پزشکانجراحی زیباییلیپوماتیک

بهترین جراح پیکر تراشی در ایران【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح پیکر تراشی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با این جراحی زیبایی در اختیارتان قرار دهیم. امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی سبب شده تا افرادی که از شکل ظاهری اندام خود ناراضی بوده‌ اند با انجام روش های درمانی و جراحی های زیبایی به اندام ایده آل خود دست یابند. جراحی پیکرتراشی یکی دیگر از این اقدامات زیبایی می باشد که افراد را در رسیدن به هدف خویش یاری می رساند. در رابطه با این جراحی و نتیجه بخش بودن آن باید به این نکته توجه داشت که در صورتی این جراحی شما را خوشنود می سازد که توسط بهترین جراح پیکرتراشی در ایران انجام پذیرد. ما در این مقاله شما را در یافتن بهترین جراح پیکرتراشی در ایران کمک می‌کنیم، از این رو با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

چه کسانی کاندید مناسب برای انجام جراحی پیکرتراشی می باشند؟

با در نظر داشتن به این موضوع که جراحی پیکر تراشی جزء جراحی های زیبایی محسوب می شوند و برای درمان چاقی مورد استفاده واقع می‌ شود،  از این رو بهترین جراح پیکرتراشی در ایران به منظور کاهش عواقب ناشی از جراحی و یا جلوگیری از خطرات احتمالی در جلسات مشاوره ای خویش، افراد را طبق دسته بندی های زیر مورد بررسی قرار می‌ دهد تا در صورتی که اشخاصی را که شرایط انجام جراحی را دارند، تحت درمان قرار گیرند و در صورتی که جزء کاندیدهای انجام جراحی پیکر تراشی نیستند، هم بهتر است که از انجام این جراحی خودداری نمایند.

 • یکی از ملاک های بهترین جراح پیکرتراشی در ایران برای انجام جراحی این است که افراد دارای پوستی باقابلیت کشش بالا باشند تا جراحی پیکرتراشی به نتیجه مطلوب خود دست یابد.
 • این عمل برای کسانی مناسب می باشد که تمامی راه های لاغری را رفته اند، ولی نتیجه ندیده اند.
 • بهترین جراح پیکرتراشی در ایران خاطرنشان می‌ کند که این جراحی برای افرادی مناسب است که دیدی واقع بینانه در راستای نتیجه جراحی دارند.
 • اشخاصی که بدنی قوی همراه با توانایی لازم برای تحمل عمل و سپری کردن دوره نقاهت را دارند، باید این عمل را انجام دهند.
 • بهترین جراح پیکر تراشی در تهران خاطر نشان می‌کند که افرادی اقدام به این عمل نمایند که دارای سلامتی عمومی و عدم ابتلا به بیماری های خاص را دارند انجام دهند.

انتخاب بهترین جراح پیکرتراشی در ایران

برای انتخاب بهترین جراح پیکرتراشی ملاک های متعددی وجود دارد که شما را در رسیدن به هدف خود یاری می کند، با این وجود برخی از ویژگی‌های بهترین جراح پیکرتراشی در ایران را برای شما شرح می‌دهیم تا کمکی در این رابطه به شما کرده باشیم. از جمله ویژگی های متخصص جراحی پیکرتراشی به شرح زیر می باشد:

 • بهترین جراح پیکرتراشی در ایران پزشکی می باشد که در زمینه تخصصی خود مهارت بالایی داشته باشد و مدارک تخصصی مرتبط با رشته خود را دارا باشد.
 • اخلاق و رفتاری صبورانه و صمیمانه‌ای در برخورد با مراجعین محترم داشته باشد.
 • بهترین جراح پیکرتراشی پزشکی می باشد که از به روزترین و جدید ترین روش ها و راه ها برای انجام جراحی ها کمک یابد.
 • زیر نظر وزارت بهداشت و نظام پزشکی به انجام جراحی های خود بپردازد.
 • دارای نمونه کارهای قبلی بسیاری باشد و برای جلب اطمینان مراجعین، آن ها را به بیماران خویش نشان دهد.
 • در زمینه تخصصی خود تجربه و سابقه درخشانی را دارا باشد و همواره جراحی های موفقیت آمیز بسیاری را در کارنامه نمونه کاری خود به ثبت رسانده باشد.
 • در زمینه تخصصی خود تجربه و سابقه درخشانی را دارا باشد و همواره جراحی های موفقیت آمیز بسیاری را در کارنامه نمونه کاری خود به ثبت رسانده باشد.
 • بهترین جراح پیکرتراشی در ایران پزشکی می باشد که در بهترین بیمارستان دولتی در  تهران، بهترین بیمارستان خصوصی در تهران و یا هر شهر دیگری به جراحی ها بپردازد و در راستای نتیجه بخش بودن جراحی ها تلاش نماید.
 • نکته قابل توجه در رابطه با ویژگی های بهترین جراح پیکرتراشی این است که جراحی را بهترین می گویند که نسبت به تخصص خویش مسئولیت پذیر باشد و در زمینه موفقیت آمیز بودن جراحی ها ازهیچ تلاشی دریغ ننماید.
 • مطب و کلینیک متخصص جراحی پیکرتراشی می بایست عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی باشد و در موقعیت جغرافیایی مناسبی نیز قرار گیرد.

ویژگی بهترین جراح پیکرتراشی در ایران:

? سابقهبهترین جراح پیکرتراشی در ایران باید در زمینه تخصص خود باید مهارت و سابقه کافی داشته باشد.
❤ مجوز فعالیتبهترین پزشک متخصص باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند و جواز فعالیت و طبابت داشته باشد.
✍ مدرک تحصیلی معتبرپزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین و معتبرترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند.
⭐موقعیت مکانی مطبموقعیت مکانی مطب پزشک متخصص باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند با وسایل نقلیه عمومی و یا شخصی به راحتی به مطب مراجعه کنند.

بهترین جراح پیکرتراشی در ایران را بشناسید

اقدامات پس از جراحی پیکرتراشی

بهترین جراح پیکرتراشی در ایران به منظور نتیجه بخش بودن هرچه بیشتر عمل، مراقبت هایی را در زمان مشاوره به بیماران خود توصیه می کند تا با انجام آن ها به نتیجه دلخواه خویش دست یابند. از جمله اقدامات پس از جراحی پیکرتراشی عبارتند از:

 • به منظور جلوگیری از عفونت، بهترین جراح پیکرتراشی برای شما آنتی بیوتیک هایی را تجویز می کند، بسیار حائز اهمیت می باشد که این آنتی بیوتیک ها را به مدت دو هفته پس از جراحی طبق دستور پزشک مصرف نمایید.
 • به شما توصیه می شود که برای نتیجه بخش بودن جراحی از گن های مخصوص استفاده کنید.
 • بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران به شما توصیه می کند تا برای این که از نتیجه عمل خویش خشنود و راضی باشید، در روزهای اول پس از جراحی از غذاهای سفت خودداری نمایید و به غذاهای نرم و آبکی روی آورید.
 • برای اینکه زخم های ناشی از جراحی دچار عفونت و یا رشد باکتری نشوند بهتر است که طبق دستور جراح موردنظر مراقبت های لازم را به عمل آورید.
 • بهترین جراح پلاستیک در تهران به شما توصیه می‌کند تا به مدت یک ماه پس از انجام جراحی از مصرف دخانیات و همچنین الکل جلوگیری به عمل آورید، به این دلیل که مصرف این دخانیات منجر به اختلال در روند بهبودی شما می گردد.
 • به شما توصیه می شود تا برای رفتن به حمام از بهترین جراح پیکرتراشی در ایران اجازه بگیرید و به این طریق در روند بهبودی خود کمک نمایید.
اقدامات پس از جراحی پیکر تراشی

هزینه جراحی پیکرتراشی به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که می دانید جراحی پیکرتراشی جزء جراحی های زیبایی و درمانی محسوب می شوند از این رو در اکثر موارد بیمه هزینه آن را به طور کامل متقبل نمی شود. اما استثناهایی نیز وجود دارد. هزینه جراحی پیکر تراشی به عوامل متعددی بستگی دارد که برخی از این عوامل را برای شما شرح می‌ دهیم.

از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه جراحی پیکر تراشی به گفته بهترین جراح پیکرتراشی در ایران عبارتند از:

 1. یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه جراحی پیکر تراشی این است که دستمزد جراحان با یک دیگر متفاوت می باشد، بنابراین انتخاب جراح در روند هزینه بسیار موثر می باشد.
 2. یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه جراحی این است که بهترین جراح پیکرتراشی در چه کلینیک و یا بیمارستانی این عمل را انجام می دهد. به طوری که هزینه جراحی در بهترین بیمارستان خصوصی در تهران در مقایسه با هزینه جراحی در بهترین بیمارستان دولتی در تهران بسیار بیشتر می باشد.
 3. نکته قابل توجه دیگر این است که نوع روش جراحی نیز در هزینه جراحی تاثیر گذار می باشد که تمامی این موارد در زمان جلسات مشاوره ای مشخص خواهد شد.
 4. لازم به ذکر است که سابقه و تجربه جراح پیکر تراشی یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه جراحی می باشد، به این جهت که جراحی که از تجربه و سابقه بالایی برخوردار باشد، به طور حتم در مقایسه با جراح تازه کار، از مهارت، بهره مندی از روش های متنوع و همچنین تخصص بسیار بالایی برخوردار می باشد و بنابراین نتیجه جراحی تاثیرگذار تر خواهد بود.

کلام آخر

همانطور که در بالا نیز گفته شد، جراحی پیکرتراشی یکی از جراحی‌ های زیبایی رایج در میان مردم می باشد و بسیار حائز اهمیت می باشد که این جراحی توسط بهترین جراح پیکرتراشی در ایران صورت گیرد تا از بروز عواقب بعدی جلوگیری به عمل آورد. از شما عزیزان سپاسگزارم که ما را تا پایان مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح پیکرتراشی آشنا کند، امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با جراحی پیکرتراشی برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های مذکور در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید. هم چنین برای دریافت اطلاعات درباره بهترین جراح پیکرتراشی در کرج به سایت جراحتو مراجعه کنید.

در کدام بخش های بدن پیکرتراشی انجام می‌شود؟

معمولا از پیکرتراشی می‌توان در نواحی مختلف بدن استفاده کرد و حجم چربی انباشته را کاهش داد. پیکرتراشی معمولا در نواحی شکم، پهلو، پشت، بازو، ران پا، باسن، ساق و مچ پا استفاده می‌شود.

هزینه پیکرتراشی بدون جراحی چقدر است؟

دقیق‌ترین برآورد قیمت و هزینه پیکرتراشی بدون جراحی، توسط پزشک موردنظر و در جلسه مشاوره انجام می‌شود.

آیا پیکرتراشی بدون جراحی امکان پذیره؟

پیکرتراشی با کمک دستگاه‌های به روز و پیشرفته‌ای انجام می‌شود که توانایی اعمال کم‌ترین آسیب برای ازبین بردن بافت چربی را دارا هستند. همین موضوع در کنار برش بسیار کوچک مهم‌ترین عاملی است که موجب می‌شود تا پیکرتراشی روشی بدون جراحی گفته شود.

4.7/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا