پزشکانجراحی درمانی

بهترین جراح عمومی در تهران【سال 1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح عمومی در تهران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با جراحی عمومی در اختیارتان قرار دهیم. معمولاً جراحان عمومی انواع جراحی هایی که مرتبط با بدن هستند را انجام می دهند، اولین اولویت جراحان عمومی ارائه خدمات به بیماران تصادفی و اورژانسی می باشد، به این سبب که بهترین جراح عمومی در زمینه انجام انواع جراحی ها، مهارت های لازم را کسب کرده اند و از همه مهم تر این که توانایی حفظ آرامش خود را در زمان های حساس دارا می باشند.

جراحان عمومی معمولاً در بیمارستان ها و کلینیک های دولتی و خصوصی به فعالیت های درمانی و پزشکی می پردازند؛ البته ممکن است جراحان جدا از خدمت رسانی در بیمارستان ها و کلینیک ها در مطب شخصی خویش نیز ارائه خدمات دهند. دامنه فعالیت و توانایی جراحان عمومی بسیار زیاد است و در این مقاله توضیح مختصری راجع به جراحی عمومی شرح می دهیم، از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.اگر در شهرهای مختلف ایران هستید و به دنبال بهترین جراح ابدومینوپلاستی در ایران هستید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

تاریخچه جراحی عمومی

به طور تقریبی می توان گفت شواهد جراحی در جهان به 9000 سال پیش باز می گردد. با نگاهی به تاریخ می توان به این نتیجه رسید که در انسان های ما قبل تاریخ انجام جراحی در میان افراد مصرباستان، هندباستان و سایر تمدن ها رواج داشت. نخستین کتابی که در رابطه با جراحی به انتشار رسید؛ به زمان 2600 سال پیش بر می گردد که پزشکی هندی کتاب جراحی مذکور را به انتشار در آورد و سایر مکاتب جراحی در یونان بقراط و چین وجود داشته است.

بهترین جراح عمومی در تهران خاطر نشان می کند که اولین جراحی با کمک بیهوشی در کشور چین و 1700 سال پیش می باشد. در قرون گذشته دانشمندان اسلامی پیشرفت های مهم و اساسی در رابطه با جراحی ایجاد نمودند و کتاب های پر محتوای بسیاری را به انتشار درآوردند. پس از آن اروپاییان به انجام جراحی واکنش نشان دادند و سعی در توسعه آن کردند.

در قرن پانزدهم این رشته از فیزیک کاملاً جدا شد و به صورت مجزا به گسترش و توسعه پرداخت. با پیدایش روش های جدید و پیشرفته بیهوشی و همچنین شکل گیری روش هایی که عواملی همچون: خونریزی، عفونت و دردهای طاقت فرسا را تحت کنترل قرار می دهند، جراحی نوین ایجاد شد تا در رابطه با این عوامل کمک هایی نماید. اولین مدارس جراحی با نگرشی نوین توسط ویلیام هالستد تاسیس شد.

پس از آن جوامع مختلف علمی در زمینه جراحی گرایش های مختلفی را ایجاد نمودند. شواهد به دست آمده انجام جراحی در کشور ایران به 4850 سال پیش نشان می دهد که در آن با تکنیک ترپاناسیونال جمجمه دختر بچه سیزده ساله را مورد درمان قرار دادند. در تاریخ معاصر از سال 1339 انجمن جراحان ایران تاسیس شد و هم اکنون طول دوره جراحی عمومی در ایران به چهار سال می انجامد. فوق تخصص های جراحی در ایران شامل: جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی، جراحی توراکس، جراحی کودکان، جراحی قلب و عروق می باشد.

عوامل موثر در هزینه نهایی جراحی عمومی:

😍 دستمزد متخصصدستمزد متخصص در هزینه نهایی جراحی لحاظ می شود و معمولا پزشک فوق تخصص دستمزد بیشتری نسبت به پزشک متخصص دریافت می کند.
❤ روش انتخابیبا توجه به نوع مشکل بیمار، تکنیک و روشی مورد استفاده قرار می گیرد و طبق آن، هزینه جراحی نیز متفاوت می گردد.
🥰تجهیزات به کار بردههر جراحی نیازمند تجهیزات و امکاناتی است که منجر به سهولت انجام عمل شود و در نتیجه در هزینه جراحی تاثیرگذار است.
💟 بیمارستانافراد طبق بودجه خود، بیمارستان دولتی، نیمه دولتی و یا خصوصی را برای انجام جراحی انتخاب می کنند و این انتخاب تاثیر مستقیمی در هزینه جراحی دارد.

انتخاب بهترین جراح عمومی در تهران

با توجه به گسترده بودن دامنه فعالیت جراحان عمومی، از این رو در صورت بروز بسیاری از مشکلات داخلی و یا انجام انواع جراحی ها به راحتی می توانید، جراح عمومی حاذق و ماهری را شناسایی کنید و در صورت لزوم به ایشان مراجعه کنید. حال نکته ای که حائز اهمیت است، این است که متخصص عمومی بسیار زیاد است اما بهترین بودن و ماهر بودن آن ها باید مورد بررسی قرار گیرد تا بهترین انتخاب انجام شود. از این رو برخی از معیارهای تاثیرگذار در انتخاب بهترین جراح عمومی در تهران را شرح می دهیم تا در این راستا کمکی نموده باشیم.

از جمله ملاک ها و معیارهای انتخاب بهترین جراح عمومی در تهران عبارتند از:

 • بهترین جراح عمومی در تهران باید از نظر توانایی روحیه خستگی ناپذیری داشته باشد، به این سبب که ممکن است در هر ساعت از شبانه روز بیماری اورژانسی نیازمند جراحی باشد.
 • جراح عمومی باید به اصول اخلاقی پایبند باشد و سلامت بیمار را جزء اولویت های خود بداند و هرگز به جنبه های مالی توجهی نداشته باشد.
 • معمولا کلیه پزشکان و جراحان دارای شماره نظام پزشکی هستند، از این رو باید به شماره نظام پزشکی جراح عمومی توجه نمود و ایشان باید کلیه خدمات قابل ارائه خود را تحت نظر وزارت بهداشت و درمان ارائه دهد تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری به عمل آورند.
 • یکی دیگر از مهم ترین معیارهای انتخاب بهترین جراح عمومی در تهران این است که از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات در روند جراحی بهره جوید.
انتخاب بهترین جراح عمومی در تهران

پس از شناختن و مورد بررسی قرار دادن معیارها و ملاک های بهترین بودن یک جراح؛ حال نوبت آن رسیده تا از روش های شناسایی و یافتن جراح عمومی آگاه شوید و به کمک آن بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهید. برخی از این روش های شناسایی به شرح زیر می باشد:

 • معمولا پزشکان هر شهر، همکاران خود را به خوبی می شناسند و از تخصص و مهارت آن ها با خبر هستند. بنابراین می توان از پزشک عمومی یا پزشک خانوادگی خود که از شرایط شما به طور کامل آگاهی دارد و مشکلات و خصوصیات شما را می داند، سوالاتی راجع به بهترین جراح عمومی بپرسید.
 • با بروزرسانی تکنولوژی و انجام کلیه فعالیت ها به کمک فضای مجازی، یافتن بهترین جراح عمومی نیز به کمک فضای مجازی بسیار آسان تر و ساده تر خواهد بود. از مزیت های این فضا می توان به مقایسه پزشکان با یکدیگر و ارائه کلیه مشخصات آن ها اشاره نمود.
 • آمار به دست آمده نشان می دهد که امروزه افراد بسیاری برای مقاصد مختلفی اعم از: مشکلات دستگاه گوارش، جراحی زیبایی و سایر جراحی های درمانی نزد جراح عمومی می روند و تحت درمان ها و یا جراحی های لازم قرار می گیرند، بر همین اساس توصیه می شود از اطرافیان و یا آشنایان خود که جراحی عمومی را انجام داده اند و از تخصص و مهارت جراح عمومی خود راضی بوده‌اند، سوالاتی بفرمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را از ایشان دریافت کنید.
 • معمولا بهترین جراح عمومی در تهران در بهترین بیمارستان دولتی خدمت رسانی می کند، بنابراین به آسودگی می توانید به سراغ بهترین بیمارستان دولتی در ایران بروید و از خدمات قابل ارائه جراح موردنظر برخوردار شوید.

در ادامه لیستی از بهترین جراح عمومی در تهران را ارائه داده ایم تا اگر ساکن شهر تهران هستید و نیازمند جراح عمومی می باشید؛ به یکی از این پزشکان ماهر و با سابقه مراجعه نمایید و از خدمات قابل ارائه آن ها بهره مند شوید، آرزومندیم مطالب گفته شده برای شما عزیزان مفید و سودمند واقع شود. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر اصفهان هستید و قصد عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی را دارید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی در اصفهان مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

دکتر ابوالفضل رخشان

دکتر ابوالفضل رخشان فارغ التحصیل جراحی عمومی سال ۱۳۸۶ از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و ایشان بخش های کانسر و جراحی عروق در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده اند و دکتر درخشان بیش از 14 سال سابقه جراحی و سابقه اشتغال در بیمارستان های: عرفان، تهرانپارس، الغدیر و… دارند؛ دکتر درخشان همچنان خود را فارغ التحصیل ندانسته و در حال تحصیل علمی و گذراندن بخش های علمی و تخصصی و آموزش متدهای نوین جراحی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح عمومی در تهران می باشند.

خدمات دکتر ابوالفضل درخشان :

 • عمل جراحی تیروییدوتعبیه پورت شیمی درمانی
 • عمل جراحی ژنیکوماستی (بزرگی سینه آقایان)ماستوپکسی ومامو پلاستی(عمل زیبایی پستان)
 • ابدومینو پلاستی
 • عمل جراحی انواع هرنی ها شامل هرنی جدار شکم هرنی نافی، و…وکشاله ران بدون بازگشت
 • جراحی کیسه صفرا به دو روش باز ولاپاروسکوپی
 • عمل جراحی کیست هیداتیک کبد وطحال
 • جراحی آپانیسیت به روش باز ولاپاروسکوپی
 • عمل جراحی بیماری نشیمنگاهی شامل فیشر ،همورئید ،آبسه وفیستول مقعدی
 • عمل جراحی کیست پایلونیدال (کیست مویی)
 • جراحی تومورهای معده ، روده کوچک وبزرگ
 • عمل جراحی توده های خوش خیم وبدخیم پستان
 • عمل جراحی ماستکتومی(برداشتن کامل پستان)
 • جراحی سرپایی شامل ترمیم جراحات پوستی
 • برداشتن توده های جلدی وزیر جلدی
 • عمل جراحی آپاندیسیت به دو روش باز و لاپاروسکوپی

آدرس: تهران، خيابان شریعتی ، پایین تر از ایستگاه مترو شریعتی ، کوچه شریفی ، پلاک 6 ، طبقه همکف

تلفن تماس:

09129594536

09129594537

021-22223600

021-22223193

021-22223195

وب سایت: www.clinic-aram.com

مشاهده اطلاعات بیشتر

دکتر رضا وقردوست

دکتر رضا وقردوست

دکتر رضا وقردوست فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، دارنده بورد جراحی عمومی می باشند. ایشان با سربلندی مدرک پزشکی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ کردند. دکتر رضا وقردوست دوره تخصصی جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران سپری نمودند و در امتحانات پری بورد جراحی عمومی رتبه اول را کسب نمودند. دکتر رضا وقردوست در آزمون رشته جراحی در بیمارستان شهدای تجریش نفر اول شدند و فعالیت خود را در آن جا آغاز کردند. دکتر وقردوست دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران پشت سر گذاشتند و سپس فعالیت خود را در دانشگاه علوم پزشکی به عنوان استادیار فوق تخصصی جراحی پلاستیک ادامه دادند.

دکتر رضا وقردوست از جمله بهترین جراح عمومی در تهران محسوب می شوند که دوره فلوشیپ فوق تخصصی خود را در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا به اتمام رساندند. از جمله فعالیت های علمی و اجرایی دکتر رضا وقردوست شامل: عضویت در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضویت در هیئت علمی فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشند.

خدمات:

 • تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی
 • جراحی چانه، جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، لیفت صورت
 • جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی، پروتز باسن، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
 • پیکرتراشی، لیپوماتیک، لیپولیزر، بادی جت، لیپوساکشن
 •  

آدرس: تهران، تقاطع مطهری و میرزای شیرازی، ساختمان پزشکان 111، طبقه چهارم، واحد هشت

شماره تماس: 02188725115

دکتر رضا حسامی

دکتر رضا حسامی

دکتر رضا حسامی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان دوره متوسطه خود را در دبیرستان سمباد مشهد (شهید هاشمی نژاد) سپری کردند و سپس اقدام به اخذ مدرک پزشکی نمودند. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد کسب کردند و دوره تخصصی جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران (بیمارستان طالقانی) پشت سر گذاشتند.

دکتر رضا حسامی مدرک فوق تخصصی خویش را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران (بیمارستان حضرت فاطمه) با موفقیت دریافت کردند و دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی نیز می باشند. دکتر رضا حسامی یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند که از جمله فعالیت های ایشان می توان به عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران اشاره نمود.

خدمات:

 • ماموپلاستی و پکسی (بالا کشیدن) پستان
 • پروتز پستان، کانتورینگ بازو، لیفت ابرو، جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)
 • لیفت صورت (فیس لیفت)، جراحی جوان سازی پیشانی، جراحی جوان سازی گردن
 • لیفت با نخ، درمان بیماری های پوست و مو، ابدومینوپلاستی (جراحی پلاستیک شکم)
 • تزریق بوتاکس، تزریق ژل و تزریق چربی، جراحی های پلاستیک بعد از کاهش وزن
 • لیپوساکشن، پیکر تراشی، بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)

آدرس: تهران، زعفرانیه، ساختمان مجتمع پالادیوم، طبقه هفتم، واحد 723

شماره تماس: 09123840641

دکتر سید محمد عبداللهی

دکتر سید محمد عبداللهی

دکتر سید محمد عبدالهی متخصص جراحی عمومی و دارنده بورد تخصصی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رساندند و مدرک تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی گیلان اخذ نمودند. دامنه فعالیت دکتر عبداللهی بسیار گسترده است و در حوزه جراحی زیبایی و پلاستیک فعالیت های متعددی انجام می دهند.

دکتر سید محمد عبدالهی یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به حساب می آیند که در صدد افزایش دانش و فزونی علم خویش بسیار کوشا می باشند و در سمینارهای علمی بسیاری حضور فعال به ارمغان می آورند.

خدمات

 • جراحی پلک یا بلفاروپلاستی و لیفت صورت و تزریق ژل
 • پیکرتراشی لیپوماتیک، لیپولیزر، بادی جت، لیپوساکشن
 • تزریق بوتاکس و تزریق چربی و ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم
 • جراحی سینه اعم از پروتز سینه، لیفت سینه، ماموپلاستی، ژنیکوماستی

آدرس: تهران، جردن (بلوار نلسون ماندلا)، نرسیده به بزرگراه مدرس، داروخانه شبانه روزی آفریقا، طبقه زیر همکف

شماره تماس: 02122056879 – 02122046487

دکتر فرزاد پرویزیان

دکتر فرزاد پرویزیان

دکتر فرزاد پرویزیان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و میکروسرجری می باشند. ایشان در سال 1381 دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سپری کردند و دوره تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذراندند و در سال 1388 بورد تخصصی جراحی عمومی را از آن خود کردند. دکتر فرزاد پرویزیان مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک را در سال 1393 از دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ نمودند.

دکتر پرویزیان یکی از بهترین جراح عمومی در تهران به شمار می روند که در دوره درمان های نوین زخم ها در NPWT برلین آلمان حضور فعال به ارمغان آوردند و با سربلندی مدارک مربوطه را دریافت نمودند. لازم به ذکر است، ایشان عضو مرکز سوختگی و ترمیم دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر فرزاد پرویزیان در سال 1381 در حوزه ترجمه کتاب پزشکی رتبه برتر و هم چنین در سال 1390 در آزمون پذیرش دکترای فوق تخصصی رتبه برتر را دریافت کردند.

خدمات:

 • انجام کلیه جراحی های پلاستیک و زیبایی و درمان و جراحی های سوختگی و ترمیمی
 • انجام جراحی های مرتبط با چربی، جراحی لیف صورت، لیفت ران
 • انجام جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی و جراحی سینه
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، جراحی صورت و جراحی چانه
 • جراحی سوختگی صورت، تزریق بوتاکس، جراحی پروتز گونه

آدرس: تهران، خیابان جردن (نلسون ماندلا)، انتهای خیابان غربی (شهید بنیسی)، پلاک هشتاد، طبقه چهارم، واحد 14

شماره تماس: 09109105093

دکتر مجید عبدل زاده

دکتر مجید عبدل زاده

دکتر مجید عبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند و دوره تخصصی خود را در زمینه جراحی عمومی پشت سر گذاشتند. دکتر عبدل زاده دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در شهرهای پاریس، مون پیله و لیون برای مدت زمان دو سال گذراندند و تحت نظر اساتید مشهور و با تجربه آمریکایی و فرانسوی سپری نمودند.

دکتر مجید عبدل زاده از جمله بهترین جراح عمومی در تهران محسوب می شوند که عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو جامعه جراحان زیبایی فرانسه می باشند و خدمات متعددی را ارائه داده اند که برخی از این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات:

 • جراحی ایجاد چال گونه، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • لیپوساکشن و لیپوماتیک، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی
 • انجام جراحی زیبایی و ترمیمی بینی یا رینوپلاستی
 • جراحی پروتز باسن و پروتز سینه، لیفت سینه و لیفت صورت

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از ونک (نرسیده به چهارراه نیایش)، خیابان بابک بهرامی، پلاک هفتم، طبقه اول، واحد سه

شماره تماس: 02188658909

دکتر امیررضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی و متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک پزشکی عمومی، اقدام به اخذ مدرک تخصصی نمودند و دوره تخصصی خود را با موفقیت در بهترین دانشگاه علوم پزشکی پشت سر گذاشتند. دکتر معتبر مدرک بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ نمودند.

دکتر امیررضا معتبر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند و به سبب این که در جهت جلب رضایت عموم مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند، جزء بهترین جراح عمومی در تهران به حساب می آیند. از جمله خدمات قابل ارائه ایشان عبارتند از:

خدمات: 

 • انجام جراحی ترمیمی، شکاف کام و لب، ترمیم اعصاب محیطی
 • لیفت کلاسیک صورت و گردن، مینی لیفت صورت و لیفت بدون جراحی
 • جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن گردن، پهلو ها، بازو، ران و پشت
 • جراحی زیبایی پری اوربیت (دور چشم) شامل لیفت ابرو، جراحی پلک فوقانی و پلک تحتانی و لیفت گونه
 • لیفت لب، پروتز لب، پروتز گونه و چانه، تخلیه چربی بوکال، ژنیوپلاستی، جراحی زیبایی سینه
 • جراحی افتادگی و شلی پوست ناشی از کاهش وزن شدید به دنبال اعمال جراحی بای پس و اسلیو

آدرس: تهران، خيابان ميرداماد، میدان مادر (محسنی)، خیابان بهروز، کوچه  شریفی، پلاک چهارم، واحد دوم

شماره تماس: 09129219406

خدمات قابل ارائه بهترین جراح عمومی در تهران

برخی از خدماتی که بهترین جراح عمومی در تهران تحت درمان و مدیریت قرار می دهد به شرح زیر می باشد:

سرطان مقعد، سوء هاضمه، سندروم لینچ، سرطان مری، دیورتیکولیت، چسبندگی شکم، بیوپسی کبدی، بی اختیاری مدفوع، سرطان کیسه صفرا، سنگ کیسه صفرا، کیست های کبدی، سرطان پانکراس، جراحی چاقی و کنترل وزن، خطرات بهداشتی اضافه وزن، بیماری ریفلاکس معده، آدرنالکتومی، هموروئید،کولکتومی، سرطان کبد، سندروم دان، متاستاز کبد، جدا کردن اندام های به هم چسبیده، تعمیرات فتق به صورت لاپاراسکوپی، سرطان پستان مردان، سرطان پانکراس، سرطان پاراتیروئید، سندروم متابولیک، جراحی برای کاهش خطر ابتلا به سرطان پستان، پانکراتیت حاد، فیستول مقعدی، سرطان پستان، سرطان کولون، پانکراتیت مزمن، سندروم کوشینگ، آپاندیس، عود فتق، آشالازی، ملانوما، یبوست، کولیت، گواتر، چاقی، سرطان مجرای صفراوی، تومورهای خوش خیم کبد و جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، آندوسکوپی قسمت فوقانی دستگاه گوارش و … می باشد.

 اهداف انجام جراحی عمومی

معمولا بهترین جراح عمومی در تهران انواع جراحی های تنه را انجام می دهد و هدف اصلی ایشان از خدمت رسانی جلب رضایت بیماران و بهبودی سریع تر آن ها می باشد. جراح عمومی اقدامات متعددی را انجام می دهند که به طور کلی برخی از این اقدامات عبارتند از:

انجام جراحی های درمانی: متخصصین جراحی عمومی یکی از مهم ترین نقش های آن ها انجام انواع جراحی های عمومی و درمان بیماری ها است.

انجام جراحی زیبایی و بهبودی سازی شکل ظاهری آن: با توجه به این که جراحان آناتومی کل بدن را می شناسند و در رابطه با بدن و اندام های داخلی مهارت های لازم را دارا می باشند، از این رو در انجام پروتزگذاری و سایر اعمال زیبایی بسیار با تجربه می باشند.

انتقال بافت و پیوند اعضای بدن: پزشکان متخصص عمومی در این زمینه تخصص های لازم را دارا می باشند و یکی از جراحی های درمانی ایشان، پیوند اعضا است.

ترمیم اسکار: جراحان عمومی در ترمیم و درمان مشکلات پوستی نیز بسیار ماهر هستند و انواع اسکارها را از بین میبرند.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را بهترین جراح عمومی در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهرهای دیگر هستید و در جست و جوی بهترین جراح عمومی می باشید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح عمومی در ایران مراجعه کنید و از اطلاعات ارائه شده آن بهره مند شوید.

چگونه می توان بهترین جراح عمومی را انتخاب کرد؟

روش های مختلفی برای شناسایی بهترین جراح عمومی وجود دارد، از جمله: پرس و جو از اطرافیان، مراجعه به بیمارستان ها، تحقیق از پزشکان متخصص و …

هزینه جراحی عمومی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی عمومی رابطه مستقیمی با نوع جراحی، روش انتخابی، تخصص پزشک و تجهیزات به کار برده و … دارد.

آیا جراحی عمومی عوارضی هم دارد؟

به طور کلی باید گفت؛ در صورتی که توسط بهترین جراح انجام شود و مراقبت های قبل و بعد صورت گیرد؛ این جراحی با کمترین عارضه همراه خواهد بود.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا