جراحی زیبایی

بهترین کلینیک زیبایی در کرج در سال 1401 (لیست بهترین ها)

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین کلینیک زیبایی در کرج آشنا کنیم؛ انسان همواره در تلاش بوده است تا زیبا باشد، درست است که معیارهای زیبایی در طول زمان و از فرهنگی به فرهنگ دیگر تغییر کرده اند؛ اما، امروزه استفاده از روش های زیبایی ارائه شده در کلینیک های زیبایی تخصصی، به شدت محبوب و فراگیر شده است. شمار زیاد کلینیک های زیبایی و تبلیغات پر زرق و برق آن ها، یافتن و انتخاب بهترین و معتبرترین کلینیک ها را سخت کرده است؛ از این رو، نیاز است تا با آگاهی از مهم ترین ویژگی های یک کلینیک زیبایی مناسب، سلامت و زیبایی خود را در کنار هم تضمین کنید.

کلینیک زیبایی چیست؟

همان طور که می دانید، دو دسته از درمان های زیبایی وجود دارد: درمان جراحی و درمان غیر جراحی. جراحی زیبایی، روشی تهاجمی است و نیاز به بستری شدن در بیمارستان و قرار گرفتن تحت مراقبت جراح واجد شرایط، دارد. نوع دیگری از روش های زیبایی، روش هایی هستند که نیازی به جراحی ندارند و به صورت حداقل تهاجمی یا غیر تهاجمی انجام می شوند. بر همین اساس و به طور کلی، دو نوع کلینیک زیبایی وجود دارد؛ در واقع، با توجه به این که می خواهید، جراحی زیبایی داشته باشید یا یک عمل زیبایی غیر جراحی، می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید:

 1. کلینیک زیبایی: کلینیک هایی که می توانید در آن ها از طیف گسترده ای از روش های زیبایی مانند: درمان های صورت، لایه برداری، لیزر درمانی، رفع موهای زائد، تزریقات زیبایی، کانتورینگ بدن، درمان ریزش مو، تقویت مو و سایر درمان های جزئی بهره مند شوید. برای انجام این روش ها به دانش و مهارت یک پزشک نیاز است؛ بنابراین، خدمات این کلینیک ها معمولا توسط یک پزشک متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر انجام می شود. همچنین، پزشکان عمومی که در امور مربوط به زیبایی، آموزش و دوره های معتبر لازم را دیده اند، با اخذ مجوزهای قانونی، در این مراکز خدمات خود را ارائه می دهند.
 2. کلینیک های جراحی زیبایی یا پلاستیک: در حالی که بسیاری از این کلینیک ها ممکن است درمان های ذکر شده در دسته ی اول را ارائه دهند، جراحی های زیبایی یا جراحی پلاستیک مانند بزرگ کردن سینه، لیفت صورت، جراحی بینی، لیپوساکشن و موارد دیگر نیز از خدمات قابل ارائه آن ها است. این خدمات توسط جراحان پلاستیک مانند بهترین جراح پلاستیک در کرج ارائه می شود.

کلینیک زیبایی چیست؟

انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در کرج

امروزه، بسیاری از کلینیک های زیبایی حرفه ای، با خدمات متنوع و شرایط ویژه برای انتخاب وجود دارند؛ بنابراین، ممکن است انتخاب از بین آن ها سخت باشد. هنگام تصمیم گیری برای انجام درمان های زیبایی، اولین قدم همیشه با تحقیق شروع می شود. شما علاوه بر این که درباره ی روشی که می خواهید انجام دهید، نیازمند اطلاعات و آگاهی های لازم هستید، باید در مورد کلینیک ها نیز تحقیق کنید تا با اطمینان خاطر به آن ها مراجعه نمایید. نکات مهمی را که باید در بررسی و انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در کرج رعایت کنید، عبارتند از:

 • مشاوره اولیه رایگان: هرگز نباید برای مشاوره اولیه، هزینه ای پرداخت کنید. حتی اگر اولین جلسه کوتاه باشد، این فرصت را به شما می دهد، تا سؤالات خود را بپرسید و دید کلی نسبت به کلینیک و پزشک به دست آورید. دریافت حس مثبت و احساس راحتی با پزشک عامل مهمی در انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در کرج است.
 • گواهینامه ها و تجارب: اکثر روش های های زیبایی نیاز به آموزش و اخذ گواهینامه های خاصی دارند. دقت کنید آیا پزشک بهترین کلینیک زیبایی در کرج، مجموعه ای از دانش و مهارت ها و مدارک حرفه ای پزشکی لازم را دارد. علاوه براین، پزشک باید از سال ها تجربه عملی در انجام روش مورد نظر شما، برخوردار باشد. به عنوان مثال، انجام تزریقات روی صورت، به تجربه و ظرافت زیادی نیاز دارد. می توانید از بهترین کلینیک زیبایی در کرج بپرسید: پزشکان و پرسنل، چه مدت است که درمان مورد نظر شما را انجام می دهند و هر چند وقت یک بار؟.
 • تجهیزات و فناوری های پیشرفته: بهترین کلینیک زیبایی در کرج از جدیدترین و به روزترین فناوری های پزشکی، زیبایی و درمانی جهت ارائه ی خدمات با کیفیت و استاندارد استفاده می کند تا بهترین و مطلوب ترین نتیجه را برای مراجعین خود به ارمغان بیاورد.

انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در کرج

 • نظرات، توصیفات و تجربیات دیگران: هر چند ممکن است درباره ی یک کلینیک زیبایی نظرات جعلی وجود داشته باشد، اما زمانی که درباره یک کلینیک دارای مجوز، بررسی انجام می دهیم، درک نظرات واقعی کار سختی نخواهد بود. می توانید نظرات را در وب سایت هایی مانند گوگل یا جراحتو پیدا کنید. از سوی دیگر، تبلیغات دهان به دهان می تواند به شما کمک کند تا لیست کلینیک های معتبر را محدود کنید؛ بنابراین، از دوستان و همکاران خود بپرسید آیا توصیه ای یا تجربه ای در مورد مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در کرج دارند. همچنین، به عکس های قبل و بعد مراجعه کنندگان واقعی نگاه کنید؛ زیرا، این بهترین نمونه کاری است که بهترین کلینیک زیبایی در کرج ارائه می دهد. اگر کلینیک نمی تواند عکس های مشتریان خود را به شما نشان دهد، به سرعت آن جا را ترک کنید!
 • کارکنان حرفه ای و خوش برخورد: حضور پزشکان و پرسنل حرفه ای، در تجربه ی شما به عنوان یک مشتری، بسیار مهم است؛ اما فراتر از آن، کارکنان باید گرم و خوش برخورد باشند تا شما احساس راحتی کنید. بهترین کلینیک زیبایی در کرج ترغیب کننده و جذاب است، نه کهنه و سرد. برای مثال ببینید آیا پزشک برای پاسخ و درک سؤالات و نگرانی های شما وقت می گذارد، یا سعی می کند شما را در تصمیم گیری شتاب زده کند؟
 • قیمت رقابتی: قیمت نباید عامل تعیین کننده در انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در کرج باشد؛ بلکه، لیست قیمت ها در بهترین کلینیک زیبایی در کرج، باید قیمت رقابتی و هم تراز با سابقه ی پزشک باشد. توجه کنید، قیمت های بالا نشانه ی برتری یک کلینیک نیست؛ همچنین، اگر خیلی ارزان هم باشد، باز هم به معنی برتر بود آن نخواهد بود. شما آنچه را که برای آن هزینه پرداخت می کنید، دریافت خواهید کرد؛ بنابراین، اگر هر یک از عناصر ذکر شده در بالا وجود نداشت، اجازه ندهید قیمت های تخفیفی، شما را تحت تأثیر قرار دهد.

ما در ادامه فهرستی از بهترین کلینیک زیبایی در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

کلینیک زیبایی آلا

کلینیک زیبایی آلا

کلینیک زیبایی آلا، با هدف ارائه ی خدمات نوین زیبایی و در دسترس قرار دادن آن برای همه ی افراد، با استفاده از فناوری ها و تجهیزات پیشرفته و استاندارد در کرج تأسیس شد. این مجموعه ضمن دریافت مجوزهای فعالیت از وزارت بهداشت با بهره مندی از تجربه و دانش تخصصی پزشکان حرفه ای و کاربلد، ارائه مشاوره بیماری های پوستی، پرسنل خوش برخورد و متعهد، هزینه های مقرون به صرفه، توانسته است میزان بالایی از رضایت را در بین مراجعین خود به دست آورد. بی شک، کلینیک زیبایی آلا، با ارائه ی خدمات و اقدامات نوآورانه زیبایی در حوزه ی پوست، مو، زیبایی و لیزر، یکی از برترین مراکز زیبایی در لیست بهترین کلینیک زیبایی در کرج می باشد.

خدمات

 • لیزر موهای زائد
 • تخلیه ژل و انجام انواع تزریقات زیبایی: بوتاکس، ژل و …
 • رفع غبغب، رفع شل شدگی و افتادگی پوست ناشی از کاهش وزن و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: مزونیدلینگ، هایفوتراپی، رفع ضایعات پوستی، جای جوش، زخم و …
 • خدمات زیبایی صورت: لیفت صورت، کوچک کردن و لیفت بینی، رفع تیرگی زیر چشم، زاویه سازی و …
 • تقویت و درمان بیماری های مو: ریزش مو، ریزش سکه ای مو، تقویت مو، از بین بردن موهای سفید و …

آدرس: استان البرز، کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج پارمیدا، طبقه چهارم، واحد 403

تلفن تماس: 02634093135 – 02634093136

کلینیک زیبایی ارکید

کلینیک زیبایی ارکید

مرکز زیبایی ارکید، با هدف ارائه ی خدمات پوست، مو، زیبایی و لیزر، در پنج شعبه در شهرهای تهران، کرج و ارومیه تأسیس و آغاز به کار کرد. این مجموعه با تیمی متشکل از پزشکان متخصص و حرفه ای و پرسنلی متعهد و مجرب خدمات با کیفیت خود را عرضه می کند؛ برخورداری از دستگاه های مدرن و مطابق با استانداردهای جهانی، در محیطی زیبا و دلنشین در کنار ارائه ی مشاوره های صبورانه و برخورد اخلاقی با مراجعین، از دیگر امتیازات این مجموعه است که منجر به کسب سطح بالایی از رضایتمندی در بین مراجعین شده است. خدمات زیبایی این مرکز علاوه بر بانوان برای آقایان نیز قابل انجام است. بی شک، نام مرکز زیبایی ارکید، به عنوان یکی از مراکز معتبر و برتر در لیست بهترین کلینیک زیبایی در کرج متمایز است.

خدمات

 • ماساژ درمانی
 • لیزر موهای زائد
 • لاغری موضعی با روش کویتیشن
 • انواع تزریقات زیبایی: بوتاکس، ژل و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرودرم، مزوتراپی
 • خدمات زیبایی صورت: برداشتن خال، آر اف، رفع غبغب، رفع سیاهی زیر چشم و …

آدرس 1: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی،جنب اداره پست، ساختمان وزرا، طبقه چهارم، واحد 401

آدرس 2: استان البرز، کرج، گوهردشت (خیابان آزادی)، بین سوم و چهارم غربی، جنب طلافروشی آرمان، پلاک 63، طبقه اول

تلفن تماس: 02634212107 – 02632265654

کلینیک زیبایی مدس

کلینیک زیبایی مدس

کلینیک زیبایی مدس، با هدف ارائه ی خدمات با کیفیت زیبایی در حوزه ی پوست، مو، زیبایی و لیزر در کرج تأسیس شد. این مجموعه با برخورداری از پزشکان متخصص و حرفه ای، پرسنل مجرب و با اخلاق، و بهره مندی از به روزترین تجهیزات زیبایی و پزشکی استاندارد، در محیطی زیبا و دلنشین به ارائه ی خدمات بی نظیر خود به مراجعین اقدام می کند. همچنین، با برخورداری از تجربه ی ارزشمند متخصصین خود در امر درمان های زیبایی و با پیگیری روند درمان مراجعین تا رسیدن به نتیجه دلخواه، توانسته است سطح بالایی از رضایتمندی را کسب کند؛ بی شک، کلینیک زیبایی مدس، یکی از برترین و معتبرترین مراکز زیبایی در لیست بهترین کلینیک زیبایی در کرج است.

خدمات

 • لاغری موضعی
 • لیزر درمانی و لیزر موهای زائد
 • مزوتراپی و تقویت مو، فیلر مو و …
 • انجام انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس و …
 • ارائه ی خدمات جوانسازی و پاکسازی صورت: میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ، هایفوتراپی، مزوتراپی و …
 • ارائه ی خدمات زیبایی صورت: لیفت با نخ، لیفت بینی، زاویه سازی فک، لیفت ابرو، برداشتن خال و …

آدرس: استان البرز، کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، روبروی بیمارستان نور دیدگان، ساختمان سروش، طبقه دوم، واحد 206

تلفن تماس: 09333291272

کلینیک زیبایی دلفینیوم

کلینیک زیبایی دلفینیوم

کلینیک زیبایی دلفینیوم، با تلاش فارغ التحصیلان و متخصصین درماتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران که حداقل دارای بیست و پنج سال سابقه ی درخشان در حوزه ی پوست، مو، زیبایی و لیزر هستند، در کرج آغاز به کار کرد. این مرکز با هدف ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی، علاوه بر برخورداری از پزشکان و پرسنل مجرب، متعهد و حرفه ای، از پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری های روز جهان و از جدیدترین روش های درمانی و زیبایی، استفاده می کند. از این رو، کلینیک زیبایی دلفینیوم توانسته است در طول مدت فعالیت خود، میزان بالایی از رضایتمندی را در بین مراجعین خود به دست آورد و به عنوان یکی از مراکز معتبر و خوشنام در لیست بهترین کلینیک زیبایی در کرج شناخته شود.

خدمات

 • لیزر موهای زائد
 • رژیم درمانی، لاغری و خدمات تناسب اندام …
 • پاکسازی و جوانسازی صورت: هایفوتراپی، مزوتراپی، لیفتینگ، میکرودرم و …
 • خدمات زیبایی صورت و تزریقات زیبایی: تزریق ژل، بوتاکس، رفع خط لبخند و چین و چروک، زاویه سازی صورت، برجسته کردن چانه و …

آدرس: استان البرز، کرج، عظیمیه، بلوار استقلال جنوبی، کوچه مسرور خسروی، پلاک 4، طبقه همکف

تلفن تماس: 02632558467

کلینیک آسمان آبی البرز

کلینیک آسمان آبی البرز

کلینیک آسمان آبی البرز، با کسب مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان، در سال 1394، با همت گروهی از متخصصین درماتولوژی و پزشکان مجرب آغاز به کار کرد. این مرکز به عنوان بزرگترین کلینیک پوست و مو در استان البرز مشهور است. بهره مندی از تجربه و دانش متخصصان، مهارت کادری حرفه ای و حسن رفتار و متعهد بودن پرسنل، در کنار استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های زیبایی و پزشکی روز (مانند دستگاه های لیزر استاندارد)، از وجوه تمایز این مرکز با سایر کلینیک های فعال در کرج می باشد. ارائه ی خدمات با کیفیت و درمان های بی نقصی به مراجعین نیز سبب شده است، نام کلینیک آسمان آبی البرز در لیست بهترین کلینیک زیبایی در کرج، یکی از برترین پیشنهادات باشد.

خدمات

 • لیزر موهای زائد
 • از بین بردن تاتو و خالکوبی
 • انواع تزریقات زیبایی: تزریق فیلر لب، بوتاکس
 • خدمات زیبایی و تقویت مو: کاشت مو و ابرو، تقویت رشد مو و ..
 • تشخیص و درمان انواع بیماری ها و سرطان های پوستی، جراحی کیست و نمونه برداری و …
 • زیبایی، پاکسازی و جوانسازی صورت: جراحی پلک، لیفت صورت، رفع جای جوش، برداشتن خال و زگیل و …

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان بهار، نبش بلوار نژاد رمضانی، روبروی فروشگاه کوروش، کلینیک آسمان آبی، طبقه سوم

تلفن تماس: 02632402304 – 02632402355

کلینیک زیبایی نیک رویان

کلینیک زیبایی نیک رویان

کلینیک زیبایی نیک رویان، در سال 1394، با هدف ارائه ی بهترین و مطلوب ترین خدمات زیبایی با همت دکتر حسین طاهری در کرج تأسیس و آغاز به کار کرد. این مجموعه ضمن بهره مندی از تجهیزات و فناوری های زبیایی و پزشکی روز دنیا و مطابق با استانداردهای جهانی، از دانش و تخصص پزشکان مجرب و حرفه ای، پرسنل متعهد و کاربلد و با رعایت اصول اخلاق حرفه ای در فضایی زیبا و چشم نواز، خدمات قابل قبول و کم نظیر خود را به مراجعین ارائه می دهد. در نظر گرفتن هزینه های مقرون به صرفه و ارائه ی مشاوره های دقیق و دلسوزانه از دیگر ویژگی های مثبت این مجموعه است که سبب شد نام کلینیک زیبایی نیک رویان، به عنوان یکی از مراکز معتبر و حرفه ای در لیست بهترین کلینیک زیبایی در کرج قرار گیرد.

خدمات

 • لیزر موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، فیلر، بوتاکس و …
 • لاغری موضعی، مزوتراپی و چاقی موضعی صورت و …
 • خدمات زیبایی صورت: لیفت با نخ، درمان تیرگی دور چشم و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: کربوکسی تراپی، هایفوتراپی، مزوتراپی و …

آدرس: استان البرز، کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج پارمیدا، واحد 505

تلفن تماس: 02634218342

کلینیک تخصصی پوست و موی مهر

کلینیک تخصصی پوست و موی مهر

کلینیک تخصصی پوست و موی مهر، در سال 1390 به عنوان واحد تخصصی پوست، مو و زیبایی فعالیت خود را در کرج آغاز کرد؛ در سال 1391، انجام کاشت موی طبیعی و لیزر لیپولیز را نیز به مجموعه ی خدمات قابل ارائه خود اضافه نمود؛ این مجموعه در سال 1393، به عنوان دومین درمانگاه تخصصی پوست و مو در استان البرز شناخته شد. در این مرکز، بهره مندی از پزشکان متخصص و مجرب، پرسنل کارآزموده و متعهد در کنار به کارگیری تجهیزات پیشرفته زیبایی و پزشکی سبب شده است سطح بالایی از رضایت مندی در بین مراجعین حاصل شود.

همچنین، کلینیک تخصصی پوست و موی مهر، از معدود مراکزی است که دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان می باشد. علاوه بر ارائه خدمات متنوع زیبایی، تمرکز این مرکز بر کاشت مو است. قطعا مراجعه به کلینیک مهر تجربه ی تکرار نشدنی و مثبتی را برای شما رقم خواهد زد؛ از این رو نام این کلینیک در لیست بهترین کلینیک زیبایی در کرج قرار گرفته است.

خدمات

 • لیزر موهای زائد
 • رفع تاتو و خالکوبی
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس، چربی و …
 • لاغری موضعی یا پیکر تراشی، رفع سلولیت و …
 • خدمات درمانی و زیبایی مو: کاشت مو، درمان ریزش مو، کچلی و …
 • خدمات زیبایی صورت: برداشتن خال و زگیل، رفع جوش، لیفت با نخ، لیفت صورت و …
 • خدمات پاکسازی و جوانسازی پوست: کروبکسی تراپی، میکرودرم، میکرونیدلینگ و سابسیژن

آدرس: استان البرز، کرج، میدان مادر، ابتدای بلوار دانش آموز، جنب فروشگاه رفاه، طبقه سوم

تلفن تماس: 02632771574

رایج ترین روش های جوانسازی پوست

یکی از رایج ترین روش های زیبایی ارائه شده توسط بهترین کلینیک زیبایی در کرج، پاکسازی و جوانسازی پوست است. جوانسازی پوست، از محبوب ترین خدمات زیبایی به ویژه در بین زنان می باشد. افزایش سن، آلودگی هوا، نور خورشید، کاهش وزن و … همه از عواملی هستند که می توانند روند پیری را بر چهره شما ظاهر کنند. با شروع اولین علائم چین و چروک یا افتادگی پوست، ضروری است اقدامات لازم را جهت کند شدن این فرایند انجام دهید. در بهترین کلینیک زیبایی در کرج، خدمات متنوعی برای جوانسازی پوست ارائه می شود؛ این روش ها در سه دسته اصلی قرار می گیرند که در ادامه می خوانید:

رایج ترین روش های جوانسازی پوست

 • روش های تهاجمی: ویژگی این روش ها نیاز به بستری شدن، صرف هزینه های زیاد، دوره ی بهبودی طولانی و عوارض و خطرات احتمالی بیشتر می باشد. از سوی دیگر، نتایج حاصل از روش های تهاجمی، ماندگارتر است. جراحی های پلاستیک و زیبایی در این دسته قرار می گیرند مانند لیفت صورت با جراحی و …
 • روش های حداقل تهاجمی: این روش ها با نفوذ جزئی در پوست، هزینه ها و عوارض کمتری نسبت به روش های تهاجمی دارند؛ مدت دوره ی بهبود نیز در آن ها نسبتا کوتاه تر است. مانند: مزونیدلینگ، میکرودرم، هایفوتراپی و انواع تزریقات زیبایی مانند ژل، بوتاکس و …
 • روش های غیر تهاجمی: این روش ها مراقبت های عمومی و روزانه از پوست را شامل می شوند. مانند استفاده از انواع کرم های ضد آفتاب یا پمادهای پوستی و …؛ تأثیر آن ها به نسبت دو روش قبل، کمتر است؛ اما، کم خطر محسوب می شوند.

برنامه روزانه مراقبت از پوست

مهم نیست چه نوع پوستی دارید؛ رعایت یک برنامه روزانه ی مراقبت از پوست می تواند به شما کمک کند تا سلامت عمومی پوست خود را حفظ کرده و مشکلات خاصی مانند آکنه، جای زخم و لکه های تیره را بهبود بخشید. فراموش نکنید، در مراقبت از پوست خود محصولاتی را انتخاب کنید که متناسب با نوع پوست و حساسیت شما باشد و به یاد داشته باشید که برچسب های روی آن ها را بخوانید. یک برنامه روزانه ی مراقبت از پوست، دارای چهار مرحله اساسی است که می توانید یک بار در صبح و یک بار قبل از خواب این مراحل را انجام دهید. این مراحل عبارتند از:

1. پاکسازی: پاک کننده ای را انتخاب کنید که بعد از شستن، پوست شما را سفت و خشک نمی کند. اگر پوست خشکی دارید و آرایش نمی کنید، بیش از دو بار در روز صورت خود را تمیز نکنید. برای داشتن احساس تمیزی در شستشو، تا مرز شنیدن صدای جیرجیر از پوست، خودداری کنید؛ زیرا، این بدان معناست که چربی طبیعی پوست شما از بین رفته است.

2. سرم ها: استفاده از یک سرم حاوی ویتامین C یا فاکتورهای رشد یا پپتیدها در صبح، توصیه می شود؛ بهتر است زیر کرم ضد آفتاب از سرم استفاده کنید. در شب نیز، رتینول یا رتینوئیدهای تجویزی، بهترین عملکرد را دارند. برای مثال سرم های مؤثر حاوی رتینول، ویتامین E و C توصیه می شود. توجه داشته باشید، محصولاتی مانند رتینول یا رتینوئیدهای تجویزی، باید فقط در شب استفاده شوند.

برنامه روزانه مراقبت از پوست

3. مرطوب کننده: حتی پوست های چرب هم به مرطوب کننده نیاز دارند؛ اما، از مرطوب کننده ای استفاده کنید که سبک، مبتنی بر ژل، و غیر کومدوژنیک باشد یا منافذ پوست شما را مسدود نکند. اکثر برندها روی بسته بندی محصولات خود، برچسب ژل یا کرم را می زنند. برای پوست های خشک استفاده از مرطوب کننده های مبتنی بر کرم توصیه می شود.

4. ضد آفتاب: کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 را پانزده دقیقه قبل از رفتن به فضای باز استفاده کنید؛ زیرا، مدتی طول می کشد تا ضد آفتاب فعال شود. پوست هایی با رنگ تیره تر در واقع به محافظت بیشتری در برابر نور خورشید نیاز دارند؛ زیرا اصلاح علل تیرگی پوست یا هایپرپیگمانتاسیون آن ها سخت تر است.

کلام آخر

همه افراد زیبایی را دوست دارند و تلاش می کنند زیبا به نظر برسند. در دنیای امروز، تمایل به انجام روش های زیبایی به ویژه در بین زنان بیشتر از گذشته دیده می شود؛ از این رو، کلینیک های زیبایی متعددی برای ارائه ی خدمات زیبایی پوست، مو و … تأسیس شده اند و زیباتر شدن و کند کردن روند پیری را امکان پذیر کرده اند. اما، اگر قصد مراجعه به این مراکز را دارید، قبل از هر چیز باید یک کلینیک زیبایی معتبر و حرفه ای را برای انجام روش های زیبایی انتخاب کنید.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین کلینیک زیبایی در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر ساکن تهران هستید و به دنبال بهترین کلینیک زیبایی در تهران میگردید میتوانید مقاله بهترین کلینیک زیبایی در تهران را مطالعه کنید.

5/5 - (14 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا