پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح زیبایی زنان در ایران【سال1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح زیبایی زنان در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با جراحی های زیبایی زنان در اختیار شما قرار دهیم. امروزه با افزایش سطح علمی جامعه، افراد بسیاری به سمت جراحی های زیبایی که در گذشته امکان انجام آن ها وجود نداشت، سوق پیدا کرده اند و به کمک آن در راستای زیبایی شکل ظاهری و هم چنین افزایش اعتماد به نفس خویش، تلاش می نمایند. با در نظر داشتن به این موضوع، خانم های بسیاری به سراغ جراحی های زیبایی از قبیل جراحی زیبایی زنان روی می آورند و توسط بهترین جراح زیبایی زنان در ایران به هدف خویش دست می یابند.

چگونه بهترین جراح زیبایی زنان در ایران را بشناسیم؟

مهم ترین گام در انجام جراحی های زیبایی و درمانی، انتخاب بهترین جراح و بهترین بیمارستان یا کلینیک می باشد. به این سبب که این جراحی ها جزء جراحی های بسیار حساس محسوب می شوند و لازم به ذکر است که در صورت تخصص نداشتن و ماهر نبودن جراح موردنظر، عواقب جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. بنابراین بهتر است که پیش از هر اقدامی بهترین جراح زیبایی زنان در ایران را شناسایی و به ایشان مراجعه نمایید. از جمله روش های یافتن بهترین جراح زیبایی زنان در ایران به شرح زیر می باشد:

 1. اولین گام برای شناسایی بهترین جراح زیبایی زنان در ایران این است که از اقوام و آشنایان تحقیق و پژوهش نمایید و در صورتی که قبلا دست به اقدام چنین جراحی نموده اند و از جراح زیبایی زنان نتیجه مطلوب را به دست آورده باشند، بهتر است که مشخصات جراح مذکور را بگیرید و به صورت حضوری به مطب و یا کلینیک جراح موردنظر مراجعه نمایید و تحت مشاوره های لازم قرار بگیرید و تمامی سوالات خود را راجع به جراحی زیبایی زنان از بهترین جراح زیبایی زنان سوال بفرمایید.
 2. در صورتی که تحقیقات محلی نتیجه بخش نبود و یا اقوامی به انجام جراحی زیبایی زنان اقدام نکرده باشند، به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ فضای مجازی بروید و به کمک آن بهترین جراح زیبایی زنان در ایران را شناسایی نمایید. فضای مجازی در انتخاب جراح موردنظر بسیار مفید می باشد و از مزایای آن می توان به ارائه تمامی مشخصات مرتبط با جراح زیبایی زنان اعم از سابقه و مهارت ایشان و هم چنین مقایسه جراحان با یکدیگر را اشاره نمود.
 3. آخرین گام در زمینه یافتن بهترین جراح زیبایی زنان در تهران این است که در زمان چکاپ های دوره ای که تحت نظر پزشک زنان قرار می گیرید، سوالاتی راجع به یافتن جراح موردنظر بپرسید و ایشان شما را در یافتن بهترین جراح زیبایی زنان در ایران راهنمایی خواهند کرد.

چگونه بهترین جراح زیبایی زنان در ایران را بشناسیم؟

آزمایش های لازم قبل از جراحی زیبایی زنان

سابقه زگیل تبخال تناسلی: بهترین جراح زیبایی زنان در تهران از مراجعین می خواهد در صورت وجود مشکل تبخال تناسلی در مشاوره قبل از عمل به آنها اطلاع دهند. وقتی پزشک مطمئن شد که فرد تبخال تناسلی ندارد، جراحی زیبایی زنان را انجام می دهد.

پاپ اسمیر: قبل از انجام جراحی زیبایی زنان، از آنجایی که تغییراتی در داخل واژن ایجاد می شود، افراد باید تست پاپ اسمیر را انجام دهند.

تست عملکرد قلب: ممکن است افراد به دلیل استرس دچار مشکل شوند، بنابراین آزمایشی برای اطمینان از عملکرد صحیح قلب قبل از جراحی باید انجام شود.

آزمایش خون: یکی از مهم ترین آزمایش هایی که قبل از جراحی باید انجام شود، آزمایش خون است که میزان لخته شدن خون و تعداد پلاکت های خون را بررسی می کند تا افراد در حین جراحی دچار مشکل نشوند.

خصوصیات بهترین جراح زیبایی زنان در ایران

همانطور که می دانید امروزه با پیشرفت علم و به روز رسانی بسیاری عوامل، همه و همه دست به دست هم داده اند تا در افزایش اعتماد به نفس و جذابیت شکل ظاهری افراد نقش پر رنگی را ایفا نمایند. از این رو بانوان بسیاری نیز در صدد زیبایی هر چه بیشتر و حتی در نواحی مختلف بدن، اقدام به جراحی های زیبایی می کنند. نکته قابل توجه در رابطه با این جراحی ها و نتیجه بخش بودن آن ها، به جراح متخصص بستگی دارد که توانایی و مهارت بالایی داشته باشد. در ادامه برخی از ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در ایران را برای شما بیان می کنیم تا به کمک آن بتوانید جراح موردنظر را شناسایی و در نهایت به هدف خویش دست یابید. از جمله خصوصیات و ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در ایران عبارتند از:

 1. بهترین جراح زیبایی زنان در ایران باید از مدارک تحصیلی مرتبط با تخصص و مهارت خویش برخوردار باشد و این مدارک تحصیلی و تخصصی را از معتبر ترین مراکز و دانشگاه های علوم پزشکی کسب نموده باشد.
 2. بسیار ضروری است که اولویت اصلی بهترین جراح زیبایی زنان در ایران، سلامتی و رضایت بیماران خود باشد و به مسائل مالی و جنبه های مادی را به درمان توجهی نداشته باشد.
 3. مطب و یا کلینیک در حال فعالیت بهترین جراح زیبایی زنان در ایران و یا بهترین جراح پلاستیک در ایران باید از نظر موقعیت مکانی در مرکز شهر قرار گرفته باشد و در صورت امکان در نزدیکی محل زندگی شما باشد.
 4. از سابقه درخشانی برخوردار باشد و در انجام جراحی های زیبایی زنان تجربه و مهارت بسیار بالایی داشته باشد.
 5. رفتار صبورانه و صمیمانه ای را در برخورد با بیماران پیش گیرد و با دقت پاسخ تمامی سوالات بیماران را بدهد و هم چنین مشاوره های لازم را پیش از عمل به ایشان بدهد تا از هرگونه شک و تردید جلوگیری به عمل آورد.

ویژگی بهترین جراح زیبایی زنان در ایران:

?استفاده از تجهیزات بروزبهترین جراح زیبایی زنان در ایران برای ارائه بهترین خدمات به مراجعه کنندگان از بهترین و بروزترین تجهیزات استفاده می کنند.
❤سابقهبهترین جراح زیبایی زنان در ایران باید در زمینه تخصص خود سابقه و تجربه خوبی داشته باشد.
?‍?پروانه طبابتبهترین جراح زیبایی زنان باید دارای پروانه طبابت باشد و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند.
?موقعیت مکانی مطبموقعیت مکانی مطب بهترین جراح زیبایی زنان باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند با وسایل نقلیه عمومی و شخصی به راحتی به مطب ایشان مراجعه کنند.

بهترین جراح زیبایی زنان در ایران را بشناسید!

چه کسانی نیازمند جراحی زیبایی زنان می باشند؟

به طور کلی می توان گفت اکثر خانم هایی که از شکل ظاهری واژن خویش ناراضی هستند، می توانند با مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان در ایران و یا بهترین دکتر زنان در ایران اقدام به جراحی نمایند. با این وجود از جمله کاندیدهای مهم در انجام جراحی زیبایی واژن شامل افراد زیر می باشد:

 • بانوانی که به سن یائسگی رسیده اند.
 • خانم هایی که دارای ناحیه تناسلی بد شکل و نامتقارنی می باشند.
 • بانوانی که عفونت های بسیار در بخش رحم و واژن دارند و این عفونت به دلیل گشاد بودن واژن ایجاد شده است.
 • خانم هایی که زایمان های بسیار انجام داده اند.
 • بانوانی که از رابطه جنسی نادرست رنج می برند.
 • افرادی که دچار افزایش یا کاهش وزن بسیار هستند.
 • افرادی که از مشکلات مادرزادی اعم از نقص مجاری مولر، هیپرپلازی آدرنال و آژنزی واژن رنج می برند.

انواع جراحی زیبایی زنان

از جمله جراحی های زیبایی زنان که توسط بهترین جراح زیبایی زنان در ایران انجام می شود، عبارتند از:

 1. تنگ نمودن واژن به کمک لیزر: یکی از رایج ترین و شایع ترین عمل ها، تنگ کردن واژن با لیزر می باشد که بهترین جراح زیبایی زنان در ایران برشی بر روی واژن ایجاد نمی کند و دوره نقاهت کوتاهی نیز دارد.
 2. واژینوپلاستی: به کمک واژینوپلاستی عضلات شل و ضعیف واژن خانم ها به حالت اولیه بازگردانده می شوند.
 3. پرینوپلاستی: بهترین جراح زیبایی زنان در ایران، بانوانی که دچار پارگی پرینه شده اند را عمل می کنند.
 4. تنگ نمودن واژن به کمک نخ: بهترین جراح زیبایی زنان در ایران این عمل را سرپایی و بدون بیهوشی انجام می دهد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

جوانسازی ناحیه تناسلی چگونه است ؟

برای جوانسازی ناحیه تناسلی جراحی های متفاوتی نظیر عمل پرینورافی ، تزریق چربی به ناحیه تناسلی و لابیاپلاستی و…وجود دارد .

آیا انجام جراحی زیبایی واژن ایمن می باشد ؟

بله ، به دلیل اینکه روش های درمانی جراحی زیبایی واژن غیر تهاجمی و کم تهاجمی است ، موثرترین روش های درمانی و ایمن باشند .

علت گشاد شدن واژن و راه درمان آن چیست ؟

گشاد شدن واژن به دلایل مختلفی صورت می گیرد نظیر ژنتیک و ارثی ، زایمان طبیعی ،کاهش وزن زیاد ،بالا رفتن سن و عوامل دیگر که جهت درمان این مشکل می توان از روش های نظیر تنگ کردن واژن با نخ ، لیفت واژن ،لیزر استفاده کرد.

4.9/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا