پزشکانجراحی بینی

بهترین جراح بینی استخوانی در ایران【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح بینی استخوانی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با این جراحی در اختیار شما قرار دهیم تا در صورتی که قصد انجام جراحی بینی را داشتید به سراغ یکی از این جراحان ماهر بروید و از مهارت و سابقه ایشان شکی به دل راه ندهید. همانطور که می دانید بینی انسان از سه نوع که شامل: بینی استخوانی، بینی گوشتی و بینی معمولی می باشد، ایجاد شده است و بهترین جراح بینی استخوانی در ایران با توجه به شکل ظاهری بینی و مدل آن، اقدام به جراحی و انجام روش های درمانی می نماید.

خصوصیات بینی استخوانی

بینی استخوانی همانطور که از نامش مشخص می باشد، بینی با شکل ظاهری استخوانی همراه با پوستی نازک و قوزدار می باشد. این نوع بینی در مقایسه با بینی های گوشتی، از چربی و ضخامت پوستی کمتری برخوردار می باشند و همین عوامل منجر به نتیجه بخش بودن جراحی می گردد.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران از مزیت های بینی استخوانی دارا بودن ساختار غضروفی مطلوب و انعطاف پذیری بالای آن اشاره می کند و خاطر نشان می کند که در اکثر جراحی های بینی استخوانی، نیازی به پیوند غضروف و یا استفاده از غضروف مصنوعی نمی باشد و همین امر سبب می شود تا دوران نقاهت آن بسیار کوتاه باشد.

بهترین جراح بینی استخوانی در ایران

روش های شناسایی بهترین جراح بینی استخوانی در ایران

با توجه به این که بینی، عضو اصلی در زیبایی و جذابیت هر شخصی محسوب می شود، به همین ترتیب در صورت بروز هر گونه ایرادی به راحتی می توان نزد بهترین جراح بینی استخوانی در ایران رفت و در صدد تغییر شکل ظاهری آن و هم چنین رسیدن به بینی متناسب با صورت خویش اقدام نمود. اما نکته قابل توجه در این رابطه این است که چگونه بهترین جراح بینی استخوانی در ایران را شناسایی نمایید؟ ما در این مقاله به شما کمک خواهیم نمود و بنابراین تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

از جمله روش های شناسایی بهترین جراح بینی استخوانی در ایران به شرح زیر می باشد:

 • یکی از قدم های شناسایی بهترین جراح بینی استخوانی در ایران این است که از دوستان، آشنایان و اقوامی که قبلا نزد جراح بینی رفته اند و از نتیجه به دست آمده رضایت کافی را دارا می باشند، پرس و جو و تحقیق نمایید و در صورتی که از تخصص و مهارت جراح خویش رضایت کافی را داشته باشند، اطلاعات وی را گرفته و به صورت حضوری نزد جراح مذکور بروید و نمونه کارهای قبلی ایشان را مشاهده نمایید.
 • در صورتی که تحقیقات محلی نتیجه بخش نباشد و یا این که از اطرافیانتان شخصی جراحی زیبایی و درمانی بینی را انجام نداده باشند، می توانید از گزینه های بعدی همچون: کمک گیری از فضای مجازی استفاده نمایید. از مزایای فضای مجازی مانند گوگل می توان به مقایسه پزشکان با یکدیگر و ارائه کلیه خدمات و هم چنین ارائه نمونه کارهای جراحان اشاره کرد.
 • از دیگر روش های یافتن بهترین جراح بینی استخوانی در ایران این است که از پزشک خانواده و یا پزشک عمومی خویش در رابطه با جراحی بینی و بهترین جراح بینی گوشتی در ایران و بهترین جراح بینی استخوانی در ایران کیست، سوال بفرمایید و ایشان با در نظر داشتن نوع مشکل شما و هم چنین با در نظر داشتن موقعیت جغرافیایی منزل شما، بهترین جراح بینی استخوانی در ایران را که در نزدیکی محل زندگی شما وجود دارد، را معرفی خواهد نمود.

تفاوت اقدامات پس از جراحی در بینی های استخوانی و گوشتی چیست؟

بهترین جراح بینی استخوانی در ایران خاطر نشان می کند که هیچ گونه تفاوتی میان مراقبت های بعد از جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی وجود ندارد و شخص بیمار، بدون در نظر داشتن نوع بینی، لازم است که اقدامات پس از جراحی را رعایت نماید. از جمله مراقبت های بعد از جراحی بینی استخوانی و گوشتی عبارتند از:

 • بهترین جراح بینی استخوانی در ایران، شما را از وجود حالت سرگیجه و تهوع پس از جراحی آگاه می سازد و خاطر نشان می کند که این حالت گذرا و موقتی می باشد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.
 • چند روز پس از جراحی وجود تورم و کبودی کاملا طبیعی می باشد.
 • حین خوابیدن بهتر است که به صورت طاق باز بخوابید و لازم به ذکر است که سر خود را هرگز خم نکنید.
 • بهترین جراح بینی استخوانی در ایران توصیه می کند که به سبب عدم وجود تامپون در داخل بینی، خونابه تا مدت زمان دو روز پس از جراحی از بینی خارج می شود و جای نگرانی نیست.
 • به منظور تمیز نمودن خونابه ها، بهتر است که از گاز استریل استفاده کنید و از مصرف دستمال کاغذی خودداری نمایید.
 • از فشار آوردن به بینی حتی به نسبت کم جلوگیری به عمل آورید.
 • بهترین جراح بینی در ایران شما را از مصرف سیگار و دخانیات منع می دارد تا نتیجه جراحی بینی به بهترین شکل ممکن برسد.
 • نمک در برنامه غذایی شما باعث می شود تا تورم و درد بیشتر شود، بنابراین بهترین جراح بینی استخوانی در ایران به شما توصیه می کند تا از مصرف نمک پرهیز کنید.
 • یک روز پس از جراحی بینی، شما باید روزانه سه مرتبه به وسیله سرم بینی خود را شست و شو نمایید و طرز انجام آن را جراح موردنظر به شما آموزش خواهد داد.
 • آناناس جزء میوه هایی می باشد که در ترمیم زخم و تسریع بهبود نقش به سزایی دارد، بنابراین آن را مصرف کنید.
 • بهترین جراح بینی استخوانی در ایران داروهایی را به شما تجویز می کند و شما باید طبق دستور جراح مذکور، آن را مصرف نمایید.
 • از مصرف غذاهای سفت و سخت خودداری نمایید و بهتر است که غذاهای سبک و آبکی را در برنامه غذایی چند روز اول جراحی جای دهید.

تفاوت اقدامات پس از جراحی در بینی های استخوانی و گوشتی چیست؟

عوارض ناشی از جراحی بینی استخوانی

با در نظر داشتن به این موضوع که اغلب جراحی ها با عوارض هایی همراه می باشند، باید به این نکته توجه داشت که جراحی بینی استخوانی جزء جراحی های کم خطر محسوب می شوند که دارای عوارض گذرا و موقتی می باشند. با این وجود عارضه هایی همچون: خونریزی، واکنش جانبی به بیهوشی، عفونت، زخم شدن داخل بینی و هم چنین بی حسی از جمله این عوارض می باشند.

لازم به ذکر است که در صورتی که جراح موردنظر، جزء بهترین جراح بینی استخوانی در ایران و یا بهترین جراح بینی در تهران باشد و هم چنین بیمار تمامی مراقبت های قبل و بعد از جراحی را رعایت نماید، هیچ گونه عارضه ای رخ نخواهد و داد و ممکن است برخی از عوارض موقتی زیر پدید آید که این عارضه ها نیز گذرا و موقتی می باشند.

 1. درد موجود در ناحیه بینی پس از جراحی
 2. ورم در قسمت های اطراف چشم و بینی که پس از مدت زمان چند روز کاملا از بین خواهند رفت.
 3. کبودی: این نوع عارضه به سبب حساسیت بیمار و میزان جراحی انجام شده بستگی دارد و بهترین جراح بینی استخوانی در ایران خاطر نشان می کند که این عارضه نیز جای نگرانی ندارد و پس از چند روز از بین می رود.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح بینی استخوانی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد و هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (18 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا