پزشکانجراحی زیبایی

بهترین کلینیک زیبایی در تهران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با بهترین کلینیک زیبایی در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی در این باره به شما ارائه دهیم . در جامعه امروز، همه افراد به دنبال زیبایی و راهی برای زیبا شدن و جوان سازی خود می گردند. به طوری که کلینیک های زیبایی جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند . البته هیچ چیز در دنیا مهم تر و ارزشمند تر از سلامتی نیست.

بابت همین موضوع ،سلامتی و زیبایی جزء دغدغه های اصلی همه ی افراد جامعه می باشد و هر انسانی دوست دارد در صورت نیاز به خدمات زیبایی و درمانی ، بهترین کلینیک  زیبایی در تهران را بشناسد و بتواند به آن مراکز مراجعه کند و خدمات زیبایی انجام دهد . توجه داشته باشید مراجعه به یک مرکز درمانی و زیبایی غیر مجاز و غیر حرفه ای و بی نظم، می تواند به راحتی سلامتی شما را به خطر بی اندازد و آثار خیلی بدی بر چهره و بدن شما بگذارد که گاهی ممکن است آثاری غیر قابل جبران باشد .

در سال های اخیر ،  همه ی ما شاهد افزایش روز به روزی مراکز و کلینیک های زیبایی در تهران بوده ایم  . به طوری که همه ی این مراکز ادعا می کنند که در انجام انواع خدمات زیبایی مهارت و تبحر خاص و ویژه ای دارند و خدمات زیبایی را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ارائه می دهند اما بین این همه مراکز زیبایی با خدمات و پیشنهاد های متنوع و با رنج قیمتی مختلف ، اینکه به کدام یک از این کلینیک های زیبایی در تهران می توان اعتماد کرد و با خیال راحت برای انجام خدمات زیبایی به آن مرکز مراجعه کرد ، مسئله ای است که باید به طور دقیق آن را بررسی کرد و راجع به آن اطلاعات کسب کرد.

از این رو ما می خواهیم در ادامه بهترین کلینیک زیبایی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا خیالی آسوده برای انجام خدمات زیبایی خود به آن مراکز مراجعه کنید و به ظاهر مطلوب خود برسید .

چگونه بهترین کلینیک زیبایی در تهران را بشناسیم؟

برای انتخاب یک کلینیک حرفه ای خوب در زمینه زیبایی باید به متخصصان و تجهیزات مورد استفاده در کلینیک توجه کرد. همچنین تعداد مراجعه کنندگانی که به کلینیک مراجعه می کنند را بررسی کنید، هر چه تعداد مراجعین به کلینیک بیشتر باشد، کیفیت خدمات ارائه شده بالاتر خواهد بود. به طور کلی در انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در تهران باید نکات مختلفی را در نظر بگیرید تا به نتیجه ای که مد نظر دارید برسید.

برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی می توانید در ابتدا از موتور جستجوی گوگل کمک بگیرید و کلمه کلینیک زیبایی در تهران را جستجو کنید تا لیست کامل کلینیک های این حوزه را به دست آورید. سپس با توجه به ویژگی های مهمی که برای شما ذکر کرده ایم، در مورد هر یک از کلینیک ها تحقیقات لازم را انجام دهید.

چگونه بهترین کلینیک زیبایی در تهران را بشناسیم؟

ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی

بهترین کلینیک زیبایی در ایران و تهران از ویژگی هایی برخوردار هستند که آن ها را متمایز از دیگر مراکز زیبایی می کند .

برخی از ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در تهران این است که :

 • قبل از هر چیزی دکتر ها و متخصصین آن کلینیک را بررسی کنید .
 • کلینیک باید صددرصد زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت داشته باشد.
 • پروانه تخصصی و مجوز داشته باشد.
 • برخورداری از محیط آرام از دیگر ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در تهران می باشد .
 • همچنین بهترین کلینیک زیبایی در تهران باید استریل شده باشند.
 •  استفاده از تجهیزات روز دنیا نیز از دیگر ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در تهران است.
 • کادر درمانی کلینیک باید تخصص لازم را در خدماتی که ارائه می دهند داشته باشند و رفتار پرسنل با مراجعین مشتری مدار و با احترام باشد.
 • یکی دیگر از ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در تهران،قابل دسترس بودن آن مرکز است. به طوری که امکان دسترسی آسان با وسیله های نقلیه به آن جا وجود داشته باشد و یا آن مرکز در محدوده طرح ترافیک نباشد و یا دارای جای پارک خودرو باشد .

شرایط راه اندازی کلینیک زیبایی:

❤دریافت مجوزبرای تاسیس کلینیک زیبایی باید مجوز دریافت کرد و مجوز تنها به افراد دارای مدرک و تخصص داده می شود.
😍دریافت مشاورهبرای راه اندازی کلینیک زیبایی، باید یک مشاور در کلینیک داشته باشید. همچنین بتوانید خدمات خود را با هزینه کم و کیفیت بالا در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهید.
😎هزینهافراد باید هزینه تهیه بهترین دستگاه ها یا حداقل دستگاه های خوب برای ارائه خدمات به افراد را داشته باشید.
✅️موقعیت مکانیموقعیت مکانی کلینیک باید به گونه باشد که افراد بتوانند به راحتی با وسایل نقلیه عمومی و شخصی به کلینیک مراجعه کنند.

بهترین کلینیک زیبایی در تهران را بشناسید!

دکتر سیده مطهره عبدالهی

دکتر سیده مطهره عبدالهی دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی ، ایشان دوره پزشکی عمومی( دوره ۷ساله) ، بورد تخصصی جراحی( دوره۵ساله ) خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با کسب رتبه برتر بورد گذراندندو عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی بودند و بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک ، زیبایی و ترمیمی ( دوره ۳ساله) را دردانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه ممتاز پشت سرگذاشته اند و در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند

درصد بالای نمونه های موفق عمل های ایشان به علت در اولویت قرار داشتن سلامت بیمار،وضعیت تنفسی،مشاوره صادقانه،تمرکز بالا در تناسب بینی با شاخص های آناتومیک صورت و همچنین سن و جنس بیمار می باشد.
تمامی مراحل پروسه جراحی اعم از مشاوره قبل از عمل و انالیز ، عمل جراحی و ویزیتها و مراقبت های بعد از عمل و آموزشها مشخصا توسط خود ایشان انجام شده که طبعا این مسئله تاثیر مثبتی بر درصد رضایت مندی بالای نتیجه اعمال جراحی ایشان داشته‌است.ایشان کلیه جراحی های زیبایی و ترمیمی را انجام داده و در کلینیک اقدامات سرپایی و جراحی های محدود مثل بلفارو پلاستی ،تزریق چربی و.. را انجام میدهند

سوابق کاری و تحصیلی:

 • جزو نفرات برتر بورد جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی
 • تدریس جراحی عمومی به عنوان استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 • گذراندن دوره فلوشیپ فوق تخصصی در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا
 • بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی
 • عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • اولیه و ترمیمی
 • جراحی پلک
 • جراحی اتوپلاستی
 • تزریق ژل
 • تزریق بوتاکس
 • لیفت صورت

آدرس: تهران ، جردن ، نرسیده به بلوار مدرس ، طبقه زیر همکف داروخانه شبانه روزی آفریقا

تلفن تماس :

22056879- 021
22046487 -021
09120733370

مشاهده اطلاعات بیشتر

خدمات کلینیک زیبایی معتبر

باید بدانید که بهترین کلینیک زیبایی در تهران که دارای اعتبار ویژه ای می باشد ، خدماتی از جمله : تزریق بوتاکس، زیباسازی و جوان سازی پوست، لیزر موهای زائد، پاک سازی پوست، درمان تمام عارضه های پوستی، لیزر موهای زائد آقایان و …  را زیر نظر وزارت بهداشت انجام می دهند . خدمات نام برده شده ، جزء خدمات اصلی بهترین کلینیک زیبایی در تهران می باشد . پس در صورتی که این خدمات اصلی توسط کلینیک زیبایی به بیمار ارائه نشود ، آن کلینیک زیبایی جزو بهترین کلینیک زیبایی در تهران به شمار نمی رود و معتبر نمی باشد . بهترین کلینیک زیبایی در تهران در هر زمینه ای خدمات زیبایی به بیمار ارائه می دهند .

ممکن است در بعضی از  آرایشگاه ها و مراکز غیر پزشکی هم خدمات زیبایی همچون تاتو ابرو، کاشت ابرو و … ارائه شود اما از آنجایی که این مراکز در برابر با کلینیک های معتبر زیبایی از اعتبار خیلی کمتری برخوردار هستند و توسط وزارت بهداشت تایید نشده اند ، ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای فرد مراجعه کننده به همراه داشته باشد. پس حتما برای انجام هرگونه خدمات زیبایی به بهترین کلینیک  زیبایی در تهران بروید .تا از خطرات جبران ناپذیر احتمالی که ممکن است دچارش بشوید ، جلوگیری کنید . بهتر است بدانید تمامی وسیله ها و دستگاه هایی که در بهترین کلینیک زیبایی در تهران مورد استفاده قرار می گیرند ، ایمنی و استاندارد بالایی دارند  و به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت تری خودتان را به دست پزشک متخصص در این زمینه بسپارید .

خدمات کلینیک زیبایی معتبر

کادر درمان در بهترین کلینیک زیبایی در تهران

یکی از مهم ترین مسائل در رابطه با بهترین کلینیک  زیبایی در تهران ، کادر درمان و پزشک متخصص و جراح  آن کلینیک می باشند . پزشک متخصص باید بداند که فقط به دلیل درخواست بیمار نباید اقدام به انجام جراحی های زیبایی کند . زیرا خیلی از افراد معمولی ، هیچ گونه اطلاعاتی درباره عوارض و مزایای جراحی های مختلف ندارند. پس پزشکی متخصص در بهترین کلینیک زیبایی در تهران موظف است قبل از انجام هرگونه خدمات زیبایی ، جلسات مشاوره ای برای بیمارانش در نظر بگیرد و بیماران خود را از عوارض و مزایای جراحی های مختلف مطلع کند . سپس برای انجام هرگونه جراحی برای بیمار ،باید بررسی های لازم بر روی بیمار را انجام دهد تا مطمئن بشود که آیا انجام آن جراحی برای فرد مورد نظر مناسب است یا خیر ! اگر فرد برای انجام آن جراحی کاندید مناسبی بود ، پزشک می تواند جراحی را انجام بدهد .

فراموش نکنید زمانی جراحی زیبایی با بدون عوارض و یا با عوارض خیلی کمتری همراه خواهد بود که توسط پزشک متخصص در یکی از بهترین کلینیک  زیبایی در تهران انجام گیرد . در غیر این صورت برای بیمار مشکلات بسیار خطرناک و شدیدی ایجاد می شود .

در کنار مهارت و تجربه، پزشک و کادر درمانی در بهترین کلینیک  زیبایی در تهران باید افرادی باشند، که اطمینان و آرامش از کسب نتیجه مطلوب را به بیمار منتقل نمایند. بیمار در صورتی که بدون استرس اقدام به انجام جراحی زیبایی نماید، می تواند نتیجه بهتری از جراحی به دست آورد .

که این مسئله به میزان مهارت و حس امنیت و آرامشی که پزشک در اختیار بیمار قرار می دهد بستگی دارد. پس زمانی که هر یک از این ویژگی ها در کنار یکدیگر قرار گرفتند، فرد متقاضی می تواند از نتیجه بعد از عمل رضایت به دست آورد .

کلام آخر 

از شما سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته که شما همراهان عزیز را با بهترین کلینیک زیبایی در تهران و ویژگی های آن ها آشنا کند و مطالبی را در این باره به شما ارائه بدهد. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و جهت دریافت مشاوره با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرماید.

همچنین برای دریافت اطلاعات درباره بهترین دکتر تزریق چربی در ایران به لینک مربوطه مراجعه کنید.

انواع روش های جوانسازی پوست در کلینیک زیبایی کدام است ؟

لیفت با نخ ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، کربوکسی تراپی ، مزوتراپی ، هایفوتراپی و …

جوانسازی پوست در کلینیک زیبایی برای چه مشکلاتی انجام می شود؟

جوانسازی پوست برای از بین بردن تمامی چین و چروک های پوست ، از بین بردن لک های موجود در پوست ، لیفت صورت و غیره انجام می گیرد.

مراقبت های بعد از جوانسازی پوست در کلینیک زیبایی چیست؟

مراقبت های بعد از جوانسازی پوست تاثیر بسزایی در نتیجه آن روش جوانسازی دارد به همین علت توصیه می شود فرد مراقبت های بعد از جوانسازی را رعایت کنند.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا