پزشکان

بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج آشنا کنیم؛ والدین شاغل به دلیل عدم حضور در خانه، اغلب کودکان خود را به مراکز نگهداری از کودک می سپارند؛ در این میان، والدینی وجود دارند که ترجیحشان مراقبت از فرزند دلبندشان در منزل است؛ زیرا می خواهند برنامه های تربیتی مورد نظرشان را تحت نظارت مستقیم خود و در فضای خانه، با کمک و همراهی پرستار عملی کنند. همچنین، مراکز پرستاری کودک در منزل، به کمک والدین کم تجربه و خانواده هایی که دارای فرزند بیمار یا ناتوان حرکتی هستند، نیز می آیند. اما، هر مرکزی صلاحیت سپردن این وظیفه ی مهم و حساس را ندارد.

انتخاب بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج

کودکان سرمایه های هر زندگی می باشند. با وجود این که، هیچ محبتی جایگزین محبت پدر و مادر نمی شود، اما گاهی شرایط زندگی به گونه ای رقم می خورد که والدین کمتر امکان حضور در منزل را دارند؛ از این رو، مراکزی تأسیس شده اند، تا در این موقعیت ها به کمک والدین آمده و خدمات مراقبتی خود را به صورت شبانه روزی در اختیار آنان قرار دهند. از سوی دیگر، این مراکز در زمینه ی پرستاری از کودکان بیمار و ناتوان ذهنی حرکتی نیز فعالیت می کنند.

اگر با توجه به شرایط و سبک زندگی خود احساس می کنید به کمک پرستاری حرفه ای و با تجربه نیاز دارید، می توانید از دانش و تجربه ی این مؤسسات بهره مند شوید؛ تنها کافی است در انتخاب مرکز پرستاری کودک در منزل، فاکتورهایی را مدنظر قرار دهید، تا با انتخاب بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، با اطمینان خاطر فرزند خود را به آغوش پرستار بسپارید. در ادامه برخی از مهم ترین این ویژگی ها را با هم مرور می کنیم:

 • بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، با اخذ مجوزهای رسمی از مراکزی مانند قوه قضائیه، بهزیستی، وزارت بهداشت و … تأسیس می شود؛ در واقع، مراکز نگهداری فاقد مجوزهای رسمی، صلاحیت لازم را برای فعالیت ندارند.
 • بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، پرسنل، کودکیاران و پرستاران خود را پس از گزینش های تخصصی استخدام می کند. این افراد باید در زمینه ی نگهداری از کودک و نوزاد، ارائه ی اقدامات مراقبتی و بهداشتی آموزش های لازم را دیده باشند.
 • پرستاران فعال در بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، خوش برخورد و مورد اعتماد بوده و مهارت ارتباط مؤثر با کودک و نوزاد را دارند و می توانند در غیاب مادر، مراقبت های قابل قبولی را ارائه دهند؛ مانند: تغذیه نوزاد، بازی با کودک، انجام مراقبت های پزشکی به کودکان بیمار یا ناتوان ذهنی – حرکتی و …

انتخاب بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج

 • بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، با ارائه ی مشاوره های دقیق، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا با آگاهی کامل تصمیم گیری کنید؛ سپس، به عقد قرارداد با در نظر گرفتن هزینه، ساعات و روزهای هفته ای که نیاز به پرستار دارید، اقدام می کند.
 • بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، خدمات خود را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی به صورت خصوصی و نیمه وقت ارائه می دهد، تا والدین با توجه به شرایط و برنامه های کاری خود بتوانند از خدمات آن ها استفاده کنند.
 • بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، با تأکید بر رعایت حقوق کودکان و خانواده ی آن ها، دائما پرستاران خود را تحت نظارت بازرسان مرکز پرستاری کودک قرار می دهد، تا عملکرد آن ها مورد ارزیابی قرار گیرد.
 • بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد، در حضور کودک با پرستار مورد نظر، مصاحبه کنید، تا با پرسش در مورد تحصیلات، سابقه ی کاری، ایده های تربیتی و … با وی بیشتر آشنا شوید. این مرکز، دوره ی آزمایشی را برای سنجش عملکرد پرستار در نظر می گیرد تا بعد از تأیید، اقدام به عقد قرارداد کنید. در هنگام انتخاب پرستار کودک، بهتر است پرستارانی که دارای سن زیاد یا خیلی کم هستند، انتخاب نکنید. همچنین، داشتن تحصیلات مرتبط با روانشناسی، کودکیاری و … می تواند یک امتیاز محسوب شود. حتما در مورد صحت و سلامت روحی پرستار، از بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج اطمینان کسب کنید. اگر کودک مبتلا به بیماری های خاص یا معلول دارید، لازم است پرستار مورد نظر آموزش های لازم را در خصوص نگهداری از این دسته از کودکان دیده باشد و در برخورد با این کودکان، صبور، خوش رو و مهربان باشد.

انتخاب بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج

 • بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، امکان ثبت شکایات و رسیدگی به آن ها را فراهم آورده و در صورت قصور پرستار و اثبات آن، سریعا جبران خسارت خواهد کرد. همچنین، طبق درخواست خانواده ها امکان جابجایی پرستار را برای خانواده ها فراهم می کند تا رضایت و آرامش خاطر آن ها را جلب نماید.
 • بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، هزینه های منصفانه را برای ارائه ی خدمات با کیفیت خود در نظر می گیرد و همواره تلاش می کند با آموزش های لازم به پرستاران و مراقبین خود، اطلاعات آن ها را به روز کرده و سطح کیفی خدماتش را ارتقاء دهد.

فراموش نکنید، ارائه ی مراقبت و توجه به کودکان، حق طبیعی آن هاست؛ والدین وظیفه دارند اقدامات لازم را در خصوص برقراری امنیت و آرامش جسمی و روحی کودکان خود انجام دهند. از این رو، اگر احساس می کنید برای مراقبت بهتر و بهبود کیفیت زندگی خود و فرزندتان، به کمک پرستاری مجرب نیاز دارید، اصلا احساس شرمندگی نکنید و حتما از مراکز متخصص در این حوزه بهره مند شوید. ما در ادامه فهرستی از بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. اگر در تهران سکونت دارید، می توانید به لیست بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در تهران نیز به راحتی دسترسی داشته باشید.

مرکز سیمرغ درمانگر

مرکز سیمرغ درمانگر

مرکز سیمرغ درمانگر، با هدف مراقبت و نگهداری از سالمندان و کودکان بعد از دریافت مجوزهای رسمی از قوه قضاییه، سازمان بهزیستی و بهداشت در شهر کرج تأسیس شد. این مجموعه با بیش از هفت سال تجربه ی درخشان کاری و بهره مندی از کادری مجرب و آموزش دیده زیر نظر بهزیستی فعالیت می کند. پرسنل، پرستاران و بهیاران این مرکز مطابق با استانداردهای اخلاقی و روانشناسی، برخورد و رفتاری حرفه ای با کودکان و سالمندان دارند و در راستای افزایش کیفیت زندگی آنان و خانواده هایشان تلاش می کنند.

همچنین، بازرسان و کارشناسان مرکز سیمرغ درمانگر، جهت رسیدگی به امور مشترکین خود هر ماه با حضور در منزل متقاضیان و مددجویان از میزان رضایت آن ها مطلع شده و اطمینان حاصل می کنند تا کاستی و قصوری در ارائه ی خدمات صورت نگیرد. اعزام نیروی مورد نظر هر متقاضی بر اساس خواسته آن ها (خانم یا آقا)، به صورت دائمی یا موقت، حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری از دیگر مزایایی است که سبب شد، نام مرکز سیمرغ درمانگر در لیست بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج قرار گیرد.

خدمات

 • مراقبت و نگهداری از کودک، سالمند، بیمار
 • مراقبت و نگهداری از افراد تحت درمان‌های بازپروری
 • انجام آشپزی و استحمام و امور مربوط بهداشت فردی کودک، سالمند یا بیمار
 • ارائه ی خدمات حرفه ای پزشکی و پرستاری، پانسمان زخم های دیابت و زخم بستر، مراقبت های مربوط به زخم ها و جراحات یا اوستومی‌ ها و …

آدرس: البرز، کرج، خیابان بهشتی، حد فاصل میدان کرج و میدان شهدا، خیابان امامی (کمالی)، جنب آژانس هواپیمایی واریش سفر، پلاک 22، واحد 8

تلفن تماس: 02634500934 – 02632405225

خدمات پرستاری شهرآرا

خدمات پرستاری شهرآرا

خدمات پرستاری شهرآرا، بعد از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت در حوزه ی ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی در شهر کرج تأسیس شد. این مجموعه با برخورداری از پرسنل و پرستاران مجرب و حرفه ای، بیش از 25 سال است در این حوزه فعالیت می کند و در این مدت توانسته است با کسب میزان بالایی از رضایت در بین مراجعین خود به حسن شهرت دست یابد. این مرکز عضو رسمی اتحادیه شرکت های خدمات پرستاری و دارای شعب متعدد در استان البرز می باشد.

همچنین، اعزام نیرو به صورت 24 ساعته به تمام نقاط استان البرز از دیگر ویژگی های قابل تحسین این مرکز است. کادر مجرب و متعهد شهرآرا همواره در تلاش است خدمات با کیفیت پرستاری را مطابق با خواسته ها و نیاز مراجعین و با هدف ارتقاء کیفی زندگی آن ها ارائه دهد. بی شک، خدمات پرستاری شهرآرا یکی از برترین و خوشنام ترین مراکز در لیست بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج است.

خدمات

 • پرستاری و نگهداری از کودک در منزل
 • پرستاری و نگهداری از سالمند در منزل
 • پرستاری و مراقبت از کودک بستری شده در بیمارستان

آدرس 1: استان البرز، کرج، جهانشهر

آدرس 2: استان البرز، کرج، میدان کرج

تلفن تماس: 02634454545 – 02632233030

آسیا سلامت اندیشان البرز

آسیا سلامت اندیشان البرز

آسیا سلامت اندیشان البرز، با مجوز رسمی از مراجع ذیصلاح، مانند قوه قضائیه و وزارت بهداشت تأسیس و فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر با بیش از یک دهه فعالیت درخشان در زمینه خدمات پرستاری و مراقبتی، سه شعبه فعال در کرج، تهران و مازندران دارد. برخورداری از پرسنل و پرستاران با اخلاق و حرفه ای و ارائه ی خدمات با کیفیت مطابق با نیازهای متقاضیان و به صورت 24 ساعته از ویژگی های ممتاز این مجموعه می باشد. ارتقاء کیفیت زندگی مددجویان و خانواده های آن ها و تلاش در جهت حفظ سلامت و آرامش خاطر آنان از مواردی است که سبب شده است، مجموعه آسیا سلامت اندیشان البرز، با کسب میزان بالای رضایت مراجعین خود در لیست بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج جای داشته باشد.

خدمات

 • نگهداری و مراقبت از کودک
 • نگهداری و مراقبت از سالمند
 • پرستاری و مراقبت از بیمار (قطع نخاع، سکته ای، ام اس و …)

آدرس: استان البرز، کرج، آزادگان، خیابان بخشداری، مجتمع مهدی، طبقه هشتم، واحد 49

تلفن تماس: 02632406684

مؤسسه پرستاری مهرگان نو

مؤسسه پرستاری مهرگان نو

مؤسسه پرستاری مهرگان نو، بعد از اخذ مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح و همچنین، از وزارت بهداشت در شهر کرج فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه با هدف ارائه ی مراقبت های ویژه به خانواده ها در هر ساعت از شبانه روز در راستای افزایش کیفیت زندگی آن ها تلاش می کند. برخورداری از سال ها تجربه ی درخشان کاری و پرستاران حرفه ای و کاربلد سبب شده است، بهترین و با کیفیت ترین کمک های پرستاری و پزشکی به متقاضیان و مددجویان ارائه شود.

در همین راستا، این مؤسسه، به صورت ساعتی، هفتگی و حتی شبانه روزی اقدام به اعزام پرستار خانم یا آقا، بر اساس درخواست مراجعین به محل زندگی آن ها می کند. پرستاران و پرسنل حرفه ای و با اخلاق این مرکز، با مراقبت های پزشکی، دلسوزانه آسایش و آرامش را در محل زندگی مراجعین برقرار می کنند. از آن جایی که، مؤسسه پرستاری مهرگان نو، انواع خدمات مراقبتی از سالمند و کودک، به صورت خصوصی و نیمه وقت را با رعایت حقوق افراد و بهترین کیفیت ارائه می دهد، نام آن در لیست بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج به عنوان مجموعه ای معتبر، قرار گرفته است.

خدمات

 • اعزام همراه بیمار در بیمارستان
 • پرستاری: کودک، سالمند، بیمار (پارکینسون، ام اس و …) و … به صورت خصوصی و شبانه روزی
 • پزشکی: چکاپ سالمند، تزریقات، ویزیت پزشک در منزل، نوار قلب و سونوگرافی در منزل، فیزیوتراپی و کار درمانی در منزل و …

آدرس: استان البرز، کرج، حدفاصل چهارراه طالقانی و سپاه، نرسیده به خیابان کسری، برج نگین البرز، طبقه سوم، واحد 5

تلفن تماس: 02634250797 – 02634239525

مرکز مهر آوران چتر فیروزه ای

مرکز مهر آوران چتر فیروزه ای

مرکز مهرآوران چتر فیروزه ای، با اخذ مجوزهای رسمی و قانونی فعالیت خود را در زمینه ی ارائه ی خدمات و مراقبت های بالینی در منزل، در کرج آغاز کرد. برخورداری از تجربه ی سال ها فعالیت و بهره مندی از پرسنل و کادر متعهد و حرفه ای در ارائه ی خدمات با کیفیت مراقبتی به صورت 24 ساعته و مطابق با نیازها و خواسته های متقاضیان سبب شده است، این مجموعه به سطح بالای رضایت در بین مراجعین خود دست پیدا کند. از دیگر ویژگی های قابل توجه در این مرکز، امکان جابجایی و جایگزینی پرستاران و بهیاران اعزامی در صورت درخواست مشترکین (به هر دلیلی)، می باشد. قطعا، مرکز مهرآوران چتر فیروزه ای یکی از مطمئن ترین و حرفه ای ترین مراکز، در لیست بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج است.

خدمات

 • مراقبت و نگهداری از کودک
 • مراقبت و نگهداری از سالمند
 • مراقبت و نگهداری از بیماران (ناتوان حرکتی، کرونایی، سکته ای، سرطانی و …)

آدرس: البرز،کرج، حد فاصل چهارراه طالقانی و سپاه، نرسیده به خیابان کسری، برج نگین البرز، طبقه سوم، واحد 5

تلفن تماس: 09124691779 – 02634486555

مرکز پرستاری راهیان سلامت

مرکز پرستاری راهیان سلامت

مرکز پرستاری راهیان سلامت، بعد از دریافت مجوزهای رسمی و قانونی از مراکزی مانند وزارت بهداشت و دانشکده علوم پزشکی در راستای ارائه ی خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل تأسیس شد. این مرکز با برخورداری از پرستاران، کارشناسان و کودکیاران حرفه ای و آموزش دیده، خدمات با کیفیت و فوق تخصصی خود را به بیماران، سالمندان و کودکان در منازل و بر اساس نیازهای آنان به صورت 24 ساعته، در شهرهای کرج و تهران ارائه می هد.

در این مجموعه امکان تغییر و جابجایی نیروی اعزامی مطابق با درخواست مشترکین و ارزیابی عملکرد پرستاران توسط بازرسان مرکز، فراهم شده است، تا بالاترین میزان رضایت مشتریان را تحقق بخشد. مرکز پرستاری راهیان سلامت یکی از برترین و معتبرترین مراکز در لیست بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج می باشد.

خدمات

 • پرستاری و نگهداری از کودک و نوزاد
 • پرستاری، مراقبت و نگهداری از سالمند
 • پرستاری، مراقبت و نگهداری از بیمار (سکته ای، نخاعی و …)

آدرس: استان البرز، کرج، میدان آزادگان، خیابان مطهری، ابتدای بلوار نبوت، کوچه میعاد 2، ساختمان پرنیان، طبقه چهارم، واحد 7

تلفن تماس: 02634218680

مرکز پرستاری میعادگاه دنیای آرامش

مرکز پرستاری میعادگاه دنیای آرامش

مرکز پرستاری میعادگاه دنیای آرامش، با اخذ مجوزهای قانونی از سازمان های ذیربط مانند ثبت شرکت ها، وزارت بهداشت و … با هدف ارائه ی خدمات سلامتی و بهداشت در شهر کرج تأسیس شد. از این رو، با توجه به درخواست خانواده ها و مراجعین از شهر های کرج و تهران، اقدام به ارائه ی خدمات با کیفیت و رضایتبخش نگهداری از سالمند، کودک در منزل بر مبنای دانش و  تجربه ی کارشناسان، پرسنل و پرستاران حرفه ای و متعهد کرده است.

پرستاران و بهیاران این مجموعه با گزینش تخصصی و دریافت ضمانتنامه های لازم استخدام شده اند و با رعایت اصول اخلاقی و تسلط بر مراقبت های بهداشتی متناسب با نیاز سالمند یا کودک، به محل زندگی متقاضیان اعزام می شوند و به صورت دلسوزانه فعالیت می کنند. ارائه ی خدمات شبانه روزی و پاسخگویی 24 ساعته از دیگر مزیت های مجموعه پرستاری میعادگاه دنیای آرامش است. از این رو، نام این مرکز به عنوان یکی از برترین و مورد اعتمادترین مراکز در لیست بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج قرار گرفته است.

خدمات

 • پرستاری از سالمند
 • مراقبت های دائم از والدین
 • پرستاری از کودکان و نوزادان
 • مراقبت های کوتاه مدت و بلند مدت
 • ارائه ی مراقبت های ویژه دوره درمان

آدرس: استان البرز، کرج، میدان سپاه به سمت سه راه گوهردشت، خیابان ده متری انقلاب، پلاک 23

تلفن تماس: 02634091180

وظایف پرستار کودک در منزل چیست؟

بهترین راه برای پیدا کردن یک پرستار مطمئن و واجد شرایط، مراجعه به بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج است. بعد از انتخاب پرستار مورد نظر خود، بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، امکان گذراندن یک دوره ی آزمایشی فعالیت پرستار را در منزل شما فراهم می کند؛ در این مدت می توانید به خوبی عملکرد وی را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. در ابتدای کار، بهتر است وظایف مورد انتظار، نگرانی ها و قوانین تربیتی خود را تهیه و در اختیار پرستار کودک قرار دهید تا مطابق با استانداردهای شما به امر نگهداری، آموزش و … کودک شما بپردازد. پرستاران می توانند به صورت نیمه وقت یا شبانه روزی نگهداری از دلبندتان را عهده دار شوند. برخی از مهم ترین وظایف پرستار کودک در بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج به شرح زیر می باشند:

 • مراقبت از نوزاد
 • طبخ غذای سالم و مفید
 • حفظ امنیت کودک در نبود والدین
 • خواندن کتاب و قصه گویی برای کودک
 • حفظ اسرار و اطلاعات خانوادگی کودک
 • مرتب کردن اتاق کودک و انجام امور منزل
 • بازی کردن با کودک و تقویت قدرت خلاقیت وی

وظایف پرستار کودک در منزل چیست؟

 • دادن آموزش های ضروری به کودک: خواب و استفاده از توالت و …
 • برخورداری از مهارت های کمک های اولیه پزشکی و احیای تنفس
 • توانایی ارائه ی آموزش هایی مانند نقاشی، کاردستی و … به کودک
 • ارتباط و تعامل با والدین و کمک به آن ها در موقعیت های حساس مرتبط با کودک
 • بررسی رفتار کودک و گزارش اختلالات رفتاری یا مشکلات جسمی به والدین کودک
 • مدیریت رفتارهای کودک به خصوص در مورد کودکان بیش فعال، لجباز یا پرخاشگر و …
 • آموزش نگهداری از نوزاد و … به مادران کم تجربه ای که تازه فرزندشان متولد شده است
 • مهارت در نگهداری و آموزش به کودکان معلول و انجام صبورانه کلیه ی امور مربوط به آن ها
 • پرستاری از مادر شامل پرستاری از مادر بعد از زایمان، پرستاری از مادران مبتلا به افسردگی بعد از زایمان

وظایف پرستار کودک در منزل چیست؟

پرستاری از کودک از مشاغل حساسی است که نیاز به آموزش و مهارت ویژه دارد؛ بارها اتفاق افتاده است که برخی والدین بدون بررسی و تحقیق لازم، اقدام به استخدام پرستاران فاقد صلاحیت کرده و سلامت کودک و همچنین، امنیت جانی و مالی خود را با مخاطره مواجه کرده اند. از این رو، ضروری است تا پرستار کودک خود را از مراکز معتبری مانند بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج انتخاب کنید. نظارت مستقیم این مراکز بر روند فعالیت پرستاران سبب می شود، آرامش خاطر شما تأمین شود تا با خیالی آسوده و بدون نگرانی از وضعیت کودک خود، به امور روزمره خود رسیدگی کنید.

کلام آخر

زندگی در دنیای امروز سبب شده است، اکثر والدین برای تأمین معیشت خانواده، هر دو کار کنند؛ از این رو، فرصت کافی را برای حضور در خانه و نگهداری و توجه به فرزند خود ندارند. در این مواقع، بهترین کار، استفاده از تخصص و مهارت پرستاری دلسوز و حرفه ای است تا در نبود شما، امور مربوط به کودک دلبندتان را انجام داده و همدم او باشد. برای مراقبت های بعد از زایمان، مراقبت از نوزاد در تجربه ی اول مادر شدن و همچنین، پرستاری از کودک بیمار یا معلول خود نیز می توانید، از امکانات و خدمات بهترین و معتبرترین مراکز پرستاری از کودک در منزل بهره مند شوید.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا