پزشکان

بهترین دکتر ریزش مو در شیراز【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر ریزش مو در شیراز آشنا کنیم. مراجعه به پزشک جهت حفظ سلامت موها و درمان ریزش آن ها به اندازه ی مراجعه به پزشک برای درمان هر بیماری دیگری مهم است و نباید از آن غافل شد. هر چه زودتر موضوع ریزش موی خود را با بهترین دکتر ریزش مو در شیراز در میان بگذارید تا درمان شروع شود، شانس بیشتری برای حفظ موهای خود در طولانی مدت خواهید داشت. ریزش مو می تواند به دلیل استرس، بیماری، ژنتیک، نوسانات هورمونی و … رخ دهد؛ بهترین دکتر ریزش مو در شیراز می تواند به شما کمک کند تا ریشه مشکل را پیدا و آن را حل کنید.

مفهوم ریزش مو چیست؟

آیا تا به حال به طور ناگهانی متوجه شده اید که حجم و توده ای از مو، در برس جمع شده یا باعث مسدود شدن مجرای حمام شما شده است؟ در صورت مشاهده ی ریزش غیرعادی مو، زمان را تلف نکنید و حتما به پزشک مراجعه کنید. زیرا امتحان کردن نسخه های خانگی یا راه حل های پیشنهادی دوستانتان، مشکل شما را حل نخواهد کرد. ریزش مو می تواند از نازک شدن خفیف مو تا طاسی کامل، متغیر باشد.

در یک چرخه طبیعی رشد مو، 90 درصد موهای شما در حال استراحت هستند؛ در حالی که حدود 10 درصد باقی مانده، در حال رشد یا ریزش می باشند. هنگامی که موهای خود را برس می زنید، دوش می گیرید یا حالت می دهید، حدود 100 تار مو، در روز از دست خواهید داد. این ریزش مو طبیعی در نظر گرفته می شود. ریزش مو یا آلوپسی زمانی شروع می شود که مقدار بیشتری مو از دست می دهید و موهای از دست رفته با موهای جدید جایگزین نمی شوند.

مفهوم ریزش مو چیست؟

یکی دیگر از نشانه های ریزش مو زمانی است که موهای کوتاه و ضعیف شروع به رشد می کنند. این مرحله می تواند آنقدر ادامه یابد، تا بدن شما تولید مو را متوقف کند. از سوی دیگر، ریزش مو یا آلوپسی یک اصطلاح کلی است که به ریزش مو اشاره دارد؛ اما، انواع خاصی از ریزش مو وجود دارد. به عنوان مثال: “آلوپسی آره آتا”؛ یک بیماری خود ایمنی است که در آن سیستم ایمنی بدن شما به اشتباه به فولیکول های مو حمله می کند. هر کسی ممکن است به آن مبتلا شود. مشخصه آن ریزش موی تکه تکه و ناگهانی در پوست سر، صورت و احتمالاً سایر نواحی بدن است.

معمولاً پزشکان عمومی یا سایر تخصص ها در مورد رایج ترین راه های درمانی ریزش مو اطلاعات لازم را دارند و می توانند به شما در رفع ریزش موهایتان کمک کنند. اما، پزشک اصلی متخصص در درمان مشکلات مو، یک متخصص پوست است. متخصصین پوست در زمینه ی شناسایی و درمان بیماری های مو، پوست و ناخن آموزش دیده اند؛ بنابراین، اگر به آن ها مراجعه کنید، می توانید مطمئن باشید که به خوبی در درمان ریزش موی شما مهارت دارند. بنابراین می توانید، برای یافتن دلایل ریزش مو و درمان قطعی آن، به بهترین دکتر پوست در شیراز و یا بهترین دکتر پوست و مو در شیراز مراجعه کنید.

انتخاب بهترین دکتر ریزش مو در شیراز

برای یافتن بهترین دکتر ریزش مو در شیراز لازم است، ابتدا خوب تحقیق و بررسی کنید. از تجربیات مثبت مراجعه ی بیماران قبلی استفاده کنید؛ سطح تحصیلات و تجربه ی پزشک در درمان ریزش مو، می تواند دلیل خوبی برای تصمیم گیری در انتخاب پزشک واجد شرایط باشد. جستجو در صفحات وب و بررسی نظرات کاربران هم می تواند در یافتن بهترین دکتر ریزش مو در شیراز مفید واقع شود. علاوه بر مطب شخصی، می توانید با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در شیراز نیز با بهترین دکتر ریزش مو در شیراز قرار ویزیت تعیین کنید.

بهترین دکتر ریزش مو در شیراز، دانش تخصصی و تجربه ی زیادی در زمینه ی درمان ریزش مو دارد؛ علاوه بر این، رفتار مناسبی با شما خواهد داشت؛ زیرا، درک می کند، با وجود ریزش مو و تغییرات ظاهری، به حمایت عاطفی و احساسی نیز، نیاز دارید. از این رو، بهترین دکتر ریزش مو در شیراز، با آگاهی از نگرانی های شما، بهترین راه حل را برای درمان خواهد یافت. این ایده خوبی است که قبل از ملاقات بهترین دکتر ریزش مو در شیراز، لیستی از سؤالات و ابهامات ذهنی خود، بنویسید و همراه خود داشته باشید.

انتخاب بهترین دکتر ریزش مو در شیراز

بعد از تعیین وقت ملاقات با بهترین دکتر ریزش مو در شیراز، وی با معاینه دقیق، علائم، سابقه ی پزشکی، خانوادگی، رژیم غذایی، داروها و مکمل هایی که احیانا مصرف می کنید، خواهد پرسید. در طول یک قرار ملاقات برای درمان ریزش مو، بهترین دکتر ریزش مو در شیراز از شما سؤالاتی در مورد زمان، میزان و محل ریزش مو می پرسد، علاوه بر این، بهترین دکتر ریزش مو در شیراز، از شما در مورد تغییرات اخیر سؤال می کند و سعی می کند بفهمد، آیا یک بیماری زمینه ای مانند تیروئید ممکن است علت ریزش مو باشد یا خیر.

بهترین دکتر ریزش مو در شیراز برای شما انجام تست های تشخیصی مانند آزمایش ادرار، خون و … در بهترین آزمایشگاه در شیراز را تجویز خواهد کرد، زیرا، وجود برخی بیماری ها مانند تیروئید یا کم خونی می توانند باعث ریزش مو شوند. گاهی به تشخیص بهترین دکتر ریزش مو در شیراز، بیوپسی یا نمونه برداری از پوست سر و همچنین، نمونه ای از تار مو جهت بررسی ریشه و فولیکول های مو، نیز ضرورت پیدا می کند. نتایج معاینات و آزمایشات به بهترین دکتر ریزش مو در شیراز کمک می کند تا بفهمد: آیا دلیل ریزش موی شما ژنتیکی است یا تغذیه ای، یا در اثر استرس یا بیماری، یا به دلیل بیماری پوست سر و … اتفاق افتاده است.

در نهایت، بهترین دکتر ریزش مو در شیراز برای شما یک داروی درمان ریزش مو تجویز می کند تا به حفظ یا رشد مجدد موهای شما کمک کند؛ همچنین، بهترین دکتر ریزش مو در شیراز، ممکن است برای کمک به رفع هر گونه بیماری زمینه ای که باعث ریزش مو می شود، برنامه ی درمانی مناسبی را برای شما تنظیم کند. خوشبختانه، در اکثر موارد، ریزش مو قابل درمان است؛ بنابراین، بهترین دکتر ریزش مو در شیراز قادر خواهد بود، در بیشتر مواقع درمان مؤثر را ارائه دهد.

ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر ریزش مو در شیراز را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. پیشنهاد می کنیم،برای آگاهی از دلایل و انواع ریزش مو، مقاله بهترین دکتر ریزش مو در کرج را مطالعه کنید.

دکتر بهروز وارث

دکتر بهروز وارث

دکتر بهروز وارث، بعد از اتمام دوره ی دکترای پزشکی عمومی، با موفقیت توانست مدرک دکترای تخصصی پوست یا درماتولوژی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کند. وی همچنین، دارای بورد تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر می باشد. از سوابق درخشان کاری ایشان می توان به عضویت در انجمن متخصصین پوست اروپا، عضویت در انجمن متخصصین پوست ایران، دبیر انجمن متخصصین پوست استان فارس، فعالیت پزشکی در بیمارستان رازی تهران به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی و درمانی تخصصی پوست در ایران و چاپ مقالات پژوهشی در مجلات معتبر بین المللی اشاره کرد.

برخورداری از دانش تخصصی و تسلط بر تکنیک های درمانی و زیبایی مطابق با آخرین یافته های علمی در کنار بهره مندی از تجهیزات پیشرفته سبب شده است وی با بیش از 17 سال تجربه در زمینه ی کاشت مو، رضایت و سلامت مراجعین خود را برآورده سازد. ایشان مؤسس، سرمایه گذار و مدیرو مسئول فنی کلینیک تخصصی پوست و موی دکتر وارث در شیراز هستند. ارائه ی مشاوره های رایگان و تعرفه های دولتی همراه با درمان های بی نظیر، از ویژگی های قابل تحسینی است که سبب شد نام دکتر بهروز وارث به عنوان یکی از پزشکان حرفه ای و با اخلاق، در لیست بهترین دکتر ریزش مو در شیراز قرار گیرد.

خدمات

 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس، فیلر و …
 • لیزر درمانی، لیزر موهای زائد، برداشتن خال و …
 • زیبایی صورت: لیفت با نخ، رفع سیاهی و پف زیر چشم و …
 • تقویت و زیبایی مو: مزوتراپی، پی آر پی، کاشت مو، ریش، ابرو و …
 • درمان انواع بیماری پوست: آکنه، اگزما، تورمورهای خوش خیم و بدخیم و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ، میکرودرم، سابسیژن و …
 • درمان انواع بیماری های مو و ناخن: ریزش مو، کچلی سکه ای، جراحی ناخن، طاسی و …

آدرس: استان فارس، شیراز، فرهنگ شهر، بین کوچه 40 و 42، ساختمان دهقانی، کلینیک دکتر وارث

تلفن تماس: 07136328380 – 09029177799

دکتر فرهود صالحی

دکتر فرهود صالحی

دکتر فرهود صالحی، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، با گذراندن دوره ی تخصص موفق به دریافت مدرک دکترای تخصص پوست یا درماتولوژی شد؛ ایشان در حال حاضر در شیراز در زمینه ی خدمات پوست، مو، زیبایی و لیزر مشغول به ارائه ی خدمات به مراجعین می باشند. برخورداری از سال ها تجربه ی درخشان کاری، تسلط بر تکنیک ها و روش های نوین درمانی با استفاده از بهترین تجهیزات و موارد مورد تأیید سازمان استاندارد، از خصوصیات کاری وی می باشد.

ارائه ی مشاوره های دلسوزانه، برخورد مناسب با بیماران و در نهایت ارائه ی درمان های بی نظیر با هزینه های منصفانه، از ویژگی هایی است که سبب جلب اعتماد و رضایت مراجعین ایشان شده است. قطعا، دکتر فرهود صالحی، یکی از پزشکان حرفه ای و خوشنام در لیست بهترین دکتر ریزش مو در شیراز هستند.

خدمات

 • انواع تزریقات زیبایی: بوتاکس، ژل و …
 • زیبایی، پاکسازی و جوانسازی پوست: برداشتن خال، رفع جای جوش، ضایعات پوستی و …
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های پوستی: آکنه، زگیل، حساسیت ها، سرطان پوست و …
 • تشخیص و درمان بیماری های مو و ناخن: ریزش مو، کچلی سکه ای، کم مویی صورت مردان، قارچ ناخن و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان قصردشت، خیابان آسیاب قوامی، ساختمان ارسلان، طبقه چهارم

تلفن تماس: 07136277428

دکتر لادن دستغیب

دکتر لادن دستغیب

دکتر لادن دستغیب، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، با موفقیت توانست تحصیلات خود را در مقطع تخصص با دریافت مدرک دکترای تخصصی پوست یا درماتولوژی به پایان برساند. وی از اعضای هیأت علمی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و علاوه بر طبابت، در این دانشگاه به امر تدریس مشغول می باشد.

بیش از 36 سال تجربه ی ارزشمند پزشکی، برخورداری از دانش تخصصی، ارائه ی درمان های بی نظیر بر پایه ی تشخیص های هوشمندانه از ویژگی های قابل ستایش دکتر لادن دستغیب است. وی همچنین، با در نظر گرفتن هزینه های منصفانه درمان و برخورد مناسب با مراجعین همواره در جهت افزایش سلامت و رضایت بیماران می کوشد. بی شک، ایشان یکی از پزشکان حرفه ای و متخصص در لیست بهترین دکتر ریزش مو در شیراز است.

خدمات

 • پاکسازی پوست: رفع جای جوش، کک و مک، ضایعات پوستی، برداشتن خال، زگیل و …
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مو و ناخن: ریزش مو، خارش سر، طاسی، قارچ ناخن و …
 • تشخیص و درمان بیماری های پوستی: قارچ ها، زگیل، جوش، تومورها، پیسی، حساسیت ها و …

آدرس: استان فارس، بلوار کریم خان زند، درمانگاه شهید دکتر فقیهی، بخش پوست

تلفن تماس: 07132351088

دکتر مژده سپاس خواه

دکتر مژده سپاس خواه

دکتر مژده سپاس خواه، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی، با موفقیت توانست در مقطع تخصص رشته ی درماتولوژی یا پوست، دکترای تخصص خود را اخذ کند. وی در ادامه مدرک فلوشیپ درماتوپاتولوژی خود را نیز دریافت کرد. وی علاوه بر طبابت، عضو هیأت علمی، معاون پژوهشی گروه درماتولوژی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مدرس در این دانشگاه است.

برخورداری از سال ها تجربه در کنار دانش تخصصی و مهارت در ارائه ی درمان های مطابق با استاندارد جهانی، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه و تشخیص های بی نقص، سبب شده است، رضایت خاطر مراجعین و بیماران تأمین شود. هزینه های منصفانه درمان، برخورد مناسب با بیماران و توضیح ساده ی روال درمان به آن ها از ویژگی های قابل تحسین وی می باشد. بی شک دکتر مژده سپاس خواه، یکی از پزشکان موفق و حرفه ای در لیست بهترین دکتر ریزش مو در شیراز است.

خدمات

 • تشخیص و درمان بیماری های مو و ناخن، درمان تخصصی ریزش مو، احیا و تقویت مو و …
 • جوانسازی پوست: از بین بردن جای جوش، لک های پوستی، خال، زگیل، ضایعات عروقی و …
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های پوستی: روماتیسم پوستی، سرطان، پیسی، اگزما، تورمورها، آکنه و …

آدرس: استان فارس، شیراز، بلوار کریم خان زند، درمانگاه شهید دکتر فقهی، بخش پوست

تلفن تماس: 07132351089

دکتر شهسوار کریم آقایی

دکتر شهسوار کریم آقایی

دکتر شهسوار کریم آقایی، بعد از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، در مقطع تخصص به تحصیلات خود ادامه داد و در نهایت با مدرک دکترای تخصصی پوست یا درماتولوژی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. ایشان دارای بورد تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر هستند و در کلینیک تخصصی خود به نام “جردن” در زمینه ی خدمات تخصصی پوست و کاشت مو فعالیت دارند.

بیش از 20 سال سابقه ی ارزشمند پزشکی، ارائه ی تخصصی ترین راهکارهای درمانی استاندارد در یکی از معتبرترین کلینیک های پوست، مو و زیبایی، رعایت اصول اخلاق حرفه ای و هزینه های درمانی مناسب سبب جلب اطمینان و رضایت بیماران و مراجعین ایشان شده است. وی با آخرین روش های کاشت مو در کنار تیم پزشکی متخصص خود و بهترین تجهیزات پزشکی در کمتر از دو سال حدود سه هزار کاشت موی موفق را تجربه کرده است. بی شک، دکتر شهسوار کریم آقایی، یکی از پزشکان حرفه ای و متعهد در لیست بهترین دکتر ریزش مو در شیراز است.

خدمات

 • کاشت مو، ابرو و مژه طبیعی
 • لیزر موهای زائد، پاک کردن تاتو
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس و …
 • درمان بیماری های مو، تقویت مو، مزوتراپی مو، پی آر پی و …
 • درمان انواع بیماری های پوستی: حساسیت ها، تومورها، زگیل، آکنه و …
 • زیبایی، جوانسازی و پاکسازی پوست: میکرونیدلینگ، مزوتراپی، لیفت صورت و …

آدرس: استان فارس، شیراز، بلوار چمران، نبش کوچه 11، کلینیک تخصصی کاشت مو جردن

تلفن تماس: 09175887050

دکتر سید ابوالفضل کمانی

دکتر سید ابوالفضل کمانی

دکتر سید ابوالفضل کمانی، بعد از پایان دوره ی دکترای پزشکی عمومی، با موفقیت توانست دوره ی دکترای تخصص پوست یا درماتولوژی خود را با دریافت مدرک دکترای تخصصی درماتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی ایران در تهران به اتمام برساند. وی از اعضای انجمن متخصصین پوست ایران است و سابقه ی فعالیت در بهترین کلینیک های پوست و زیبایی تهران را در کارنامه ی کاری خود دارد.

برخورداری از سال ها تجربه ی درخشان پزشکی، بهره مندی از دانش تخصصی و ارائه ی راهکارهای نوین درمانی و زیبایی، برخورد مناسب با مراجعین و ارائه ی مشاوره های دقیق به بیماران سبب افزایش رضایتمندی در بین آن ها شده است؛ همچنین، هزینه های منصفانه درمان در کنار نتایج مؤثر و بی نظیر خدمات پوست، مو، زیبایی و لیزر دکتر سید ابوالفضل کمانی، نام ایشان را به عنوان پزشکی متعهد و حرفه ای در لیست بهترین دکتر ریزش مو در شیراز متمایز می کند.

خدمات

 • لیزر درمانی و لیزر موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، بوتاکس، فیلر و …
 • زیبایی صورت: رفع غبغب، سیاهی زیر چشم، برداشتن خال و …
 • تقویت و زیبایی مو: کاشت مو، مژه، مزوتراپی، پی آر پی، کربوکسی تراپی و …
 •  درمان بیماری ها مو و ناخن: ریزش مو، ریزش مژه، کچلی سکه ای، جراحی ناخن و …
 • جوانسازی و پاکسازی پوست: مزوتراپی، رفع جای زخم، جوش، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ و …
 • تشخیص و درمان بیماری های پوستی: اگزما، آکنه، انواع تومورها، حساسیت ها، زگیل تناسلی و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 54، ساختمان گلبرگ، طبقه سوم، واحد 33

تلفن تماس: 07136293888

دکتر رحمت الله سلمان پور

دکتر رحمت الله سلمان پور

دکتر رحمت الله سلمان پور، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی، به تحصیلات خود ادامه داد و توانست با مدرک دکترای تخصصی بیماری های پوست یا درماتولوژی فارغ التحصیل شود. وی در حال حاضر در شیراز مشغول به فعالیت می باشد. بیش از 47 سال تجربه ی ارزشمند پزشکی، بهره مندی از دانش و مهارت در امر تشخیص و درمان بی نظیر بیماری های پوست، مو و ناخن و زیبایی با اجرای جدیدترین تکنیک ها، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه و هزینه های منصفانه درمان از ویژگی هایی است که سبب شد، نام دکتر رحمت الله سلمان پور، در لیست بهترین دکتر ریزش مو در شیراز قرار گیرد.

خدمات

 • پاکسازی و جوانسازی پوست: رفع جای زخم، لک، کک و مک، ضایعات عروقی و ملاسما، جای جوش و …
 • تشخیص و درمان بیماری های مو و ناخن: ریزش مو، طاسی، کچلی سکه ای، شوره سر، عفونت ناخن و …
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های پوستی: پیسی، آکنه، زگیل، تومورها و کیست های پوستی، سرطان پوست و …

آدرس: استان فارس، شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب هتل پارس، ساختمان صدف، طبقه دوم

تلفن تماس: 07132305385

تفاوت ریزش مو در زنان و مردان

اگر چه بیشتر تصور می شود، مردان دچار ریزش مو می شوند، اما، زنان نیز ریزش و یا نازک شدن مو را تجربه می کنند. ریزش مو ممکن است در زنان به اندازه مردان، آشکار نباشد؛ زیرا ممکن است آن را به خوبی پنهان کنند؛ بهترین دکتر ریزش مو در شیراز تأکید می کند، زنان به اندازه ی مردان از ریزش مو رنج می برند. علل ریزش مو در زنان متفاوت است، از جمله بارداری، هورمون ها، یائسگی یا ریزش موی زنانه. ریزش موی زنان می تواند تأثیرات مخربی بر عزت نفس، سلامت روانی و حتی سلامت جسمانی آن ها داشته باشد.

تفاوت ریزش مو در زنان و مردان

اگر چه مقیاس های مختلفی برای کمک به تعیین مراحل ریزش مو در زنان وجود دارد، اما مقیاس لودویگ به عنوان رایج ترین روش، 3 مرحله منحصر به فرد طاسی زنان (آلوپسی آندروژنتیک) را مشخص می کند. این مراحل از نازک شدن بالای سر تا نمایان شدن پوست سر و در نهایت ریزش تمام موهای تاج سر، متغیر است. بهترین دکتر ریزش مو در شیراز، از این طبقه بندی در تشخیص و درمان ریزش موی زنانه استفاده می کند.

از سوی دیگر، طبق طبقه بندی همیلتون نوروود، ریزش مو در مردان، دارای 7 مرحله طاسی الگوی مردانه است. این مراحل از داشتن سر پر تا نازک شدن و در نهایت، طاسی کامل متغیر است. در برخی موارد، ریزش مو به صورت نازک شدن تدریجی شروع می شود و با افزایش سن در قسمت های مختلف سر، تا طاسی کامل پیش می رود. اگر ریزش مو در مراحل اولیه درمان نشود، می تواند به سرعت بدتر شود. بهترین دکتر ریزش مو در شیراز، از این طبقه بندی، برای شناسایی انواع ریزش مو در مردان شامل: آلوپسی آندروژنیک، تلوژن افلوویوم و آلوپسی آره آتا استفاده می کند.

روش های جلوگیری از ریزش مو

هرکسی که در زمان مشاهده ریزش موهای خود احساس درماندگی کرده باشد، از خود می پرسد که چگونه از ریزش بیشتر موهای خود جلوگیری کند! بهترین دکتر ریزش مو در شیراز توصیه می کند، موارد زیر را به عنوان راه های پیشگیری از ریزش مو حتما رعایت کنید:

 • استرس خود را به حداقل برسانید و یک سبک زندگی سالم را در پیش بگیرید.
 • موهای خود را به طور مرتب با شامپو و نرم کننده ترمیم کننده، ضد پیری و محرک رشد، بشویید.

روش های جلوگیری از ریزش مو

 • از رژیم غذایی سرشار از پروتئین و ویتامین پیروی کنید و با مصرف فست فودها خداحافظی کنید.
 • از مصرف ژل، پماد، اسپری یا هر محصول دیگری که بر پایه الکل ساخته شده است، خودداری کنید.
 • از هر محصول مو ساخته شده با مواد ارزان و خطرناک اجتناب کنید: سولفات ها، پارابن ها، فتالات ها، سیلیکون ها و… .

کلام آخر

امروزه، بخش بزرگی از مردم، از ریزش مو رنج می برند و تا زمانی که 30 درصد از موهای خود را از دست ندهند، به دنبال درمان ریزش موی خود نیستند. ریزش مو می تواند با تغییر در شکل ظاهری و چهره، بر اعتماد به نفس شما تأثیر منفی بگذارد. بنابراین، در صورت مشاهده ی از دست دادن غیرطبیعی موهای خود، به بهترین دکتر ریزش مو در شیراز مراجعه کنید و برای توقف ریزش موها، هر چه زودتر مراقبت از مو و پوست سر خود را شروع کنید.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین دکتر ریزش مو در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.8/5 - (18 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا