پزشکان

بهترین درمانگاه در ایران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین درمانگاه در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با درمانگاه در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید، لازمه هر جامعه ای وجود امکانات پزشکی و متخصصین بسیاری می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن بیماران به آن مرکز مراجعه نمایند و به این طریق تحت درمان های لازم و ضروری قرار گیرند. امروزه با پیشرفت جامعه، درمانگاه های بسیاری در اقساء نقاط کشور ایجاد شده است تا کلیه نیازهای مردم کشور را فراهم سازند. در این مقاله به سبب این که درمانگاه ها در درمان بیماری ها و زندگی مردم تاثیر گذار می باشند، لیستی از بهترین درمانگاه در ایران را فراهم آورده ایم تا در صورت نیاز به یکی از این درمانگاه ها مراجعه نمایید و از خدمات آن ها برخوردار شوید. به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

درمانگاه چیست؟

درمانگاه ها مهم ترین مراکز درمانی و تشخیصی هر جامعه ای می باشند و خدمات متعددی را ارائه می دهند که این خدمات نسبت به درمانگاه و بخش های آن متفاوت می باشد. درمانگاه ها کلیه بیماری های سرپایی را تحت درمان قرار می دهند و در صورت لزوم می توانند تا 24 ساعت بیمار را تحت نظر قرار دهند و در صورت عدم بهبودی به بیمارستان ها انتقال دهند. نکته درمانگاه ها به سبب این که کلیه تجهیزات درمانی و جراحی را دارا می باشند، امکان انجام عمل های سرپایی را دارند اما نکته حائز اهمیت این است که اگر جراحی نیاز به بیهوشی عمومی داشته باشد، انجام آن در درمانگاه ها ممنوع می باشد و الزامی است که در بیمارستان عمل مربوطه انجام پذیرد.

هر شهری نیازمند درمانگاه تخصصی می باشد تا کلیه خدمات درمانی و تشخیصی در آن صورت گیرد و در این مقاله لیستی از بهترین درمانگاه در ایران را ارائه داده ایم. بهترین درمانگاه در ایران در صورتی بهترین محسوب می شود که از بخش های مختلفی تشکیل شده باشد، از جمله این بخش ها شامل: بخش تصویر برداری، پزشک عمومی، بخش زنان، پزشک متخصص، دندانپزشکی، داروخانه، آزمایشگاه، مامایی و رادیولوژی و … می باشد. درمانگاه ها ممکن است خصوصی، دولتی و یا تحت خیریه باشند و هزینه های متفاوتی را در انجام خدمات دریافت نمایند.

درمانگاه چیست؟

 

ویژگی های بهترین درمانگاه در ایران

درمان ها به منظور راحتی حال بیماران و مراجعه کنندگان ایجاد شده‌اند و نسبت به یکدیگر دارای خصوصیات و ویژگی های متفاوتی باشند، اما بهترین درمانگاه در ایران از ویژگی ها و خصوصیات مشترکی برخوردار می باشند که از جمله ویژگی ها و خصوصیات به شرح زیر باشد:

 • بهترین درمانگاه در ایران می بایست از به روز ترین ونوین ترین روش های درمانی به منظور درمان بیماری ها استفاده نماید.
 • بهترین درمانگاه در ایران درمانگاهی می باشد که از پزشکان متخصص و ماهر به منظور ارائه خدمات درمانی و تخصصی بهره جوید.
 • بالاترین کیفیت را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد.
 • با کلیه بیمه ها طرف قرارداد باشد.
 • در موقعیت جغرافیایی مناسبی قرار داشته باشد و رفت و آمد به آن جا به آسودگی صورت گیرد.
 • دارای مجوز رسمی باشد و این مجوز رسمی را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخذ نموده باشد.
 • بهترین درمانگاه در ایران دارای بخش های تخصصی بسیاری باشد و انواع خدمات درمانی را ارائه دهد.
 • درمانگاهی جزء بهترین درمانگاه در ایران قرار می گیرد که اصول بهداشتی را کاملا رعایت نموده باشد.

درمانگاه تخصصی امیدرضا سهامی

درمانگاه تخصصی امیدرضا سهامی

درمانگاه تخصصی امیدرضا سهامی با هدف فعالیت و خدمت رسانی در زمینه سلامت کودکان تاسیس شده است. این درمانگاه توسط حاج حسن سهامی و برخی از اهالی ابیوردی به منظور زنده نگه داشتن یاد و نام فرزند حاج حسن سهامی یعنی امیدرضا سهامی تاسیس شده است. درمانگاه تخصصی سهامی به وسیله کمک های مردمی و دولت اداره نمی شود و بلکه این موسسه کاملا خصوصی می باشد و موسس این درمانگاه به نیابت خیریه کمتر از تعرفه های اصلی دریافت می کند. نکته حائز اهمیت در رابطه با درمانگاه تخصصی امیدرضا سهامی این است که این درمانگاه در مقایسه با سایر درمانگاه های خصوصی هزینه های کمتری را از مراجعین دریافت می کند.

این مرکز در راستای بهره مندی از پیشرفته ترین و به روز ترین دستگاه ها و امکانات و تجهیزات پزشکی و همچنین برخورداری از پزشکان متخصص و فوق تخصص بسیار تلاش می کند تا با کیفیت ترین خدمات را با کمترین هزینه ها در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد، بر همین اساس درمانگاه تخصصی امیدرضا سهامی را می توان یکی از بهترین درمانگاه در ایران به حساب آورد.

این درمانگاه خدمات متعددی را ارائه می دهد و از جمله این خدمات شامل: بینایی سنجی کامپیوتری، عینک سازی، بهداشت مادر و کودک، واکسیناسیون، ختنه و سوراخ کردن گوش، دستگاه فتوتراپی جهت رفع زردی نوزادان و درمان آسم کودکان و … لازم به ذکر است که واحد تزریقات و پانسمان و نوار قلب این درمانگاه شبانه روزی می باشد و درمانگاه دارای کلینیک های مختلفی می باشد که شامل کلینیک رادیولوژی، کلینیک سونوگرافی، کلینیک دندانپزشکی کودکان و بزرگسالان، کلینیک تغذیه، کلینیک روانشناسی، واحد بهداشت، واکسیناسیون، عینک سازی، پزشک خانواده و پزشک اورژانس، تست ورزش، هولتر فشار خون و هولتر ضربان قلب، کلینیک کودکان و کلینیک زنان و زایمان، کلینیک چشم پزشکی، کلینیک پوست و فیزیوتراپی و …. می باشد.

خدمات:

 • درمان کودکان در فضای کاملا شاد و کودکانه
 • بینایی سنجی کامپیوتری و عینک سازی
 • دندانپزشکی با حضور متخصصین دندانپزشکی کودکان
 • سونوگرافی و رادیولوژی
 • مشاور تغذیه، مشاوره روانشناس، بهداشت مادر و کودک
 • واکسیناسیون، ختنه و سوراخ کردن گوش
 • انجام عکس فک و دندان، پزشک عمومی، پزشک و تزریقات پانسمان
 • بخش آزمایشگاه، دندانپزشکی، دندانسازی
 • بهداشت و تنظیم خانواده
 • هولتر فشار خون و ضربان قلب
 • ارتوپدی، توانبخشی، نوار اعصاب
 • ارائه کلیه خدمات داخلی، عفونی و گوارش
 • دستگاه فتوتراپی به منظور از بین بردن زردی نوزادان و درمان آسم کودکان

آدرس: ایران، شیراز، بلوار چمران، خیابان ابیوردی دوم، درمانگاه تخصصی امیدرضا سهامی

شماره تماس: 07136269121 – 07136272331

درمانگاه تخصصی جی اصفهان

درمانگاه تخصصی جی اصفهان

درمانگاه شبانه روزی تخصصی جی اصفهان با مساحت 5000 متر مربع فعالیت خود را با ایجاد بخش هایی از قبیل: درمانگاه عمومی، بخش پزشکی و پرستاری، دندانپزشکی، آزمایشگاه، چشم پزشکی و عینک سازی و درمانگاه تخصصی به صورت محدود آغاز نمود. این درمانگاه به عنوان اصلی ترین نماد فعالیت شرکت تعاونی خدماتی بهداشتی درمانی نسیم سلامت سپاهان در سال 1383 تاسیس گردید. درمانگاه تخصصی شبانه روزی جی به منظور توسعه همه جانبه خدمات تشخیصی درمانی در شهر اصفهان از سال 1386 آغاز به طرح توسعه و ایجاد فضای فیزیکی بیشتر و به روز رسانی امکانات و تجهیزات تخصصی تر در راستای گسترش درمانگاه شبانه روزی گام برداشت.

درمانگاه تخصصی جی به سبب ارائه خدمات و کادر درمان متعهد و مجرب گواهینامه ها و رتبه های متعددی را از آن خود کرده است که از جمله این موارد شامل: کسب رتبه برتر استانی، کسب عنوان تعاونی برتر ملی، کسب گواهی مدیریت کیفیت 9001 و گواهی دوستدار محیط زیست و … می باشد.

درمانگاه شبانه روزی تخصصی جی اصفهان یکی از بهترین درمانگاه در ایران به حساب می‌آید که تمام سعی خود را در راستای تکمیل خدمات خود و تخصصی تر کردن آن کرده است و جدیدترین و بروزترین دستگاه ها و تجهیزات پزشکی در این درمانگاه تحت استفاده متخصصین و کارشناسان متبحر قرار گرفته است تا کلیه خدمات درمانی را با کمترین هزینه در اختیار عموم مردم قرار دهند.

خدمات:

 • طب سوزنی، تغذیه و رژیم درمانی، مشاوره و روانشناسی
 • ارائه خدمات داخلی، عفونی، زنان و زایمان، کودکان و نوزادان
 • برخورداری از پزشکان عمومی و پرستاران متعهد
 • برخورداری از تست ورزش، نوار قلب، کاردیو گرافی و متخصصین قلب و عروق
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب و انجام نوار مغز
 • شنوایی سنجی، عینک سازی و داروخانه شبانه روزی
 • فیزیوتراپی، اختلالات کف لگن، درمان مشکلات ارتوپدی
 • انجام جراحی های زیبایی و درمانی، عمل جراحی بلفاروپلاستی  و جراحی های سرپایی
 • دندانپزشکی اطفال و بزرگسالان، جوانسازی پوست و تزریق بوتاکس، تزریق فیلر یا ژل

آدرس: ایران، اصفهان، خیابان جی، سه راه همدانیان، درمانگاه شبانه روزی جی

شماره تماس: 03135044

درمانگاه شبانه روزی صابرین

درمانگاه شبانه روزی صابرین

درمانگاه شبانه روزی صابرین رشت با هدف ارائه خدمت به ایثارگران و خانواده های محترم آن ها و سایر عموم مردم به خصوص مردم شهر رشت تاسیس شده است. این درمانگاه کاملا شبانه روزی می باشد و جزء قدیمی ترین و جامع ترین و پر مراجعه ترین درمانگاه های استان گیلان محسوب می شود. درمانگاه شبانه روزی صابرین یکی از بهترین درمانگاه در ایران به حساب می آید که از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد و این مزایا شامل: بستن قراردادهای مختلف با انواع بیمه ها، موقعیت جغرافیایی مناسب، هزینه های پایین، خدمت رسانی تخصصی، برخورداری از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی و درمانی متعدد، وجود پرسنل متعهد و ماهر و دارا بودن متخصصین و پزشکان با سابقه و ….  می باشد.

در سال 1398 درمانگاه های بنیاد به شرکت متد واگذاری شد و درمانگاه صابرین نیز تحت همین پوشش به این شرکت واگذار گردید، شرکت متد با هدف تامین انواع خدمات اعم از: خدمات پزشکی، پیراپزشکی و پشتیبانی مربوطه از قبیل: خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی، توانبخشی، پروتز، تولید تجهیزات پزشکی و خرید و فروش آن، بازرگانی مشتمل بر صادرات و واردات و دریافت نمایندگی های کمپانی های داخل و خارج کشور، تاسیس و هرساله رو به رشد و توسعه و گسترش می باشد.

درمانگاه شبانه روزی صابرین رشت دارای بخش‌های متعددی می باشد که این بخش ها شامل: پزشک عمومی، فیزیوتراپی، متخصص اطفال، داروخانه، متخصص زنان، تزریقات و آزمایشگاه، دندانپزشکی، شبکه درمانی خانواده معظم شهدا، جراحی پوست، خانه سلامت و … می باشد.

خدمات:

 • جراحی پوست برای انواع خدمات مرتبط با پوست
 • دندان پزشکی و درمان مشکلات مرتبط با دندان
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های داخلی
 • دارا بودن پزشک عمومی و فیزیوتراپیست
 • متخصص اطفال و متخصص زنان
 • انجام تزریقات آزمایشگاهی

آدرس: ایران، گیلان، رشت، گلسار، تقاطع میدان باستانی شعار، درمانگاه شبانه روزی صابری

شماره تماس: 32113060 – 3211623

درمانگاه شبانه روزی صاحب کوثر

درمانگاه شبانه روزی صاحب کوثر

درمانگاه شبانه روزی صاحب کوثر یکی از بهترین درمانگاه در ایران محسوب می شود که کاملا تخصصی و فوق تخصصی می باشد. این درمانگاه از سال 1370 با نیت خیرخواهانه هیئت امناء با فضا و امکانات محدود در منطقه تهرانسر تاسیس شد. درمانگاه صاحب کوثر به لطف خداوند امروزه یکی از بزرگترین موسسات درمانی آب المنفعه و موثر در خدمت رسانی به مردم منطقه غرب تهران تبدیل شده است. درمانگاه شبانه روزی صاحب کوثر بخش های متعددی دارد و روزانه به طور تقریبی پذیرای 3000 نفر از اهالی منطقه می باشد. بخش های موجود در این درمانگاه شامل: بخش های تخصصی و فوق تخصصی، کلینیک های طب کار، دندانپزشکی، کلینیک پوست و مو، بخش های پاراکلینیکی از جمله تصویربرداری شبانه روزی با سی تی اسکن و ام آر آی، آزمایشگاه، پاتولوژی، فیزیوتراپی، پزشکی هسته و داروخانه شبانه روزی و … می باشد.

درمانگاه شبانه روزی صاحب کوثر به منظور ارتقاء سطح درمانگاه و ارائه انواع خدمات پزشکی و درمانی، تجهیزات و امکانات به روز دنیا را وارد این درمانگاه کرده است تا پزشکان و متخصصین درمانگاه با برخورداری از بهترین و جدیدترین تجهیزات، مناسب ترین خدمات را در اختیار عموم مردم قرار دهند. هدف اصلی درمانگاه شبانه روزی صاحب کوثر ارائه خدمات ارزان و با کیفیت و تامین دسترسی آسان به کلیه خدمات می باشد.

لازم به ذکر است که هیئت امناء در سال 1385 به سبب این که در منطقه امکانات بیمارستانی وجود نداشت، اقدام به طراحی و ساخت بیمارستانی با تجهیزات بالا و 250 تخت درجه یک نمود و در حال حاضر ساخت فاز اول آن تا مرحله تکمیل بنا در حال تمام شدن است و عملیات نازک کاری آن تا حدود 90 درصد پیشرفت نموده است.

خدمات:

 • ارائه انواع خدمات دندانپزشکی و درمان مشکلات مربوط به دندان
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مربوط به پوست
 • انجام خدمات تخصصی پوست
 • تست تشخیص و درمان انواع بیماری های عمومی بدن
 • وجود داروخانه شبانه روزی
 • آزمایشگاه فیزیوتراپی

آدرس: ایران، تهران، تهرانسر، بلوار گلها، ابتدای بلوار لاله، پلاک دو

شماره تماس: 02147286

مجتمع بهداشتی درمانی شهید شوریده

مجتمع بهداشتی درمانی شهید شوریده

مجتمع بهداشتی درمانی شهید شوریده با دارا بودن ساختمانی به وسعت 2500 متر مربع در چهار طبقه در شهر مشهد تاسیس گردید. این درمانگاه دارای بخش های مختلف کلینیکی و پاراکلینیکی در زمانبندی های مشخص آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. درمانگاه شهید شوریده با بیمه های مختلفی قرارداد بسته است و از دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا برخوردار می باشد. مجتمع بهداشتی درمانی شهید شوریده با سازمان و شرکت بیمه گر طرف قرارداد بیمه می باشد و این بیمه ها شامل: خدمات درمانی سایر اقشار، خدمات درمانی کارمندی، خدمات درمانی بیمه سلامت همگانی، خدمات درمانی روستایی، تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، بیمه ایران، بیمه کارآفرین، بیمه آتیه سازان حافظ، بانک صادرات، بانک کشاورزی، بانک ملت، بانک سپه، بانک ملی، بانک تجارت، بانک مرکزی، بانک توسعه صادرات، بانک صنعت و معدن، صنعت نفت، صدا و سیما، بیمه دانا، کمیته امداد خمینی و … می باشد.

بیش از 250 پزشک، دندان پزشک و کارشناس مطب دار در رده های مختلف فوق تخصص، متخصص و عمومی تحت نظر مسئول فنی آماده خدمت رسانی می باشد. درمانی شهید شوریده یکی از بهترین درمانگاه در ایران محسوب می شود که تمامی پرسنل آن، پزشکان و متخصصان در جهت جلب رضایت مراجعه کنندگان و بیماران از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن با کمترین هزینه ها در اختیار عموم مردم قرار می دهند. لازم به ذکر است که درمانگاه خدمات مختلفی را ارائه می دهد و از جمله خدمات قابل ارائه در درمانگاه شهید شوریده به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با دستگاه گوارشی، معده، روده
 • برخورداری از امکانات آزمایشگاهی یا فیزیوتراپی، تصویربرداری و توانبخشی
 • انجام تست آنتی بادی کرونا و تست نوار مثانه
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با ارتوپد و زانو
 • درمان بیماری های قلب و عروق، مغز و اعصاب
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های داخلی
 • ارائه کلیه خدمات مورد نیاز مردم

آدرس: ایران، مشهد، بلوار فردوسی، حدفاصل میدان جانباز و چهارراه مهدی

شماره تماس: 05137640160 – 05137686707

درمانگاه شبانه روزی شاهد

درمانگاه شبانه روزی شاهد

درمانگاه شبانه روزی شاهد از سال 1385 آغاز به درمان بیماری ها و ارائه خدمات پزشکی نمود. این درمانگاه با کلیه بیمه ها طرف قرارداد می باشد و به عنوان تنها مرجع ارائه دهنده خدمات به ایثارگران و خانواده آن ها در شرق تهران شناخته شده است.

درمانگاه شبانه روزی شاهد دارای بخش های متعددی می باشد که این بخش ها عبارتند از: سنجش تراکم استخوان، بخش اورژانس، دندانپزشکی، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی، شنوایی سنجی، سونوگرافی و آزمایشگاه، بخش فیزیوتراپی، تعمیر و فروش عینک، بینایی سنجی و فیزیوتراپی و رادیولوژی می باشد.

درمانگاه شبانه روزی شاهد از جمله بهترین درمانگاه در ایران به حساب می آید که از تکنیک ها و متدهای روز دنیا و تجهیزات پیشرفته در ارائه خدمات درمانی و پزشکی بهره می جوید. این درمانگاه دارای حدودا صد پرسنل مجرب، متعهد و با سابقه می باشد که در راستای جلب رضایت بیماران و مراجعه کنندگان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

خدمات:

 • سنجش تراکم استخوان
 • ارائه خدمات اورژانسی
 • دندانپزشکی و درمان مشکلات مربوط به دندان
 • شنوایی سنجی، سونوگرافی و آزمایشگاه
 • فیزیوتراپی و توانبخشی
 • تعمیر و فروش عینک، بینایی سنجی
 • تصویر برداری و رادیولوژی

آدرس: ایران، تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، چهارراه سیدالشهدا

شماره تماس: 0217780762

درمانگاه شمیران نو

درمانگاه شمیران نو

درمانگاه شمیران نو یکی از قدیمی ترین درمانگاه های شرق تهران می باشد که در سال 1357 توسط برادران انصار (دکتر عباسعلی انصاری، حاج محمود انصاری و احمد انصاری) تاسیس گردید. درمانگاه شمیران نو بیش از چهل سال سابقه درخشان و پویا در زمینه خدمت رسانی به هموطنان و همشهریان خود دارا می باشد.

این درمانگاه مزیت های مختلفی دارد که عبارتند از: دارا بودن تجهیزات، امکانات و دستگاه های پیشرفته و به روز، برخورداری از پرسنل، متخصصان و پزشکان با سابقه و با تجربه، بستن قرارداد انواع بیمه ها و ارائه کلیه خدمات پزشکی و درمانی در کوتاهترین زمان ممکن و کمترین هزینه ها و یافتن نوین ترین و به روز ترین روش های درمانی و … می باشد. لازم به ذکر است که پزشکان این درمانگاه از مهارت و سابقه بسیار زیادی برخوردار می باشند و در کوتاهترین زمان، نوع بیماری مراجعه کنندگان را تشخیص می دهند و سپس بهترین و مناسب ترین روش درمانی را به اجرا می رسانند.

درمانگاه شبانه روزی شمیران نو با بیمه های مختلفی قرارداد بسته است که این بیمه های طرف قرارداد با درمانگاه شمیران نو شامل: سازمان تامین اجتماعی، بیمه آسیا، قوه قضاییه، بیمه دانا، سازمان بیمه و سلامت ایران، بانک ملی، بیمه دی، شهرداری و بانک تجارت، جمهوری اسلامی ایران، بیمه سازمان، سازمان بیمه و خدمات درمانی، بانک صادرات، بیمه ایران، نیروهای مسلح، بانک سپه، بانک مرکزی، بیمه سینا، بیمه ملت، بانک کشاورزی و بیمه خدمات درمانی می باشد.

خدمات:

 • متخصص تغذیه
 • تمامی خدمات مرتبط با پوست و مو
 • غدد بزرگسال و کودکان
 • کلیه و آزمایشگاه
 • سونوگرافی و تصویربرداری
 • متخصص مغز و اعصاب، قلب و عروق
 • پزشک عمومی و پزشک داخلی
 • وجود متخصص گوارش
 • جراحی اطفال
 • درمان بیماری های گوش و حلق و بینی
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مربوط به زنان
 • کلیه خدمات مرتبط با چشم پزشکی
 • روانپزشکی، روانشناسی
 • دندانپزشکی و ارائه خدمات دندانی
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با ارتوپد و ستون فقرات

آدرس: ایران، تهران، خیابان رسالت، خیابان هنگام، بالاتر از میدان الغدیر، کوچه یعقوب علی پور

شماره تماس: 02177445315

بخش های بهترین درمانگاه در ایران

بهترین درمانگاه در ایران دارای بخش های مختلفی می باشد که هر بخش به منظور ارائه خدمات متفاوتی ایجاد شده است و جمله بخش های موجود در بهترین درمانگاه در ایران عبارتند از:

 • اتاق معاینه
 • بخش داروخانه و آزمایشگاه
 • بخش گفتار درمانی
 • پزشک عمومی و پزشک متخصص
 • اورژانس
 • بخش دندانپزشکی
 • بخش تصویربرداری
 • تزریقات و پانسمان
 • رادیولوژی و سونوگرافی
 • بخش نوار قلب، اکو و تست ورزش
 • بخش بستری موقتی که کاملا تفکیک شده برای خانم ها و آقایان می باشد.
 • اتاق جراحی سرپایی
 • بخش اطفال
 • بخش زنان و مامایی
 • اتاق استریلیزاسیون مرکزی و اتاق کثیف

لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر کرج می باشید و جویای بهترین درمانگاه در کرج هستید، به شما توصیه می کنیم تا به مقاله ما با این عنوان مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

بخش های بهترین درمانگاه در ایران

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین درمانگاه در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و در جستجوی بهترین درمانگاه در تهران می باشید به سراغ مقاله ما بروید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا