پزشکان

بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان آشنا کنیم. امروزه به سبب گرایش افراد به زیبایی و جذابیت هر چه بیشتر، همواره روش های مختلفی به منظور زیباسازی ایجاد شده است که پروتز گونه یکی از کاربردی ترین این موارد می باشد. جنس بیشتر پروتزهای گونه، سیلیکونی است و ماندگاری بسیار بالایی دارد. هدف اصلی پروتز گونه برجسته سازی و پر شدن گونه ها می باشد. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به پروتز گونه ارائه می دهیم، از این رو امیدواریم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

پروتز گونه و مزایای آن

کاشت گونه به روش های مختلفی اعم از: جراحی استخوان، پروتز گونه، تزریق ژل و چربی انجام می شود که پرطرفدارترین این روش ها پروتز گونه است به این سبب که هم می توان آن را به طور دائم داشت و هم به صورت موقت استفاده نمود. پروتز گونه در صورتی که از جنس سیلیکون باشد، قابلیت برداشت را دارد و می توان آن را موقتی استفاده کرد اما اگر از جنس کامپوزیت باشد، نمی توان آن را خارج ساخت و به طور دائم با بافت استخوان ترکیب می گردد.

پروتز گونه دارای مدل های مختلفی می باشد که بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان با در نظر داشتن فرم چهره و مطابق با سلیقه بیمار، نوع قالب و شکل گونه را انتخاب می کند. برخی از انواع مدل های پروتز گونه شامل:

 • پروتز مالار (پروتز گونه ای): این نوع پروتز، به صورت دقیق بر روی بر آمدگی قسمت اسکلت گونه جایگذاری می شود و منجر به برجستگی گونه و جوانسازی آن می گردد.
 • پروتز ساب مالار (پروتز زیرگونه ای): قرار گیری این مدل پروتزها کمی پایین تر از استخوان گونه و زیر گونه می باشد و موجب کاهش فرورفتگی ها و افزایش برجستگی های زیر گونه می گردد.
 • پروتز ترکیبی: با هدف برجسته نمودن مقارن استخوان گونه و بخش پایینی و میانی گونه ایجاد شده و این نوع پروتز از ترکیب دو مدل پروتز (مالار و ساب مالار) به وجود آمده است.

برخی از مزیت های پروتز گونه به شرح زیر می باشد:

 • افتادگی و فرورفتگی های گونه را از بین می برد.
 • با ایجاد چهره ای جوانتر موجب افزایش اعتماد به نفس می شود.
 • این روش زیبایی منجر به بزرگ کردن گونه و برجستگی بیشتر آن می شود.
 • پروتز گونه نیازی به تمدید شدن ندارد و پس از انجام آن به راحتی می توان به زندگی روزمره خود ادامه داد و نباید نگران مراجعه پی در پی به پزشک خویش بود.
 • در صورتی که از نوع پروتز موقتی استفاده شود، هر زمانی که قصد خارج سازی آن را داشته باشید به آسودگی با مراجعه به بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان اقدام به خارج کردن آن می نمایید و به این صورت به حالت اولیه خویش باز می گردید.

پروتز گونه و مزایای آن

روش های شناسایی بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان

مهم ترین گام برای انجام پروتز گونه انتخاب بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان می باشد، علت این امر، این است که نمی توان به راحتی به هر پزشکی اعتماد نمود و خود را به وی سپرد. از این رو در این مقاله ما سعی نموده ایم؛ روش هایی را به منظور یافتن و شناسایی متخصص مربوطه ارائه دهیم تا با آشنایی با این روش ها به مقصود خویش بدون اتلاف وقت دست یابید.

از جمله روش های شناسایی بهترین دکتر پروتز گونه عبارتند از:

تحقیقات محلی از جمله روش های شناسایی ساده است که به راحتی می توان سراغ پزشک موردنظر را از هر شخصی گرفت و به این طریق با متخصصین پروتز گونه آشنا شد. اما به سبب این که پرس و جو از افراد مختلف ممکن است منجر به برخی مشکلات شود و یا این که به درستی پیش نرود، می توان از روش های دیگر نیز یاری جست.

فضای مجازی امروزه بسیار کارآمد است و افراد بسیاری از طریق آن به هدف های خود دست یافته اند. این فضا جدا از ویژگی هایی که دارد، سعی نموده تا مشخصات دقیق پزشکان را ارائه دهد و همچنین دقیق ترین اطلاعات را ارجاع می دهد. با توجه به این که پزشک خانوادگی خویش در نزدیکی محل سکونت شما قرار دارد و با کلیه شرایط شما آگاه است، بر همین اساس می توان از ایشان در رابطه با بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان سوالاتی پرسید و به این صورت نیز به هدف خویش دست یابید.

در ادامه توضیحات کامل تری راجع به بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان و همچنین لیستی از بهترین پزشکان حاذق و ماهر را ارائه داده ایم تا در صورتی که قصد انجام پروتز گونه و برجسته سازی آن را دارید؛ وارد مقاله ما شوید و به این طریق سریع تر به هدف خویش دست یابید. لازم به ذکر است، اگر ساکن شهر کرج هستید و قصد انجام پروتز گونه را در شهر خود دارید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر پروتز گونه در کرج مراجعه فرمایید و از اطلاعات شرح داده شده بهره مند شوید.

دکتر بهنام خرمی

دکتر بهنام خرمی

دکتر بهنام خرمی متخصص جراحی فک، صورت و زیبایی می باشند که در سال 1355 متولد شدند. ایشان جزء بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان به شمار می روند، به این سبب که علاوه بر فعالیت های پزشکی به فعالیت های علمی همچون: استادیاری دانشگاه علوم پزشکی می پردازند. دکتر خرمی در سال 1379 دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به اتمام رساندند و سپس در سال 1386 با اخذ مدرک تخصصی جراحی فک، صورت و زیبایی فارغ التحصیل شدند.

دکتر بهنام خرمی دارای بورد تخصصی می باشند و جزء پزشکان سرشناسی هستند که با ارائه با کیفیت ترین خدمات و هزینه های درمانی به صرفه در راستای تحقق هدف اصلی خویش یعنی جلب رضایت مراجعه کنندگان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

خدمات:

 • پروتز گونه، دندان و چانه
 • جراحی بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • ایمپلنت تخصصی و انجام انواع جراحی فک و استخوان های صورت
 • درمان ناهنجاری های صورت، شکستگی ها و انجام جراحی های مرتبط با ناحیه صورت

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی بانک سامان، ساختمان تندیس، واحد پنج

شماره تماس: 03136272377

دکتر اصغر معمارزاده

دکتر اصغر معمارزاده

دکتر اصغر معمارزاده متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان دوره پزشک عمومی خود را با سربلندی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به اتمام رساندند و پس از فارغ التحصیلی دوره تخصصی خود را در زمینه گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران سپری کردند. دکتر اصغر معمارزاده یکی از بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان به شمار می روند که همواره در جهت کسب علم بیشتر کوشا می باشند و کلیه خدمات خود را در راستای جلب رضایت مراجعه کنندگان و بیماران ارائه می دهند. برخی از خدمات قابل ارائه ایشان به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • جراحی های زیبایی و درمانی بینی، تزریق فیلر
 • اصلاح بینی های کج، لیپوساکشن، جراحی پروتزهای صورت
 • انواع لیفت ها، جراحی خال های غول پیکر، جوانسازی پوست و دست
 • انجام انواع جراحی های ترمیمی از قبیل: بازسازی سینه و گوش، ترمیم اسکار، جراحی سرطان پوست و جراحی دست

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، ساختمان 71، طبقه فوقانی آزمایشگاه کسری

شماره تماس: 03132202239

دکتر علیرضا مومنی

دکتر علیرضا مومنی

دکتر علیرضا مومنی متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی، دوره تخصصی خود را آغاز نمودند و در نهایت از بهترین دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل شدند. دکتر مومنی جزء پزشکان با ذوقی می باشند که از تجهیزات و روش های متنوع در ارائه خدمات بهره می جویند.

دکتر علیرضا مومنی به سبب این که در سمینارهای مختلفی حضور فعال به ارمغان می آورند و فعالیت های علمی و پژوهشی مختلفی را به انجام می رسانند، بر همین اساس ایشان را می توان جزء بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان به حساب آورد.

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی
 • جراحی بینی (گوشتی، ترمیمی و استخوانی)، پروتز چانه و پروتز گونه، تزریق چربی به صورت
 • انجام انواع جراحی پلاستیک صورت، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی و بسیاری از این قبیل اعمال زیبایی و درمانی

آدرس: اصفهان، آمادگاه بعد از هتل عباسی، مجتمع گلدیس، ورودی اول، طبقه سوم، پلاک 135

شماره تماس: 03132239468 – 03132239469

دکتر رامین مدرسی

دکتر رامین مدرسی

دکتر رامین مدرسی پزشک پوست و مو و زیبایی می باشند. ایشان جزء پزشکان حرفه ای و با سابقه ای هستند که در راستای ارتقاء سطح دانش خویش از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و پس از فارغ التحصیلی به طور پیشرفته به ارائه خدمات می پردازند. دکتر مدرسی در سال 1388 اقدام به تاسیس کلینیک پوست خود نمودند و انواع خدمات را با بالاترین کیفیت عرضه می دارند.

دکتر رامین مدرسی یکی از بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان محسوب می شوند که به سبب شرکت و حضور فعال در سمینارها و جلسات علمی متعدد همواره، تجارب مختلفی را از آن خود نمودند و تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمات با کیفیت به کمک بهره مندی امکانات به روز و جدید در راستای جلب رضایت عموم مردم و مراجعه کنندگان می نمایند.

خدمات:

 • پاک کردن تاتو، لک، کک مک و تیرگی های پوست
 • کرایوتراپی برای درمان زوائد پوستی، پروتز گونه
 • درمان اسکار و آکنه با انواع روشهای جراحی و غیر جراحی
 • تزریق ژل و تزریق چربی، کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل
 • لیزرهای جوانسازی مانند آر اف فرکشنال، فرکشنال co2، لیزر اربیوم
 • بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک، لیفت پلک با پلاسما جت
 • میکرونیدلینگ و میکرودرم ابریژن، لیزر موهای زائد، تزریق بوتاکس

آدرس: اصفهان، خیابان مرداویج، چهارراه رسالت، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ

شماره تماس: 8-36703885

دکتر علیرضا پورصیرفی

دکتر علیرضا پورصیرفی

دکتر علیرضا پورصیرفی متخصص و دارای بورد تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی می باشند که از جمله بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان نیز به حساب می آیند. ایشان پس از سپری کردن دوره پزشکی عمومی؛ در آزمون دستیاری رشته جراحی گوش، حلق و بینی قبول شدند و همچنین موضوع پایان نامه دکتر پورصیرفی در مورد تاثیر یکی از تکنیک های جراحی پلاستیک بینی (رینوپلاستی) بوده است که آن را با موفقیت به پایان رساندند.

دکتر علیرضا پورصیرفی فعالیت های علمی و پژوهشی بسیاری انجام می دهند که برخی از این فعالیت ها شامل: شرکت در کنگره ها و سمینارهای جراحی پلاستیک بینی و صورت در داخل و خارج، سخنران و ارائه مقالات بسیار در کنگره ها و … از این قبیل فعالیت ها می باشد. لازم به ذکر است؛ دکتر پورصیرفی سابقه درخشانی در زمینه تخصصی خود دارند و جراحی های مختلفی را به انجام رسانده اند.

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی
 • انجام جراحی چانه و جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
 • جراحی بینی یا رینوپلاستی، جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، روبروی کارخانه زمزم، مجتمع اداری ماکان دو،  طبقه اول، واحد سه

شماره تماس: 03136205630

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور

دکتر مسعود جعفری پور متخصص گوش و حلق و بینی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی می باشند . ایشان در دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره پزشکی عمومی را به اتمام رساندند و در آزمون پره انترنی رتبه اول کشوری را کسب کردند. دکتر جعفری پور پس از اخذ مدرک پزشکی عمومی اقدام به دریافت مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن نمودند و دوره های لازم را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سپری کردند. دکتر مسعود جعفری پور دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن می باشند. لازم به ذکر است، ایشان مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت را از دانشگاه هاروارد آمریکا اخذ نمودند و با توجه به سابقه درخشانی که در زمینه ارائه انواع خدمات زیبایی دارند، جزء بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان به حساب می آیند.

خدمات:

 • جراحی برداشتن خال گوشتی و سطحی، لیزر موهای زائد صورت و بدن
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • انجام جراحی ترمیمی لب شکری و شکاف کام، بوکال فت
 • پروتز چانه، پروتز فک، پروتز لب، پروتز گونه و پروتز چانه، تزریق ژل و فیلر
 • جراحی بینی یا رینوپلاستی و جراحی بینی ترمیمی، اصلاح فرم بینی با لیزر

آدرس: اصفهان، خیابان توحید جنوبی، چهارراه پلیس، مجتمع ژیوار، طبقه دوم

شماره تماس: 03131312355 – 09134336787

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان در سال 1355 در شهر اصفهان متولد شدند. دکتر بابایی دوره پزشکی عمومی را با گذراندن مراحلی پشت سر گذاشتند و سپس دوره تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی ادامه دادند. دکتر کامران بابایی به منظور ارتقاء سطح دانش خود و کسب مدارک بالاتر، مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند.

دکتر کامران بابایی به مدت دو سال در مناطق محروم ارومیه و دو سال هم در نور آباد ممسنی به فعالیت های درمانی و زیبایی پرداختند. همچنین ایشان از سال 1391 استادیار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشند. با این تفاسیر دکتر کامران بابایی را می توان یکی از بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان به حساب آورد.

خدمات:

 • لیفت سینه، ژنیکوماستی، ماموپلاستی و لیفت صورت
 • لیپوماتیک بازو، لیپوماتیک ران و لیپوماتیک باسن
 • جراحی بینی (رینوپلاستی)، ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم و پروتز چانه
 • پروتز باسن، پروتز سینه، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، لیپوساکشن

آدرس: اصفهان، خیابان شریعتی روبروی بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 102

شماره تماس: 09105759113

نحوه انجام پروتز گونه

بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان پس از ارائه اطلاعات دقیق راجع به انجام جراحی و شرح نکات و اقدامات اصلی قبل و بعد از جراحی، نحوه انجام جراحی پروتز گونه را چنین شرح می دهد:

برای انجام جراحی پروتز گونه می توان از دو روش بیهوشی و بی حسی موضعی استفاده نمود که متخصص مربوطه با توجه به شرایط شما یکی را بر می گزیند. پس از بی حسی کامل و یا بیهوشی فرد، مرحله ایجاد برش آغاز می شود. در صورتی که روش انتخابی انتقال چربی باشد، ابتدا برشی بسیار کوچک (میلی متری) در نزدیکی ناحیه چربی برداشته شده و سپس برشی کوچک در کنار گونه ها ایجاد می کنند.

در صورتی که روش انتخابی، کاشت گونه های مصنوعی باشد؛ طبق صلاحدید پزشک معالج، برشی در داخل دهان، لپ ها و یا زیر پلک زده می شود و به این صورت پروتزها را بر روی استخوان گونه قرار می دهند. پس از سپری کردن مراحل کاشت پروتز، بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان، به کمک بخیه، چسب و یا نوارهای پوستی برش های ایجاد شده را می بندند.

مراحل جراحی به اتمام رسید و شما می توانید نتیجه آن را به طور کلی مشاهده نمایید، ممکن است با حس کشیده شدن گونه خویش مواجه شوید که این احساس کاملا موقتی است و پس از گذشت مدت زمانی کلیه این حس ها عادی می شود. لازم به ذکر است، در صورتی که روش انتقال چربی برای برجسته سازی گونه ها را انتخاب نمایید، این اقدام ممکن است تا چند سال ماندگاری داشته باشد و اگر روش کاشت گونه های مصنوعی را برگزینید، این روش دائمی خواهد بود.

نحوه انجام پروتز گونه

توصیه های مراقبتی قبل و بعد از پروتز گونه

کاندیدای مناسب برای انجام پروتز گونه عبارتند از: افرادی که هیچ گونه سابقه پزشکی نداشته باشند و سیگار و سایر دخانیات را مصرف نکنند، در صورت داشتن صورت گوشتی اما باریک، در صورت داشتن صورت نافرم، چانه نوک تیز یا چانه عقب رفته، چهره نامتوازن و یا افتاده، افرادی که تمایل به گونه های برجسته و خوش فرم تر داشته باشند، این گونه اشخاص مناسب ترین کاندیدا برای انجام پروتز گونه هستند.

برخی از توصیه های مراقبتی قبل و بعد از پروتز گونه به شرح زیر می باشد:

 • در ابتدا باید با بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان مشاوره های لازم را انجام داد و انتظارات خویش را با ایشان در میان گذاشت.
 • در صورت داشتن هر گونه سابقه بیماری و یا مصرف دارو ضروری است با پزشک خود در میان بگذارید و تا چند هفته قبل از پروتز گونه از مصرف داروهای رقیق کننده خون و داروهای ضد التهابی جلوگیری به عمل آورید.
 • با توجه به این که دخانیات عملکرد اکسیژن رسانی به بدن را مختل می کند، الزامی است، به مدت شش هفته پیش از پروتز گونه از مصرف آن خودداری کنید.
 • به مدت حداقل شش الی هفت ساعت پیش از عمل از خوردن و آشامیدن بپرهیزید.
 • پانسمان روی صورت خویش را به مدت دو الی سه روز در صورت نگهدارید و از دستکاری آن بپرهیزید.
 • از انجام فعالیت های سنگین تا زمان تعیین شده کناره گیری کنید.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران خاطر نشان می کند، وجود کبودی و تورم در اطراف گونه طبیعی است و نیازی به نگرانی ندارد.
 • اگر برش ایجاد شده در قسمت پلک پایین باشد، خونریزی بسیار کم و در مدت دو الی سه روز ادامه دارد.
 • اگر این برش در قسمت داخلی دهان صورت گیرد، ضروری است به مدت دو هفته از غذاهای نرم و آبکی و نیز از دهانشویه استفاده کنید.
 • پس از پروتز گونه این امکان وجود دارد که احساس کشیدگی در پوست خود نمایید و این حس کاملا گذرا است و پس از گذشت یک هفته رفع می گردد.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان از شما می خواهد تا پس از گذشت ده روز فعالیت های روزمره خود را ادامه دهید.
 • متخصص مربوطه به منظور کاهش دردهای ناشی از عمل؛ داروهای مسکن و قطره های مخصوصی را تجویز می کند و الزامی است کلیه داروهای تجویزی را در زمان معین مصرف نمایید.

کلام آخر

در رابطه با هزینه پروتز گونه باید گفت که این روش زیبایی به سبب این که ضرورتی برای انجام ندارد، بیمه آن را تحت پوشش قرار نمی دهد. بنابراین کلیه هزینه های پروتز گونه که شامل: دستمزد جراح و تیم پزشکی، بیمارستان و یا کلینیک مورد بستری، نوع و اندازه پروتز، داروهای تجویز شده و … را تماما باید خود فرد متقبل شود.

از شما عزیزان کمال تشکر را داریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان آشنا کند و آرزومندیم مطالب گفته شده در رابطه با پروتز گونه برای شما سودمند واقع شده باشد. همچنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره می توانید با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورت سکونت در شهر تهران به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر پروتز گونه در تهران مراجعه کنید و به این طریق با پزشکان متخصص پروتز گونه در شهر خویش آشنا شوید.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا