پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر بوکال فت در تهران【سال 1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر بوکال فت در تهران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با بوکال فت در اختیارتان قرار دهیم. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش دانش، گرایش به کمال گرایی و زیبایی ظاهری بیشتر می شود و افراد خواهان یافتن روش های مختلف به منظور دستیابی به زیبایی ظاهری می باشند. جراحی زیبایی بوکال فت یکی از روش های نوین زیبایی است که امروزه طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است و اشخاص متعددی به منظور از بین بردن گردی صورت و زاویه دار نمودن آن به سمت بوکال فت سوق داده می شوند. این عمل زیبایی نیازی به بستری شدن ندارد و ساده است اما با این وجود، متخصص زیبایی توصیه می کند، پس از جراحی و مرخص شدن به منزل بروید و استراحت نمایید. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به جراحی بوکال فت در اختیارتان قرار می دهیم؛ از این رو پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

ویژگی بهترین دکتر بوکال فت در تهران

 • بهترین پزشک متخصص باید مدرک تخصصی خود را از بهترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند.
 • بهترین دکتر بوکال فت در تهران باید در زمینه تخصص خود سابقه و تجربه خوبی داشته باشند.
 • موقعیت مکانی مطب پزشک متخصص باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی به مطب ایشان مراجعه کنند.
 • بهترین پزشک متخصص باید مجوز طبابت داشته باشند و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند.

جراحی بوکال فت چگونه انجام می شود؟

افرادی که  دچار اضافه وزن هستند و صورت گردی دارند از فرم صورت خود ناراضی هستند. با برداشتن چربی های گونه از شر چربی های ناخواسته صورت خلاص می شوند. این جراحی ساده و سریع است و با بی حسی موضعی انجام می شود و هیچ جای زخمی باقی نخواهد ماند.

از نظر استاندارد زیبایی در صورت های جذاب فرم صورت مانند قلب و یا یک مثلث است که در قسمت گونه ها پهن است و در قسمت فک، صورت لاغر می شود.اگر فردی چربی بوکال بیش از حد داشته باشدفرم صورت مانند مثلث معکوس می شود قسمت پایین و فک صورت پهن تر از قسمت فوقانی صورت خواهد بود.

تخلیه بوکال فت با ایجاد برش کوچک در قسمت داخلی گونه ها انجام می شود و سپس چربی های اضافه از داخل دهان از محل برش داده شده خارج می شود و با بخیه های جذب ترمیم می شود. در این جراحی تناسب اجزای چهره و قرینگی دو طرف صورت بسیار مهم است.به همین دلیل انتخاب پزشک خوب اهمیت زیادی دارد. چربی بوکال که باعث پر نشون دادن گوشه خارجی لب می شود یک چربی عمقی است درواقع چربی بوکال از کنار پیشانی تا پایین استخوان گونه امتداد دارد.افرادی که صورت گرد دارند چربی بوکال دارند و این چربی مقاوم است و با ورزش و رژیم غذایی از بین نمی رود.

بوکال فت چیست؟

در قسمت پایین گونه ها بخشی از چربی طبیعی صورت وجود دارد که از سمت شقیقه ها به زیر خط فک منتقل می شود و در نهایت بوکال فت را ایجاد می کند. بوکال فت در جویدن و صحبت نمودن شما را یاری می رساند و معمولا کلیه افراد دارای توده های بوکال فت هستند. تنها نکته حائز اهمیت این است که مقدار آن برای هر شخصی کاملا متغیر می باشد.

برخی افراد از بوکال فت های بزرگتری برخوردار می باشند و نسبت به بزرگی این توده احساس نارضایتی می کنند و از گردی صورت خویش رنج می برند. این گونه اشخاص به راحتی می توانند با مراجعه به بهترین دکتر بوکال فت در تهران از وجود چنین عارضه ای به کمک جراحی خلاصی یابند.

جراحی بوکال فت جزء جراحی های سرپایی محسوب می شود که بسیار ساده است و در کمتر از یک ساعت به اتمام می رسد. این عمل زیبایی نیازی به بیهوشی ندارد و تنها با بی حسی موضعی انجام می پذیرد. در طی فرایند بوکال فت چربی های موجود به طور کامل تخلیه می شوند و به این طریق منجر به رفع گردی صورت، جذابیت و زاویه دار شدن صورت می شود. با توجه به این که در جراحی بوکال فت در داخل دهان برش ایجاد می شود و از طریق این برش لوله های کوچک دستگاه، چربی ها را تخلیه می کنند؛ بر همین اساس باید گفت که هیچ گونه جای برش و یا زخمی در ظاهر صورت باقی نمی ماند و تنها برش ایجاد شده در داخل صورت است که آن هم به مروز زمان از بین خواهد رفت.

ویژگی بهترین جراح بوکال فت 

🦻شنونده خوب بهترین جراح بوکال فت پیش از هر چیز باید شنونده خوبی باشد و به نیازهای مراجعین گوش دهد 
❤تجربه کافی  بهترین جراح بوکال فت کسی است که جراحی‌های موفقیت‌آمیز زیادی در کارنامه خود داشته باشد.
📋داشتن تخصص پزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین و معتبرترین دانشگاه ها دریافت کرده باشد.
⭐ داشتن تجهیزات مدرن استفاده از تجهیزات به‌روز و مدرن در کلینیک‌های زیبایی اهمیت زیادی دارد و باید آن را جز مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین جراح بوکال فت بدانید.

انتخاب بهترین دکتر بوکال فت در تهران

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم؛ جراحی بوکال فت جزء جراحی های ساده و سرپایی محسوب می شود و این بدان معنا نیست که می توان آن را توسط هر پزشکی انجام داد و الزامی است که به منظور نتیجه بخشی مطلوب تر و جلوگیری از هرگونه عارضه و خطری، بهترین دکتر بوکال فت در تهران را شناسایی و انتخاب نمایید و سپس اقدام به چنین عملی بزنید. در این مقاله به منظور راحتی حال شما عزیزان معیارها و روش های شناسایی انتخاب بهترین دکتر بوکال فت را شرح می دهیم تا سریع تر به هدف خویش دست یابید. از جمله معیارهای مهم انتخاب بهترین دکتر بوکال فت عبارتند از:

 • الزامی است که  متخصص بوکال فت از تجربه و سابقه درخشانی برخوردار باشند و نمونه کارهای متعددی را دارا باشد تا بتوانید از نمونه کارهای قبلی ایشان دیدن فرمایید.
 • بهترین دکتر بوکال فت در تهران باید رفتاری محترمانه و صبورانه در پیش گیرد و در جلسات مشاوره کلیه سوالات بیماران را پاسخ دهد.
 • متخصص بوکال فت در صورتی جزء بهترین ها محسوب می شود که در جهت ارتقاء سطح دانش خویش کوشا باشد و در سمینارها و مراکز علمی متعددی شرکت کند و از متنوع ترین روش ها در انجام جراحی بهره جوید.
 • ضروری است که متخصص بوکال فت کلیه توصیه های مراقبتی را در جلسات مشاوره شرح دهد و طبق اصول بهداشتی خدمات زیبایی را انجام می دهد.
 • در روند جراحی از امکانات، تجهیزات و دستگاه های به روز استفاده کند.
 • سلامتی بیماران  و مراجعه کنندگان را به مسائل مالی ترجیح می دهد.
 • با توجه به سرپایی بودن جراحی، توصیه می شود این عمل زیبایی در بهترین کلینیک زیبایی در تهران انجام شود و بهترین دکتر بوکال فت در چنین کلینیک ارائه خدمات دهد.

انتخاب بهترین دکتر بوکال فت در تهران

پس از این که با معیارها و ملاک های بهترین دکتر بوکال فت آشنا شدید و دیدگاه بازتری نسبت به انتخاب خویش پیدا کردید، حال نوبت آن رسیده تا روش های شناسایی را شرح دهیم و به کمک آن ها و معیارهای مذکور بهترین انتخاب را انجام دهید. از جمله روش های شناسایی بهترین دکتر بوکال فت عبارتند از:

 • جست و جو را از فضای مجازی همچون گوگل آغاز کنید. امروزه این فضا بسیار گسترده شده و در میان مردم رایج شده است.
 • با توجه به این که پزشکان همکاران متخصص و ماهر خود را به خوبی می شناسند و از توانایی آن ها آگاهی دارند، بنابراین می توانید از پزشک عمومی و یا پزشک خانوادگی خویش در زمینه یافتن جراح بوکال فت کمک بگیرید.
 • تحقیقات محلی یعنی پرس و جو از اقوام و آشنایان که یکی دیگر از راه های شناسایی بهترین دکتر بوکال فت است؛ تنها نکته ای که باقی می ماند این است که اگر اطرافیان از متخصص خویش راضی بوده اند، ایشان را به شما معرفی کنند و در غیر این صورت نیازی به معرفی نیست.

در ادامه لیستی از بهترین دکتر بوکال فت در تهران را برای شما شرح داده ایم تا در صورتی که قصد انجام چنین جراحی زیبایی را دارید، به یکی از این متخصصین مراجعه نمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که قصد انجام سایر اقدامات زیبایی همچون لیفت با نخ را دارید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر لیفت با نخ در ایران مراجعه کنید و از اطلاعات آن بهره ببرید.

دکتر عزت اله علیخانی

دکتر عزت اله علیخانی

دکتر عزت اله علیخانی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند که در سال 1347 دیده بر جهان گشودند. ایشان دوره پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز سپری کردند و سپس دوره مراقبت های پوست و مو را در دانشگاه کینگز کالج لندن پشت سر گذاشتند. دکتر عزت اله علیخانی عضو انجمن علمی پزشکی لیزری ایران می باشند.

دکتر علیخانی یکی از بهترین دکتر بوکال فت در تهران به شمار می روند که گواهینامه های متعددی را کسب کرده اند که برخی از این گواهینامه ها شامل: گواهینامه انجمن آکادمی زیبایی آمریکا، گواهینامه سلول درمانی از انجمن علمی جراحان عمومی ایران، گواهینامه سلول های بنیادی از آکادمی پزشکی زیبایی شناسی آمریکا، گواهینامه بین المللی مزوتراپی از انجمن ISAM، گواهینامه دوره لیزر از ایتالیا توسط پروفسور فرانچسکو ماراگونی، گواهینامه علمی کاربردی جوان سازی پوست انجمن جراحان عمومی، گواهینامه انجمن سلول های بنیادی و … می باشد.

خدمات:

 • مشاوره کاشت مو و انجام آن، بوکال فت
 • رفع ترک های پوستی ناشی از چاقی لاغری و زایمان
 • رفع آکنه و جای جوش و اسکار های پوستی
 • هایفوتراپی برای لیفت پوست و جوان سازی پوست
 • رفع چربی های زائد در ناحیه شکم، پهلو، ران و بازو
 • از بین بردن افتادگی پلک، تزریق ژل، فیلر و بوتاکس
 • از بین بردن تیرگی دور چشم، چروک دور چشم و رفع گودی زیر چشم

آدرس: تهران، خیابان فتحی شقاقی، بین چهار راه یوسف آباد و چهل ستون، ساختمان پزشکان سبز، طبقه همکف، واحد چهارم

شماره تماس: 02188705550

دکتر مهدی سزاوار

دکتر مهدی سزاوار

دکتر مهدی سزاوار متخصص جراحی فک و صورت و دهان می باشند. ایشان در سال 1371 مدرک پزشکی خود را از دانشگاه دندانپزشکی آزاد تهران اخذ نمودند. دکتر سزاوار تحصیلات تکمیلی و دوره رزیدنتی خود را نیز در زمینه جراحی های فک و صورت و دهان در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گذراندند. دکتر مهدی سزاوار فعالیت های علمی بسیاری را انجام داده اند و در سال 1385 به عنوان استادیار دانشکده دندانپزشکی تبریز و عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و زاهدان پذیرفته شدند.

دکتر سزاوار از سال 1390 عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران و بیمارستان بوعلی وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی پزشکی تهران شدند و به فعالیت های پژوهشی دیگری همچون: ارائه و چاپ مقالات متعدد در ژورنال های معتبر داخل و خارج از کشور می پردازند و بر همین اساس و با توجه به فعال بودن ایشان در تمامی عرصه ها، دکتر سزاوار را می توان از جمله بهترین دکتر بوکال فت در تهران به شمار آورد.

خدمات:

 • جراحی ایمپلنت های دندانی (جراحی های پیشرفته ایمپلنت)، بوکال فت
 • تزریق چربی، برداشتن چربی، به کار گیری پروتزهای صورت، تزریق فیلر و زاویه سازی صورت
 • جراحی های مرتبط با فک و صورت، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • اعمال جراحی دهان، جراحی نهفتگی های دندانی، کیست ها و تومورهای دهانی فکی و ضایعات دهان
 • اعمال جراحی جلو و عقب بردن فک بالا و پایین، جراحی زیبایی و درمانی بینی یا رینوپلاستی

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، کوچه صانعی شرقی، پلاک هفتم، طبقه اول، واحد دوم

شماره تماس: 02188784967 – 02188784172

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی متخصص گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک پزشکی عمومی، اقدام به کسب مراتب علمی بالاتر و دریافت مدرک تخصصی نمودند. دکتر عباسی جزء پزشکان با ذوقی می باشند که انواع جراحی های زیبایی را انجام می دهند. دکتر حامد عباسی از جمله بهترین دکتر بوکال فت در تهران محسوب می شوند که در زمینه ارائه خدمات، بسیار ماهر هستند و تمام سعی خود را برای ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت مراجعه کنندگان عزیز می نماید. از جمله خدمات قابل ارائه ایشان به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • جراحی ترمیمی بینی و لیفت صورت، بوکال فت
 • لیفت گردن، لیفت ابرو، جراحی انواع بینی
 • جراحی زیبایی صورت، لیفت پیشانی و لیفت شقیقه
 • تزریق چربی (فیلر)، تزریق ژل و تزریق بوتاکس

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، نبش خیابان کیارستمی (طوس) برج فردوس، طبقه چهارم، واحد نوزدهم

شماره تماس: 227319120 – 09120746712

دکتر شاهین کریمیان

دکتر شاهین کریمیان

دکتر شاهین کریمیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و یکی از بهترین دکتر بوکال فت در تهران به شمار می روند. ایشان دوره های پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کرده اند و از جمله عضویت های دکتر کریمیان شامل: عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو انجمن بین المللی جراحان زیبایی می باشد.

دکتر شاهین کریمیان بیش از 20 سال سابقه تخصصی در زمینه انجام انواع جراحی های زیبایی و درمانی را دارا می باشند. شعار اصلی ایشان کسب رضایت بیماران و ارائه بالاترین کیفیت خدمات می باشد.

خدمات:

 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی و کاشت مو
 • انجام جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی شکم و سینه
 • جوانسازی پوست صورت، لیفتینگ صورت و تزریق بوتاکس
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، بوکال فت

آدرس: تهران، میدان ونک، کوچه صانعی، پلاک نوزده

شماره تماس: 09123083979

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی و نیز جراح عمومی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را با سربلندی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان در سال 1379 کسب نمودند. دکتر ایزدپناه پس از اخذ مدرک پزشکی عمومی، دوره تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران، بیمارستان سینا گذراندند.

دکتر کامبیز ایزدپناه یکی از بهترین دکتر بوکال فت در تهران محسوب می شوند که مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی تهران، بیمارستان پانزده خرداد اخذ کردند. دکتر ایزدپناه عضو سازمان نظام پزشکی ایران، عضو جامعه جراحان ایران و همچنین عضو انجمن جراحی پلاستیک ایران می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک غبغب و لیپوماتیک شکم و پهلو، بوکال فت
 • لیپوماتیک، بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک
 • جراحی لیفت سینه، جراحی کوچک کردن سینه
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، لیفت بدن
 • لیفت باسن برزیلی، جراحی سینه، جراحی ترمیمی بینی
 • لیفت صورت و گردن و جراحی زیبایی صورت و گردن
 • ژنیوپلاستی، جراحی پروتز سینه، عمل زیبایی بینی

آدرس: تهران، میدان کاج، خیابان سرو غربی، خیابان مروارید، پلاک دو، طبقه چهارم، واحد 25

شماره تماس: 02122062651

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمد علی رجب پور فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند که از جمله بهترین دکتر بوکال فت در تهران به حساب می آیند. ایشان در آزمون بورد جراحی کشور در سال 1392 رتبه یک کشوری و رتبه یک آزمون فوق تخصصی جراحی پلاستیک کشور در سال 1393 را از آن خود نمودند.

دکتر رجب پور فعالیت های علمی و آکادمیک بسیاری را به انجام رسانده اند که برخی از این فعالیت ها شامل: عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی در ایران، عضویت در هیئت علمی دانشگاه و همچنین عضو بنیاد ملی نخبگان ایران می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، پروتز و لیفت پستان
 • تزریق بوتاکس، تزریق ژل لب، تزریق چربی و پروتز گونه، سینه و باسن
 • لیفت پیشانی، ابرو و صورت، جراحی گوش خارجی
 • لیپوساکشن و لیفت شکم، پهلو، ران و بازو و ایجاد چال گونه
 • ژنیکوماستی (بزرگی سینه در آقایان)، بوکال فت

آدرس: تهران، جنب دهکده المپیک، شهرک گلستان، خیابان ولی عصر، نرسیده به ونک

شماره تماس: 09355298000

دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زيبايی و فلوشیپ پلاستیک پستان از ایتالیا می باشند. ایشان دوره فوق تخصصی خود را در زمینه جراحی پلاستیک، زيبايى و ترميمی را در دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شهيد بهشتی تهران پشت سر گذاشتند. دکتر دریانی یکی از بهترین دکتر بوکال فت در تهران به شمار می روند که عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند.

دکتر امیر دریانی مدرک فلوشیپ بازسازي میکروسرجری و انکوپلاستیک پستان را با موفقیت از دانشگاه رم، ایتالیا اخذ نموده اند. دکتر دریانی جزء پزشکان با سابقه ای محسوب می شوند که دارای نمونه کارهای بسیار متعددی می باشند.

خدمات:

 • لیفت ابرو، بینی، لیفت گوش، لیفت پلک و تزريق چربى
 • جراحى زيبايى سينه، جراحی زیبایی شكم و پيكر تراشی
 • انواع جراحى هاى زيبايى، بوکال فت، جراحی های پلاستیک
 • ليفت صورت، لیفت گردن و لیفت پیشانی
 • ليپوساكشن، جراحى هاى سر و گردن
 • جوانسازى پوست، تزريق ژل و تزریق فیلر، تزریق بوتاكس به صورت تخصصى

آدرس: تهران، جردن، پايين تر از پل ميرداماد، سر سپيدار جنب بانک پارسيان، ساختمان مهرگان، طبقه اول، واحد دوم

شماره تماس: 02188884100 _ 02188856920

توصیه های مهم پس از عمل بوکال فت

همانطور که می دانید، اکثر جراحی های زیبایی دشوار نیستند و نیاز به مراقبت های خاصی ندارند با این وجود به منظور جلوگیری از عوارض احتمالی و همچنین نتیجه بخش بودن جراحی زیبایی باید به توصیه های بهترین دکتر بوکال فت در تهران دقت و توجه نمود تا بهترین نتیجه را در کوتاهترین زمان ممکن مشاهده کنید. از جمله این توصیه های مراقبتی عبارتند از:

 • مراقب بخیه‌ ها و زخم‌ های خود باشید و آن‌ ها را تحریک و یا دست کاری نکنید.
 • در روزهای اولیه پس از عمل توصیه می شود به مقدار بیشتر مایعات و غذاهای ابکی همچون سوپ و آش مصرف نمایید، به این سبب که زخم‌ های موجود در دهان فعلا بهبود نیافته اند و تا چند روز، غذا خوردن برای بیمار سخت‌ بنابراین تا حد امکان از غذاهای آبکی استفاده کنید.
 • به مدت یک هفته مصرف سیگار و سایر دخانیات را کنار بگذارید تا نتیجه مطلوب را دریافت نمایید.
 • به منظور کاهش ورم های ایجاد شده پس از عمل، بهتر است هنگام خواب زیر سر خود را بالش اضافه بذارید تا بلندتر شود.
 • بهترین دکتر بوکال فت در تهران به منظور پیشگیری از عفونت‌ زخم‌ ها دهانشویه و آنتی‌ بیوتیک های خاصی را تجویز می کند و الزامی است در زمان تعیین شده آن ها را مصرف کنید.
 • برای اینکه تورم و فشارهای موجود در ناحیه هدف کاسته شود، حتما باید از گن مخصوص صورت استفاده کنید.
 • روند فعالیت روزمره خود را می توانید ادامه دهید اما اگر ورزش‌ های سنگین انجام می دهید، الزامی است تا زمان بهبودی آن را کنار بگذارید.

کاندیدای مناسب و نامناسب بوکال فت

هر شخصی نمی تواند به آسودگی اقدام به عمل بوکال فت بزند و الزامی است که دارای شرایط خاص باشد که برخی از این شرایط به شرح زیر می باشد:

 • بهترین دکتر بوکال فت در ایران خاطر نشان می کند؛ افرادی که از ظاهر صورت خود و چاقی بیش از اندازه آن رنج می برند، گزینه مناسبی برای این عمل هستند.
 • افرادی كه دخانیاتی همچون سیگار مصرف نمی کنند، باید به این عمل اقدام کنند و اشخاص سیگاری هرگز نباید دست به اقدام بوکال فت بزنند مگر با تایید پزشک معالج و رعایت برخی نکات آن را انجام دهند.
 • کسانی که به مدلینگ شدن تمايل دارند و لاغر اندام هستند و در پی زاویه سازی صورت خود می باشند.
 • در صورتی که از سلامت عمومی خود اطمینان دارید و هیچ گونه بیماری زمینه ای ندارید، می توانید نزد بهترین دکتر بوکال فت در تهران بروید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید.
 • بازه زمانی در این عمل بسیار حائز اهمیت می باشد و تنها اشخاصی که سنی بالای 20 سال و پایین 60 سال دارند، کاندیدای این جراحی خواهند بود.

کاندیدای مناسب و نامناسب بوکال فت

حال نوبت آن رسیده تا اشخاصی که جزء کاندیدای نامناسب بوکال فت هستند را معرفی کنیم تا در صورتی که در این دسته از افراد قرار دارید، از انجام چنین اقدام زیبایی خودداری کنید. از جمله کاندیدای نامناسب بوکال فت عبارتند از:

 • در صورتی که اندام لاغر و صورت لاغرتری دارید، هرگز نباید اقدام به عمل زیبایی بوکال فت بزنید زیرا ممکن است عواقب جبران ناپذیری پدیدار شود.
 • همانطور که می دانید، با افزایش سن، چربی های موجود در بخش صورت و گردن نیز کاملا کاسته می شود و بنابراین توصیه می شود در صورتی که سنی بالای 60 سال را دارید از انجام جراحی بوکال فت بپرهیزید.
 • اگر از انجام جراحی بوکال فت انتظار غیر منتظره ای دارید و در پی به نتیجه رسیدن شگفتی خاصی هستید، اصلا این عمل را انجام ندهید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر بوکال فت در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و به دنبال متخصص بوکال فت می باشید، به شما توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر بوکال فت در کرج  مراجعه کنید و از مطالب ارائه شده آن بهره مند شوید.

آیا احتمال بازگشت بوکال فت وجود دارد؟

احتمال بازگشت بوکال فت وجود ندارد، چرا که برداشتن کامل بوکال فت از طریق جراحی یک روش دائمی است

بوکال فت چیست؟

بوکال فت یک توده چربی گرد و طبیعی است که بین عضلات صورت، در ناحیه توخالی زیر استخوان گونه فرد قرار دارد. اندازه توده بوکال فت بر شکل صورت افراد تأثیر می‌گذارد.

دوران نقاهت بعد از عمل بوکال فت چیست؟

بعد از انجام عمل، بیمار در همان روز ترخیص می گردد و بعد از 2 الی 3 روز استراحت و مراقبت های لازم می تواند به فعالیت های روزمره خویش بازگردد. ممکن است چند روز اول در جای بخیه خونریزی مختصری داشته باشند و کمی احساس درد کنید که با مصرف مسکن قابل تحمل می باشد.

4.2/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا