پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج در سال 1401 (لیست بهترین ها)❤️

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج آشنا کنیم؛ امروزه داشتن زاویه صورت یا به عبارتی خط فک مشخص نشانه ی سلامت، زیبایی و تناسب در چهره است. در هر سنی، فک مشخص و صورت زاویه دار، کمک می کند، جوان تر به نظر برسید. اگر با وجود رژیم غذایی و ورزش برای به دست آوردن خط فک دلخواهتان تلاش کرده اید، اما به نتیجه نرسیده اید، یا فک و پوست شلی دارید که خط فک شما را می پوشاند و یا علی رغم داشتن تناسب اندام، صورت شما تناسب و زاویه مناسب را ندارد، نگران نباشید؛ به لطف روش های زیبایی مدرن و جدید، گزینه های جراحی و غیر جراحی متعددی برای رسیدن به رؤیاهایتان در اختیار دارید.

زاویه سازی صورت چیست؟

خط فک، یکی از مهم ترین ویژگی های صورت در جوانی و همچنین در افراد بالغ است. در واقع، ما اغلب حتی بدون آن که بدانیم، متوجه خط فک و زاویه ی صورت افراد می شویم، مخصوصا زمانی که مستقیما به صورت آن ها نگاه می کنیم. خط فک “شکل” و “زاویه” صورت را تشکیل می دهد، خواه صورت به شکل بیضی باشد، یا گرد و یا … . هنگامی که به چهره ی فردی نگاه می کنید، چشم ها، به طور طبیعی و ناخودآگاه، انحنای صورت فرد مقابل را دنبال می کنند؛ از این رو، برای داشتن چهره ای جذاب، یک خط فک ساختار یافته و مناسب، ضروری است. افرادی که چانه ی کوچک، صورت گرد توپر و یا غبغب دارند، فاقد خط فک می باشند.

به طور کلی، خط فک از سه بخش تشکیل شده است: قسمت جلویی فک که “چانه” نامیده می شود. قسمت میانی فک که “بدنه” نامیده می شود و شامل تکیه گاه دندان ها است و پشت فک که به آن “زاویه فک” یا “راموس” می گویند. ممکن است شما، در یک یا همه این نواحی دچار اختلال یا نقصان باشید؛ جهت اصلاح صحیح خط فک، همه این نواحی باید از نظر ساختار و آناتومی طبیعی به نظر برسند.

زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی صورت، شامل تمام اقداماتی می شود که به منظور رفع ناهنجاری ها و اختلالات در ناحیه ی صورت و فک، تقویت انحنا و زاویه دهی به صورت انجام می شود؛ این ناهنجاری ها و عدم تعادل ممکن است در اثر تصادف، چاقی، افزایش سن یا به صورت مادرزادی به وجود آمده باشند. از این رو، روش های زاویه سازی فک و صورت با ایجاد تناسب و تعادل در چهره شما، زیبایی را برایتان به ارمغان می آورند.

انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج

اگر تصمیم به انجام زاویه سازی صورت دارید، در ابتدا باید با یک پزشک مجرب و دارای صلاحیت مشورت کنید تا از بین روش های مختلف زاویه سازی با توجه به آناتومی صورت و خصوصیات چهره ی شما و همچنین، انتظارات و ایده آل هایی که از انجام زاویه سازی صورت دارید، بهترین شیوه را به کار گیرد. معمولا، ایجاد زاویه 120 – 130 درجه در خط فک زنان و کمتر از آن برای مردان جهت افزایش تناسب و جذابیت در چهره، در نظر گرفته می شود. البته، موضوع به همین جا ختم نمی شود و برخی افراد زاویه های تندتر را می پسندند؛ زیرا فاکتورها و استانداردهای زیبایی دائما تعریف جدیدی پیدا می کنند.

از سوی دیگر، پیدا کردن بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج معیار مهمی در رسیدن به نتیجه ی دلخواه محسوب می شود. شما می توانید با جستجو در صفحات وب یا از طریق سایت های مختلف معرفی پزشکان برتر مانند جراحتو، به لیستی از بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج دست پیدا کنید. همچنین، می توانید با توجه به توصیه ی دوستان و افرادی که به بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج مراجعه و نتایج مثبت و رضایت بخشی را از درمان خود، دریافت کرده اند، برای انتخابی مطمئن اقدام کنید.

انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج

فراموش نکنید، بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، باید دارای مدارک معتبر دانشگاهی و مجوزهای قانونی فعالیت مانند پروانه نظام پزشکی و … باشد. وی همچنین، از تجربه ای بالا و سابقه ای درخشان برخوردار است. معمولا، بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، در بهترین کلینیک زیبایی در کرج خدمات خود را ارائه می دهد. او به شما مشاوره ای دقیق ارائه خواهد داد و مزایا و معایب هر روش برای ایجاد زاویه مناسب در چهره ی شما را شرح خواهد داد. می توانید از بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج بخواهید نمونه کارهای خود را به شما نشان دهد تا نسبت به تصمیم خود، اطمینان بیشتری پیدا کنید.

برخورد مناسب و اخلاقی بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج سبب می شود، بدون هیچ نگرانی، تمام سؤالاتی که ذهنتان را به خود مشغول داشته، از او بپرسید، تا ابهامی باقی نماند. سپس، پزشک با بررسی سوابق پزشکی و آناتومی صورت شما یکی از روش های جراحی زیبایی یا روش های غیر جراحی مانند تزریق چربی یا ژل و … را تجویز خواهد کرد. در صورت تجویز روش های جراحی زاویه سازی صورت مانند جراحی غبغب، پروتز چانه و … بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، ممکن است از روش های تصویربرداری برای آنالیز دقیق ساختار صورت شما استفاده کند.

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، شما را از هزینه های روش انتخابی، آگاه خواهد کرد و دستورالعمل های لازم قبل و بعد از انجام روش موردنظر را برای دستیابی به نتایج ماندگار در اختیارتان خواهد گذاشت. ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. در صورت عدم سکونت در کرج، مطالعه ی مقاله بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران را به شما پیشنهاد می کنیم.

دکتر الهه فروتن

دکتر الهه فروتن

دکتر الهه فروتن، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با موفقیت توانست در مقطع تخصص، مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود را در سال 1392 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ نماید. وی در حال حاضر در شهر کرج مشغول به فعالیت می باشد. برخورداری از دانش تخصصی و تجربه ی سال ها طبابت سبب شده است، با ارائه ی مشاوره های دلسوزانه و راهکارهای درمانی نوین و مؤثر، به سطح بالایی از رضایتمندی در بین مراجعین دست پیدا کند. از این رو، دکتر الهه فروتن، یکی از متعهدترین و با اخلاق ترین پزشکان، در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج هستند.

خدمات

 • جراحی های ترمیمی: فتق، بواسیر، کیسه صفرا و …
 • جراحی های ترمیمی: بازسازی سینه، عمل اسکار و ترمیم جای اسکار و انواع زخم ها و …
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس، فیلر، چربی و PRP جهت زاویه سازی صورت، بزرگ کردن لب و …
 • جراحی زیبایی سینه: پروتز سینه، لیفت سینه، کوچک کردن سینه آقایان، اصلاح فرورفتگی نوک سینه و …
 • جراحی زیبایی اندام ها: باسن، ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، لیفت ران، براکیوپلاستی، مینی لیفت ران و …
 • جراحی زیبایی صورت: جراحی زیبایی فک و گونه، زاویه سازی صورت، لیفت صورت، لیفت ابرو و پیشانی و …

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، کوچه سالیان، ساختمان پزشکان آترا، طبقه اول

تلفن تماس: 02634472036

دکتر امید نامداری

دکتر امید نامداری

بعد از اتمام تحصیلات خود در دوره ی دکترای پزشکی عمومی، توانست در سال 1389، از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در مقطع تخصص جراحی عمومی با موفقیت فارغ التحصیل شود. وی علاوه بر طبابت در زمینه تحقیق و پژوهش نیز فعال بوده و مقالات متعددی با موضوع بررسی میزان اثربخشی کرایو اعصاب ایلیواینگوینال و ایلیوهایپوگاستریک بر میزان کاهش درد پس از عمل جراحی های اینگوینال منتشر کرده است. برخورداری از دانش تخصصی و علم روز، تسلط بر تکنیک های نوین درمانی و جراحی، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه، هزینه های منصفانه درمان و … حاصل بیش از 18 سال فعالیت درخشان ایشان در حوزه ی پزشکی  و جراحی است؛ بی شک، دکتر امید نامداری، یکی از برترین های لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج هستند.

خدمات

 • انواع تزریقات زیبایی: تزریق بوتاکس، ژل، فیلر و …
 • جراحی زیبایی سینه: لیفت سینه، کوچک کردن سینه، پروتز سینه و …
 • جراحی های درمانی و ترمیمی: جراحی بواسیر، فتق، ترمیم زخم، اسکار و …
 • جراحی زیبایی اندام ها: ابدومینوپلاستی، جراحی زیبایی باسن، ران ها، لیپوساکشن، لیپوماتیک و …
 • جراحی زیبایی صورت: زاویه سازی صورت، جراحی زیبایی گونه، گوش، پلک، لیفت صورت، لیپوساکشن چانه و گردن، لیفت لب و …

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، جنب هلال احمر، ساختمان پزشکان نور، طبقه پنجم، واحد 18

تلفن تماس: 02634491960

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی، بعد از فارغ التحصیلی در دوره ی دکترای پزشکی عمومی، به تحصیلات خود در مقطع تخصص ادامه داد و توانست مدرک دکترای تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن خود را دریافت کند. ایشان همچنین، دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک بینی و صورت و عضو رسمی انجمن راینولوژی ایران هستند. ارائه ی مشاوره های دلسوزانه، درمان های بی نظیر و بی نقص جراحی، که حاصل سال ها تجربه ی پربار پزشکی و تسلط بر دانش تخصصی است، سبب شده دکتر حامد عباسی، به میزان بالای رضایتمندی در بین مراجعین و بیماران خود دست پیدا کند؛ از این رو، نام ایشان در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج قرار گرفته است.

خدمات

 • جوانسازی صورت با انواع تزریق زیبایی بوتاکس، ژل، چربی و …
 • جراحی زیبایی صورت: زاویه سازی صورت، جراحی پلک، چانه، بینی و …
 • جراحی ترمیمی و درمانی: ترمیم پرده گوش، لاله گوش، جا انداختن بینی شکسته و …

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به چهارراه طالقانی، ساختمان امید

تلفن تماس: 02632265551

دکتر مسعود مهاجر

دکتر مسعود مهاجر

بعد از فارغ التحصیلی در مقطع دکترای پزشکی عمومی، در سال 1374 از دانشگاه علوم پزشکی کاشان، توانست با موفقیت در دوره ی تخصص پذیرفته شود و در نهایت مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود را در سال 1383، از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ نماید. وی در حال حاضر، در شهر کرج مشغول به ارائه ی خدمات پزشکی و جراحی به مراجعین می باشد.

بیش از 28 سال سابقه ی درخشان کاری، بهره مندی از دانش تخصصی روز، ارائه راهکارهای درمانی نوین و تکنیک های پیشرفته جراحی و از همه مهم تر برخورد اخلاقی و مناسب با بیماران و مراجعین در ارائه ی مشاوره های علمی و صبورانه، سطح بالای رضایتمندی در بین مراجعین ایشان را سبب شده است. از این رو، نام دکتر مسعود مهاجر، به عنوان یکی از پزشکان خوشنام و کارآزموده در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج می درخشد.

خدمات

 • انواع تزریقات زیبایی: تزریق ژل، بوتاکس، فیلر و …
 • جراحی زیبایی سینه و اندام ها: پروتز سینه، کوچک کردن سینه، لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی و …
 • جراحی زیبایی صورت: زاویه دار کردن صورت با تزریق چربی، لیپوساکشن غبغب، بلفاروپلاستی و …
 • جراحی های ترمیمی و درمانی: بازسازی سینه، لاپاراسکوپی، جراحی کیسه صفرا، فتق، دستگاه گوارش و …

آدرس: استان البرز، کرج، عظیمیه، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه هشتم

تلفن تماس: 026332532986

دکتر محمد ابراهیمی

دکتر محمد ابراهیمی

دکتر محمد ابراهیمی، بعد از پایان تحصیلات در مقطع دکترای پزشکی عمومی، در رشته ی جراحی عمومی موفق به دریافت مدرک دکترای تخصصی شد. سپس، با قبولی در آزمون فوق تخصص در رشته ی جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، توانست با موفقیت مدرک دکترای فوق تخصصی خود را دریافت کند. علاوه بر این، ایشان دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستند.

وی در حال حاضر، در کرج و تهران مشغول به ارائه ی خدمات پزشکی زیبایی و درمانی به مراجعین می باشد. برخورداری از دانش تخصصی و مهارت در ارائه ی راهکارهای نوین جراحی با استفاده از تجهیزات پیشرفته، در کنار تجربه ی سال ها طبابت سبب شده است، دکتر محمد ابراهیمی با درمانی های بی نظیر خود یکی از برترین و مجرب ترین پزشکان در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج باشند.

خدمات

 • جراحی زیبایی سینه: ماموپلاستی، پروتز سینه، لیفت سینه و …
 • جوانسازی و زاویه دار کردن صورت با تزریقات زیبایی ژل، بوتاکس، فیلر و …
 • جراحی زیبایی اندام ها: لیپوساکشن، لیپوماتیک، جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی) و …
 • جراحی زیبایی صورت: زاویه سازی صورت، کاشت پروتز چانه و گونه، جراحی زیبایی گوش، پلک، جراحی بینی و …

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، کنار زیر گذر، ساختمان حکیم، طبقه اول

تلفن تماس: 02632219153

دکتر شکوه شاهمرادی

دکتر شکوه شاهمرادی

دکتر شکوه شاهمرادی، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، از دانشگاه علوم پزشکی شهید بابایی قزوین در سال 1388، با موفقیت مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود را دریافت نمود. وی در حال حاضر، در شهر کرج مشغول به ارائه ی خدمات پزشکی و جراحی به مراجعین می باشد. برخورداری از دانش روز و تسلط بر روش های نوین درمانی و جراحی، در کنار بیش از 20 سال تجربه ی درخشان کاری، ارائه ی مشاوره های دقیق و هزینه های درمان منصفانه همه از ویژگی هایی است که سبب شده است، دکتر شکوه شاهمرادی را به عنوان یکی از پزشکان خوشنام و حرفه ای در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج معرفی کنیم.

خدمات

 • انواع تزریقات زیبایی: فیلر، بوتاکس، چربی و …
 • جراحی ترمیمی و درمانی: ترمیم جای اسکار و زخم، بازسازی سینه، هموروئید، کیسه صفرا و …
 • جراحی زیبایی اندام ها: جراحی زیبایی باسن، بازو، پیکرتراشی، لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی و …
 • جراحی زیبایی سینه: لیفت سینه، پروتز سینه، اصلاح فرورفتگی نوک سینه، کوچک کردن سینه و …
 • جراحی های زیبایی صورت: زاویه سازی صورت، بلفاروپلاستی، لیپوساکشن چانه و گردن، لیفت صورت و …

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی جنوبی، کوی گل ها، بنای ماندگار، واحد 303

تلفن تماس: 02632264564 – 02632264801

دکتر مسعود حقانی راد

دکتر مسعود حقانی راد

دکتر مسعود حقانی راد، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی در کشور فیلیپین، دکترای تخصصی خود را نیز در دانشگاه فیلیپین گذراند و موفق به فارغ التحصیلی در رشته تخصصی جراحی عمومی شد. بعد از بازگشت به ایران، در رشته ی جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در مقطع تخصص به تحصیل پرداخت و با موفقیت فارغ التحصیل شد. ایشان همچنین، دارای مدرک دوره ی تکمیلی Observership در رشته ی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه میامی آمریکا هستند.

بهره مندی از علم روز و مهارت در ارائه ی جراحی های درمانی و زیبایی رضایتبخش، در کنار تجربه ی بیش از 34 سال فعالیت پزشکی، رعایت اصول اخلاقی در برخورد با بیماران و ارائه ی مشاوره های دلسوزانه از دیگر ویژگی های قابل تحسین دکتر مسعود حقانی راد است؛ بی شک، وی یکی از پزشکان خوشنام و مورد اعتماد در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج می باشند.

خدمات

 • پاکسازی و جوانسازی پوست: پیلینگ، میکرودرم، میکروبیلدینگ و …
 • درمان بیماری های مو و ناخن: ریزش مو، کچلی، کاشت ابرو، مو و …
 • درمان بیماری های پوستی: انواع عفونت ها، حساسیت ها، آکنه، خال و …
 • انجام تزریقات زیبایی: بوتاکس، چربی، فیلر برای لب، گونه و زاویه سازی صورت
 • جراحی های زیبایی صورت: زاویه سازی صورت، پروتز چانه، لب، گونه، بلفاروپلاستی و…
 • جراحی زیبایی اندام ها  و سینه: ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، ماموپلاستی، پروتز سینه و …

آدرس: استان البرز، کرج، میدان شهدا، به سمت چهارراه طالقانی، بعد از شیرینی فروشی رضا، جنب بانک گردشگری، ساختمان پزشکان مهر

تلفن تماس: 02632244111 – 02632221487

روش های جراحی زاویه سازی صورت

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، به شما توضیح خواهد داد که روش های جراحی نتایج دائمی دارند و غیرقابل برگشت هستند؛ همچنین، دوران نقاهت بیشتر، عوارض احتمالی و هزینه های بیشتری را نیز شامل می شوند. برخی از رایج ترین این روش ها عبارتند از:

 • پروتز گونه: در این روش از ایمپلنت ها یا پروتزها برای برجسته کردن گونه ها استفاده می شود تا صورت تناسب بیشتر و زاویه زیباتری پیدا کند.
 • لیفت گردن: جهت اصلاح و ترمیم پوست و چربی های اضافه گردن از این روش استفاده می شود. این روش معمولا با رفع غبغب و جراحی چانه همزمان انجام می شود تا زیبایی و تناسب چهره را افزایش دهد.
 • بوکال فت: در این روش بافت های چربی اضافه (به ویژه در صورت های گرد و پر) از طریق برشی که در دهان داده می شود، از ناحیه ی گونه ها یا لپ ها خارج و تخلیه می شود و در نهایت، زاویه ی فک را مشخص تر خواهد کرد.

روش های جراحی زاویه سازی صورت

 • جراحی غبغب: در این روش با توجه به جنس پوست و حالت کشسانی آن، بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج تصمیم می گیرد با یکی از تکنیک های لیپوساکشن و یا تکنیک مینی لیفت، غبغب را از بین ببرد. در روش لیپوساکشن در صورت شل بودن پوست، لیفت گردن نیز همزمان انجام می شود.
 • ژینوپلاستی: در این روش با استفاده از جراحی در ساختار استخوان چانه تغییراتی ایجاد می شود، در افرادی که چانه عقب رفته یا کوچک باشد، استخوان به سمت جلو و در افرادی که چانه آن ها بیش از حد جلو آمده باشد، با برداشتن بخشی از استخوان، زاویه و هارمونی مناسب در صورت ایجاد می شود.

روش های غیر جراحی زاویه سازی صورت

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، به شما خواهد گفت نتایج حاصل از روش های غیر جراحی فوری بوده اما، دائمی نیستند؛ همچنین، نسبت به روش های جراحی زیبایی دوران نقاهت، عوارض و هزینه کمتری دارند. معمولا هر شش ماه یک بار نیاز به ترمیم و تزریق مجدد وجود دارد تا اثرات آن ها را ماندگارتر کرد.

 • زاویه سازی صورت با نخ: در این روش علاوه بر جوانسازی پوست، به دلیل ورود نخ های جذبی با سوزن های مخصوص زیر پوست و کشیدن آن، زاویه مناسب در چهره به وجود می آید.
 • زاویه سازی صورت با تزریق فیلر و ژل: تزریق ژل یا فیلر علاوه بر خاصیت جوانسازی، می توانند با پر کردن نواحی موردنظر در صورت، خط فک را مشخص تر کرده و زاویه مناسب را به وجود آورند.

روش های غیر جراحی زاویه سازی صورت

 • زاویه سازی صورت با تزریق بوتاکس: با استفاده از تزریق بوتاکس خط فک را نازک کرده و حجم عضلات ماستر (عضلات جویدن)، به علت خاصیت فلج کنندگی بوتاکس، کاهش می یابد. در نتیجه فک و چانه به حالت دلخواه و کشیده نزدیک شده و زاویه سازی دلخواه اتفاق می افتد.
 • زاویه سازی صورت با تزریق چربی: با استفاده از تزریق چربی در قسمت هایی که خالی است و حالتی گرد به صورت داده اند، زاویه مناسب ایجاد می شود. از آن جایی که از چربی بدن خود شما (ناحیه ی شکم، باسن و …)، برای تزریق استفاده می شود، به دلیل سازگاری با بدن، بروز عوارض نادر است. ماندگاری نتایج این روش به دلیل وجود بافت زنده در چربی، سال ها و حتی در برخی افراد دائمی است.

کلام آخر

معیارهای زیبایی در طول زمان دائما در حال تغییر هستند. امروزه داشتن صورت قلبی یا V شکل برای خانم ها و فک برجسته برای آقایان از نشانه های جذابیت و زیبایی محسوب می شود. از این رو، بسیاری از افراد تمایل دارند به هر نحوی صورت و چهره ی خود را با معیارهای پذیرفته شده تطابق دهند. اگر شما نیز قصد دارید تا انحنا و زاویه صورت خود را بهبود داده و تقویت کنید، برای دریافت نتایج رضایتبخش با بالاترین ماندگاری، به پزشکان واجد شرایط و دارای مجوز فعالیت مراجعه کنید.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (19 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا