پزشکان

بهترین جراح سینه در شیراز【سال 1402】❤ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین جراح سینه در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید در صورت نیاز به آن ها مراجعه کرده و از خدمات ارزنده آن ها بهره مند شوید. جراح سینه یا پستان پزشکی می باشد که از شیوه های درمانی مخصوص، جهت درمان بیماری های مربوط به سینه استفاده می نماید. او معمولاً از برش هایی جهت برداشتن بخشی از بافت بدن که عفونی یا سرطانی می باشد، استفاده می کند تا بیماری های مربوط به سینه را درمان کرده و سلامت آن را به شما هدیه دهد. اگر شما نیز دارای مشکلاتی در قسمت سینه خود می باشید و به دنبال راه حلی جهت درمان آن هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید تا با بهترین پزشکان مشغول در این حوزه آشنا شوید.

جراح سینه کیست؟

جراح سینه پزشکی می باشد که از شیوه‌ های درمانی اصولی جهت درمان بیماری های مربوط به سینه استفاده می نماید و تخصص بالایی در حوزه درمان آن ها دارا می باشد. او معمولاً برش هایی را بر روی سینه ایجاد می نماید تا بخشی از بافت عفونی و یا سرطانی را برداشته تا اصلاح و یا دستکاری نمایند.

جراح سینه وظیفه تشخیص، تصمیم‌ گیری مناسب و یافتن مناسب ترین روش جهت جراحی و درمان، انجام جراحی و نظارت بر بیماران پس از عمل را دارا می باشد و می بایست دارای مهارت و دانش بالایی در حوزه سینه و بیماری های مربوط به آن دارا باشد. او می بایست مهارتهای ارتباطی خوبی را با بیماران خود برقرار نماید تا بتواند آرامش خاطر را پیش از جراحی به آن ها بخشیده و روند جراحی را رو به مثبت بودن پیش ببرد.

جراح سینه می‌ بایست توانایی آموزش و نظارت کافی بر روی کار دستیاران خود را دارا باشد و بتواند به بهترین شیوه ها و متد های درمانی، بیماری هایی همچون سرطان سینه و یا کیست سینه را درمان نماید. همچنین او می بایست تمامی اطلاعات و مهارت های خود در حوزه درمان بیماری های سینه را همواره به روز نگه داشته تا بتواند رضایت بالایی از مراجعان خود کسب نمایند.

همچنین اگر شما عزیزان از سایز سینه های خود راضی نمی باشید و به دنبال راهی جهت افزایش سایز آن هستید، می توانید به بهترین جراح پروتز سینه در شیراز مراجعه نمایید و خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

جراح سینه کیست؟

ویژگی بهترین جراح سینه در شیراز

پزشکان بسیاری در سراسر شهر پهناور شیراز در زمینه انجام جراحی سینه مانند جراحی کیست سینه و سایر جراحی های مربوط به این حوزه در حال ارائه خدمات می باشند که برخی از آن ها دارای دانش کافی در این زمینه نمی باشند و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را نیز برای مراجعان خود رقم زنند.

بهترین جراح سینه در شیراز می بایست دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان فعال در این حوزه باشد که او را از تمامی آن ها متمایز سازد و افراد را مجاب نماید تا برای سلامت سینه های خود به او مراجعه نمایند. از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح سینه در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین جراح سینه در شیراز می بایست همواره جدیدترین و به روز ترین شیوه های درمانی جهت درمان بیماری هایی همچون سرطان و یا کیست سینه را ارائه دهد.
 • پزشک منتخب شما می بایست مهارت های مدیریت و رهبری در مورد پرسنل و در اتاق عمل را دارا باشد تا بهترین نتیجه را دریافت نماید.
 • بهترین جراح سینه در شیراز می بایست دارای هماهنگی بالایی بین دست و چشم خود باشد و بتواند مهارت‌ های خود را به درست ترین شکل ممکن در اتاق عمل پیاده سازی نماید.
 • جراح سینه منتخب شما می بایست توانایی کار با بالاترین استاندارد های حرفه‌ ای را دارا باشد و همواره تمامی اطلاعات و مهارت های خود را به روز نگه دارد.
 • بهترین جراح سینه در شیراز می‌ بایست علاقه و دانش بالایی در حوزه پزشکی آناتومی و فیزیولوژی مربوط به سینه را دارا باشد و مهارت‌ های ارتباطی خوبی را با مراجعان خود برقرار نماید.
 • پزشک منتخب شما می بایست توانایی آرامش بخشیدن به بیماران خود را دارا بوده و اعتماد آن ها را جهت انجام درست جراحی جلب نماید.

خدمات بهترین جراح سینه در شیراز

جراحی زیبایی سینه: بهترین جراح سینه در شیراز توسط جراحی زیبایی سینه می تواند شکل ظاهری سینه های شما را تغییر داده و سبب افزایش اعتماد به نفس شما شود. او می تواند طی این جراحی سینه های شما را خوش فرم و زیبا ساخته و این جراحی را با اهدافی مانند بزرگ کردن، کوچک کردن، بالا کشیدن، ترمیم سینه از دست رفته و جراحی سینه آقایان انجام دهد.

جراحی بزرگ کردن سینه با پروتز: این جراحی یکی از شایع ترین روش های بزرگ کردن سینه می باشد که توسط بهترین جراح سینه در شیراز انجام خواهد شد تا فرد به فرم سینه ایده آل خود دست یابد. جراحی پروتز سینه برای افرادی که از سایز سینه های خود راضی نمی باشند بهترین گزینه می باشد تا به زیبایی اندام خود بیفزایند.

جراحی ماموپلاستی: این جراحی برای بانوانی مناسب می باشد که با مشکلات سینه بزرگ مواجه هستند و قصد کاهش سایز سینه های خود را دارا می باشند. بزرگ بودن بیش از اندازه سینه ها می تواند مشکلاتی مانند گردن درد و یا درد ناحیه کتف را برای آن ها به وجود آورد.

جراحی ماستوپکسی: جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی برای بانوانی می باشد که به دلایلی مانند بالا رفتن سن، زایمان و یا نوسانات وزنی دچار افتادگی سینه شده اند. این افراد می توانند با انجام جراحی ماستوپکسی سینه های خود را لیفت کرده و حجم بافت آن ها را نیز کاهش دهند.

بازسازی و ترمیم سینه: برخی از افراد به دلایلی مانند بیماری های سرطان مجبور به انجام جراحی برداشت سینه شده‌ اند و با فقدان بخشی از بافت سینه و یا تمام سینه مواجه شده‌ اند. این افراد می توانند جهت تصحیح و درمان این مشکل به بهترین جراح سینه در شیراز مراجعه نمایند تا جراحی عمل ترمیمی سینه را برای آن ها انجام دهد.

جراحی ژنیکوماستی: این جراحی برای آقایانی می باشد که از داشتن سینه های بزرگ و افتاده رنج می برند. آن ها می‌ توانند طی جراحی ژنیکوماستی، سینه های خود را کوچک کرده و فرمی مردانه به آن ها دهند.

زمان مراجعه به جراح سینه

 • هنگامی که در بافت سینه خود برآمدگی قابل لمس مشاهده کردید.
 • زمانی که درد غیر قابل تحملی را در ناحیه سینه های خود حس کردید که مطمئن هستید به درد دوره قاعدگی مربوط نمی شود.
 • هنگامی که علائمی مانند ورم، التهاب و قرمزی بر روی سینه و یا نوک سینه مشاهده کردید.
 • هنگامی که تغییرات ظاهری در بافت سینه های خود مشاهده کردید.
 • هر گاه که ترشحات غیر طبیعی از نوک پستان شما بیرون می ریزد و ظاهر بافت پوست سینه های تان تغییرات چشمگیری داشته اند.

همچنین اگر شما عزیزان از داشتن سینه های بزرگ رنج می برید، می توانید به بهترین دکتر ماموپلاستی در شیراز مراجعه کرده و به کاهش حجم سینه های خود بپردازید.

کلام آخر

جراح سینه فردی می باشد که با دانش بالای خود در حوزه جراحی سینه می تواند بیماری هایی مانند سرطان و یا کیست سینه را درمان کرده و شکل ظاهری دلخواه افراد را نیز به سینه های آن ها دهد. اگر شما نیز به دنبال درمان مشکلات ظاهری و یا بیماری های مربوط به سینه هستید، می توانید به بهترین جراح سینه در شیراز مراجعه کرده و از خدمات با کیفیت او بهره مند شوید.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین جراح سینه در شیراز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها سلامت را به سینه های خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا