پزشکان

بهترین بیمارستان دولتی در کرج【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین بیمارستان دولتی در کرج آشنا کنیم؛ همان طور که می دانید، سلامتی ثروت است. بدون شک، سلامتی، مهم ترین چیزی است که باید در زندگی خود به آن توجه کنیم؛ در واقع، وظیفه ی ما این است که مراقب سلامتی خود باشیم. اما، اغلب لحظه ای در زندگی ما فرا می رسد که در آن، به راهنمایی و درمان حرفه ای متخصصان نیاز داریم تا سلامت خود را به دست آورده و از مزیت های آن بهره مند شویم. بنابراین، مهم ترین جنبه در بازیابی سلامت، انتخاب یک بیمارستان خوب و معتبر است تا ما را در این مسیر همراهی کند.

انتخاب بهترین بیمارستان دولتی در کرج

دریافت خدمات با کیفیت و مطلوب پزشکی و مراقبتی، حق هر انسانی است؛ تأسیس بیمارستان ها با هدف ارتقاء سلامت و بهداشت در جامعه، از این حقیقت نشأت می گیرد که بیماران در دریافت خدمات سلامت، حق انتخاب و تصمیم گیری دارند. با وجود تعداد زیاد بیمارستان های دولتی و خصوصی با خدمات متنوع پزشکی، انتخاب برترین بیمارستان، چالش بزرگی برای مراجعین محسوب می شود.

از سوی دیگر، به دلیل وجود بحران اقتصادی و مشکلات معیشتی، ترجیح مردم به استفاده از خدمات درمانی کم هزینه و مقرون به صرفه است. از این رو، اولویت آن ها در انتخاب بیمارستان جهت دریافت خدمات پزشکی، بیمارستان دولتی است؛ اما، معیار منصفانه بودن هزینه های درمانی، به تنهایی کافی نخواهد بود. در ادامه چند ویژگی مهم از ویژگی های بهترین بیمارستان دولتی در کرج، را که می تواند به شما در شناسایی یک بیمارستان خوب دولتی کمک کند، مرور می کنیم:

 • در اولویت بودن بیماران: برای شروع، بهترین بیمارستان دولتی در کرج، باید بیماران و سلامت آن ها را در اولویت قرار دهد. این یکی از ویژگی هایی است که برخی از بیمارستان ها فاقد آن هستند. بهترین بیمارستان دولتی در کرج، زمان کافی را صرف می کند تا شرایط بیماران خود را درک کرده و از اوضاع آن ها آگاه شود. همچنین، از آن جایی که، همه ی بیماران مستحق مراقبت هستند؛ بنابراین، لازم است در زمینه ی ملاحظات مختلف، در اولویت بیمارستان قرار گیرند.
 • مراقبت های دلسوزانه: بهترین بیمارستان دولتی در کرج، باید به دلیل ارائه ی مراقبت های دلسوزانه شهرت داشته باشد. به ویژه برای مراجعین و بیماران خاص؛ مانند معتادان در حال بهبودی و افرادی که مشکلات سلامت روانی دارند. همچنین، دریافت مراقبت های کافی و دلسوزانه در تسریع روند بهبود و تثبیت وضعیت سلامت بیماران، بسیار موثر است.

انتخاب بهترین بیمارستان دولتی در کرج

 • برخورداری از پرسنل و پزشکان کافی و حرفه ای: بهترین بیمارستان دولتی در کرج، هرگز نباید از نظر وجود پزشکان و پرسنل واجد شرایط، کمبود داشته باشد. همچنین، وجود بخش های متنوع و تخصص های مختلف پزشکی سبب می شود، مراجعین جهت درمان هر نوع بیماری، بدون نگرانی به بهترین بیمارستان دولتی در کرج مراجعه کنند. این امر برای رشد بهترین بیمارستان دولتی در کرج، ضروری است و فاکتور مهمی در تضمین زندگی بهتر بیماران، پس از درمان و بهبودی محسوب می شود. متأسفانه، برخی بیمارستان ها انتظارات مراجعین و بیماران را برآورده نمی کنند و در ارائه ی برخی خدمات مانند درمان اعتیاد و مشکلات سلامت روان و … بخشی را در نظر نگرفته اند.
 • مراقبت ویژه و تخصصی برای بیماران: تجربه ای که بیمار در حین مراجعه به بهترین بیمارستان دولتی در کرج دارد باید بدون رنج و گرفتاری باشد؛ همچنین، مراقبت های پزشکی باید به گونه ای ارائه شود تا هر بیمار، از توجه فردی برخوردار شود. در واقع، نوع درمان های ارائه شده در بهترین بیمارستان دولتی در کرج، باید ماهیت تخصصی داشته باشند.
 • فناوری های پیشرفته و مدرن: تجهیزات پیشرفته پزشکی همراه با فناوری های مدرن، باید از ملزومات اصلی بهترین بیمارستان دولتی در کرج باشد. در دنیای در حال پیشرفت که نوآوری در همه ی بخش های اقتصاد یک کشور، امری عادی است، بخش سلامت نیز از قلم نیفتاده است. بهترین بیمارستان دولتی در کرج، باید از این نوآوری ها آگاه باشد و برای ادغام آن ها در بخش های عملیاتی خود، تلاش کند.

انتخاب بهترین بیمارستان دولتی در کرج

 • خدمات و مراقبت های بهداشتی با کیفیت: خدمات و مراقبت های بهداشتی با کیفیت که توسط پزشکان بسیار ماهر، متخصصان پزشکی کاربلد، پرستاران حرفه ای و دلسوز ارائه می شود، نقش مهمی در جذب مراجعین به بهترین بیمارستان دولتی در کرج دارد؛ همچنین، کیفیت خدمات اختصاص داده شده در بخش شبانه روزی نیز، باید از سطح کیفی لازم برخوردار باشند.
 • هزینه های منصفانه و قرارداد با بیمه های مختلف: بهترین بیمارستان دولتی در کرج، به عنوان یک سازمان، بر کیفیت، هزینه و قابلیت اطمینان کلیه ی خدمات ارائه شده ی خود، به عنوان یک ضرورت تمرکز دارد. برخی از بیمارستان ها تنها به دنبال هزینه ای هستند که عاقبت، بعد از ترخیص بیمار پرداخت می شود. با این حال، ارائه ی مراقبت های بهداشتی با کیفیت بسیار بیشتر از بعد مادی، اهمیت دارد. بهترین بیمارستان دولتی در کرج، جهت رفاه حال بیماران، با عقد قرارداد با شرکت های بیمه، هزینه های مراجعین را کاهش داده و بر روند درمان بدون معطلی، تأکید دارد.
 • بهبود مستمر: بهترین بیمارستان دولتی در کرج، صرفاً به دلیل دستاوردهای مثبت گذشته، در مسیر پویایی متوقف نمی شود؛ زیرا، معتقد است همیشه جای پیشرفت وجود دارد. از این رو، بهترین بیمارستان دولتی در کرج، اطمینان دارد تمام پزشکان، پرستاران و پرسنل در تمام وظایفی که انجام می دهند، متعهد و مسئولیت شناس هستند؛ آن ها دائما در حال آموزش و به کارگیری روش های جدیدی هستند که کیفیت و نحوه ی ارائه ی خدمات آن ها را بهتر از گذشته می کند.

ما در ادامه فهرستی از بهترین بیمارستان دولتی در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. پیشنهاد می کنیم مطالعه ی مقاله بهترین درمانگاه در کرج را برای دسترسی به لیست برترین درمانگاه ها در استان البرز از دست ندهید. همچنین، در صورت سکونت در تهران، مطالعه ی مقاله بهترین بیمارستان دولتی در تهران نیز مفید خواهد بود.

بیمارستان کمالی

بیمارستان کمالی

بیمارستان کمالی، در سال 1330 با تلاش شادروان جناب آقای کمالی با هدف ارائه ی خدمات با کیفیت تشخیصی، درمانی و بازتوانی تأسیس و آغاز به کار کرد. این مرکز در سال 1393، از مرکز درمانی به مرکز آموشی – درمانی تغییر کاربری داد تا علاوه بر انجام فعالیت های تخصصی و فوق تخصصی درمانی و پزشکی، در راستای آموزش دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی نیز گام بردارد.

این بیمارستان در حال حاضر با بیش از 520 تخت، هفت اتاق عمل و بخش های مختلف کلینیکی و پاراکلینیکی در جهت ارتقاء سلامت و رفاه حال مراجعین و بیماران به خصوص زنان و نوزادان، تلاش می کند. رعایت استانداردها و استفاده از تجهیزات پیشرفته و همچنین، برخورداری از مهارت، دانش و تخصص پزشکان در حوزه های مختلف، پرستاران و پرسنل با مهارت و کارآزموده سبب شد نام بیمارستان کمالی به عنوان یکی از مراکز معتبر و قابل اعتماد در لیست بهترین بیمارستان دولتی در کرج قرار گیرد.

بخش ها و خدمات

 • بخش اورژانس و اورژانس مامایی
 • بخش جراحی شامل: جراحی زنان، زایمان و …
 • بخش مراقبت های ویژه شامل آی سی یو، سی سی یو
 • مرکز ناباروری (مرکز ناباروی ابن سینا شعبه بیمارستان کمالی)
 • پاراکلینیک شامل: آزمایشگاه و پاتولوژی، داروخانه، مرکز تصویربرداری
 • بخش های درمانی شامل: داخلی عمومی، بلوک زایمان، ژنیکولوژی، نوزادان، بخش بستری، بخش زنان و …
 • کلینیک های ویژه شامل: اطفال و نوزادان، پزشکی قانونی، تغذیه و رژیم درمانی، ژنتیک، اورولوژی، ارتوپدی، روانپزشکی، قلب و …

آدرس: استان البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، میدان شهدا، کوچه کمالی

تلفن تماس: 02632222021 – 02632223021

بیمارستان شهید مدنی

بیمارستان شهید مدنی

بیمارستان شهید مدنی، با همت مرحوم جناب آقای محمد فاتح یزدی تأسیس و به عنوان درمانگاه وقف شد. در سال 1343، با اعمال تغییراتی از قبیل افزوده شدن دو بخش جراحی و ارتوپدی، به بیمارستان 60 تختخوابی تبدیل شد. بعد از آن با افزایش وسعت در ساختمان و آغاز به کار بخش هایی مانند اورژانس و افزایش تخت ها و بخش های بستری،، گسترش یافت.

این بیمارستان در حال حاضر، با 282 تخت و بیش از 788 نفر پرسنل فعال، شامل پزشکان متخصص و فوق تخصص، پرستاران مجرب و نیروهای شاغل در بخش خدمات و اداری، مشغول به ارائه ی خدمات پزشکی و درمانی به مراجعین می باشد. رعایت اصول بهداشتی، استانداردهای مراقبتی و رفتار مناسب با بیماران از ویژگی های دیگر این مرکز است. از این رو، نام بیمارستان شهید مدنی به عنوان یکی از برترین مراکز درمانی در لیست بهترین بیمارستان دولتی در کرج قرار گرفته است.

بخش ها و خدمات

 • بخش اورژانس
 • بخش سوختگی
 • بخش مراقبت های ویژه آی سی یو
 • بخش های ارتوپدی زنان، مردان و اطفال
 • اتاق عمل شامل: اتاق عمل جنرال، سوختگی، عمل چشم
 • بخش جراحی و چشم، جراحی مردان، جراحی زنان، جراحی تروما و …
 • کلینیک و پاراکلینیک شامل: فیزیوتراپی، سی تی اسکن، ام آر آی، رادیولوژی، آزمایشگاه، ادیومتری، اکوکاردیوگرافی و …

آدرس: استان البرز، کرج، شهرک شهید باهنر (جهانشهر)، بلوار ماهان، نبش میدان شهید مدنی

تلفن تماس: 02634427001

بیمارستان شهید رجایی

بیمارستان شهید رجایی

بیمارستان شهید رجایی، با همت مرحوم جناب آقای یدالله دهستانی و با مالکیت دولتی در سال 1345 تأسیس و آغاز به کار کرد. در گذر زمان با توسعه و پیشرفت مساحت بنا و همچنین بخش های مختلف تخصصی و فوق تخصصی، دامنه ی فعالیت خود را افزوده است. از سوی دیگر، این بیمارستان از سال 1394 طبق دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مرکز آموزشی و درمانی فعالیت می کند.

تنوع بخش های مختلف پزشکی و مراقبتی و برخورداری از کادر درمانی حرفه ای شامل پزشکان متخصص و فوق تخصص، پرستاران دلسوز و کاربلد و پرسنل متعهد از دیگر ویژگی های قابل تحسین این مرکز می باشد. در حال حاضر بیمارستان شهید رجایی با بیش از 289 تخت به صورت تخصصی در حوزه ی بیماری های قلب، داخلی، مغز و اعصاب به ارائه ی خدمات با کیفیت به مراجعین و با رعایت استانداردهای بهداشتی مشغول است. از این رو به عنوان یکی از مراکز خوشنام و معتبر در لیست بهترین بیمارستان دولتی در کرج جای دارد.

بخش ها و خدمات

 • بخش های سرپایی شامل: آنژیوگرافی، دیالیز، شیمی درمانی، داروخانه
 • بخش های بستری شامل: اورژانس، نورولوژی مردان و زنان، آی سی یو، سی سی یو، آس سی یو جراحی، اتاق عمل، داخلی زنان و مردان، داخلی قلب
 • کلینیک ها و پاراکلینیک ها: آزمایشگاه، تصویربرداری (رادیولوژی، سونوگرافی و …)، قلب و عروق، اکوکاردیوگرافی، فیزیوتراپی، فصد خون، نوار قلب و مغز و …

آدرس: استان البرز، کرج، حصارک، خیابان شهید رجایی

تلفن تماس: 02634552001 – 02634570030

بیمارستان دکتر شریعتی

بیمارستان دکتر شریعتی

بیمارستان دکتر شریعتی، زیر نظر دانشگاه تهران، در سال 1345 تأسیس شد. در سال 1389 مصادف با تشکیل استان البرز، بیمارستان دکتر علی شریعتی نیز، زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز قرار گرفت. در حال حاضر، این بیمارستان با بخش های مختلف و با برخورداری از درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی در زمینه ی درمان، آموزش و خدمات رسانی به مراجعین فعالیت می کند.

بهره مندی از پزشکان و متخصصان با تجربه در رشته های مختلف پزشکی سبب شده است، خدمات متنوع پزشکی و درمانی توسط این مجموعه ارائه شود. همچنین، حضور پرستاران حرفه ای و پرسنل متعهد که با رعایت اصول اخلاق حرفه ای در راستای ارتقاء سلامت و بهبود بیماران و مراجعین تلاش می کنند، از ویژگی های مثبت دیگری است که نام بیمارستان دکتر شریعتی در لیست بهترین بیمارستان دولتی در کرج قرار داده است.

بخش ها و خدمات

 • بخش های درمانی شامل: بخش های بستری، اتاق عمل، اورژانس
 • کلینیک های ارتقاء سلامت شامل: دیابت، سرطان، فشارخون، زنان باردار، تغذیه
 • کلینیک و پاراکلینیک شامل: آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، سی تی اسکن، قلب و عروق، اکوکاردیوگرافی، آندوسکوپی، نوار مغز و قلب، فیزیوتراپی

آدرس: استان البرز، کرج، جاده محمد شهر به ماهدشت

تلفن تماس: 02637305001 – 02637305002

بیمارستان فوق تخصصی البرز

بیمارستان فوق تخصصی البرز

بیمارستان فوق تخصصی البرز، زیر نظر شرکت میلاد سلامت تأمین اجتماعی (هلدینگ درمان) و وابسته به سازمان تأمین اجتماعی با 316 تخت در سال 1380 و در 7 طبقه به عنوان یکی از مراکز تشخیصی و درمانی مجهز به تجهیزات پیشرفته پزشکی در کرج تأسیس شد و مورد بهره برداری قرار گرفت. این بیمارستان در حال حاضر، با بیش از 370 تخت فعال و برخورداری از حضور بیش از 1055 نیرو متشکل از پزشکان متخصص، فوق تخصص، پرستاران مجرب و پرسنل حرفه ای و با اخلاق در جهت خدمت رسانی و ارتقاء سلامت مراجعین و بیماران تلاش می کنند.

بیمارستان فوق تخصصی البرز علاوه بر مردم استان البرز، مراجعین سایر استان های هم جوار را نیز پذیرش کرده و خدمات تشخیص و درمانی جامع و رضایت بخش خود را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. این مجموعه، دارای درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بوده و بخش های بستری نیز مجزا و در طبقات مختلف و با امکانات ویژه طراحی شده است. همچنین، وجود پزشکان و متخصصان در طیف گسترده ی رشته های پزشکی، ارائه ی خدمات پزشکی متنوع را امکان پذیر نموده است. بی شک، بیمارستان فوق تخصصی البرز، یکی از برترین و معتبرترین مراکز بیمارستانی در لیست بهترین بیمارستان دولتی در کرج می باشد.

بخش ها و خدمات

 • بخش های جراحی شامل: جراحی عمومی، اتاق عمل زنان، اتاق عمل جنرال و …
 • خدمات ویژه بیمارستان شامل: سنگ شکن، کیوسک نوبت دهی، رصد بیماران اتاق عمل از سالن مرکزی
 • درمانگاه و خدمات تشخیصی شامل: مرکز تصویربرداری، مرکز فیزیوتراپی، دندانپزشکی، داروخانه، آزمایشگاه و …
 • بخش های بستری شامل: اورژانس، جراحی عمومی، دیالیز، بلوک زایمان، ژنیکولوژی، بخش NICU، اورولوژی، اطفال و …

آدرس: استان البرز، کرج، باغستان غربی، انتهای بلوار پرستار

تلفن تماس: 02634320001 – 02634320008

بیمارستان فوق تخصصی کوثر

بیمارستان فوق تخصصی کوثر

بیمارستان فوق تخصصی کوثر، در سال 1394، به عنوان بخش مکمل بیمارستان رجایی البرز تأسیس و فعالیت خود را آغاز کرد. بعد از مدتی و در سال 1395، مدیریت این مرکز به شرکت درمان گستر بهنام (تا سال 1399) واگذار شد؛ سپس، در شهریور 1399 مجددا مالکیت آن به دانشگاه علوم پزشکی البرز منتقل شد. بیمارستان فوق تخصصی کوثر، با شروع و همه گیری بیماری کرونا به عنوان سانتر کرونای غرب استان البرز انتخاب شد. این مجموعه در حال حاضر، تخت های ICU و تجهیزات خود را افزایش داده و با 171 تخت در زمینه ی کرونا و مسمومیت و با راه اندازی واحد سی تی اسکن، در حال ارائه ی خدمات به مراجعین می باشد.

بیمارستان فوق تخصصی کوثر، با برخورداری از کادر حرفه ای درمان، شامل پزشکان متخصص و فوق تخصص در رشته های مختلف پزشکی، پرستاران کاربلد و پرسنل متعهد، خدمات با کیفیت خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا و با رعایت اصول اخلاق حرفه ای در اختیار مراجعین قرار می دهد. قطعا، این بیمارستان یکی از معتبرترین و موفق ترین مراکز درمانی در لیست بهترین بیمارستان دولتی در کرج می باشد.

بخش ها و خدمات

 • کلینیک و پاراکلینیک شامل: آزمایشگاه، داروخانه، تصویربرداری، کلینیک آندوسکوپی
 • خدمات تشخیصی شامل: نوار مغز، نوار عصب و عضله، سونوگرافی، سی تی اسکن و …

آدرس: استان البرز، کرج، حصارک بالا، بلوار خوارزمی، نرسیده به شهرک یاس

تلفن تماس: 02634544061

بیمارستان امام حسن مجتبی (ع)

بیمارستان امام حسن مجتبی (ع)

بیمارستان امام حسن مجتبی (ع)، با همت و تلاش خیرین و مردم به صورت خودش و در زمین اهدایی شهرداری، تأسیس و فعالیت خود را آغاز کرد. سپس، در سال 1375، این ساختمان در کنار ساختمان های درمانگاه ساخته شده توسط دو خیر، ادغام و به عنوان بیمارستان، تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی به توسعه زیرساخت ها و استخدام نیرو و پزشک اقدام نمود. بازسازی فاز دوم بیمارستان با طرح ملی در سال 1383، آغاز و در سال 1386، ساخت درمانگاه تخصصی و پانسیون استراحت پزشکان مقیم انجام شد.

در حال حاضر، این مجموعه در فضایی زیبا و امن، با برخورداری از پزشکان متخصص و فوق تخصص، پرستاران کارآزموده و پرسنل متعهد، در بخش های متنوع، خدمات رضایت بخش و با کیفیت خود را به مراجعین ارائه می دهد. بیمارستان امام حسن مجتبی (ع)، با 80 تخت فعال و 100 تخت مصوب، یکی از برترین و معتبرترین بیمارستان ها در لیست بهترین بیمارستان دولتی در کرج می باشد.

بخش ها و خدمات

 • اتاق عمل
 • بخش اورژانس
 • کلینیک: زخم، دیابت، گفتار درمانی و …
 • بخش مراقبت ویژه شامل: آی سی یو، سی سی یو و …
 •  پاراکلینیک شامل: آزمایشگاه، داروخانه، سی تی اسکن، رادیولوژی و سونوگرافی، فیزیوتراپی و …
 • بخش های درمانی شامل: بخش دیالیز، بلوک زایمان، داخلی زنان و اطفال، داخلی مردان، جراحی زنان، جراحی مردان

آدرس: استان البرز، کرج، نظرآباد، انتهای خیابان شهید مطهری، روبروی کلانتری

تلفن تماس: 02645355953 – 02645355957

ویژگی خدمات ارائه شده در بهترین بیمارستان دولتی در کرج چیست؟

بهترین بیمارستان دولتی در کرج همواره حقوق و منافع بیماران را مورد توجه قرار می دهد؛ از این رو، کلیه فعالیت ها و تصمیمات خود را حول ارتقاء سلامت بیماران تنظیم می کند. ارائه ی خدمات با کیفیت مطابق با نیازها و حقوق قانونی و انسانی بیماران، موجبات رضایت خاطر آن ها را فراهم کرده و در موفقیت بیمارستان و جذب مراجعین، فاکتوری تعیین کننده می باشد. در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی های خدمات ارائه شده در بهترین بیمارستان دولتی در کرج را می خوانید؛

ویژگی خدمات ارائه شده در بهترین بیمارستان دولتی در کرج چیست؟

در بهترین بیمارستان دولتی در کرج:

 • در بخش اورژانس، ارائه ی خدمات فوری، بدون توجه به پرداخت هزینه، اولویت قرار می گیرد.
 • در صورت عدم دریافت خدمات با کیفیت، امکان رسیدگی دقیق به شکایات برای بیماران وجود دارد.
 • خدمات پزشکی و درمانی، بدون هیچ معطلی، در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن به بیماران ارائه می شود.
 • خسارت های احتمالی ناشی از کوتاهی پرسنل و پزشکان در ارائه ی خدمات پزشکی و مراقبتی بعد از اثبات، در کوتاه ترین زمان ممکن جبران می شود.
 • در ارائه ی خدمات پزشکی و درمانی، گروه های آسیب پذیر مانند سالمندان، کودکان، معلولین، زنان باردار، افراد بی سرپرست، زندانیان و … در اولویت قرار دارند.

ویژگی خدمات ارائه شده در بهترین بیمارستان دولتی در کرج چیست؟

 • حریم شخصی و خصوصی بیمار در ارائه ی خدمات پزشکی رعایت می شود. همچنین، امکان دسترسی به اطلاعات پرونده ی پزشکی برای بیمار وجود دارد.
 • برای بیمارانی که احتمال بهبود برای آن ها صفر است و آخرین لحظات عمر خود را می گذرانند، اولویت اصلی ارائه ی خدمات در راستای تأمین آرامش روحی – روانی بیمار و خانواده اش می باشد.
 • کلیه ی روند درمان و نوع خدمات پزشکی همراه با جزئیات، برای بیمار شرح داده می شود تا با آگاهی و اختیار خود نسبت به انتخاب نوع درمان، تصمیم گیری کند. زیرا آگاهی از مزایا، معایب، عوارض احتمالی نوع درمان، می تواند بر تصمیم بیماران، اثرگذار باشد.

کلام آخر

آگاهی از ویژگی های بهترین بیمارستان ها و خدمات درمانی آن ها، علاوه بر انتخاب بهتر و ایده آل، سبب می شود، بدانید چه انتظاری باید از یک بیمارستان خوب داشت. در واقع، پیدا کردن و دسترسی داشتن به بیمارستانی که بتواند خدمات مراقبتی قابل قبولی ارائه کند و همزمان حقوق بیمار را در نظر بگیرد، شانس بزرگی محسوب می شود؛ زیرا، اغلب زمانی به بیمارستان ها مراجعه می کنیم که به دلیل شرایط بد جسمی، نگرانی و استرس، توانایی تجزیه – تحلیل و تصمیم گیری در لحظه را، از دست می دهیم.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین بیمارستان دولتی در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (18 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا