پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح سینه در اصفهان【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله تمام سعی خود را کرده ایم تا شما عزیزان را با بهترین جراح سینه در اصفهان آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در زمینه جراحی سینه در اختیارتان قرار دهیم. اگر بخواهیم دیدی کلی راجع به جراحی سینه داشته باشیم، باید بگوییم که نتیجه این نوع جراحی در نهایت منجر به کوچک و یا بزرگ سازی سینه ها، لیفت سینه و … می گردد. خانم هایی که از شکل ظاهری سینه های خود رنج می برند و یا به دنبال زیبایی و جذابیت بیشتر هستند؛ به آسودگی می توانند با مراجعه به متخصص جراحی سینه اقدام به چنین عملی زنند.

جراحی سینه و ممنوعیت های آن

امروزه خانم های بسیاری از ظاهر سینه خود ناراضی هستند و در پی روش و یا روش هایی برای ایجاد ظاهری جذاب و زیبا می باشند، از این رو با توجه به این خواسته دانش بشر نیز همگام با چنین هدفی، روش های نوینی را برای جراحی زیبایی سینه در نظر گرفته است تا متخصصین مربوطه با تکیه بر این نوع روش ها و اعمال زیبایی، رضایت را برای مراجعین به ارمغان آورند.

بهترین جراح سینه در اصفهان خاطر نشان می کند که در برخی مواقع چندین عامل دست به دست هم داده اند و منجر به بد فرمی سینه ها شده اند، از این رو تنها یک روش پاسخ گوی رفع کلیه مشکلات نخواهد بود و متخصص مربوطه طبق ویژگی های بافتی سینه و با توجه به انتظارات بیمار چندین روش را با هم ترکیب می نماید و سپس اقدام به جراحی زیبایی سینه می کند.

نکته ای که در رابطه با جراحی سینه حائز اهمیت است، این است که این نوع جراحی؛ به صورت همزمان و یا به طور مرحله ای قابل اجرا می باشد. به عنوان مثال: جراحی لیفت سینه را می توان با افزایش سینه همراه ساخت و به این طریق کلیه مشکلات سینه اعم از: عدم تقارن و پتوز (افتادگی) سینه، کوچکی سینه را رفع سازد. مثال دیگر در این زمینه می توان به روش ترکیبی کاهش سینه همزمان با کاشت ایمپلنت اشاره نمود.

جراحی سینه نیز همانند سایر جراحی ها، دارای چارچوبی است که پیش از اقدام به عمل، ابتدا باید از آن چارچوب گذر نمود و در صورت عدم مشکل؛ آمادگی های لازم برای جراحی فراهم می گردد. این چارچوب ها متنوع هستند و برخی از انواع آن ها شامل موارد زیر می باشد:

 • بانوانی که از مشکلات دیابتی رنج می برند، ابتدا باید مقدار قند خون خود را تحت کنترل قرار دهند و سپس اقدام به عمل زیبایی سینه نمایند. بهترین جراح سینه در اصفهان خاطر نشان می کند؛ خانم هایی که دچار بدخیمی سینه، انواع بیماری هایی که نیازمند شیمی درمانی و پرتو درمانی است و از این قبیل مشکلات رج می برند، پیش از هر اقدامی باید مشکل و بیماری خود را رفع سازند و سپس تصمیم به انجام جراحی کنند.
 • همانطور که می دانید؛ چاقی های بیمارگونه در همه موارد مشکل ساز هستند و این افراد در صورتی که قصد انجام جراحی سینه را داشته باشند، ابتدا باید تا حد ممکن آن را کاهش دهند و سپس برای انجام جراحی سینه اقدام نمایند. سیگار کشیدن نیز جزء ممنوعیت ها محسوب می شود و افراد سیگاری باید به مدت دو هفته پیش از جراحی و مدت زمانی پس از عمل از سیگار کشیدن بپرهیزند.
 • بیماری های زمینه ای همچون بیماری های مرتبط با قلب و عروق دارای ممنوعیت هایی هستند و اگر شخصی قصد انجام جراحی های زیبایی را داشته باشد، پیش از هر اقدامی باید با پزشک معالج خود (بهترین دکتر قلب در ایران) در میان بگذارد و ایشان در صورت صلاحدید خویش تاییدیه های لازم را می دهند.

جراحی سینه و ممنوعیت های آن

انتخاب بهترین جراح سینه در اصفهان

با توجه به این که جراح متخصص همچون جراح سینه نقش اساسی در ظاهر و در نتیجه زندگی فرد ایفا می کند، از این رو انتخاب بهترین جراح سینه برای مطلوب سازی نتیجه عمل زیبایی سینه بسیار حائز اهمیت است. دلیل اصلی این امر این است که اگر جراح موردنظر تخصص و مهارت های کافی در انجام عمل را نداشته باشد و یا از سابقه و تجربه کافی برخوردار نباشد، نتیجه جراحی با نظر دلخواه یکی نخواهد بود و در نتیجه موجب نارضایتی شخص شود.

برای انتخاب بهترین جراح سینه ضروری است تا معیارها و ملاک های برترین بودن را در نظر داشت و به کمک آن بهترین جراح را سنجید. برخی از این ملاک ها شامل: برخورداری از مجوزهای رسمی، مدارک تخصصی و گواهینامه های متعدد، دارا بودن رزومه خوب در حوزه انجام جراحی ها، به کارگیری به روزترین و نوین ترین روش ها در انجام جراحی ها، داشتن توانایی های لازم جهت هدایت و مدیریت تیم جراحی، روحیه خستگی ناپذیر و برخورد صبورانه و صمیمی با بیماران از دیگر ویژگی ها و معیارهای انتخاب بهترین جراح سینه در اصفهان می باشد که هر پزشکی باید با آن آشنا باشد.

پس از آشنایی با کلیه ملاک ها و معیارهای برترین بودن، حال به روش های شناسایی بهترین جراح سینه می پردازیم تا به کمک آن مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید. برخی از روش های شناسایی بهترین جراح سینه در اصفهان شامل: جست و جو در فضای مجازی، تحقیق کردن از افرادی که قبلا این عمل را انجام داده اند، پرس و جو از پزشک خانوادگی خویش و … از این قبیل موارد می باشد.

در ادامه لیستی از بهترین جراح سینه در اصفهان را ارائه داده ایم تا در صورتی که ساکن شهر اصفهان هستید و قصد انجام عمل سینه را دارید، با مراجعه به مقاله ما از لیست ارائه شده و اطلاعات آن بهره مند شوید. لازم به ذکر است، در صورتی که قصد انجام جراحی سینه در شهر تهران را دارید؛ به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده لیست هفت تایی از متخصصین شهر تهران می توانید به مقاله ما با عنوان بهترین جراح سینه در تهران مراجعه نمایید.

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی، متخصص جراحی عمومی می باشند که در سال 1355 در شهر اصفهان دیده بر جهان گشودند. دکتر بابایی از جمله بهترین جراح سینه در اصفهان محسوب می شوند که در سال 1380 مدرک پزشکی عمومی را از آن خود کردند و سپس در سال 1386 با اخذ مدرک تخصصی، فارغ التحصیل شدند. دکتر کامران بابایی دوره فوق تخصصی خود را نیز در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی سپری نمودند و پس از آن؛ استادیار قسمت جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی پلک، پروتز سینه
 • پروتز باسن و لیپوماتیک، لیپوساکشن
 • جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)

آدرس: اصفهان، خیابان شریعتی، روبروی بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 102

شماره تماس: 09101135759

دکتر سید محمدجواد طباطبایی

دکتر سید محمدجواد طباطبایی

دکتر سید محمدجواد طباطبایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در سال 1353 به اتمام رساندند و سپس دوره تخصصی خود را آغاز نمودند و در سال 1359 با کسب رتبه برتر فارغ التحصیل شدند. دکتر طباطبایی بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در سال 1362 از آن خود کردند و سپس به آمریکا رفتند و دوره های تکمیلی جراحی زیبایی صورت را گذراندند.

دکتر سید محمدجواد طباطبایی یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان به شمار می روند که عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و نیز عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی IPRAS بین المللی می باشند. دکتر طباطبایی خدمات متعددی را ارائه می دهند که برخی از مهم ترین خدمات قابل ارائه ایشان به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • جراحی بلفاروپلاستی، جراحی بینی یا رینوپلاستی
 • لیفت صورت، برداشتن خال
 • انجام انواع جراحی زیبایی و پلاستیک

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، مقابل بیمارستان سینا، ساختمان 174، طبقه دوم

شماره تماس: 03132336349

دکتر کامران دولتشاهی

دکتر کامران دولتشاهی

دکتر کامران دولتشاهی متخصص جراحی عمومی و جراحی زیبایی در شهر اصفهان می باشند. ایشان در سال 1370 دوره پزشکی عمومی خود را پشت سر گذاشتند و پس از فارغ التحصیلی در سال 1376 مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی اخذ نمودند. دکتر دولتشاهی مدرک فلوشیپ جراحی سرطان و بیماری های خوش خیم سرطان را با سربلندی کسب کردند.

دکتر کامران دولتشاهی یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان به شمار می روند که برخی از فعالیت های علمی و آکادمیک ایشان شامل: عضویت در هیئت علمی دانشگاه و … می باشد.

خدمات:

 • جراحی زیبایی سینه و شکم، پروتز سینه
 • پیکرتراشی با لیپوماتیک، انجام انواع جراحی عمومی
 • جراحی درمانی سرطان پستان، جراحی بازسازی و ترمیم پستان

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، روبروی داروخانه اصفهان، ساختمان میلاد، طبقه اول

شماره تماس: 03132209929

دکتر مهدی اخوان طاهری

دکتر مهدی اخوان طاهری

دکتر مهدی اخوان طاهری متخصص جراحی عمومی و جراحی عروق می باشند که در سال 1351 به دنیا آمده است. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی در سال 1377 مدرک پزشکی عمومی را کسب نمودند و سپس دوره تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با موفقیت سپری کردند.

دکتر مهدی اخوان طاهری یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان محسوب می شوند که دوره های تکمیلی متعددی را گذراندند و هم اکنون به عنوان جراح در سازمان تامین اجتماعی فعالیت می نمایند. از جمله فعالیت های علمی و آکادمیک دکتر اخوان طاهری شامل: عضویت در جامعه جراحان اروپا و عضو انجمن علمی جراحان عمومی ایران، مدرس دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و … می باشد.

خدمات:

 • جراحی زیبایی شکم، لیپوماتیک و لیزر لیپولیز، جراح عروق، انجام جراحی کیسه صفرا و آپاندیس
 • انجام جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، جراحی زیبایی سینه

آدرس: اصفهان، روبروی اورژانس بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه چهارم

 شماره تماس: 03136294802

دکتر مریم طباطباییان

دکتر مریم طباطباییان

دکتر مریم طباطباییان متخصص سرطان پستان، جراح عمومی و جراح پستان می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را به پایان رساندند و در سال 1376 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بورد تخصصی جراحی عمومی را از آن خود نمودند. دکتر طباطباییان مدرک جراحی بیماری های پستان را از انگلستان اخذ کردند و یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان به حساب می آیند.

دکتر مریم طباطباییان از سال 1386 الی 1397 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سابقه اجرایی فوکال پوینت علمی سرطان پستان را دارند. از جمله فعالیت های پژوهشی و علمی دکتر طباطباییان عضویت در مرکز تحقیقات سرطان پستان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، موسس و مدیر مرکز جامع غربالگری و پیشگیری از بیماری های پستان و ارتقاء سلامت کلینیک آناهید نیز می باشند.

خدمات:

 • درمان سرطان پستان
 • جراحی پستان تومورهای خوش خیم و بد خیم
 • لیپوساکشن، جراحی زیبایی سینه

آدرس: اصفهان، شهرک سلامت، بزرگراه شهید آقا بابایی، بعد از رو گذر حکیم شفایی، بلوار سلامت، مجموعه کلینیک شهرک سلامت، طبقه دوم، مجتمع آناهید

شماره تماس: 03135548124 – 03135548123

دکتر علی علوی راد

دکتر علی علوی راد

دکتر علی علوی راد متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند که یکی از بهترین جراح سینه در اصفهان به شمار می روند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دوره پزشکی عمومی را پشت سر گذاشتند و سپس اقدام به اخذ مدرک جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نمودند. دکتر علی علوی دوره فوق تخصصی خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی نیز در دانشگاه علوم پزشکی ایران سپری کردند.

دکتر علی علوی راد به مدت چهارده سال سابقه عضویت در هیئت علمی و تدریس در دانشگاه را دارند و در کشورهای آمریکا، اروپا، کانادا و کشورهای آسیایی، دوره های تکمیلی متعددی را طی کرده اند. برخی از خدمات قابل ارائه ایشان به صورت موارد زیر می باشد:

 خدمات:

 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، جراحی پلک و بالا کشیدن ابرو
 • تزریق ژل و بوتاکس، جراحی بینی زیبایی  و درمانی استخوانی و گوشتی
 • جراحی های زیبایی سینه، جراحی چانه، اصلاح فرم بینی به روش های مختلف
 • جراحی زیبایی گوش برجسته، انجام تمامی جراحی های زیبایی و درمانی صورت

آدرس: اصفهان، میدان آزادی (دروازه شیراز)، نبش هزار جریب، مجتمع سپهر، واحد 24

شماره تماس: 03136682833 – 03136698853

دکتر رسول فاتحی فرد

دکتر رسول فاتحی فرد

دکتر رسول فاتحی فرد متخصص جراحی و فلوشیپ جراحی پستان می باشند که در سال 1349 در شهر اصفهان متولد شدند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک پزشکی عمومی و تخصصی خویش، بورد تخصصی جراحی و فلوشیپ جراحی پستان را نیز اخذ کردند. دکتر فاتحی فرد عضو ارشد (full member) آکادمی جراحان اروپا می باشند. همچنین ایشان دارای certification انجام اعمال جراحی  SLNB، رادیوتراپی حین عمل IORT و radiation therapy برای اعمال جراحی پستان می باشند.

دکتر رسول فاتحی فرد در حال حاضر در مراکز دولتی و خصوصی متعددی در شهر اصفهان در زمینه جراحی پستان خدمت رسانی می کنند و از مهارت بالایی برخوردار هستند، از این رو ایشان را می توان جزء بهترین جراح سینه در اصفهان به شمار آورد.

خدمات:

 • معاینه فردی تشخیص توده سرطان سینه
 • تشخیص و درمان سلولیت پستان، علت درد پستان در مردان
 • انواع جراحی در سرطان پستان، بارداری و سرطان پستان
 • اصول تغذیه و رژیم درمانی در سرطان، درمان درد پستان و توصیه های غذایی

آدرس: اصفهان، ابتدای خیابان شمس آبادی، مجتمع بزرگان، طبقه دوم، واحد 209

شماره تماس: 03132373656

انواع جراحی های سینه 

جراحی سینه با هدف تغییر و ایجاد ظاهری متناسب با سلیقه مراجعه کننده صورت می گیرد. این نوع جراحی به سبب نقش مهمی که در ظاهر افراد ایفا می کند، حتما باید توسط بهترین جراح سینه در اصفهان انجام شود و مراقبت های لازم رعایت گردد تا نتیجه مطلوب در مدت زمان کوتاه ایجاد شود. برخی از انواع جراحی های زیبایی سینه به شرح زیر می باشد:

 • جراحی پروتز سینه: این نوع جراحی با هدف افزایش حجم سینه ها ایجاد می شود و خانم هایی که از کوچکی سینه های خود رنج می برند و یا این که اندازه سینه آن ها متقارن نباشد، به راحتی با مراجعه به بهترین جراح سینه در اصفهان می توانند به سینه های زیبا و ایده آل خویش دست یابند. این جراحی از زیر بغل و نواحی اطراف سینه انجام می شود و در حین عمل، به سینه ها چربی تزریق می شود و داخل بافت سینه نیز پروتز قرار می گیرد.
 • جراحی لیفت سینه: نام دیگر این نوع جراحی، ماستوپکسی است و انواع متعددی دارد. جراحی لیفت سینه علاوه بر رفع افتادگی و از بین بردن شل شدگی پوست سینه ها، باعث افزایش حجم و بالا بردن سینه ها نیز می شود. نحوه جراحی سینه به گونه ای است که متخصص مربوطه ابتدا پوست اضافه سینه را بر می دارد و سپس سینه ها را به سمت بالا می کشد تا لیفت صورت گیرد.
 • جراحی ترمیمی سینه: معمولا پروتزهای سینه ماندگاری و دوام بالایی دارند، با این وجود پس از گذشت مدت زمانی، نیازمند جراحی ترمیمی می باشند. در این جراحی بهترین جراح سینه در ایران پروتز سینه را بر می دارد و پروتز دیگری را جای می گذارد. با این عمل خانم ها می توانند فرم پروتز سینه خود را تغییر دهند.
 • جراحی بازسازی سینه: این نوع جراحی بیشتر مختص افرادی است که دچار بیماری هایی از قبیل سرطان سینه هستند. پزشک متخصص در این نوع جراحی از پروتزهای مخصوصی استفاده می کند و در برخی مواقع نیز از عضلات قسمت های مختلف بدن به منظور بازسازی سینه بهره می جوید.
 • تزریق چربی به سینه: از جمله روش های بی خطر و بدون خونریزی که منجر به افزایش حجم سینه ها می شود، روش تزریق چربی به سینه ها می باشد. مهم ترین مزیت این روش این است که هیچ گونه برشی بر روی بدن ایجاد نمی شود و این روش مختص افرادی است که ذخیره چربی مناسبی دارند.

انواع جراحی های سینه 

 

مراقبت های قبل و بعد از جراحی سینه

برخی از مهم ترین اقدامات مراقبتی قبل از جراحی سینه به شرح زیر می باشد:

 • بهترن جراح سینه در اصفهان در جلسه مشاوره؛ آزمایشاتی را تجویز می کند تا سلامت کلی بدن بیمار را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد و به این طریق آمادگی بدن برای جراحی را می سنجد.
 • ماموگرافی مشکل سینه را به صورت کامل و دقیق نشان می دهد و الزامی است پیش از جراحی ماموگرافی انجام دهید.
 • به منظور نتیجه بخشی بهتر، بهترین جراح سینه توصیه می کند تا مصرف سیگار و سایر مواد مخدر را برای چند روزی قبل و بعد از جراحی کنار بگذارید.
 • به منظور توقف و یا کاهش خونریزی در طول جراحی الزامی است تا از مصرف قرص ها و داروهایی همچون: آسپرین، داروهای ضد التهاب مثل Motrin یا Aleve و مکمل های گیاهی جلوگیری به عمل آورید.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو و یا سابقه بیماری با پزشک متخصص در میان بگذارید و به این صورت از بروز مشکلات بعدی خودداری کنید.

از جمله توصیه های مراقبتی پس از انجام جراحی عبارتند از:

 • گن های مخصوصی توسط پزشک معالج تجویز می شود که الزامی است به مدت دو الی سه ماه آن را استفاده کنید.
 • پمادها و ژل های مخصوص برای جای بخیه و برش ها را در زمان معین استفاده نمایید.
 • به منظور بررسی و ارزیابی وضعیت پس از جراحی باید نزد پزشک موردنظر مورد معاینه و ویزیت قرار بگیرید.
 • یکی از ضرورت های مهم پس از جراحی سینه مصرف زیاد مایعات و آب می باشد.
 • باید از خوردن غذاهایی که باعث نفخ می شوند، خودداری نمایید و در طول دوره نقاهت از رژیم غذایی سالم پیروی کنید.
 • در هفته ابتدایی پس از جراحی، از انجام فعالیت های سنگین بپرهیزید و از وارد کردن هرگونه فشار بر روی سینه جدا خودداری فرمایید.
 • سرفه و عطسه خود را تا حد ممکن کنترل نمایید تا هیچ گونه فشاری به عضلات وارد نشود.

کلام آخر

روش های مختلفی برای جراحی سینه وجود دارد که نتیجه آن منجر به ایجاد شکل و ظاهری جدید همراه با رضایت قلبی بیمار می گردد که این روش ها انواع گوناگونی دارند و الزامی است که توسط متخصص مربوطه انجام شود. برخی از انواع جراحی های سینه شامل: بازسازی سینه، بزرگ کردن سینه ها با پروتز، کوچک کردن سایز سینه، ترمیم و یا برداشت پروتزهای انجام شده، تزریق ژل و تزریق چربی، لیفت سینه می باشد.

از شما عزیزان کمال تشکر را داریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید؛ سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح سینه در اصفهان آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما سودمند واقع شده باشد، در صورت داشتن سوال و یا انتقاد با شماره های مذکور تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و قصد انجام چنین جراحی زیبایی را دارید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح سینه در کرج مراجعه نمایید و اطلاعات موردنیاز را کسب کنید.

4/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا