پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران【سال1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با زاویه سازی در اختیارتان قرار دهیم. افراد بسیاری به منظور برجسته سازی گونه ها و چانه، کوچک و یا لاغر کردن صورت و بسیاری دیگر از این قبیل موارد، اقدام به انجام زاویه سازی صورت می کنند و در جست و جوی بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران می کوشند. در این مقاله انواع روش های زاویه سازی صورت و توضیحات مرتبط با آن و همچنین لیستی از بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران را برای شما ارائه می دهیم تا در این راه بتوانیم کمکی به شما نموده باشم.

زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی صورت روشی بی خطر و کم تهاجمی می باشد که برای مقاصد مختلفی اعم از: قرینه سازی صورت، برجسته نمودن اعضای صورت، جوانسازی چهره، باریک کردن خط گونه، متقارن سازی و زاویه دار نمودن چانه، گرد کردن چشم ها با توجه به سلیقه مراجعه کننده و … انجام می پذیرد. نکته حائز اهمیت در رابطه با زاویه سازی صورت این است که در صورتی این روش مطلوب ترین نتیجه را ارائه می دهد که توسط بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران انجام شود.

لازم به ذکر است که زاویه سازی صورت برای تمامی افراد نتیجه بخش نیست و تنها اشخاصی که شرایطی از قبیل: گونه هایی لاغر و یا چاق، دایره ای شکل بودن چانه، مردانه بودن زاویه فک و چانه، بدون زاویه بودن فک و همچنین مربعی یا پهن بودن فک باشد، طبق تشخیص بهترین دکتر زاویه سازی صورت اقدام به زاویه سازی می نمایند.

انواع روش های زاویه سازی صورت

بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران به وسیله روش های مختلف، زاویه سازی صورت را انجام می دهد که این روش ها با در نظر داشتن شرایط مراجعین و طبق تشخیص دکتر زاویه سازی صورت متغیر می باشد.

از جمله انواع روش های زاویه سازی صورت به شرح زیر می باشد:

زاویه سازی صورت با تزریق ژل: بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران از فیلرهایی که حاوی کلسیم و اسیدهیالورونیک است و خاصیت جذبی بالایی در بدن دارند را به منظور زاویه سازی صورت استفاده می کند. این روش با بی حسی موضعی همراه می باشد و از این رو بیمار دردی را احساس نمی کند. دکتر زاویه سازی صورت به کمک این روش، حالت V شکلی را در بخش چانه ایجاد می کند و به این طریق در زیبایی فرد تاثیرگذار می گردد.

زاویه سازی فک و صورت با نخ: نخ هایی که برای لیفت صورت استفاده می شود، در زاویه سازی صورت نیز موثر می باشند و بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران خاطر نشان می کند که این نخ ها پس از گذشت مدت زمان شش الی هشت ماه جذب بدن می شوند. ماندگاری روش زاویه سازی صورت با نخ وابسته به نوع پوست فرد دارد و در اکثر مواقع تا دو سال به خوبی باقی می ماند.

زاویه سازی صورت با تزریق چربی: در روش زاویه سازی صورت با تزریق چربی، دکتر زاویه سازی صورت از بافت های چربی خود بیمار برای این اقدام بهره می جوید و نکته قابل توجه در این روش این است که برای جوانسازی نیز بسیار مفید می باشد. دکتر زاویه سازی صورت در رابطه با این روش چنین بیان می کند که حتما باید در شرایط استریل شده انجام شود و برای کاهش درد و حس نکردن دردهای ناشی از این عمل، از بی حسی موضعی استفاده می شود. لازم به ذکر است که در برخی مواقع این روش را بهترین دکتر تزریق چربی در ایران نیز انجام می دهد.

زاویه سازی صورت با تزریق بوتاکس: یکی از کاربردی ترین روش های زاویه سازی صورت، تزریق بوتاکس می باشد که علاوه بر زاویه سازی صورت، در رفع چین و چروک های پوستی و جوانسازی آن بسیار موثر است. به گفته بهترین دکتر زاویه سازی صورت، ماندگاری این روش در حدود چهار ماه می باشد و همچنین با عوارض و خونریزی نیز همراه نمی باشد.

زاویه سازی فک و صورت به کمک جراحی: در اکثر مواقع این جراحی توسط بهترین جراح پلاستیک در ایران انجام می پذیرد و ممکن است بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران نیز این عمل را انجام دهد. این روش با سایر روش ها متفاوت می باشد و نیازمند بیهوشی کامل است. در روش زاویه سازی صورت به کمک جراحی، به منظور زیبا سازی مقداری از ماهیچه و یا استخوان فک و چانه بیمار را بر می دارند و از مزایای این روش می توان به دائمی بودن آن اشاره کرد.

روش های شناسایی بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران

روش ها و راه های بسیار گوناگونی برای شناسایی بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران وجود دارد که با کمک هر یک از این روش ها می توانید به مقصود برسید.

از جمله روش های شناسایی دکتر زاویه سازی صورت عبارتند از:

 1. یکی از ساده روش ها، تحقیقات محلی و پرس و جو نمودن از آشنایان و اقوام می باشد که به کمک آن به هدف خویش دست می یابید. به این صورت که، اگر یکی از اطرافیانتان قبلا زاویه سازی صورت را انجام داده و از پزشک خویش راضی بوده است، به شما توصیه می کنیم که مشخصات پزشک معالج را بگیرید و به این طریق بهترین دکتر زاویه سازی صورت را بیابید. لازم به ذکر است که در برخی مواقع این روش نتیجه بخش نمی باشد و شما را دچار تردیدهایی می نماید.
 2. معمولا بهترین دکتر پوست در ایران این نوع خدمات را انجام می دهند و یا دکتر زاویه سازی صورت را می شناسند، از این رو با مراجعه به این پزشکان به هدف خویش دست یابید.
 3. روش دیگر در یافتن بهترین دکتر زاویه سازی صورت این است که از فضای مجازی کمک بگیرید. از مزایا این روش می توان به مقایسه نمودن مهارت ها و تخصص های پزشکان با یکدیگر و هم چنین مشاهده خدمات قابل ارائه آن ها و مشاهده نمونه کارهای قبلی اشاره نمود.
 4. برخی از پزشکان زاویه سازی صورت دارای تخصص های دیگر نیز می باشند و معمولا در بهترین بیمارستان دولتی در ایران خدمت رسانی می کنند، بنابراین آخرین روش مراجعه به بیمارستان و یافتن پزشک دلخواه می باشد.

مطب دکتر سوسن احمدی

دکتر سوسن احمدی

مطب دکتر احمدی یکی از بهترین مطب زیبایی در تهران است که با داشتن کادری متعهد و مجرب و پزشکان متخصص با جدیدترین متدها و روش های دانش پزشکی زیبایی روز دنیا می باشد،که با دقت و ظرافت خاص با توجه به سلیقه مراجعه کننده محترم ارایه می شود. همچین در این مطب روش های دیگر جوانسازی و خدمات دیگر پوست و زیبایی به شرح زیر توسط ماخصصین مجرب ارایه میگردد.

خدمات دکتر سوسن احمدی:

 • تزریق ژل
 • تزریق چربی
 • تزریق بوتاکس
 • رفع تاتو
 • خال برداری
 • مزوژل
 • مزوتراپی
 • مادلینگ صورت
 • فیلر

آدرس: نیاوران سه راه مژده خیابان مقدسی نبش امیر احمدی زمانی پلاک 2 طبقه اول واحد 2

شماره تماس:

88196449
88196551

اینستاگرام: drsusanahmadi

در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و قصد انجام زاویه سازی صورت با فیلر را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ مقاله قبلی ما یعنی بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر در تهران بروید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

ویژگی بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران:

❤داشتن پروانه طبابتپزشک متخصص باید پروانه طبابت داشته باشند و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند.
✅دانش بروزدکتر زاویه سازی صورت باید همبشه در تلاش باشد تا اطلاعات علمی خود را بروز کند.
✅مهارتپزشک متخص باید در زمینه تخصص خود مهارت کافی داشته باشند.
✅استفاده از تجهیزات بروزیکی از ویژگی های بهترین دکتر زاویه سازی صورت استفاده از بهترین تجهیزات می باشد.

مراحل انجام زاویه سازی

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، به منظور دست یابی به مطلوب ترین نتیجه، حتما باید این اقدام زیبایی را توسط بهترین دکتر زاویه سازی صورت انجام دهید و ایشان طبق شرایط شما و برخی موارد، نوع روش عمل را انتخاب می کنند. تمامی روش های زاویه سازی صورت و فک غیر تهاجمی می باشند و در اکثر مواقع بدون هیچ گونه عارضه ای به نتیجه می رسند.

زاویه سازی صورت با توجه به این که انواع متعددی دارد، بنابراین مراحل انجام آن نیز طبق روش انتخابی متغیر می باشد. با این وجود مراحل کلی انجام زاویه سازی صورت را چنین شرح می دهیم:

 1. مرحله اول زاویه سازی با بی حسی موضعی انجام می پذیرد، به این طریق که دکتر بخش های موردنظر را با کرم های بی حسی موضعی که در ترکیب آن ها مقادیری لیدوکائین وجود دارد، بی حس می کنند.
 2. کانتور کردن تمام صورت توسط دکتر جزء مرحله پس از بی حسی می باشد، پزشک متخصص به این خاطر کانتور را انجام می دهد چون؛ به کمک آن می تواند به راحتی عیوب صورت را شناسایی کند و با زاویه سازی به رفع آن ها بپردازد.
 3. پس از مراحل فوق، با توجه به نوع روش انتخابی، بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران زاویه سازی را انجام می دهد.
مراحل انجام زاویه سازی

اقدامات پیش از زاویه سازی صورت

برخی از اقداماتی که بهترین دکتر زاویه سازی صورت پیش از انجام عمل به شما یادآوری می کند، شامل موارد زیر می باشد:

 • پیش از اقدام به زاویه سازی صورت به مدت ده روز نباید از داروهای ضد انعقاد و مکمل های غذایی استفاده کنید.
 • دکتر خاطر نشان می کند که از باردار نبودن خویش اطمینان حاصل کنید تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری نمایید.
 • از مصرف مشروبات الکلی و دخانیات به مدت چند روز خودداری به عمل آورید تا زمان نقاهت و بهبودی کوتاهتری داشته باشید.
 • بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران توصیه می کند تا در روز عمل از آرایش کردن بپرهیزید و با پوستی کاملا تمیز آماده این اقدام زیبایی شوید.

کلام آخر

امروزه با توجه به تمایل و روی آوردن افراد به خدمات زیبایی و انجام آن ها به منظور جذابیت هر چه بیشتر، روش های مختلف بسیاری به وجود آمده که روز به روز متنوع تر می شوند. از جمله این روش های زیبایی، زاویه سازی صورت می باشد که بسیار پرطرفدار است و افراد بسیاری از انجام آن خرسند شده اند.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورتی که ساکن شهر تهران هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که با مراجعه به مقاله پیشین ما (بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران) به هدف خویش دست یابید. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی صورت یکی از روش های زیبایی و جوان سازی است که امروزه بسیاری از آقایان و خانم ها مشتاق به انجام آن هستند. به این روش، روش مادلینگ چهره نیز می گویند. زاویه سازی صورت باعث می شود تا شما به زیبایی و جوان سازی پوست دست پیدا کنید.

مدت ماندگاری زاویه سازی فک و صورت چقدر است؟

با توجه به روش زاویه سازی مدت ماندگاری متغیر می باشد. در روش جراحی نتایج دائمی بوده و در سایر روش های غیر جراحی ماندگاری بین چند ماه تا چند سال متغیر است.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا