پروتز سینهپزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح پروتز سینه در ایران【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح پروتز سینه در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با این جراحی در اختیارتان قرار دهیم. عوامل متعددی وجود دارد که سبب می شود تا خانم های بسیاری به سمت انجام جراحی های زیبایی از قبیل: جراحی زیبایی پروتز سینه روی آورند و به این طریق به شکل دلخواه خویش و در نهایت افزایش اعتماد به نفس درونی دست یابند. این عوامل ممکن است در صدد تصادف و یا حوادث رخ دهد و یا این که با افزایش سن و به صورت کاملا ارثی پدید آید. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به جراحی پروتز سینه، نحوه انجام عمل پروتز سینه و کاندیدای مناسب عمل پروتز سینه و .. را برای شما بیان می کنیم، از این رو پیشنهاد می کنیم؛ با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

جراحی پروتز سینه چیست؟

امروزه خانم های بسیاری وجود دارند که از شکل ظاهری سینه خویش ناراضی می باشند و از این رو دست به اقدام انواع جراحی های زیبایی سینه می زنند. در میان جراحی های زیبایی سینه، جراحی پروتز سینه از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد، به این سبب که مزایای بسیاری را دارا می باشد و از جمله این مزایا را بهترین جراح پروتز سینه در ایران به شرح زیر بیان می کند:

 1. زیباسازی سینه ها
 2. از بین بردن حالت شلی سینه ها
 3. رفع افتادگی سینه ها
 4. افزایش اعتماد به نفس بیشتر
 5. بالاتر کشیدن کامل سینه ها
 6. افزایش دادن حجم سینه ها
 7. افزایش سایز سینه ها و قرینه سازی سینه ها

لازم به ذکر است که بهترین جراح پروتز سینه در ایران، پروتزهای سینه را طبق برجستگی، جنس و مواد تشکیل دهنده به دسته های زیر تقسیم می کند:

 • انواع پروتز سینه از لحاظ برجستگی عبارتند از: پروتز با برجستگی کم، پروتز با برجستگی متوسط، پروتز با برجستگی زیاد و پروتز با برجستگی بسیار زیاد
 • انواع پروتز سینه از لحاظ جنس و مواد تشکیل دهنده: پروتز سینه آب نمکی، پروتز سینه سیلیکونی و پروتزهای سینه ثابت

جراحی پروتز سینه چیست؟

نحوه انجام پروتز سینه توسط بهترین جراح پروتز سینه در ایران

پس از طی نمودن پروسه شناسایی جراح و جلسات مشاوره ای، حال نوبت انجام جراحی پروتز سینه رسیده است. در ابتدا، متخصص بیهوشی شما را بیهوش می کند تا روند جراحی صورت گیرد.

بهترین جراح پروتز سینه در ایران پس از بیهوشی کامل شما، برشی در قسمت موردنظر می زند و به منظور این که بعدها این برش قابل مشاهده نباشد، بهترین جراح پروتز سینه در تهران در ناحیه هایی از بدن از قبیل: زیر سینه، دور ناف، زیر بغل و یا دور هاله سینه این برش را انجام می دهد.

لازم به ذکر است که فرایند پروتز سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل شامل: سلیقه و نظر بیمار، نوع و شکل ظاهری پروتز سینه، مهارت و تخصص جراح، شکل و تناسب ظاهری و … می باشد.

مرحله بعدی، جایگذاری پروتز در بدن می باشد که محل قرارگیری پروتز باید در زمان مشاوره تعیین شده باشد. در این مرحله بهترین جراح پروتز سینه در ایران با توجه به این که دو قسمت برای جایگذاری پروتز وجود دارد و این قسمت ها در بالای عضله سینه و یا  زیر عضله سینه می باشد، یکی از این قسمت ها را انتخاب و در نهایت جایگذاری انجام می پذیرد.

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با جراحی پروتز سینه این است که محل قرارگیری پروتز سینه به عوامل گوناگونی وابسته می باشد که این عوامل عبارتند از: کیفیت پوست، میزان ضخامت، درجه بزرگی پروتز و توصیه های متخصص جراحی پروتز سینه و … می باشد.

پس از سپری نمودن مراحل فوق، بهترین جراح پروتز سینه در ایران اقدام به بستن زخم ها می نماید و در نهایت از چسب های استریل شده برای بستن آن ها کمک می گیرد.

در برخی مواقع بهترین جراح پلاستیک در ایران به شما توصیه می کند تا به منظور نتیجه بخشی بیشتر و دست یابی به مدل دلخواه خویش از سینه بندهای طبی استفاده کنید تا نتیجه مطلوب را در مدت زمان دلخواه مشاهده نمایید.

ویژگی بهترین جراح پروتز سینه:

✅داشتن دانش و آگاهیعموما پزشکان متخصص از بهترین دانشگاه و مراکز آموزشی مدارک دانشگاهی خود را دریافت می کنند.
✅تجربه و مهارتاز مهم ترین معیار ها، این است که پزشک مورد نظر تجربه بالایی داشته باشد.
✅تجهیزات بروزیکی از مهم ترین مواردی که برای انتخاب بهترین جراح پروتز سینه وجود دارد، استفاده از تجهیزات به روز است.
✅داشتن وجدان و اخلاق حرفه ایپزشک خوب باید اخلاق حرفه ای در کنار دانش و تجربه داشته باشد تا بتواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهد.

بهترین جراح پروتز سینه در ایران را بشناسید!

روش های شناسایی بهترین جراح پروتز سینه در ایران

روش های بسیار گوناگونی در یافتن بهترین جراح پروتز سینه در ایران وجود دارد که شما را در رسیدن به هدف خویش یاری می رساند، با این وجود برخی از این روش ها را برای شما بیان می کنیم تا در این راه کمک شایانی کرده باشیم. از جمله روش های شناسایی جراح پروتز سینه شامل موارد زیر می باشد:

 • اولین گام شناسایی بهترین جراح پروتز سینه این است که از آشنایان و اقوامی که قبلا نزد جراح پروتز سینه رفته اند و از نتیجه به دست آمده رضایت قلبی را دارا می باشند، پرس و جو و تحقیق نمایید و در صورتی که از تخصص و مهارت جراح خویش رضایت کافی را داشته باشند، اطلاعات وی را گرفته و به صورت حضوری نزد جراح مذکور بروید و نمونه کارهای قبلی ایشان را مشاهده و بررسی نمایید.
 • در صورتی که تحقیقات محلی نتیجه بخش نباشد و یا این که از اطرافیانتان شخصی جراحی پروتز سینه را انجام نداده باشند، می توانید از گزینه های بعدی از جمله: کمک گیری از فضای مجازی استفاده نمایید. از مزایای فضای مجازی مانند گوگل می توان به مقایسه پزشکان و جراحان متخصص با یکدیگر و ارائه کلیه خدمات اشاره کرد.
 • از دیگر روش های یافتن بهترین جراح پروتز سینه در ایران این است که از پزشک خانواده و یا پزشک عمومی خویش در رابطه با جراحی پروتز سینه و بهترین جراح پروتز سینه کیست، سوال بفرمایید و ایشان با در نظر داشتن نوع سلیقه و هم چنین با در نظر داشتن موقعیت جغرافیایی منزل شما، متخصص جراحی پروتز سینه را که در نزدیکی محل زندگی شما وجود دارد، را معرفی خواهد کرد.
روش های شناسایی بهترین جراح پروتز سینه در ایران

چه کسانی می توانند جراحی پروتز سینه انجام دهند؟

بهترین جراح پروتز سینه خاطر نشان می کند که جراحی پروتز سینه در دسته جراحی های زیبایی به حساب می آیند که کاملا سلیقه ای می باشد و طبق نظر شخصی و میل هر فردی صورت می گیرد. با این وجود افرادی که می توانند جراحی پروتز سینه انجام دهند، به شرح زیر می باشد:

 • خانم های که دارای سینه های بسیار کوچکی می باشند و بدین طریق از شکل ظاهری خویش رنج می برند.
 • خانم های که از لحاظ سلامتی در بهترین حالت ممکن خود قرار دارند.
 • بهترین جراح پروتز سینه در ایران توصیه می کند که خانم هایی که در دوران بارداری و شیردهی به سر می برند، نمی توانند این جراحی را انجام دهند.
 • در صورتی که سینه های نامتقارن داشته باشند و یکی از سینه ها نسبت به دیگری رشد بیشتری داشته باشد.
 • بهترین جراح پروتز سینه افرادی را تحت جراحی قرار می دهند که رشد سینه هایشان کامل و یا متوقف شده باشد.
 • در صورتی که حجم و سایز سینه ها در صدد کاهش وزن و یا بارداری تغییر کرده باشد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح پروتز سینه در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

همچنین اگر ساکن شهر های مختلف ایران هستید و به دنبال بهترین جراح سینه در ایران هستید؛ می توانید به مقاله بهترین جراح سینه در ایران مراجعه کنید و لیستی از آن ها را مشاهده کنید.

پروتز های سینه تا چه مدت باقی می مانند؟

هیچ کدام از پروتز های سینه دائمی نمی باشد و نمی توان تا اخر عمر آن را نگه داشت. این نوع از پروتز های سینه ممکن است دچار فرسایش شوند. بنابراین هر 10 تا 15 سال یک بار باید این پروتز ها تعویض گردند.

آیا پروتز سینه در دوران بارداری و شیردهی ایجاد خطر می‌کند؟

بارداری و شیردهی بعد از انجام پروتز سینه مشکلی برای جنین یا کودک ایجاد نمی‌کند؛ اما انجام پروتز سینه در این دوران توصیه نمی‌شود. چراکه در دوران بارداری و شیردهی سینه‌ها تغییر شکل داده و کمی افتاده می‌شوند.

چه کسانی می‌توانند از پروتز سینه استفاده کنند؟

جراحی پروتز سینه برای همه خانم‌هایی که دوست دارند سینه‌های خوش‌فرم تر یا بزرگ‌تری داشته باشند، مناسب است.

5/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا