پزشکانجراحی زیبایی

بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران【سال1402】❤️+ لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با این عمل زیبایی در اختیارتان قرار دهیم. هدف از انجام این جراحی این است که چین و چروک های موجود در بخش پیشانی رفع گردد و در جهت زیبایی هر چه بیشتر و جوانسازی پیشانی گام بردارد. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به لفت پیشانی و انواع آن در اختیارتان قرار می دهیم، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

لیفت پیشانی چیست؟

یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست، لیفت پیشانی می باشد که باید توسط بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران انجام پذیرد. لیفت پیشانی منجر به رفع چین و چروک پیشانی و همچنین بالا کشیدن پوست در جهت زیباسازی فرد می گردد. نکته قابل توجه در رابطه با این عمل زیبایی این است که بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران پیش از انجام جراحی، فرد را مورد بررسی قرار می دهد و با در نظر داشتن نوع پوست و عرض پیشانی شخص، نوع روش لیفت پیشانی را بر می گزیند.

روش های شناسایی بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران

با توجه به اینکه لیفت پیشانی جزء جراحی های زیبایی محسوب می شود و در صورت هرگونه خطا و مشکلی پیامدهای بسیاری را در پی خواهد داشت، بنابراین باید در یافتن بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران نهایت دقت را به کار برد.

از جمله روش های شناسایی بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران به شرح زیر می باشد:

  • بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران معمولاً در بهترین مرکز جوانسازی پوست در تهران و یا هر شهر دیگری فعالیت می کند و بنابراین شما می توانید با مراجعه به مراکز جوانسازی و زیبایی، پزشک موردنظر را بیابید.
  • یکی دیگر از روش‌های یافتن بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران این است که از اقوام و آشنایان در رابطه با پزشک مذکور سوالاتی بپرسید و در صورتی که آن ها چنین جراحی را انجام داده اند و از نتیجه کار خویش رضایت داشتند، مشخصات پزشک مذکور را جویا شوید.
  • بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران معمولاً دارای تخصص پوست می باشد، در این صورت شما می توانید با یافتن و مراجعه به بهترین دکتر پوست در ایران و یا بهترین دکتر پوست و مو در ایران در زمینه عمل زیبایی خویش اقداماتی نمایید.
  • لازم به ذکر است که ساده ترین روش نیز، جستجو کردن در فضای مجازی و شناسایی بهترین دکتر لیفت پیشانی در تهران و یا هر شهر دیگری می باشد.
روش های شناسایی بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران

مزایای انجام لیفت پیشانی

لیفت پیشانی نیز مانند هر عمل زیبایی دیگری دارای مزایا و معایب متعددی می باشد که از جمله این مزایا و معایب به شرح زیر می باشد:

مزایا: بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران در رابطه با مزایای لیفت پیشانی چنین بیان می کند که این عمل زیبایی منجر به جوانسازی و شادابی چهره فرد می‌گردد، تا حدودی افتادگی پلک را از بین میبرد و همچنین باعث بالا بردن ابروها و در نتیجه زیبایی هر چه بیشتر می شود.

معایب: همانطور که می دانید لیفت پیشانی دارای روش های متعددی و مختلفی می باشد و در صورتی که روش انتخابی آن متناسب با شرایط بیمار نباشد، ممکن است خطراتی را به همراه آورد. بنابراین بسیار حائز اهمیت می باشد که این عمل زیبایی توسط بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران انجام پذیرد تا از بروز هرگونه عارضه ای جلوگیری به عمل آید.

انواع لیفت پیشانی

عمل زیبایی لیفت پیشانی به روش های متعددی انجام می پذیرد که بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران با توجه به ارتفاع پیشانی، نوع پوست و وضعیت صورت فرد یکی از این روش‌ ها را بر می گزیند. لازم به ذکر است که ارتفاع پیشانی شامل دو دسته می باشد که پیشانی بلند تر از شش سانتی متر را پیشانی بلند و پیشانی  کمتر از شش سانتی متر را پیشانی کوتاه می نامند.

لیفت پیشانی به روش های مختلفی انجام می شود که مهم ترین آن ها عبارتند از: لیفت پیشانی به صورت باز، لیفت پیشانی به صورت اندوسکوپیک و لیفت به روش برش محدود

لیفت پیشانی به صورت باز: در این روش بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران برشی را بر روی پیشانی وارد می کند و به این طریق چین و چروک های پیشانی را از بین می برد و در برخی مواقع پوست اضافی پیشانی را نیز بر می‌دارد. نکته قابل توجه این است که این برش قابل مشاهده نمی باشد و بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران برش ایجاد شده را در زیر خط رویش مو یا زیر چروک های افقی پیشانی مخفی می نماید.

لیفت پیشانی به روش اندوسکوپیک: لیفت پیشانی به کمک اندوسکوپیک، روشی جدید و مدرن می باشد که تنها به کمک اندوسکوپیک انجام می پذیرد. اندوسکوپیک یک لوله بسیار باریک می باشد که بر سر آن دوربینی متصل شده و بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران به کمک این دوربین تصویر داخل بافت صورت را مشاهده می نماید و به این صورت روند لیفت پیشانی را ادامه می دهد. از مزایای این روش می‌ توان به دوران نقاهت کوتاه تر و ریسک کمتر، همراه با حداقل برش اشاره نمود.

لیفت پیشانی به روش برش محدود: این روش را بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران در مواقعی که افتادگی پلک و نیز بالا کشیدن ابروها ملاک باشد، استفاده می کند. لیفت پیشانی به روش برش محدود ترکیبی از روش غیر آندوسکوپی و برش های محدود می باشد. در این روش پزشک معالج بدون نیاز به اندوسکوپ، برش های کوچکی را ایجاد می کند و به این طریق ابروها را بالا می کشاند. برش های ایجاد شده در داخل موها و در ناحیه شقیقه قرار می گیرند. تنها مشکل این روش این است که ناحیه مرکزی پیشانی را تغییری نمی دهد ولی در رفع و ناپدیدی چین و چروک چشم ها و خطوط پنجه کلاغی بسیار تاثیر گذار می باشد.

لیفت پیشانی برای چه کسانی مفید است؟

بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران خاطر نشان می کند که با توجه به این که لیفت پیشانی از اعمال زیبایی اختیاری می باشد، بنابراین هر شخصی می تواند اقدام به انجام عمل لیفت پیشانی نماید.

  1. افرادی که دارای چین و چروک های بسیاری در قسمت های بالای صورت خود می باشند، به راحتی می توانند با مراجعه به پزشک متخصص در جهت از بین بردن چین و چروک ها اقدام نمایند.
  2.  اشخاصی که از افتادگی پلک خود رنج می برند، می توانند علاوه بر انجام عمل زیبایی پلک که توسط بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران و یا هر شهر دیگری انجام می پذیرد، عمل لیفت پیشانی را نیز در راستای از بین بردن افتادگی پلک  استفاده کنند.
  3.  لیفت پیشانی به راحتی می تواند انواع چروک های عمودی در قسمت پیشانی و انواع چروک های افقی در قسمت های بالای بینی و ابرو را از بین ببرد. از این رو افرادی که دارای چنین چروک هایی می باشند، با مراجعه به بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران  می توانند آن ها را از بین ببرند.
  4. اشخاصی که دارای پوست اضافی در بخش پیشانی و بالای ابروهایشان می باشد و یا افرادی که دارای توده های چربی تجمع یافته در این بخش می باشند، می توانند این عمل زیبایی را انجام دهند.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران آشنا کند و مطالب ارزشمندی را در رابطه با لیفت پیشانی، انواع روش های آن و مزایای انجام لیفت پیشانی را در اختیارتان قرار دهد و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره‌های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

4.9/5 - (12 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا