پزشکان

بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز آشنا کنیم. پزشک شما اگر نتواند با توجه به نتایج به دست آمده از معاینات اولیه، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش و نوار قلب، بیماری قلبی شما را تشخیص دهد، آنژیوگرافی را به عنوان یک روش تشخیصی دقیق، تجویز و انجام خواهد داد. در واقع، این روش تشخیصی، بدون بررسی های دقیق اولیه، توسط بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز تجویز نخواهد شد. در صورتی که بعد از انجام آنژیوگرافی بیماری تشخیص داده شود، مراحل بعدی درمان انجام خواهد شد.

آنژیوگرافی و اهمیت آن

بهترین دکتر قلب در شیراز، جهت تشخیص ناهنجاری های قلب، آنژیوگرافی را تجویز می کند. آنژیوگرافی، فرایندی است شامل جستجوی نشانه های بیماری های قلبی – عروقی و بررسی هرگونه انسداد در رگ های خونی قلب. به بیان ساده تر، آنژیوگرافی یک نوع تصویربرداری است که با استفاده از اشعه ایکس و ماده رنگی معروف به حاجب، رگ های خونی بدن را قابل مشاهده می کند. این آزمایش در بخش رادیولوژی بیمارستان انجام می شود و معمولاً نیازی به بستری شدن نیست؛ مگر این که، بیمار به تشخیص بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز، نیاز به نظارت و مراقبت بیشتری داشته باشد.

آنژیوگرافی و اهمیت آن

با کمک آنژیوگرافی، بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز، می تواند دیواره های ضعیف شریان ها، برآمدگی های قلب مانند تومورها و آنوریسم ها را جستجو کند. همچنین، می تواند بررسی کند، آیا رسوبات چربی که منجر به تصلب شرایین می شود، در قلب وجود دارند یا خیر. علاوه بر این، آنژیوگرافی این امکان را برای پزشک فراهم می کند تا لخته خون یا آمبولی ریه را تشخیص دهد.

از سوی دیگر، تشخیص این که آیا عروق خونی قلب یا مغز و سایر اندام ها به طور غیر طبیعی باریک شده اند -وضعیتی که به عنوان تنگی عروق شناخته می شود- به وسیله آنژیوگرافی امکان پذیر است. از دیگر مواردی که بر اهمیت آنژیوگرافی تأکید می کند، شناسایی ناهنجاری های مادرزادی در کودکان است. انجام آنژیوگرافی ممکن است، حدود یک ساعت یا بیشتر طول بکشد.

انتخاب بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز

یافتن پزشکانی که آنژیوگرافی را انجام می دهند، کار ساده ای است؛ جستجو در صفحات وب، پیج های اینستاگرام و …، پرسش از دوستان و آشنایان، همه و همه می تواند لیستی از اسامی این پزشکان را در اختیار شما قرار دهند. اما، با توجه به حساسیت آنژیوگرافی و ظرافت های انجام آن، نیاز است درباره ی پزشک منتخب خود تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید، تا از درستی و دقت انجام این تست تشخیصی مطمئن شوید.

بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز، در مراکز معتبر دانشگاهی تحصیلات خود را گذرانده است و تجربه ی کافی را با سال ها فعالیت در حوزه ی قلب و عروق به دست آورده است. وی مهارت لازم را در انجام دقیق آنژیوگرافی دارد. نظرات مثبت بیمارانی که قبلا تحت معاینه و تشخیص بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز قرار گرفته اند، می تواند تضمینی بر کاربلدی و مجرب بودن وی باشد.

انتخاب بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز

هنگامی که به بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز مراجعه می کنید، وی تاریخچه ی پزشکی کامل و دقیقی را از شما دریافت و در مورد هرگونه آلرژی که ممکن است به آن مبتلا باشید، اطلاعاتی را کسب خواهد کرد. اگر در حال استفاده از دارو هستید، بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز، با توجه به دارویی که مصرف می کنید، ممکن است از شما بخواهد، قبل از انجام آنژیوگرافی مصرف آن را متوقف کنید. انجام معاینه ی فیزیکی و عمومی سلامت و انجام آزمایش خون در بهترین آزمایشگاه در شیراز، از دیگر اقدامات بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز است.

بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز، مراحل انجام آنژیوگرافی را به زبان ساده برای شما توضیح خواهد داد؛ او صبورانه به ابهامات ذهنی و هر سؤالی که باعث نگرانیتان می شود، پاسخ و دستورالعمل های لازم را به شما خواهد داد. همچنین، بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز در روز انجام آنژیوگرافی، برای شما  آرامبخش تجویز خواهد کرد تا با کاهش استرس، آرام شوید. بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز، به شما توصیه خواهد کرد حتما شخصی را به عنوان همراه در کنار خود داشته باشید، زیرا بعد از عمل نمی توانید رانندگی کنید.

توجه داشته باشید، با استفاده از نتایج آنژیوگرافی، امکان بررسی گزینه های درمانی برای شما و پزشکتان فراهم می شود؛ با توجه به نوع بیماری قلبی – عروقی ممکن است، یکی از روش های آنژیوپلاستی، جراحی درمانی مانند عمل قلب باز یا جراحی بای پس عروق و یا درمان داروئی برای رسیدن شما به سلامت و بهبود کامل، تجویز شود. در صورت ضرورت انجام آنژیوپلاستی بعد از تشخیص انسداد عروق با روش آنژیوگرافی، به بهترین دکتر آنژیوپلاستی در شیراز مراجعه کنید.

ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. در صورت عدم سکونت در شیراز، مطالعه مقاله بهترین دکتر آنژیوگرافی در کرج را از دست ندهید؛ زیرا، علاوه بر دسترسی به لیست بهترین پزشکان آنژیوگرافی در کرج، می توانید با انواع آنژیوگرافی نیز آشنا شوید.

دکتر کاووس جمالی

دکتر کاووس جمالی

دکتر کاووس جمالی، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی، به تحصیلات خود در مقطع تخصص در رشته بیماری های قلب و عروق ادامه داد؛ بعد از فارغ التحصیلی توانست با موفقیت مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان خود را اخذ کند. ایشان از اعضای سابق هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بوده اند و در حال حاضر، در شیراز مشغول به ارائه خدمات به مراجعین می باشد.

برخورداری از سال ها تجربه، دانش تخصصی و مهارت در انجام درمان های جراحی و غیر جراحی از ویژگی های ستودنی دکتر جمالی می باشد. ارائه ی مشاوره های دلسوزانه، تشخیص های بی نقص و در نهایت تضمین سلامت بیمار، اعتماد و رضایت مراجعین را تا سطح بالایی جلب نموده است. از این رو، دکتر کاووس جمالی یکی از پزشکان حرفه ای و دارای حسن شهرت در لیست بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز است.

خدمات

 • آنژیوپلاستی عروق مغز
 • آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، جاگذاری بالن و استنت
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های قلبی و عروقی
 • نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، هولتر ضربان قلب و فشار خون، تست ورزش و …

آدرس: استان فارس، شیراز، قصردشت، خیابان میرزای شیرازی، بعد از زیرگذر شاهد، بیمارستان کوثر

تلفن تماس: 09012714600- 07136141000

دکتر ساسان عفیفی

دکتر ساسان عفیفی

دکتر ساسان عفیفی، بعد از اتمام دوره ی دکترای پزشکی عمومی خود، توانست با موفقیت مقطع تخصص خود را به پایان رسانده و با مدرک دکترای تخصصی قلب و عروق فارغ التحصیل شود. سپس، با اخذ مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان، تحصیلات خود را به پایان رساند. وی در حال حاضر در شیراز مشغول به فعالیت می باشد.

سال ها تجربه ی درخشان طبابت، برخورداری از دانش تخصصی و تسلط در ارائه ی درمان های جراحی و غیر جراحی سبب شده است دکتر عفیفی در امر درمان بیماران قلب و عروق موفقیت های چشم گیری داشته باشند. ایشان با مشاوره های صبورانه، تشخیص های بی نقص و درمان های بی نظیر و در نظر گرفتن هزینه های منصفانه درمان، رضایت خاطر بیماران و مراجعین را جلب نموده است؛ بی شک، دکتر ساسان عفیفی یکی از پزشکان متعهد و کاربلد در لیست بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز است.

خدمات

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های قلب و عروق
 • آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، استنت کرونر، بالون بیماری های دریچه ای
 • اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، نوار قلب، هولتر فشارخون و ضربان قلب
 • درمان غیر جراحی بیماری ها و ناهنجاری های مادرزادی قلب و عروق

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان زند، بعد از خیابان هفت تیر (20 متری)، مجتمع پزشکان فارس، طبقه اول، واحد یک

تلفن تماس: 07132331151 – 09053216815

دکتر احسان بهرامعلی

دکتر احسان بهرامعلی

دکتر احسان بهرامعلی، بعد از اتمام دوره ی دکترای پزشکی عمومی در سال 1386 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به تحصیلات خود در مقطع تخصص بیماری های قلب و عروق ادامه داد و دوره ی دستیاری قلب و عروق را در مرکز قلب شهید رجایی تهران آغاز کرد. بعد از فارغ التحصیلی در مقطع تخصص از دانشگاه علوم پزشکی تهران، در سال 1390، در بیمارستان های بهمن، شرکت نفت، پیامبران، نیکان و کیان تهران به ارائه ی خدمات پزشکی مشغول شد. ایشان همچنین، دارای مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان می باشد.

وی، از اعضای هیئت علمی و استادیار در دانشگاه علوم پزشکی فسا (در سال 1391)، پایه گذار معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی فسا، بنیانگذار و هدایت کننده چندین پژوهش جمعیتی ملی در زمینه ی سکته های قلبی و نارسایی قلبی و … بوده است و در حال حاضر، عضو هیات علمی وابسته انستیتو تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ثبت دو اختراع شامل کیت های تشخیصی نوآورانه و دستگاه های مدرن مورد استفاده در اتاق عمل آنژیوگرافی از دیگر سوابق درخشان ایشان است.

تأسیس مرکز تحقیقات بیماری های غیر واگیر بنیاد قلب فارس با همکاری دکتر محمود تابنده از اقدامات اخیر دکتر بهرامعلی است. علاوه بر چاپ مقالات متعدد علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی، مهارت در درمان با برخورداری از دانش تخصصی و تکنیک های درمانی روز دنیا، تجربه ی با ارزش سال ها طبابت، مشاوره های دلسوزانه، تشخیص های دقیق و درمان های بی نقص، ضمن رعایت اخلاق و برخورد مناسب با مراجعین سبب شده است، دکتر احسان بهرامعلی یکی از پزشکان حرفه ای و محبوب در لیست بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز باشد.

خدمات

 • آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، جاگذاری بالن و استنت
 • اکوکاردیوگرافی، نوار قلب، تست ورزش، هولتر ضربان قلب و فشار خون
 • تشخیص و درمان ناهنجاری ها و بیماری های قلبی و عروقی مادرزادی
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های قلبی و عروقی: سکته قلبی، نارسایی قلبی و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان میرزای شیرازی، بعد از زیرگذر شاهد، بیمارستان کوثر

تلفن تماس: 07136141000 – 07136141013

دکتر محمدحسین نیکو

دکتر محمدحسین نیکو

دکتر محمدحسین نیکو، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، توانست با موفقیت مدرک دکترای تخصصی بیماری های قلب و عروق خود را دریافت کند. سپس، مدرک فلوشیپ پیس میکر و الکتروفیزیولوژی بالینی قلب را کسب نمود. وی دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رئیس بخش الکتروفیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز است. ایشان در حال حاضر، در شیراز مشغول به ارائه ی خدمات پزشکی در حوزه ی قلب و عروق می باشد.

مهارت در اجرای تکنیک های نوین درمانی، برخورداری از دانش تخصصی و سابقه ی درخشان سال ها فعالیت پزشکی سبب شده است بیماران و مراجعین دکتر نیکو، همواره با آرامش خاطر و رضایت، روند درمان خود را طی کنند. مشاوره های دقیق و تشخیص های بی نظیر ایشان، در کنار رعایت اصول اخلاق حرفه ای و هزینه های درمانی منصفانه از ویژگی هایی است که سبب شده است، نام دکتر محمدحسین نیکو در لیست بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز قرار گیرد.

خدمات

 • آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، اکوکاردیوگرافی
 • تعبیه و آنالیز پیس میکر و ICD (باطری قلبی)
 • نوار قلب، تست ورزش، هولترمانیتورینگ فشارخون و ریتم قلب
 • درمان بیماری های وریدی: تعبیه استنت، اسکلروتراپی، درمان لیزر اندوواسکولار و …
 • تشخیص و درمان بیماری های قلب و عروق: سنکوپ قلبی، آندوکاردیت، پریکاردیت و …

آدرس: استان فارس، شیراز، بلوار نیایش، ساختمان پزشکی نیایش، طبقه سوم، واحد 304

تلفن تماس: 07136540078

دکتر غلام عباس ولی زاده

دکتر غلام عباس ولی زاده

دکتر غلام عباس ولی زاده، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، با گذراندن دوره ی تخصص در رشته ی بیماری های قلب و عروق، موفق به دریافت مدرک دکترای تخصصی شد. سپس، توانست مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان خود را اخذ کند. ایشان از اعضای سابق هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بوده و در حال حاضر، در شهر شیراز مشغول به فعالیت می باشند.

بیش از 22 سال تجربه ی درخشان پزشکی، برخورداری از دانش تخصصی، مهارت در ارائه درمان های مدرن و بی نظیر، در نظر گرفتن هزینه های منصفانه درمانی و ارائه ی مشاوره های دلسوزانه از ویژگی هایی است که سبب جلب اطمینان و رضایت مراجعین ایشان شده است. از این رو، نام دکتر غلام عباس ولی زاده، به عنوان یکی از پزشکان و معتبر و دارای حسن شهرت در لیست بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز آمده است.

خدمات

 • آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، تعبیه استنت و بالون
 • اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، نوار قلب، هولتر فشارخون و ضربان قلب و …
 • تشخیص و درمان بیماری های مادرزادی قلب و عروق با روش های غیر جراحی
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های قلبی و عروقی: بیماری دریچه قلب، نارسایی قلبی و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، حد فاصل بیست متری و صورتگر، نبش کوچه 43، ساختمان پزشکان فارس، طبقه سوم

تلفن تماس: 09172180247

دکتر سید مجتبی حسینی

دکتر سید مجتبی حسینی

دکتر سید مجتبی حسینی، بعد از گذراندن دوره ی دکترای پزشکی عمومی، مجددا به تحصیلات خود ادامه داد و در رشته ی بیماری های قلب و عروق مدرک دکترای تخصصی خود را اخذ کرد. سپس، توانست با موفقیت مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان خود را دریافت نماید. وی در حال حاضر، در شیراز مشغول به ارائه ی خدمات پزشکی به مراجعین می باشد.

تجربه ی ارزشمند سال ها طبابت، برخورداری از دانش روز و مهارت در اجرای تکنیک های جدید درمان از ویژگی هایی است که موجب ارائه درمان های بی نظیر و جلب اطمینان و رضایت مراجعین و بیماران شده است؛ از سوی دیگر ارائه ی مشاوره های دلسوزانه، برخورد مناسب با بیمار و هزینه های منصفانه درمان از دیگر مواردی است که سبب شد، نام دکتر سید مجتبی حسینی به عنوان یکی از پزشکان متعهد و خوشنام در لیست بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز قرار گیرد.

خدمات

 • تشخیص و درمان بیماری های مادرزادی قلبی و عروقی
 • آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، جاگذاری و تعبیه استنت و بالون
 • تست ورزش، هولتر ضربان قلب و فشارخون، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و …
 • درمان انواع بیماری های قلب و عروق: دریچه قلب، نارسایی قلبی، حمله قلبی و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، نبش بیست متری، ساختمان پزشکی شیراز

تلفن تماس: 07132360957

دکتر مصطفی فتاحی مفرد

دکتر مصطفی فتاحی مفرد

دکتر مصطفی فتاحی مفرد، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی، به تحصیلات خود در مقطع تخصص و در رشته ی بیماری های قلب و عروق ادامه داد و بعد از اخذ مدرک دکترای تخصصی، توانست با مدرک فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان، تحصیلات خود را به اتمام برساند. وی در حال حاضر، در شیراز مشغول به ارائه ی خدمات به مراجعین می باشد.

برخورداری از سال ها تجربه ی پربار پزشکی، تسلط بر دانش تخصصی و ارائه ی روش های درمانی نوین و استاندارد، برخورد مناسب و اخلاقی با مراجعین و ارائه ی مشاوره های صبورانه به بیماران سبب شده است، دکتر مصطفی فتاحی مفرد، با درمان های بی نظیر خود، رضایت و اعتماد مراجعین را جلب نموده و به عنوان یکی از پزشکان حرفه ای و متعهد در لیست بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز شناخته شوند.

خدمات

 • بستن سوراخ های درون قلبی بدون نیاز به جراحی
 • کارگذاری دریچه مصنوعی ایورت بدون نیاز به جراحی
 • درمان ناهنجاری های مادرزادی قلب و عروق با روش غیر جراحی
 • اکوکاردیوگرافی، نوار قلب، تست ورزش، هولتر فشار خون و ضربان قلب
 • آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی عروق قلب و غیر قلبی، جاگذاری استنت و بالون
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های قلبی و عروقی: نارسایی قلبی، حمله قلبی و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، حد فاصل فلسطین (باغ شاه) و هفت تیر (بیست متری)، جنب مبل زیبا، ساختمان آراد، طبقه دوم

تلفن تماس: 09172030501

آنژیوگرافی چگونه انجام می شود؟

آنژیوگرافی به عنوان یکی از روش های تصویربرداری و تست های تشخیصی شناخته می شود. دقت و صحت انجام آن می تواند نتایج مهمی را برای تشخیص انواع بیماری های قلبی و عروقی در اختیار پزشکان قرار دهد. هنگامی که بیمار لباس یا گان جراحی را پوشید، باید بی حرکت دراز بکشد. وی باید کاملا آرام بماند؛ البته، لازم به ذکر است که می توان از بیهوشی عمومی برای کودکان استفاده کرد.

سپس، بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز، برای جلوگیری از درد و آسیب، از بی حسی موضعی استفاده کرده و  ناحیه ی کوچکی روی یک سرخرگ، معمولاً روی مچ دست یا کشاله ران را بریده و یک لوله کاتتر، که لوله ای نازک و انعطاف پذیر است، به داخل شریان وارد می کند. انجام آنژیوگرافی از ناحیه ی دست نسبت به ران، ضمن احساس راحتی بیشتر بیمار، خطر کمتری دارد؛ اما، مهارت بالایی لازم است که بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز از آن برخوردار است.

آنژیوگرافی چگونه انجام می شود؟

هنگام ورود کاتتر، اگر چه مقداری فشار و درد وجود دارد؛ اما، این مرحله هیچ ناراحتی قابل توجهی ایجاد نمی کند. در مرحله ی بعد، یک ماده ی حاجب، مانند یک ماده ی رنگی، به داخل کاتتر وارد می شود. ممکن است بیمار در این مرحله احساس گرما و برافروختگی کند. سپس، همان طور که ماده ی رنگی در شریان ها جریان می یابد، تصاویری برای مشاهده و بررسی هرگونه انسداد یا ناهنجاری که به وسیله رنگ موجود در شریان ها، مشخص شده است، گرفته و ثبت می شود.

در واقع، این ماده رنگی -معمولا ماده ید- با اشعه ی ایکس قابل دیدن است؛ در نتیجه، اشعه ی ایکس، تصویربرداری از عروق را با جریان یافتن ماده ی رنگی، امکان پذیر می کند. آنژیوگرافی به بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز این امکان را می دهد تا روند جریان خون در قلب را به وضوح ببینند تا مشکلات مربوط به عروق کرونر را تشخیص دهد. پس از برداشتن کاتتر، بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز برای توقف فرایند آنژیوگرافی، فشار خفیفی وارد و محل بریدگی را پانسمان  می کند؛ نیازی به بخیه نیست.

مراقبت های بعد از انجام آنژیوگرافی

بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز، معمولا برای جلوگیری از خونریزی ناشی از بریدگی، توصیه می کند تا چند روز آینده از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید؛ همچنین، مقدار زیادی آب بنوشید تا رنگ ماده کنتراست زا، از طریق کلیه و ادرار، از بدن شما دفع شود. پس از اتمام آنژیوگرافی، در صورت مساعد بودن و تثبیت وضعیت شما، به تشخیص و صلاح دید بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز، به خانه خواهید رفت تا استراحت کنید.

مراقبت های بعد از انجام آنژیوگرافی

دریافت نتیجه آنژیوگرافی ممکن است چند روز طول بکشد؛ گاهی به دلیل پیچیدگی وضعیت بیمار و گاهی به علت تعداد زیاد بیماران. صبور باشید و منتظر بمانید تا با نتایج به دست آمده از آنژیوگرافی، از وضعیت دقیق قلب خود مطلع شوید، سپس، با خیالی آسوده به انجام فعالیت های روزمره خود بپردازید.

کلام آخر

بیماری های قلبی، به ویژه انسداد عروق کرونر از علل اصلی مرگ و میر در ایران می باشد. تغییر در سبک زندگی، افزایش وزن و کم تحرکی، افراد را مستعد ابتلا به بیماری های قلبی می کند. آنژیوگرافی یکی از روش های تشخیصی مهم در بیماری های قلب و عروق است و با فراهم آوردن امکان تشخیص به موقع، جان عده ی زیادی را نجات داده است. چنانچه تنگی یا انسدادی در رگ ها و عروق شما وجود داشته باشد، با استفاده از روش آنژیوگرافی قابل تشخیص خواهد بود و امکان برنامه ریزی درمانی دقیق را فراهم خواهد کرد.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین دکتر آنژیوگرافی در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.7/5 - (13 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا