پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح لیفت سینه در ایران【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح لیفت سینه در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با لیفت سینه در اختیارتان قرار دهیم. امروزه به سبب افزایش علم و تغییر و تحول دانش بشر، روش های نوینی برای جوانسازی سینه، رفع شل شدگی و افتادگی پستان ها پدید آمده است که بهترین جراح لیفت سینه این اقدامات را به کمک جراحی به انجام می رساند. بهترین جراح لیفت سینه در ایران به بانوانی که از افتادگی سینه های خود رنج می برند، این اطمینان را می دهد که با این جراحی به راحتی سینه های آنان را بالا می کشد و از این رو در جوانسازی خانم ها سهم به سزایی را به ارمغان می آورد.

لیفت سینه و روش های انجام آن

جراحی لیفت سینه نوعی جراحی است که با بالا کشیدن پستان ها همراه می باشد و با نام ماستوپکسی شناخته شده است، خانم هایی که سینه هایی افتاده و شل بر اثر عواملی همچون: شیردهی، افزایش سن، ارثی، بارداری و نوسانات وزنی و … را دارا می باشند، به راحتی می توانند به کمک بهترین جراح لیفت سینه در ایران از شل بودن و ظاهر نامتقارن سینه های خویش رهایی یابند.

لیفت سینه به سبب این که نوعی جراحی زیبایی به شمار می رود و بنا به عارضه خاص و یا درمان بیماری انجام نمی شود، بنابراین هر شخصی می تواند اقدام به این جراحی نماید، اما برخی افراد به سبب شرایطی، نسبت به این جراحی منع می شوند. جراح لیفت سینه کاندیدای مناسب جراحی لیفت سینه را شامل موارد زیر می داند و افرادی که شرایط زیر را دارا نمی باشند، نباید این عمل را انجام دهند و خود را به خطر بیاندازند.

اولین ملاک برای انجام چنین جراحی، سلامتی عمومی و ثابت ماندن وزن فرد می باشد.

بانوانی که دارای سینه هایی با مشخصات: افتاده، آویزان، یکی کوتاهتر از دیگری و باریک باشند، جزء الویت ها محسوب می شوند و باید این عمل را انجام دهند.

خانم هایی که سیگار و دخانیات مصرف می کنند، هرگز نباید اقدام به این عمل بزنند، مگر در شرایط خاص که زیر نظر جراح معالج قرار گیرند.

در صورتی که خانمی در شهر تهران سکونت داشته باشد و از بزرگ بودن سر پستان و هاله دور آن ناراضی باشد، با مراجعه به بهترین جراح لیفت سینه در تهران می تواند این مشکل را رفع نماید.

بهترین جراح لیفت سینه در ایران در جلسات مشاوره انواع روش های لیفت سینه را شرح می دهند و طبق شرایط بیمار و با توجه به برخی عوامل، نوع روش لیفت را انتخاب می نمایند. برخی از روش های انجام لیفت سینه به شرح زیر می باشد:

 1. لیفت سینه با جراحی ماستوپکسی
 2. لیفت سینه با نخ
 3. لیفت سینه ترماژ
 4. لیفت سینه به وسیله لیزر درمانی
 5. لیفت سینه با تزریق بوتاکس
 6. لیفت سینه پلاسما
 7. لیفت سینه با تزریق ژل
 8. لیفت سینه به کمک طب سوزنی
 9. لیفت سینه با روش VBL
 10. لیفت سینه به کمک روش Caci

لیفت سینه و روش های انجام آن

روش های شناسایی بهترین جراح لیفت سینه در ایران

با توجه به این که جراحی لیفت سینه جزء جراحی های حساسی به حساب می آید که در ظاهر فرد بسیار تاثیرگذار می باشد، بر همین اساس نمی توان نزد هر جراحی این عمل را انجام داد و الزامی است که توسط بهترین جراح لیفت سینه انجام پذیرد تا از بروز عواقب بعدی جلوگیری به عمل آورد.

از جمله روش های شناسایی جراح لیفت سینه عبارتند از:

 • معمولا بهترین جراح لیفت سینه در بهترین بیمارستان دولتی در ایران خدمت رسانی می کند و می توان با مراجعه به بیمارستان و یافتن جراح موردنظر به هدف خویش دست یافت.
 • یکی از راه های شناسایی بهترین جراح لیفت سینه در ایران این است که از اطرافیانی که قبلا جراحی لیفت سینه را انجام داده اند و از جراح خود راضی بوده اند، آدرس و مشخصات وی را بگیریم و با مراجعه حضوری از خوب بودن جراح لیفت سینه اطمینان حاصل کنیم.
 • در صورتی که جراح لیفت سینه جزء بهترین جراح پلاستیک در ایران باشد، تا حدودی می توان گفت که بهترین جراح لیفت سینه نیز محسوب می شود.
 • با جست و جو در فضای مجازی نیز می توان به مقصود رسید و از ویژگی های فضای مجازی این است که مشخصات دقیق جراحان و پزشکان را به طور دقیق شرح می دهد و متخصصین را با یکدیگر مقایسه می کند و بهترین را با ذکر دلیل مشخص می کند.

مزایای جراحی لیفت سینه:

?رفع افتادگیدر این جراحی زیبایی لیفت سینه، رفع افتادگی و شلی پوست سینه برطرف می گردد.
?فرم دهیدر جراحی لیفت سینه، فرم دهی سینه انجام می شود.
?استحکام پوست سینهسینه هایی که آویزان و حالت کشیده دارند با انجام جراحی،پوست سینه مستحکم می شود
?ظاهر زیبا در جراحی لیفت سینه، ظاهر سینه زیباتر می شود و فرم مناسب پیدا می کند

مراحل انجام جراحی لیفت سینه

اولین گام در انجام جراحی لیفت سینه، یافتن بهترین جراح لیفت سینه در ایران می باشد که پس از بررسی های لازم، مراجعه حضوری به مطب ایشان و دریافت اطلاعات لازم برای جراحی می باشد. در جلسه مشاوره جراح لیفت سینه به طور کامل شما را مورد بررسی قرار می دهد و شرایط تان را می سنجد و پس از بررسی های لازم نوع عمل را انتخاب می کند و در نهایت روز عمل مشخص می شود.

در صورتی که در شهر تهران سکونت داشته باشید، جراح مذکور پیشنهاد می کند که این جراحی در بهترین بیمارستان خصوصی در تهران انجام پذیرد تا تمامی موارد پزشکی و مراقبت ها به نحو احسن انجام پذیرد. پس از مراحل فوق و بستری شدن در بیمارستان، بهترین جراح سینه در ایران مجددا سوابق پزشکی شما را بررسی می کند و در رابطه با داروهای مصرفی و حساسیت به ماده بیهوشی سوالاتی را می پرسد تا روند جراحی بدون هیچ گونه خللی پیش رود.

در صورتی که بهترین جراح لیفت سینه در ایران اطمینان حاصل نمود که مشکلی در ادامه عملیات وجود ندارد، به کمک ماژیکی تمامی قسمت های مورد جراحی را علامت گذاری می نماید. در اتاق عمل اگر با بیهوشی مشکلی نداشته باشید، جراح مذکور شما را بیهوش می نماید اما در غیر اینصورت، این علم بالا بردن سینه با بی حسی موضعی انجام می گردد. پس از آن، پزشک لیفت سینه بخش های علامت گذاری را برش می دهد و روند جراحی با برش دادن ادامه می یابد.

پس از گذراندن اقدامات جراحی پزشک معالج، بر روی قسمت های برش زده شده بخیه می زند و برای اجتناب از بروز خطرات بعدی، لوله ای را تعبیه می کنند تا خونابه ها از بدن خارج شوند و در نهایت پس از به هوش آمدن، بهترین جراح لیفت سینه مراقبت های بعدی عمل را برای شما متذکر می شود تا روند جراحی به بهترین شکل ممکن پیش رود.

دکتر علی اکبر مروتی

دکتر علی اکبر مروتی

بورد تخصص جراحی ،فوق تخصص جراحی پلاستیک_زیبایی و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۸۷ می باشند. ایشان با علم و تجربه فراوان و با انجام بیش از هزاران جراحی موفق در زمینه زیبایی از جمله پزشکان مسلط و سرشناس و منصف در این مقوله می باشند.

همچنین ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشند.
شماره نظام پرشکی ۶۰۴۳۷

خدمات دکتر علی اکبر مروتی:

 • لیپوماتیک با دستگاه پال
 • جراحی های زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی، مینی آبدومینوپلاستی، بلت آبدومینوپلاستی)
 • جراحی های زیبایی سینه( پروتز سینه، ماموپلاستی، ماستوپکسی)
 • تزریق چربی (صورت، باسن، دست و…)
 • جراحی بینی
 • لابیاپلاستی
 • لیفت صورت، پیشانی و ابرو با استفاده از آندوتاین و دستگاه آندوسکوپ
 • کلیه جراحی های زیبایی مربوط به صورت و بدن

مشاوره غیرحضوری به صورت رایگان

آدرس : تهران ، محدوده ونک ( گاندی جنوبی)

تلفن تماس :

021-88770588
09124124160

09124124160 ( واتس آپ )

اینستاگرام: lipoomatic_vip@

وب سایت: www.lipoomaticvip.com

انتخاب بهترین جراح لیفت سینه در ایران

برای انتخاب بهترین جراح لیفت سینه باید ملاک هایی را در نظر بگیریم تا طبق آن ها بهترین را انتخاب کنیم. از جمله این ملاک ها عبارتند از:

 • بهترین جراح لیفت سینه در ایران پزشکی می باشد که نسبت به تمامی روش های لیفت سینه مسلط باشد و طبق شرایط بیمار یکی از این روش ها را استفاده نماید.
 • جراح لیفت سینه باید نسبت به بیماران خویش متعهد باشد و پیش از انجام جراحی، جلسه ای را به منظور مشاوره و ارائه توضیحات کامل در اختیار بیماران خویش قرار دهد.
 • بهترین لیفت جراح لیفت سینه در ایران می بایست از جدیدترین و مجهزترین دستگاه ها و تجهیزات در انجام جراحی ها بهره جوید تا مطلوب ترین نتیجه را ایجاد کند.
 • جراح لیفت سینه برخوردی محترمانه با بیماران خویش داشته باشد و صبورانه به سوالات آنان پاسخ دهد.
 • زیر نظر وزارت بهداشت و درمان به طبابت و جراحی های درمانی و زیبایی بپردازد.
 • بهترین جراح لیفت سینه در ایران جراحی می باشد که از سابقه و تجربه بالایی برخوردار باشد.
 • در راستای ارتقا سطح علمی خویش نهایت تلاش و کوشش خود را به کار گیرد.
انتخاب بهترین جراح لیفت سینه در ایران

اقدامات پس از جراحی لیفت سینه

به منظور دست یابی به مطلوب ترین نتیجه ممکن، بهترین جراح لیفت سینه مراقبت هایی را به شما توصیه می کند تا با رعایت آن ها به بهبودی سریع تر و نتیجه بهتر دست یابید.

از جمله مراقبت های پس از جراحی لیفت سینه به شرح زیر می باشد:

 1. فعالیت های سنگین و ورزش های طاقت فرسا را برای گذشت چند وقت کنار بگذارید تا روند بهبودی به درستی پیش رود.
 2. برای مدتی بهتر است که بر روی سینه ها نخوابید و فشارهای وارده بر سینه را به حداقل برسانید.
 3. بهترین جراح لیفت سینه در ایران به شما توصیه می کند تا مدتی بعد از عمل، به صورت طاق باز بخوابید.
 4. تا چند روز پس از جراحی، بهترین جراح لیفت سینه از شما می خواهد تا از غذاهای سبک استفاده کنید.
 5. بهتر است که برای مدت زمانی از لباس های تنگ و سوتین استفاده نکنید و در صورت ضروری بودن شرایط، از سوتین های طبی استفاده نمایید.
 6. بهترین جراح لیفت سینه برای نتیجه بخشی بهتر، داروهایی را به شما تجویز می کند، الزامی است که آن ها را طبق دستور پزشک و در ساعت تعیین شده مصرف کنید.

کلام آخر

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم، جراحی لیفت سینه روشی کم تهاجمی و بی خطر محسوب می شود که به بافت های سینه آسیبی نمی رساند و تنها باعث زیبایی ظاهری و جوانسازی سینه ها می گردد.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح لیفت سینه در ایران آشنا کند و برای کسب اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم به مقاله قبلی ما یعنی بهترین جراح سینه در ایران مراجعه نمایید و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

دوران نقاهت جراحی لیفت سینه چقدر است؟

دوران نقاهت پس از جراحی لیفت سینه پنج روز طول می کشد و اغلب بیماران تنها به داروهای مسکن نیاز دارند.

آیا بعد عمل لیفت سینه تغییری در اندازه و شکل سینه ایجاد می شود؟

هرگونه تغییرات قابل توجه وزن (کاهش یا افزایش) می تواند سایز و شکل سینه ها را تغییر دهد، بنابراین برای حفظ نتایج، وزن خود را ثابت نگه دارید.

عوارض و خطرات جراحی زیبایی لیفت سینه چیست؟

برخی عوارض احتمالی بعد از جراحی سینه عبارتند از: عفونت، باز شدن قسمتی از زخم، کاهش حس نوک پستان و …

5/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا