پزشکان

بهترین دکتر ریه در کرج【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر ریه در کرج آشنا کنیم؛ قبل از آن بهتر است اطلاعاتی را درباره ی ریه در اختیارتان قرار دهیم تا با درک بهتری حالات غیرعادی و بیماری های آن را شناخته و جهت درمان به بهترین دکتر ریه در کرج مراجعه کنید. با گسترش شهرنشینی و صنعت، آلودگی و بیماری های تنفسی ناشی از آن رو به افزایش است؛ همچنین، امروزه بشر با چالشی به نام کرونا روبرو است که به طور خاص ریه ها را هدف قرار گرفته و با تمرکز بر تنفس، جان هزاران نفر را می گیرد. ادامه حیات انسان به تنفس وابسته است و اگر دچار اختلال شود، زندگی ما را با مخاطرات جدی مواجه می کند.

ریه و عملکرد آن

تنفس یا Respirometry، فرایندی است شامل دو عمل دم و بازدم؛ به عبارتی وارد کردن هوا به درون دستگاه تنفسی و خارج کردن آن. هدف از تنفس، فراهم کردن اکسیژن مورد نیاز بدن و دفع دی اکسید کربن (گاز حاصل از سوخت و ساز در بدن) است. سیستم تنفسی در بدن انسان، از اجزای مختلفی تشکیل شده است، که به ترتیب عبارتند از:

 1. بینی
 2. حنجره
 3. نای
 4. ریه ها

ریه ها یا Lung، با بافتی شبیه اسفنج و متشکل از کیسه های هوایی متعدد، از اعضای تصفیه کننده ی هوا در سیستم تنفسی هستند و حجم هوای حاصل از دم را در خود ذخیره می کنند. این عضو به شکل نیمه مخروطی است و در دو طرف قلب قرار گرفته است. به دلیل قرار گرفتن قلب در سمت چپ، ریه ی سمت چپ نسبت به ریه ی سمت راست کوچکتر است. قفسه ی سینه مانند محافظی برای ریه ها عمل می کند. جالب است بدانید، رنگ ریه کودکان صورتی است؛ در بزرگسالان به علت قرار گرفتن در معرض آلودگی ها، دود، گازهای مضر و … در طول عمر، به رنگ خاکستری می باشند.

هر گاه از طریق دم هوا را وارد بدن می کنیم، هوا ابتدا از راه بینی وارد حنجره و سپس، نای شده؛ آن گاه از طریق نایژه های چپ و راست، به داخل ریه ها هدایت می شود. در مرحله بعدی، نایژک ها وارد عمل می شوند؛ آن ها راه ارتباطی بین نایژه و کیسه های هوایی هستند. در کیسه های هوایی، گازهای حاصل از تنفس با گازهای منتقل شده از راه خون مبادله می شوند. به این معنی که، اکسیژن را از هوا جذب کرده و به گلبول های قرمز خون انتقال می دهند. سپس، دی اکسید کربنی که توسط خون به ریه منتقل شده است، می گیرند و از طریق عمل بازدم از بدن خارج و دفع می کنند.

ریه و عملکرد آن

انتخاب بهترین دکتر ریه در کرج

تنفس عملی غیر ارادی و غریزی است؛ شاید به همین علت است که نسبت به آن کم توجه هستیم؛ در حالی که حیات و عملکرد سایر اعضای بدن ما نیازمند اکسیژنی است که توسط دستگاه تنفسی تأمین می شود. اکثر افراد تنها زمانی به سلامت ریه های خود اهمیت می دهند که این اندام دچار مشکلات جدی شده باشد. غافل از این که این عضو مانند سایر اعضای بدن نیازمند مراقبت روزانه و توجه ویژه است؛ زیرا دائما در معرض آلودگی های محیطی و عوامل عفونی است.

بر اساس تأکید بهترین دکتر ریه در کرج، از مهم ترین عواملی که می تواند هشدار دهنده آغاز یک بیماری، در ریه های شما باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرفه های خونی
 • تنفس از راه دهان
 • تنگی نفس در یک یا هر دو ریه
 • درد در ناحیه قفسه سینه بیش از یک ماه
 • سرفه های شدید و طولانی بیش از یک ماه
 • خس خس سینه (صدای مداوم خشک و سوت مانند)
 • ترشح بیش از حد موکوس یا مخاط در ریه ها بیشتر از یک ماه

در صورت وجود هر یک از نشانه های بالا مراجعه به پزشکان متخصص مانند  بهترین دکتر ریه در کرج در اولویت قرار می گیرد. اما آیا می توان به هر پزشکی مراجعه کرد؟! یکی از مهم ترین دغدغه های امروز بشر، درمان بیماری های ریوی است؛ انتخاب پزشکی که بتواند با تشخیص درست و تجویز داروها و روش های درمانی مؤثر، سلامت را به این عضو حیاتی برگرداند، بسیار با اهمیت است. می توانید برای تعیین وقت ملاقات با بهترین دکتر ریه در کرج به مطب شخصی یا بهترین بیمارستان دولتی در کرج مراجعه کنید.

از این رو، ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر ریه در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. پیشنهاد می دهیم مقاله بهترین دکتر ریه در تهران را نیز مطالعه کنید.

دکتر علیرضا خیاط زاده

دکتر علیرضا خیاط زاده

دکتر علیرضا خیاط زاده، در سال 1372 در رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شد. سپس به مدت هفت سال به عنوان پزشک عمومی در واحدهای مختلف درمانی فعالیت کرده و با شرکت در آزمون دستیاری پزشکی، در سال 1379 در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شد. وی در سال 1382 موفق به اخذ بورد تخصصی بیماری های کودکان و نوزادان از این دانشگاه گردید. بعد از اتمام تحصیلات، به مدت یازده سال به عنوان متخصص کودکان فعالیت کرده و به کسب تجربیات علمی و عملی مفید در این حوزه پرداخت.

با توجه به شیوع بیماری های آلرژی و علاقه ایشان به مطالب نوین در حوزه ی علوم آلرژی و ایمونولوژی، جهت تحصیل در این رشته در سال 1390 در آزمون فوق تخصصی شرکت کرده و در همان سال موفق به پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی تهران و تحصیل در مرکز طبی کودکان شد. دکتر علیرضا خیاط زاده، در سال 1393 موفق به اخذ بورد فوق تخصصی آلرژی و ایمونولوژی بالینی شد.

از سوابق حرفه ای درخشان دکتر خیاط زاده می توان به رئیس پلی کلینیک شریعتی صنعت نفت تهران، رئیس آموزش بهداشت و درمان صنعت نفت خارک، مدیر حاکمیت بالینی بهداشت و درمان صنعت نفت خارک، ریاست بیمارستان تخصصی توحید در عسلویه، ریاست امور ورزش بهداشت و درمان صنعت نفت خارک، پزشک متخصص اطفال بهداشت و درمان صنعت نفت البرز، بازرس انجمن آسم و آلرژی ایران، عضو سازمان جهانی آلرژی (WAO) اشاره کرد. بی شک دکتر علیرضا خیاط زاده یکی از برجسته ترین پزشکان در فهرست بهترین دکتر ریه در کرج می باشند.

خدمات

 • تست تنفسی
 • تست پوستی
 •  واکسن آلرژی
 • حساسیت زدایی خوراکی
 • حساسیت زدایی دارویی

آدرس: استان البرز، کرج، جهانشهر، میدان شهید مدنی، روبروی بیمارستان شهید مدنی، مجتمع پزشکان آراد، طبقه اول

تلفن تماس: 02634499818 – 02634499808

دکتر سحر چوب تاشانی

دکتر سحر چوب تاشانی

دکتر سحر چوب تاشانی، دارای مدرک دکترای حرفه ای پزشکی است؛ وی متخصص بیماری های داخلی و فوق تخصص بیماری های ریه می باشد و تحصیلات خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران، به پایان رسانده است. ایشان با پانزده سال تجربه و پژوهش در درمان به ویژه درمان بیماران ریوی و تنفسی یکی از پزشکان شایسته در لیست بهترین دکتر ریه در کرج هستند. همچنین، از اعضای انجمن ریه اروپا و عضو انجمن ریه ایران می باشند. حوزه تخصصی دکتر سحر چوب تاشانی بیماری های تنفسی، ریه، آسم و آلرژی می باشد و خدمات خود را در کرج به مراجعین ارائه می کنند.

خدمات

 • تست تنفس (اسپیرومتری)
 • درمان نارسایی های تنفسی
 • تست خواب و اختلالات خواب
 • درمان انواع آلرژی و درمان و کنترل آسم
 • درمان بیماری های ریه و عفونت های ریوی و سرطان ریه

آدرس: استان البرز، کرج، میدان سپاه، روبروی اداره مخابرات، برج طاق کسری، طبقه ششم، واحد 602

تلفن تماس: 09367265171

دکتر نسیم نیکنام

دکتر نسیم نیکنام

دکتر نسیم نیکنام، متخصص داخلی و دکترای تخصصی بیماری های داخلی می باشد. وی در سال 1387، موفق به دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد؛ سپس در سال 1393، با تخصص بیماری های داخلی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تحصیلات خود را به اتمام رساند. درمان انواع بیماری های داخلی مانند بیماری های تنفسی، چکاب و غربالگری های پیشگیرانه و انجام تست های تشخیصی از فعالیت های تخصصی ایشان می باشد.

دانش تخصصی به روز، اخلاق حرفه ای هنگام ارائه مشاوره به همراه تشخیص های دقیق و روش های درمانی نتیجه بخش از نقاط مثبت دکتر نیکنام در کسب میزان بالای رضایت مراجعین می باشد. دکتر نسیم نیکنام، یکی از پزشکان قابل اطمینان و خوش نام در لیست بهترین دکتر ریه در کرج می باشند.

خدمات

 • طب نوجوانان و جوانان و سالمندان
 • درمان بیماری های غدد، کلیوی، روماتیسمی، قلبی – عروقی و ..
 • درمان بیماری های مزمن مانند: چربی خون، فشار خون بالا، دیابت و …
 • درمان بیماری های تنفسی (آمفیزم، آسم، تنگی نفس، برونشیت مزمن و …)
 • غربالگری سرطان ریه، سرطان کولورکتال و غربالگری بیماری های قلبی و عروقی
 • درمان بیماری های عفونی و مقاربتی (اچ آی وی، هپاتیت، کلامیدیا، سوزاک و …)
 • درمان بیماری های گوارشی و کبد (خونریزی های دستگاه گوارش، اسهال و یبوست و …)

آدرس: استان البرز، کرج، بلوار دانش آموز، چهارراه هفت تیر، ساختمان پزشکان یاس، واحد 403

تلفن تماس: 02632733211 – 09046636387

دکتر آپتین معبودی

دکتر آپتین معبودی

دکتر آپتین معبودی، دارای تحصیلات و مدارک دکترای حرفه ای پزشکی، تخصص بیماری های داخلی و فوق تخصص بیماری های ریه می باشند. ایشان دارای بورد تخصصی در بیماری های ریه، تنفسی، آسم و آلرژی می باشد. در حال حاضر دکتر آپتین معبودی در شهر کرج مشغول به ارائه ی خدمت می باشد. میزان بالای رضایت در مراجعین بیانگر رعایت اخلاق حرفه ای، تشخیص های درست، درمان های مؤثر دکتر معبودی است؛ از این رو، نام ایشان در لیست بهترین دکتر ریه در کرج قرار گرفته است.

خدمات

 • درمان آسم
 • درمان سرطان ریه
 • درمان تنگی نفس
 • درمان انواع آلرژی و حساسیت ها
 • درمان عفونت های ریوی و تنفسی

آدرس: استان البرز، کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، برج آرین، واحد 9

تلفن تماس: 02632284581

دکتر علی اصغر شاه دایی

دکتر علی اصغر شاه دایی

دکتر علی اصغر شاه دایی، مدرک دکترای عمومی خود را در سال 1374 از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرد. وی موفق به کسب مدرک تخصص بیماری های داخلی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1382، شد. به علت این که موضوع پایان نامه ی تخصصی دکتر شاه دایی در مورد درمان های نوین دیابت بود، در کلینیک های تخصصی دیابت، موفقیت های قابل توجهی در درمان بیماران دیابتی کسب کرده است. دکتر علی اصغر شاه دایی، همزمان دوره های تکميلی آندوسکوپی و کولونوسکوپی را جهت درمان بیماران گوارشی را با موفقیت گذرانده است.

وی در طی دوران فعالیت خود، با کسب تجربیات متعدد و با ارزش، پیشرفت های قابل توجهی در انجام تكنیک های مختلف آندوسکوپی به دست آورده است. همچنین، دکتر شاه دایی، از اعضای انجمن متخصصین داخلی ایران و از اعضای انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران هستند؛ همچنین، در زمینه درمان بیماری های تنفسی و ریه تجربه های موفقی داشته اند. ایشان با انجام فعالیت های علمی و پژوهشی متعدد در کنار سایر اقدامات حرفه ای یکی از برترین پزشکان در لیست بهترین دکتر ریه در کرج است.

خدمات

 • درمان دیابت
 • انجام آندوسکوپی
 • درمان بیماری های کبد
 • درمان بیماری های تیروئید
 • درمان بیماری های داخلی
 • درمان بیماری های گوارشی
 • درمان بیماری های تنفسی و ریه

آدرس: البرز، کرج، چهارراه طالقانی شمالی، روبروی بلوار ماهان، کوچه مرجان، ساختمان امام رضا، طبقه اول

تلفن تماس: 0930786638 – 0263226305

دکتر محبوبه السادات آقاجانی

دکتر محبوبه السادات آقاجانی

دکتر محبوبه السادات آقاجانی، دوره ی پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اتمام رساند؛ سپس، دوره ی تخصصی داخلی خود را در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گذراند. ایشان دارای بورد تخصصی می باشند. تجربه ی سال ها طبابت در بیمارستان ها و مراکز درمانی در کنار  سوابق کاری درخشانی چون: ریاست بخش همو دیالیز بیمارستان، فعالیت به عنوان فوکال پوینت علمی دیابت استان البرز، مسئول کلینیک دیابت بیمارستان، معاونت درمانی بیمارستان و فعالیت در مجتمع آموزشی درمانی امام علی (شهید باهنر) از نقاط مثبت کارنامه کاری ایشان می باشد.

دکتر آقاجانی، یکی از پزشکان قابل اعتماد و متخصص در زمینه ی بیماری های داخلی هستند و توانسته اند در مدت زمان فعالیت خود، به میزان بالایی از رضایت در مراجعین خود دست پیدا کنند. از این رو، دکتر محبوبه السادات آقاجانی، یکی از برترین پزشکان، در لیست بهترین دکتر ریه در کرج می باشند.

خدمات

 • درمان بیماری های ریوی (آسم، آنفلوانزا، سیاه سرفه، برونشیت، سرفه مزمن)
 • درمان بیماری های کلیوی (عفونت مجاری ادراری، سندرم نفروتیک، نارسایی و سنگ کلیه)
 • درمان بیماری های روماتولوژی (رماتیسم قلبی، پوکی استخوان، التهاب مفصلی و عضلانی)
 • درمان بیماری های غدد و متابولیسم (بیماری های تیروئید، چاقی، دیابت، غده هیپوفیز، چربی خون بالا)
 • درمان بیماری های گوارشی (یبوست، تهوع، اسهال، سندرم روده تحریک پذیر، استفراغ، رفلاکس معده، زخم معده)

آدرس: استان البرز، کرج، بلوار شهدای دانش آموز، جنب بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان امین، طبقه سوم، واحد 6

تلفن تماس: 02632731306

دکتر نسرین آجیلیان

دکتر نسرین آجیلیان

دکتر نسرین آجیلیان، متخصص داخلی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، تجارب ارزشمندی در زمینه ی بیماری های داخلی، گوارش و غدد دارد. وی در سال 1372 موفق به دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد و بعد از آن در سال 1380 با تخصص بیماری های داخلی، گوارش و غدد از دانشگاه علوم پزشکی تهران، تحصیلات خود را به پایان رساند.

دکتر آجیلیان دارای هفده سال سابقه ی تخصصی پزشکی در درمان بیماری های تنفسی، درمان بیماری های عفونی و مقاربتی، درمان بیماری های کلیوی، درمان بیماری های گوارشی و کبد، انجام آندوسکوپی، کولونوسکوپی و … چکاپ ها و غربالگری های سالانه جهت پیشگیری از بیماری های مزمن و … می باشد. دانش تخصصی و ارائه درمان های مؤثر بعد از تشخیص صحیح از ویژگی هایی است که سبب شد نام ایشان در فهرست بهترین دکتر ریه در کرج قرار گیرد.

خدمات

 • طب نوجوانان و جوانان، طب سالمندان
 • بیماری های غدد، تیروئید، دیابت، کم خونی، کلیوی، روماتیسمی
 • بیماری های تنفسی و ریوی (سل،تنگی نفس، آسم، برونشیت مزمن و …)
 • درمان بیماری های عفونی و مقاربتی (اچ آی وی، سیفلیس، هپاتیت،سوزاک و …)
 • چکاپ و غربالگری های پیشگیرانه دیابت، سرطان کولورکتال، بیماری های قلبی عروقی
 • بیماری های مزمن (فشار خون بالا، دیابت، چربی خون، سیگار، چاقی، افسردگی و …)
 • انجام تست تنفسی، میکروب معده، آندوسکوپی،کولونوسکوپی، رکتوسکوپی، سونوگرافی و …
 • بیماری های گوارشی و کبد (درد شکم، سو هاضمه، رفلاکس معده، خونریزی های دستگاه گوارش و …)

آدرس: استان البرز، کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه پنجم، واحد 501

تلفن تماس: 02632568003 – 02632568004

بیماری های ریه

آلودگی هوا از مشکلات جدی و مهمی است که جهان امروز، با آن مواجه است؛ اما علی رغم تلاش های بسیار، هنوز راه مؤثری برای کاهش آلاینده ها به خصوص در شهرهای صنعتی و پر جمعیت پیدا نشده است. آلودگی های محیطی تنها به آلاینده های صنعتی و دود ناشی از اتومبیل ها مربوط نمی شود؛ بلکه ذرات گرد و غبار معلق در هوا نیز از عوامل خطرآفرین برای سلامت دستگاه تنفسی هستند.

ریه ها به عنوان تصفیه کننده ی هوا در سیستم تنفسی، دائما در معرض آلودگی ها هستند. به علاوه، این روزها با شیوع ویروس کرونا، ریه ها به آسیب پذیرترین عضو در بدن تبدیل شده اند؛ از این رو، رعایت اقدامات مراقبتی جهت حفظ و تقویت سلامت ریه ها، اهمیت دارد. برخی از مهم ترین بیماری های ریوی که برای درمان آن ها می توانید به بهترین دکتر ریه در کرج مراجعه کنید، عبارتند از:

 • سل
 • آسم
 • آمفیزم
 • آنفولانزا
 • عفونت ریه
 • آمبولی ریه
 • سرطان ریه

بیماری های ریه

 • سیاه سرفه
 • تنگی نفس
 • برونشکتازی
 • برونشیت ریه
 • فشار خون ریوی
 • پنومونی یا سینه پهلو
 • سینه پهلو یا ذات الریه

اقدامات مراقبتی از ریه ها

 1.  بهترین دکتر ریه در کرج توصیه می کند، جهت تقویت عضلات شکم و افزایش گنجایش ریه ها، بخندید.
 2. رژیم غذایی سالم و مقوی داشته باشید. بهترین دکتر ریه در کرج تأکید دارد تغذیه خصوصا مصرف مواد غذایی حاوی آنتی اکسیدان، از عوامل مهم در پاکسازی و تقویت ریه ها در برابر بیماری های ریوی مانند کرونا است.
 3. نفس عمیق بکشید؛ تنفس عمیق ظرفیت ریه های شما را افزایش و در نهایت کامل خواهد کرد. علاوه بر آن، سبب پاکسازی ریه ها خواهد شد.
 4. بهترین دکتر ریه در کرج توصیه می کند، در هوای آلوده از رفتن در فضای باز به ویژه برای انجام فعالیت های ورزشی خودداری کنید. جهت انجام کارهای ضروری حتما از ماسک استفاده کنید.
 5. از نوشیدن مشروبات الکلی پرهیز کنید. بر اساس دستورالعمل های بهترین دکتر ریه در کرج، الکل با ضعیف کردن سیستم ایمنی، بدن را مستعد ابتلا به انواع بیماری های ریوی به ویژه انسداد مزمن ریوی خواهد کرد.
 6. ورزش کنید و فعالیت های منظم روزانه داشته باشید؛ طبق توصیه ی بهترین دکتر ریه در کرج برای نمونه داشتن حداقل بیست دقیقه پیاده روی سریع در روز می تواند عملکرد ریه ها را بهبود بخشیده و به افزایش ظرفیت آن ها کمک کند.
 7.  بهترین دکتر ریه در کرج توصیه می کند، آب کافی بنوشید؛ آب کافی بدن را در حالت هیدراته قرار می دهد؛ در این شرایط، ریه ها عملکرد بهتری خواهند داشت و با رقیق شدن مخاط موجود در آن ها، عمل تنفس بهتر انجام خواهد شد.
 8. گاهی سرفه کنید؛ بهترین دکتر ریه در کرج توضیح می دهد، سرفه های اختیاری، مخاط (موکوس) اضافی که در ریه ها تشکیل شده است را رها می کند، تا دفع شوند. این مخاط از راه مجاری تنفسی به خارج از بدن هدایت می شوند. این عمل به پاکسازی ریه ها کمک خواهد کرد.
 9. از مصرف دخانیات به ویژه سیگار و قلیان پرهیز کنید. بهترین دکتر ریه در کرج این اخطار را می دهد، دود حاصل از مصرف دخانیاتی مانند سیگار، با مسدود کردن راه تنفس، ریه ها را در معرض انواع بیماری های ریوی قرار خواهد داد و رفته رفته زمینه ساز ابتلا به سرطان ریه خواهد شد.
 10. بهترین دکتر ریه در کرج پیشنهاد می کند، تنفس خود را بشمارید؛ این کار به افزایش مدت زمان دم و بازدم شما کمک خواهد کرد. برای مثال اگر شش بار عمل دم را انجام می دهید، عمل بازدم را نیز به شش بار برسانید و هر بار به تعداد دم و بازدم خود اضافه کنید تا با افزایش زمان تنفس، ظرفیت ریه های خود را کامل کنید.
 11. تنفس شکمی یا دیافراگمی را به عنوان تمرین تنفس، در برنامه ی خود قرار دهید؛ یعنی، مانند یک نوزاد نفس بکشید. به این صورت که توسط بینی هوا را وارد شکم خود کنید و بعد از گذشت چند لحظه، به آرامی آن را از دهان خارج کنید. از نظر بهترین دکتر ریه در کرج، این عمل به افزایش ظرفیت و گنجایش ریه های شما کمک می کند.

کلام آخر

بدون وجود ریه ها، انسان قادر به ادامه ی حیات نیست؛ از این رو، رعایت اقدامات مراقبتی و توجه به سلامت آن ها، از مهم ترین مسائلی است که هر فرد باید به آن توجه داشته باشد؛ دستگاه تنفسی و ریه ها به عنوان مهم ترین اندام آن، در عین حال که زندگی بخش هستند، می توانند راه ورود اکثر آلودگی ها و بیماری ها به بدن باشند. امروزه بیماری های ریوی، یکی از شایع ترین بیماری ها در جهان هستند و اگر به موقع درمان نشوند، می توانند با اثرات غیرقابل جبران خود، مرگ را برای فرد مبتلا، به ارمغان بیاورند.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین دکتر ریه در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.8/5 - (20 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا