پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج ❤️【سال1401】+ لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج آشنا کنیم. با افزایش سن علائم مختلفی در بدن انسان ظاهر می شوند؛ برای مثال، تغییر شکل چانه و فک که از نشانه های پیری است. در واقع، با افزایش سن و در پی روند پیر شدن، پوست، شکل و بافت چانه و فک به دلیل کاهش چربی و ضعف عضلانی تغییر پیدا می کند. اولین نشانه های تغییر شکل فک و چانه معمولا در آغاز 30 سالگی دیده می شود؛ حتی برخی افراد این نشانه ها را قبل از 30 سالگی تجربه می کنند. تزریق فیلر برای زاویه سازی فک و چانه، راه حل بسیار خوبی است.

زاویه سازی صورت با فیلر

امروزه زاویه دهی به صورت از عناصر کلیدی و فاکتورهای مهم زیبایی محسوب می شود. داشتن فکی با خط مشخص و صورتی با زاویه مناسب، می تواند جوانی و زیبایی را به صورت شما برگرداند. زاویه سازی صورت در بین زنان بسیار محبوب است؛ اما، مردان نیز از این امر مستثنی نبوده و برای افزایش حالت مردانه به صورت خود و جذابیت بیشتر به روش های زاویه سازی صورت علاقمند هستند. تکنیک های مختلفی برای زاویه سازی صورت وجود دارد که می توانید برای آشنایی بیشتر با این روش ها مقاله بهترین دکتر زاویه سازی صورت در کرج را مطالعه کنید. تمرکز اصلی ما در این مقاله زاویه سازی صورت با فیلر می باشد.

فیلر، ماده ای ژل مانند، به عنوان یکی از پر کننده های تزریقی، برای جوانسازی و رفع چین و چروک های صورت کاربرد دارد. اما مزیت فیلر تزریقی، تنها به رفع چروک های پوستی، محدود نمی شود و کاربردهای فراوانی دارد. فیلر، علاوه بر رفع آثار منفی افزایش سن بر حالت چهره، می تواند برای افرادی که نگران چانه عقب رفته، گودی عمیق در چانه یا چین و چروک های خفیف تا متوسط در صورت خود هستند، نیز مفید باشد.

زاویه سازی صورت با فیلر

برخی از مهم ترین کاربردهای تزریق فیلر عبارتند از:

 • رفع خط خنده
 • زاویه سازی و ایجاد تقارن در صورت
 • افزایش حجم و برجسته کردن لب ها
 • از بین بردن خطوط عمودی روی لب ها
 • بازیابی حجم از دست رفته چربی در شقیقه و گونه ها.

زاویه سازی صورت با فیلر، در کنار برجسته کردن گونه ها می تواند هارمونی و کانتور مناسب را در چهره ی شما ایجاد کند. البته، این روش با توجه به حالت صورت هر شخص، به صورت منحصر به فرد و خاص انجام می شود؛ زیرا، آناتومی چهره و استخوان بندی هر فرد با دیگری متفاوت است. برای مثال فردی که دارای غبغب است، نمی تواند با تزریق فیلر به زاویه دلخواه برسد؛ این افراد باید با روش های جراحی زیبایی مانند لیپوساکشن نسبت به زاویه سازی صورت خود اقدام کنند.

فیلرها با توجه به ماده ی سازنده خود طبقه بندی می شوند و می توانند یکی از انواع فیلرهای مبتنی بر هیالورونیک اسید، پلی متیل متاکریلات، کلسیم هیدروکسیل اپاتایت باشند؛ هر کدام از این فیلرها خصوصیات، کاربرد و ماندگاری متفاوتی دارند؛ وجه مشترک همه ی آن ها برخوردار بودن از تأییدیه سازمان غذا و داروی امریکاست. در زاویه سازی صورت و فک، معمولا از فیلر رستیلین، بلوترو (ژوویدرم) استفاده می شود. ماندگاری آن بین حدودا 9 تا یک ماه خواهد بود.

انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج

امروزه کلینیک ها و پزشکان زیادی وجود دارند که خدمات تزریقات زیبایی مانند: فیلر، بوتاکس و … را انجام می دهند. قطعا، نمی توان بدون تحقیق و بررسی لازم سلامت و زیبایی خود را با عدم انتخاب شایسته، در معرض آسیب قرار داد. از آن جایی که، زاویه سازی صورت با فیلر نسبت به روش های جراحی کم هزینه تر است و به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری و سپری کردن دوره ی نقاهت انجام می شود، طرفداران زیادی دارد. اما، هستند افرادی که از تمایل روزافزون افراد سوء استفاده کرده و با فیلرهای نامرغوب و مهارت و دانش ناکافی، تنها به دنبال سود و پول بیشتر هستند.

انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج

بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، معمولا در بهترین کلینیک زیبایی در کرج و یا مطب شخصی خود، خدمات تزریق فیلر را ارائه می دهد. برخی از مهم ترین ویژگی های وی عبارتند از:

 •  بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، دارای مدارک دانشگاهی معتبر و گواهینامه های مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. وی، دانش و مهارت لازم را درباره ی آناتومی صورت و پوست دارد. مهارت و تجربه ی او در تزریق فیلر تضمین کننده ی دستیابی شما به نتیجه دلخواهتان است.
 •  بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، با برخورد مناسب و زبانی ساده، سؤالات و ابهامات ذهنی شما را پیرامون زاویه سازی صورت با فیلر پاسخ خواهد داد. همچنین، توضیح مزایا، معایب و هزینه ی تزریق نیز از دیگر اطلاعاتی است که در اختیار شما قرار می دهد تا با آگاهی کامل تصمیم گیری کنید.
 •  بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، سابقه ی پزشکی و حساسیت های دارویی و پوستی شما را بررسی می کند و با توجه به حالت چهره ی شما و ایده آلی که در ذهن دارید، نقاط تزریق را برای دستیابی به تعادل، تناسب و زاویه مناسب در چهره ی شما مشخص خواهد کرد. او میزان استانداردی از فیلر را برای تزریق در نظر می گیرد، زیرا تزریق بیش از حد فیلر، علاوه بر نامتوازن کردن حالت چهره، صورت را مردانه و بدون ظرافت خواهد کرد.

انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج

 •  بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، با ارائه ی درمان های رضایت بخش به مراجعین قبلی، توانسته است در طول مدت فعالیت خود نظرات مثبت و حسن شهرت لازم را کسب کند. او در اولین جلسه ی مشاوره، نمونه کارهای خود را در اختیارتان قرار می دهد تا با شیوه ی کار و نتایج آن بیشتر آشنا شوید.
 • بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، از بهترین و مرغوب ترین فیلرهای موجود استفاده می کند. فیلرهایی که دارای تأییدیه های لازم از سازمان غذا و دارو هستند و استانداردهای لازم را دارند. در واقع، بهره گیری از بهترین فیلرها، نتایج ماندگار و بدون عارضه را به دنبال خواهد داشت و آرامش خاطر شما را فراهم می کنند. استفاده از فیلرهای نامرغوب سبب می شود، اصطلاحا صورت ذوزنقه ای شکل شود.
 •  بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، هزینه های منصفانه را همزمان با بالاترین کیفیت در نظر می گیرد. از آن جایی که، زوایه سازی صورت با فیلر جزء روش های زیبایی است، مشمول بیمه نمی شود؛ از طرف دیگر، برای ماندگار ماندن نتایج نیاز است در دوره های زمانی مشخص، تکرار شود، بنابراین هزینه های آن باید معقول و عادلانه باشد.

ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

دکتر روناک تمدن

دکتر روناک تمدن

بعد از اتمام دوره ی دکترای پزشکی عمومی خود در سال 1385، در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، به تحصیلات خود در مقطع تخصص ادامه داد و توانست در سال 1392، مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی قزوین با موفقیت دریافت کند. وی همچنین، دارای گواهینامه ی دوره ی تکمیلی بیماری های پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان، می باشد.

ایشان دارای بورد تخصصی جراحی های زیبایی و درمانی نیز هستند و در کنار طبابت، پژوهش های متعدد پزشکی و انتشار مقالات تخصصی در مجلات معتبر را در کارنامه ی خود دارند. برخورداری از علم روز، تجربه ی سال ها طبابت و برخورد مناسب با مراجعین و بیماران در ارائه ی مشاوره های دقیق و دلسوزانه، سبب حسن شهرت دکتر روناک تمدن است؛ وی همواره درمان های مؤثری در زمینه ی جراحی های درمانی و زیبایی ارائه داده است؛ از این رو، نام ایشان به عنوان یکی از پزشکان مجرب و حرفه ای در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج قرار گرفته است.

خدمات

 • غربالگری، تشخیص و درمان سرطان سینه
 • جراحی درمانی: هموروئید، کیسه صفرا، شقاق، فتق و…
 • جراحی زیبایی سینه: ماموپلاستی، لیفت سینه، ماستوپکسی، ژنیکوماستی و …
 • جوانسازی صورت: زاویه دار کردن صورت، بلفاروپلاستی، تزریق چربی، بوتاکس، فیلر و …
 • جراحی اندام و پیکر تراشی: کانتورینگ، لیفت شکم، لیپوساکشن، لیفت باسن، ابدومینوپلاستی و …

آدرس: استان البرز، کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بانک مسکن، ساختمان میلاد، طبقه دوم، واحد 6

تلفن تماس: 02632517579 – 09195736462

دکتر مریم آزادپور

دکتر مریم آزادپور

دکتر مریم آزادپور بعد از پایان دوره ی دکترای پزشکی عمومی در سال 1373، در دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران، به تحصیلات خود در مقطع تخصص ادامه داد و توانست در سال 1379، مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کند. وی در حال حاضر در شهر کرج در زمینه ی جراحی های درمانی و زیبایی مشغول به فعالیت می باشد.

سابقه ی درخشان بیش از 28 سال طبابت، برخورداری از دانش و علم روز در ارائه ی شیوه های نوین جراحی زیبایی و درمانی، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه، تعیین هزینه های درمانی مقرون به صرفه و رعایت اصول اخلاق حرفه ای در برخورد با بیماران، از ویژگی های قابل تحسین دکتر مریم آزادپور می باشد. بی شک، ایشان یکی از برترین و حرفه ای ترین پزشکان در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج هستند.

خدمات

 • جراحی زیبایی صورت: زاویه سازی صورت، رفع غبغب، لیفت صورت و …
 • جراحی درمانی: جراحی دستگاه گوارش، هموروئید، کیسه صفرا، آپاندیس و …
 • جراحی زیبایی سینه: لیفت سینه، کوچک کردن سینه، پروتز سینه، اصلاح فرورفتگی نوک سینه و …
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس، چربی، فیلر جهت زاویه سازی صورت و برجسته کردن لب، گونه و …

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از بازار ملاصدرا (از طرف میدان سپاه)، خیابان ولیعصر پنجم، ساختمان سجادیان، طبقه سوم

تلفن تماس: 02632700607

دکتر هیلدا فتوحی

دکتر هیلدا فتوحی

دکتر هیلدا فتوحی، با فارغ التحصیلی در دوره ی دکترای پزشکی عمومی، مجددا به تحصیلات خود ادامه داد و توانست در مقطع تخصص درماتولوژی، موفق به اخذ مدرک دکترای تخصصی شود. برخورداری از دانش تخصصی و بیش از 26 سال سایقه ی کاری درخشان در زمینه ی پوست، مو، زیبایی و لیزر در کنار ارائه ی مشاوره های دلسوزانه و درمان های مؤثر و نتیجه بخش سبب شده است، دکتر هیلدا فتوحی به عنوان یکی از پزشکان خوشنام و مجرب در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج قرار گیرند.

خدمات

 • لیفت با نخ
 • درمان ریزش مو
 • مزوتراپی و لیزرتراپی
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرونیدلینگ، میکرودرم، ترماژ و …
 • تزریقات زیبایی: فیلر، بوتاکس، چربی و … جهت برجسته کردن گونه ها، رفع چین و چروک و زاویه دهی به صورت

آدرس: استان البرز، کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک انصار، برج زرین گل، طبقه چهارم، واحد 13

تلفن تماس: 02632211848 – 02632212003

دکتر خدیجه مقدم

دکتر خدیجه مقدم

دکتر خدیجه مقدم، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1388، در مقطع تخصص به تحصیلاتش ادامه داد و توانست با مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در سال 1393، فارغ التحصیل شود. وی علاوه بر دریافت بورد تخصص، در رشته ی جراحی درون بین یا لاپاراسکوپی نیز موفق به دریافت فلوشیپ شد.

فعالیت های دکتر مقدم تنها به پزشکی محدود نمی شود؛ بلکه ایشان در حوزه ی لاپارسکوپی، جراحی های چاقی، پستان و … تحقیقات با ارزش و متعددی را در مجلات معتبر به چاپ رسانده اند. برخورداری از دانش تخصصی و علم روز در کنار تجربه ی بیش از هجده سال فعالیت پربار، ارائه ی مشاوره های صبورانه، برخورد اخلاقی با مراجعین، به کارگیری تکنیک های نوین درمانی و جراحی و در نهایت درمان های بی نقص، از ویژگی هایی است که سبب شده است، نام دکتر خدیجه مقدم در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج قرار گیرد.

خدمات

 • زیبایی، زاویه سازی و کانتور صورت با تزریق ژل، فیلر، چربی و …
 • جراحی های زیبایی صورت: زاویه سازی صورت، لیفت صورت و …
 • جراحی زیبایی سینه: لیفت سینه، پروتز سینه، کوچک کردن سینه و …
 • جراحی زیبایی اندام ها: پیکرتراشی، لیپوماتیک، لیفت ران، لیپوساکشن و …
 • جراحی ترمیمی و درمانی: ترمیم جای اسکار و زخم، اسلوی معده، بای پس معده، شکم و …

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، بعد از زیر گذر به سمت میدان شهدا، ساختمان شاه کرم، واحد 504

تلفن تماس: 02632242516 – 09105757274

دکتر شادی مظلومی

دکتر شادی مظلومی

دکتر شادی مظلومی، با اتمام تحصیلات در مقطع دکترای پزشکی عمومی، مجددا به تحصیلات خود ادامه داد و در سال 1386، با مدرک دکترای تخصصی پوست از دانشگاه علوم پزشکی ایران، فارغ التحصیل شد. علاوه بر این، وی دارای بورد تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر می باشد و از اعضای رسمی انجمن پوست اروپا و ایران است.

انتشار مقالات متعدد علمی در نشریات معتبر، بروز بودن علم و تسلط وی را بر دانش تخصصی در حوزه ی پوست نشان می دهد. تجربه ی بیش از 22 سال طبابت و ارائه ی راهکارهای درمانی نوین رضایت بالای مراجعین را برای ایشان به ارمغان آورده است. بی شک، دکتر شادی مظلومی، یکی از پزشکان متعهد و خوشنام در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج می باشد.

خدمات

 • لیزر موهای زائد
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: هایفوتراپی، مزوتراپی و …
 • درمان و تقویت مو: درمان ریزش مو، کچلی، کاشت مو، ریش،ابرو و …
 • زیبایی صورت: لیفتینگ، پروتز لب، پروتز چانه، جراحی افتادگی پلک و …
 • درمان بیماری های پوست: کرایوتراپی زگیل، درمان آکنه، برداشتن خال و …
 • تزریقات زیبایی: فیلر، بوتاکس، مزو ژل و … جهت زاویه سازی صورت، برجسته کردن لب، گونه، چانه و رفع چین و چروک

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم

تلفن تماس: 02634444803

دکتر علیرضا علیجانی

دکتر علیرضا علیجانی

دکتر علیرضا علیجانی، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی خود، در سال 1373 از دانشگاه علوم پزشکی ایران در تهران، به تحصیلات خود در مقطع تخصص ادامه داد و توانست با مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1383 فارغ التحصیل شود. وی در حال حاضر در شهر کرج مشغول به ارائه ی خدمات جراحی درمانی و زیبایی می باشد.

برخورداری از بیش از 29 سال تجربه ی درخشان پزشکی، تسلط بر علم و تکنیک های نوین درمان، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه و رعایت اصول اخلاق حرفه ای در برخورد با بیماران و مراجعین سبب شده است، دکتر علیرضا علیجانی به عنوان یکی از پزشکان خوشنام و متعهد در لیست بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج شناخته شوند.

خدمات

 • جراحی زیبایی اندام ها: جراحی زیبایی باسن، بازو، لیپوماتیک و …
 • جراحی زیبایی سینه: کوچک کردن سینه، لیفت سینه، پروتز سینه و …
 • زیبایی مو و صورت: کاشت مو، مزوتراپی، هایفوتراپی، میکرونیدلینگ و …
 • جراحی ترمیمی و درمانی: ترمیم جای اسکار و زخم، هموروئید، بواسیر و …
 • جراحی های زیبایی صورت: زاویه سازی صورت، جراحی بینی، گوش، پلک، لیفت صورت و …
 • انواع تزریقات زیبایی: فیلر، بوتاکس، PRP و چربی به گونه، لب، چانه جهت زاویه سازی و کانتور صورت و …

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان کرج و میدان شهدا، روبروی پاساژ آزادی، نبش کوچه کمالی (امامی)، طبقه اول

تلفن تماس: 02632230625

دکتر سیده شقایق انوشه

دکتر سیده شقایق انوشه

دکتر سیده شقایق انوشه، با پایان تحصیلات خود در مقطع دکترای پزشکی عمومی، به تحصیلات خود ادامه داد و در نهایت، در سال 1390، مدرک دکترای تخصصی پوست را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمود. ایشان همچنین دوره های تخصصی زیبایی و مراقبت از پوست را در دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه علم و فرهنگ با موفقیت گذرانده است و از کشورهای آلمان، فرانسه، ترکیه و کره دارای مدارک معتبر تخصصی زیبایی است.

دکتر انوشه، به عنوان اولین پزشک – مربی سازمان فنی و حرفه ای استان البرز شناخته می شود و تدریس در آموزشگاه های مراقبت و زیبایی، میکروپیگمنتیشن و ماساژ، تدریس در دوره های زیبایی شرکت آمیا المان و …از دیگر فعالیت های اوست . دکتر سیده شقایق انوشه، با بیش از نه سال تجربه ی طبابت و ارائه مشاوره های صبورانه و درمان های بی نقص، یکی از پزشکان با اخلاق و مجرب در لیست بهترین زاویه سازی صورت با فیلر در کرج می باشند.

خدمات

 • لیزر موهای زائد و مزوتراپی مو
 • زیبایی صورت: لیفت با نخ، اصلاح فرم بینی، رفع غبغب
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: آر اف فرکشنال، هایفوتراپی، مزونیدلینگ و …
 • تزریقات زیبایی: فیلر، ژل و بوتاکس و … جهت رفع چین و چروک، زاویه سازی و کانتور صورت و…

آدرس: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان 214 غربی

تلفن تماس: 02691300898

زاویه سازی صورت با فیلر چگونه انجام می شود؟

زاویه دهی به صورت از طریق تزریق فیلر، مشابه سایر روش های استفاده از پرکننده های پوستی است. این تزریق توسط بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری انجام می شود. ابتدا، بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، پوست ناحیه ی تزریق را ضد عفونی می کند.

تزریق فیلر در فک و چانه برای ایجاد زاویه صورت دردناک است، اما بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج اقداماتی را برای کاهش این درد انجام خواهد داد. وی این کار را با استفاده از یک بی حس کننده موضعی مانند لیدوکائین انجام می دهد و یا قبل از شروع تزریق فیلر، داروی بی حسی را به شما تزریق می کند. در برخی موارد، بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج  لیدوکائین را از قبل در سرنگ، با پرکننده پوستی (فیلر) مخلوط کرده است.

زاویه سازی صورت با فیلر چگونه انجام می شود؟

در طول فرایند تزریق، بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج، از شما می خواهد بدون حرکت در جای خود بنشینید. در این روش، چندین تزریق در چانه و خط فک شما انجام می شود. در محل تزریق احتمالا تا چند روز بعد احساس درد خواهید داشت. بعد از آن، ممکن است بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج از شما بخواهد برای تزریق های اضافی و ترمیم تا رسیدن به نتیجه دلخواه، به وی مراجعه کنید.

با در نظر گرفتن زمان آماده سازی، انجام تزریق فیلر برای زاویه سازی صورت، حدودا بین 30 تا 60 دقیقه زمان می برد. نتایج بلافاصله بعد از تزریق فیلر، قابل مشاهده است؛ به جز در تزریق فیلر رستیلین که معمولا چند روز طول می کشد، تا نتایج را مشاهده کنید. نتایج زاویه سازی صورت با فیلر موقتی است و برخی از انواع فیلرها تا 2 سال ماندگاری دارند.

مراقبت های لازم بعد از زاویه سازی صورت با فیلر

بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج توصیه می کند، پس از تزریق فیلر و پایان فرایند زاویه سازی صورت با فیلر، حتماً به مدت 24 تا 48 ساعت از قرار گرفتن در مقابل تابش نور خورشید، انجام ورزش شدید و فعالیت های بدنی سنگین، خودداری کنید. به محل های تزریق دست نزنید و حتما پوست خود را در ناحیه ی درمان تمیز نگه دارید.

طبق توصیه بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج می توانید احساس ناراحتی و درد خود را با استفاده از کمپرس یخ یا استامینوفن آرام کنید. اگر از زاویه ی صورت خود ناراضی هستید، در تزریق فیلرهای مبتنی بر هیالورونیک اسید، نتایج به راحتی قابل برگشت است. اما، برای از بین بردن اثرات فیلر رستیلین، ممکن است نیاز به جراحی داشته باشید.

مراقبت های لازم بعد از زاویه سازی صورت با فیلر

کلام آخر

اگر چه تزریق فیلر برای زاویه سازی صورت جزء روش های زیبایی کم تهاجمی و غیر جراحی است؛ اما، برای انجام آن به مهارت و دانش پزشکی نیاز است. از این رو، قبل از هر اقدامی، جهت دریافت مشاوره باید به پزشکی کاربلد و با تجربه مراجعه کرد. درست است که عوارض فیلر جزئی و معمولا نادر است؛ اما، اگر توسط پزشکان متخصص و با استفاده از فیلرهای مرغوب و دارای تأییدیه سازمان غذا و دارو انجام نشود، عوارض غیرقابل جبرانی خواهد داشت.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.8/5 - (18 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا