پزشکان

بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران【سال1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم داریم شما عزیزان را با بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با سلولیت و موارد مرتبط با آن در اختیارتان قرار دهیم. ذخایر چربی موجود در زیر پوست به مرور زمان بر سطح پوست فشار وارد می کنند و در نهایت سبب ایجاد سلولیت و حالت موج دار در بخش پوستی می گردند. عوامل متعددی منجر به ایجاد سلولیت می شوند که برخی از عامل ها شامل: مشکلات هورمونی، بارداری، افزایش سن، کم تحرکی و استرس، اضافه وزن و یا وراثتی و … می باشند. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به سلولیت ارائه می دهیم، از این رو پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

سلولیت و طبقه بندی مرحله بروز آن

تجمع بیش از اندازه چربی ها در بخش های مختلف بدن اعم از: ران ها، زیر بازو و شکم که باعث ایجاد حالت ناخوشایند در سطح پوست می گردند، سلولیت گفته می شود. با به روز رسانی دانش بشر، روش های مختلفی برای درمان و یا کاهش علائم سلولیتی به وجود آمده است که در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران از این روش ها به منظور درمان چنین عارضه هایی استفاده می کنند.

پزشکان در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران مراحل سلولیت را در چهار دسته طبقه بندی می نمایند، این طبقه بندی به این صورت است که نحوه شناسایی مرحله شکل گیری سلولیت توسط تست ساده نیشگون انجام می پذیرد. پزشک معالج با انگشت اشاره و شست خود، پوست سمت خارجی ران، باسن و یا شکم را نیشگون می گیرد و موج دار شدن پوست را تحت بررسی قرار می دهد. با توجه به موج ایجاد شده چهار مرحله پدید می آید که عبارتند از:

 1. مرحله صفر: ظاهر آن مشابه پوست پرتقال نمی باشد و در زمان ایستادن هیچ گونه موجی بر روی پوست ایجاد نمی شود.
 2. مرحله یک: این مرحله به صورت طبیعی در هنگام ایستادن موجی نشان نمی دهد اما زمانی که نیشگون گرفته می شود، ناهمواری هایی پدیدار می گردد.
 3. مرحله دو: پوست فرد در این مرحله شبیه پوست پرتقال می شود و در زمان ایستادن موج ها بر روی پوست نمایان می شوند و در زمان خواب هیچ گونه علائمی بروز نمی دهد.
 4. مرحله سه: موج ها و ناهمواری ها در این مرحله هم در زمان خوابیدن و هم در حین ایستادن قابل شناسایی است.

انتخاب بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران

با توجه به این که بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران دارای مزیت های متعددی می باشد و از خطرات بسیاری جلوگیری به عمل می آورد، بنابراین در صورتی که تمایل به انجام روش های از بین بردن سلولیت در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران داشتید، به شما پیشنهاد می کنیم، از خدمات بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران استفاده نمایید و به این طریق به هدف خویش دست یابید.

تنها نکته باقی مانده این است که چگونه بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران را انتخاب نمایید و یا چگونه از بهترین بودن کلینیک رفع سلولیت اطمینان حاصل نمایید؟ برای پاسخ به این سوالات باید ملاک ها و معیارهایی را چارچوب راه خود قرار دهید و به این وسیله بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران را شناسایی و در نهایت به آن مراجعه کنید. از جمله ملاک ها و معیارهای مناسب برای انتخاب بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران به شرح زیر می باشد:

 • بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران کلینیکی می باشد که از متخصصین و پزشکان با سابقه و ماهر بسیاری به منظور ارائه خدمات درمانی و مشاوره های رایگان بهره جوید و کلیه روش های درمانی و رفع سلولیت تحت نظر ایشان صورت گیرد. متخصصان موجود در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران صبورانه به سوالات مراجعین پاسخ می دهند و مزایا و معایب روش های مختلف سلولیت را شرح می دهند تا دیدگاه مراجعه کنندگان را نسبت به روش های مورد استفاده باز نمایند.
 • بهتر است که بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران جزء بهترین کلینیک زیبایی در ایران محسوب شود تا خدمات به روز تری را ارائه دهند.
 • بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران کلینیکی می باشد که از به روزترین روش ها و تکنیک های سلولیتی و کاهش سلول های چربی در جهت تناسب اندام و رفع سلولیت بهره می جویند و همواره تمامی کادر کلینیک اعم از: پزشکان و متخصصان، تکنسین ها و سایر پرسنل در جهت افزایش دانش و به روز رسانی علم خویش کوشا باشند.
 • کلینیکی را بهترین می دانیم که دارای نمونه کارهای عملی بسیاری باشد و از تجربه و سابقه بسیار زیادی در حیطه کاری خویش برخوردار باشد.
 • بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران باید دارای مجوزهای رسمی معتبری باشد و تحت نظر وزارت درمان و بهداشت به خدمات زیبایی اعم از رفع سلولیت، لاغری و درمانی بپردازد.
 • در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران باید بهترین دکتر پوست در ایران خدمت رسانی نماید تا نتیجه مطلوب به دست آید.
 • لازم به ذکر است، در صورتی که بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران در شهر تهران باشد، حتما باید بهترین دکتر رفع سلولیت در تهران نیز در آن مرکز خدمت رسانی نماید.

در ادامه لیستی از بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران را برای شما فراهم کرده ایم تا در صورت نیاز به آن ها مراجعه نمایید. لازم به ذکر است، اگر ساکن شهر تهران هستید و در جست و جوی بهترین کلینیک رفع سلولیت در تهران می باشید، به شما توصیه می کنیم تا در صورت نیاز به مقاله ما سر بزنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

انواع روش های درمانی رفع سلولیت

روش های مختلفی به منظور درمان سلولیت ایجاد شده است که کلیه این روش ها در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران انجام پذیرد، از جمله روش های درمان رفع سلولیت به شرح زیر می باشد:

1- لیزر: این روش نیاز به چند بریدگی و سوراخ بسیار کوچک در ناحیه موردنظر بدن دارد و بریدگی ها به قدری ناچیز هستند که پس از بهبودی قابل رویت نمی باشند. در این روش از داروی بی حس کننده لیدوکائین به منظور بی حس نمودن بدن و راحتی عمل استفاده می کنند. پزشکان متخصص موجود در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران پس از این که از بی حسی کامل اطمینان حاصل نمودند، فیبر لیزری سلولاز را وارد بدن می نمایند و این لیزر منجر به ذوب شدن ذخایر چربی و بریدن بندهای فیبروز می گردد. این لیزر دارای مزیت هایی نیز می باشد که شامل: تحریک کلاژن سازی پوست و افزایش انعطاف پذیری و در نهایت سفت شدن پوست می شود. پس از گذراندن مراحل درمانی لیزر سلولاز چربی مایع شده از بدن دفع می گردد و کل این فرایند برای هر منطقه به طور تقریبی یک ساعت الی یک ساعت و نیم زمان می برد.

2- رادیو فرکانس (آر اف): رادیو فرکانس علاوه بر رفع سلولیت در سفت کردن پوست و ایجاد ظاهری جوان و شاداب تر بسیار تاثیرگذار می باشد. در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران از انرژی رادیو فرکانس به منظور گرم نمودن لایه پوستی و انقباض رشته ها، تحریک تولید کلاژن و در نهایت از بین بردن سلولیت بهره می جویند.

3- لیپوماساژ: لیپوماساژ روش درمانی غیر تهاجمی برای رفع سموم و احتباس مایعات است که علاوه بر رفع سلولیت در از بین بردن چربی ها و کاهش وزن و تناسب اندام نیز موثر می باشد.

4- کرایولیپولیز: از ترکیب روش های الکتروتراپی و کرایوتراپی، کرایولیپولیز پدید می آید که منجر به کاهش سلولیت و سلول های چربی می شود. در این روش پس از گذشت چند ماه نتیجه عمل به وضوح قابل مشاهده می گردد. در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران کرایولیپولیز توسط دستگاه سرد کننده قدرتمند انجام می شود که منجر به یخ زدن سلول های چربی و در نهایت رفع سلولیت می گردد.

5- مزوتراپی: در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران از روش مزوتراپی برای اهداف مختلفی اعم از: لاغری اندام ها، سفت و یکدست کردن پوست، رفع سلولیت و از بین بردن شل شدگی پوست و … استفاده می شود. در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران از انواع داروها، ویتامین ها و آمینو اسیدها برای تقویت گردش خون و متابولیسم ناحیه موردنظر استفاده یم شود این عصاره های طبیعی را به لایه میانی پوست تزریق می کنند.

6- کویتیشن (اولتراسوند): یکی دیگر از روش های درمانی رفع سلولیت، در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران، روش کویتیشن می باشد که به طور همزمان و در کوتاهترین زمان ممکن ناحیه بزرگی از سلول های چربی را از بنی می برد و در کاهش چربی های موضعی و رفع سلولیت نقش به سزایی را ایفا می نماید.

عوامل ایجاد سلولیت

بهترین دکتر پوست و مو در ایران یکی از پزشکان معالج در رفع سلولیت می باشد که دلایل و عوامل متعددی را برای ایجاد سلولیت بیان می کند و از جمله این عوامل عبارتند از:

 • بالا بودن میزان استروژن که جزء اختلالات هورمونی محسوب می شود و در بدن خانم ها بیشتر قابل مشاهده است، منجر به ایجاد سلولیت می شود.
 • کم آبی بدن از موارد تاثیرگذار در ایجاد سلولیت می باشد.
 • بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران افزایش حجم چربی های موجود در زیر پوست را یکی از دلایل عمده ایجاد سلولیت می داند.
 • عوامل ژنتیکی و بالا و پایین شدن هورمون های موجود در بدن نیز باعث ایجاد سلولیت می شوند.
 • پیروی از رژیم های نامناسب و مصرف مواد غذایی مضر از عواملی هستند که متخصصان موجود در بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران آن ها خطر ساز می دانند.
 • مصرف دخانیات و مصرف الکل که مشکلات بسیاری را پدید می آورند و در ایجاد سلولیت نیز بی تاثیر نمی باشند.
 • مصرف برخی از داروها و قرص های کاهش وزن که ادرار آور هستند و یا قرص های خواب آور، قرص های ضد بارداری در ایجاد سلولیت بسیار موثر می باشند.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین کلینیک رفع سلولیت در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد، در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و جویای بهترین کلینیک رفع سلولیت در کرج می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ مقاله ما با چنین عنوانی بروید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا