پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح چانه در تهران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح چانه در تهران آشنا سازیم و اطلاعاتی در رابطه با این جراحی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، تا در صورت لزوم نزد جراح متخصص بروید و اقدامات لازم را انجام دهید. جراحی چانه یک جراحی زیبایی است که در آن فرد به منظور برجستگی یا کوچک نمودن چانه نزد بهترین جراح چانه می رود و برای جذابیت هر چه بیشترش اقدامات لازم را انجام می دهد، به شما پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و بر همین اساس با جراحی چانه و ویژگی های آن آشنا شوید.

جراحی چانه چیست؟

یکی دیگر از جراحی های زیبایی، جراحی چانه می باشد که به منظور برجسته کردن چانه و یا کوچک نمودن آن انجام می شود. در اغلب موارد برای این که در صورت تناسب های لازم به وجود آید، جراح پلاستیک به بیمار پیشنهاد می دهد تا در کنار جراحی بینی، جراحی چانه نیز انجام دهد. در صورتی که جراحی چانه توسط بهترین جراح چانه در تهران انجام شود تقارن و تناسب را در صورت شما به نحو احسنت انجام می دهد. لازم به ذکر است که به دلیل این که جراحی چانه، جزء جراحی زیبایی محسوب می شود بیمه تحت پوشش خود قرار نمی دهد مگر این که جراحی چانه حالت درمانی داشته باشد.

روند جراحی چانه توسط بهترین جراح چانه در تهران

جراحی چانه به این صورت انجام می شود که بهترین جراح چانه در تهران، ابتدا لب پایینی ما را به سمت پایین می آورد و برشی در قسمت لثه لب تحتانی می زند و بافت نرمی که در استخوان چانه قرار دارد را جدا می سازد، برای این که بهترین جراح چانه اطمینان داشته باشد تا استخوان در هنگام حرکت به جلو یا عقب در جای خود ثابت باقی می ماند، برای برش یک خط عمودی کوچک در چانه از یک اره استفاده می نماید و در مرحله بعدی یک برش افقی نیز در امتداد استخوان چانه ایجاد می کند و سبب قطع نمودن استخوان می گردد.

جراح چانه، استخوان را به منظور هدفی که از جراحی چانه دارد، به جلو و یا عقب حرکت می دهد و سپس برای این که ثابت در جای خود باقی بماند از پیچ ها و صفحات فلزی استفاده می کند. با توجه به هدف جراحی، در صورتی که قصد کوتاهی چانه را داشته باشید، قسمتی از استخوان چانه را برداشته و چانه را به بقیه قسمت فک متصل می نماید. حال اگر قصد بلندتر کردن چانه را داشته باشید، استخوان را (با فاصله بقیه فک و چانه) دوباره متصل کرده و استخوان با گذشت زمان رشد می نماید و شکاف ایجاد شده را از بین می برد. در صورتی که پله یا ناهمواری در چانه شما به وجود آید، بهترین جراح چانه در تهران برای از بین بردن آن، قسمتی از استخوان را برش می دهد تا این ناهمواری از بین برود. لازم به ذکر است که این ناهمواری در خانم ها به دلیلی نداشتن ریش بسیار بیشتر نمایان می گردد. پس از انجام جراحی، برش ایجاد شده را جراح می بندد و نوار فشرده سازی را در قسمت بیرونی چانه و دهان می گذارد تا از آسیب های احتمالی جلوگیری نماید و از چانه شما محافظت گردد.

روند جراحی چانه توسط بهترین جراح چانه در تهران

انواع روش های جراحی چانه

 • جراحی ژنیتوپلاستی اسلایدینگ: این جراحی برای چانه هایی انجام می شود که بد فرم هستند و با عمل جراحی پروتز هم بزرگ نمی شوند. در این جراحی بهترین جراح چانه در تهران، حتما باید استخوان چانه را برش دهد و سپس به وسیله پیچ ها و صفحه های فلزی فک را در جای خود نگه دارد و در آخر برش های ایجاد شده را بهترین جراح چانه بخیه می زند.
 • کوچک نمودن چانه: در صورتی که اندازه چانه شما بزرگ باشد بهترین جراح چانه در تهران  به کمک جراحی، چانه شما را کوچک می نماید و چانه را به عقب می گذارد.
 • بزرگ نمودن چانه: برای افرادی که چانه های کوچک دارند و یا چانه های آن ها به عقب کشیده شده باشد، بهترین جراح چانه با جراحی چانه، چانه فرد را به اندازه بزرگ می نماید و چانه را به سمت جلو قرار می دهد.
 • پروتز چانه: جراح چانه، برای انجام این عمل ابتدا در زیر چانه و سپس در قسمت بافت های زیرین پوست برش هایی را ایجاد می کند و هرگز نباید به عصب چانه آسیبی وارد شود زیرا عوارض جبران ناپذیری را با خود به همراه دارد. پس از ایجاد برش، فضای به وجود آمده در داخل چانه را استریل می نمایند و سپس بهترین جراح چانه در تهران پروتز های استریل شده را در مکان تعیین شده قرار می دهد و در آخر بخیه می زند و زخم های قسمت برشی را به کمک چسب های خاصی با نام استری استریپ می پوشانند تا سریع تر بهبود یابد.

دکتر کسری ثابتی

دکتر کسری ثابتی

دکتر کسری ثابتی جراح بینی، متخصص گوش، حلق و بینی، متولد سال 1345 در تهران می باشد. ایشان دوره دبیرستان خود را با موفقیت گذراندند و با کسب رتبه دو رقمی 65 منطقه یک، در رشته پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران شروع به تحصیل در زمینه پزشکی نمودند. دکتر ثابتی علاوه بر فعالیت های پزشکی، در زمینه موسیقی نیز تخصص هایی دارند و در چندین کنسرت به عنوان رهبر ارکستر و نیز نوازنده تک نواز فعالیت کرده است. ایشان پس از اتمام دوره پزشکی، در آزمون سراسری دستیاری تخصصی کشور، در رشته جراحی زیبایی و گوش، حلق و بینی رتبه اول را اخذ نمودند.

دکتر ثابتی در ادامه فعالیت های هنری خویش، نواختن پیانو را نیز ادامه می دهد و در این زمینه نیز مهارت های لازم را کسب می کند. ایشان برای رسیدن به اهداف خود، دوره های بسیاری را جهت افزایش علم و تبحر خود سپری نموده است و هم چنین در اکثر همایشات، سخنرانی ها و سمینارها شرکت به عمل آورده است و دارای بیش از 15 سال سابقه و تجربه در زمینه جراحی های زیبایی می باشند بنابراین به راحتی می توان گفت، دکتر کسری ثابتی یکی از بهترین جراح چانه در تهران می باشد که طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است و مهارت ایشان زبانزد خاص و عام می باشد.

خدمات:

 • جراحی چانه
 • جراحی بینی(رینوپلاستی)
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی ترمیم گوش های برجسته و بزرگ
 • تزریق چربی
 • کشیدن پوست صورت و از بین بردن چین و چروک صورت

آدرس مطب یک: (یکشنبه ها و چهارشنبه ها): تهران، میدان ونک، ضلع شمال شرقی، ابتدای کوچه صانعی، پلاک 33، واحد 25

آدرس مطب دو: (شنبه ها و دوشنبه ها): تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، روبه روی تهران کلینیک، کوچه چهار، پلاک 20، ساختمان پزشکان شفا، طبقه دوم، واحد 8

شماره تماس مطب یک: 02188200720 – 09018076575

شماره تماس مطب دو: 02188540183 – 09358259820

دکتر حمیدرضا علیزاده اطاقور

دکتر حمیدرضا علیزاده اطاقور

دکتر حمیدرضا علیزاده اطاقور فوق تخصص جراح پلاستیک، ترمیمی و زیبایی و یکی از بهترین جراح پلاستیک در تهران می باشد. ایشان در سال 1385 در رشته پزشکی عمومی پذیرفته شدند و وارد دانشگاه شدند و دوره پزشکی عمومی خود را با معدل19سپری کردند و با رتبه اول فارغ التحصیل شدند و سپس در زمینه فوق تخصصی و ترمیم، تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با بهترین رتبه ها تمام کردند.

دکتر حمید رضا علیزاده اطاقور در حال حاضر به عنوان نخبه و عضو هیات علمی با درجه دانشیاری در دانشگاه علوم پزشکی ایران به تربیت دانشجویان پزشکی و جراحان مشغول به کار می باشد. هم چنین ایشان استاد و عضو هییت علمی دانشگاه و یک درصد برتر بورد فوق تخصصی، عضو انجمن و جامعه جراحان پلاستیک کشور،  می باشند. دکتر علیزاده جزء یکی از بهترین جراح چانه در تهران می باشند که خدمات ارزنده بسیاری را در اختیار عموم مردم می گذارند.

خدمات:

 • جراحی چانه و جراحی بینی
 • تزریق چربی، جراحی زیبایی مو
 • جراحی و باز سازی گوش
 • تزریق بوتاکس، لیفت بدن
 • جراحی زیبایی صورت، بازسازی سینه
 • جراحی خال های غول پیکر
 • جراحی پلک، کاشت مو، تزریق ژل
 • جوان سازی پوست، لیزر موهای زائد، کاهش پستان در زنان، لیفت صورت
 • جراحی سرطان پوست، جراحی پروتز های صورت، لیپوساکشن

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، پایین بیمارستان شهید مدرس، کوچه جمشیدی پلاک 69

شماره تماس: 09120315532

دکتر کمال سید فروتن

دکتر کمال سید فروتن

دکتر کمال سید فروتن فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی می باشند. دکتر فروتن همواره تحصیلات خود را به نحو احسنت سپری نمودند و ایشان عضو هییت علمی گروه جراحی پلاستیک ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو هیئت تحریریه نشریه علمی پژوهشی انگلیسی زبان و بین المللی Trauma Monthly، هم چنین مقالات مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و نشریه علمی پژوهشی جراحی ایران را داوری نمودند. دکتر کمال سید فروتن بیش از 20 هزار عمل الکتیو، انجام حدود 27 هزار جراحی میکروسکوپی اورژانسی را دادند.

دکتر فروتن حدود 36 سال فعالیت در زمینه تدریس جراحی دست و میکروسکوپی ترمیمی و پلاستیک در دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا و در بیمارستان شهید مطهری دارند. از جمله اختراعات دکتر کمال سید فروتن می توان به مواردی چون، اختراع وسیله نزدیک کننده تاندون، اختراع وسیله نزدیک کننده عصب، درمان جدید سوختگی الکتریکی، پانسمان مربوط همراه با تحریکات الکتریکی در رشد بند دسیتال انگشتان اشاره کرد. لازم به ذکر است که دکتر کمال سید فروتن جزء یکی از بهترین جراح چانه در تهران به شمار می رود که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار بیماران خود قرار می دهد و همواره در تلاش است تا فعالیت های پزشکی خود را به روز نماید.

خدمات:

 • جراحی چانه
 • عمل زیبایی صورت، جراحی بینی
 • جراحی زیبایی شکم مثل ابدومینوپلاستی
 • لیپوساکشن، پروتز صورت، لیپوماتیک
 • لاغری بدن با هایفو، بزرگ نمودن باسن، لیفت باسن و ران
 • جراحی زیبایی اندام فوقانی و تحتانی چون لیپوساکشن بازو
 • لیفت بازو، تزریق بوتاکس، تزریق چربی
 • جوان سازی صورت با دستگاه هایفو، لیفت پیشانی
 • جراحی زیبایی سینه شامل: کوچک کردن سینه در خانم ها، کوچک کردن سینه در آقایان لیفت سینه و بزرگ نمودن سینه

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، ابتدای خیابان استاد مطهری، ابتدای سربداران، شماره 39، طبقه چهارم، واحد13

شماره تماس: 021888904804

دکتر مجید عبدل زاده

دکتر مجید عبدل زاده

دکتر مجید عبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و یکی از بهترین جراح چانه در تهران به شمار می رود. دکتر عبدل زاده از دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته پزشکی  فارغ التحصیل شدند و پس از گرفتن تخصص خود در زمینه جراحی عمومی، موفق به گرفتن بورس تحصیلی در کشور فرانسه شدند و با اعزام به کشور فرانسه، به عنوان رزیدنت در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی برای مدت 2 سال در شهرهای پاریس، مون پیله و لیون دوره گذراندند.

دکتر مجید عبدل زاده تحت نظر اساتید با تجربه و مشهور آمریکایی و فرانسوی دوره های فوق تخصصی جراحی زیبایی بینی و جوان سازی پوست با روش های جدید امروزی مانند لیفت اندوسکوپیک صورت، ابرو و پلک را آموخته اند. دکتر عبدل زاده هم زمان عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و جامعه جراحان زیبایی فرانسه می باشند، هم چنین ایشان حضور فعال در سایت انجمن های زیبایی زیر جهت انتقال تجربیات اساتید جراح پلاستیک معروف جهانی(بالاخص آمریکایی و فرانسوی) و روش های نوین جراحی پلاستیک و زیبایی ویژه در زمینه جراحی زیبایی بینی را دارند.

خدمات:

 • جراحی بینی
 • جراحی چال گونه
 • جراحی زیبایی پلک
 • پروتز سینه و پروتز باسن
 • لیفت سینه، لیفت صورت
 • لیپوساکشن، لیپوماتیک، جراحی زیبایی شکم

آدرس: تهران خیابان ولی عصر، بالاتر از ونک(نرسیده به چهارراه نیایش)، خیابان بابک بهرامی، پلاک هفت، طبقه اول، واحد سه

شماره تماس:  02188658909

دکتر فرزاد پرویزیان

دکتر فرزاد پرویزیان

دکتر فرزاد پرویزیان فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و میکروسرجری می‌باشند.ایشان پزشکی خود را در زمینه جراحی عمومی آغاز نمودند و بورد تخصصی جراحی عمومی خود را دریافت کردند.
سپس دکتر فرزاد پرویزیان در سال 1393 موفق به کسب مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی ایران شدند. دکتر فرزاد پرویزیان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران،عضو جراحان ایران،عضو مرکز سوختگی و ترمیم دانشگاه علوم پزشکی ایران،دارای مدرک آموزش در دوره درمان های نوین زخم ها در NPWT برلین آلمان،کسب رتبه برتر ترجمه کتاب پزشکی در سال 1381،کسب رتبه برتر امتحان امتحانات پذیرش دکترای فوق تخصص در سال 1390 می‌باشد. دکتر فرزاد پرویزیان به دلیل خدمات بسیار ارزنده ای که در اختیار بیماران خود قرار می‌دهد یکی از بهترین جراح چانه در تهران محسوب می‌شود که نظر بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است.

خدمات:

 • جراحی چانه
 • جراحی گوش، جراحی بینی
 • انجام جراحی سینه و جراحی چربی
 • جراحی لیف صورت، جراحی پروتز گونه
 • جراحی شکم، جراحی صورت، لیفت ران
 • جراحی سوختگی صورت، تزریق بوتاکس، جراحی زیبایی پلک

آدرس: تهران، خیابان جردن(نلسون ماندلا)، انتهای خیابان غربی(شهید بنیسی)، پلاک 80، طبقه چهارم، واحد 12

شماره تماس:  09109105092

دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می‌باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز اخذ نمودند و پس از پایان دوره خدمت سربازی ادامه تحصیل دادند و تخصص خود را در زمینه جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز ادامه دادند، پس از سپری کردن تخصص خویش وارد کارهای پژوهشی و در نتیجه موفق به چاپ 10 مقاله در ژورنال های معتبر به عنوان محقق برتر دانشگاه شناخته شدند. دکتر دریانی بعد از پایان دوره جراحی عمومی وارد دانشگاه ساپیزا گردیدند و دوره فلوشیپ جراحی میکروواسکولار بازسازی انکوپلاستک پستان ایتالیا گذراندند و سپس در بیمارستان امام خمینی دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت خود را در اختیار عموم مردم قرار دادند.

لازم به ذکر است که ایشان پس از فعالیت تخصصی در زمینه جراحی انکوپلاستیک پستان برای اخذ مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک وارد دانشگاه شهید بهشتی شدند و در آن جا مجدد به تحصیل خویش ادامه دادند. در حال حاضر دکتر امیر دریانی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و هم چنین جزء بهترین جراح چانه در تهران می‌باشند.

خدمات:

 • جراحی چانه
 • جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی)
 • اتوپلاستی و پیکرتراشی
 • ماموپلاستی، تزریق ژل لب، لیفت سینه
 • ابدومینوپلاستی شکم و پهلو
 • پروتز باسن، پروتز چانه، جراحی سینه
 • لیفت ران، لیفت سینه
 • پروتز سینه، لیپوساکشن
 • لیفت گردن، لیفت صورت، لیفت بازو
 • لیفت ابرو و پیشانی، تزریق چربی
 • تزریق بوتاکس، ژنیکوماستی یا همان جراحی چانه

آدرس: تهران،جردن، پایین تر از پل میرداماد، سرسپیدار، جنب بانک پارسیان، ساختمان مهرگان، طبقه اول، واحد دوم

تلفن تماس: 02188884100

دکتر اکبر بیات

دکتر اکبر بیات

دکتر اکبر بیات فوق تخصص جراحی سر و گردن می‌باشند. ایشان با موفقیت دوره های پزشکی عمومی، تخصص و فوق تخصص خود را در زمینه جراحی سر و گردن سپری کرده‌اند و فلوشیپ خود را در سال 1390 اخذ نمودند و سپس شروع به جراحی کردن نمودند. در حال حاضر در کارنامه خود بیش از 3000 جراحی با نتیجه مطلوب را به ثبت رسانده است و به عنوان یکی از مجرب ترین جراحان ایران در حوزه جراحی زیبایی شناخته شده است.

دکتر بیات عضو انجمن راینولوژی ایران، عضو آکادمی جراحی پلاستیک صورت اروپا، عضو مرکز تحقیقات راینولوژی ایران، عضو انجمن گوش و حلق و بینی ایران است. ایشان به دلیل این که در زمینه جراحی های سر و گردن تبحر بسیار بالایی دارند، جزء یکی از بهترین جراح چانه در تهران به حساب می آیند.

خدمات:

 • جراحی چانه
 • لیفت صورت، جراحی لب
 • لیفت ابرو، جراحی چانه، لب شکری
 • تخلیه ژل، اصلاح افتادگی پلک، لیفت پیشانی
 • لیفت غبغب، لیفت ابرو، زاویه سازی فک
 • اصلاح گوش برجسته و اصلاح پیشانی برجسته

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، خیابان بخشایش، پایین تر از بیمارستان عرفان، خیابان 17، پلاک 81، طبقه سوم، واحد 9

شماره تماس: 02122342978

اقدامات پس از جراحی چانه

بهترین جراح چانه پس از انجام عمل مراقبت هایی را به شما توصیه می کند، از جمله این اقدامات به شرح زیر می باشد:
 1. بهترین جراح چانه در تهران به شما داروهای آنتی بیوتیک تجویز می کند تا به مدت دو روز آن ها را مصرف نمایید.
 2. رژیم غذایی سبک و آبکی در روزهای ابتدایی جراحی به شما توصیه می گردد و پس از بهبودی می توانید رژیم غذایی قبلی خود را ادامه دهید و دیگر ممنوعیت غذایی ندارید.
 3. بخیه های داخل دهان کاملا قابل جذب می باشد و دیگر نیازی به رفتن بیمارستان نیست.
 4. پس از مصرف هر وعده غذایی، حتما باید از دهانشویه های ضدعفونی کننده استفاده نمایید.
 5. در محل جراحی و اطراف آن، وجود کبودی، تورم و حتی قرمزی کاملا طبیعی می باشد و جای نگرانی ندارد، در عرض چند روز کاملا از بین خواهد رفت.
 6. بهترین جراح چانه در تهران از شما می خواهد تا پس از گذشت سه الی پنج روز، نواری که به منظور فشرده سازی فک و چانه استفاده نموده و همینطور بانداژ زخم را از صورت خود بردارید و دیگر نگران چیزی نباشید و به روال عادی خود بازگردید.
 7. از ورزش کردن تا چند هفته پس از جراحی چانه حتما جلوگیری به عمل آید.
 8. بهترین جراح چانه به شما توصیه می کند تا 6 الی 8 هفته پس از عمل از ورزش هایی که در تماس با افراد می باشد جدا خودداری به عمل آید.

در صورتی که پس از جراحی هم چنان عوارض عمل برای شما ادامه داشت و یا با موارد زیر مواجه شدید، سریعا با متخصص جراحی چانه تماس حاصل فرمایید:

 • وجود خونریزی که با فشار کم متوقف نمی شود.
 • پس از یک هفته هم چنان کبودی، قرمزی و تورم ادامه داشته باشد.
 • وجود بوی بسیار در قسمت برش
 • ترشحات به وجود آمده با رنگ سبز یا زردرنگ
 • اگر تب از دمای 4/100 درجه فارنهایت (38 درجه سانتی گراد) یا بالاتر باشد.

اقدامات پس از جراحی چانه

عوارض احتمالی جراحی چانه

در اکثر مواقع جراحی های زیبایی و یا درمانی دارای عوارض گذرا و یا حتی جدی می باشند که سبب نگرانی افراد می شوند. از جمله این عوارض، خونریزی در قسمت جراحی، وارد شدن آسیب در قسمت های مجاور و حتی عفونت می باشد. حال چند مورد از عوارض احتمالی جراحی چانه را برای شما بازگو می نماییم:

 1. در عمل چانه ممکن است به دندان ها آسیب وارد گردد.
 2. این امکان وجود دارد که پس از جراحی، پوستی که نوک چانه را می پوشاند هم چنان بی حس باقی بماند.
 3. ایجاد کشش و کبودی در عصب های حسی قسمت لب های پایینی باعث می شود تا لب بی حس گردد و یا این که حس سوزش در شما ایجاد شود.

در اغلب موارد بی حسی که در جراحی چانه استفاده می شود پس از عمل از بین می رود و کاملا گذرا می باشد، در صورتی که در بعضی مواقع بازیابی آن زمان طولانی تری ادامه می باید و در برخی مواقع نیز این بی حسی ممکن است ادامه یابد و دائمی باشد. به کمک تصویربرداری با اشعه ایکس موقعیت و هم چنین طول دندان ها مورد بررسی قرار می گیرد و نقص های فک و دندان که از پیش وجود داشته را نیز نمایان می سازد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما عزیزان را با بهترین جراح چانه در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا