پزشکان

بهترین دکتر واریس در ایران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر واریس در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با بیماری واریس در اختیارتان قرار دهیم. بیماری واریس به دلایل متعددی به وجود می آید که از جمله این عوامل شامل: ایستادن ها یا نشستن های طولانی مدت، سابقه خانوادگی به واریس، چاقی بیش از حد، مصرف بی رویه قرص های ضد بارداری در خانم ها، تغییرات هورمونی متعدد در خانم ها و بارداری آن ها، افزایش سن و سابقه وجود لخته خون در پاها و بسیاری از این قبیل مشکلات می باشند.

علل واریس

واریس زمانی اتفاق می افتد که جریان خون در رگ ها به درستی کار نمی کنند. رگ های وریدی دریچه های یک طرفه دارند که از جریان خون به عقب جلوگیری می کند. هنگامی که این دریچه ها از کار می افتند، خون به جای اینکه به سمت قلب شما ادامه یابد، در وریدها جمع می شود. سپس سیاهرگ ها بزرگ می شوند. رگهای واریسی اغلب پاها را تحت تأثیر قرار می دهند. رگ‌های پا دورترین رگ‌ها از قلب شما هستند، و جریان خون را به سمت بالا سخت‌تر می‌کند.

برخی از علل بالقوه واریس عبارتند از:

 • بارداری
 • یائسگی
 • سن بالای 50 سال
 • ایستادن برای مدت طولانی
 • چاقی
 • سابقه خانوادگی

در صورتیکه به بیماری واریس مبتلا شدید باید در این زمینه بهترین دکتر واریس را انتخاب کنید. ما در مقاله های قبلی لیست بهترین دکتر واریس در تهران را جمع آوری کرده ایم

بیماری واریس چیست؟

یکی از کم خطرترین بیماری ها، بیماری واریس می باشد که در برخی افراد درد و ناراحتی ایجاد می کند و در برخی دیگر هیچ گونه مشکلی پدید نمی آورند و تنها منجر به بروز شکل ظاهری نامناسب می گردند. لازم به ذکر است که این بیماری در صورتی کم خطر محسوب می شود که پیشرفت نکند و همانطور خاموش باقی بماند، در غیر اینصورت بسیار ضروری است که در مواقع مواجهه شدن با چنین مشکلی، نزد بهترین دکتر واریس در ایران بروید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید.

در رابطه با توضیح واریس چنین بیان شده: در صورتی که دریچه های واریس دچار مشکل شده باشند، خون موجود در رگ های واریسی به عقب باز گردانده می شوند و در ورید باقی می مانند که این امر منجر به پیچ خوردگی، انبساط و کشیدگی سیاهرگ یا ورید می گردد و در نهایت سبب اختلال در گردش خون می شود.

بهترین دکتر واریس در ایران به منظور پیشگیری از ابتلا به واریس راهکارهایی را ارائه می دهند و از این رو سعی در کاهش آمار این بیماری می نمایند. از جمله نکات قابل پیشگیری واریس عبارتند از:

 1. تغییر سبک زندگی
 2. اجتناب از پوشیدن بیش از حد کفش های پاشنه بلند
 3. کنترل رژیم غذایی و داشتن وزن متعادل
 4. دوری از نشستن های نادرست اعم از چهارزانو نشستن
 5. بالا نگه داشتن پاها

بهترین دکتر واریس در ایران کیست؟

بهترین دکتر واریس در ایران پزشکی می باشد که دارای مدارک تخصصی مرتبط با بیماری واریس باشد و این مدارک تحصیلی را از معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی اخذ نموده باشد.

از تجربه و سابقه فراوانی در جهت درمان بیماری های واریس برخوردار باشد.

دارای شماره نظام پزشکی باشد و زیر نظر وزارت بهداشت و درمان به فعالیت های پزشکی خویش بپردازد.

بهترین دکتر واریس در ایران پزشکی می باشد که در بهترین بیمارستان دولتی در ایران ارائه خدمات دهد و در آنجا به درمان بیماران مشغول باشد.

پزشکی را بهترین می دانیم که نسبت به بیماران خود مسئولیت پذیر باشد و توجهی به جنبه های مالی نداشته باشد.

بهترین دکتر واریس در ایران پزشکی می باشد که همواره در جهت ارتقاء سطح علمی خویش بکوشد و هرگز متوقف نشود.

بهترین دکتر واریس در ایران کیست؟

انواع واریس

بیماری واریس دارای انواع متعددی می باشد که تشخیص نوع آن ها، تنها توسط بهترین دکتر واریس در ایران و یا بهترین دکتر داخلی در ایران انجام می پذیرد.

بهترین دکتر واریس در ایران خاطر نشان می کند که، نوع واریس به عوامل متعددی بستگی دارد و در هر فردی به شکل مجزایی نمایان می شود.

از جمله انواع واریس به شرح زیر می باشد:

 • واریس خیلی حاد: این نوع واریس زمانی رخ می دهد که شخص تحت درمان قرار نگرفته باشد و یا به توصیه ها و نکات بهترین دکتر واریس در ایران توجه نکرده باشد. واریس خیلی حاد از سرعت پیشرفت بسیار بالایی برخوردار می باشد و تجمع خون در رگ ها منجر به پاره شدن رگ ها و خونریزی می گردد.
 • واریس طنابی یا واریس صاف بلند: این نوع واریس همراه با درد و ناراحتی می باشد و نیازمند درمان دارویی است. از مشخصات ظاهری واریس طنابی می توان به تغییر رنگ رگ های اصلی از مچ پا تا کشاله ران و برجسته شدن آن ها اشاره نمود.
 • واریس متوسط: در صورتی که این نوع واریس به سرعت تحت درمان بهترین دکتر واریس در ایران قرار نگرفته باشد، عواقب جبران ناپذیری را در بر خواهد داشت. واریس متوسط به سرعت پیشرفت می کند و اغلب عروق کوچک را تحت تاثیر قرار می دهد. در این نوع واریس، رنگ کبود رگ ها کاملا واضح می باشد.
 • واریس صاف کوچک: بهترین دکتر واریس در ایران در رابطه با واریس صاف کوچک چنین بیان می کند که این نوع واریس در بخش پشت زانوها و مچ دست ها قرار می گیرد. واریس صاف کوچک زمانی ایجاد می شود که رگ در حد فاصل زردپی آشیل و رگ عمقی زیر زانو درگیر بیماری واریس شود. این نوع واریس نیز دارای رگ های برجسته می باشد اما به طور کامل قابل مشاهده نیست.
 • واریس شانه ای: بهترین دکتر واریس در ایران در رابطه با مشخصات این نوع واریس چنین بیان می کند که: این نوع واریس به شکل برجسته و تکه ای در بخش پشت زانوها قرار می گیرند و تغییر رنگ می دهند.
 • واریس شدید: این نوع واریس را حتما باید تحت درمان قرار داد، به این علت که رگ های واریسی به سرعت متورم می شوند و درد شدیدی را ایجاد می کنند. در برخی مواقع همراه با ورم شدید در بخش پاها، زخم هایی نیز بروز می کنند که نیازمند درمان سریع می باشند.
 • واریس مشبک یا عنکبوتی: در صد ابتلا به این نوع واریس در میان خانم ها بیشتر از آقایان می باشد. این نوع واریس دارای رنگ قرمز و در اکثر مواقع زیر زانوها یا خارج از ران ها قابل مشاهده می باشند. به سبب این که رگ ها همچون تار عنکبوت به یکدیگر پیچ خورده و درهم شده اند، این نوع واریس را واریس عنکبوتی می نامند. نکته قابل توجه این است که این نوع واریس هیچ گونه خطری برای فرد به همراه ندارد.
 • واریس بارداری: این نوع واریس به دنبال تغییرات هورمونی، بالارفتن وزن مادر در ماه های آخر بارداری و کم تحرکی و همچنین خستگی زودرس پدید می آید. واریس بارداری در اغلب مواقع ماندگاری کوتاهی دارد و پس از وضع حمل مادر، از بین می رود و تنها اثرات آن تا مدتی باقی می ماند.
 • واریس کودکان: بهترین دکتر واریس در ایران خاطر نشان می کند که بیماری واریس تنها مختص بزرگسالان نمی باشد و کودکانی که دارای شرایطی از قبیل: اضافه وزن، کم تحرکی، عوامل ژنتیکی و … نیز می باشند، در معرض چنین بیماری قرار خواهند داشت.

ویژگی بهترین دکتر واریس در ایران:

😍 استفاده از بروزترین تکنیک های درمانبهترین دکتر واریس در ایران باید برای درمان مراجعه کنندگان از بروزترین روش ها و تکنیک ها استفاده کنند.
❤ مجوز فعالیتبهترین پزشک متخصص باید مجوز فعالیت و طبابت داشته باشند و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند.
❣سابقه و تجربهپزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین و معتبرترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند.
😎مشاورهپزشک متخصص قبل از درمان باید برای مراجعه کنندگان جلسه مشاوره برگزار کنند.

دکتر هادی مدقق

دکتر هادی مدقق

دکتر هادی مدقق فوق تخصص جراحی عروق و فلوشیپ اینترونشن می باشند که یکی از بهترین دکتر واریس در ایران محسوب می شوند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدارک پزشکی عمومی و تخصصی خویش، دوره فلوشیپ اینترونشن را در لایپزیگ آلمان گذراندند.

دکتر مدقق در سال 1379 در دانشگاه علوم پزشکی تهران با عنوان استادی( پرفسوری)، به راه اندازی بخش جراحی عروق در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ماموریت یافتند. ایشان پس از دریافت چنین ماموریتی، به شهر مشهد راه یافتند و بخش فوق تخصصی جراحی عروق را در بیمارستان امام رضا(ع) تاسیس نمودند.

لازم به ذکر است که در سال 1395 با هدف توسعه و ارتقاء این رشته و همچنین به تصمیم دانشگاه علوم پزشکی مشهد، رشته جراحی عروق از بیمارستان امام رضا به بیمارستان علوی انتقال یافت و دکتر هادی مدقق ریاست بیمارستان مذکور را برعهده گرفتند.

دکتر هادی مدقق فعالیت های علمی و پژوهشی بسیاری را به انجام می رسانند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: عضویت در هیئت ممتحنه دانشنامه تخصصی رشته جراحی عمومی، عضویت در هیئت علمی رشته جراحی در دانشگاه علوم پزشکی تهران، مدیر گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سرپرست مرکز تحقیقات تروما و جراحی سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران، ریاست مرکز تحقیقات جراحی عروق و اندوواسکولار دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دبیر هیئت ممتحنه دانشنامه فوق تخصصی رشته جراحی عروق و برگزیده جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی و … می باشند.

خدمات دکتر هادی مدقق:

 • انجام تمامی جراحی های قلب و عروق
 • درمان فشار خون
 • درمان واریس
 • درمان نارسایی قلبی

آدرس مطب: ایران، مشهد، خیابان پاسداران، پاسداران 3/1، پلاک 24

شماره تماس: 05132238708 – 05132238709 – 09333191363

دکتر محمد نیک خوی

دکتر محمد نیک خوی

دکتر محمد نیک خوی متخصص قلب و عروق و درمان واریس می باشند. ایشان مدارک تحصیلی خود را با موفقیت از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند. دکتر نیک خوی یکی از بهترین دکتر واریس در ایران به شمار می روند که در زمینه تخصصی خویش اعم از: درمان رگ های واریسی، آنژیوگرافی، تست ورزش، درمان بیماری های مرتبط با قلب و عروق و اکوکاردیوگرافی و … مهارت و تخصص بسیاری را دارا می باشند.

دکتر محمد نیک خوی از جمله پزشکانی می باشند که در راستای ارتقاء سطح علمی خویش نهایت تلاش خود را به کار می گیرند و سعی خود را به منظور جلب رضایت عموم مردم می نمایند.

خدمات دکتر محمد نیک خوی:

 • نوار قلب
 • درمان رگ های واریسی
 • هولتر فشار و ریتم
 • آنژیوگرافی
 • تست ورزش
 • ارائه مشاوره پیش از جراحی
 • تشخیص و درمان بیماری های مرتبط با قلب و عروق
 • اکوکاردیوگرافی
 • درمان فشار خون

آدرس مطب: ایران، اهواز، کیانپارس، فلکه سوم، خیابان میهن شرقی، مجتمع پزشکی دکتر مقدر، طبقه دوم

شماره تماس: 06133336055 – 09337649382

دکتر نیلوفر صفاریان

دکتر نیلوفر صفاریان

دکتر نیلوفر صفاریان متخصص قلب و عروق می باشند که در سال 1347 در شهر تهران دیده بر جهان گشودند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1373 در دانشگاه علوم پزشکی تهران به اتمام رساندند و سپس در سال 1377 مدرک تخصصی قلب و عروق را از مرکز قلب شهید رجایی اخذ نمودند.

دکتر صفاریان مدارک تخصصی توانبخشی قلب را از سوئیس و آمریکا کسب کردند و دارای سابقه سال ها پزشک معتمد ریاست جمهوری و صدا و سیما می باشند. دکتر نیلوفر صفاریان عضو انجمن قلب اروپا و همچنین چندین جلد کتاب و مقالات تخصصی قلب را تالیف نموده اند.

دکتر نیلوفر صفاریان دارای سابقه 26 سال تجربه در درمان بیماران قلبی و عروقی می باشند و از این رو ایشان رامی توان یکی از بهترین دکتر واریس در ایران به حساب آورد که خدمات ارزشمندی را ارائه می دهند و از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات دکتر نیلوفر صفاریان:

 • درمان گرفتگی عروق کرونر قلب
 • تست ورزش
 • آنژیوگرافی
 • درمان بیماری های دریچه ای قلب
 • نوار قلب
 • تشخیص و درمان نارسایی قلبی
 • درمان سکته قلبی
 • اکوکاردیوگرافی
 • درمان پریکاردیت
 • درمان روماتیسم قلبی
 • درمان آندوکاردیت

آدرس مطب: ایران، تهران، فاطمی، ضلع غربی میدان گل ها، بلوار گل ها، تقاطع خیابان هشت بهشت، بالای داروخانه دکتر بهمن، پلاک دو، طبقه دوم، واحد شش

شماره تماس: 02188338895 – 02188338896

دکتر کوشا پورریاحی

دکتر کوشا پورریاحی

دکتر کوشا پورریاحی متخصص جراحی عمومی، عروق و واریس، لاپاراسکوپی، جراحی سرطان و پروستات می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند و سپس مدرک تخصصی مربوطه را اخذ کردند. دکتر پورریاحی عضویت های متعددی را در انجمن ها برعهده دارند که از جمله این انجمن ها و کمیته ها عبارتند از: عضویت در جامعه جراحان، عضویت در انجمن جراحان عروق اروپا، عضو انجمن پزشکان قانونی ایران و عضو کمیته علمی و بازرس علی البدل هیئت مدیره انجمن علمی جراحان عمومی ایران می باشند.

دکتر کوشا پورریاحی را می توان از جمله بهترین دکتر واریس در ایران به شمار آورد که در زمینه درمان های پیشرفته واریس، بیماری های غدد و تیروئید، درمان تنگی های عروقی در شکم و درمان ناهنجاری های مادرزادی عروقی و … تخصص و مهارت بسیاری را دارا می باشند.

خدمات دکتر کوشا پورریاحی:

 • درمان بیماری های مرتبط با کبد و کیسه صفرا
 • تشخیص و درمان واریس از قبیل: جراحی، اسکلروتراپی و لیزر
 • بیماری های غدد و تیروئید
 • انجام جراحی های پیشرفته عروقی
 • درمان تنگی های عروقی در شکم، قفسه صدری و اندام ها و گردن
 • درمان مشکلات دستگاه گوارش
 • درمان ناهنجاری های مادرزادی عروقی
 • درمان آسیب های عروقی ناشی از تصادفات و ضربات
 • درمان پوست و ترمیم آن، زخم های مزمن و دیابت و عروق
 • انجام جراحی رفع تنگی عروق کاروتید گردن

آدرس مطب: ایران، اهواز، کیانپارس، خیابان دوم شرقی، مجتمع پزشکان تشریفات، طبقه هشتم، واحد 806

شماره تماس: 06133920450 – 06133920451 – 09392141460

دکتر عبدالوهاب برادران

دکتر عبدالوهاب برادران

دکتر عبدالوهاب برادران متخصص قلب و عروق، فلوشیپ فوق تخصصی قلب و عروق مداخله ای و اینترونشنال کاردیولوژی( آنژیوپلاستی) می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و سپس دانشنامه و بورد تخصصی خود را در زمینه قلب و عروق در دانشگاه علوم پزشکی تهران(مرکز قلب تهران) سپری نمودند.

دکتر برادران از سال 1395 الی 1399 عضو هیئت علمی و استادیار دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده اند. لازم به ذکر است که دکتر عبدالوهاب برادران یکی از بهترین دکتر واریس در ایران محسوب می شوند که خدمات مختلفی را ارائه می دهند و از جمله این خدمات عبارتند از:

خدمات دكتر عبدالوهاب برادران :

 • هولتر 24 ساعته فشارخون برای تشخیص و درمان دقیق بیماری فشارخون
 • تشخیص و درمان فشارخون
 • آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی از رگ دست
 • اصلاح سوراخ های قلبی بدون جراحی
 • نوار قلب
 • تست ورزش
 • تشخیص و درمان بیماریهای دریچه ای
 • اقدامات تشخیصی
 • آنژیوگرافی عروق کرونر و اندام ها
 • هولتر 24-72 ساعته نوار قلب(ریتم)برای تشخیص و درمان دقیق آریتمی های قلبی
 • مشاوره های قبل از اعمال جراحی غیرقلبی و اوکی عمل طبق آخرین دستورالعمل های جهانیACC/ESC/AHA
 • آنژیوپلاستی کرونر و اندام ها
 • اصلاح اختلالات مادرزادی بدون عمل
 • اکوکاردیوگرافی
 • تشخیص و درمان بیماریهای عروق قلب و اندام ها

آدرس مطب: ایران، تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، نبش گلستان چهارده، کلینیک بهراد

شماره تماس: 09399605514

دکتر فرهاد دلیر

دکتر فرهاد دلیر

دکتر فرهاد دلیر فوق تخصص جراحی عمومی و جراحی تروماتولوژی( تصادفات) می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه زوریخ سوئیس گذراندند و پس از آن مدرک بورد تخصصی جراحی عمومی را نیز از همان کشور کسب نمودند.

دکتر دلیر عضو جامعه پزشکان متخصص جوان سوئیس VSAO، عضو سازمان نظام پزشکی سوئیس FHM، عضو جامعه جراحان سوئیس SGC، عضو جامعه جراحان عمومی و تروماتولوژی سوئیس SGACT و عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند.

دکتر فرهاد دلیر را می توان از جمله بهترین دکتر واریس در ایران به شمار آورد که دارای سابقه کاری بیش از شانزده سال در بیمارستان های کشور سوئیس و یادگیری روش های جدید جراحی می باشند.

خدمات دکتر فرهاد دلیر:

 • جراحی روده بزرگ
 • تشخیص و درمان بیماری های مربوط به دستگاه گوارش
 • درمان بیماری های روده تحریک پذیر
 • جراحی تومورهای روده
 • جراحی آپاندیس
 • جراحی روده کوچک
 • جراحی سرطان کولون
 • انجام تمامی جراحی های کیسه صفرا و مجاری صفراوی
 • جراحی سرطان معده
 • جراحی پارگی معده
 • جراحی واریس
 • جراحی طحال
 • درمان بیماری های مقعد
 • انجام جراحی چسبندگی روده

آدرس مطب: ایران، ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان پزشکان هلال، طبقه سوم، واحد چهار

شماره تماس: 04433432903

دکتر محمد نوری زاده

دکتر محمد نوری زاده

دکتر محمد نوری زاده فوق تخصص مداخلات قلب و عروق در زمینه بالون آنژیوپلاستی و همچنین دارای بورد تخصصی قلب و عروق می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی دوره پزشکی عمومی خویش، در سال 1390 بورد تخصصی قلب و عروق را از آن خود نمودند.

دکتر نوری زاده دو دوره علمی در زمینه تحقیقات قلبی را در رشته مداخلات قلبی در کشور آمریکا و در بیمارستان Scripps ساندیگو پشت سر گذاشتند و در سال 1395 دوره فوق تخصصی مداخلات قلب و عروق را نیز در زمینه بالون آنژیوپلاستی در دانشگاه علوم پزشکی ایران بیمارستان شهید رجایی آغاز نمودند.

دکتر محمد نوری زاده یکی از بهترین دکتر واریس در ایران به حساب می آیند که از سال 1388 عضو بنیاد ملی نخبگان ایران شدند و در چندین کنگره بین المللی ارائه مقالات و سخنرانی کردند.

خدمات دکتر محمد نوری زاده:

 • درمان فشار خون بالا و پایین
 • اکوکاردیوگرافی ساده ورنگی پیشرفته
 • والولو پلاستی دریچه های قلب (باز کردن دریچه های تنگ قلب با بالون)
 • بازگشایی (آنژیوپلاستی) عروق کرونری قلب و محیطی در اندام ها، بدون عمل قلب باز از طریق عروق دست و پا، توسط استنت (فنر) و بالون و بدون نیاز به استراحت طولانی و کیسه شن
 • درمان بیماری های مادرزادی قلب در بالغین به روش اینتروشن (غیر جراحی)
 • نوار قلب
 • انژیو گرافی از طریق دست
 • تست ورزش
 • هولتر ۲۴ ساعته فشارخون برای تشخیص و درمان دقیق بیماری فشارخون
 • اصلاح سوراخ های قلبی بدون جراحی
 • تشخیص و درمان بیماریهای عروق قلب و اندام ها
 • هولتر ۲۴-۷۲ ساعته نوار قلب(ریتم)برای تشخیص و درمان دقیق آریتمی های قلبی

آدرس مطب: ایران، تهران، اندرزگو، سه راه قیطریه، خیابان سلیمانی غربی، نرسیده به چهار راه اسدی، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه چهارم، واحد 26

شماره تماس: 02122392914

علائم و نشانه های بیماری واریس

بیماری واریس نیز مانند هر بیماری دیگری، دارای علائم و نشانه هایی می باشد که بهترین دکتر واریس در ایران برخی از این علائم را متذکر می شود.

از جمله این علائم و نشانه ها شامل موارد زیر می باشد:

گرفتگی پاها

خستگی مداوم پاها

بی قراری در بخش پاها

وجود زخم و اگزما، همراه با خارش های پیوسته

بر روی رگ ها ممکن است سوختگی هایی ایجاد شود.

بی رنگ شدن پوست در کناره و اطراف رگ های واریسی

از قسمت مچ تا انگشتان و پاها، ورم های کمی ایجاد می شود.

در حین ایستادن یا راه رفتن، درد و ناراحتی، سنگینی پاها را متحمل می شوند.

درمان واریس توسط بهترین دکتر واریس در ایران

بهترین دکتر واریس در ایران پس از معاینه و تشخیص نوع بیماری، اقدامات لازم را به منظور درمان بیماری انجام می دهد.

از جمله مراحل درمان بیماری واریس عبارتند از:

اولین گام، تصویر برداری فراصوت می باشد و سپس بهترین دکتر واریس در تهران و یا هر شهر دیگری سیاهرگ ها یا وریدهای دارای مشکل را به کمک ماژیک مشخص می کند.

پس از آن، پا را تمیز نموده و به کمک پارچه های مخصوصی، ناحیه تحت درمان را می پوشانند. این عمل نیازمند بی حسی موضعی می باشد که پزشک معالج پیش از اقدام به عمل، بیمار را بی حس می کند تا متوجه دردهای احتمالی نشود.

بهترین دکتر واریس در ایران سوزنی را به منظور انتقال سیم، وارد ورید می کند و سپس سوزن را خارج کرده و لوله های باریکی را به داخل و بالای قسمت ورید منتقل می نماید.

پس از سپری کردن مراحل عمل و درمان واریس، بهترین دکتر واریس در کرج و یا هر شهر دیگری سیم مذکور را خارج می سازد و فیبر لیزری را به درون لوله باریک انتقال می دهد، تا به کمک آن، ادامه درمان صورت گیرد.

در نهایت و پس از گذراندن مراحل فوق، بهترین دکتر واریس در ایران لیزر و لوله را از بدن بیمار خارج می کند و جای سوزن را پانسمان می نماید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر واریس در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با بیماری واریس و انواع آن و همچنین مراحل درمان بیماری واریس برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

رگ واریسی چیست؟

رگ‌های واریسی به سیاهرگ‌های سطحی گفته می‌شود که عملکرد آن‌ها دچار اختلال شده و از روی پوست دیده می‌شوند. رنگ این رگ‌ها معمولا بنفش یا آبیبوده و ممکن است از زیر پوست بیرون زده باشند.

علائم بیماری واریس چیست‌؟

بیماری واریس می‌تواند طیف وسیعی از علائم را همراه خود داشته باشد که ازجمله این علائم می‌توان به درد، خارش، التهاب و تورم ، سنگینی و خستگی مفرط اشاره کرد.

چطور از ابتلا به واریس پیشگیری کنیم؟

متاسفانه هیچ راهی برای پیشگیری کامل از ابتلا به واریس وجود ندارد، اما با نگه داشتن وزن در حد مناسب، ورزش منظم، خودداری از نشستن یا ایستادن طولانی مدت و پوشیدن جوراب واریس مناسب تجویز شده می‌توانید بعضی علائم را کنترل کنید.

4.8/5 - (12 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا