پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح چانه در ایران【سال1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح چانه در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با جراحی چانه در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید، جراحی چانه نیز همانند هر جراحی پلاستیک زیبایی و یا درمانی دیگر؛ نیازمند تخصص، مهارت و تجربه بسیار بالایی می باشد، به این سبب که چانه نیز همانند هر عضوی از صورت در زیبایی فرد تاثیر به سزایی می گذارد. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به زیبایی و جراحی چانه در اختیارتان قرار می دهیم، از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا پایاین این مقاله همراه ما باشید.

انواع جراحی چانه

جراحی چانه نیز مانند هر نوع جراحی زیبایی و درمانی دارای روش های متعدد و انواع مختلفی می باشد که برخی از این موارد به شرح زیر می باشد:

 1. پروتز چانه
 2. جراحی کوچک نمودن چانه
 3. جراحی ژنیتوپلاستی اسلایدینگ
 4. جراحی بزرگ کردن چانه

روش های شناسایی بهترین جراح چانه در ایران

راه ها و روش های بسیار زیادی برای یافتن و شناسایی بهترین جراح چانه در ایران وجود دارد که به شما در پیدا کردن جراح موردنظر کمک می نماید. با این وجود برخی از راه ها و روش های شناسایی را برای بیان می کنیم تا کمکی در این راه نموده باشیم. از جمله روش های شناسایی بهترین جراح چانه در ایران به شرح زیر می باشد:

 1. اولین گام برای شناسایی بهترین جراح چانه در ایران این است که از اقوام و آشنایان پرس و جو نمایید و در صورتی که قبلا دست به اقدام این عمل جراحی نموده اند و از جراح زیبایی چانه، رضایت کافی را برخوردار می باشند، بهتر است که مشخصات جراح مذکور را بگیرید و به صورت تحقیق حضوری به مطب و یا کلینیک جراح موردنظر بروید و تحت مشاوره های لازم قرار بگیرید و تمامی معیارهای خود را در رابطه با جراحی زیبایی از ایشان سوال بفرمایید.
 2. در صورتی که تحقیقات محلی نتیجه بخش نبود و یا اقوامی به انجام جراحی زیبایی چانه اقدام نکرده باشند، به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ فضای مجازی بروید و به کمک آن بهترین جراح چانه در تهران و یا هر شهر دیگری را شناسایی کنید. فضای مجازی در انتخاب جراح موردنظر بسیار کارآمد می باشد و از مزایای آن می توان به ارائه تمامی مشخصات مرتبط با جراح چانه و هم چنین مقایسه جراحان با یکدیگر را اشاره کرد.
 3. آخرین گام در زمینه یافتن بهترین جراح چانه در ایران این است که از پزشک عمومی و یا پزشکی که تحت درمان های وی قرار می گیرید و یا این که از بهترین جراح پلاستیک در ایران، سوالاتی راجع به یافتن جراح موردنظر بپرسید. این گزینه به این سبب کارساز می باشد، چون پزشک خانوادگی از تمامی مشکلات و خصوصیات ظاهری شما آگاهی کامل دارد و به این طریق ایشان تنها کسی می باشد که بهترین کمک را به شما می نماید.

روش های شناسایی بهترین جراح چانه در ایران

تفاوت میان جراحی ژنیوپلاستی و پروتز چانه

بهترین جراح چانه در ایران از جمله تفاوت های میان جراحی ژنیوپلاستی و پروتز چانه را به شرح زیر بیان می کند:

 •  پروتز چانه تنها در مواردی کاربرد دارد که فرد از کوچکی چانه خویش رنج ببرد و با انجام پروتز به هدف خویش دست یابد ولی جراحی ژنیوپلاستی به منظور حل تمامی مشکلات چانه ایجاد شده و هیچ گونه محدودیتی را در بر نمی گیرد.
 • در جراحی ژنیوپلاستی احتمال عفونت بسیار کم می باشد ولی احتمال عفونت در پروتز چانه وجود دارد.
 • جراحی ژنیوپلاستی در روند بهبود تنفس بسیار موثر می باشد، در صورتی که پروتز چانه هیچ گونه تأثیری در بخش هوایی ندارد.

جراحی چانه برای چه کسانی مفید و چه کسانی مضر می باشد؟

بهترین جراح چانه در ایران پیش از انجام عمل جراحی بایدها و نبایدهایی را ارائه می دهد و برخی از افراد را از انجام چنین جراحی منع می دارد و یا اشخاصی را به انجام این جراحی ترغیب می نماید. از جمله افرادی که نیازمند جراحی چانه می باشند عبارتند از:

 1. در صورتی که شخصی از ظاهر خود رضایت قلبی نداشته باشد و سعی در تغییر شکل ظاهری خود نماید، با مراجعه به بهترین جراح چانه در ایران اقدام به انجام جراحی زیبایی چانه می نماید.
 2. بهترین جراح چانه در ایران اشخاصی را که دارای چانه هایی با شکل ظاهری نامتعادل و نامناسب و نیز ناهماهنگ با اجزای دیگر صورتشان می باشد را به انجام جراحی چانه ترغیب می کند.
 3. افرادی که در اثر تصادف و یا سوانح دیگر فرم چانه شان تغییر کرده باشد،  اقدام به انجام جراحی زیبایی چانه می نمایند.

عمل جراحی چانه برای برخی از افراد نیز ممنوعیت هایی دارد و انجام آن برای آن ها توصیه نمی شود که این افراد شامل موارد زیر می باشند:

 1. در صورتی که شخصی از اضافه وزن خود رنج می برد، بهترین جراح چانه در ایران این عمل جراحی را برای ایشان منع می دارد.
 2. اشخاصی که اعتیاد به سیگار دارند نیز توصیه می شود که این عمل را انجام دهند.
 3. بهترین جراح چانه در ایران افرادی که دارای سابقه بیماری از قبیل: فشار خون بالا، مشکل قلبی، دیابت و یا افسردگی را دارا می باشند.  این عمل را برای آن ها توصیه نمی کند.

بهترین جراح چانه در ایران چه خصوصیاتی دارند؟

به منظور انتخاب بهترین جراح چانه در ایران باید ملاک ها و گزینه های متعددی وجود داشته باشد تا شما را در رسیدن به هدف خود یاری رساند، با این وجود برخی از ویژگی های جراح چانه را برای شما شرح می دهیم تا کمکی در این رابطه به شما نموده باشیم. از جمله ویژگی‌ های برترین جراح چانه شامل موارد زیر می باشد:

 • بهترین جراح چانه در ایران پزشکی می باشد که در زمینه تخصصی خود مهارت و تخصص بالایی داشته باشد و مدارک تخصصی مرتبط با رشته خود را از بهترین مراکز تحصیلی ودانشگاه ها اخذ نموده باشد.
 • پزشکی را بهترین می دانند که اخلاق و رفتاری صبورانه و صمیمانه ای در برخورد با مراجعین و بیماران خویش داشته باشد.
 • جراح چانه جراحی می باشد که تمامی جراحی های خود را در بهترین بیمارستان خصوصی در تهران، بهترین بیمارستان دولتی در تهران و یا هر شهر دیگری به انجام رساند.
 • جراح چانه از به روزترین و جدیدترین روش ها و راه های درمانی به منظور درمان بیماری ها و انجام جراحی ها استفاده نماید.
 • زیر نظر وزارت بهداشت و نظام پزشکی به درمان بیماران بپردازد.
 • بهترین جراح چانه در ایران پزشکی می باشد که از به روز ترین و نوین ترین دستگاه ها و تجهیزات بهره جوید.
 • نکته قابل توجه در رابطه با ویژگی های جراح چانه خوب و برتر این است که پزشکی را بهترین می گویند که نسبت به تخصص خویش مسئولیت پذیر باشد و در زمینه درمان بیماری ها کاملاً مصمم برخورد نماید.
 • در زمینه تخصصی خود تجربه و سابقه درخشانی را داشته باشد.
 • مطب و کلینیک جراح چانه می‌ بایست عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی باشد و در موقعیت جغرافیایی مناسبی نیز قرار داشته باشد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح چانه در ایران آشنا کند، امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با جراحی چانه برای شما مفید واقع شده باشد و در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و جویای متخصص جراحی چانه می باشید، می توانید به مقاله ما با عنوان بهترین جراح چانه در کرج مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

4.9/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا