پزشکان

بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با گوش و حلق و بینی در اختیار شما قرار دهیم. طبق تحقیقاتی که به دست آمده، رشته تخصصی گوش و حلق و بینی جزء رشته های قدیمی در طب پزشکی می باشد که قدمت بسیار طولانی دارد. بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران در زمینه های متعددی تخصص و مهارت دارد و از این رو بسیاری از بیماری های بدن که مرتبط با قسمت های گوش و حلق و بینی و هم چنین سر و گردن می باشد، را تشخیص و درمان می کند. گوش و حلق و بینی به دلیل این که با حس های مختلفی در بدن، در ارتباط می باشند، از این رو بسیار حائز اهمیت هستند، بنابراین به شما توصیه می کنیم که تا پایان این مقاله همراه ما باشید و با انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی آشنا شوید.

ویژگی های بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران

گوش و حلق و بینی و هم چنین سر و گردن جزء اعضای بدن مهم و حساس تلقی می شوند و به دلیل این که به اکثر اعضای بدن مرتبط می باشند، در صورت بروز هرگونه مشکلی ممکن است علائم مهم بدن نیز دچار اختلالاتی گردد. از این رو بسیار حائز اهمیت می باشد که در صورت وجود هرگونه مشکل در قسمت های گوش و حلق و بینی به سراغ بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران بروید و تحت درمان های لازم و ویژه قرار بگیرید. نکته قابل توجه دیگر این است که باید بهترین متخصص گوش و حلق و بینی را بشناسید و در نهایت به آن ها مراجعه کنید. در ادامه برخی از ویژگی های بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران را برای شما بیان می کنیم تا با دیدی باز به سراغ پزشک موردنظر بروید، از جمله ویژگی های بهترین متخصص گوش و حلق و بینی عبارتند از:

 • بهترین متخصص گوش و حلق و بینی درایران پزشکی می باشد که از مدرک تخصصی، مهارت و سابقه درخشانی برخوردار باشد و این مدارک تحصیلی را از معتبرترین مراکز آموزشی و دانشگاه های علوم پزشکی اخذ نموده باشد.
 • متخصص گوش و حلق و بینی می بایست دارای پروانه طبابت و هم چنین شماره نظام پزشکی باشد.
 • از تجربه، سابقه و مهارت بالایی در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی را دارا باشد.
 • از تمامی امکانات و تجهیزات و هم چنین ابزارآلات پزشکی ویژه ای و نیز از دستگاه های به روز دنیا و پیشرفته ای بهره گیرد و همواره در راستای پیشرفت و افزودن علم خویش تلاش های بسیار زیادی را بکار گیرد.
 • مطب و یا کلینیک بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران می بایست در موقعیت جغرافیایی مناسبی قرار گرفته باشد و رفت و آمد به آن جا به وسیله تمامی وسایل نقلیه عمومی و شخصی امکان پذیر باشد.
 • نکته دیگر در رابطه با مطب و یا کلینیک جراح مذکور این است که می بایست از تمیزی و پاکیزگی خوبی برخوردار باشد.
 • دارای اخلاق و رفتار محترمانه و صبورانه ای باشد و در برخورد با بیماران و مراجعه کنندگان نهایت صبر را پیشه گیرد.
 • بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران پزشکی می باشد که تمامی فعالیت های ارائه دهنده را تحت نظارت وزارت بهداشت انجام دهد و از انجام کارهای غیرقانونی جلوگیری به ارمغان آورد.
 • به مسائل و جنبه های مالی توجهی نداشته باشد و برای جلب رضایت بیماران از هیچ گونه عملی خودداری ننماید.

دکتر علی سرابی

دکتر علی سرابی

دکتر علی سرابی متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن( جراح زیبایی بینی) می باشند. ایشان در شهر مشهد متولد شده اند و در سال 1346 دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اتمام رساندند. دکتر سرابی سه سال خدمت پزشکی را سپری کردند و سپس در آزمون ورودی رشته تخصصی گوش و حلق و بینی نفر اول را از آن خود نمودند.

دکتر علی سرابی در سال 1378 مدرک تخصصی خود را در رابطه با رشته تحصیلی گوش و حلق و بینی، اخذ نمودند و ایشان زیر نظر استادهای به نام و مشهوری از قبیل دکتر پور صادق و دکتر میرصالحی آموزش های بسیاری دیده اند و مهارت و تجربه بالایی را کسب کرده اند. دکتر علی سرابی همواره در راستای کسب علم بیشتر و افزایش مهارت خود تلاش های فراوانی می کند و در کنگره های بین المللی جراحی ترمیمی بینی و صورت و هم چنین کارگاه های علمی حضور فعال به ارمغان می آورد و با انواع روش های نوین آشنا می شوند.

ایشان در زمینه جراحی های زیبایی بینی و صورت دارای سابقه بیش از 20 سال هستند و هم چنین بیش از 7000 عمل زیبایی بینی را به نتیجه مطلوب رسانده اند. دکتر سرابی عضو انجمن تحقیقات راینولوژی و انجمن علمی راینولوژی می باشند و با تمام این تفاسیر می توان گفت که دکتر علی سرابی یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران به شمار می روند.

خدمات:

 • انجام تمامی جراحی های زیبایی و ترمیم سر و گردن و جراحی های مادرزادی سر و گردن
 • جراحی ترمیمی بینی و صورت
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی
 • انجام جراحی های گوش و حلق
 • زاویه سازی فک
 • جراحی های شکستگی های فک
 • ترمیم نواقص تروماتیک و مادرزادی بینی
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی پلک یا بلفاروپلاستی
 • جوان سازی صورت از جمله: تزریق فیلر، تزریق چربی

آدرس: مشهد، احمدآباد، ملاصدرا سه، نبش طالقانی چهار، ساختمان بهراد

شماره تماس: 05138447209

دکتر علی محمد اصغری

دکتر علی محمد اصغری

دکتر محمد علی اصغری فلوشیپ گوش، متخصص گوش و حلق و بینی می باشند که یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران محسوب می شوند. دکتر اصغری استاد گوش و حلق و بینی و سر و گردن در دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند. ایشان در سال 1376 مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند و سپس بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذراندند.

دکتر محمد علی اصغری در سال 1389 مدرک فوق تخصص گوش و قاعده جمجمه(فلوشیپ اتولوژی- نوراتولوژی) را دریافت کردند. ایشان در سال 2012 در کشور آلمان دوره آموزشی کاشت حلزون شنوایی را در دانشگاه علوم پزشکی Unfallkrankenhaus اخذ نمودند و سپس در سال 2013 دوره آموزشی سمعک های قابل کاشت را در دانشگاه Sr. Polten & Krems در کشور اتریش و در سال 2014 دوره آموزشی جراحی قاعده جمجمه را در کشور ایتالیا و در نهایت در سال 2017 دوره آموزشی کاشت پروتزهای شنوایی ساقه مغز را در کشور آلمان گذراندند.

دکتر اصغری فعالیت های علمی و اجرایی بسیاری انجام داده اند که از جمله این فعالیت ها شامل: عضو کمیته تدوین برنامه آموزش فلوشیپ اتولوژی نوراتولوژی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عضو کمیته ارزشیابی و اعتبار بخشی فلوشیپ اتولوژی نوراتولوژی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، عضو کمیته تدوین برنامه اموزش تخصصی(دستیاری) گوش و حلق و بینی و سر و گردن وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عضو هیئت ممتحنه دانشنامه تخصصی یا بورد گوش و حلق و بینی کشور می باشند.

لازم به ذکر است که دکتر علی محمد اصغری یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران به حساب می آیند که خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار عموم مردم قرار می دهند و از جمله این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

خدمات:

 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی زیبایی بینی
 • درمان کلیه بیماری های گوش و حلق و بینی، سر و گردن
 • درمان و جراحی بیماری های مرتبط با حنجره و دهان
 • درمان و جراحی بیماری های مربوط به قاعده جمجمه و گردن

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو غربی، پلاک یازده، ساختمان پزشکان سینا

شماره تماس: 02122374050 – 02122375902

دکتر ساسان دبیری

دکتر ساسان دبیری

دکتر ساسان دبیری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و هم چنین جراح سر و گردن می باشند که جزء بهترین جراح بینی در تهران نیز محسوب می شوند. ایشان مدرک دکترای حرفه ای خود را با موفقیت در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند و در راستای کسب علم بیشتر و دریافت مدرک تخصصی تمام سعی خود را به کار گرفتند و در دانشگاه علوم پزشکی تهران به کسب مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی پرداختند.

دکتر ساسان دبیری دارای بیش از پانزده سال سابقه طبابت هستند. ایشان دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان امیراعلم، کارشناس ارشد یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی و عضو هیئت تحریریه مجلات پزشکی نوین پزشکی و Acta Medica Iranica می باشند.

دکتر ساسان دبیری بیش از پانزده مقاله خارجی و دو مقاله داخلی را به چاپ رسانده اند و در زمینه تالیف و چاپ دو کتاب تخصصی در حیطه بیماری های گوش همکاری های لازم را نموده است. ایشان در نوزدهمین جشنواره ابن سینا، جایزه آموزشگر برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران را دریافت نمودند و به راحتی می توان ایشان را یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران به شمار آورد.

خدمات:

 • معاینه و تشخیص انواع بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی
 • تشخیص و درمان بیماری های عصب صورت و قاعده جمجمه
 • جراحی آندوسکوپی گوش و سینوس ها
 • تشخیص و درمان بیماری های غدد بزاقی و توده های گردن
 • جراحی انواع تومورهای گوش
 • تشخیص و درمان کلیه اختلالات شنوایی
 • جراحی زیبایی و درمانی بینی

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بین چهارراه سرور و میدان کتاب، پلاک 115، طبقه دوم، کلینیک هیرپلاس

شماره تماس: 02122111315 – 02122141533

دکتر نرگس عسگری

دکتر نرگس عسگری

دکتر نرگس عسگری متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن می باشند. ایشان یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران محسوب می شوند. دکتر عسگری پس از فارغ التحصیلی در زمینه پزشکی عمومی، به ادامه تحصیل در زمینه تخصصی گوش و حلق و بینی پرداختند و بورد تخصصی گوش و حلق و بینی را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند.

دکتر نرگس عسگری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان در رشته تخصصی خویش تبحر و مهارت بالایی را دارا می باشند و بر همین اساس تمامی اعمال جراحی اعم از جراحی بینی، گوش، جراحی سر و گردن، جراحی انحراف تیغه بینی و آندوسکوپی را در بیمارستان فوق تخصصی میلاد اصفهان انجام می دهند و همواره در جراحی ها نتایج مطلوبی را کسب می کنند.

خدمات:

 • جراحی بینی ترمیمی
 • جراحی لوزه
 • جراحی گوش
 • جراحی زیبایی گوش از قبیل جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی
 • جراحی انحراف تیغه بینی یا سیتوپلاستی
 • اندوسکوپی سینوس یا جراحی پولیپ بینی
 • جراحی سر و گردن
 • تزریق بوتاکس ناحیه صورت

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، حدفاصل چهارراه حکیم نظامی و پل فلزی، مجتمع پزشکی حکیم، طبقه سوم، واحد سیصد(300)

شماره تماس:
03136292438 – 09026771819

دکتر خسرو ابویسانی

دکتر خسرو ابویسانی

دکتر خسرو ابویسانی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن می باشند که از جمله بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران محسوب می شوند. ایشان در سال 1379 مدرک پزشکی عمومی خود را اخذ نمودند. دکتر ابویسانی در سال 1389 دوره تخصصی خود را در زمینه گوش و حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گذراندند و در بورد تخصصی رتبه تک رقمی هفت را از آن خود نمودند.

دکتر خسرو ابویسانی عضو انجمن رینولوژی ایران و هم چنین دارای بورد تخصصی ناسیونال می باشند. ایشان سابقه و تجربه درخشانی در حیطه کاری خود دارند و در اعمال جراحی زیبایی بینی بیش از 2000 عمل موفق و هم چنین در زمینه گوش و حلق و بینی، بیش از 5000 جراحی موفق را به ثبت رسانده است.

دکتر ابویسانی دارای 16 سال سابقه طبابت عمومی و تخصصی، سابقه تدریس در دانشگاه های علوم پزشکی و همین طور پزشک مورد اطمینان پزشکی قانون به حساب می آیند. ایشان در کنفرانس های متعدد علمی از قبیل کنگره های خاورمیانه ای راینولوژی و جراحی های پلاستیک شرکت نموده اند و مقاله اثرات قلبی و عروقی، بزرگی لوزه و تاثیر جراحی لوزه در بهبود آن در چند مجله معتبر بین المللی را به ثبت رسانده است.

خدمات:

 • جراحی آندوسکوپی سینوس ها
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • تزریق ژل لب و لیفت لب
 • آندوسکوپی سینوس یا جراحی پولیپ بینی
 • جراحی پلک یا بلفاروپلاستی
 • عمل جراحی فک، تیروئید و توده های گردن
 • جراحی حنجره
 • جراحی زیبایی بینی از قبیل جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی
 • جراحی غدد بزاقی
 • جراحی ابرو لیفتینگ صورت
 • جراحی لوزه
 • تزریق ژل و پروتز
 • جراحی شکاف لب و کام
 • جراحی انحراف تیغه بینی یا سیتوپلاستی
 • جراحی سر و گردن
 • جراحی بینی ترمیمی
 • تزریق بوتاکس ناحیه صورت
 • جراحی فک

آدرس: مشهد، احمدآباد، پرستار یک، پرستار1/4، ساختمان هشت، طبقه سوم

شماره تماس: 05138475339

دکتر نرگس علیزاده

دکتر نرگس علیزاده

دکتر نرگس علیزاده متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران سپری کردند و سپس برای ادامه تحصیل و کسب مدرک تخصصی اقدام نمودند و از دانشگاه علوم پزشکی تهران با کسب مدرک تخصصی رشته گوش و حلق و بینی فارغ التحصیل شدند. دکتر نرگس علیزاده در آزمون بورد تخصصی خود، رتبه تک رقمی اخذ کردند و از این رو در سال 1398 نیز جزء پزشک نمونه به حساب آمدند.

ایشان در سال 1399 از ستاد کرونا تقدیراتی را کسب کردند و یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران محسوب می شوند. دکتر علیزاده عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قم می باشند و خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار عموم مردم قرار می دهند. لازم به ذکر است که ایشان با نیروهای مسلح( جانبازان و نیرو مسلح رایگان) طرف قرارداد می باشند.

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی
 • ترمیم نواقص تروماتیک و مادرزادی بینی
 • انجام تمامی جراحی های زیبایی و ترمیمی سر و گردن
 • انجام جراحی های مادرزادی سر و گردن
 • جراحی ترمیمی بینی و صورت
 • جراحی پلک یا بلفاروپلاستی
 • انجام جراحی های گوش و حلق
 • زاویه سازی فک
 • جراحی های شکستگی های فک
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی

آدرس: قم، خیابان صفاییه، جنب پارکینگ و بانک تجارت، ساختمان پزشکان پویا، طبقه سوم

شماره تماس: 09198670477 – 02537737717

دکتر فیروزه ضیا

دکتر فیروزه ضیا

دکتر فیروزه ضیا متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن و هم چنین جراح زیبایی بینی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت به اتمام رساندند و در سال 1389 در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی را دریافت نمودند.

دکتر فیروزه ضیا دارای مدرک گواهینامه تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان می باشند و ایشان را می توان یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران به شمار آورد. دکتر فیروز ضیا از سال 1385 سابقه فعالیت و خدمت رسانی در جهت جراحی های مرتبط با گوش و حلق و بینی و هم چنین سر و گردن می باشند. دکتر ضیا عضو انجمن تحقیقات راینولوژی ایران و عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن و هم چنین عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند.

خدمات:

 • تشخیص و درمان انواع بیماری های مرتبط با گوش و حلق و بینی
 • جراحی سر و گردن
 • انجام راینوپلاستی و سیتوپلاستی
 •  عمل زیبایی گوش و یا جراحی درمانی گوش
 • عمل لوزه
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی

آدرس: استان گیلان، رشت، چهارراه گلسار، نبش کوچه عسگری، ساختمان بوسار، طبقه ششم، واحد دوازده

شماره تماس:  01332110817

بیماری های قابل درمان توسط بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران

با در نظر داشتن به تخصص و مهارت بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران، به راحتی می توان به این نتیجه رسید که ایشان بیماری های بسیاری را درمان می کنند و از جمله این بیماری ها به شرح زیر می باشد:

 1. گوش: بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران مشکلات مرتبط با گوش از قبیل: عفونت های گوش، التهاب های گوش، تومورهای گوش، آسیب دیدن پرده گوش، مشکل در شنوایی، سرگیجه های مرتبط با لابیرنتیت، اختلالات تعادلی، ضربه به گوش، وزوز گوش، اختلالات مربوط به اعصاب مغزی و دردهای عصبی و جراحی گوش و هم چنین اختلالات مادرزادی گوش داخلی و بیرونی را درمان می کند. بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران به منظور تشخیص این بیماری ها، ابتدا بیمار را تحت معاینه های خاص قرار می دهد و سپس به کمک تجهیزات پیشرفته مانند: تست های شنوایی سنجی یا روش های تصویربرداری کانال گوش را مشاهده و در نهایت روش درمانی را انتخاب می کند.
 2. حلق و حنجره و دهان: صحبت کردن، آواز خواندن و خوردن و بلعیدن غذا به حلق و حنجره و دهان وابسته است و اگر مشکلی در این اعضا پدید آید، بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران به دنبال تشخیص و درمان بیماری بر می آید. بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران مشکلاتی هم چون گلو درد، گرفتگی صدا، دشواری در خوردن و بلعیدن غذا، تومورهای حنجره، سوزش لب ها، ، مشکل در صحبت کردن، اختلالات التهابی مربوط به زبان، تومورهای بزاقی، آبسه های دهانی، مشکلات خواب، شکاف لب و دهان در نوزادان، وجود لوزه سوم، تومورهای دهان و حلق و بسیاری دیگر از این قبیل مشکلات را تشخیص و مورد بررسی قرار می دهد.
 3. سر و گردن: سر و گردن جزء جزء حساس ترین عضو بدن محسوب می شوند که حرکات صوتی، بینایی، شنوایی، بویایی و … را تحت حمایت و کنترل خود قرار می دهند. پزشک متخصص می تواند بیماری هایی چون تومورهای خوش خیم و بدخیم( سرطانی)، بیماری های عفونی و نیز تغییر شکل صوت را درمان نماید.
 4. بینی: بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران در زمینه مواردی از جمله: مشکلات تنفسی و جراحی های پلاستیک و زیبایی بینی، سینوزیت، پولیپ بینی، انحراف بینی، درمان بیماری های ناشی از آلرژی و مشکلات بویایی، خونریزی مداوم بینی، ضربه دیدن و یا شکستگی بینی، ناهنجاری های مادرزادی بینی و … مهارت دارد. برای تشخیص این بیماری ها، پزشک موردنظر بیمار را به طور کامل معاینه و سپس به درمان وی می پردازد.

بیماری های قابل درمان توسط بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در ایران

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین متخصص گوش و حلق و بینی آشنا کند و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره می توانید با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

4.6/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا