پزشکان

بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان آشنا کنیم. امروزه به سبب گرایش افراد به زیبایی و جذابیت هر چه بیشتر، همواره روش های مختلفی به منظور زیباسازی ایجاد شده است که پروتز گونه یکی از کاربردی ترین این موارد می باشد. جنس بیشتر پروتزهای گونه، سیلیکونی است و ماندگاری بسیار بالایی دارد. هدف اصلی پروتز گونه برجسته سازی و پر شدن گونه ها می باشد. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به پروتز گونه ارائه می دهیم، از این رو امیدواریم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

پروتز گونه و مزایای آن

کاشت گونه به روش های مختلفی اعم از: جراحی استخوان، پروتز گونه، تزریق ژل و چربی انجام می شود که پرطرفدارترین این روش ها پروتز گونه است به این سبب که هم می توان آن را به طور دائم داشت و هم به صورت موقت استفاده نمود. پروتز گونه در صورتی که از جنس سیلیکون باشد، قابلیت برداشت را دارد و می توان آن را موقتی استفاده کرد اما اگر از جنس کامپوزیت باشد، نمی توان آن را خارج ساخت و به طور دائم با بافت استخوان ترکیب می گردد.

پروتز گونه دارای مدل های مختلفی می باشد که بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان با در نظر داشتن فرم چهره و مطابق با سلیقه بیمار، نوع قالب و شکل گونه را انتخاب می کند. برخی از انواع مدل های پروتز گونه شامل:

 • پروتز مالار (پروتز گونه ای): این نوع پروتز، به صورت دقیق بر روی بر آمدگی قسمت اسکلت گونه جایگذاری می شود و منجر به برجستگی گونه و جوانسازی آن می گردد.
 • پروتز ساب مالار (پروتز زیرگونه ای): قرار گیری این مدل پروتزها کمی پایین تر از استخوان گونه و زیر گونه می باشد و موجب کاهش فرورفتگی ها و افزایش برجستگی های زیر گونه می گردد.
 • پروتز ترکیبی: با هدف برجسته نمودن مقارن استخوان گونه و بخش پایینی و میانی گونه ایجاد شده و این نوع پروتز از ترکیب دو مدل پروتز (مالار و ساب مالار) به وجود آمده است.

برخی از مزیت های پروتز گونه به شرح زیر می باشد:

 • افتادگی و فرورفتگی های گونه را از بین می برد.
 • با ایجاد چهره ای جوانتر موجب افزایش اعتماد به نفس می شود.
 • این روش زیبایی منجر به بزرگ کردن گونه و برجستگی بیشتر آن می شود.
 • پروتز گونه نیازی به تمدید شدن ندارد و پس از انجام آن به راحتی می توان به زندگی روزمره خود ادامه داد و نباید نگران مراجعه پی در پی به پزشک خویش بود.
 • در صورتی که از نوع پروتز موقتی استفاده شود، هر زمانی که قصد خارج سازی آن را داشته باشید به آسودگی با مراجعه به بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان اقدام به خارج کردن آن می نمایید و به این صورت به حالت اولیه خویش باز می گردید.

روش های شناسایی بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان

مهم ترین گام برای انجام پروتز گونه انتخاب بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان می باشد، علت این امر، این است که نمی توان به راحتی به هر پزشکی اعتماد نمود و خود را به وی سپرد. از این رو در این مقاله ما سعی نموده ایم؛ روش هایی را به منظور یافتن و شناسایی متخصص مربوطه ارائه دهیم تا با آشنایی با این روش ها به مقصود خویش بدون اتلاف وقت دست یابید.

از جمله روش های شناسایی بهترین دکتر پروتز گونه عبارتند از:

تحقیقات محلی از جمله روش های شناسایی ساده است که به راحتی می توان سراغ پزشک موردنظر را از هر شخصی گرفت و به این طریق با متخصصین پروتز گونه آشنا شد. اما به سبب این که پرس و جو از افراد مختلف ممکن است منجر به برخی مشکلات شود و یا این که به درستی پیش نرود، می توان از روش های دیگر نیز یاری جست.

فضای مجازی امروزه بسیار کارآمد است و افراد بسیاری از طریق آن به هدف های خود دست یافته اند. این فضا جدا از ویژگی هایی که دارد، سعی نموده تا مشخصات دقیق پزشکان را ارائه دهد و همچنین دقیق ترین اطلاعات را ارجاع می دهد. با توجه به این که پزشک خانوادگی خویش در نزدیکی محل سکونت شما قرار دارد و با کلیه شرایط شما آگاه است، بر همین اساس می توان از ایشان در رابطه با بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان سوالاتی پرسید و به این صورت نیز به هدف خویش دست یابید.

در ادامه توضیحات کامل تری راجع به بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان و همچنین لیستی از بهترین پزشکان حاذق و ماهر را ارائه داده ایم تا در صورتی که قصد انجام پروتز گونه و برجسته سازی آن را دارید؛ وارد مقاله ما شوید و به این طریق سریع تر به هدف خویش دست یابید. لازم به ذکر است، اگر ساکن شهر کرج هستید و قصد انجام پروتز گونه را در شهر خود دارید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر پروتز گونه در کرج مراجعه فرمایید و از اطلاعات شرح داده شده بهره مند شوید.

نحوه انجام پروتز گونه

بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان پس از ارائه اطلاعات دقیق راجع به انجام جراحی و شرح نکات و اقدامات اصلی قبل و بعد از جراحی، نحوه انجام جراحی پروتز گونه را چنین شرح می دهد:

برای انجام جراحی پروتز گونه می توان از دو روش بیهوشی و بی حسی موضعی استفاده نمود که متخصص مربوطه با توجه به شرایط شما یکی را بر می گزیند. پس از بی حسی کامل و یا بیهوشی فرد، مرحله ایجاد برش آغاز می شود. در صورتی که روش انتخابی انتقال چربی باشد، ابتدا برشی بسیار کوچک (میلی متری) در نزدیکی ناحیه چربی برداشته شده و سپس برشی کوچک در کنار گونه ها ایجاد می کنند.

در صورتی که روش انتخابی، کاشت گونه های مصنوعی باشد؛ طبق صلاحدید پزشک معالج، برشی در داخل دهان، لپ ها و یا زیر پلک زده می شود و به این صورت پروتزها را بر روی استخوان گونه قرار می دهند. پس از سپری کردن مراحل کاشت پروتز، بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان، به کمک بخیه، چسب و یا نوارهای پوستی برش های ایجاد شده را می بندند.

مراحل جراحی به اتمام رسید و شما می توانید نتیجه آن را به طور کلی مشاهده نمایید، ممکن است با حس کشیده شدن گونه خویش مواجه شوید که این احساس کاملا موقتی است و پس از گذشت مدت زمانی کلیه این حس ها عادی می شود. لازم به ذکر است، در صورتی که روش انتقال چربی برای برجسته سازی گونه ها را انتخاب نمایید، این اقدام ممکن است تا چند سال ماندگاری داشته باشد و اگر روش کاشت گونه های مصنوعی را برگزینید، این روش دائمی خواهد بود.

نحوه انجام پروتز گونه

توصیه های مراقبتی قبل و بعد از پروتز گونه

کاندیدای مناسب برای انجام پروتز گونه عبارتند از: افرادی که هیچ گونه سابقه پزشکی نداشته باشند و سیگار و سایر دخانیات را مصرف نکنند، در صورت داشتن صورت گوشتی اما باریک، در صورت داشتن صورت نافرم، چانه نوک تیز یا چانه عقب رفته، چهره نامتوازن و یا افتاده، افرادی که تمایل به گونه های برجسته و خوش فرم تر داشته باشند، این گونه اشخاص مناسب ترین کاندیدا برای انجام پروتز گونه هستند.

برخی از توصیه های مراقبتی قبل و بعد از پروتز گونه به شرح زیر می باشد:

 • در ابتدا باید با بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان مشاوره های لازم را انجام داد و انتظارات خویش را با ایشان در میان گذاشت.
 • در صورت داشتن هر گونه سابقه بیماری و یا مصرف دارو ضروری است با پزشک خود در میان بگذارید و تا چند هفته قبل از پروتز گونه از مصرف داروهای رقیق کننده خون و داروهای ضد التهابی جلوگیری به عمل آورید.
 • با توجه به این که دخانیات عملکرد اکسیژن رسانی به بدن را مختل می کند، الزامی است، به مدت شش هفته پیش از پروتز گونه از مصرف آن خودداری کنید.
 • به مدت حداقل شش الی هفت ساعت پیش از عمل از خوردن و آشامیدن بپرهیزید.
 • پانسمان روی صورت خویش را به مدت دو الی سه روز در صورت نگهدارید و از دستکاری آن بپرهیزید.
 • از انجام فعالیت های سنگین تا زمان تعیین شده کناره گیری کنید.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در ایران خاطر نشان می کند، وجود کبودی و تورم در اطراف گونه طبیعی است و نیازی به نگرانی ندارد.
 • اگر برش ایجاد شده در قسمت پلک پایین باشد، خونریزی بسیار کم و در مدت دو الی سه روز ادامه دارد.
 • اگر این برش در قسمت داخلی دهان صورت گیرد، ضروری است به مدت دو هفته از غذاهای نرم و آبکی و نیز از دهانشویه استفاده کنید.
 • پس از پروتز گونه این امکان وجود دارد که احساس کشیدگی در پوست خود نمایید و این حس کاملا گذرا است و پس از گذشت یک هفته رفع می گردد.
 • بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان از شما می خواهد تا پس از گذشت ده روز فعالیت های روزمره خود را ادامه دهید.
 • متخصص مربوطه به منظور کاهش دردهای ناشی از عمل؛ داروهای مسکن و قطره های مخصوصی را تجویز می کند و الزامی است کلیه داروهای تجویزی را در زمان معین مصرف نمایید.

کلام آخر

در رابطه با هزینه پروتز گونه باید گفت که این روش زیبایی به سبب این که ضرورتی برای انجام ندارد، بیمه آن را تحت پوشش قرار نمی دهد. بنابراین کلیه هزینه های پروتز گونه که شامل: دستمزد جراح و تیم پزشکی، بیمارستان و یا کلینیک مورد بستری، نوع و اندازه پروتز، داروهای تجویز شده و … را تماما باید خود فرد متقبل شود.

از شما عزیزان کمال تشکر را داریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر پروتز گونه در اصفهان آشنا کند و آرزومندیم مطالب گفته شده در رابطه با پروتز گونه برای شما سودمند واقع شده باشد. همچنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره می توانید با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورت سکونت در شهر تهران به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر پروتز گونه در تهران مراجعه کنید و به این طریق با پزشکان متخصص پروتز گونه در شهر خویش آشنا شوید.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا