پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر تزریق چربی در ایران【سال 1401】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر تزریق چربی در ایران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با تزریق چربی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امروزه با پیشرفت علم و به روز بودن روش های درمانی، تکنیک های متعددی در راستای جوان سازی و ایجاد چهره ای شاداب پدیدار گشته است تا افرادی که از فرورفتگی های نقاط مختلف بدن رنج می برند، به راحتی با کمک تزریق چربی توسط بهترین دکتر تزریق چربی در ایران به شکل و ظاهر دلخواه دست یابند.

علاوه بر تزریق چربی ، تزریق ژل یکی از تکنیک های برتر زیبایی و جوانسازی است این روش به دلیل غیر تهاجمی بودن در میان افراد بسیار محبوب است و طرفداران زیادی دارد. تزریق ژل به دلیل بی خطر و بی عارضه بودن از بهترین روش های زیبایی به شمار می آید. ژل ها کاملا طبیعی و بدون خطر هستند البته باید به این نکته توجه کنید که انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در ایران بسیار مهم است و باید با دقت زیادی انجام بگیرد.

تزریق چربی چیست؟

یکی دیگر از روش های جوان سازی و دست یابی به زیبایی هر چه بیشتر، تزریق چربی می باشد که توسط بهترین دکتر تزریق چربی در ایران صورت می گیرد. در روش تزریق چربی، تا حد ممکن چربی های از دست رفته بدن را می توان بازگرداند و به کمک آن فرورفتگی های ظاهری را اصلاح نمود.

تزریق چربی از روش های زیباسازی بدون خطر می باشد، به این دلیل که از بافت چربی خود فرد بهره گرفته شده و از این رو ماندگاری طولانی مدتی همراه با سازگاری بالایی برخوردار می باشد. نکته قابل توجه دیگر این است که در صورتی که تزریق چربی به وسیله بهترین دکتر تزریق چربی در تهران انجام پذیرد، هیچگونه عارضه ای را به همراه نخواهد داشت.

عمل تزریق چربی، قدمت چندین ساله را دارا می باشد و این روش به منظور اهداف متعددی استفاده می شود که از جمله این اهداف شامل: تحریک رشد فولیکول های مو، ترمیم ناحیه اسکار و زخم از جمله سر، صورت و دست ها می باشد.

ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی در ایران

با در نظر داشتن این موضوع که تزریق چربی، از روش های جوان سازی بسیار مهم و دقیق تلقی می شود، بر همین اساس بسیار حائز اهمیت می باشد که توسط بهترین دکتر تزریق چربی در ایران صورت گیرد و جای هیچگونه مشکل و یا ایرادی نباشد. از این رو نیاز است که با ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی در ایران آشنا باشید. از جمله ویژگی های ایشان به شرح زیر می باشد:

 • از مدرک تخصصی مرتبطی برخوردار باشد و این مدرک را از معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی اخذ نموده باشد.
 • تجربه، مهارت و سابقه درخشانی داشته باشد و از نمونه کارهای قبلی بسیار زیادی برخوردار باشد.
 • بهترین دکتر تزریق چربی در ایران پزشکی می باشد که تمامی مراجعین قبلی را راضی نگه داشته باشد و هیچ گونه مشکلی ایجاد نشده باشد.
 • رفتار و اخلاق مناسبی با مراجعه کنندگان داشته باشد و صبورانه و محترمانه تمامی مراحل تزریق را شرح دهد.
 • در مطب و یا کلینیک ایشان از تمامی نکات بهداشتی بهره گرفته باشند و همواره از استانداردهای جهانی پیروی نمایند.
 • دارای مجوز وزارت بهداشت باشد.
 • مطب یا کلینیک بهترین دکتر تزریق چربی در ایران از نظر موقعیت جغرافیایی بهتر است که در مکانی قرار گرفته باشد که رفت و آمد به آن جا به راحتی انجام پذیرد.
 • از دیگر ویژگی های ایشان می توان به تعهد پزشکی ایشان اشاره نمود و این که توجهی به مسائل مالی نداشته باشند.

ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی در ایران

اقدامات قبل از تزریق چربی

بهترین دکتر تزریق چربی برخی از اقداماتی که باید پیش از انجام تزریق انجام دهید را برای شما بیان می کند و از جمله این اقدامات شامل موارد زیر می باشد:

 1. پزشک متخصص به منظور مقایسه عکس قبل و بعد از تزریق چربی، عکس هایی را پیش از عمل از شما می گیرد، از این رو نیاز است که آمادگی لازم را داشته باشید.
 2. حداقل شش هفته پیش از انجام عمل از مصرف دخانیات(سیگار) پرهیز نمایید تا به نتیجه مطلوب تری دست پیدا کنید. علاوه بر این مصرف سیگار موجب رقیق شدن خون نیز می گردد.
 3. بهترین دکتر تزریق چربی در ایران از شما می خواهد تا در روز تزریق چربی از مصرف هرگونه وسایل آرایشی که به منظور  آرایش صورت، چشم و ناحیه ای که قرار است تزریق انجام شود، پرهیز کنید.
 4. از ایجاد زخم در بدن به خصوص نواحی که باید تزریق و برداشت چربی از آن ها انجام شود، محافظت کنید.
 5. پیش از انجام تزریق چربی، نیاز است که استراحت کافی نموده باشید و در حین عمل خسته نباشید.
 6. با توجه به این که مصرف الکل نتیجه نهایی تزریق را دچار تغییراتی می کند، از این رو باید حتی الامکان تا یک الی دو هفته از مصرف آن خودداری نمایید.
 7. داروهایی چون آسپیرین خونریزی را شدید می کند، بهتر است تا مدتی از مصرف آن خودداری نمایید.
 8. هیدراته بودن بدن اهمیت بسیاری در کاهش عوارض احتمالی و کاهش دوره ریکاوری بیمار خواهد داشت، بنابراین در روزهای قبل از عمل به اندازه کافی از مایعات استفاده نمایید.
 9. آزمایشات مورد نظر پزشک را حتما به درستی انجام دهید و به همراه داشته باشید تا از بروز هرگونه مشکلی اجتناب کنید.

ویژگی بهترین دکتر تزریق چربی در ایران:

😍 مدرک تحصیلیبهترین پزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند و همیشه در تلاش باشند تا دانش علمی خود را به روز کنند.
❤ پروانه طبابت بهترین پزشک متخصص باید پروانه طبابت داشته باشد و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند.
✍ دانش به روزپزشک متخصص برای اینکه بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهد باید از بهترین و بروزترین دستگاه های روز دنیا استفاده کند.
⭐موقعیت مکانی مطبموقعیت مکانی مطب پزشک باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی به مطب ایشان مراجعه کنند.

بهترین دکتر تزریق چربی در ایران را بشناسید!

مراحل انجام تزریق چربی توسط بهترین دکتر تزریق چربی در ایران

تزریق چربی را می توان در سه مرحله به صورت مختصر توضیح داد، به این صورت که:

مرحله اول( استخراج چربی): در ابتدا پزشک متخصص به کمک شما، قسمتی از بدن را برای استخراج چربی انتخاب می نماید و سپس آن جا را بی حس نموده و چربی موردنظر را استخراج می کند.

مرحله دوم( پالایش و انتقال چربی): پس از استخراج چربی موردنظر، بهترین دکتر تزریق چربی در ایران آن را پالایش و در نهایت به وسیله سرنگ های مخصوص چربی موردنظر را انتقال می دهند. در انتها به کمک سانتریفیوژ و حذف کردن ناخالصی ها، خاص سازی چربی صورت می گیرد.

مرحله سوم( جای گذاری چربی): پس از آماده سازی ناحیه پیوند، جراح به وسیله سوزن یا لوله، چندین مرتبه به قسمت برش داده شده ورود و خروج می کند. در زمان خروج سوزن، به بافت قبلی مقداری چربی طبیعی اضافه می شود و این اقدام تا به رسیدن نتیجه دلخواه ادامه خواهد داشت.

مراحل انجام تزریق چربی توسط بهترین دکتر تزریق چربی در ایران

اقدامات بعد از تزریق چربی

 1. در زمان تعیین شده حتما در کلینیک مورد نظر حضور داشته باشید تا تنشی نداشته باشید و زمان کافی برای عمل وجود داشته باشد.
 2. پس از تزریق چربی بهتر است که چند روز استراحت نمایید و سپس به فعالیت روزانه خود ادامه دهید.
 3. ممکن است در ناحیه تزریق و محلی که چربی از آن گرفته می شود تورم، درد و یا کبودی مشاهده شود نیازی به نگرانی نیست به این علت که تورم بعد از چند روز از بین می رود، همچنین میزان تورم و کبودی به مقدار چربی برداشت شده بستگی دارد.
 4. بهترین دکتر تزریق چربی در تهران از شما می خواهد تا 24 ساعت به حمام نروید و هم چنین از مالیدن و مالش قسمت تزریق شده بپرهیزید.
 5. برای اینکه چربی های تزریق شده جا به جا نشود توصیه می شود از هر گونه فشار در ناحیه تزریق جلوگیری شود.
 6. به منظور از بین بردن درد ناشی از عمل، پزشک متخصص دارو هایی به شما تجویز می کند تا از درد احتمالی خودداری نماید، لازم به ذکر است که از مصرف خود سرانه دارو جدا خودداری شود.

عوارض تزریق چربی

این امکان وجود دارد که تزریق چربی نیز همانند سایر روش های زیبایی و جوان سازی، عوارضی را به همراه دارد. اما در صورتی که این تزریق توسط بهترین دکتر تزریق چربی در ایران صورت گیرد، به احتمال بسیار زیاد هیچگونه عارضه ای نخواهد داشت.

در صورتی که تزریق چربی توسط افراد نامعتبر و بدون تخصص انجام شود، عوارضی را به وجود خواهد آورد که این عوارض شامل: ایجاد اسکار زخم، خونریزی، صدمه به بافت اصلی بدن و واکنش آلرژیک و هم چنین هماتوم می باشد.

عوارض تزریق چربی

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر تزریق چربی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. هم چنین به منظور داشتن سوال و یا مشاوره می توانید با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. همچنین برای دریافت اطلاعات درباره بهترین دکتر تزریق چربی در کرج به لینک مربوطه مراجعه کنید.

تزریق چربی چه مزایایی دارد؟

تزریق چربی یک فیلر طبیعی است که برای از بین بردن چین و چروک ها مورد استفاده قرار می گیرد. پس از تزریق چربی خطر پس زدن یا نپذیرفتن آن توسط بدن وجود ندارد زیرا چربی های مورد نیاز از بافت بدن خود شخص گرفته می شود.

مراحل تزریق چربی چگونه است؟

اولین نکته درتزریق چربی ارزیابی نقاطی است که قصد تزریق چربی در آن ناحیه را داریم. تزریق چربی در برخی از نواحی صورت مانند اطراف چشم، گونه، چانه و خط خنده  نیاز به بررسی دقیق تری دارد. پس از بررسی دقیق ناحیه مورد نظر چربی مورد نیاز از نقاطی مثل شکم، پهلو و اطراف باسن گرفته می شود و پس از پاکسازی در ناحیه مورد نظر تزریق می شود.

آیا چربی فرد دیگری را می توان تزریق کرد؟

به هیچ عنوان امکان چنین کاری وجود ندارد زیرا تزریق چربی فرد دیگر به مانند پیوند عضو می باشد و بیمار باید تا اخر عمر داروهای پیوند مصرف کند که چنین کاری به هیچ وجه توجیه ندارد.

4.5/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا