پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران【سال1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با لیفت ابرو در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید، با افزایش سن و به مرور زمان پوست و چهره انسان تحلیل می رود، در نتیجه افرادی که خواهان زیبایی و جوانسازی خویش می باشند، در راستای تحقق آن، اقداماتی را انجام می دهند که لیفت ابرو یکی از این اقدامات زیبایی می باشد.

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو روشی دائمی در جهت بالا کشیدن ابروها و رفع انواع چین و چروک ها و همچنین از بین بردن افتادگی ابروها می باشد. معمولا لیفت ابرو توسط بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران انجام می پذیرد و در صورت تمایل بیمار و طبق تشخیص پزشک معالج، این جراحی را می توان همراه با لیفت صورت و یا جراحی زیبایی پلک انجام داد.

لیفت ابرو به روش های متعددی صورت می گیرد که از جمله این روش ها شامل: انجام جراحی، لمینت، لیفت ابرو با لیزر، بوتاکس و لیفت ابرو به کمک تزریق ژل و … می باشد و لازم به ذکر است که انتخاب روش لیفت ابرو با در نظر داشتن شرایط بیمار، نوع مشکل و همچنین طبق نظر و تشخیص بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران انجام می پذیرد.

انتخاب بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران

ملاک های متعددی برای انتخاب بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران وجود دارد که شما را در رسیدن به مقصود خویش یاری می رساند، با این وجود برخی از ویژگی های بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران را برای شما شرح می دهیم تا کمکی در رابطه با شناسایی پزشک موردنظر نموده باشیم.

از جمله ویژگی های بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران شامل موارد زیر می باشد:

 • از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران این است که دارای تخصص مرتبط با جراحی زیبایی و لیفت ابرو باشد.
 • در بهترین مرکز جوانسازی پوست در تهران و یا هر شهر دیگری ارائه خدمات دهد و به انجام جراحی های زیبایی بپردازد.
 • دارای تجربه و سابقه بالایی باشد و همچنین از نمونه کارهای بسیاری برخوردار باشد.
 • بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران پزشکی می باشد که در جهت ارتقاء سطح علمی خویش نهایت تلاش خود را به کار گیرد و از هیچ تلاشی دریغ نکند.
 • پزشکی را به این دلیل بهترین می دانند که مسئولیت پذیر باشد و تنها برای خدمترسانی و جلب رضایت مردم تلاش نماید و به مسائل مالی توجهی نداشته باشد.
 • بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران پزشکی می باشد که دارای شماره نظام پزشکی و زیر نظر وزارت بهداشت و درمان به فعالیت خود بپردازد.

انتخاب بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران

انواع روش های لیفت ابرو

بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران خاطر نشان می کند که برای انجام این روش زیبایی، تکنیک های مختلفی وجود دارد که با توجه به شرایط بیمار و نوع درخواست وی، روش مناسب را مورد بررسی و سپس اجرا می نمایند.

از جمله روش های انجام لیفت ابرو به شرح زیر می باشد:

 1. لیفت ابرو با انجام جراحی: در روش لیفت ابرو به کمک جراحی، بیمار را باید بیهوش و یا تحت بی حسی موضعی قرار دهند تا در روند جراحی خللی ایجاد نشود. پس از آن، بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران، برش هایی را در بخش پیشانی و خط رویش موها ایجاد می نماید و به این طریق عمل لیفت ابرو را ادامه می دهد. در این روش پوست های اضافی برداشته می شود و ابروها به سمت بالا کشیده می شوند. یکی دیگر از روش های جراحی لیفت ابرو، آندوسکوپی می باشد که جزء روش های نوین به حساب می آید و به کمک لوله ای که در یک سر آن دوربین قرار دارد، وارد برش ها می شود و در نهایت پس از انجام اقداماتی منجر به بالا کشیدن ابروها می گردد. بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران در جهت مزایای این روش چنین بیان می کند که: روش آندوسکوپی میزان برش های ایجاد شده را به حداقل می رساند.
 2. لیفت ابرو با نخ: روش لیفت ابرو با نخ سبب تحریک کلاژن و جوانسازی پوست می شود. در صورتی که بدن بیمار نسب به نخ های مورد استفاده واکنش آلرژیک و یا حساسیتی نشان ندهد و با این نخ ها سازگاری داشته باشد، بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران از این روش استفاده می کند. در روش لیفت ابرو با نخ مدت زمان عمل بسیار کوتاه می باشد و بهترین دکتر لیفت با نخ در تهران و یا هر شهر دیگری، به کمک بی حسی موضعی این عمل را طی ده دقیقه یا کمتر به نتیجه مطلوب می رساند.
 3. لیفت ابرو با لیزر: این روش زیاد شناخته شده نیست و مزایا و معایب متعددی دارد. بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران در رابطه با مزایای آن، چنین بیان می کند که در افتادگی ابروها بسیار موثر می باشد و همچنین بدن بیمار، واکنشی از خود نشان نمی دهد. لازم به ذکر است که از معایب روش لیفت ابرو با لیزر می توان به عفونت در بخش برش های ایجاد شده، اشاره نمود.
 4. لیفت ابرو به کمک تزریق بوتاکس: بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران در برخی مواقع، روش تزریق بوتاکس را توصیه می کند، به این سبب که این روش نیازی به جراحی ندارد. این روش موجب صاف شدن و رفع چین و چروک های پیشانی و ابرو می شود. تزریق بوتاکس منجر به شل شدن عضلات ناحیه تزریق شده و در نتیجه رفع مشکل آن می گردد.
 5. لیفت ابرو با تزریق ژل: این روش به روشی طبیعی مشهور است و بهترین دکتر تزریق ژل در ایران به کمک تزریق ژل، ابروهای افتاده را به حالت طبیعی خود بر می گرداند.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی بهترین دکتر پیکرتراشی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک کشور و از بهترین جراحان در تهران میباشند. دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است.

کلینیک جردن:
آدرس: تهران – جردن ، بالاتر از تقاطع حقانی ، خیابان کیش ، پلاک ۴۵ ، طبقه چهارم شرقی ، زنگ ۷

تلفن: 02186081875

کلینیک سعادت‌آباد:
آدرس: تهران – سعادت آباد ، میدان کاج. خیابان سرو شرقی پلاک ۶۴، طبقه ۵ واحد ۵۲

تلفن: 02126740064

وب سایت: www.drnajafbeygi.com

مشاهده اطلاعات بیشتر

دکتر سید سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و سپس در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند.
دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند.

خدمات:

 • جراحی پلاستیک بینی
 • لیفت و بزرگ کردن لب
 • جراحی زیبایی گونه
 • جراحی زیبایی افتادگی پلک
 • لیفتینگ صورت
 • تزریق ژل
 • بوتاکس
 • تزریق چربی و فیلر
 • جراحی زیبایی سینه
 • انواع جراحی های ترمیمی شامل شکاف کام و شکاف لب

آدرس: سعادت آباد – بلوار فرحزادی -انتهای خیابان عباسی اناری نبش پاکنژاد پلاک ۵۱ طبقه ۳ واحد ۱۰

شماره تماس:

09128490324

02188596617

02188697347

اینستاگرام:

drshirangi@

drshirangi2@

وب سایت: nobat.drshirangi.com

مشاهده اطلاعات بیشتر

دکتر مسعود ناصری صدر

دکتر مسعود ناصری صدر

دکتر مسعود ناصری صدر جراح و متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن می باشند. ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی خویش، اقدام به اخذ مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی نمودند و مدارک مربوطه را با موفقیت دریافت کردند.

دکتر مسعود ناصری صدر فعالیت های علمی و پژوهشی بسیاری را به انجام می رسانند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: عضویت در انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می باشد. دکتر ناصری صدر دارای سابقه و تجربه بسیار بالایی می باشند و جراحی های مختلفی را ارائه می دهند که از جمله این جراحی ها شامل: جراحی سر و گردن و تیروئید، جراحی فیس لیفت یا کشیدن پوست صورت و گردن و … می باشد.

دکتر مسعود ناصری صدر طرف قرارداد با بیمارستان های مختلفی می باشند که از جمله این بیمارستان ها عبارتند از: بیمارستان امام زمان، بیمارستان طالقانی، بیمارستان بنت الهدی، بیمارستان امام حسین، بیمارستان ثامن الائمه، بیمارستان مهرگان، کلینیک جراحی حضرت معصومه و کلینیک جراحی گهرسا می باشد.

خدمات دکتر مسعود ناصری صدر:

 • جراحی پلاستیک صورت
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • جراحی سر و گردن و تیروئید
 • جراحی زیبایی بینی( طبیعی، استخوانی و گوشتی)
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق چربی
 • تزریق ژل و فیلر
 • جراحی فیس لیفت یا کشیدن پوست صورت و گردن

آدرس مطب: ایران، مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه چهارم

شماره تماس: 05138525830

دکتر شاهین شمس

دکتر شاهین شمس

دکتر شاهین شمس فوق تخصص جراحی فک و صورت می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی دوره پزشکی عمومی و اخذ مدرک تخصصی خویش، وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران شدند و مدرک فوق تخصصی جراحی فک و صورت را از این دانشگاه( دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران) اخذ نمودند.

دکتر شمس در زمان کسب بورد تخصصی جراحی فک و صورت، رتبه برتر را از آن خود کردند. دکتر شاهین شمس دارای سابقه ای بیش از ده هزار عمل جراحی و جزء پر کارترین جراح بینی ده سال گذشته در ایران می باشند.

دکتر شاهین شمس عضو هیئت علمی دانشگاه و استاد دانشکده شهید بهشتی تهران می باشند. لازم به ذکر است که دکتر شمس در حال حاضر در بیمارستان عرفان و مرکز جراحی محدود سعادت آباد خدمترسانی می کنند.

دکتر شاهین شمس را می توان یکی از بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران به شمار آورد که خدمات بسیاری را در اختیار عموم مردم قرار می دهند و این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات دکتر شاهین شمس:

 • انجام همزمان جراحی بینی و چانه
 • تزریق ژل و تزریق بوتاکس
 • انجام لیفت
 • جراحی بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک
 • انجام جراحی های فک
 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی
 • جراحی پروتز اعم از: چانه، گونه و لب
 • جراحی اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش
آدرس مطب: ایران، تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ما بین میدان کتاب و چهارراه پاک نژاد، پلاک 72( ساختمان سروناز)، طبقه پنجم، واحد 23
شماره تماس: 02122009426 – 02122009425

دکتر سید امیر میرابوالفتحی

دکتر سید امیر میرابوالفتحی

دکتر سید امیر میرابوالفتحی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، لاپاراسکوپیست می باشند که در سال 1350 در شهر تهران دیده بر جهان گشودند. ایشان مدرک پزشکی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب نمودند.

دکتر سید امیر میرابوالفتحی در سال 1382 دوره جراحی عمومی خود را با موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی تهران به اتمام رساندند. دکتر میرابولفتحی دارای بورد تخصصی جراحی لاپاراسکوپی از هند و همچنین دارای گواهینامه پوست، مو و زیبایی و لیزر از انگلستان می باشند.

دکتر سید امیر میرابوالفتحی رئیس بخش جراحی بیمارستان صنعت نفت ماهشهر و همچنین در حال حاضر متخصص جراح عمومی، جراح زیبایی و لاپاراسکوپی در بیمارستان عرفان تهران و صنعت نفت ماهشهر می باشند.

دکتر سید امیر میرابوالفتحی یکی از بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران محسوب می شوند که فعالیت های علمی بسیاری را انجام می دهند و از جمله این فعالیت ها عبارتند از: عضویت رسمی در آکادمی بین المللی جراحان لاپاراسکوپی، عضویت در جامعه جراحان ایران از سال 1383، عضویت رسمی در آکادمی بین المللی جراحان زیبایی انگلستان می باشند.

لازم به ذکر است که ایشان سخنرانی های بسیاری را نیز ارائه می دهند که شامل: سخنرانی درباره کیست هیداتید ستون فقرات، سخنرانی درباره تروما و جراحی ترمیمی در سال های 1387 و 1388، سخنرانی درباره بیماری های پستان و درمان های جراحی و بازسازی پستان و سخنرانی در انجمن جراحان عمومی درباره تناسب و بازسازی تنه و روش های جراحی می باشند.

خدمات دکتر سید امیر میرابوالفتحی:

 • جراحی زیبایی بینی و جراحی صورت
 • لیفت ابرو
 • بازسازی سینه در سرطان
 • لیفت پیشانی
 • ماموپلاستی و بزرگ کردن سینه با پروتز
 • جراحی کوچک کردن شکم
 • جراحی عمومی و لاپاراسکوپی
 • لیپوماتیک و لیپوساکشن
 • تزریق چربی
 • تزریق ژل و ژوویدرم
 • لیفت بازو و ران
 • جراحی گوش یا اتوپلاستی
 • جراحی سینه
 • جراحی بلفاروپلاستی یا جراحی پلک
 • کوچک کردن سینه در مردان
 • تزریق بوتاکس

 آدرس مطب: ایران، تهران، سعادت آباد، تقاطع بلوار دریا و پاکنژاد، شماره 193، طبقه شش

شماره تماس: 02188566232

دکتر محمدرضا سماواتی فرد

دکتر محمدرضا سماواتی فرد

دکتر محمدرضا سماواتی فرد جراح زیبایی بینی و صورت، متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس سپری کردند و سپس اقدام به گذراندن دوره تخصصی( رزیدنتی) دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1387 نمودند.

دکتر سماواتی فرد در سال 1390 رزیدنت برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده اند و همچنین در سال 1391 در بورد کشوری رشته گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن نفر چهارم را از آن خود کردند. دکتر محمدرضا سماواتی فرد عضو هیات علمی، درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان امیراعلم و ریاست بخش گوش، حلق و بینی بیمارستان امام علی چابهار در سال 1391 الی 1394 را برعهده داشتند.

با تمام این تفاسیر دکتر محمدرضا سماواتی فرد را می توان یکی از بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران به حساب آورد که در جهت جلب رضایت بیماران خویش نهایت تلاش خود را به کار می گیرند.

خدمات دکتر محمدرضا سماواتی فرد:

 • لیفت ابرو
 • تزریق چربی
 • جراحی زیبایی بینی( رینوپلاستی)
 • جراحی زیبایی گوش( اتوپلاستی)
 • جراحی پروتز لب
 • تزریق ژل
 • عمل جراحی پروتز گونه
 • تزریق بوتاکس
 • جراحی زیبایی پلک( بلفاروپلاستی)

آدرس مطب: ایران، تهران، خیابان گیشا، خیابان سوم، پلاک سوم، طبقه اول

شماره تماس: 02186011278

دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی متخصص جراحی زیبایی فک و صورت و دهان می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی پزشکی عمومی، در سال 1391 مدرک تخصصی خود را در زمینه جراحی دهان، فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ نمودند. دکتر مهدی غلامی از سال 1397 تاکنون دانشجوی PHD اورال تکنولوژی دانشگاه آلمان می باشند و همچنین عضو انجمن جراحان فک و صورت ایران نیز محسوب می شوند.

دکتر مهدی غلامی رئیس بخش جراحی فک و صورت بیمارستان امدادی مشهد، رتبه اول دانشگاه جشنواره مطهری، استادیار دانشگاه علوم پزشکی بجنورد، استادیار دانشگاه علوم پزشکی همدان و استادیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد و همچنین در مقالات علمی داخلی و خارجی، داوری علمی می کنند.

لازم به ذکر است که دکتر مهدی غلامی یکی از بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران به حساب می آیند.

خدمات دکتر مهدی غلامی:

 • تزریق ژل
 • لیفت ابرو
 • جراحی دندان
 • تزریق چربی
 • اندولیفت
 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی فک
 • جراحی ایمپلنت
 • تزریق بوتاکس
 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

آدرس مطب: ایران، مشهد، احمدآباد، نبش ملاصدرا دوم، ساختمان سپهر صدرا، طبقه اول، واحد پنج

شماره تماس: 05138414605

عوارض و خطرات لیفت ابرو

همانطور که می دانید، انجام هرگونه روش زیبایی و یا جراحی توسط افراد غیر متخصص و بی تجربه خطرات و عوارضی را به همراه خواهد آورد که در ادامه برخی از این عوارض را شرح می دهیم.

لازم به ذکر است، در صورتی که لیفت ابرو توسط بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران صورت پذیرد، ممکن است برخی واکنش ها ایجاد شود که طی مدت زمان کوتاهی رفع می گرد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

از جمله عوارض و خطرات لیفت ابرو که توسط افراد نابلد انجام شده، عبارتند از:

 • بروز عفونت
 • کبودی در اطراف چشم ها
 • ریزش موی غیر منتظره در بخش بخیه ها
 • تشکیل لخته خون در زیر پوست
 • از بین رفتن تناسب و قرینگی صورت
 • کبودی و تورم در محل لیفت
 • باقی ماندن جای بخیه ها و ایجاد اسکار و یا زخم
 • بی حس بودن ابروها، پیشانی و شقیقه ها
 • بالا کشیده شدن بیش از حد طبیعی ابروها
 • عوارض داروی بیهوشی در اعمال جراحی باز
 • آسیب رسانی به عصب های صورت

تفاوت لیفت ابرو و لمینت ابرو در چیست؟

وظیفه اصلی لیفت ابرو بالا کشیدن و تغییر حالت ابرو می باشد، در صورتی که لمینت ابرو کارکرد کراتینه سازی و تقویت ابرو را برعهده دارد.

از جمله تفاوت های لیفت ابرو و لمینت ابرو، مواد تشکیل دهنده آن ها می باشد که کاملا باهم فرق می کنند.

لیفت ابرو به روش های مختلفی انجام می شود و نیازمند بی حسی موضعی می باشد.

لمینت فرایندی کاملا گیاهی می باشد که در حجیم سازی و پر رنگ نمودن ابروها و مژه ها بسیار تاثیرگذار می باشد.

افرادی که دارای ابروهای افتاده می باشند، حتما باید لیفت ابرو را انجام دهند و بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران این افراد را از انجام لمینت منصرف می کند، به این سبب که برای آن ها لمینت ابرو تاثیری ندارد.

لیفت ابرو و لمینت ابرو را می توان به راحتی در یک جلسه و همزمان با هم توسط بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران به انجام رساند.

تفاوت لیفت ابرو و لمینت ابرو در چیست؟

مزایای لیفت ابرو توسط بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران

بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران مزایای مختلفی را برای لیفت ارائه می دهد که از جمله این مزایای عبارتند از:

 1. جراحی زیبایی لیفت ابرو در راستای تناسب و هماهنگی چهره بسیار مفید می باشد.
 2. افتادگی پوست و چین و چروک ها را به خوبی از بین می برد.
 3. یکی از ایمن ترین روش های زیبایی محسوب می شود.
 4. باعث افزایش اعتماد به نفس بیمار و زیبایی وی می گردد.
 5. بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران چنین تشخیص می دهد که لیفت ابرو را می توان در کنار لیفت صورت و پیشانی انجام داد و هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی شود.
 6. با انجام دادن لیفت ابرو، نیازی به تزریق بوتاکس نخواهید داشت.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر لیفت ابرو در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا