پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح پیکرتراشی در کرج【سال 1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین جراح پیکرتراشی در کرج آشنا کنیم و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهیم. همانطور که می دانید امروزه افراد بسیار زیادی در کرج با مشکلات اضافه وزن و چاقی دست و پنجه نرم می کنند و از این رو به دنبال راهی برای کاهش وزن و رسیدن به وزن و اندامی ایده آل هستند. افراد ممکن است برای کاهش وزن راه های مختلفی را امتحان کنند، راه هایی از قبیل رژیم های بسیار سخت و طاقت فرسا، ورزش های سنگین و مدام باشگاه رفتن، پیاده روی کردن و گاه مصرف دارو های شیمیایی که می تواند برای بدن بسیار مضر باشد.

اما ممکن است هرگز نتیجه دلخواه را از این روش های کاهش وزن دریافت نکنند. به همین دلیل بعد از امتحان روش های مختلف و نتیجه نگرفتن از آن راه و روش ها، ناامید می شوند. اما مناسب ترین پیشنهاد و راه درمان و کاهش وزن برای چنین افرادی مراجعه به بهترین جراح پیکرتراشی در کرج می باشد، این افراد می توانند با استفاده از جراحی پیکرتراشی به وزن ایده آل و مورد پسند خود برسند. زمانی که چربی های بدن با استفاده از روش های ورزش کردن، پیاده روی رفتن، رژیم گرفتن و… از بین نرود، روش پیکرتراشی گزینه ی بسیار مناسب و خوبی برای رسیدن به نتیجه مطلوب است.

پیکرتراشی چیست؟

در پاسخ به این سوال که پیکرتراشی چیست باید بگوییم که در واقع پیکرتراشی یکی از روش های زیبایی و تناسب اندام در حوزه پزشکی می باشد که شامل انواع عمل های جراحی و غیر جراحی است. اگر افراد به دلایل مختلف چاق شدند و راهی برای از بین بردن چربی بدنشان وجود نداشت، می توانند با انجام جراحی پیکرتراشی از شر چربی های اضافی بدن خلاص شوند.

به بیانی دیگر پیکرتراشی به منظور تغییر شکل و فرم دهی بدن انجام می شود و متخصصان در این زمینه، برای انجام این کار از تکنیک های مختلفی استفاده می کنند تا بتوانند هر ناحیه از بدن بیمار را به شکل دلخواه او تبدیل کنند. به همین دلیل، سعی داریم بهترین جراح های پیکرتراشی در کرج را به شما عزیزان معرفی نماییم تا به راحتی و با خیالی آسوده تر برای درمان اضافه وزن خود اقدام کنید و راحت تر جراح خود را انتخاب کنید تا بتوانید به فرم بدنی و اندام ایده آل خود برسید.

باید بدانید که حذف چربی ها و رسیدن به اندام ایده آل و دلخواه، کار آسانی نیست و به تخصص و مهارت یک پزشک جراح با تجربه و آگاه نیاز است. در جراحی پیکرتراشی از دستگاه‌های پیشرفته‌ای برای شکستن بافت چربی و تخلیه آن استفاده می شود که این کار حتما باید توسط پزشک جراح متخصص انجام شود.

ویژگی بهترین جراح پیکرتراشی در کرج

بهترین جراح پیکرتراشی در کرج دارای ویژگی ها و خصوصیات بسیار منحصر به فردی است که بر اساس همان ویژگی ها و خصوصیات به او لقب بهترین جراح پیکرتراشی در کرج را نسبت می دهند. این خصوصیات و ویژگی ها باید به گونه ای باشد که بتوان با خیالی راحت و خاطری آسوده تر برای انجام خدمات مربوطه به آن جراح مراجعه کرد.

در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح پیکرتراشی در کرج نیز اشاره خواهیم کرد: 

 • یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح پیکرتراشی در کرج  این است که جراح دارای تجربه های زیادی در زمینه پیکرتراشی باشد و در این زمینه سال‌های زیادی فعالیت انجام داده باشد و مورد اعتماد بسیاری قرار گرفته باشد.
 • به طور کلی بهترین جراح پیکرتراشی در کرج باید از دانش و بینش و آگاهی بالایی برخورد دار باشد.
 • استفاده از مدرن ترین و جدید ترین تجهیزات و روش ها در پیکرتراشی توسط جراح، یکی دیگر از ویژگی های بهترین جراح پیکرتراشی در کرج است.
 • بهترین جراح پیکرتراشی در کرج باید دارای تحصیلات و مدارک عالی از معتبر ترین مراکز آموزشی و بهترین دانشگاه ها باشد.
 • توجه داشته باشد که بهترین جراح پیکرتراشی در کرج باید در محیطی که تحت نظر وزارت بهداشت می باشد، فعالیت داشته باشند.
 • همچنین او باید دارای جواز و پروانه طبابت نیز باشد.
 • همچنین او باید با تمامی دستگاه های مربوطه برای خدمات رسانی هایش، آشنایی کامل نیز داشته باشد.
 • بهترین جراح پیکرتراشی در کرج باید بتواند با توجه به شرایط بیمار روش مناسبی را برای درمان به او پیشنهاد بدهد.
 • او باید کاملا دارای ظرافت عمل بالا باشد و برای خدمات رسانی هایش صبر و حوصله کافی نیز داشته باشد.
 • بهترین جراح پیکرتراشی در کرج باید از لوازم و تجهیزات و وسایل تمیز و استریل شده و کاملا بهداشتی برای خدمات رسانی هایش استفاده نماید.
 • جراح پیکرتراشی باید نکات مربوط به مراقبت های قبل و بعد از پیکرتراشی را به درستی و به طور کامل به بیمار توضیح بدهد.
ویژگی بهترین جراح پیکرتراشی در کرج

روش های شناخت بهترین جراح پیکرتراشی در کرج

برای شناخت و یافت بهترین جراح پیکرتراشی در کرج راه و روش های بسیار زیاد و گوناگونی نیز وجود دارد که بر اساس همان راه و روش ها می توان با خیالی راحت و با اطمینان خاطر به یک جراح خوب برای انجام خدمات مربوطه مراجعه کرد.

در ادامه به برخی از مهم ترین روش های شناخت و یافتن بهترین جراح پیکرتراشی در کرج اشاره خواهیم کرد: 

 • از اطرافیان و مراجعه کنندگان قبلی جراح مورد نظر، پرس و جو کنید، در صورتی که آن ها از خدمات جراح رضایت کامل را داشته باشند می توانید به آن جراح مراجعه کنید.
 • یکی از مهم ترین نکات در رابطه با شناخت و یافتن بهترین جراح پیکرتراشی در کرج، توجه به میزان شهرت آن جراح می باشد.
 • می توانید نمونه کار های جراح مورد نظرتان را در فضای مجازی مثل اینستاگرام و گوگل جستجو کنید و در صورت مورد پسند بودن آن نمونه کار ها، می توانید به او مراجعه داشته باشید.
 • از دکتر عمومی نزدیک محل زندگیتان نیز درباره بهترین جراح پیکرتراشی در کرج پرس و جو کنید و با کسب اطمینان، برای انجام خدمات مربوطه، به آن جراح نیز مراجعه داشته باشید.

عوارض پیکرتراشی

احتمال آمبولی: یکی از عوارض جراحی لیپوماتیک آمبولی است و زمانی اتفاق می افتد که ماده جامد، گاز یا مایع در داخل سیاهرگ حرکت کرده و وارد قسمت دیگری از بدن شود و در نتیجه عروق قلب مسدود شود و باعث نارسایی در بدن شود. این عارضه نادر است، اما پزشک متخصص می تواند با رعایت توصیه ها، آن را به حداقل برساند.

لخته شدن خون: احتمال لخته شدن خون افراد پس از جراحی کانتورینگ بدن وجود دارد و این امر می تواند باعث بروز مشکلاتی مانند حمله قلبی و سکته شود که به ندرت اتفاق می افتد.

حالت تهوع: یکی دیگر از شایع ترین عوارض بعد از جراحی کانتورینگ بدن، حالت تهوع و سرگیجه است که کاملا طبیعی است و معمولا پس از چند روز برطرف می شود.

بی حسی: احساس بی حسی در جایی که کانتورینگ بدن انجام شده است در اکثر افراد پس از جراحی ایجاد می شود، این بی حسی دائمی نیست و به مرور زمان از بین می رود.

مزایای پیکرتراشی:

?روشی ایمنپیکرتراشی روش ایمنی برای لاغری موضعی است که کمک می‌کند تا در چند جلسه به اندام دلخواهتان برسید
?دوران نقاهت کوتاهعوارض پس از پیکرتراشی حداقل است، دوران نقاهت پس از آن بسیار کوتاه است
?بدون درددر عمل پیکرتراشی بیماران حداقل ناراحتی را تجربه می‌کنند و دردناک نیست
?خوش اندامیخودتان می‌توانید انتخاب کنید که کدام بخش بدن را به طور موضعی لاغر کنید تا به اندامی ایده‌آل برسید. 

بهترین جراح پیکرتراشی در کرج را بشناسید!

پیکرتراشی بر کدام قسمت های بدن تاثیر بیشتری دارد؟

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد، پیکرتراشی نوعی جراحی زیبایی است که با استفاده از آن می توانید به اندام ایده آل خود برسید و چربی های اضافه بدن خود را از بین ببرید. این روش زیبایی و درمانی، بر برخی از نقاط و قسمت های بدن، تاثیر بیشتری دارد و تغییر چشمگیر تری در آن ناحیه ایجاد می کنند.

در ادامه به قسمت هایی که پیکرتراشی تاثیر بیشتری بر آن دارد اشاره خواهیم کرد: 

 • شکم
 • بازو
 • باسن
 • ساق پا
 • مچ پا
 • سینه‌ها
 • کمر
 • باسن
 • ران
 • چانه
 • گردن

البته لازم به ذکر است که تا فردی خودش نخواهد، شاهد تغییرات وزنی و سایزی نخواهد بود. برای آن که به اندام ایده آل و دلخواه خود دست یابید لازم است خودتان هم نیز همکاری داشته باشید. حتی پس از جراحی پیکرتراشی هم نیز باید برنامه غذایی، فعالیت های بدنی و ورزش کردن را رعایت کنید تا نتیجه مطلوب تری از پیکر تراشی حاصل گردد. داشتن رژیم غذایی سالم و با برنامه، بسیار بر تناسب اندام و حاصل شدن نتایج مثبت و مطلوب تاثیر گذار خواهد بود.

چه افرادی کاندیدای مناسب تری برای جراحی پیکرتراشی هستند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در واقع عمل جراحی پیکرتراشی، نوعی جراحی است که باید با تشخیص و صلاح دید پزشک مربوطه، انجام بشود. افرادی نیز وجود دارند که گزینه های بسیار مناسبی برای انجام این نوع جراحی نیز هستند. به بیان ساده تر این افراد بیشتر صلاحیت انجام این جراحی را دارند و انجام جراحی پیکرتراشی برای این افراد لازم تر است.

در ادامه به آن ها نیز اشاره خواهیم کرد: 

 • بزرگسالانی که هفتاد درصد کاهش وزن دلخواه شان را با روش های طبیعی و غیر طبیعی لاغری کسب کرده اند.
 • افرادی که دارای پوستی صاف با پایه ی عضلانی خوب هستند.
 • افرادی که از سلامت کامل برخوردار بوده و دچار بیماری های خطرناکی که می توانند بهبودی را با اختلال مواجه کنند، نیستند.
 • کسانی که دارای چربی های موضعی هستید که به رژیم غذایی و ورزش واکنشی نشان نمی دهند، پیکر تراشی می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد.
 • همچنین افراد غیر سیگاری کاندیدای مناسبی برای پیکرتراشی نیز می باشند.
 • اشخاصی که علاوه بر داشتن دیدگاه مثبت، اهداف مشخصی برای پیکر تراشی در ذهن دارند.
 • در ضمن پیکرتراشی برای کسانی که دچار چاقی مفرط هستند و قصد لاغر شدن دارند روش مناسبی نمی باشد.

مزیت های پیکرتراشی به چه صورت می باشد؟

عمل جراحی پیکرتراشی نوعی روش درمانی و زیبایی است که مزایای بسیار زیاد و مثبتی نیز به همراه دارد و به همین دلیل است که متقاضیان و طرفداران خاص خود را هم دارا می باشد. اما همانطور که گفتیم این جراحی باید با توجه به صلاح دید و تشخیص بهترین جراح در این زمینه انجام شود.

در ادامه به برخی از مزیت های بسیار مهم عمل جراحی پیکرتراشی اشاره می کنیم: 

 • یکی از اهمیت های پیکرتراشی این است که این جراحی دوره نقاهت بسیار خفیفی دارد.
 • جراحی پیکرتراشی در اتاق عمل صورت می گیرد که زمان بر و وقت گیر نیز نمی باشد.
 • به هیچ عنوان عوارض و خطر آمبولی در پیکرتراشی وجود ندارد.
 • کبودی و تورم نسبت به روش های دیگر در پیکرتراشی بسیار کم می باشد.
 • فرد با انجام عمل جراحی پیکرتراشی  به تناسب اندام و زیبایی چند برابر می رسد.
 • پیکرتراشی نیازی به بخیه کردن ندارد و فقط سوراخ و شکافی در بدن ایجاد می کنند که به مرور برطرف می شود و چون بعد از آن لیفت انجام می گیرد، هیچ گونه آثاری از شکاف نیز در بدن دیده نمی شود.
مزیت های پیکرتراشی به چه صورت می باشد؟

در سایت جراحتو می توانید مطالبی راجع به بهترین جراح پیکرتراشی در تهران نیز مطالعه کنید.

هزینه انجام جراحی پیکرتراشی

برای انجام جراحی پیکرتراشی فرد باید هزینه ای را بپردازد، که هزینه پرداختی به عوامل مختلفی از جمله سابقه پزشک متخصص، مناطقی که جراحی انجام می شود و … بستگی دارد. همچنین هزینه های بیمارستان، داروها و …. نیز بر عهده بیمار است و باید جداگانه پرداخت کند.

کلام آخر

از شما سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح پیکرتراشی در کرج آشنا کند و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهد. امیدواریم این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و در جهت دریافت مشاوره با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید. همچنین برای دریافت اطلاعات درباره بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج به سایت جراحتو مراجعه کنید.

کدام عمل پیکرتراشی بهتر است؟

انتخاب هر کدام از عمل های پیکرتراشی بر عهده پزشک است که با توجه به شرایط بیمار بهترین روش برای او انتخاب می شود.

عمل پیکرتراشی برای چه کسانی مناسب نیست؟

افراد سیگاری، کسانی که بیماری زمینه ای دارند یا سیستم ایمنی بدن آنها بسیار ضعیف است، افرادی که پوستشان حالت ارتجاعی خود را از دست داده و افرادی که انتظارات غیرواقعی از عمل دارند، نباید عمل پیکرتراشی انجام دهند.

انواع پیکرتراشی کدامند؟

در اصل پیکرتراشی و از بین بردن چربی های دور شکم و پهلو به روش های مختلفی صورت می پذیرد. از این میان می توانیم به پیکر تراشی با لیپولیز، لیپوماتیک، لیپوست، اولتراسونیک و لیپوساکشن اشاره نماییم. هر یک از این روش های درمانی دارای مزایای خاصی بوده و مناسب برای حجم خاصی از چربی های بدن می باشند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا