پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان در سال 1401 ❤️【لیست بهترین ها】

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان آشنا کنیم. همانطور که می دانید؛ امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از مشکلات و ناهنجاری ها به طور کامل از بین می روند. این مشکلات ممکن است ظاهری باشند و با یک جراحی قابل درمان و یا این که تحت مراقبت های خاص بهبود یابند. به طور مثال: افرادی که از ظاهر و عیوب گوش های خویش ناراضی هستند و اعتماد به نفس خود را از دست داده اند، به راحتی می توانند با انجام جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی در هر سنی به زیبایی مجدد خویش دست یابند. در ادامه این مقاله توضیحات کامل تری راجع به جراحی زیبایی گوش ارائه می دهیم، از این رو پیشنهاد می کنیم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

جراحی زیبایی گوش و انواع آن

هدف اصلی از انجام جراحی زیبایی گوش تنظیم و بهبود سازی شکل گوش ها، تغییر موقعیت و اندازه گوش ها، درمان شکل ظاهری گوش های بد شکل شده در اثر برخی حوادث و ناهنجاری ها می باشد. بهترین زمان برای انجام جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی) سن چهار الی چهارده سالگی است، به این سبب که در زمان کودکی، غضروف گوش ها نرم تر بوده و آسان تر تغییر شکل می یابند. (البته باید گفت که سنین بالاتر نیز می توانند به انجام این جراحی اقدام نمایند و هیچ گونه محدودیتی در پی ندارند.)

جراحی گوش توسط بهترین جراح زیبایی گوش و یا بهترین جراح پلاستیک در اصفهان انجام می شود. این نوع جراحی در انواع و روش های مختلفی صورت می گیرد که گوش خارجی، میانی یا گوش داخلی را تحت درمان قرار می دهد. ما در این مقاله توضیحی کوتاه راجع به انواع جراحی گوش پرداخته ایم که برخی از این موارد عبارتند از:

 • جراحی ترمیم پرده گوش: پرده گوش در بخش انتهایی گوش قرار دارد و در صورتی که دچار آسیب یا پارگی شود، عواقب جبران ناپذیری همچون: اختلالات شنوایی یا عفونت گوش را به دنبال دارد. بنابراین در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی ضروری است که سریعا نزد متخصص مربوطه مراجعه کنید.
 • جراحی ترمیمی گوش گربه ای: برخی ناهنجاری های مادرزادی منجر به کج شدگی لبه گوش و ایجاد ظاهری گربه ای شکل می شود که این امر باعث نارضایتی بسیاری افراد می گردد. روش درمانی آن، انجام جراحی زیبایی و شکستن غضروف و در نهایت ایجاد شکلی طبیعی می باشد.
 • جراحی زیبایی نرمه گوش (لوبوپلاستی): این نوع جراحی با بخیه زدن و رفع پارگی ناحیه های زیرین و نرمه گوش که به دنبال برخی حوادث و یا استفاده از گوشواره های سنگین دچار پارگی شده اند، توسط بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان انجام می پذیرد.
 • جراحی زیبایی ماکروتیا: در صورت بزرگی بیش از حد طبیعی گوش، از جراحی ماکروتیا به منظور تصحیح فرم گوش به اندازه نرمال استفاده می شود.
 • جراحی گوش میکروتیا: در برخی ناهنجاری های مادرزادی، گوش افراد بیش از حد نرمال کوچک می باشد و ممکن است در شنوایی افراد نیز اختلال ایجاد کنند. در این مواقع جراح زیبایی گوش با اصلاح فرم و بزرگ کردن شکل گوش؛ آن را تحت جراحی خاص، ترمیم می نماید.
 • جراحی زیبایی هماتوم (گوش گل کلمی): به طور کلی از این جراحی برای ورزشکاران بخصوص کشتی گیرها که در اثر ضربه های پی در پی در حین ورزش، نواحی مختلف غضروف آن ها شکسته می شود و در زیر پوست خون مرده جمع می گردد، استفاده می شود. این عارضه در نهایت طی مدت زمانی به شکل نامناسبی جوش خورده و به حالت گل کلمی در می آید.

جراحی زیبایی گوش و انواع آن

وظایف بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان

بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان نسبت به درمان و انجام انواع جراحی های مرتبط با گوش آموزش های لازم را دیده است و ایشان از بهترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی مدارک مختلف را اخذ نموده اند. جراح زیبایی گوش با توجه به تخصص و مهارت های ویژه ای که در راستای تخصص خویش کسب کرده است، همواره پیش از اقدام به هر عملی، آزمایشات لازم را تجویز می نماید و به این طریق تمامی احتمالات را پیش از جراحی مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

یکی از مهم ترین وظایف بهترین جراح زیبایی گوش، روحیه خستگی ناپذیر بودن، استوار بودن خویش در جهت دستیابی به اهداف درمانی، کسب علم بیشتر و به روز رسانی دانش خود می باشد. علت مصمم بودن ایشان به؛ به روز رسانی دانش خویش این است که همواره علم پیشرفت می کند و روش های مختلفی با مزیت های متعددی به وجود می آیند و جراح معالج باید با کلیه این به روز رسانی ها آشنا باشد و خود را تطبیق دهد.

با توجه به مهم بودن این نوع جراحی، متخصص مربوطه باید در جلسه ویزیت، از بیمار خویش در راستای سابقه بیماری و هدف وی از انجام جراحی سوالات لازم را بپرسد و به این طریق از بروز هرگونه مشکل جلوگیری به عمل آورد. از دیگر وظایف بهترین جراح زیبایی گوش در ایران می توان به برخورد صمیمانه و محترمانه ایشان با بیماران و مراجعین، ارجعیت قرار دادن سلامتی بیماران، مسئولیت پذیر بودن و کسب تجارب متعدد در حیطه فعالیت خویش اشاره نمود.

در ادامه توضیحات کامل تری راجع به بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان و همچنین لیستی هفتگانه را ارائه داده ایم؛ به منظور کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و قصد انجام جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی) را در شهر خود دارید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح زیبایی گوش در کرج مراجعه فرمایید و از اطلاعات شرح داده شده بهره مند شوید.

دکتر سجاد آرمانفر

دکتر سجاد آرمانفر

دکتر سجاد آرمانفر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدارک مربوطه به صورت حرفه ای در زمینه تخصصی و فوق تخصصی خویش فعالیت نمودند و خدمات مختلفی را در زمینه انواع جراحی های زیبایی و درمانی ارائه می دهند. بر همین اساس و با توجه به تجارب متعدد ایشان، دکتر سجاد آرمانفر را می توان یکی از بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان به شمار آورد.

خدمات دکتر سجاد آرمانفر:

 • جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
 • جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، پروتز سینه
 • جراحی زیبایی سینه (ماموپلاستی)، ماستوپکسی، پروتز سینه، باسن و صورت
 • لیزر به منظور برطرف کردن محل اسکار جراحی و سوختگی و جای جوش، روشن کننده و …
 • لیفت صورت، لیفت پیشانی، لیفت ابرو، تزریق چربی، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی)
 • جراحی و ساکشن بازو، هایفوتراپی، تزریق ژل و فیلر، بوتاکس، تخلیه چربی ناحیه بوکال صورت (بایجکتومی)

آدرس: اصفهان، خیابان شریعتی، روبروی درب اورژانس شریعتی، بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه دوم

شماره تماس: 09165443594

دکتر سیدمجتبی ابطحی فروشانی

دکتر سیدمجتبی ابطحی فروشانی

دکتر سیدمجتبی ابطحی فروشانی متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن، پلاستیک بینی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی و تخصصی خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند و مدارک مربوطه را اخذ نمودند. دکتر ابطحی فروشانی یکی از بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان محسوب می شوند که در راستای ارتقاء سطح دانش خود بسیار تلاش می کنند و همواره سعی در به روز رسانی علم خویش می نمایند.

خدمات دکتر ابطحی فروشانی:

 • ارائه خدمات گوش و حلق و بینی
 • جراحی حنجره، سر و گردن، رینوپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، جنب ساختمان میخک

شماره تماس: 031322011030

دکتر مسعود کشاورز

دکتر مسعود کشاورز

دکتر مسعود کشاورز یکی از بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان به حساب می آیند که متخصص و جراح گوش و حلق و بینی، جراحی زیبایی بینی و صورت می باشند. ایشان فعالیت های علمی متعددی را انجام می دهند و در انجمن جراحان اروپا عضو می باشند. دکتر مسعود کشاورز به سبب این جزء برترین پزشکان محسوب می شوند؛ زیرا اساس کار خود را ارائه خدمات به روز و جلب رضایت بیماران قرار می دهند.

خدمات دکتر مسعود کشاورز:

 • ارائه خدمات گوش و حلق و بینی
 • جراحی حنجره، سر و گردن
 • جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، خیابان شریعتی، روبروی بیمارستان شریعتی، ساختمان اداری شریعتی، طبقه اول، واحد 12

شماره تماس: 03136288090 – 09941384780

دکتر فهیمه بیاتی

دکتر فهیمه بیاتی

دکتر فهیمه بیاتی متخصص جراحی گوش، حلق و بینی و سرو گردن می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان به حساب می آیند که برای ادامه تحصیل و کسب مدارک بالاتر در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قبول شدند. دکتر بیاتی در آزمون جامع انترنی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رتبه اول را از آن خود نمودند.

ایشان پس از اخذ مدرک پزشکی عمومی و کسب مراتب برتر؛ دوره تخصصی گوش و حلق و بینی را در دانشگاه علوم پزشکی یزد پشت سر گذاشتند و در سال 1387 مقام اول کشوری را در بورد شفاهی و مقام چهارم کشوری در بورد کتبی کشور، دانشنامه تخصصی جراحی گوش، حلق و بینی و سرو گردن را دریافت نمودند. دکتر بیاتی جزء پزشکان ماهری می باشند که بیش از ده سال در زمینه تخصصی خویش سابقه و تجربه دارند و برخی از خدمات قابل ارائه ایشان به شرح زیر می باشد:

خدمات دکتر فهیمه بیاتی:

 • جراحی بینی (رینوپلاستی)، جوانسازی پوست
 • تزریق ژل، جراحی درمانی و جراحی افتادگی پلک
 • جراحی افتادگی ابرو، جراحی لوزه، باز کردن مجاری اشکی
 • انجام جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، لیفت صورت با نخ، تزریق بوتاکس
 • جراحی سینوس، جراحی توده گردن، درمان خروپف و برداشتن خال

آدرس: اصفهان، شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی دو غربی، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقـه سوم، واحد 32

شماره تماس: 03145278716 – 03145270921

دکتر علیرضا پورصیرفی

دکتر علیرضا پورصیرفی

دکتر علیرضا پورصیرفی متخصص جراحی گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان دارنده بورد تخصصی نیز هستند. دکتر پورصیرفی با سربلندی مدرک پزشکی عمومی را کسب نمودند و سپس دوره جراحی گوش، حلق و بینی را در بهترین دانشگاه علوم پزشکی پشت سر گذاشتند. دکتر علیرضا پورصیرفی یکی از بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان محسوب می شوند، به این سبب که در زمینه تخصصی خویش بسیار ماهر هستند و فعالیت های علمی و آکادمیک بسیاری را انجام می دهند و برخی از این فعالیت ها شامل: شرکت در کنگره ها و سمینارهای جراحی پلاستیک بینی و صورت در داخل و خارج، سخنران و ارائه مقالات بسیار در کنگره ها و … می باشد.

خدمات:

 • انجام جراحی چانه و جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
 • جراحی بینی یا رینوپلاستی، جراحی پلک یا بلفاروپلاستی
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، روبروی کارخانه زمزم، مجتمع اداری ماکان دو،  طبقه اول، واحد سه

شماره تماس: 03136205630

دکتر بهنام خرمی

دکتر بهنام خرمی

دکتر بهنام خرمی متخصص جراحی فک، صورت و زیبایی می باشند که در سال 1355 متولد شدند. ایشان از جمله بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان به حساب می آیند که تحصیلات خود را در زمینه پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سپری کردند و در سال 1386 مدرک تخصصی جراحی فک، صورت و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی دریافت نمودند و همچنین ایشان بورد تخصصی را نیز از آن خود نمودند. دکتر خرمی فعالیت های علمی بسیاری را در کنار تخصص خویش انجام می دهند و هم اکنون استادیار دانشگاه علوم پزشکی می باشند.

خدمات:

 • پروتز گونه، دندان و چانه
 • جراحی بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک
 • ایمپلنت تخصصی و انجام انواع جراحی فک و استخوان های صورت
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • درمان ناهنجاری های صورت، شکستگی ها و انجام جراحی های مرتبط با ناحیه صورت

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی بانک سامان، ساختمان تندیس، واحد پنج

شماره تماس: 03136272377

دکتر مهدی قدیری

دکتر مهدی قدیری

دکتر مهدی قدیری متخصص گوش و حلق و بینی، جراحی بینی و آندوسکوپی سینوس می باشند. ایشان در سال 1344 دیده بر جهان گشودند. دکتر قدیری پس از سپری کردن دوره متوسطه، اقدام به کسب علم بیشتر و گذراندن مراتب بالاتر دانش نمودند. بر همین اساس دکتر مهدی قدیری در سال 1362 وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران برای کسب مدرک پزشکی عمومی کردند و پس از فارغ التحصیلی و پشت سر گذراندن دوره های مربوطه، در سال 1373 وارد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای اخذ مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی شدند.

دکتر مهدی قدیری یکی از بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان به شمار می روند که سعی در ارائه متنوع ترین و به روز ترین خدمات می نمایند و به منظور جلب رضایت بیماران خویش از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. لازم به ذکر است؛ دکتر قدیری دوره تکمیلی جراحی بینی و آندوسکوپی سینوس را نیز سپری کرده اند. دکتر قدیری به مدت پنج سال به تدریس و آموزش در دانشگاه آزاد پرداختند و استاد مشاور دانشجویان برای پایان نامه نیز بوده اند.

خدمات دکتر مهدی قدیری:

 • اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش)
 • انجام انواع جراحی های زیبایی و صورت
 • جراحی بینی یا رینوپلاستی، تست خواب
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی (خیابان توحید جنوبی)، خیابان شهید موحدی (قزلباش)، جنب بن بست هشت

شماره تماس: 03136288461

روند انجام جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)

جراحی زیبایی گوش برای مقاصد مختلفی انجام می شود و با توجه به شرایط هر فردی مدت زمان انجام آن متغیر است اما به طور کلی دو الی سه ساعت زمان می برد. (در صورتی که مشکل اصلاح گوش فرد پیچیده باشد ممکن است این زمان افزایش یابد.) اکثر جراحی های زیبایی گوش یا اتوپلاستی در مطب و کلینیک متخصص مربوطه انجام می شود و کاملاً سرپایی است.

در جلسه ویزیت بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان ابتدا بیمار را به طور کامل معاینه می نماید و سپس در زمینه سابقه بیماری و حساسیت های وی سوالاتی می پرسد؛ به منظور نتیجه بخشی بهتر جراحی الزامی است که به کلیه سوالات پاسخ درست داده شود و در صورت مصرف هر گونه دارویی با پزشک خویش در میان بگذارد. همچنین در این جلسه جراح معالج خاطر نشان می کند که در روز جراحی لباس های گشاد و راحت تن نمایید.

با توجه به سرپایی بودن جراحی زیبایی گوش نیازی به بستری شدن ندارد و پس از آن بیمار به راحتی می تواند به منزل باز گردد. لازم به ذکر است وجود یک نفر همراه به منظور انجام برخی امور ضروری می باشد. بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان خاطر نشان می کند که اگر بیمار کودک باشد، بهتر است یک شب در بیمارستان تحت نظر قرار گیرد.

روش های مختلفی برای جراحی زیبایی گوش وجود دارد که برخی از این روش ها شامل: بریدن غضروف (غضروف از اجزای ساختاری اصلی گوش می باشد)، تا کردن و دوختن غضروف به جای بریدن آن و … پس از بررسی های لازم و انتخاب روش موردنظر مطابق با شرایط بیمار، جراح مذکور به منظور آغاز جراحی افراد بالغ و بزرگسال را به کمک بی حسی موضعی همراه با آرامبخش بی حس می نماید و کودکان به سبب شرایط خاصی که دارند و بی حسی برای آن ها امکان پذیر نمی باشد، از بیهوشی عمومی استفاده می کنند.

روند انجام جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)

توصیه های مراقبتی پیش و پس از جراحی زیبایی گوش

برخی از مهم ترین توصیه های مراقبتی قبل و بعد از جراحی زیبایی گوش به شرح زیر می باشد:

به منظور پیشگیری از بروز برخی احتمالات توصیه می شود، پیش از جراحی مصرف داروهای ضد التهابی همچون ایبوپروفن را استفاده نکنید. لازم به ذکر است؛ برای این که نتیجه جراحی به نحو احسن پیش رود، باید پیش از عمل، با متخصص مربوطه (بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان) در رابطه با توصیه های مراقبتی، مصرف داروها و یا پرهیز از داروهای مضر صحبت هایی نمایید.

استعمال دخانیات منجر به مشکلاتی در روند بهبودی و … می گردند و از این رو متخصص گوش و حلق و بینی توصیه می کند تا مصرف این دخانیات را قبل و بعد از جراحی کنار بگذارید. روز قبل از جراحی، باید غذای سبک مصرف کنید و پیش از جراحی نیز ناشتا باشید. در صورتی که پزشک متخصص داروهای خاص و یا آنتی بیوتیک تجویز نماید، باید مصرف به موقع آن ها را جدی بگیرید.

در صورتی که بیمار یک هفته پیش از جراحی علائمی از قبیل: سرفه، گلودرد، آبریزش بینی، تب و … را داشته باشد، الزامی است؛ با پزشک خود در میان بگذارد تا هیچ گونه مشکلی پدیدار نشود. پیش از عمل از نگه داشتن وسایل قیمتی همچون: حلقه، ساعت و … خودداری فرمایید.

پس از جراحی زیبایی گوش، از قرار گیری در معرض نور مستقیم خورشید جلوگیری به عمل آورید. به منظور جلوگیری از عفونت بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان توصیه می کند؛ بهداشت فردی را جدی بگیرید. استراحت پس از جراحی بسیار مورد تاکید واقع می شود. از انجام فعالیت های سنگین و ورزش های طاقت فرسا خودداری نمایید.

وارد کردن هرگونه فشار و مالیدن گوش ها پس از جراحی سبب مشکلاتی می شود و از این رو توصیه می شود بعد از جراحی زیبایی گوش احتیاط لازم را به کار گیرید. الزامی است، تا حد ممکن مصرف نمک را کاهش دهید تا از بروز تورم های بعدی جلوگیری نمایید. پس از جراحی، بهتر است، مصرف مواد غذایی فیبردار، میوه و سبزیجات، آبمیوه طبیعی و … را در برنامه غذایی خود بگنجانید.

بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان توصیه می کند تا به منظور کاهش تورم، کبودی و دردهای پس از عمل، از کمپرس سرد استفاده نمایید. در صورتی که با علائمی همچون، دردهای طاقت فرسا، تب شدید، خونریزی بیش از حد، ترشحات غیر طبیعی و … مواجه شدید، الزامی است که با پزشک خود در میان بگذارید. توصیه می شود؛ به مدت شش الی دوازده ماه پس از جراحی زیبایی گوش، از برنزه کردن طبیعی و مصنوعی بپرهیزید.

کلام آخر

انجام جراحی زیبایی گوش مزایای مختلفی را به دنبال دارد که برخی از این مزیت ها شامل: درمان و رفع آسیب های بافتی و درونی گوش، افزایش اعتماد به نفس افراد، تقارن سازی گوش که منجر به زیبایی ظاهری آن می شود، توانایی شنیدن بهتر، کاهش درد و از بین رفتن صداهای نامناسب موجود در گوش و … می باشد.

از شما عزیزان کمال تشکر را داریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح زیبایی گوش در اصفهان آشنا کند و آرزومندیم مطالب گفته شده در رابطه با جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی) برای شما سودمند و مفید واقع شده باشد. همچنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره می توانید با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورت سکونت در شهر تهران به مقاله ما با عنوان بهترین جراح زیبایی گوش در تهران مراجعه کنید و به این طریق با جراحان زیبایی گوش در شهر خویش آشنا شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا