات ممکن است در جایی که جراحی صورت گرفته، کبودی ایجاد شود و این مورد در ادامه به خونریزی تبدیل شود. همچنین در مواردی ممکن است بالن درون رگ ها باد کند و با فشار وارد کردن به آن، موجب پاره شدن رگ شود. در چنین مواردی می بایست پزشک، بیمار را هرچه سریع تر به اتاق عمل منتقل نماید.

عوارض احتمالی آنژیوپلاستی

توصیه های بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان

 • تا 6 ساعت پس از جراحی می بایست به صورت کامل استراحت نمایید.
 • یک هفته پس از جراحی می توانید به فعالیت های روزانه خود باز گردید.
 • جایی که کاتتر وارد آن شده است را می بایست تا 48 ساعت خشک نگه دارید و از استحمام خودداری نمایید.
 • اگر پزشک کاتتر را از کشاله ران وارد کرده است، می بایست تا سه روز از بالا و پایین رفتن از پله، خودداری نمایید.
 • اگر پزشک کاتتر را از بازو یا مچ دست شما وارد کرده است می بایست هیچ وسیله سنگینی را بلند نکنید و از هل دادن یا کشیدن اشیا خودداری نمایید.
 • تا یک هفته از انجام فعالیت های سنگین و ورزش های سخت خودداری نمایید.
 • رژیم غذایی سالم برای قلب را دنبال کنید و استعمال دخانیات را به صورت کامل ترک نمایید.
 • از داروهای رقیق کننده خون به تجویز پزشک استفاده نمایید تا از ایجاد لخته در شریان ها جلوگیری کنید.
 • تا یک هفته پس از آنژیوپلاستی رانندگی نکنید.

کلام آخر

آنژیوپلاستی یکی از روش های درمان گرفتگی و انسداد رگ ها و شریان های عروقی و قلبی می باشد که می تواند افراد را به زندگی طبیعی آن ها باز گرداند. این روش کاملا کم خطر می باشد و در آن هیچ گونه برش خاصی ایجاد نخواهد شد.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با مراجعه به آن ها، سلامت را به قلب خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 12 =

دکمه بازگشت به بالا