پزشکان

بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران❤️【سال 1402】+لیست 8تایی

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه بدهیم. امروزه خیلی از افراد در جامعه به ویژه در تهران وجود دارند که با مشکلات کم پشتی و ریزش مژه مواجه اند و کمبود مژه آن ها را بسیار رنج می دهد و اعتماد به نفسشان را کاهش می دهد.

چشم ها یکی از مهم ترین اجزای زیبای چهره افراد می باشند و مژه ها نیز بر زیبایی چشم ها بسیار زیاد تاثیرگذارند. پس طبیعی است که افراد به ویژه خانم ها روی این مسئله حساسیت بیشتری هم داشته باشند و خواستار مژه های پر پشت و خوش حالت باشند. به دلیل استقبال بیش از حد افراد بری داشتن مژه های پر پشت و زیبا، می توان کاشت مژه را پیشنهاد کرد که حتما لازم است توسط بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران انجام بشود تا نتیجه دلخواه و مطلوب از کاشت حاصل بشود.

دکتر کاشت مژه دائم کیست؟

در پاسخ به این سوال که دکتر کاشت مژه دائم کیست باید بگوییم که بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران کسی است که با توجه به جدیدترین متد روز دنیا و همچنین با استفاده از دانش و مهارت خود در زمینه کاشت مژه ، زیبایی و حذابیت دو چندانی به چهره افراد می بخشد و اعتماد به نفس از دست رفته افراد را نیز جبران می کند.

بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران باید مهارت و تبحر بسیار زیادی در رابطه با کاشت مژه داشته باشد زیرا چشم یکی از حساس ترین اجزای صورت یک فرد می باشد و برای کاشت مژه دقت و سابقه و مهارت بسیار بالایی نیاز است.

دکتر کاشت مژه دائم کیست؟

ویژگی بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران

بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران دارای ویژگی ها و خصوصیات بسیار زیاد و منحصر به فردی است که بر اساس همان ویژگی ها و خصوصیات به او لقب بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران را نسبت می دهند. این ویژگی ها و خصوصیات باید به گونه ای باشد که بتوان به راحتی و با خاطری آسوده تر به آن دکتر مراجعه کرد و خدمات کاشت مژه و زیبایی را نیز انجام داد.

در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر  کاشت مژه دائم در تهران اشاره خواهیم کرد :

 • بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران باید فردی با تجربه و با مهارت در این زمینه باشد.
 • همچنین بهترین دکتر باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند و دارای جواز و پروانه طبابت معتبر باشد.
 • مطب بهترین دکتر کاشت مزه دائم در تهران باید تمیز و پاکیزه و به دور از هرگونه آلودگی باشد.
 • همچنین آن دکتر، باید دارای تحصیلات و مدارک عالی از معتبر ترین مراکز آموزشی و بهترین دانشگاه ها باشد.
 • بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران لازم است که از لوازم و تجهیزات تمیز و بهداشتی و استریل شده برای خدمات رسانی هایش استفاده کند.
 • بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران کسی است که سلامت بیمارانش برایش در اولویت قرار دارد و فقط به خاطر جنبه های مالی به فعالیت های خود ادامه نمی دهد.
 • بهترین دکتر در این زمینه کسی است که دیگر مراجعان نیز از او و خدماتش رضایت کامل و مثبت را داشته باشند.
 • همچنین بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران کسی است که همواره به دنبال کسب علم و آگاهی و اطلاعات در زمینه زیباسازی و زیبایی شناسی نیز داشته باشد و با توجه به جدید ترین متد و روش های روز دنیا پیش برود.
 • بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران باید شناخت کافی از تمامی اجزای صورت انسان ها داشته باشد.
 • همچنین او باید دانش زیبایی شناسی چشم ها را داشته باشد.

روش های شناخت بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران

برای شناختن و یافتن بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران ، راه هایی وجود دارد که بر اساس همان راه و روش ها، می توانید به یک دکتر بسیار خوب برای برطرف ساختن نواقص چهره خود و رسیدن به نتیجه دلخواه و مطلوب، مراجعه کنید :

 • از اطرافیان و مراجعه کنندگان قبلی دکتر مورد نظر، پرس و جو کنید، در صورتی که آن ها از خدمات دکتر رضایت کامل را داشته باشند می توانید به آن دکتر مراجعه کنید.
 • یکی از مهم ترین نکات در رابطه با شناختن بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران، توجه به میزان شهرت آن دکتر می باشد.
 • می توانید نمونه کار های دکتر مورد نظرتان را در فضای مجازی مثل اینستاگرام و گوگل جستجو کنید و در صورت مورد پسند بودن آن نمونه کار ها، می توانید به او مراجعه داشته باشید.
 • از دکتر عمومی نزدیک محل زندگیتان نیز درباره بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران پرس و جو کنید و با کسب اطمینان، برای انجام خدمات مربوط به زیباسازی و کاشت مژه به او مراجعه داشته باشید.

انواع کاشت مژه

بهتر است بدانید که کاشت مژه نمونه ها و انواع گوناگونی نیز دارد که هر کدام با یکدیگر نیز تفاوت دارد و هرکسی نیز بنا بر سبک سلیقه و علاقه خود نسبت به مدل مژه، آن را انتخاب نموده و درخواست کاشت آن مدل را می کند.

به طور کلی انواع کاشت مژه، به دسته های زیر تقسیم می شوند: 

به بیان ساده تر، کاشت مژه دائم مخصوص افرادی است که به دلایل گوناگون اعم از برخی بیماری ها، سوختگی ها و یا موارد ارثی و…. مژه های خود را از دست می دهند و یا حتی دارای مژه های بسیار کم پشت و کم تراکم هستند. افرادی با این خصوصیات لازم است به بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران مراجعه کنند و خدمات مربوط به ابرو های خودش را با خیالی راحت تر و خاطری آسوده تر برطرف نمایند.

انواع کاشت مژه

آیا تفاوتی بین کاشت مژه دائم و کاشت مژه طبیعی وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا میان این دو کاشت، تفاوتی نیز وجود دارد یا خیر باید بگوییم که خیر! کاشت مژه طبیعی و کاشت مژه دائم نیز هر دو یک کاشت می باشند و فرقی با یکدیگر ندارند. تنها موضوعی که در این رابطه وجود دارد این است که در کاشت مژه طبیعی، از مو های بدن خود فرد استفاده می شود که حالت طبیعی تری دارد و شباهت بسیار بالایی با موهای فرد دارد.

در این حالت، مژه های فرد قابلیت رشد کردن نیز دارند و تا پایان عمر با فرد همراه خواهد بود. لازم به ذکر است که امروزه این نوع کاشت مژه طرفداران بسیار زیادی دارد. به ویژه بانوان که درصد زیادی از آن ها خواستار این نوع کاشت مژه می باشند. کاشت مژه، یکی از حساس ترین عملیات جهت زیباسازی و برطرف کردن کم و کاستی های مژه فرد می باشد که ظرافت و دقت بالایی نیازمند است و باید حتما توسط بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران صورت بگیرد.

اقدامات لازم جهت کاشت مژه دائم

بهتر است بدانید که قبل از انجام کاشت مژه توسط بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران لازم است نکاتی را رعایت کنید و به برخی مسائل اهمیت بدهید. این اقدامات باید از جانب خودتان نیز صورت بگیرد که برای بهتر پیش رفتن روند کاشت از شما درخواست می شود.

در ادامه به برخی از مهم ترین اقدامات لازم جهت کاشت مژه توسط بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران اشاره خواهیم کرد: 

 • اولین و مهم ترین کار در این رابطه پیدا کردن و یافتن پزشکی در این زمینه است که بشود با خیال راحت و خاطری آسوده، خدمات مژه را نیز انجام داد.
 • یکی دیگر از مهم ترین نکات در رابطه با کاشت مژه، آگاهی از هزینه های کاشت مژه می باشد. سعی کنید حتما قبل از انجام کاشت مژه، از تمامی مبالغ و هزینه های آن مطلع شوید، سپس برای کاشت اقدام کنید.
 • سعی کنید از تجربیات دیگران نیز استفاده کنید؛ از کسانی که پیش از شما کاشت مژه دائم انجام داده اند، از رابطه با کاشت مژه بپرسید و اطلاعات کسب کنید.
 • بانوان توجه داشته باشید که برای کاشت مژه، نباید هیچگونه آرایش چشمی نیز داشته باشید.
 • باید از قبل با پزشکتان در رابطه با مدل کاشت مژه هایتان مشورت کنید.
 • بسیار مهم است که از قبل تمامی برنامه هایتان را تنظیم کنید.

اقدامات لازم جهت کاشت مژه دائم

مراقبت های لازم پس از کاشت مژه دائم

لازم به ذکر است همانگونه که اقدامات قبل از کاشت مژه، مهم و ضروری است، مراقبت های پس از آن هم نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این مراقبت ها نیز در جهت تسریع در رسیدن به نتیجه مطلوب توصیه می شود و رعایت آن ها بسیار ضروری است.

در ادامه به برخی از مهم ترین مراقبت های لازم بعد از کاشت مژه توسط بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران اشاره می کنیم: 

 • از مهم ترین نکات بعد از کاشت مژه نیز، این است که هرگز نباید تا چند روز به چشم هایتان آب بزنید و آن ها را بشویید.
 • بعد از کاشت مژه، مواد مورد استفاده در کاشت، باید در پلک ها تثبیت گردد، پس باید زمان بگذارید و مراقب چشم ها و مژه های خود نیز باشید و به آن ها آب نزنید.
 • توجه داشته باشید که نتیجه قطعی کاشت مژه، حداقل بعد از شش ماه نمایان می شود، پس لازم است صبوری کنید و از مژه ها مراقبت کنید تا به نتیجه دلخواهتان دست یابید.
 • اگر پس از کاشت مژه، دچار درد یا سوزش و یا خارش شدید، می توانید با استفاده از کمپرس یخ و یا دارو های ضد درد و ضد خارش، این مشکلات و درد و خارش ها را تسکین بدهید.
 • پماد های مخصوص چشمی هم نیز برای کاهش در و خارش بسیار مناسبند، اما حتما قبل از استفاده از آن ها، با پزشک خود مشورت کنید.
 • پس از کاشت مژه، روی چشم ها ، بانداژ می گذارند، تا یک روز بانداژ را از روش چشم هایتان بر ندارید.
 • توجه داشته باشید، بعد از کاشت مژه، حداقل به مدت 10 روز نباید آرایش چشمی داشته باشید.

کلام آخر

از شما سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر کاشت مژه دائم در تهران آشنا کند و اطلاعاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه دهد. امیدواریم این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید.

3.9/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا