پزشکان

بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج【سال1401】❤️

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج آشنا کنیم؛ امروزه درمان های متنوع پوستی، برای انواع مشکلات پوستی وجود دارند. با وجود دنیایی از درمان های پوستی، ممکن است از خود بپرسید، کدام یک برای شما بهترین است. پاسخ این سؤال به وضعیت پوست و نتایج دلخواه مورد نظر شما، بستگی دارد. در این میان، دو روش لایه برداری که محبوبیت بالایی دارند، میکرودرم و میکرونیدلینگ هستند؛ روش هایی سریع و کارآمد، مقرون به صرفه و نسبتاً بدون درد. هر دو درمان به بهبود مشکلات پوستی مختلف مانند رفع لکه ها، چین و چروک و … کمک می کنند.

تفاوت میکرودرم و میکرونیدلینگ چیست؟

برای درک تفاوت های اصلی میکرودرم و میکرونیدلینگ، باید نگاهی کوتاه به لایه های پوست، نحوه ی عملکرد و روند تغییرات آن ها در طول زمان بیندازیم:

1- لایه اپیدرم: سطحی ترین لایه ی یپوست، اپیدرم است. بیرونی ترین لایه ی زیرین اپیدرم، حاوی سلول های مرده پوستی است که کراتین زیادی دارند. این زیر لایه، معمولاً بدن را در برابر میکروب ها و سمومی که از محیط خارجی وارد می شوند، محافظت می کند. همچنین، از خروج آب از بافت ها جلوگیری کرده و در واقع، از کم آبی بدن جلوگیری می کند. سلول های مرده پوست به طور منظم از بین می روند؛ اما، می توانند تجمع پیدا کرده و منجر به زبری و تغییر رنگ در پوست شوند.

رشد دائمی اپیدرم، مداوم است. سلول های جوان زیر لایه های داخلی اپیدرم، به طور منظم به سمت بیرون مهاجرت می کنند، تا جایگزین سلول های مرده پوست شوند. کل اپیدرم هر چهار هفته یک بار تجدید می شود؛ اما لایه برداری، سلول های جوان پوست را قبل از این که سلول های بالغ به طور طبیعی از بین بروند، در معرض دید قرار می دهد.

2- لایه درم: درم ضخیم تر و عمیق تر از اپیدرم است. حاوی رگ های خونی، اعصاب، ساختارهای حمایت کننده و رسوبات غنی از کلاژن و الاستین است. کلاژن پوست را سفت و محکم می کند؛ در حالی که، الاستین عمدتاً مسئول خاصیت ارتجاعی پوست است. رگ های خونی پوست را تغذیه کرده و در صورت آسیب، به ترمیم آن کمک می کنند. اعصاب به افراد اجازه می دهند، تا درد را احساس کنند؛ در واقع، مکانیزمی است که کمک می کند تا فرد، از آسیب های بزرگ جلوگیری کند.

برای دسترسی به درم، باید اپیدرم را برش داد. آسیب به ساختارهای عمیق تر پوست، باعث ایجاد یک مرحله التهابی مختصر می شود. التهاب، بافت ها را برای بهبودی که پس از چند روز شروع می شود، آماده می کند. کلاژن برای ترمیم بافت ضروری است؛ بنابراین، پوست مقدار زیادی از آن را در طول بهبود التهاب، تولید می کند. علاوه بر این، افزایش فعالیت اپیدرمی، روند ترمیم را برای پوشاندن محل آسیب دیده، همراهی می کند. پوسته پوسته شدن، لایه برداری و روشن شدن پوست، ممکن است در زمان بهبودی مشاهده شود.

تفاوت میکرودرم و میکرونیدلینگ چیست؟

3- لایه هیپودرم: عمیق ترین لایه پوست، هیپودرم است که عمدتاً از چربی زیر پوستی تشکیل شده است. از آن جایی که، این لایه در میکرودرم یا میکرونیدلینگ دخالتی ندارد، بنابراین در این مقاله به آن نمی پردازیم.

با گذشت زمان، عوامل مختلفی که بر روی پوست اثر می گذارند، زیبایی طبیعی آن را از بین می برند. قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید، اپیدرم را تیره می کند و باعث ایجاد لکه ها و رنگ ناهماهنگ پوست می شود. همچنین، افزایش سن و آسیب های ناشی از نور خورشید، با کاهش کلاژن و الاستین باعث ایجاد چین و چروک می شوند. آکنه های مکرر، برش های جراحی، بیماری، تغذیه نامناسب و قرار گرفتن در معرض سموم نیز می توانند اسکار و چین های پوستی ایجاد کنند. از سوی دیگر، بارداری و افزایش وزن هم می تواند، باعث کشیدگی درم و ایجاد علائم کشش پوستی شود.

میکرودرم و میکرونیدلینگ به رفع این نگرانی ها کمک می کنند؛ اما، با تفاوت های مشخص در اثربخشی و مدت زمان اثر. میکرودرم، تنها اپیدرم را تحت تأثیر قرار می دهد و صرفاً یک فرآیند طبیعی را تسریع می کند. در مقابل، میکرونیدلینگ به عیوب پوستی در سطح عمیق تری نزدیک می شود و با تحریک مکانیسم های ترمیم بافت، هم درم و هم اپیدرم را تغییر می دهد. همچنین، میکرونیدلینگ می تواند برخی از علل ریشه ای پیری پوست را معکوس کند و در مقایسه با میکرودرم، می‌تواند طیف وسیع تری از بیماری های پوستی را کاهش دهد و اثرات زیبایی آن ماندگارتر است.

انتخاب بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج

برای اینکه مطمئن شوید کدام روش از بین روش های میکرودرم و میکرونیدلینگ، برای شما مناسب است، باید به متخصصین پوست مراجعه کنید؛ این پزشکان مهارت و دانش لازم را در زمینه ی پوست، مو و زیبایی دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند. فقط یک پزشک متخصص دارای مجوز و با مهارت مانند بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج، می تواند سلامت شما را به طور قابل اعتماد ارزیابی کند و به شما بگوید آیا میکرودرم، میکرونیدلینگ یا درمان دیگری برای شما مناسب است یا خیر.

انتخاب بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج

بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج، از سخت ترین استانداردهای بهداشتی پیروی و از بهترین تجهیزات مدرن استفاده می کند، تا اطمینان حاصل کند روش های به کار برده شده، کاملاً ایمن و مؤثر هستند. بنابراین، وقتی به بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج مراجعه می کنید، بعد از معاینه و بررسی دقیق پوست و میزان آسیب دیدگی آن، روش انتخابی را کاملا برای شما شرح خواهد داد؛ در واقع، علاوه بر مزایا، عوارض احتمالی و هزینه آن را نیز برای شما تشریح خواهد کرد.

تعداد جلسات هر دو روش بستگی به نوع پوست و میزان آسیب دیدگی آن و همچنین، انتظارات شما از انجام این روش های درمانی دارد. بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج، اقدامات مراقبتی که نیاز است قبل از میکرودرم یا میکرونیدلینگ انجام دهید، به شما توضیح خواهد داد؛ همچنین دستورالعمل های بعد از درمان و اقدامات مراقبتی از پوست که نیاز است همواره به آن ها توجه کنید (مانند استفاده از ضد آفتاب مناسب و …)، در اختیارتان قرار خواهد داد.

بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج، برای حریم شخصی شما احترام قائل است؛ پس هر نوع نگرانی و شرایط پزشکی که می تواند بر اثربخشی و ایمنی هریک از این روش ها اثر بگذارد، با او در میان بگذارید. برای مثال میکرونیدلینگ برای افراد مبتلا به سرطان، لوپوس، نقص ایمنی، دیابت کنترل نشده و … به دلیل خطر عفونت و التیام نیافتن زخم ها، توصیه نمی شود. حتی قرار داشتن در دوران بارداری یا شیردهی، به علت تغییرات هورمونی، روش میکرونیدلینگ را بی اثر می کنند.

ما در ادامه فهرستی از بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. همچنین، مطالعه ی مقاله بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در تهران را برای عزیزان ساکن در تهران، توصیه می کنیم.

دکتر گیتا گرجی

دکتر گیتا گرجی

دکتر گیتا گرجی، مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را در سال 1369، از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کرد. سپس، با ادامه تحصیل در مقطع تخصص پوست یا درماتولوژی، در سال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، فارغ التحصیل شد. وی همچنین، دارای بورد تخصصی پوست و از اعضای انجمن متخصصین پوست ایران می باشد. بیش از 32 سال سابقه ی پربار پزشکی در حوزه ی درمان بیماری های پوست، مو، زیبایی و لیزر، رعایت اصول خلاق حرفه ای، ارائه ی درمان های مؤثر با هزینه های منصفانه از ویژگی هایی است که سبب شد، نام دکتر گیتا گرجی، در لیست بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج قرار گیرد.

خدمات

 • لیزر درمانی
 • جراحی پلک و ضایعات پوستی
 • هایفو، آر اف فراکشنال، کرایوتراپی و …
 • انجام تزریقات زیبایی مانند بوتاکس، ژل و …
 • جوانسازی پوست: میکرودرم، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ و …
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های پوستی مانند آکنه، حساسیت ها و …

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه سوم، واحد 14

تلفن تماس: 02632247555

دکتر لیلا خرازی

دکتر لیلا خرازی

دکتر لیلا خرازی، در سال 1376، بعد از دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی سمنان، به تحصیلات خود در مقطع تخصص درماتولوژی ادامه داد و توانست با مدرک دکترای تخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در سال 1389 با موفقیت فارغ التحصیل شود. همچنین، ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی پوست، مو و زیبایی از کشور فرانسه و از اعضای انجمن متخصصین پوست ایران هستند.

وی، پژوهش های مفید و با ارزشی در حوزه ی راه های درمانی بیماری های آکنه و ویتیلیگو انجام و نتایج حاصل از آن ها را در مجلات معتبر به چاپ رسانده است. دکتر لیلا خرازی، با بیش از 26 سال تجربه طبابت، برخورداری از علم و دانش تخصصی، انجام مشاوره های صبورانه، رعایت اصول اخلاقی در برخورد با مراجعین و ارائه ی راه های درمانی مطابق با آخرین روش های روز دنیا یکی از برترین و حرفه ای ترین پزشکان در لیست بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج هستند.

خدمات

 • لیزر درمانی
 • خدمات زیبایی مو: تقویت مو، کاشت مو و ابرو، مزوتراپی و …
 • درمان انواع بیماری های پوست: آکنه، برداشتن خال، زگیل و …
 • خدمات پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرودرم، میکرونیدلینگ و …
 • درمان انواع بیماری های مو و ناخن: ریزش مو، طاسی سر، کچلی و …
 • خدمات زیبایی صورت: لیفتینگ، پروتز لب، گونه، تزریق بوتاکس و فیلر، جراحی پلک و …

آدرس 1: استان البرز، کرج، آزادگان، جنب برج میلاد، خیابان شهید حسینی، کلینیک تخصصی پوست و مو آسمان آبی البرز

آدرس 2: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک انصار، ساختمان پزشکان زرین گل، طبقه 2، واحد 6

تلفن تماس: 02632268911 – 02632535189

دکتر فرزانه ملائی

دکتر فرزانه ملائی، بعد از گذراندن دوره ی دکترای پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شد. سپس، با ادامه تحصیل توانست مدرک دکترای تخصص پوست یا درماتولوی خود را در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با موفقیت دریافت کند. وی همچنین، از اعضای انجمن متخصصین پوست ایران بوده و در کنار طبابت پژوهش های متعدد و ارزشمندی در زمینه ی درمان بیماری آلوپسی آره تا ارائه داده اند. دکتر فرزانه ملائی، با بیش از 26 سال سابقه ی درخشان پزشکی در درمان بیماری های پوست؛ مو، زیبایی و لیزر در کنار برخورداری از دانش تخصصی و حسن اخلاق، یکی از برترین و حرفه ای ترین پزشکان متعهد در لیست بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج می باشد.

خدمات

 • لیزر درمانی
 • انواع ترزیقات زیبایی: فیلر، بوتاکس و ….
 • خدمات زیبایی صورت: بلفاروپلاستی، آر اف فراکشنال و …
 • درمان انواع بیماری های پوستی: زگیل، آکنه، عفونت های پوستی و …
 • درمان انواع  بیماری های مو و ناخن: طاسی، کچلی و تقویت و کاشت مو و …
 • خدمات پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرودرم، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ، پیلینگ و …

آدرس: استان البرز، کرج، فردیس، فلکه دوم، خیابان 15 غربی، کلینیک تخصصی سلامت فردیس

تلفن تماس: 02634238906

دکتر مسلم صفرپور

دکتر مسلم صفرپور

دکتر مسلم صفرپور، در سال 1388، بعد از اتمام دوره ی دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، به تحصیلات خود در مقطع تخصص درماتولوژی ادامه داد و توانست با موفقیت مدرک دکترای تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر خود را در سال 1392 از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دریافت کند. وی از اعضای انجمن متخصصین پوست ایران است و علاوه بر فعالیت پزشکی، پژوهش ها و تحقیقات ارزشمندی در زمینه ی بیماری های آکنه و ویتیلیگو انجام داده است.

ایشان در حال حاضر، در شهر کرج مشغول ارائه ی خدمات به مراجعین می باشد. دکتر مسلم صفرپور، با بیش از 13 سال سابقه ی درخشان کاری، بهره مندی از دانش تخصصی در زمینه ی پوست، مو، زیبایی، ارائه ی مشاوره های دلسوزانه، درمان های دقیق و رعایت اصول اخلاقی در برخورد با مراجعین، یکی از پزشکان حرفه ای و مورد اعتماد در لیست بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج می باشد.

خدمات

 • لیزر درمانی
 • خدمات زیبایی مو: کاشت مو، ابرو، تقویت مو و …
 • ارائه ی انواع  تزریقات زیبایی: تزریق بوتاکس، ژل و …
 • خدمات زیبایی صورت: لیفتینگ، بلفاروپلاستی، هایفو و …
 • خدمات پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرودرم، میکرونیدلینگ، پیلینگ و …
 • درمان انواع بیماری های مو و ناخن: ریزش مو، جراحی ناخن، کچلی سکه ای و …
 • درمان انواع بیماری های پوستی: درمان آکنه، برداشتن خال، زگیل، عفونت پوستی و …

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی جنوبی، نبش خیابان طهماسبی، ساختمان گروه پزشکی نیک، طبقه سوم

تلفن تماس: 02632775619 – 09382953853

دکتر رامین راه انجام

دکتر رامین راه انجام

دکتر رامین راه انجام، بعد از اتمام مقطع دکترای پزشکی عمومی، دوره های مختلف پوست، مو و زیبایی را در ایران و خارج از ایران گذراند. وی دارای مدرک دیپلم لیزرتراپی و دیپلم پیشرفته لیزر در درماتولوژی و کاسمتولوژی از مرکز تحقیقات و درمان لیزر پزشکی وزارت بهداشت روسیه، مدرک تزریق PRP از مؤسسه بین المللی PNC اسپانیا، مدرک مزوتراپی وتزریق ژل از مؤسسه MHC اوکراین و مدرک دیپلم درمان های زیبایی پوست از مؤسسه مری کور پاریس و همچنین، مدرک ایمنی لیزر از انجمن علمی پزشکی لیزری ایران، می باشد.

ایشان از اعضای هیئت رئیسه انجمن پزشکی لیزری ایران، عضو انجمن علمی پزشکی لیزری ایران، عضو انجمن لیزر پزشکی اروپا (EMLA) و از اعضای انجمن جهانی لیزر (WALT)، پزشک نمونه استان البرز، پزشک هیئت پزشکی ورزشی کرج هستند و مدیر اجرایی و مدرس در دوره های آموزش آکادمیک لیزر پزشکی، ویژه ی پزشکان و جراحان بوده اند. دکتر رامین راه انجام، با بیش از 24 سال تجربه ی درخشان کاری و ارائه ی درمان های بی نقص خود یکی از برترین و حرفه ای ترین پزشکان در لیست بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج هستند.

خدمات

 • لاغری موضعی و رفع سلولیت
 • لیزر درمانی و رفع موهای زائد
 • انواع تزریقات زیبایی: پوتاکس، ژل، فیلر و …
 • خدمات زیبایی و تقویت مو، مشاوره کاشت مو، فیلر و مزوتراپی مو و …
 • خدمات پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرودرم، میکرونیدلینگ، مزوتراپی صورت، رفع کک و مک، لیفت با نخ و …

آدرس: استان البرز، کرج، انتهای خیابان مطهری، ضلع جنوبی پل آزادگان، ساختمان سایه، طبقه سوم، واحد 6

تلفن تماس: 02634449640

دکتر شادی مظلومی

دکتر شادی مظلومی

دکتر شادی مظلومی، بعد از پایان تحصیلات در مقطع دکترای پزشکی عمومی، توانست در سال 1386، با مدرک دکترای تخصصی درماتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی ایران در تهران فارغ التحصیل شود. وی، همچنین از اعضای انجمن پوست ایران و اروپا و دارای بورد تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر است. علاوه بر این، تحقیقات مفید و مهمی در زمینه پوست، در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ رسانده است. قطعا، دکتر شادی مظلومی، با بیش از 22 سال سابقه ی پربار پزشکی و ارائه ی تشخیص های دقیق و درمان های مؤثر، یکی از پزشکان بااخلاق و مورد اعتماد در لیست بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج است.

خدمات

 • لیزر درمانی
 • تزریقات زیبایی: بوتاکس، فیلر، مزو ژل و …
 • زیبایی و تقویت مو: مزوتراپی، کاشت مو، ریش و …
 • زیبایی صورت: هایفو، لیفتینگ، پروتز لب، چانه، بلفاروپلاستی و …
 • پاکسازی و جوانسازی پوست: میکرودرم، میکرونیدلینگ، درماپن و …
 • درمان انواع بیماری های مو و ناخن: ریزش مو، کچلی، طاسی سر و …
 • درمان انواع بیماری های پوست: کرایوتراپی زگیل، آکنه، برداشتن خال و …

آدرس 1: خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، کوی گل ها، روبروی البسکو، بنای ماندگار، طبقه ششم، واحد 604

آدرس 2: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم

تلفن تماس: 02634444803 – 02632264662

دکتر علیرضا زین الدینی میمند

دکتر علیرضا زین الدینی میمند

دکتر علیرضا زین الدینی میمند، بعد از اتمام تحصیلات در سال 1379، در مقطع دکترای پزشکی عمومی، با دریافت مدرک دکترای تخصصی درماتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان، فارغ التحصیل شد. برخورداری از دانش تخصصی، تجربه سال ها فعالیت پزشکی، مهارت در ارائه ی درمان های رضایت بخش و از همه مهم تر، برخورد اخلاقی با مراجعین از دلایلی است که دکتر علیرضا زین الدینی میمند را به عنوان یکی از پزشکان متعهد و حرفه ای در لیست بهترین دکتر میکرودرم و میکرونیدلینگ در کرج متمایز می کند.

خدمات

 • لیزر درمانی
 • انواع تزریقات زیبایی: ژل، فیلر، بوتاکس و …
 • خدمات زیبایی و تقویت مو: کاشت مو، ریش، ابرو، مزوتراپی و …
 • خدمات زیبایی صورت: لیفتینگ، رفع سیاهی دور چشم، جراحی پلک و …
 • درمان انواع بیماری های مو و ناخن: طاسی سر، ریزش مو ، جراحی ناخن و …
 • درمان انواع بیماری های پوستی: زگیل، تومورهای خوش خیم و بدخیم، آکنه و …
 • خدمات پاکسازی و  جوانسازی پوست: میکرودرم، میکرونیدلینگ، درماپن، ساب سیژن و …

آدرس 1: استان البرز، کرج، خیابان بهار، نبش بلوار رمضانی، ساختمان هما، طبقه دوم، واحد 1

آدرس 2: استان البرز، کرج، محمد شهر، بلوار اصلی، جنب بانک ملت، مجتمع پزشکی بوعلی سینا، طبقه سوم

تلفن تماس: 02632402240 – 02636209289

کاربردهای میکرودرم

میکرودرم روشی ایمن، راحت و سریع برای بهبود پوست شما است. معمولاً پس از درمان به روش میکرودرم، دوره ی نقاهتی لازم نیست. این روش می تواند در موارد زیر مؤثر باشد:

 • درمان جوش های سر سیاه
 • روشن کردن رنگ پوست های تیره
 • باز شدن منافذ مسدود شده پوست
 • کاهش و از بین بردن لکه های سطحی پوست
 • رفع و کاهش آسیب های ناشی از نور خورشید
 • رفع کدر بودن چهره به دلیل تجمع سلول های مرده پوست
 • رفع و محو کردن خطوط ظریف و چین و چروک های روی پوست

کاربردهای میکرودرم

کاربردهای میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ به عنوان یک روش غیرتهاجمی مراقبت از پوست، که به لطف افراد مشهور محبوبیت پیدا کرده است، طیف وسیع تری از بیماری های پوستی را نسبت به میکرودرم، بهبود می بخشد؛ برای مثال، در موارد خاصی از بیماری پوستی خودایمنی مانند بیماری ویتیلیگو نیز کاربرد دارد. میکرونیدلینگ به رفع موارد زیر کمک می کند:

 • ترمیم جای آکنه
 • کاهش خطوط ریز
 • روشن شدن رنگ پوست
 • رفع علائم کشش پوستی
 • کوچک کردن منافذ پوست
 • کاهش چین و چروک های عمیق
 • رفع شل شدن پوست بعد از کاهش وزن
 • درمان آسیب های ناشی از نور خورشید، آکنه و زخم های سوختگی

کاربردهای میکرونیدلینگ

کلام آخر

برای دستیابی به بهترین نتایج زیبایی، باید بهترین متخصص پوست را برای انجام روش های میکرودرم و یا میکرونیدلینگ انتخاب کنید. پزشکی که علاوه بر دارا بودن دانش، تجربه و مهارت، از وسایل و تجهیزات پزشکی دقیق و مدرن برای این کار استفاده می کند. فقط یک متخصص آموزش دیده به خوبی پوست و ساختارهای زیرین آن را می شناسد و می تواند بهترین و مؤثرترین روش را برای هدیه دادن زیبایی، شادابی و سلامت به پوست شما، به کار گیرد.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین دکتر میکرودم و میکرونیدلینگ در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (21 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا