پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح چانه در کرج【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح چانه در کرج آشنا کنیم؛ همه ی ما دوست داریم هنگامی که صورت خود را در آیینه نگاه می کنیم، یک صورت متناسب و زیبا که تمامی اجزای آن در تعادل و هماهنگی با یکدیگر هستند، ببینیم. گاهی برخی از اجزای صورت، مانند چانه تناسب لازم را نداشته و موجب عدم تقارن در ظاهر فرد می شوند. البته این عدم تناسب می تواند در اثر صدمه ناشی از حوادث، ایجاد شده باشد. به هر حال، بهترین جراح چانه در کرج می تواند در جهت زیباتر شدن و به وجود آوردن حس مثبت شما نسبت به ظاهرتان، گام بردارد. با ما همراه باشید تا با این جراحی که یکی از ساده ترین و در عین حال محبوب ترین جراحی های زیبایی صورت محسوب می شود، بیشتر آشنا شوید.

جراحی چانه چیست؟

جراحی چانه، منتوپلاستی یا ژینتوپلاستی، نام نوعی جراحی زیبایی – ترمیمی است، که شکل چانه را با حرکت بخشی از استخوان آن به سمت جلو، افزودن ایمپلنت یا پروتز یا با برداشتن بخشی از استخوان آن تغییر می دهد. به بیان دیگر، تغییر ظاهر و اصلاح چانه که شامل بزرگ کردن یا کوچک کردن آن می باشد، با جراحی چانه امکان پذیر خواهد بود. این جراحی منجر به ایجاد نیمرخی زیبا و خوشایند شده و در اغلب موارد، به دلیل به وجود آمدن تناسب بین بینی، چانه و به طور کلی صورت، با جراحی بینی (رینوپلاستی) انجام می شود.

جراحی چانه به عنوان یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی صورت، معمولا برای افرادی که چانه ی آن ها با سایر اجزای صورتشان در تعادل و هماهنگی نباشد، یا افرادی که چانه ی آن ها در اثر سانحه ی تصادف یا حوادث دیگر آسیب دیده و از بین رفته باشد و در نهایت برای افرادی که احساس ناخوشایندی نسبت به صورت خود دارند، انجام می شود.

لازم به یادآوری است، مانند سایر انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی، باید درک روشن و واقع بینانه ای از انگیزه ها و اهداف خود برای جراحی داشته باشید و صادقانه با جراح خود یا بهترین جراح چانه در کرج، در مورد آن ها صحبت کنید. فراموش نکنید، بهبود ظاهر شما نمی تواند تمام مشکلاتی را که ممکن است، در زندگی با آن روبرو شوید، حل کند؛ اما ممکن است، اعتماد به نفس شما را در هنگام برخورد با آن ها افزایش دهد. برای افزایش اعتماد به نفس و داشتن حس مثبت به خود، با روش هایی غیر از جراحی زیبایی، می توانید از پزشکان معرفی شده در مقاله بهترین دکتر روانشناس در کرج کمک بگیرید.

جراحی چانه چیست؟

انتخاب بهترین جراح چانه در کرج

همواره گام اول در انجام هر جراحی زیبایی یا ترمیمی، انتخاب جراحی است که صلاحیت او تأیید شده باشد. بعد از انتخاب جراح مورد نظر، گام بعدی تعیین وقت ملاقات با اوست. در اولین جلسه ی ویزیت، بهترین جراح چانه در کرج، در مورد انتظارات شما از جراحی، وضعیت سلامت عمومی و هر شرایط خاصی که ممکن است با جراحی تداخل داشته باشد یا بر آن اثر بگذارد، با شما گفتگو خواهد کرد. از این رو، بهترین جراح چانه در کرج، ساختار صورت، از جمله بافت پوست و استخوان فک و چانه را بررسی خواهد کرد و همچنین، درباره ی تغییراتی که می تواند در چهره تان ایجاد کند، با شما صحبت می کند.

بهترین جراح چانه در کرج، جزئیات روش جراحی خود را برای شما شرح می دهد و در نهایت، برنامه ای شامل تکنیک های مورد استفاده (استفاده از ایمپلنت برای بزرگ کردن چانه یا جابجا کردن استخوان چانه)، محل ایجاد برش ها، طوری که دیده نشوند و روش بیهوشی تدوین خواهد کرد. معمولا، بهترین جراح چانه در کرج، از یکی از روش های تصویربرداری پزشکی، استفاده می کند تا بفهمد چه قسمتی از چانه را باید جراحی و تغییر شکل دهد.

انتخاب بهترین جراح چانه در کرج

جراحی ممکن است در مطب بهترین جراح چانه در کرج، بیمارستان یا کلینیک به صورت سرپایی انجام شود. در واقع، جراحی چانه به طور معمول از یک تا چند ساعت طول می کشد و یک عمل سرپایی محسوب می شود. البته، موارد پیچیده تر ممکن است مدت زمان بیشتری را به خود اختصاص دهد و حتی نیاز باشد فرد به مدت کوتاهی در بیمارستان بستری شود. بهترین جراح چانه در کرج، قبل از انجام جراحی با شما درباره ی نوع جراحی، نوع بیهوشی و مدت زمان حدودی انجام جراحی، صحبت خواهد کرد.

ذکر این نکته ضروری است که با توجه به نوع جراحی چانه، یکی از دو روش بیهوشی موضعی یا عمومی استفاده خواهد شد. بی حسی موضعی به این معنی است که فرد بی حرکت و آرام در جای مناسب قرار می گیرد و ناحیه ی اطراف چانه و در واقع، محل جراحی، بی حس می شود. فرد در تمام مدت جراحی بیدار است، اما آرام بوده و دردی را احساس نمی کند. در مقابل، بیهوشی عمومی به این معنی است که در طول عمل جراحی چانه، فرد در خواب خواهد بود.

تأکید می کنیم، از آن جایی که بررسی چانه، عملی تخصصی است و مراحل انجام جراحی چانه دقت و مهارت ویژه ای می طلبد، پس در انتخاب جراح خود نهایت دقت را داشته باشید. در صورت مراجعه به پزشکان فاقد صلاحیت علمی و عملی، عوارض غیر قابل جبرانی مانند بی حسی لب و چانه، حرکت پروتز، آسیب به دندان ها و … را متحمل خواهید شد. ما در ادامه فهرستی از بهترین جراح چانه در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. در صورت علاقمندی می توانید مقاله بهترین جراح چانه در تهران را نیز مطالعه کنید.

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی، بعد از اتمام تحصیلات خود در مقطع دکترای پزشکی عمومی، در رشته ی تخصصی گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام رساند. وی همچنین، در سال 1387 بورد تخصصی گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن خود را دریافت کرد. وی با بیش از 22 سال تجربه ی درخشان کاری، عضو انجمن راینولوژی ایران بوده و هم اکنون در کرج و تهران به فعالیت مشغول می باشد.

بهره گیری از دانش تخصصی، ارائه ی جراحی های بی نقص و مطابق با استانداردهای روز دنیا و با استفاده از تجهیزات پیشرفته در کنار رعایت اصول اخلاق حرفه ای سبب شده است، نام دکتر حامد عباسی، به عنوان یکی از پزشکان محبوب و سرشناس، در لیست بهترین جراح چانه در کرج قرار گیرد.

خدمات

 • جراحی پلک
 • جراحی چانه
 • ارائه انواع جراحی زیبایی و ترمیمی بینی و لیفت بینی با نخ
 • جوانسازی و رفع چین و چروک صورت (تزریق بوتاکس، ژل و چربی)
 • ارائه ی انواع جراحی های گوش: ترمیم پرده گوش، ترمیم لاله گوش (لوبوپلاستی)، زیبایی و اصلاح گوش (اتوپلاستی)

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به چهارراه طالقانی، ساختمان امید

تلفن تماس: 02632265551

دکتر امین نوروزی

دکتر امین نوروزی

دکتر امین نوروزی، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی، به تحصیلات خود ادامه داد و توانست با موفقیت در مقطع تخصص رشته ی جراحی دهان، فک و صورت با موفقیت فارغ التحصیل شود. وی دارای بورد تخصصی جراحی دهان،فک و صورت و همچنین دارای گواهینامه ی آکادمی جراحان زیبایی آمریکا می باشد.

دکتر امین نوروزی، با بهره مندی از دانش تخصصی، ارائه مشاوره های دقیق و انجام جراحی های مؤثر، نتیجه بخش و بدون نقص توانسته اند سطح بالایی از رضایتمندی را در بین مراجعین خود کسب نمایند. از این رو، نام ایشان به عنوان یک از جراحان حرفه ای و متعهد در لیست بهترین جراح چانه در کرج قرار گرفته است.

خدمات

 • تزریق فیلر
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی پروتز چانه
 • جراحی پروتز گونه
 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی فک (ارتوسرجری)
 • جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) و ابرو
 • انجام انواع جراحی های زیبایی بینی (رینوپلاستی)

آدرس: استان البرز، کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه هشتم، واحد 43

تلفن تماس: 09101482142 – 02634990440

دکتر نجمه زندی پور

دکتر نجمه زندی پور

دکتر نجمه زندی پور، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی خود، توانست با موفقیت در مقطع تخصص ادامه تحصیل داده و در نهایت با مدرک دکترای تخصصی جراحی دهان، فک و صورت با موفقیت فارغ التحصیل شود. وی دارای بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت می باشد و با تأسیس کلینیک زیبایی خود در شهر کرج به ارائه خدمات زیبایی و پزشکی می پردازد.

ارائه مشاوره های رایگان جهت افزایش آگاهی افراد متقاضی انجام جراحی های زیبایی، از ویژگی های برجسته کلینیک ایشان است. وی با برخورداری از دانش، مهارت و تجربه کافی علاوه بر رعایت اصول اخلاق حرفه ای، جراحی های منحصر بفردی را در کارنامه ی کاری خود به ثبت رسانده است. از این رو، نام ایشان در لیست بهترین جراح چانه در کرج قرار گرفته است.

خدمات

 • لیفت صورت
 • جراحی ایمپلنت
 • جراحی پلک و ابرو
 • ساکشن و تزریق چربی
 • جراحی دندان های نهفته
 • جراحی زیبایی چانه و فک
 • انجام جراحی زیبایی گوش
 • ارائه انواع جراحی های زیبایی بینی

آدرس: استان البرز، کرج، حد فاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، برج قائم، طبقه نهم، واحد 32

تلفن تماس: 02632251344 – 09332661386

دکتر حمیدرضا مفرد

دکتر حمیدرضا مفرد

دکتر حمیدرضا مفرد، بعد از اتمام دوره ی دکترای پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1378، توانست در مقطع تخصص رشته ی جراحی عمومی در سال 1385، در دانشگاه علوم پزشکی تهران به تحصیلات خود ادامه دهد و بورد تخصصی جراحی عمومی خود را نیز دریافت کند. دکتر مفرد در ادامه در مقطع فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، فارغ التحصیل شد.

وی علاوه بر دریافت بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک در سال 1389، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشد. سابقه درخشان و پربار کاری دکتر حمیدرضا مفرد که در برگیرنده ی 23 سال تجربه ی طبابت و بیش از شانزده هزار جراحی موفق و رضایتبخش است دلیل گویایی بر قرار گرفتن نام ایشان در لیست بهترین جراح چانه در کرج به عنوان یکی از جراحان متعهد و حرفه ای است.

خدمات

 • رینوپلاستی
 • ماموپلاستی
 • بلفاروپلاستی
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی چانه و فک
 • لیپوساکشن و لیپوماتیک
 • جراحی اصلاح گوش (اتوپلاستی)
 • جوانسازی صورت (تزریق ژل، بوتاکس و چربی)، لیفت ابرو و صورت

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج آرین، طبقه دوازدهم، واحد 35

تلفن تماس: 02632268680

دکتر محمد ابراهیمی

دکتر محمد ابراهیمی

دکتر محمد ابراهیمی، بعد از طی دوره ی دکترای پزشکی عمومی، توانست با موفقیت در رشته تخصصی جراحی عمومی فارغ التحصیل شود. سپس، با ادامه تحصیل در مقطع فوق تخصص، در رشته ی جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی موفق به اخذ مدرک دکترای فوق تخصصی شد. وی دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک از ایران و از اعضای رسمی انجمن جراحان پلاستیک ایران می باشد.

ایشان علاوه بر کرج، در تهران نیز خدمات جراحی و زیبایی خود را به مراجعین ارائه می دهد. برخورداری از مهارت و دانش تخصصی در کنار کسب سال ها تجربه درخشان، سبب شده است دکتر محمد ابراهیمی با انجام جراحی های بی نقص خود به عنوان یکی از جراحان بااخلاق و حرفه ای در لیست بهترین جراح چانه در کرج جای داشته باشند.

خدمات

 • پروتز چانه و گونه
 • جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
 • جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)
 • ماموپلاستی، پروتز سینه، لیفت سینه
 • جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی)
 • جوانسازی صورت (تزریق ژل، بوتاکس، فیلر)
 • انجام انواع جراحی های بینی (رینوپلاستی)

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، کنار زیر گذر، ساختمان حکیم، طبقه اول

تلفن تماس: 02632219153

دکتر مسعود حقانی راد

دکتر مسعود حقانی راد

دکتر مسعود حقانی راد، بعد از اتمام دوره ی دکترای پزشکی عمومی خود در کشور فیلیپین، مدرک دکترای تخصصی خود را از دانشگاه فیلیپین دریافت کرد. سپس، به ایران بازگشت و در رشته ی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران نیز در مقطع تخصص فارغ التحصیل شد. وی همچنین، موفق به کسب مدرک دوره ی تکمیلی Observership در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه میامی آمریکا شد.

بیش از 34 سال تجربه درخشان و قابل تحسین پزشکی، در کنار برخورداری از دانش تخصصی و تسلط بر انجام جراحی های بی نظیر و بی نقص عمومی و زیبایی سبب شد، نام دکتر مسعود حقانی راد، به عنوان یکی از جراحان کاربلد و با اخلاق، در لیست بهترین جراح چانه در کرج قرار گیرد.

خدمات

 • انجام تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس، فیلر
 • پاکسازی و جوانسازی پوست شامل: پیلینگ، میکرودرم ابریژن، ساب سیژن و …
 • درمان انواع بیماری های پوستی شامل: عفونت ها، حساسیت ها، آکنه، خال و …
 • درمان انواع بیماری های مو و ناخن شامل: ریزش مو، طاسی، کچلی، کاشت ابرو و …
 • ارائه ی انواع جراحی های زیبایی صورت شامل: پروتز چانه، لب، گونه، جراحی پلک، لیفتینگ و…
 • ارائه ی انواع خدمات زیبایی اندام ها شامل: ماموپلاستی، پروتز سینه، ابدومینوپلاستی،لیپوماتیک و …

آدرس: استان البرز، کرج، میدان شهدا، به سمت چهارراه طالقانی، بعد از شیرینی فروشی رضا، جنب بانک گردشگری، ساختمان پزشکان مهر

تلفن تماس: 02632244111 – 02632221487

دکتر مهدی امین خاکی

دکتر مهدی امین خاکی

دکتر مهدی امین خاکی، بعد از گذراندن دوره ی دکترای پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1373، به تحصیلات خود ادامه داد و توانست مدرک دکترای تخصصی خود در رشته ی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کند. در ادامه، ایشان مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی خود را نیز، از دانشگاه علوم پزشکی تهران با موفقیت اخذ نمود.

از افتخارات وی می توان به کسب رتبه ی اول پره بورد جراحی در ایران اشاره کرد. ایشان با بیش از 31 سال تجربه ی پربار پزشکی و جراحی، ارائه مشاوره های دلسوزانه و انجام جراحی های بی نقص یکی از برترین جراحان در لیست بهترین جراح چانه در کرج هستند و علاوه بر کرج، در تهران نیز به مراجعین خدمات پزشکی خود را ارائه می دهند.

خدمات

 • ارائه ی روش های زیبایی تزریق بوتاکس، ژل، چربی و فیلر
 • انواع جراحی های ترمیمی: ترمیم جای اسکار و زخم ها، شکاف لب، شکاف کام و …
 • انواع جراحی زیبایی تنه و اندام ها: جراحی زیبایی باسن، ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن بدن و …
 • انواع جراحی های سینه: پروتز سینه، لیفت سینه، کوچک کردن سینه، کوچک کردن سینه آقایان و …
 • انواع جراحی های زیبایی صورت: پروتز چانه، لیپوساکشن چانه و گردن، جراحی زیبایی گونه، گوش، بینی، پلک، فک، لیفت ابرو و …

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، ابتدای پل زیرگذر به سمت میدان شهدا، جنب بانک سپه، ساختمان ایران زمین، طبقه دوم

تلفن تماس: 02632253080

رایج ترین انواع جراحی چانه

1- بزرگ کردن چانه

جراحی بزرگ کردن چانه، جراحی برای تغییر شکل یا افزایش اندازه ی چانه است و معمولا با قرار دادن ایمپلنت (پروتز) یا با حرکت دادن یا تغییر شکل استخوان های فک انجام شود. زمانی که بهترین جراح چانه در کرج، قرار دادن ایمپلنت را برای شما مناسب تشخیص دهد، یک برش، در داخل دهان یا خارج از آن، زیر چانه ایجاد می کند. سپس در برش ایجاد شده ی جلوی استخوان چانه و زیر ماهیچه ها، ایمپلنت را قرار می دهد.

بهترین جراح چانه در کرج، ممکن است از استخوان یا بافت چربی طبیعی و یا یک ایمپلنت ساخته شده از سیلیکون، تفلون، داکرون و … استفاده کند. ایمپلنت اغلب با بخیه یا پیچ، به استخوان متصل می شود. در نهایت، برای بستن برش های جراحی از بخیه استفاده می شود. البته زمانی که برش ها داخل دهان باشند، جای زخم ها بعد از بهبود، به سختی دیده می شود.

اگر بهترین جراح چانه در کرج، جابجایی استخوان چانه را برای بزرگ کرذن چانه ی شما مناسب بداند، تا اهداف زیبایی تان را برآورده سازد، در طی جراحی، برشی را در داخل دهان شما در امتداد لثه ی پایین ایجاد می کند، تا امکان دسترسی به استخوان چانه را به دست آورد. سپس، بهترین جراح چانه در کرج، از اره استخوان یا اسکنه (chisel)، برای برش دوم استخوان فک، استفاده خواهد کرد.

در نهایت، استخوان فک جابجا شده و با یک صفحه ی فلزی در جای خود سیم یا پیچ می شود. برش ها با بخیه بسته شده و بانداژ می شوند. از آنجایی که، جراحی در داخل دهان شما انجام می شود، هیچ جای زخمی مشاهده نمی کنید. مدت زمان انجام این روش جراحی، بین 1 تا 3 ساعت متغیر است.

رایج ترین انواع جراحی چانه

2- کوچک کردن چانه

جراحی کاهش چانه یا کوچک کردن چانه، با برش هایی در زیر چانه یا داخل دهان شروع می شود. این برش ها برای بهترین جراح چانه در کرج، امکان دسترسی به استخوان و بافت اطراف آن را فراهم می کند. سپس، بهترین جراح چانه در کرج، از ابزارهای تخصصی برای کوچک کردن و تغییر شکل استخوان استفاده می کند. هنگامی که این مرحله کامل و انجام شد، بهترین جراح چانه در کرج، برش ها را با بخیه های کوچک می بندد و آن ها را با استفاده از باند، پانسمان می کند. بروز عوارض جانبی معمولا بعد از این جراحی، نادر است؛ اما، در مواردی لخته شدن خون، عفونت و واکنش منفی به بیهوشی گزارش شده است.

روند بهبود بعد از جراحی چانه

بعد از انجام جراحی توسط بهترین جراح چانه در کرج، پانسمان ها معمولاً برای 48 تا 72 ساعت دست نخورده باقی می مانند. بخیه ها نیز، یک هفته پس از جراحی برداشته می شوند. شما باید یک یا دو روز اول، پس از جراحی چانه، در رختخواب استراحت کرده و از انجام فعالیت های سنگین روزانه پرهیز کنید. بعد از حدود چند هفته، چانه ی شما، حساس خواهد شد. معمولا احساس سفتی یا کشش را در اطراف فک خود نیز خواهید داشت، اما این احساس به تدریج ظرف یک هفته یا کمی بیشتر از بین می رود.

در طول مدت استراحت بعد از جراحی چانه، باید برای چند روز رژیم غذایی شامل مواد غذایی مایع یا نرم را رعایت کنید و از جویدن غذاهای سفت و حجیم پرهیز کنید. با توجه به دستورالعمل های پزشکی بهترین جراح چانه در کرج، یک تا دو هفته بعد از جراحی، به هیچ وجه روی صورت خود نخوابیده و طاق باز بخوابید. یک هفته تا ده روز پس از جراحی، می توانید به کار بازگردید و فعالیت های روزمره خود را آغاز کنید؛ اما، همچنان باید از انجام فعالیت های شدید اجتناب کنید. اگر چه ممکن است، چندین هفته طول بکشد تا کاملاً سرحال و پر انرژی شده و به روال قبل از جراحی برگردید؛ پس، صبور باشید.

روند بهبود بعد از جراحی چانه

بسیاری از افراد پس از جراحی چانه و معمولا بعد از انجام هر نوع جراحی زیبایی دیگری، برای مدتی احساس افسردگی می کنند، به خصوص در روزهای اول که صورتشان کبود و متورم می شود. این روند کاملا طبیعی است و گذرا خواهد بود. از این رو، فرد باید به یاد داشته باشد، فرایند بهبود، تدریجی است و گاهی اوقات نتایج نهایی جراحی، به آن سرعتی که انتظار دارد، خود را نشان نمی دهند. البته اگر دلایل خود از انجام جراحی را به یاد داشته و با توجه به آن ها، به اهداف خود رسیده باشید، می توان گفت جراحی شما موفقیت آمیز بوده است.

کلام آخر

شکل و اندازه ی چانه و تقارن آن با سایر اجزا صورت، در زیبایی ظاهری، فاکتور مهمی محسوب می شود. امروزه جراحی چانه، یکی از جراحی های رایجی است که تعداد متقاضیان انجام آن، رو به افزایش است. البته لازم به ذکر است، مانند هر جراحی دیگری، در جراحی چانه نیز مراجعه به پزشکان واجد شرایط که مهارت و توانایی علمی – عملی لازم را دارند، بسیار با اهمیت است؛ هر گونه سهل انگاری در این رابطه می تواند صدمات جبران ناپذیری را برای سلامت فرد ایجاد کند و ظاهر او را دستخوش تغییرات غیرقابل جبرانی نماید.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین جراح چانه در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (19 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا