پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با لیفت ابرو در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید، با افزایش سن و به مرور زمان پوست و چهره انسان تحلیل می رود، در نتیجه افرادی که خواهان زیبایی و جوانسازی خویش می باشند، در راستای تحقق آن، اقداماتی را انجام می دهند که لیفت ابرو یکی از این اقدامات زیبایی می باشد.

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو روشی دائمی در جهت بالا کشیدن ابروها و رفع انواع چین و چروک ها و همچنین از بین بردن افتادگی ابروها می باشد. معمولا لیفت ابرو توسط بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران انجام می پذیرد و در صورت تمایل بیمار و طبق تشخیص پزشک معالج، این جراحی را می توان همراه با لیفت صورت و یا جراحی زیبایی پلک انجام داد.

لیفت ابرو به روش های متعددی صورت می گیرد که از جمله این روش ها شامل: انجام جراحی، لمینت، لیفت ابرو با لیزر، بوتاکس و لیفت ابرو به کمک تزریق ژل و … می باشد و لازم به ذکر است که انتخاب روش لیفت ابرو با در نظر داشتن شرایط بیمار، نوع مشکل و همچنین طبق نظر و تشخیص بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران انجام می پذیرد.

انتخاب بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران

ملاک های متعددی برای انتخاب بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران وجود دارد که شما را در رسیدن به مقصود خویش یاری می رساند، با این وجود برخی از ویژگی های بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران را برای شما شرح می دهیم تا کمکی در رابطه با شناسایی پزشک موردنظر نموده باشیم.

از جمله ویژگی های بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران شامل موارد زیر می باشد:

 • از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران این است که دارای تخصص مرتبط با جراحی زیبایی و لیفت ابرو باشد.
 • در بهترین مرکز جوانسازی پوست در تهران و یا هر شهر دیگری ارائه خدمات دهد و به انجام جراحی های زیبایی بپردازد.
 • دارای تجربه و سابقه بالایی باشد و همچنین از نمونه کارهای بسیاری برخوردار باشد.
 • بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران پزشکی می باشد که در جهت ارتقاء سطح علمی خویش نهایت تلاش خود را به کار گیرد و از هیچ تلاشی دریغ نکند.
 • پزشکی را به این دلیل بهترین می دانند که مسئولیت پذیر باشد و تنها برای خدمترسانی و جلب رضایت مردم تلاش نماید و به مسائل مالی توجهی نداشته باشد.
 • بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران پزشکی می باشد که دارای شماره نظام پزشکی و زیر نظر وزارت بهداشت و درمان به فعالیت خود بپردازد.
انتخاب بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران

انواع روش های لیفت ابرو

بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران خاطر نشان می کند که برای انجام این روش زیبایی، تکنیک های مختلفی وجود دارد که با توجه به شرایط بیمار و نوع درخواست وی، روش مناسب را مورد بررسی و سپس اجرا می نمایند.

از جمله روش های انجام لیفت ابرو به شرح زیر می باشد:

 1. لیفت ابرو با انجام جراحی: در روش لیفت ابرو به کمک جراحی، بیمار را باید بیهوش و یا تحت بی حسی موضعی قرار دهند تا در روند جراحی خللی ایجاد نشود. پس از آن، بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران، برش هایی را در بخش پیشانی و خط رویش موها ایجاد می نماید و به این طریق عمل لیفت ابرو را ادامه می دهد. در این روش پوست های اضافی برداشته می شود و ابروها به سمت بالا کشیده می شوند. یکی دیگر از روش های جراحی لیفت ابرو، آندوسکوپی می باشد که جزء روش های نوین به حساب می آید و به کمک لوله ای که در یک سر آن دوربین قرار دارد، وارد برش ها می شود و در نهایت پس از انجام اقداماتی منجر به بالا کشیدن ابروها می گردد. بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران در جهت مزایای این روش چنین بیان می کند که: روش آندوسکوپی میزان برش های ایجاد شده را به حداقل می رساند.
 2. لیفت ابرو با نخ: روش لیفت ابرو با نخ سبب تحریک کلاژن و جوانسازی پوست می شود. در صورتی که بدن بیمار نسب به نخ های مورد استفاده واکنش آلرژیک و یا حساسیتی نشان ندهد و با این نخ ها سازگاری داشته باشد، بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران از این روش استفاده می کند. در روش لیفت ابرو با نخ مدت زمان عمل بسیار کوتاه می باشد و بهترین دکتر لیفت با نخ در تهران و یا هر شهر دیگری، به کمک بی حسی موضعی این عمل را طی ده دقیقه یا کمتر به نتیجه مطلوب می رساند.
 3. لیفت ابرو با لیزر: این روش زیاد شناخته شده نیست و مزایا و معایب متعددی دارد. بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران در رابطه با مزایای آن، چنین بیان می کند که در افتادگی ابروها بسیار موثر می باشد و همچنین بدن بیمار، واکنشی از خود نشان نمی دهد. لازم به ذکر است که از معایب روش لیفت ابرو با لیزر می توان به عفونت در بخش برش های ایجاد شده، اشاره نمود.
 4. لیفت ابرو به کمک تزریق بوتاکس: بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران در برخی مواقع، روش تزریق بوتاکس را توصیه می کند، به این سبب که این روش نیازی به جراحی ندارد. این روش موجب صاف شدن و رفع چین و چروک های پیشانی و ابرو می شود. تزریق بوتاکس منجر به شل شدن عضلات ناحیه تزریق شده و در نتیجه رفع مشکل آن می گردد.
 5. لیفت ابرو با تزریق ژل: این روش به روشی طبیعی مشهور است و بهترین دکتر تزریق ژل در ایران به کمک تزریق ژل، ابروهای افتاده را به حالت طبیعی خود بر می گرداند.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی بهترین دکتر پیکرتراشی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک کشور و از بهترین جراحان در تهران میباشند. دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است.

کلینیک جردن:
آدرس: تهران – جردن ، بالاتر از تقاطع حقانی ، خیابان کیش ، پلاک ۴۵ ، طبقه چهارم شرقی ، زنگ ۷

تلفن: 02191009402

کلینیک سعادت‌آباد:
آدرس: تهران – سعادت آباد ، میدان کاج. خیابان سرو شرقی پلاک ۶۴، طبقه ۵ واحد ۵۲

تلفن: 02126740064

دکتر سید سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و سپس در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند.
دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند.

خدمات:

 • جراحی پلاستیک بینی
 • لیفت و بزرگ کردن لب
 • جراحی زیبایی گونه
 • جراحی زیبایی افتادگی پلک
 • لیفتینگ صورت
 • تزریق ژل
 • بوتاکس
 • تزریق چربی و فیلر
 • جراحی زیبایی سینه
 • انواع جراحی های ترمیمی شامل شکاف کام و شکاف لب

آدرس: سعادت آباد – بلوار فرحزادی -انتهای خیابان عباسی اناری نبش پاکنژاد پلاک ۵۱ طبقه ۳ واحد ۱۰

شماره تماس:

09128490324

02188596617

02188697347

دکتر شاهین شمس

دکتر شاهین شمس

دکتر شاهین شمس فوق تخصص جراحی فک و صورت می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی دوره پزشکی عمومی و اخذ مدرک تخصصی خویش، وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران شدند و مدرک فوق تخصصی جراحی فک و صورت را از این دانشگاه( دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران) اخذ نمودند.

دکتر شمس در زمان کسب بورد تخصصی جراحی فک و صورت، رتبه برتر را از آن خود کردند. دکتر شاهین شمس دارای سابقه ای بیش از ده هزار عمل جراحی و جزء پر کارترین جراح بینی ده سال گذشته در ایران می باشند.

دکتر شاهین شمس عضو هیئت علمی دانشگاه و استاد دانشکده شهید بهشتی تهران می باشند. لازم به ذکر است که دکتر شمس در حال حاضر در بیمارستان عرفان و مرکز جراحی محدود سعادت آباد خدمترسانی می کنند.

دکتر شاهین شمس را می توان یکی از بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران به شمار آورد که خدمات بسیاری را در اختیار عموم مردم قرار می دهند و این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات دکتر شاهین شمس:

 • انجام همزمان جراحی بینی و چانه
 • تزریق ژل و تزریق بوتاکس
 • انجام لیفت
 • جراحی بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک
 • انجام جراحی های فک
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی
 • جراحی پروتز اعم از: چانه، گونه و لب
 • جراحی اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش
آدرس مطب: ایران، تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ما بین میدان کتاب و چهارراه پاک نژاد، پلاک 72( ساختمان سروناز)، طبقه پنجم، واحد 23
شماره تماس: 02122009426 – 02122009425

عوارض و خطرات لیفت ابرو

همانطور که می دانید، انجام هرگونه روش زیبایی و یا جراحی توسط افراد غیر متخصص و بی تجربه خطرات و عوارضی را به همراه خواهد آورد که در ادامه برخی از این عوارض را شرح می دهیم.

لازم به ذکر است، در صورتی که لیفت ابرو توسط بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران صورت پذیرد، ممکن است برخی واکنش ها ایجاد شود که طی مدت زمان کوتاهی رفع می گرد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

از جمله عوارض و خطرات لیفت ابرو که توسط افراد نابلد انجام شده، عبارتند از:

 • بروز عفونت
 • کبودی در اطراف چشم ها
 • ریزش موی غیر منتظره در بخش بخیه ها
 • تشکیل لخته خون در زیر پوست
 • از بین رفتن تناسب و قرینگی صورت
 • کبودی و تورم در محل لیفت
 • باقی ماندن جای بخیه ها و ایجاد اسکار و یا زخم
 • بی حس بودن ابروها، پیشانی و شقیقه ها
 • بالا کشیده شدن بیش از حد طبیعی ابروها
 • عوارض داروی بیهوشی در اعمال جراحی باز
 • آسیب رسانی به عصب های صورت

تفاوت لیفت ابرو و لمینت ابرو در چیست؟

وظیفه اصلی لیفت ابرو بالا کشیدن و تغییر حالت ابرو می باشد، در صورتی که لمینت ابرو کارکرد کراتینه سازی و تقویت ابرو را برعهده دارد.

از جمله تفاوت های لیفت ابرو و لمینت ابرو، مواد تشکیل دهنده آن ها می باشد که کاملا باهم فرق می کنند.

لیفت ابرو به روش های مختلفی انجام می شود و نیازمند بی حسی موضعی می باشد.

لمینت فرایندی کاملا گیاهی می باشد که در حجیم سازی و پر رنگ نمودن ابروها و مژه ها بسیار تاثیرگذار می باشد.

افرادی که دارای ابروهای افتاده می باشند، حتما باید لیفت ابرو را انجام دهند و بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران این افراد را از انجام لمینت منصرف می کند، به این سبب که برای آن ها لمینت ابرو تاثیری ندارد.

لیفت ابرو و لمینت ابرو را می توان به راحتی در یک جلسه و همزمان با هم توسط بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران به انجام رساند.

تفاوت لیفت ابرو و لمینت ابرو در چیست؟

مزایای لیفت ابرو توسط بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران

بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران مزایای مختلفی را برای لیفت ارائه می دهد که از جمله این مزایای عبارتند از:

 1. جراحی زیبایی لیفت ابرو در راستای تناسب و هماهنگی چهره بسیار مفید می باشد.
 2. افتادگی پوست و چین و چروک ها را به خوبی از بین می برد.
 3. یکی از ایمن ترین روش های زیبایی محسوب می شود.
 4. باعث افزایش اعتماد به نفس بیمار و زیبایی وی می گردد.
 5. بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران چنین تشخیص می دهد که لیفت ابرو را می توان در کنار لیفت صورت و پیشانی انجام داد و هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی شود.
 6. با انجام دادن لیفت ابرو، نیازی به تزریق بوتاکس نخواهید داشت.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا