پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات مفیدی را در رابطه با این جراحی زیبایی در اختیارتان قرار دهیم. طبق تحقیقات به دست آمده در اکثر مواقع جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی به دلیل دست یابی به زیبایی هر چه بیشتر انجام می پذیرد و در اغلب مواقع در پی نقص عضو و انجام جراحی درمانی صورت می گیرد. بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران به وسیله این نوع جراحی، کلیه چین و چروک های زیر چشم، پف زیر چشم، رفع ناهنجاری های مادرزادی و ضعف ها، افتادگی پلک و سایر نواقص را از بین می برد و به این طریق کمک شایانی در زیبایی چهره فرد می کند.

جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

یکی دیگر از انواع جراحی های زیبایی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی می باشد که توسط بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران انجام می پذیرد. این جراحی زمانی نیاز می شود که فرد به سبب عوامل وراثتی و آناتومی صورت و یا به دنبال افزایش سن، تجمع غدد چربی در زیر چشم و سایر عارضه ها دچار افتادگی پلک و یا پف زیر چشم شده باشد. بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران در این مواقع به منظور کاهش این  گونه علائم و رسیدن به چهره ای شاداب تر و جذاب تر فرد را به انجام جراحی زیبایی بلفاروپلاستی سوق می دهد.

روش های شناسایی بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران

راه ها و روش های بسیاری برای یافتن بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران وجود دارد که شما را در پیدا کردن هدف خویش یاری می رساند. نکته قابل توجه در رابطه با عمل زیبایی و درمانی پلک این است که حتما باید توسط بهترین جراح پلک یا بلفاروپلاستی این اعمال صورت گیرد و هیچ گونه تردیدی در رابطه با تخصص و تجربه جراح موردنظر نباید به دل راه داد، به این دلیل که جراحی های زیبایی نقطه عطف هر چهره ای می باشد و زیبایی فرد را تحت سلطه خود قرار می دهند. از جمله روش های شناسایی بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران به شرح زیر می باشد:

 1. اولین گام برای شناسایی جراح موردنظر این است که از اقوام و آشنایان پرس و جو نمایید و در صورتی که قبلا دست به اقدام این عمل جراحی نموده اند و از جراح زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی خود راضی بوده اند، بهتر است که مشخصات جراح مذکور را بگیرید و به صورت تحقیق حضوری به مطب و یا کلینیک جراح موردنظر بروید و تحت مشاوره های لازم قرار بگیرد و تمامی معیارهای خود را در رابطه با جراحی زیبایی از ایشان سوال بفرمایید.
 2. در صورتی که تحقیقات محلی نتیجه بخش نبود و یا اقوامی به انجام جراحی زیبایی پلک اقدام نکرده باشند، به شما پیشنهاد  می کنیم که به سراغ فضای مجازی بروید و به کمک آن بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران را شناسایی کنید. فضای مجازی در انتخاب جراح موردنظر بسیار کارآمد می باشد و از مزایای آن می توان به ارائه تمامی مشخصات مرتبط با جراح بلفاروپلاستی و هم چنین مقایسه جراحان با یکدیگر را اشاره کرد.
 3. آخرین گام در زمینه یافتن بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران این است که از پزشک عمومی و یا پزشکی که تحت درمان های وی قرار می گیرید، سوالاتی راجع به یافتن جراح موردنظر بپرسید. این گزینه به این سبب کارساز می باشد، چون پزشک خانوادگی از تمامی مشکلات و خصوصیات ظاهری شما آگاهی کامل دارد و به این طریق ایشان تنها کسی می باشد که بهترین کمک را به شما می نماید.

روش های شناسایی بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران

کاندیدای عمل بلفاروپلاستی

بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران در رابطه با این موضوع چنین بیان می کند که در صورتی افراد می توانند عمل زیبایی پلک را انجام دهند که زیر مجموعه یکی از دسته های زیر باشند.

 1. برخی از افراد دارای شیار پلک بالایی نمی باشند، به بیان ساده تر، از وجود شیار بالای پلک بی بهره هستند و تقریبا چشمانی مشابه چشمان افراد چینی و ژاپنی را دارا می باشند، این افراد می توانند با مراجعه به بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران و انجام جراحی موردنظر، به زیبایی خویش دست یابند.
 2. این جراحی به منظور اصلاح عملکرد پلک ها نیز صورت می گیرد. عمل زیبایی پلک برای ترمیم و اصلاح شلی بیش از حد پلک بالا و پلک پایین نیز کاربرد دارد.
 3. بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران، تنها کسانی را تحت جراحی قرار می دهد که بالای سن سی سالگی باشند، اما در مواقع حساس و در صورتی که فرد دچار افتادگی پلک و یا پف چشم مادرزادی باشد، عمل زیبایی پلک را بر روی وی پیاده می کند.
 4. اشخاصی که به دلایل متعدد اعم از: تصادف و حوادث طبیعی به افتادگی پلک دچار شده باشند، بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران به کمک جراحی آن ها را از چنین مشکلی نجات می دهند.
 5. جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی برای افراد مسن که دارای پلک هایی افتاده می باشند، بسیار رایج است.
 6. در صورتی که دارای چربی و پف اضافه در بخش پایینی پلک باشید، بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران با انجام جراحی های لازم، شما را به حالتی زیباتر می رساند.
 7. بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران، افرادی را که در زمان خندیدن با چروک اطراف چشم و پلک ها مواجه می شوند را نیز تحت جراحی قرار می دهند.

دکتر مانا فرهنگی

دکتر مانا فرهنگی

دکتر مانا فرهنگی متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت هر چه تمام تر به پایان رساندند و پس از فارغ التحصیلی دوره پزشکی، به منظور ارتقاء سطح علمی و اخذ مدرک تخصصی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند.

دکتر مانا فرهنگی مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند و دارای بورد جراحی عمومی نیز می باشند.

دکتر فرهنگی را می توان یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران به حساب آورد، به این سبب که ایشان تخصص و مهارت بسیار بالایی در حوزه زیبایی و درمانی را دارا می باشند و خدمات بسیار مفیدی را در اختیار عموم مردم قرار می دهند که از جمله این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

خدمات دکتر مانا فرهنگی:

 • انجام بلفاروپلاستی و جراحی افتادگی پلک
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
 • تزریق چربی
 • انجام تمامی اعمال زیبایی
 • لیپوساکشن
 • از بین بردن ضایعات پوستی و خال و میخچه به کمک لیزر
 • اعمال لاپاراسکوپی
 • جراحی مرتبط با پستان از قبیل: ماموپلاستی و توده های پستان
 • تشخیص و درمان بیماری های مرتبط با نشیمنگاه هموریید، بواسیر، فیشر و شقاق با لیزر

آدرس مطب: تهران، پاسداران، میدان هروی، برج هروی، ورودی B، طبقه دوم، واحد 203

شماره تماس: 02122930161 – 09023818482

دکتر محمدرضا بیگدلی

دکتر محمدرضا بیگدلی

دکتر محمدرضا بیگدلی فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان در سال 1347 دیده بر جهان گشودند. دکتر بیگدلی در سال 1366 دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نمودند و سپس در سال 1374 مدرک پزشکی عمومی را از آن خود کردند.

دکتر محمدرضا بیگدلی دوره تخصصی خود را نیز در زمینه جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری نمودند و در سال 1378 مدرک تخصصی جراحی عمومی را کسب کردند.

دکتر بیگدلی به منظور اخذ مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی در سال 1380  وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و در سال 1383 با کسب مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی فارغ التحصیل شدند.

دکتر محمدرضا بیگدلی پس از فارغ التحصیلی به انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران پیوستند. لازم به ذکر است که دکتر محمدرضا بیگدلی تمامی دوره های آموزشی تکمیلی داخل و خارج کشور را حضوری فعال داشته اند و از این رو در زمینه انجام کلیه جراحی های پلاستیک و زیبایی و ترمیمی اعم از: جراحی بلفاروپلاستی، جراحی های زیبایی بینی، جراحی فک و صورت، جراحی دست و جراحی انواع سوختگی ها و ناهنجاری های مادرزادی مهارت و سابقه بسیار بالایی دارند.

با تمام این تفاسیر دکتر محمدرضا بیگدلی را می توان از جمله بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران به شمار آورد.

خدمات دکتر محمدرضا بیگدلی:

 • انجام کلیه جراحی های پلاستیک و زیبایی و ترمیمی
 • جراحی بلفاروپلاستی و یا جراحی پلک
 • جراحی های زیبایی بینی از قبیل: بینی استخوانی و بینی گوشتی
 • جراحی فک و صورت
 • جراحی دست
 • جراحی انواع سوختگی ها و ناهنجاری های مادرزادی
 • جراحی زیبایی صورت و گردن
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • انجام جراحی زیبایی چانه
 • جراحی زیبایی لیپوساکشن
 • جراحی سینه شامل: بزرگ کردن سینه و یا کوچک نمودن سینه

آدرس مطب: تهران، میدان ونک، ضلع شمال شرقی، بن بست صیرفی، طبقه فوقانی بانک تجارت، طبقه سوم، واحد 301

شماره تماس: 02188670667 – 09126518053

دکتر فرخ سواددار

دکتر فرخ سواددار

دکتر فرخ سواددار فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و نیز متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان دوره متوسطه خود را در دبیرستان شهداء اهواز پشت سر گذاشتند و در کنکور سراسری رتبه تک رقمی( رتبه پنج) را کسب کردند.

دکتر سواددار دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراندند و سپس مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایران به اتمام رساندند. دکتر فرخ سواددار مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کردند.

دکتر فرخ سواددار در آزمون ورودی جراحی پلاستیک و هم چنین در آزمون بورد تخصصی، رتبه اول را از آن خود نمودند. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و معاونت آموزشی گروه جراحی می باشند. دکتر فرخ سواددار از جمله بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران محسوب می شوند که در سال 1398 کلینیک خود را با مدیریت شخص خویش، تاسیس نمودند.

خدمات دکتر فرخ سواددار:

 • انجام جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
 • برداشتن چربی اضافه به کمک دستگاه یا لیپوساکشن
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • پیکر تراشی
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • تزریق ژل، تزریق بوتاکس و تزریق چربی
 • جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی و پروتز
 • لیفت پیشانی اندوسکوپیک
 • فیس لیفت

آدرس بیمارستان: قم، بیمارستان شهید بهشتی

شماره تماس: 02536122028

آدرس مطب: تهران، تهرانپارس، خیابان فرجام، نرسیده به فلکه دوم، ساختمان سهند، پلاک 49، طبقه دوم، واحد شش

شماره تماس: 02177729350

دکتر سعید مرزبان

دکتر سعید مرزبان

دکتر سعید مرزبان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی، وارد دانشگاه علوم پزشکی و اخذ مدرک تخصصی نمودند.

دکتر مرزبان مدرک فلوشیپ یا فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در سال 1383 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران کسب کردند. نکته حائز اهمیت در رابطه با دکتر مرزبان این است که ایشان در آزمون فوق تخصصی جراحی پلاستیک، نفر برتر شدند.

دکتر سعید مرزبان فعالیت های پژوهشی و آکادمیک بسیاری را به انجام رساندند که ازجمله این فعالیت ها عبارتند از: ارائه سخنرانی های بسیار متعدد و مفید در مجامع بین المللی و نیز چاپ و انتشار مقالات تخصصی بین المللی بسیار می باشد. لازم به ذکر است که تمامی مقالات دکتر مرزبان در ژورنال های جراحی پلاستیک با موفقیت به چاپ رسیده است.

دکتر سعید مرزبان از جمله بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران به شمار می روند که عضو انجمن جراحان زیبایی بینی اروپا و عضو انجمن بین المللی جراحان زیبایی می باشند.

خدمات دکتر سعید مرزبان:

 • انجام جراحی های ترمیمی
 • جراحی زیبایی و ترمیمی بینی یا رینوپلاستی
 • لیپوساکشن و لیپوماتیک
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • تزریق بوتاکس و تزریق ژل
 • جوانسازی پوست
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی زیبایی چانه یا منتوپلاستی
 • جراحی زیبایی فک و صورت

آدرس مطب: شیراز، خیابان زند، روبروی خیابان بست متری، ساختمان آریا، طبقه اول

شماره تماس: 07132326798

دکتر خدیجه ابراهیمی

دکتر خدیجه ابراهیمی

دکتر خدیجه ابراهیمی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و نیز جراح سر و گردن می باشند. ایشان با موفقیت در دوره پزشکی عمومی فارغ التحصیل شدند و سپس بورد تخصصی خود را در زمینه گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در سال 1391 دریافت نمودند.

دکتر خدیجه ابراهیمی در دوره ها و کنگره های تخصصی بسیاری از قبیل: جراحی زیبایی بینی و نیز کنگره های تخصصی گوش و حلق و بینی به صورت سالانه حضور فعالی را به ارمغان می آورند. دکتر ابراهیمی را می توان از جمله بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران به حساب آورد که در جهت جلب رضایت عموم مردم و نیز مراجعه کنندگان خویش نهایت تلاش خود را به کار می گیرند و خدمات بسیار ارزشمندی را نیز ارائه می دهند که از جمله این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

خدمات دکتر خدیجه ابراهیمی:

 • تزریق بوتاکس
 • جراحی حنجره
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • جراحی زیبایی بینی استخوانی و بینی گوشتی
 • جراحی اندوسکوپی سینوس
 • جراحی زیبایی گوش
 • پروتز گونه
 • جوانسازی صورت
 • جراحی لوزه و حلق
 • تزریق چربی
 • تزریق ژل
 • لیفت صورت
 • جراحی زیبایی و ترمیمی سر و گردن

آدرس مطب: چالوس، روبروی بیمارستان طالقانی، بن بست صدف، ساختمان پزشکان صدف، طبقه سوم

شماره تماس: 01152243183

دکتر بهزاد بافنده

دکتر بهزاد بافنده

دکتر بهزاد بافنده متخصص پوست و مو و زیبایی می باشند. ایشان مدرک دیپلم خود را از سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان دریافت کردند و به منظور ادامه تحصیل و کسب رتبه های علمی بالاتر، در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله قبول شدند.

دکتر بهزاد بافنده دوره پزشکی عمومی را با موفقیت پشت سر گذاشتند و سپس اقدام به اخذ مدرک تخصصی نمودند. دکتر بافنده مدرک تخصصی پوست و مو و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان کسب کردند. ایشان در دوازدهمین کنگره جهانی پوست و زیبایی بنگلور هند حضور مهم و پر شوری را به ارمغان آوردند و هم چنین مقاله ای با عنوان لایه برداری با فنول به منظور جوانسازی دور چشم را به انتشار و چاپ رساندند.

لازم به ذکر است که ایشان در مجله دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 1397 نسبت به درج مقاله‌ای با عنوان بررسی بروز Psoriasis در بیماران مبتلا به لوپوس اریتماتوی سیستمیک فعال اقدام سودمندی را کرده اند.

دکتر بهزاد بافنده یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران به شمار می روند که در زمینه‌های بسیار متعددی از جمله: انجام انواع لیزر، ترمیم زخم، تزریق ژل، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی و هم چنین اقدامات لازم در رابطه با کاشت مو به صورت تخصصی ارائه می دهند.

خدمات دکتر بهزاد بافنده:

 • لیزر ترمیم زخم
 • تزریق ژل
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • کاشت مو
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با پوست و مو و زیبایی
 • جوانسازی پوست
 • انجام کلیه لیزرهای پوستی

آدرس مطب: اهواز، گلستان، خیابان فروردین بین دی و بهمن، ساختمان پزشکان سما، طبقه دوم، واحد شش

شماره تماس: 06133219142

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی و نیز جراح عمومی می باشند. ایشان در سال 1372 به منظور کسب مدرک پزشکی عمومی وارد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان شدند و در سال 1379 مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان دریافت کردند.

دکتر کامبیز ایزدپناه از سال 1385 الی 1389 دوره تخصصی جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران، بیمارستان سینا پشت سر گذاشتند. دکتر ایزدپناه مدرک فوق تخصصی خود را نیز در زمینه جراحی پلاستیک و ترمیمی و زیبایی را در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی تهران، بیمارستان پانزده خرداد(بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران) به اتمام رساندند.

دکتر کامبیز ایزدپناه عضو جامعه جراحان ایران، عضو انجمن جراحی پلاستیک ایران و عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند و با تمام این تفاسیر دکتر کامبیز ایزدپناه را می توان یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران محسوب کرد که خدمات بسیاری را ارائه می دهند و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات دکتر کامبیز ایزدپناه:

 • لیپوماتیک
 • بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک
 • لیفت صورت و گردن و جراحی زیبایی صورت و گردن
 • ژنیوپلاستی
 • جراحی پروتز سینه
 • عمل زیبایی بینی( بینی گوشتی و بینی استخوانی و بینی طبیعی)
 • جراحی لیفت سینه
 • جراحی کوچک کردن سینه
 • لیپوماتیک غبغب
 • لیپوماتیک شکم و پهلو
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
 • لیفت بدن
 • لیفت باسن برزیلی
 • جراحی سینه
 • جراحی ترمیمی بینی
 • جراحی بینی شکسته

آدرس مطب: تهران، میدان کاج، خیابان سرو غربی، خیابان مروارید، پلاک دو، طبقه چهارم، واحد 25

شماره تماس: 02122062651

اقدامات پس از جراحی بلفاروپلاستی

بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران در زمان جلسه مشاوره ای خویش، مراقبت هایی را برای شما بیان می کند و خواهان آن است تا شما تمامی آن ها را به طور دقیق و کامل انجام دهید. از جمله اقدامات توصیه شده توسط بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران به شرح زیر می باشد:

 • از مالش چشم ها پس از انجام جراحی پلک جدا خودداری نمایید.
 • بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران از شما می خواهد تا یک روز پس از جراحی و یک رو پیش ابز جراحی استراحت کامل داشته باشید.
 • تا زمان بهبودی کامل از شنا کردن بپرهیزید.
 • بسیار تاکید شده تا یک روز پس از جراحی از رانندگی کردن خودداری به عمل آورید.
 • بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران به شما توصیه می کند تا به منظور کاهش تورم های احتمالی یک روز پیش و پس از عمل زیبایی، از کمپرس سرد استفاده نمایید.
 • استفاده از قطره ها و پمادهای چشمی بسیار توصیه شده است.
 • از مصرف دخانیات و سیگار تا مدتی اجتناب کنید.
 • تماس سعی خود را کنید تا به صورت نشسته9 استراحت کنید و بخوابید.
 • بهترین جراح پلاستیک در تهران توصیه می کند تا در صورت استفاده از لنز، تا مدتی به جای آن از عینک استفاده نمایید.
 • از فعالیت های سنگین و ورزش های طاقت فرسا تا چند روز پرهیز کنید.
 • بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران به منظور محافظت از چشم ها در برابر آفتاب و باد، استفاده از عینک های تیره را توصیه می کند.

اقدامات پس از جراحی بلفاروپلاستی

جراحی پلک چه عوارضی را به همراه دارد؟

بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران این اطمینان را به شما می دهد که جراحی زیبایی پلک هیچ گونه عوارضی را به همراه ندارد و انجمن جراحی پلاستیک آمریکا نیز این گفته را تایید می کند. با این وجود در صورتی که عمل بلفاروپلاستی توسط بهترین جراح زیبایی گوش در تهران و یا بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران صورت گیرد، هیچ گونه مشکلی را به همراه نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که در صورتی که این جراحی توسط جراح غیر متخصص انجام پذیرد، عوارض احتمالی زیر نمایان می گردد:

 1. آسیب به بخش های عضلانی و بینایی
 2. وجود عفونت در بخش زخم
 3. ابتلا به تاری دید موقتی
 4. در صورت قرارگیری در معرض آفتاب شدید، آسیب پوستی و چشمی
 5. احساس خارش در اطراف چشم ها

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح بلفاروپلاستی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با جراحی زیبایی بلفاروپلاستی برای شما مفید واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا