پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر پروتز گونه در ایران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر پروتز گونه در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با این موضوع در اختیارتان قرار دهیم. امروزه افراد در صدد جذابیت و زیبایی ظاهری هر چه بیشتر، اقداماتی را انجام می دهند که پروتز گونه یکی از این اعمال زیبایی می باشد. معمولاً پروتز گونه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که فرد به سبب افزایش سن، تصادف و یا سوختگی و عوامل ژنتیکی و … دارای صورتی با گونه هایی صاف و لاغرگونه باشد و به کمک پروتز گونه به شکل ظاهری مطلوب خویش دست یابد.

پروتز گونه و انواع آن

پروتز گونه یکی از اعمال زیبایی رایج میان خانم ها به شمار می رود که توسط بهترین دکتر پروتز گونه در ایران انجام می پذیرد. مزایا پروتز گونه این است که به کمک آن علاوه بر برجسته سازی گونه، لیفت نسبی نیز در بخش صورت ایجاد می شود و همچنین موجب رفع چین و چروک های ایجاد شده در زیر گونه نیز می گردد.

پروتز گونه دارای سه نوع( سه مدل) می باشد که عبارتند از:

 1. پروتز گونه‌ای: بهترین دکتر پروتز گونه در ایران در رابطه با این نوع پروتز چنین بیان می‌کند که: پروتز گونه‌ای به طور کاملا مستقیم در بخش استخوان گونه قرار داده می‌شود و برجستگی بیشتری را ایجاد می کند.

 2. پروتز زیرگونه‌ای: پروتزی است که سبب رفع افتادگی و لاغری گونه می‌شود، این نوع پروتز منجر به ایجاد گونه‌های پرتر در بخش صورت می شود و طرفدارانی را به خود جلب نموده است.

 3. پروتز ترکیبی: همانطور که از نام این نوع پروتز مشخص است باعث بهبود وضعیت استخوان گونه و گونه می شود و بهترین دکتر پروتز گونه نیز در اغلب مواقع پروتز ترکیبی را پیشنهاد می دهد.

بهترین دکتر پروتز گونه در ایران کیست؟

با توجه به این که، جراحی های زیبایی جزء جراحی های اختیاری و حساسی محسوب می شوند که نیازمند دقت و توجه بسیار بالا در جهت شناسایی و یافتن جراح یا پزشک موردنظر می باشند و در صورتی که توسط بهترین دکتر پروتز گونه در ایران انجام نپذیرد، ممکن است خطرات و عواقب جبران ناپذیری را به وجود آورد. از این رو به شما توصیه می کنیم که در صورت انجام چنین جراحی ها و اقدامات زیبایی، حتما نزد بهترین دکتر پروتز گونه در ایران بروید.

بهترین دکتر پروتز گونه در ایران پزشکی می باشد که دارای ویژگی های زیر باشد:

 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران پزشکی می باشد که تمامی جراحی ها و اقدامات زیبایی را در بهترین کلینیک زیبایی در تهران و یا هر شهر دیگری به انجام برساند.
 • پزشکی را بهترین می دانیم که زیر نظر سازمان وزارت بهداشت و درمان به طبابت و انجام جراحی ها بپردازد و همچنین دارای شماره نظام پزشکی باشد.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران پزشک و جراحی می باشد که دارای سابقه و تجربه بسیار بالایی در زمینه انجام جراحی های زیبایی اعم از جراحی پروتز گونه، پروتز باسن و بسیاری از این قبیل موارد باشد.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در تهران می بایست با بیماران خویش برخوردی محترمانه، صمیمانه و در عین حال صبورانه ای را در پیش گیرد و تا حد ممکن به سوالات بیماران پاسخ صحیح دهد.
 • همواره در راستای ارتقا سطح علمی خویش، یافتن روش های جراحی نوین و متنوع کوشا باشد.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران می بایست در زمینه انواع جراحی های مرتبط با پروتز گونه اطلاعات دقیق و به روزی داشته باشد.
 • پزشکی را بهترین می دانیم که از پیشرفته ترین و جدیدترین تجهیزات و امکانات در انجام جراحی ها استفاده کند.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در کرج پزشکی می باشد که به مسائل و جنبه های مالی توجهی نداشته باشد و تنها هدف وی جلب رضایت بیماران خویش باشد.
 • مطب و یا کلینیک بهترین دکتر پروتز گونه در ایران باید در محیطی آرام و به دور از هر گونه سر و صدا و هم چنین عاری از کثیفی باشد.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران پزشکی می باشد که از نمونه کارهای متعددی برخوردار باشد.

بهترین دکتر پروتز گونه در ایران کیست؟

جراحی پروتز گونه و نحوه انجام آن

شخصی که تصمیم به انجام جراحی پروتز گونه را داشته باشد، ابتدا باید بهترین دکتر پروتز گونه در ایران را شناسایی نماید و سپس با مراجعه به مطب و یا کلینیک ایشان، تحت مشاوره و بررسی های لازم قرار گیرد. در جلسات مشاوره، بهترین دکتر پروتز گونه در ایران شرایط فرد را مورد بررسی قرار می دهد و در صورتی که دارای شرایطی از قبیل: باردار بودن، مصرف دخانیات پی در پی، آلرژی داشتن به مواد پروتزی و یا داروهای خاص، مصرف داروهای رقیق کننده خون و یا در هفته اخیر دچار بیماری باشند، باید با پزشک خود در میان بگذارند و بهترین دکتر پروتز گونه در ایران تشخیص می دهد که این افراد با شرایط ذکر شده نباید جراحی پروتز گونه را انجام دهند.

در صورتی که فردی هیچ یک از شرایط مذکور را نداشته باشد، پزشک معالج آزمایشاتی را تجویز می نماید و پس از بررسی های کامل بیمار و جواب آزمایش وی، روز عمل را تعیین می نماید.

نحوه انجام پروتز گونه به این شکل می باشد که ابتدا بهترین دکتر پروتز گونه در ایران بیمار را بیهوش و یا به کمک بی حسی موضعی آماده عمل می کند. در مرحله بعدی پزشک موردنظر برشی کوچک در بخش دهان، نزدیک به خط لثه و یا داخل پلک پایین ایجاد می کند و به کمک آن ها، ایمپلنت را به قسمت استخوان یا بافت نرم می چسبانند.

پس از سپری کردن مراحل فوق، بهترین دکتر پروتز گونه در ایران محلی را که بریده است را بخیه می زند، لازم به ذکر است که بخیه ها و برش ها به گونه ای می باشند که اصلا قابل شناسایی و مشاهده نیستند.

با توجه به این که جراحی پروتز گونه عملی سرپایی محسوب می شود، بنابراین زمان تقریبی انجام این جراحی زیبایی یک الی دو ساعت زمان می برد.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی بهترین دکتر پیکرتراشی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک کشور و از بهترین جراحان در تهران میباشند. دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است.

کلینیک جردن:
آدرس: تهران – جردن ، بالاتر از تقاطع حقانی ، خیابان کیش ، پلاک ۴۵ ، طبقه چهارم شرقی ، زنگ ۷

تلفن: 02186081875

کلینیک سعادت‌آباد:
آدرس: تهران – سعادت آباد ، میدان کاج. خیابان سرو شرقی پلاک ۶۴، طبقه ۵ واحد ۵۲

تلفن: 02126740064

وب سایت: www.drnajafbeygi.com

دکتر محمد اسلامیان کوپایی

دکتر محمد اسلامیان کوپایی

دکتر محمد اسلامیان كوپايي متخصص و جراح فک و صورت و زیبایی می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی دوره متوسطه، خدمت نظام وظیفه را پشت سر گذاشتند. دکتر اسلامیان کوپایی به منظور ادامه تحصیل به مکزیک سفر نمودند و سپس دوره شش ماهه زبان اسپانیولی را گذراندند و وارد دانشگاه برای اخذ مدرک دندانپزشکی نمودند.

دکتر محمد اسلامیان كوپايي پس از سپری کردن دوره دندانپزشکی، دوره تخصصی جراحی پلاستیک و زیبائی فک و صورت را در دانشگاه ارتش آغاز نمودند. لازم به ذکر است که دکتر اسلامیان کوپانی به مدت چهار سال به همراه استادهای کشورهای مکزیک و آمریکا، آموزش های متعددی را آموختند و به این طریق از سابقه و تجربه بالایی برخوردار شدند.

دکتر محمد اسلامیان كوپايي به مدت چندین سال، مشغول به فعالیت در زمینه جراحی پلاستیک، زیبایی فک و صورت در کشور مکزیک می باشند. با تمام این تفاسیر، دکتر اسلامیان کوپانی را می توان از جمله بهترین دکتر پروتز گونه در ایران به شمار آورد.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد بدن
 • بالا کشیدن ابرو
 • پروتز گونه
 • پروتز لب و چانه
 • جراحی زیبایی فک
 • جراحی ایجاد چال صورت
 • جراحی زیبایی و درمانی بینی( گوشتی، استخوانی، طبیعی و فانتزی)

آدرس مطب: ایران، کرج، چهار راه طالقانی، به سمت میدان شهدا، خیابان یادگاری، ساختمان پزشکان گلایل، طبقه دوم

شماره تماس: 02632264706

دکتر علیرضا بخشایی کیا

دکتر علیرضا بخشایی کیا

دکتر علیرضا بخشایی کیا فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان در سال 1372 در کنکور تجربی رتبه یک را از آن خود کردند. دکتر بخشایی کیا دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت سپری نمودند و سپس اقدام به اخذ مدرک تخصصی کردند. دکتر علیرضا بخشایی کیا در سال 1386 در آزمون بورد تخصصی جراحی عمومی، رتبه اول و همچنین رتبه سوم در دانشنامه را کسب کردند.

دکتر بخشایی کیا در سال 1390 رتبه اول بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را نیز اخذ نمودند. ایشان فعالیت های پژوهشی و علمی بسیاری را انجام می دهند که از جمله این فعالیت ها شامل: عضویت در انجمن جراحان پلاستیک ایران، استادیار جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی تهران، استادیار دانشگاه جندی شاپور اهواز، استادیار جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور اهواز می باشد.

دکتر علیرضا بخشایی کیا یکی از بهترین دکتر پروتز گونه در ایران به حساب می آیند که تجربه و سابقه بسیاری در زمینه انجام انواع جراحی های زیبایی صورت اعم از پروتز گونه و لیفت لب و … ، جراحی های مرتبط با تنه و اندام ها، اعمال جراحی ترمیمی و بازسازی های مختلف در صدمات ناشی از تصادفات، سوختگی ها، ناهنجاری های مادرزادی و … را دارا می باشند.

خدمات:

 • پروتز سینه
 • جراحی بینی طبیعی
 • جراحی پلک
 • جراحی گوش
 • لیپوساکشن
 • چسبندگی انگشتان
 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی لیفت لب
 • جراحی بینی استخوانی
 • لیفت بازو
 • پروتز باسن
 • شکاف لب و کام
 • جراحی لیفت ابرو

آدرس مطب: ایران، اهواز، کیانپارس، خیابان شهریور شرقی، ساختمان پزشکی آریان، طبقه پنجم، واحد سیزده

شماره تماس:  06133362788

دکتر محمدرضا ترحمی

دکتر محمدرضا ترحمی

دکتر محمدرضا ترحمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند که از جمله بهترین دکتر پروتز گونه در ایران به شمار می روند. ایشان در سال 1372 وارد رشته پزشکی عمومی شدند و در آزمون پیش کارورزی پزشکی عمومی رتبه اول و همچنین در آزمون پذیرش دستیار تخصصی در رشته جراحی عمومی نیز رتبه اول را از آن خود نمودند.

دکتر ترحمی دوره تخصصی خویش را در زمینه جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده است. ایشان در آزمون ورودی رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی رتبه اول و در آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی نیز رتبه اول را کسب کردند و در نهایت مدرک فوق تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت نمودند.

لازم به ذکر است که دکتر ترحمی در آزمون بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی کشور نیز رتبه اول را اخذ نمودند. دکتر محمدرضا ترحمی عضو انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران و مدرس رشته تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی تهران می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی صورت
 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی درمانی و زیبایی بینی
 • لاغری و پیکر تراشی
 • جراحی بینی طبیعی
 • جراحی بینی استخوانی
 • جراحی بینی مردانه

آدرس مطب: ایران، تهران، سعادت آباد، خیابان ریاضی بخشایش، روبروی بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، واحد 601

شماره تماس: 02126761574

دکتر سوره علاف اکبری

دکتر سوره علاف اکبری

دکتر سوره علاف اکبری متخصص گوش و حلق و بینی، فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت می باشند که در سال 1353 در اردبیل دیده بر جهان گشودند. ایشان دوره متوسطه را در شهر اردبیل به اتمام رساندند و سپس در کنکور سراسری شرکت کردند.

دکتر اکبری در سال 1373 در کنکور سراسری رتبه سه رقمی 111 را از آن خود نمودند و در رشته پزشکی پذیرفته شدند. دکتر سوره علاف اکبری در دانشگاه علوم پزشکی ایران تحصیل نمودند و جز پنج نفر اول دانشگاه مذکور بودند.

دکتر سوره علاف اکبری در آزمون تخصصی شرکت کردند و در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی یزد قبول شدند. ایشان پس از فارغ التحصیلی دوره تخصصی خویش، دوره تکمیلی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت را در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نمودند.

دکتر سوره علاف اکبری یکی از بهترین دکتر پروتز گونه در ایران محسوب می شوند که در جهت جلب رضایت عموم مردم نهایت تلاش خود را به کار می گیرند و از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند.

خدمات:

 • انجام پروتز گونه
 • تزریق بوتاکس
 • آندوسکوپی بینی و سینوس
 • جوان سازی صورت
 • تزریق چربی
 • جراحی بینی استخوانی
 • جراحی بینی طبیعی
 • انجام جراحی پلک بالا و پایین
 • لیفت صورت
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی درمانی و زیبایی بینی گوشتی

آدرس مطب: ایران، تهران، گیشا، بین کوچه دوازده و چهارده، ساختمان خاتم

شماره تماس: 021882751260 – 09192145240

دکتر سلمان شاکری

دکتر سلمان شاکری

دکتر سلمان شاکری متخصص و جراح فک و صورت، جراحی پلاستیک بینی و صورت می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند و سپس اقدام به اخذ مدرک تخصصی و فوق تخصصی نمودند.

دکتر شاکری دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک بینی و صورت و همچنین دارای فلوشیپ ایمپلنتولوژی می باشند.

دکتر سلمان شاکری را می توان یکی از بهترین دکتر پروتز گونه در ایران به حساب آورد که عضو آکادمی پزشکان متخصص زیبایی آمریکا می باشند و از این رو مهارت و تجربه بسیاری را در حیطه فعالیتی خود کسب نموده اند.

خدمات:

 • شکاف لب و کام
 • جراحی بینی استخوانی
 • جوانسازی صورت
 • تزریق ژل مانند پروتز گونه
 • رفع جلوزدگی فک پایین یا چانه به کمک جراحی
 • پلاسما تراپی
 • رفع شکستگی های استخوان صورت
 • جراحی چانه
 • درمان ضایعات پاتولوژی فک و صورت
 • جراحی بینی شکسته
 • تزریق بوتاکس
 • لیفت صورت
 • جراحی زیبایی صورت و بینی
 • جراحی فک و صورت
 • رفع پولیپ بینی
 • جراحی درمانی بینی
 • جراحی بینی ترمیمی
 • جراحی زیبایی گوش
 • هایفوتراپی
 • مزوتراپی
 • تزریق چربی

آدرس مطب: ایران، کهگیلویه و بویراحمد، گچساران، خیابان شیراز، خیابان شهید فراشبندی، مجتمع مهر آفرین، جنب کلینیک سینا، طبقه دوم، واحد سه

شماره تماس: 0743221211

آدرس مطب دوم: ایران، شیراز، بلوار مدرس، ایستگاه مترو شهید دوران، بیمارستان فوق تخصصی شهید دوران

شماره تماس: 09217359880

دکتر حمید کوهستانی

دکتر حمید کوهستانی

دکتر حمید کوهستانی جراح گوش و حلق و بینی، جراح پلاستیک بینی و صورت می باشند. ایشان دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن نیز می باشند. دکتر کوهستانی دوره فلوشیپ جراحی آندوسکوپی و بینی و سینوس را نیز با موفقیت به پایان رساندند.

دکتر حمید کوهستانی عضو انجمن تحقیقات پایه رینولوژی، عضو انجمن گوش و حلق و بینی ایران، عضو انجمن رینولوژی، سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان،
سابقه عضویت علمی در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد تهران و همچنین دارای گواهینامه کنگره بین المللی انجمن علمی نیز می باشند.

دکتر کوهستانی متخصصین گوش و حلق و بینی و دانشجویان پزشکی را مورد تربیت و آموزش قرار می دهند و دارای بیست سال سابقه و تجربه در زمینه گوش و حلق و بینی، جراحی های مرتبط با صورت، چانه و سینوس و جراحی پلاستیک بینی و همچنین دارای ده سال سابقه جراحی مداوم در بیمارستان میلاد تهران نیز می باشند.

دکتر حمید کوهستانی یکی از بهترین دکتر پروتز گونه در ایران محسوب می شوند که مقالات بسیار متعددی را در زمینه تخصصی به انتشار و چاپ می رسانند و سخنرانی های مختلفی را در کنگره ها و سمینارها ارائه می دهند.

خدمات:

 • لیفت ابرو
 • تزریق چربی
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی
 • پروتز گونه
 • پروتز چانه
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی پروتز چانه
 • جراحی زیبایی صورت و پلک
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس مطب: ایران، تهران، سعادت آباد، بلوار دریا ( دریای غرب)، بین پاکنژاد و چهارراه دریا، جنب بانک سپه، پلاک 260، طبقه چهارم

شماره تماس: 02188581414

عوارض پروتز گونه

در صورتی که پروتز گونه توسط بهترین دکتر پروتز گونه در ایران و یا بهترین جراح پلاستیک در ایران صورت گیرد، هیچ گونه خطر و یا عارضه ای به همراه نخواهد داشت، اما اگر این جراحی توسط افراد غیر متخصص و نابلد انجام پذیرد، عوارض جبران ناپذیری را به وجود می آورند که از جمله این عوارض به شرح زیر می باشد:

 1. در صورتی که پروتز پیش از انجام جراحی در آنتی بیوتیک آغشته نشده باشد و جراحی بدون استریل انجام شود، پروتز به بدن فرد واکنش نشان می دهد و خطراتی را به همراه خواهد آورد.
 2. به دلیل ضعف عضلانی این امکان وجود دارد که خنده های فرد مصنوعی به نظر آید.
 3. به ندرت شاهد این هستیم که به دنبال تجمع خون در محل جراحی، فرد بعدها با عفونت هایی مواجه می شود.
 4. این امکان وجود دارد که حین جراحی، عضلات صورت آسیب ببینند.
 5. در صورتی که بیمار با عفونت مواجه شود، بسیار ضروری می باشد که سریعا پروتز جایگذاری شده را از صورت وی خارج نماید و از عواقب بعدی خودداری کند.
 6. باقی ماند جای زخم و اسکار
 7. در برخی مواقع پروتزهای جایگذاری شده در انتهای عمل، نامتقارن و ناهماهنگ می باشند که در این صورت می بایست نزد پزشک متخصص رفت و اقدامات تعویضی و درمانی را به خوبی انجام داد.
 8. در صورتی که شخص نابلدی این جراحی را انجام دهد، ممکن است بیمار پس از بهبودی، در اثر سرفه کردن، خنده و یا خمیازه با جابجایی پروتزها روبرو شود.
 9. این امکان وجود دارد که عصب های حسی لب بالا و پایین دچار حساسیت هایی شوند و با مشکل مواجه شوند، که این واکنش موقتی می باشد.
 10. از دیگر عوارض جراحی پروتز گونه توسط افراد غیر متخصص می توان به کبودی، خونریزی و تورم اشاره نمود.

عوارض پروتز گونه

مراقبت های پس از جراحی پروتز گونه

 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران به شما توصیه می کند تا به مدت دو روز پس از عمل پروتز گونه، هر بیست دقیقه یکبار، کمپرس سرد را در محل موردنظر قرار دهید.
 • بهترین جراح پلاستیک در تهران به شما توصیه می کند که بهتر است برای مدت زمانی از آرایش کردن صورت بپرهیزید.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران از شما می خواهد تا طی مدت زمان سه الی چهار هفته از وارد کردن فشار بر روی پروتزها خودداری نمایید.
 • برنامه غذایی خود را طبق توصیه های بهترین دکتر پروتز گونه در ایران بچینید و به مدت یک هفته غذاهای آبکی و نرم استفاده نمایید.

کلام آخر

روش های مختلفی برای برجسته سازی گونه وجود دارد که از جمله این روش ها شامل: تزریق ژل، تزریق چربی و پروتز گونه می باشد که روش پروتز گونه توسط بهترین دکتر پروتز گونه در ایران انجام می پذیرد و جزء رایج ترین روش ها به شمار می رود. از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر پروتز گونه در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا