پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح سینه در کرج【سال 1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین جراح سینه در کرج آشنا کنیم و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهیم. امروزه بانوان زیادی در جامعه به ویژه در شهر بزرگ کرج وجود دارند که با مشکلات سینه از جمله افتادگی، شل شدگی، کوچکی بیش از حد و یا بزرگی بیش از حد، نا متقارن بودن سینه ها با یکدیگر و ظاهر نا پسند فرم و شکل سینه و…. مواجه اند و این موضوع  بسیار آن ها را آزرده خاطر و ناراحت کرده است.

سینه، برای بانوان، یکی از اندام هایی است که در زیبایی و جذابیت ظاهری و بدنی آن ها، نقش بسیار زیادی دارد و از همین رو همه خانم ها دوست دارند که سینه هایی خوش فرم و زیبا و متناسب با اندام خود داشته باشند.

از طرفی دیگر، جدا از مسئله زیبایی و تناسب داشتن فرم سینه ها، مسئله ای در میان است که بحث بیماری های سینه می باشد. خیلی از بانوان متاسفانه با بیماری ها و مشکلات سینه ای همانند سرطان های سینه، تومور ها و غده های سینه و….. درگیر هستند که این موضوع ممکن است برایشان بسیار خطرناک و دردآور باشد.

به همین دلیل بانوان در چنین شرایطی باید به بهترین جراح سینه در کرج نیز مراجعه کنند و سریعا به درمان بیماری خود بپردازند. بهترین جراح سینه در کرج هم توانایی درمان بیماری های مربوطه به سینه را دارد و هم توانایی رفع نواقص سینه و زیباسازی و تناسب فرم و شکل سینه ها را؛ در نتیجه می توانید توسط او خدمات درمانی خود را انجام بدهید و هم به انجام خدمات زیبایی سینه های خود بپردازید.

پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعاتی در رابطه با سینه و همچنین بهترین جراح سینه در کرج به شما عزیزان ارائه بدهیم.اگر به دنبال بهترین جراح پروتز سینه در کرج هستید می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

سینه چیست؟

در پاسخ به این سوال که سینه چیست باید بگوییم که در واقع سینه بافت چربی است که در جلوی قفسه سینه قرار دارد. این بافت چربی از استخوان ترقوه تا زیر بغل و تا وسط قفسه سینه کشیده شده است.

این بافت چربی هم در زنان و هم در مردان نیز وجود دارد اما در بانوان وظیفه آن شیردهی است و با توجه به مقدار چربی، سایز و اندازه سینه ها در بانوان متفاوت می باشد. به طور کلی سینه ها در آقایان هیچ عملکرد خاصی ندارند اما در بانوان دو کاربرد شیردهی و تحریک پذیری نیز دارند. به بیانی دیگر چندین نمونه بافت درون پستان خانم ها نیز وجود دارد. درون پستان، بافت ماهیچه ای وجود ندارد، بلکه فقط یک ماهیچه به نام ماهیچه سینه ای در زیر پستان و بین دنده ها و پستان وجود دارد.

ویژگی بهترین جراح سینه در کرج

بهترین جراح سینه دارای ویژگی ها و خصوصیات بسیار زیاد و منحصر به فردی است که بر اساس همان ویژگی ها و خصوصیات می توان به او لقب بهترین جراح سینه در کرج را نسبت داد. این ویژگی ها و خصوصیات باید به گونه ای باشد که بتوان با خیالی راحت و خاطری آسوده تر به آن جراح جهت انجام خدمات درمانی و خدمات زیبایی سینه ها، مراجعه داشت.

در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح سینه در کرج نیز اشاره خواهیم کرد: 

 • بهترین جراح سینه در کرج باید بتواند تمام خواسته ها و انتظارات معقول در رابطه با جراحی سینه که بیمار از او دارد را به درستی و اصولی انجام دهد.
 • بهترین جراح سینه در کرج، جراحی است که با آناتومی بدن بیمار آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند با توجه به شرایط بیمار و خواسته های او تمام ایرادات و مشکلات سینه اش را برطرف کند.
 • همچنین بهترین جراح سینه در کرج باید دارای تجربه کافی و مهارت بالا باشد.
 • همچنین جراحی سینه زمانی با کمترین و پایین ترین عوارض همراه می شود که توسط جراحی انجام شود که با دانش و آگاهی و مهارت بالا انواع جراحی های پستان را انجام می دهد.
 • از خصوصیات و ویژگی های بهترین جراح سینه در کرج می توان به اولویت قرار دادن سلامتی بیمار توسط پزشک و مشخص کردن هدف از جراحی اشاره کرد.
 • بهترین جراح سینه در کرج جراحی است که در جلسات مشاوره قبل از جراحی با بیمار خود صحبت می کند، همچنین با حوصله و دقت، به تمام صحبت ها، خواسته ها و نیاز های بیمار گوش می کند و به تمام سوالات وی پاسخ می دهد.
 • آگاه کردن بیمار از تمام عوارض های احتمالی بعد از انجام جراحی سینه، از وظایف مهم بهترین جراح سینه در کرج است.
 • بهترین جراح سینه در کرج باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند و دارای مدارک و تحصیلات عالی از معتبر ترین مراکز آموزشی و بهترین دانشگاه ها باشد.
 • داشتن جواز و پروانه طبابت معتبر از دیگر ویژگی های بهترین جراح سینه در کرج می باشد.
 • تمام وسیله ها و دستگاه های مورد استفاده بهترین جراح سینه در کرج، باید کاملا تمیز و پاکیزه و استریل باشد.
 • بهترین جراح سینه در کرج باید در کلینیک ها و بیمارستان های معتبر و رسمی فعالیت کند.
 • او باید دارای تعداد بالای درمان و عمل های جراحی موفقیت آمیز باشد.
 • صبور بودن، دلسوزی کردن، مهربانی و خوش رویی پزشک از ویژگی های شاخص بهترین جراح سینه در کرج می باشد.
 • بهترین جراح در این زمینه باید سلامت بیمارانش برایش در اولویت قرار داشته باشد و فقط به خاطر جنبه های مالی به فعالیت های خود ادامه ندهد.
 •  بهترین جراح سینه در کرج باید از آخرین و به روز ترین متدهای پزشکی جهت درمان سرطان سینه مطلع باشد.

روش های شناخت بهترین جراح سینه در کرج

برای شناخت و یافت بهترین جراح سینه در کرج راه و روش های بسیار زیاد و گوناگونی نیز وجود دارد که بر اساس همان راه و روش ها می توان با خیالی راحت و با اطمینان خاطر به یک جراح خوب برای انجام خدمات مربوطه مراجعه کرد.

در ادامه به برخی از مهم ترین روش های شناخت و یافتن بهترین جراح سینه در کرج اشاره خواهیم کرد: 

 • از اطرافیان و مراجعه کنندگان قبلی جراح مورد نظر، پرس و جو کنید، در صورتی که آن ها از خدمات جراح رضایت کامل را داشته باشند می توانید به آن جراح مراجعه کنید.
 • یکی از مهم ترین نکات در رابطه با شناخت و یافتن بهترین جراح سینه در کرج، توجه به میزان شهرت آن جراح متخصص می باشد.
 • می توانید نمونه کار های جراح مورد نظرتان را در فضای مجازی مثل اینستاگرام و گوگل جستجو کنید و در صورت مورد پسند بودن آن نمونه کار ها، می توانید به او مراجعه داشته باشید.
 • از دکتر عمومی نزدیک محل زندگیتان نیز درباره بهترین جراح سینه در کرج پرس و جو کنید و با کسب اطمینان، برای انجام خدمات مربوطه، به آن جراح نیز مراجعه داشته باشید.

هدف از انجام جراحی سینه:

✅پروتز سینه عمل پروتز سینه برای افرادی مناسب است که که فاقد بافت سینه هستند و سایز سینه مناسب ندارند
✅ماموپلاستیجراحی زیبایی ماموپلاستی مناسب بانوانی است که از بزرگی سینه خود رنج می برند و گاهی دچار درد در ناحیه شانه و گردن می شوند.
✅ لیفت سینهجراحی لیفت سینه ، جهت اصلاح شل شدگی و افتادگی سینه بانوانی است که به دلایلی ؛ چون بارداری و شیردهی و کاهش وزن چشمگیر ، دچار این معضل شده اند
⭐جراحی ترمیمی سینهجراحی ترمیمی سینه برای بانوانی مناسب است که در اثر سرطان سینه، بافت سینه خود را از دست داده اند در این روش با جایگذاری پروتز سینه مشکل رفع می گردد

بخش های مختلف سینه

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که سینه دارای بخش های بسیار مختلفی می باشد که هرکدام با یکدیگر متفاوت است. در ادامه اشاره ای به بافت های مختلف داخل پستان می کنیم.

 • لوب ها
 • آئرولا
 • اعصاب
 • بافت چربی
 • بافت گراندولار
 • مجاری شیری
 • رگ های خونی
 • رگ های لنفی
 • بافت همبند یا فیبروز
 • نوک سینه یا نوک پستان

هر کدام از این بخش های سینه، با یکدیگر کاملا متفاوت اند و تعریف جداگانه ای نسبت به یکدیگر دارند. بافت سینه به هنگام تولد، بین دختران و پسران کاملا یکسان و مشابه می باشد و کم کم تفاوت های بین سینه دختران و پسران در سنین بلوغ بروز می دهد. بالا رفتن سن در نهایت باعث تفاوت آناتومی سینه زنان و مردان بالغ می شود. پستان زنان بالغ، مجاری شیری و بافت گراندولار دارد که به تولید شیر کمک می کند. این بافت در مردان وجود ندارد.

بخش های مختلف سینه

هدف از پروتز سینه چیست؟

افرادی که به دنبال پروتز سینه و یا ایمپلنت سینه هستند تنها یک هدف اصلی دارد که آن هم بازسازی سینه از طریق حجم دهی به آن می باشد که  این نوع جراحی جزو جراحی های پر طرفدار و پر مخاطب و محبوب در بین افراد شناخته شده است زیرا باعث زیباسازی و تناسب و جذابیت در بانوان می شود.

در رابطه با پروتز های پستان باید بگوییم که این پروتز ها جایگزین بسیار بسیار مناسبی برای بافت طبیعی سینه ها می باشند که کمک بسیار شایانی به حفظ زیبایی و جذابیت زنان می کند. فقط هرگز فراموش نکنید که لازمه ی موفقیت آمیز بودن هر نوع عمل جراحی، مراجعه به متخصص در آن زمینه می باشد. پس برای گرفتن نتیجه دلخواه و مثبت و مطلوب از جراحی پروتز سینه، باید به بهترین جراح سینه در کرج نیز مراجعه داشته باشید.

انواع پروتز های سینه به چند دسته تقسیم می شوند؟

به طور کلی پروتز های سینه یا همان ایمپلنت های سینه، انواع گوناگونی دارند و به دسته های مختلفی تقسیم بندی می گردند. این که کدام نوع و کدام سایز پروتز، برای بیمار مناسب است، تشخیص آن بر عهده بهترین جراح سینه در کرج می باشد. او با معاینه کامل سینه بیمار، تصمیم می گیرد که چه نوع پروتز و یا ایمپلنتی و همچنان در چه حجم و اندازه ای مناسب برای فرد مراجعه کننده می باشد.

در ادامه به برخی از مهم ترین پروتز های سینه اشاره خواهیم کرد: 

 • پروتز سینه گرد
 • پروتز سینه اشکی
 • پروتز سینه با برجستگی کم
 • پروتز سینه با برجستگی زیاد
 • پروتز سینه با برجستگی خیلی زیاد
 • پروتز سینه سیلیکونی
 • پروتز سینه آب نمکی
 • پروتز سینه سالینی

به خاطر بسپارید که مهم ترین مسئله در رابطه با هر گونه جراحی سینه، مراجعه به بهترین جراح سینه در کرج می باشد.

انواع پروتز های سینه به چند دسته تقسیم می شوند؟

کلام آخر

از شما سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح سینه در کرج آشنا کند و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهد. امیدواریم این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و در جهت دریافت مشاوره با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید.

همچنین اگر ساکن کرج هستید و به دنبال بهترین جراح سینه در نزدیکی محل زندگی خود میگردید میتوانید مقاله بهترین جراح لیفت سینه در کرج را مطالعه کنید.

عمل جراحی سینه چیست؟

جراحی زیبایی سینه، سینه را به اندازه مطلوب رسانده و آن را خوش فرم می کند. همچنین می توان با این روش غیر یکنواختی سینه را نیز بهبود بخشید و کمی لیفت نیز ایجاد کرد.

چه کسانی کاندید جراحی زیبایی سینه هستند؟

کسانی که از اندازه سینه خود راضی نیستند و به دنبال بزرگ کردن آن هستند تا لباس هایشان بهتر در تن شان قرار بگیرد 

انواع جراحی زیبایی سینه کدام است؟

شناخته شده ترین جراحی های زیبایی سینه عبارتند از  ماموپلاستی، پروتز گذاری و لیفت سینه.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا