پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج آشنا کنیم؛ امروزه داشتن زاویه صورت یا به عبارتی خط فک مشخص نشانه ی سلامت، زیبایی و تناسب در چهره است. در هر سنی، فک مشخص و صورت زاویه دار، کمک می کند، جوان تر به نظر برسید. اگر با وجود رژیم غذایی و ورزش برای به دست آوردن خط فک دلخواهتان تلاش کرده اید، اما به نتیجه نرسیده اید، یا فک و پوست شلی دارید که خط فک شما را می پوشاند و یا علی رغم داشتن تناسب اندام، صورت شما تناسب و زاویه مناسب را ندارد، نگران نباشید؛ به لطف روش های زیبایی مدرن و جدید، گزینه های جراحی و غیر جراحی متعددی برای رسیدن به رؤیاهایتان در اختیار دارید.

زاویه سازی صورت چیست؟

خط فک، یکی از مهم ترین ویژگی های صورت در جوانی و همچنین در افراد بالغ است. در واقع، ما اغلب حتی بدون آن که بدانیم، متوجه خط فک و زاویه ی صورت افراد می شویم، مخصوصا زمانی که مستقیما به صورت آن ها نگاه می کنیم. خط فک “شکل” و “زاویه” صورت را تشکیل می دهد، خواه صورت به شکل بیضی باشد، یا گرد و یا … . هنگامی که به چهره ی فردی نگاه می کنید، چشم ها، به طور طبیعی و ناخودآگاه، انحنای صورت فرد مقابل را دنبال می کنند؛ از این رو، برای داشتن چهره ای جذاب، یک خط فک ساختار یافته و مناسب، ضروری است. افرادی که چانه ی کوچک، صورت گرد توپر و یا غبغب دارند، فاقد خط فک می باشند.

به طور کلی، خط فک از سه بخش تشکیل شده است: قسمت جلویی فک که “چانه” نامیده می شود. قسمت میانی فک که “بدنه” نامیده می شود و شامل تکیه گاه دندان ها است و پشت فک که به آن “زاویه فک” یا “راموس” می گویند. ممکن است شما، در یک یا همه این نواحی دچار اختلال یا نقصان باشید؛ جهت اصلاح صحیح خط فک، همه این نواحی باید از نظر ساختار و آناتومی طبیعی به نظر برسند.

زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی صورت، شامل تمام اقداماتی می شود که به منظور رفع ناهنجاری ها و اختلالات در ناحیه ی صورت و فک، تقویت انحنا و زاویه دهی به صورت انجام می شود؛ این ناهنجاری ها و عدم تعادل ممکن است در اثر تصادف، چاقی، افزایش سن یا به صورت مادرزادی به وجود آمده باشند. از این رو، روش های زاویه سازی فک و صورت با ایجاد تناسب و تعادل در چهره شما، زیبایی را برایتان به ارمغان می آورند.

انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج

اگر تصمیم به انجام زاویه سازی صورت دارید، در ابتدا باید با یک پزشک مجرب و دارای صلاحیت مشورت کنید تا از بین روش های مختلف زاویه سازی با توجه به آناتومی صورت و خصوصیات چهره ی شما و همچنین، انتظارات و ایده آل هایی که از انجام زاویه سازی صورت دارید، بهترین شیوه را به کار گیرد. معمولا، ایجاد زاویه 120 – 130 درجه در خط فک زنان و کمتر از آن برای مردان جهت افزایش تناسب و جذابیت در چهره، در نظر گرفته می شود. البته، موضوع به همین جا ختم نمی شود و برخی افراد زاویه های تندتر را می پسندند؛ زیرا فاکتورها و استانداردهای زیبایی دائما تعریف جدیدی پیدا می کنند.

از سوی دیگر، پیدا کردن بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج معیار مهمی در رسیدن به نتیجه ی دلخواه محسوب می شود. شما می توانید با جستجو در صفحات وب یا از طریق سایت های مختلف معرفی پزشکان برتر مانند جراحتو، به لیستی از بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج دست پیدا کنید. همچنین، می توانید با توجه به توصیه ی دوستان و افرادی که به بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج مراجعه و نتایج مثبت و رضایت بخشی را از درمان خود، دریافت کرده اند، برای انتخابی مطمئن اقدام کنید.

فراموش نکنید، بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، باید دارای مدارک معتبر دانشگاهی و مجوزهای قانونی فعالیت مانند پروانه نظام پزشکی و … باشد. وی همچنین، از تجربه ای بالا و سابقه ای درخشان برخوردار است. معمولا، بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، در بهترین کلینیک زیبایی در کرج خدمات خود را ارائه می دهد. او به شما مشاوره ای دقیق ارائه خواهد داد و مزایا و معایب هر روش برای ایجاد زاویه مناسب در چهره ی شما را شرح خواهد داد. می توانید از بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج بخواهید نمونه کارهای خود را به شما نشان دهد تا نسبت به تصمیم خود، اطمینان بیشتری پیدا کنید.

برخورد مناسب و اخلاقی بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج سبب می شود، بدون هیچ نگرانی، تمام سؤالاتی که ذهنتان را به خود مشغول داشته، از او بپرسید، تا ابهامی باقی نماند. سپس، پزشک با بررسی سوابق پزشکی و آناتومی صورت شما یکی از روش های جراحی زیبایی یا روش های غیر جراحی مانند تزریق چربی یا ژل و … را تجویز خواهد کرد. در صورت تجویز روش های جراحی زاویه سازی صورت مانند جراحی غبغب، پروتز چانه و … بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، ممکن است از روش های تصویربرداری برای آنالیز دقیق ساختار صورت شما استفاده کند.

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، شما را از هزینه های روش انتخابی، آگاه خواهد کرد و دستورالعمل های لازم قبل و بعد از انجام روش موردنظر را برای دستیابی به نتایج ماندگار در اختیارتان خواهد گذاشت. ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. در صورت عدم سکونت در کرج، مطالعه ی مقاله بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران را به شما پیشنهاد می کنیم.

روش های جراحی زاویه سازی صورت

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، به شما توضیح خواهد داد که روش های جراحی نتایج دائمی دارند و غیرقابل برگشت هستند؛ همچنین، دوران نقاهت بیشتر، عوارض احتمالی و هزینه های بیشتری را نیز شامل می شوند. برخی از رایج ترین این روش ها عبارتند از:

  • پروتز گونه: در این روش از ایمپلنت ها یا پروتزها برای برجسته کردن گونه ها استفاده می شود تا صورت تناسب بیشتر و زاویه زیباتری پیدا کند.
  • لیفت گردن: جهت اصلاح و ترمیم پوست و چربی های اضافه گردن از این روش استفاده می شود. این روش معمولا با رفع غبغب و جراحی چانه همزمان انجام می شود تا زیبایی و تناسب چهره را افزایش دهد.
  • بوکال فت: در این روش بافت های چربی اضافه (به ویژه در صورت های گرد و پر) از طریق برشی که در دهان داده می شود، از ناحیه ی گونه ها یا لپ ها خارج و تخلیه می شود و در نهایت، زاویه ی فک را مشخص تر خواهد کرد.

روش های جراحی زاویه سازی صورت

  • جراحی غبغب: در این روش با توجه به جنس پوست و حالت کشسانی آن، بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج تصمیم می گیرد با یکی از تکنیک های لیپوساکشن و یا تکنیک مینی لیفت، غبغب را از بین ببرد. در روش لیپوساکشن در صورت شل بودن پوست، لیفت گردن نیز همزمان انجام می شود.
  • ژینوپلاستی: در این روش با استفاده از جراحی در ساختار استخوان چانه تغییراتی ایجاد می شود، در افرادی که چانه عقب رفته یا کوچک باشد، استخوان به سمت جلو و در افرادی که چانه آن ها بیش از حد جلو آمده باشد، با برداشتن بخشی از استخوان، زاویه و هارمونی مناسب در صورت ایجاد می شود.

روش های غیر جراحی زاویه سازی صورت

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج، به شما خواهد گفت نتایج حاصل از روش های غیر جراحی فوری بوده اما، دائمی نیستند؛ همچنین، نسبت به روش های جراحی زیبایی دوران نقاهت، عوارض و هزینه کمتری دارند. معمولا هر شش ماه یک بار نیاز به ترمیم و تزریق مجدد وجود دارد تا اثرات آن ها را ماندگارتر کرد.

  • زاویه سازی صورت با نخ: در این روش علاوه بر جوانسازی پوست، به دلیل ورود نخ های جذبی با سوزن های مخصوص زیر پوست و کشیدن آن، زاویه مناسب در چهره به وجود می آید.
  • زاویه سازی صورت با تزریق فیلر و ژل: تزریق ژل یا فیلر علاوه بر خاصیت جوانسازی، می توانند با پر کردن نواحی موردنظر در صورت، خط فک را مشخص تر کرده و زاویه مناسب را به وجود آورند.
  • زاویه سازی صورت با تزریق بوتاکس: با استفاده از تزریق بوتاکس خط فک را نازک کرده و حجم عضلات ماستر (عضلات جویدن)، به علت خاصیت فلج کنندگی بوتاکس، کاهش می یابد. در نتیجه فک و چانه به حالت دلخواه و کشیده نزدیک شده و زاویه سازی دلخواه اتفاق می افتد.
  • زاویه سازی صورت با تزریق چربی: با استفاده از تزریق چربی در قسمت هایی که خالی است و حالتی گرد به صورت داده اند، زاویه مناسب ایجاد می شود. از آن جایی که از چربی بدن خود شما (ناحیه ی شکم، باسن و …)، برای تزریق استفاده می شود، به دلیل سازگاری با بدن، بروز عوارض نادر است. ماندگاری نتایج این روش به دلیل وجود بافت زنده در چربی، سال ها و حتی در برخی افراد دائمی است.

کلام آخر

معیارهای زیبایی در طول زمان دائما در حال تغییر هستند. امروزه داشتن صورت قلبی یا V شکل برای خانم ها و فک برجسته برای آقایان از نشانه های جذابیت و زیبایی محسوب می شود. از این رو، بسیاری از افراد تمایل دارند به هر نحوی صورت و چهره ی خود را با معیارهای پذیرفته شده تطابق دهند. اگر شما نیز قصد دارید تا انحنا و زاویه صورت خود را بهبود داده و تقویت کنید، برای دریافت نتایج رضایتبخش با بالاترین ماندگاری، به پزشکان واجد شرایط و دارای مجوز فعالیت مراجعه کنید.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (19 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا