پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح لیفت سینه در ایران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح لیفت سینه در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با لیفت سینه در اختیارتان قرار دهیم. امروزه به سبب افزایش علم و تغییر و تحول دانش بشر، روش های نوینی برای جوانسازی سینه، رفع شل شدگی و افتادگی پستان ها پدید آمده است که بهترین جراح لیفت سینه این اقدامات را به کمک جراحی به انجام می رساند. بهترین جراح لیفت سینه در ایران به بانوانی که از افتادگی سینه های خود رنج می برند، این اطمینان را می دهد که با این جراحی به راحتی سینه های آنان را بالا می کشد و از این رو در جوانسازی خانم ها سهم به سزایی را به ارمغان می آورد.

لیفت سینه و روش های انجام آن

جراحی لیفت سینه نوعی جراحی است که با بالا کشیدن پستان ها همراه می باشد و با نام ماستوپکسی شناخته شده است، خانم هایی که سینه هایی افتاده و شل بر اثر عواملی همچون: شیردهی، افزایش سن، ارثی، بارداری و نوسانات وزنی و … را دارا می باشند، به راحتی می توانند به کمک بهترین جراح لیفت سینه در ایران از شل بودن و ظاهر نامتقارن سینه های خویش رهایی یابند.

لیفت سینه به سبب این که نوعی جراحی زیبایی به شمار می رود و بنا به عارضه خاص و یا درمان بیماری انجام نمی شود، بنابراین هر شخصی می تواند اقدام به این جراحی نماید، اما برخی افراد به سبب شرایطی، نسبت به این جراحی منع می شوند. جراح لیفت سینه کاندیدای مناسب جراحی لیفت سینه را شامل موارد زیر می داند و افرادی که شرایط زیر را دارا نمی باشند، نباید این عمل را انجام دهند و خود را به خطر بیاندازند.

اولین ملاک برای انجام چنین جراحی، سلامتی عمومی و ثابت ماندن وزن فرد می باشد.

بانوانی که دارای سینه هایی با مشخصات: افتاده، آویزان، یکی کوتاهتر از دیگری و باریک باشند، جزء الویت ها محسوب می شوند و باید این عمل را انجام دهند.

خانم هایی که سیگار و دخانیات مصرف می کنند، هرگز نباید اقدام به این عمل بزنند، مگر در شرایط خاص که زیر نظر جراح معالج قرار گیرند.

در صورتی که خانمی در شهر تهران سکونت داشته باشد و از بزرگ بودن سر پستان و هاله دور آن ناراضی باشد، با مراجعه به بهترین جراح لیفت سینه در تهران می تواند این مشکل را رفع نماید.

بهترین جراح لیفت سینه در ایران در جلسات مشاوره انواع روش های لیفت سینه را شرح می دهند و طبق شرایط بیمار و با توجه به برخی عوامل، نوع روش لیفت را انتخاب می نمایند. برخی از روش های انجام لیفت سینه به شرح زیر می باشد:

 1. لیفت سینه با جراحی ماستوپکسی
 2. لیفت سینه با نخ
 3. لیفت سینه ترماژ
 4. لیفت سینه به وسیله لیزر درمانی
 5. لیفت سینه با تزریق بوتاکس
 6. لیفت سینه پلاسما
 7. لیفت سینه با تزریق ژل
 8. لیفت سینه به کمک طب سوزنی
 9. لیفت سینه با روش VBL
 10. لیفت سینه به کمک روش Caci

لیفت سینه و روش های انجام آن

روش های شناسایی بهترین جراح لیفت سینه در ایران

با توجه به این که جراحی لیفت سینه جزء جراحی های حساسی به حساب می آید که در ظاهر فرد بسیار تاثیرگذار می باشد، بر همین اساس نمی توان نزد هر جراحی این عمل را انجام داد و الزامی است که توسط بهترین جراح لیفت سینه انجام پذیرد تا از بروز عواقب بعدی جلوگیری به عمل آورد.

از جمله روش های شناسایی جراح لیفت سینه عبارتند از:

 • معمولا بهترین جراح لیفت سینه در بهترین بیمارستان دولتی در ایران خدمت رسانی می کند و می توان با مراجعه به بیمارستان و یافتن جراح موردنظر به هدف خویش دست یافت.
 • یکی از راه های شناسایی بهترین جراح لیفت سینه در ایران این است که از اطرافیانی که قبلا جراحی لیفت سینه را انجام داده اند و از جراح خود راضی بوده اند، آدرس و مشخصات وی را بگیریم و با مراجعه حضوری از خوب بودن جراح لیفت سینه اطمینان حاصل کنیم.
 • در صورتی که جراح لیفت سینه جزء بهترین جراح پلاستیک در ایران باشد، تا حدودی می توان گفت که بهترین جراح لیفت سینه نیز محسوب می شود.
 • با جست و جو در فضای مجازی نیز می توان به مقصود رسید و از ویژگی های فضای مجازی این است که مشخصات دقیق جراحان و پزشکان را به طور دقیق شرح می دهد و متخصصین را با یکدیگر مقایسه می کند و بهترین را با ذکر دلیل مشخص می کند.

مزایای جراحی لیفت سینه:

😍رفع افتادگیدر این جراحی زیبایی لیفت سینه، رفع افتادگی و شلی پوست سینه برطرف می گردد.
👍فرم دهیدر جراحی لیفت سینه، فرم دهی سینه انجام می شود.
💖استحکام پوست سینهسینه هایی که آویزان و حالت کشیده دارند با انجام جراحی،پوست سینه مستحکم می شود
🥰ظاهر زیبا در جراحی لیفت سینه، ظاهر سینه زیباتر می شود و فرم مناسب پیدا می کند

مراحل انجام جراحی لیفت سینه

اولین گام در انجام جراحی لیفت سینه، یافتن بهترین جراح لیفت سینه در ایران می باشد که پس از بررسی های لازم، مراجعه حضوری به مطب ایشان و دریافت اطلاعات لازم برای جراحی می باشد. در جلسه مشاوره جراح لیفت سینه به طور کامل شما را مورد بررسی قرار می دهد و شرایط تان را می سنجد و پس از بررسی های لازم نوع عمل را انتخاب می کند و در نهایت روز عمل مشخص می شود.

در صورتی که در شهر تهران سکونت داشته باشید، جراح مذکور پیشنهاد می کند که این جراحی در بهترین بیمارستان خصوصی در تهران انجام پذیرد تا تمامی موارد پزشکی و مراقبت ها به نحو احسن انجام پذیرد. پس از مراحل فوق و بستری شدن در بیمارستان، بهترین جراح سینه در ایران مجددا سوابق پزشکی شما را بررسی می کند و در رابطه با داروهای مصرفی و حساسیت به ماده بیهوشی سوالاتی را می پرسد تا روند جراحی بدون هیچ گونه خللی پیش رود.

در صورتی که بهترین جراح لیفت سینه در ایران اطمینان حاصل نمود که مشکلی در ادامه عملیات وجود ندارد، به کمک ماژیکی تمامی قسمت های مورد جراحی را علامت گذاری می نماید. در اتاق عمل اگر با بیهوشی مشکلی نداشته باشید، جراح مذکور شما را بیهوش می نماید اما در غیر اینصورت، این علم بالا بردن سینه با بی حسی موضعی انجام می گردد. پس از آن، پزشک لیفت سینه بخش های علامت گذاری را برش می دهد و روند جراحی با برش دادن ادامه می یابد.

پس از گذراندن اقدامات جراحی پزشک معالج، بر روی قسمت های برش زده شده بخیه می زند و برای اجتناب از بروز خطرات بعدی، لوله ای را تعبیه می کنند تا خونابه ها از بدن خارج شوند و در نهایت پس از به هوش آمدن، بهترین جراح لیفت سینه مراقبت های بعدی عمل را برای شما متذکر می شود تا روند جراحی به بهترین شکل ممکن پیش رود.

دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی

دکتر فاطمه حسینی زاده گان متخصص جراحی جنرال و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیم، یکی از جراحان فعال و سرشناس، پلاستیک و زیبایی در کشور هستند که سالیانه بیش از هزاران نوع جراحی زیبایی در کارنامه خود ثبت میکنند که از این حیث رکورد دار هستند. ایشان دوره جراحی خود را از سال ۸۸ شروع کردند و فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی و طی سالیان اخیر بارها موفق به کسب عنوان بهترین جراح پلاستیک کشور شده اند.

دکتر حسینی زاده گان اعمال جراحی خود را در بهترین بیمارستان های فوق تخصصی کشور انجام میدهند که مجهز به بروزترین دستگاه ها و امکانات می باشند.

از خدمات جراحی دکتر حسینی زادگان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم
 • لیپوماتیک و پیکرتراشی
 • لیفت سینه و ماموپلاستی
 • جراحی بینی
 • پروتز سینه
 • لیفت بازو و ران
 • لیفت صورت و گردن
 • لیفت ابرو شقیقه
 • بلفاروپلاستی و افتادگی پلک
 • بوکال فت
 • تزریق چربی و فرمدهی باسن
 • تزریق ژل،بوتاکس و زاویه سازی صورت
 • اعمال جراحی زیبایی دستگاه تناسلی بانوان

آدرس:

‎تهران ، فرمانیه ، بلوار اندرزگو

جهت اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره زیر تماس بگیرید:

09374843954

اینستاگرام:

dr_hoseinizadegan

مشاهده اطلاعات بیشتر

دکتر عباس پریسای

دکتر عباس پریسای

دکتر عباس پریسای جراح عمومی و ترمیمی می باشند که بیش از هجده سال سابقه تخصصی و پزشکی دارند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و کسب مدرک پزشکی عمومی، دوره تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی در سال 1379 در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به اتمام رساندند.

دکتر پریسای فعالیت های علمی و آکادمیک بسیاری را انجام می دهند که شامل: عضویت در انجمن علمی جراحان ایران و عضویت در جامعه جراحان ایران می باشند.

دکتر عباس پریسای یکی از بهترین جراح لیفت سینه در ایران به حساب می آیند که در راستای ارتقاء سطح علمی خویش بسیار کوشا می باشند و خدمات مختلفی را ارائه می دهند که عبارتند از:

خدمات:

 • جراحی زیبایی صورت مانند: جراحی پلاستیک بینی، پروتز چانه، تزریق چربی،
 • جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی گوش و لیپوساکشن چانه و گردن
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
 • لیفت سینه و پروتز سینه و بازسازی سینه
 • ترمیم جای زخم و اسکار
 • جراحی زیبایی فک
 • لیپوساکشن و لیزر لیپولیز بدن
 • تزریق بوتاکس، تزریق ژل و فیلر
 • جراحی های زیبایی پایین تنه و جراحی بازو
 • جراحی اصلاح فرورفتگی نوک سینه، جراحی کوچک کردن سینه مردان
 • انجام جراحی های معده و دستگاه گوارش، مری، کیسه صفرا، آپاندیس و فتق، همورویید و شقاق

آدرس مطب: ایران، تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، نبش خیابان شانزدهم، ساختمان کاج، پلاک 61، طبقه سوم، واحد دوازده

شماره تماس: 02122137390 – 02122137391 – 09351200583

دکتر محمد هادی زاده

دکتر محمد هادی زاده

دکتر محمد هادی زاده فوق تخصص جراحی زیبایی و بیماری های پستان می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی، مدرک تخصصی و فوق تخصصی خویش را دریافت کردند. دکتر هادی زاده از جمله بهترین جراح لیفت سینه در ایران محسوب می شوند که استادیار دانشگاه مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند.

دکتر محمد هادی زاده اولین دانش آموخته فوق تخصصی بیماری های پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران به شمار می روند که دارای دانشنامه در ایران نیز می باشند.

نکته قابل توجه در رابطه با دکتر محمد هادی زاده این است که ایشان طی مدت زمان حدودی هفده سال در کنار پرفسور اکبری، مشغول تحقیقات و بررسی های لازم در رابطه با جراحی های زیبایی پستان و سرطان پستان در مرکز تحقیقات سرطان شهید بهشتی می باشند.

خدمات:

 • جراحی های شکم
 • پروتز و بزرگ کردن پستان ها
 • درمان بیماری های مرتبط با سینه
 • لیفت سینه
 • کوچک کردن سینه
 • جراحی و بازسازی و ترمیم سینه
 • جراحی های در ارتباط با سرطان سینه

آدرس مطب: ایران، تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه 36، پلاک هفت، مجتمع ولیعصر دو

شماره تماس: 02188647737

دکتر محمدرضا بربند

دکتر محمدرضا بربند

دکتر محمدرضا بربند متخصص جراحی عمومی و دارای مدرک جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی را در سال 1375 از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند کسب نمودند و سپس برای اخذ مدرک تخصصی اقدام کردند و دوره تخصصی جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذراندند.

لازم به ذکر است که دکتر محمدرضا بربند مدرک جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته را نیز از کشور ایتالیا دریافت نموده اند و عضو جامعه جراحان ایران هم می باشند.

دکتر بربند از جمله بهترین جراح لیفت سینه در ایران به شمار می روند که در جهت جلب رضایت عموم مردم و مراجعین خویش نهایت تلاش خود را به کار می گیرند.

خدمات:

 • عمل پروتز سینه، لیفت سینه، کوچک کردن سینه، بازسازی سینه
 • لاپاراسکوپی، تیروئید، سرطان، جراحی های سرپایی و کوچک
 • جراحی زیبایی شکم یا آبدومینوپلاستی، لیپوساکشن و لیزر لیپولیز بدن
 • تزریق چربی، بوتاکس، ژل یا فیلر
 • جراحی های دستگاه گوارش، معده، مری، کیسه صفرا، آپاندیس، فتق، همورویید و‌ شقاق

آدرس مطب: ایران، مشهد، بلوار احمد آباد، خیابان عارف، کوچه عارف 2، ساختمان سما، طبقه چهارم

شماره تماس: 05138460218

دکتر روناک تمدن

دکتر روناک تمدن

دکتر روناک تمدن متخصص جراحی عمومی و دارای بورد تخصصی می باشند. ایشان در سال 1385 دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران به پایان رساندند و پس از آن توانستند با موفقیت مدرک تخصصی جراحی عمومی خود را نیز از دانشگاه علوم پزشکی قزوین دریافت نمایند.

دکتر تمدن را می توان یکی از بهترین جراح لیفت سینه در ایران به حساب آورد که از نظر علمی سطح بسیار بالایی دارند و مقالات متعددی را به انتشار رسانده اند و دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماری های پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی می باشند.

لازم به ذکر است که دکتر روناک تمدن بر روی جراحی های درمانی پستان اعم از: تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بدخیم و جراحی های درمانی بسیار تمرکز بالایی دارند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی سینه، پروتز سینه، لیفت سینه، جراحی های ترمیمی، ترمیم جای زخم، اسکار
 • انجام جراحی های زیبایی مانند انجام انواع جراحی های زیبایی مانند کوچک کردن سینه و‌ شکم
 • ویزیت درمانی بیماران با مشکلات تیروئید و کیسه صفرا و فتق و هموروئید
 • انجام جراحی های دستگاه گوارش
 • نمونه برداری سرپایی از توده های پستان جهت تشخیص توده های خوش خیم و بدخیم
 • جراحی های مرتبط با پستان، تزریق چربی و فیلر، تزریق بوتاکس، لیپوساکشن و لیزر لیپولیز بدن، لیپوماتیک

آدرس مطب: ایران، کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بانک مسکن، ساختمان میلاد، طبقه دوم، واحد شش

شماره تماس: 02632517579

دکتر منیژه میرشاهی

دکتر منیژه میرشاهی

دکتر منیژه میرشاهی متخصص جراحی عمومی و ترمیمی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در سال 1371 در دانشگاه علوم پزشکی مشهد پشت سر گذاشتند و در سال 1377 مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد از آن خود کردند.

دکتر منیژه میرشاهی سابقه ای بیش از بیست سال در جهت درمان انواع بیماری های تخصصی و انجام جراحی های عمومی و زیبایی شکم و پستان را دارا می باشند و از این رو ایشان را می توان یکی از بهترین جراح لیفت سینه در ایران به حساب آورد.

خدمات:

 • عمل جراحی کوچک کردن سینه مردان، لیفت سینه و پروتز سینه
 • جراحی های دستگاه گوارش، معده، مری، کیسه صفرا، هموروئید
 • جراحی زیبایی شکم، لیپوساکشن و لیپولیز بدن
 • پروتز سینه، جراحی زیبایی کوچک کردن سینه، جراحی اصلاح فرورفتگی نوک سینه

آدرس مطب: ایران، مشهد، بلوار احمد آباد، خیابان عارف، بین کوچه عارف دو و چهار، ساختمان حکیم، طبقه دوم

شماره تماس: 05138435266

دکتر مهدی آریانا

دکتر مهدی آریانا

دکتر مهدی آریانا جراح سینه و شکم می باشند. ایشان دارای مدرک فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان نیز می باشند. دکتر آریانا از جمله بهترین جراح لیفت سینه در ایران محسوب می شوند که با موفقیت دوره پزشکی عمومی خود را پشت سر گذاشتند و سپس اقدام به اخذ مدرک تخصصی در بهترین دانشگاه علوم پزشکی نمودند.

دکتر مهدی آریانا دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران سپری کردند. از فعالیت های علمی دکتر آریانا عبارتند از: ریاست بخش های مختلف جراحی و سابقه چندین تدریس مستمر در دانشگاه های علوم پزشکی و همچنین لازم به ذکر است که ایشان در جراحی سینه آقایان و به خصوص ژنیکوماستی صاحب سبک جهانی خاص خود می باشند و صدها عمل جراحی را در کشورهای عربی، سوئد، انگلستان، مالزی، آمریکا و … به انجام رسانده اند و به عنوان یک جراح بین‌المللی در این حوزه مشهور شده است.

خدمات:

 • لیفت صورت و لیفت سینه
 • جراحی کوچک کردن شکم و پیکرتراشی
 • لیزر موهای زائد
 • ژنیکوماستی
 • کوچک کردن سینه
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • جراحی ماموپلاستی
 • لیزر لیپولیز
 • تزریق بوتاکس و تزریق ژل
 • لیزر پوستی
 • پروتز سینه
 • لیفت غیر جراحی صورت
 • کاهش وزن
 • تزریق فیلر یا چربی
 • خدمات پوستی برای زیباسازی و جذابیت بیشتر

آدرس مطب: ایران، تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، نرسیده به بلوار شهرداری، پلاک سی و سوم، ساختمان سرو سبز، واحد ششم

شماره تماس: 02122352092 _ 02122352094 _ 09369095303

انتخاب بهترین جراح لیفت سینه در ایران

برای انتخاب بهترین جراح لیفت سینه باید ملاک هایی را در نظر بگیریم تا طبق آن ها بهترین را انتخاب کنیم. از جمله این ملاک ها عبارتند از:

 • بهترین جراح لیفت سینه در ایران پزشکی می باشد که نسبت به تمامی روش های لیفت سینه مسلط باشد و طبق شرایط بیمار یکی از این روش ها را استفاده نماید.
 • جراح لیفت سینه باید نسبت به بیماران خویش متعهد باشد و پیش از انجام جراحی، جلسه ای را به منظور مشاوره و ارائه توضیحات کامل در اختیار بیماران خویش قرار دهد.
 • بهترین لیفت جراح لیفت سینه در ایران می بایست از جدیدترین و مجهزترین دستگاه ها و تجهیزات در انجام جراحی ها بهره جوید تا مطلوب ترین نتیجه را ایجاد کند.
 • جراح لیفت سینه برخوردی محترمانه با بیماران خویش داشته باشد و صبورانه به سوالات آنان پاسخ دهد.
 • زیر نظر وزارت بهداشت و درمان به طبابت و جراحی های درمانی و زیبایی بپردازد.
 • بهترین جراح لیفت سینه در ایران جراحی می باشد که از سابقه و تجربه بالایی برخوردار باشد.
 • در راستای ارتقا سطح علمی خویش نهایت تلاش و کوشش خود را به کار گیرد.
انتخاب بهترین جراح لیفت سینه در ایران

اقدامات پس از جراحی لیفت سینه

به منظور دست یابی به مطلوب ترین نتیجه ممکن، بهترین جراح لیفت سینه مراقبت هایی را به شما توصیه می کند تا با رعایت آن ها به بهبودی سریع تر و نتیجه بهتر دست یابید.

از جمله مراقبت های پس از جراحی لیفت سینه به شرح زیر می باشد:

 1. فعالیت های سنگین و ورزش های طاقت فرسا را برای گذشت چند وقت کنار بگذارید تا روند بهبودی به درستی پیش رود.
 2. برای مدتی بهتر است که بر روی سینه ها نخوابید و فشارهای وارده بر سینه را به حداقل برسانید.
 3. بهترین جراح لیفت سینه در ایران به شما توصیه می کند تا مدتی بعد از عمل، به صورت طاق باز بخوابید.
 4. تا چند روز پس از جراحی، بهترین جراح لیفت سینه از شما می خواهد تا از غذاهای سبک استفاده کنید.
 5. بهتر است که برای مدت زمانی از لباس های تنگ و سوتین استفاده نکنید و در صورت ضروری بودن شرایط، از سوتین های طبی استفاده نمایید.
 6. بهترین جراح لیفت سینه برای نتیجه بخشی بهتر، داروهایی را به شما تجویز می کند، الزامی است که آن ها را طبق دستور پزشک و در ساعت تعیین شده مصرف کنید.

کلام آخر

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم، جراحی لیفت سینه روشی کم تهاجمی و بی خطر محسوب می شود که به بافت های سینه آسیبی نمی رساند و تنها باعث زیبایی ظاهری و جوانسازی سینه ها می گردد.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح لیفت سینه در ایران آشنا کند و برای کسب اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم به مقاله قبلی ما یعنی بهترین جراح سینه در ایران مراجعه نمایید و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

دوران نقاهت جراحی لیفت سینه چقدر است؟

دوران نقاهت پس از جراحی لیفت سینه پنج روز طول می کشد و اغلب بیماران تنها به داروهای مسکن نیاز دارند.

آیا بعد عمل لیفت سینه تغییری در اندازه و شکل سینه ایجاد می شود؟

هرگونه تغییرات قابل توجه وزن (کاهش یا افزایش) می تواند سایز و شکل سینه ها را تغییر دهد، بنابراین برای حفظ نتایج، وزن خود را ثابت نگه دارید.

عوارض و خطرات جراحی زیبایی لیفت سینه چیست؟

برخی عوارض احتمالی بعد از جراحی سینه عبارتند از: عفونت، باز شدن قسمتی از زخم، کاهش حس نوک پستان و …

5/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا