پزشکان

بهترین دکتر لیفت صورت در تهران【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر لیفت صورت در تهران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی در رابطه با لیفت صورت در اختیارتان قرار دهیم. عوامل متعددی منجر به افتادگی پوست صورت و افزایش چین و چروک می شود که این عوامل شامل کهولت سن، کاهش وزن سریع، وراثت، بروز برخی بیماری ها، عدم رسیدگی به پوست، قرار گیری در شرایط محیطی نامساعد و بسیاری از این قبیل موارد منجر می شوند تا پوست فرد سریع تر روند پیری را پیش بگیرد و جوانی و شادابی خود را از دست دهد. این اقدام زیبایی باید توسط بهترین دکتر لیفت صورت انجام شود و ایشان لیفت صورت را برای افراد بالای سی سال توصیه می کنند. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به لیفت صورت ارائه می دهیم؛ از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

لیفت صورت و روش های انجام آن

یکی از روش های پرطرفدار در میان افراد به خصوص خانم ها لیفت صورت یا بالا کشیدن پوست صورت می باشد. این روش زیبایی سبب می شود تا چین و چروک های موجود در صورت کاملا از بین رود و جوانسازی پوست ایجاد شود. ضروری است که این روش زیبایی توسط بهترین دکتر لیفت صورت در تهران انجام پذیرد و ایشان با توجه به شرایط بیمار به کمک بیهوشی  و یا بی حسی موضعی روند جراحی را پیش می گیرند.

لیفت صورت به دو روش جراحی و غیر جراحی انجام می شود که این دو روش زیر شاخه های خاص خود را نیز دارد؛ به عنوان مثال: لیفت صورت با روش جراحی شامل: مینی لیفت صورت و جراحی لیفت میانی صورت، لیفت صوت با روش بدون جراحی شامل: لیفت صورت با تزریق ژل، لیفت صورت با تزریق چربی، لیفت صورت بدون تزریق مانند هایفوتراپی و لیفت صورت با آر اف، لیفت صورت با نخ، لیفت صورت با تزریق ها و لیفت صورت با تزریق بوتاکس می باشد.

تفاوت هایی که میان این دو روش وجود دارد کاملاً واضح است، برخی از تفاوت ها عبارتند از: روش جراحی روش دائمی است ولی روش غیرجراحی روشی موقتی است، به طوری که در روش غیر جراحی فرد فقط برای مدت زمان خاصی از لیفت صورت خود لذت می برد اما در روش جراحی این طور نیست و کاملا دائمی خواهد بود. در روش جراحی ممکن است فرد با درد و خونریزی مواجهه شود ولی روش غیر جراحی هیچگونه درد و خونریزی فرد حس نمی کند.

روش های موقت غیر جراحی تنها برای چین و چروک های ساده و یا کم کاربرد دارند ولی روش های جراحی چین و چروک های عمیق را نیز کاملا از بین می برند. ماندگاری روش جراحی بسیار بیشتر از روش غیر جراحی است. روش جراحی ممکن است در بیمارستان و یا کلینیک انجام پذیرد ولی روش های غیر جراحی با توجه به نوع انتخابی می توان در مطب و کلینیک متخصص انجام داد.

لیفت صورت و روش های انجام آن

انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت در تهران

برای یافتن و انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت راه ها و روش های مختلفی وجود دارد که شما را در این زمینه یاری می رساند، با این وجود برخی از روش های شناسایی و معیارهای انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت در تهران را ارائه می دهیم تا به کمک آن ها بتوانید بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهید. همانطور که می دانید برای یافتن بهترین ها باید ملاک ها و معیارهایی را در نظر داشته باشید تا به کمک آن ها بهترین انتخاب را کنید.

از این رو پیش از هر کاری، بهتر است؛ ابتدا ملاک ها و معیارهای برترین بودن را بررسی کنیم و سپس روش های شناسایی را ارزیابی نماییم. برخی معیارها و ملاک ها به شرح زیر می باشد:

 1. یکی از مهم ترین ملاک ها برای انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت این است که از امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته ای برای ارائه خدمات استفاده کند و کلیه تجهیزات خود را استریل نماید.
 2. بهترین دکتر لیفت صورت در تهران می بایست از متنوع ترین روش ها در انجام درمان ها و اقدامات زیبایی استفاده کند و در زمان مشاوره راه ها و روش های اجرایی خود را برای بیماران و مراجعه کنندگان توضیح دهد تا بیماران با دیدی باز اقدام به انجام لیفت صورت نمایند.
 3. کلیه خدمات متخصص لیفت صورت باید تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان انجام شود و ایشان دارای شماره نظام پزشکی معتبر نیز باشند.
 4. در صورتی پزشکی را جزء بهترین ها می دانیم که همراه با به روز رسانی دانش خود در سمینارها و مراکز علمی داخلی و خارجی کشور حضور فعال داشته باشد و همراه در جهت افزایش دانش خود تلاش نماید.
 5. بهترین دکتر لیفت صورت پزشکی می باشد که به مسائل مالی توجهی نداشته باشد و سلامتی بیماران و مراجعین جزء اولویت های ایشان باشد.
 6. از تجربه و سابقه بسیاری برخوردار باشد و دارای نمونه کارهای متعددی نیز باشد.

حال پس از در نظر داشتن این معیارها بهتر است به کمک روش های شناسایی، بهترین انتخاب را نمایید. برخی از این روش ها در شناسایی بهترین دکتر بسیار کمک می کنند؛ عبارتند از:

 1. تحقیقات محلی: امروزه در پی گرایش افراد به سمت زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر؛ آمار مراجعه به متخصصین زیبایی بسیار زیاد شده است، این افراد ممکن است در میان اطرافیان و آشنایان شما نیز بسیار باشند؛ بنابراین یکی از روش های ساده برای شناسایی بهترین دکتر لیفت صورت در تهران پرس و جو از این اشخاص و یافتن مشخصات دقیق پزشک موردنظر می باشد.
 2. جست و جو در فضای مجازی: به روز رسانی تکنولوژی منجر شده تا کلیه نیازهای خود را با جستجو در فضای مجازی در کوتاهترین زمان ممکن بیابیم. این فضای مجازی بسیار گسترده است و حتی می توان با جست و جو در آن، بهترین دکتر لیفت صورت را نیز یافت.
 3. بهترین پزشکان در سازمان نظام پزشکی عضو می باشند و مشخصات خود را در آن قید می کنند، بنابراین یکی دیگر از روش های شناسایی، جستجو در سایت نظام پزشکی و یافتن پزشک موردنظر خود می باشد.
 4. کلینیک های زیبایی: معمولا لیفت صورت و سایر اقدامات زیبایی در کلینیک های زیبایی انجام می شود، بر همین اساس می توان با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در ایران، به هدف خویش دست یافت.

در ادامه لیستی از بهترین دکتر لیفت صورت در تهران را برای شما شرح داده ایم تا در صورت نیاز به یکی از این پزشکان با تجربه و متخصص مراجعه کنید و اقدامات زیبایی خود را در کوتاهترین زمان ممکن به انجام برسانید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که ساکن شهر اصفهان هستید و در جستجوی بهترین دکتر پوست می باشید به شما توصیه می‌ کنیم تا به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر پوست در اصفهان رجوع نمایید و اطلاعات موردنیاز خود را دریافت کنید.

دکتر سید غلامرضا موسوی مجد

دکتر غلامرضا موسوی مجد دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی بهشتی و دارای بورد تخصصی جراحی جنرال و عروق از دانشگاه علوم پزشکی بهشتی، بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم ایران با رتبه اول کشور هستند.

ایشان دوره جراحی میکروسکوپی و دست از دانشگاه علوم پزشکی ایران و دوره جراحی فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی ایران را سپری نمودند. ایشان رتبه اول بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی کل کشور در سال ۱۳۹۳ بوده اند. وعضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند. ایشان رییس بخش جراحی پلاستیک بیمارستان ولایت رشت1393تا1394و رییس بخش جراحی پلاستیک بیمارستان مطهری تهران1394تا1398بوده اند.

ایشان استادیار گروه جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی ایران 1394 تا 1398 و عضو هیات ممتحنه کشوری رشته فلوشیپ فوق تخصصی ترمیمی 1396تا1398بوده اند. ایشان دارای 19سال سابقه طبابت و 12 سال سابقه جراحی پلاستیک و ترمیمی هستند.در حال حاضر ایشان متمرکز بر روی جراحی های پلاستیک صورت هستند.

خدمات:

 • لیفت صورت و گردن
 • لیفت آندوسکوپی ابرو و شقیقه
 • لیفت آندوسکوپی پیشانی
 • بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)
 • جراحی های زیبایی صورت
 • جراحی زیبایی گوش

آدرس: میدان ونک چهار راه جهان کودک ،خیابان جردن کوچه صانعی پلاک ۷،طبقه دوم، واحد ۶

شماره تلفن: ۸۶۰۸۵۵۶۰

تماس:

09199577695

09201881672

دکتر جعفر علوی

دکتر جعفر علوی

دکتر علوی متخصص جراحی عمومی و زیبایی هستند و از بهترین جراحان زیبایی تهران به شمار می روند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه موفق همواره از بهترین امکانات و تکنیک های روز دنیا در جراحی های خود استفاده می کنند. حوزه تخصصی دکتر جعفر علوی در جراحی زیبایی می باشد و در این امر تبحر و تجربه کافی را دارند. علاوه بر این، ایشان مهارت ویژه ای در فرم بخشیدن به بدن از طریق پروسیجرهایی مثل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک دارند.

ساعت حضور در مطب: روزهای دوشنبه عصر با هماهنگی و نوبت قبلی

ویزیت به صورت رایگان می باشد.

خدمات:

 • بلفاروپلاستی
 • لیفت صورت
 • ماموپلاستی
 • ابدومینوپلاستی
 • پیکر تراشی
 • جراح سینه
 • لیپوماتیک
 • پروتز سینه
 • ژنیکوماستی
 • تزریق چربی
 • براکیوپلاستی(لیفت بازو)
 • تای پلاستی( لیفت ران)
 • رینوپلاستی
 • سانترال
 • بوکال فت

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، کوچه نهم (شهید شعبانی)، پلاک ۲۴، طبقه ‌،۳ واحد ۱۷

جهت دریافت نوبت به شماره زیر در واتساپ پیام دهید:

09331306020

شماره تماس:

09306637141

اینستاگرام: dralavii_jarahi_violet

ماندگاری لیفت صورت

بهترین دکتر لیفت صورت در تهران خاطر نشان می کند که ماندگاری لیفت صورت با روش های غیر جراحی کوتاه می باشد و برای نتیجه بخشی بهتر الزامی است که هر چند وقت یکبار تحت نظارت پزشک معالج قرار گیرید. اما در روش جراحی این ماندگاری بسیار طولانی تر است، با این وجود مدت زمان ماندگاری به عواملی همچون نوع برش، شرایط پوستی و آرایش، عوامل ژنتیکی، رژیم غذایی، ورزش های روزمره، مصرف الکل و سیگار کشیدن، تحمل استرس و …  بستگی دارد.

همانطور که می دانید؛ پوست انسان به طور کلی می تواند تا پانزده سال دوام بیاورد و این در حالی است که نتیجه های روش های کم تهاجمی همچون مینی لیفت یا S لیفت، به طور معمول بین دو الی شش سال به طول می‌انجامند.

کاندیدای مناسب لیفت صورت

لیفت صورت نیز مانند هر اقدام زیبایی دیگری ممکن است برای افرادی مناسب و یا برای افرادی نامناسب باشد، از این رو در این مقاله کاندیدای مناسب انجام لیفت صورت را شرح داده ایم تا دیدی بازتر راجع به این روش های زیبایی داشته باشید؛ برخی از افرادی که شرایط مناسبی برای انجام لیفت صورت دارند و جزء کاندیدای مناسب لیفت می باشند عبارتند از:

 • افرادی که چربی های موجود در صورت آن ها به سمت پایین کشیده شده باشد و صورتشان کاملا خسته و پیر به نظر برسد.
 • خاصیت ارتجاعی پوست بسیار تاثیرگذار می باشد و در صورتی که این خاصیت جزء بهترین ها باشد و همچنین ساختار صورت استخوانی و محکم باشد، نتیجه ایجاد شده نسبت به عمل لیفت صورت بسیار بهتر است.
 • کسانی که از لحاظ جسمی، سالم می باشند و سابقه بیماری خاصی ندارند، به راحتی می توانند اقدام به این روش زیبایی نمایند.
 • اشخاصی که انتظارات معقولانه از جراحی لیفت صورت دارند و همه انتظاراتشان را در طول جلسات مشاوره با بهترین دکتر لیفت صورت در تهران در میان می گذارند.
 • افرادی که پوست ناحیه میانی یا اطراف صورتشان بسیار شل و آویزان است، گزینه بسیار خوبی برای لیفت صورت هستند.
 • افراد بالای چهل سال، در این افراد علائم دقیق پیری قابل شناسایی است و فرد برای بهبود یافتن ظاهر صورت خویش اقدام به چنین اعمالی می زند.
 • هنگامی که چروک های دور دهان به سوی چانه آمده باشد یا چروک های صورت از قسمت بینی به دور دهان کشیده شده باشد، حتما باید تحت نظر پزشک لیفت صورت انجام داد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر لیفت صورت در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است در صورتی که جویای اطلاعات مرتبط با لیفت پیشانی هستید و و به دنبال بهترین پزشک متخصص لیفت پیشانی می گردید؛ به شما پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا