پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر پروتز گونه در ایران【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر پروتز گونه در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با این موضوع در اختیارتان قرار دهیم. امروزه افراد در صدد جذابیت و زیبایی ظاهری هر چه بیشتر، اقداماتی را انجام می دهند که پروتز گونه یکی از این اعمال زیبایی می باشد. معمولاً پروتز گونه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که فرد به سبب افزایش سن، تصادف و یا سوختگی و عوامل ژنتیکی و … دارای صورتی با گونه هایی صاف و لاغرگونه باشد و به کمک پروتز گونه به شکل ظاهری مطلوب خویش دست یابد.

پروتز گونه و انواع آن

پروتز گونه یکی از اعمال زیبایی رایج میان خانم ها به شمار می رود که توسط بهترین دکتر پروتز گونه در ایران انجام می پذیرد. مزایا پروتز گونه این است که به کمک آن علاوه بر برجسته سازی گونه، لیفت نسبی نیز در بخش صورت ایجاد می شود و همچنین موجب رفع چین و چروک های ایجاد شده در زیر گونه نیز می گردد.

پروتز گونه دارای سه نوع( سه مدل) می باشد که عبارتند از:

 1. پروتز گونه‌ای: بهترین دکتر پروتز گونه در ایران در رابطه با این نوع پروتز چنین بیان می‌کند که: پروتز گونه‌ای به طور کاملا مستقیم در بخش استخوان گونه قرار داده می‌شود و برجستگی بیشتری را ایجاد می کند.

 2. پروتز زیرگونه‌ای: پروتزی است که سبب رفع افتادگی و لاغری گونه می‌شود، این نوع پروتز منجر به ایجاد گونه‌های پرتر در بخش صورت می شود و طرفدارانی را به خود جلب نموده است.

 3. پروتز ترکیبی: همانطور که از نام این نوع پروتز مشخص است باعث بهبود وضعیت استخوان گونه و گونه می شود و بهترین دکتر پروتز گونه نیز در اغلب مواقع پروتز ترکیبی را پیشنهاد می دهد.

بهترین دکتر پروتز گونه در ایران کیست؟

با توجه به این که، جراحی های زیبایی جزء جراحی های اختیاری و حساسی محسوب می شوند که نیازمند دقت و توجه بسیار بالا در جهت شناسایی و یافتن جراح یا پزشک موردنظر می باشند و در صورتی که توسط بهترین دکتر پروتز گونه در ایران انجام نپذیرد، ممکن است خطرات و عواقب جبران ناپذیری را به وجود آورد. از این رو به شما توصیه می کنیم که در صورت انجام چنین جراحی ها و اقدامات زیبایی، حتما نزد بهترین دکتر پروتز گونه در ایران بروید.

بهترین دکتر پروتز گونه در ایران پزشکی می باشد که دارای ویژگی های زیر باشد:

 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران پزشکی می باشد که تمامی جراحی ها و اقدامات زیبایی را در بهترین کلینیک زیبایی در تهران و یا هر شهر دیگری به انجام برساند.
 • پزشکی را بهترین می دانیم که زیر نظر سازمان وزارت بهداشت و درمان به طبابت و انجام جراحی ها بپردازد و همچنین دارای شماره نظام پزشکی باشد.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران پزشک و جراحی می باشد که دارای سابقه و تجربه بسیار بالایی در زمینه انجام جراحی های زیبایی اعم از جراحی پروتز گونه، پروتز باسن و بسیاری از این قبیل موارد باشد.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در تهران می بایست با بیماران خویش برخوردی محترمانه، صمیمانه و در عین حال صبورانه ای را در پیش گیرد و تا حد ممکن به سوالات بیماران پاسخ صحیح دهد.
 • همواره در راستای ارتقا سطح علمی خویش، یافتن روش های جراحی نوین و متنوع کوشا باشد.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران می بایست در زمینه انواع جراحی های مرتبط با پروتز گونه اطلاعات دقیق و به روزی داشته باشد.
 • پزشکی را بهترین می دانیم که از پیشرفته ترین و جدیدترین تجهیزات و امکانات در انجام جراحی ها استفاده کند.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در کرج پزشکی می باشد که به مسائل و جنبه های مالی توجهی نداشته باشد و تنها هدف وی جلب رضایت بیماران خویش باشد.
 • مطب و یا کلینیک بهترین دکتر پروتز گونه در ایران باید در محیطی آرام و به دور از هر گونه سر و صدا و هم چنین عاری از کثیفی باشد.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران پزشکی می باشد که از نمونه کارهای متعددی برخوردار باشد.

جراحی پروتز گونه و نحوه انجام آن

شخصی که تصمیم به انجام جراحی پروتز گونه را داشته باشد، ابتدا باید بهترین دکتر پروتز گونه در ایران را شناسایی نماید و سپس با مراجعه به مطب و یا کلینیک ایشان، تحت مشاوره و بررسی های لازم قرار گیرد. در جلسات مشاوره، بهترین دکتر پروتز گونه در ایران شرایط فرد را مورد بررسی قرار می دهد و در صورتی که دارای شرایطی از قبیل: باردار بودن، مصرف دخانیات پی در پی، آلرژی داشتن به مواد پروتزی و یا داروهای خاص، مصرف داروهای رقیق کننده خون و یا در هفته اخیر دچار بیماری باشند، باید با پزشک خود در میان بگذارند و بهترین دکتر پروتز گونه در ایران تشخیص می دهد که این افراد با شرایط ذکر شده نباید جراحی پروتز گونه را انجام دهند.

در صورتی که فردی هیچ یک از شرایط مذکور را نداشته باشد، پزشک معالج آزمایشاتی را تجویز می نماید و پس از بررسی های کامل بیمار و جواب آزمایش وی، روز عمل را تعیین می نماید.

نحوه انجام پروتز گونه به این شکل می باشد که ابتدا بهترین دکتر پروتز گونه در ایران بیمار را بیهوش و یا به کمک بی حسی موضعی آماده عمل می کند. در مرحله بعدی پزشک موردنظر برشی کوچک در بخش دهان، نزدیک به خط لثه و یا داخل پلک پایین ایجاد می کند و به کمک آن ها، ایمپلنت را به قسمت استخوان یا بافت نرم می چسبانند.

پس از سپری کردن مراحل فوق، بهترین دکتر پروتز گونه در ایران محلی را که بریده است را بخیه می زند، لازم به ذکر است که بخیه ها و برش ها به گونه ای می باشند که اصلا قابل شناسایی و مشاهده نیستند.

با توجه به این که جراحی پروتز گونه عملی سرپایی محسوب می شود، بنابراین زمان تقریبی انجام این جراحی زیبایی یک الی دو ساعت زمان می برد.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی بهترین دکتر پیکرتراشی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک کشور و از بهترین جراحان در تهران میباشند. دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است.

کلینیک جردن:
آدرس: تهران – جردن ، بالاتر از تقاطع حقانی ، خیابان کیش ، پلاک ۴۵ ، طبقه چهارم شرقی ، زنگ ۷

تلفن: 02191009402

کلینیک سعادت‌آباد:
آدرس: تهران – سعادت آباد ، میدان کاج. خیابان سرو شرقی پلاک ۶۴، طبقه ۵ واحد ۵۲

تلفن: 02126740064

عوارض پروتز گونه

در صورتی که پروتز گونه توسط بهترین دکتر پروتز گونه در ایران و یا بهترین جراح پلاستیک در ایران صورت گیرد، هیچ گونه خطر و یا عارضه ای به همراه نخواهد داشت، اما اگر این جراحی توسط افراد غیر متخصص و نابلد انجام پذیرد، عوارض جبران ناپذیری را به وجود می آورند که از جمله این عوارض به شرح زیر می باشد:

 1. در صورتی که پروتز پیش از انجام جراحی در آنتی بیوتیک آغشته نشده باشد و جراحی بدون استریل انجام شود، پروتز به بدن فرد واکنش نشان می دهد و خطراتی را به همراه خواهد آورد.
 2. به دلیل ضعف عضلانی این امکان وجود دارد که خنده های فرد مصنوعی به نظر آید.
 3. به ندرت شاهد این هستیم که به دنبال تجمع خون در محل جراحی، فرد بعدها با عفونت هایی مواجه می شود.
 4. این امکان وجود دارد که حین جراحی، عضلات صورت آسیب ببینند.
 5. در صورتی که بیمار با عفونت مواجه شود، بسیار ضروری می باشد که سریعا پروتز جایگذاری شده را از صورت وی خارج نماید و از عواقب بعدی خودداری کند.
 6. باقی ماند جای زخم و اسکار
 7. در برخی مواقع پروتزهای جایگذاری شده در انتهای عمل، نامتقارن و ناهماهنگ می باشند که در این صورت می بایست نزد پزشک متخصص رفت و اقدامات تعویضی و درمانی را به خوبی انجام داد.
 8. در صورتی که شخص نابلدی این جراحی را انجام دهد، ممکن است بیمار پس از بهبودی، در اثر سرفه کردن، خنده و یا خمیازه با جابجایی پروتزها روبرو شود.
 9. این امکان وجود دارد که عصب های حسی لب بالا و پایین دچار حساسیت هایی شوند و با مشکل مواجه شوند، که این واکنش موقتی می باشد.
 10. از دیگر عوارض جراحی پروتز گونه توسط افراد غیر متخصص می توان به کبودی، خونریزی و تورم اشاره نمود.
عوارض پروتز گونه

مراقبت های پس از جراحی پروتز گونه

 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران به شما توصیه می کند تا به مدت دو روز پس از عمل پروتز گونه، هر بیست دقیقه یکبار، کمپرس سرد را در محل موردنظر قرار دهید.
 • بهترین جراح پلاستیک در تهران به شما توصیه می کند که بهتر است برای مدت زمانی از آرایش کردن صورت بپرهیزید.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران از شما می خواهد تا طی مدت زمان سه الی چهار هفته از وارد کردن فشار بر روی پروتزها خودداری نمایید.
 • برنامه غذایی خود را طبق توصیه های بهترین دکتر پروتز گونه در ایران بچینید و به مدت یک هفته غذاهای آبکی و نرم استفاده نمایید.

کلام آخر

روش های مختلفی برای برجسته سازی گونه وجود دارد که از جمله این روش ها شامل: تزریق ژل، تزریق چربی و پروتز گونه می باشد که روش پروتز گونه توسط بهترین دکتر پروتز گونه در ایران انجام می پذیرد و جزء رایج ترین روش ها به شمار می رود. از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر پروتز گونه در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا