پزشکانجراحی زیبایی

بهترین جراح پروتز باسن در تهران【سال 1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح پروتز باسن در تهران آشنا سازیم تا با خیالی راحت دست به اقدام این جراحی بزنید. یکی از رایج ترین جراحی های پلاستیک، جراحی زیبایی باسن می باشد که شامل بزرگ کردن باسن یا حجم دهی با پروتز باسن و هم چنین جراحی کوچک کردن باسن است که توسط بهترین جراح پروتز باسن در تهران انجام می شود. خانم های بسیاری در دنیا وجود دارند که به دلیل نداشتن تناسب اندام، اعتماد به نفس پایینی دارند، این دسته از افراد برای این که بتوانند تناسب اندام خوبی داشته باشند و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند به سراغ جراحی پروتز باسن می روند.

روش انجام پروتز باسن توسط بهترین جراح پروتز باسن در تهران

اولین گامی که بهترین جراح پروتز باسن در تهران انجام می دهد این است که ابتدا بیمار را بررسی می نماید، سپس از بیمار خواسته تا ایستاده بماند و علامت گذاری های لازم جهت تعیین محل مناسب قرارگیری پروتز ها دو خط افقی یکی به موازات خار خاصره بالایی در پشت و دیگری به موازات چین زیر باسن در محل اتصال آن به ران می کشد. پس از آن بهترین جراح پروتز باسن در تهران فاصله ی بین این دو خط را به سه قسمت مساوی تقسیم می نماید. یک سوم پایینی در زمان نشستن وزن بدن را تحمل می کند و هرگز نباید پروتزی در آن ناحیه گذاشته شود، بنابراین لازم است که جراح موردنظر این قسمت را حذف نماید و در اغلب موارد محل حداکثر برجستگی پروتز را در یک سوم میانی قرار می دهند و سپس بیمار را برای بیهوشی آماده می کنند. در جراحی پروتز باسن معمولا از بیهوشی عمومی یا بی حسی از کمر(روش های اسباینال یا ابیدورال) استفاده می شود و پس از آن بیمار را بر روی شکم می خوابانند و آماده سازی برای شروع جراحی صورت می گیرد.

چرا باید برای پروتز باسن به بهترین جراح پروتز باسن در تهران مراجعه نمود؟

جراحی پروتز باسن یکی از حساس ترین جراحی های زیبایی می باشد و باید حتما توسط بهترین جراح پروتز باسن در تهران انجام شود. در صورتی که جراح موردنظر با آناتومی بدن بیمار آشنایی کامل و دقیق نداشته باشد، به روش های نوین جراحی زیبایی در ناحیه باسن تسلط کاملی نداشته باشد و در زمینه انواع پروتزهای زیبایی دانش و مدرک تخصصی و هم چنین سابقه کافی نداشته باشد، این امکان وجود دارد که مشکلات جبران ناپذیری برای بیمار ایجاد شود. در بهترین حالت عوارض انجام جراحی بسیار بیشتر می شود و یا ممکن است پروتز مورد استفاده بعد از مدتی جا به جا شود. در چنین شرایطی بهترین جراح پروتز باسن در تهران با توجه به موقعیت بیمار و کمک گرفتن از دانش و سابقه خویش در این جراحی ، مناسب ترین تکنیک جراحی را برای بیمار استفاده می نماید.

به این دلیل که جراحی پروتز باسن جزء پیچیده ترین و دشوار ترین جراحی های زیبایی به حساب می آید و نیاز به مهارت و تخصص بسیار بالایی دارد. در واقع باید به این نکته توجه داشت که افزایش حجم باسن و تغییر فرم آن چه به کمک پروتز باسن و یا چه به کمک تزریق چربی و یا استفاده ترکیبی از هر دو روش، نیاز به تخصص و دانش بالای جراح فوق تخصص دارد، به این علت که انتخاب بهترین پروتز مورد استفاده ، انجام جراحی در کلینیک یا مرکز درمانی معتبر و استفاده از تکنیک های جدیدی که پروتز پس از جایگذاری از محل خویش جابه جا نشود و هم چنین کاهش عوارض جراحی، همگی در توان بهترین جراح پروتز باسن در تهران می باشد.

انواع جراحی زیبایی باسن

?تزریق چربیدر این روش، جراح پروتز باسن، قسمت دیگری از بدن را ساکشن می کند تا چربی را خارج کند و در نهایت برای افزایش حجم، چربی خارج شده را به باسن تزریق می کند
?لیفت باسن اسکالپترااین روش، فیلری به نام Sculptra به بافت نرم باسن تزریق می شود. این فرآیند در مطب پزشک انجام می‌شود
?تزریق هیدروژل و سیلیکون باسنتزریق هیدروژل و سیلیکون باسن به عنوان روشی ارزان‌تر برای بزرگ کردن باسن شناخته شده است. این روش نتایج موقتی می دهد و نیازی به روش جراحی تهاجمی ندارد
? ایمپلنت های سیلیکونیدر این روش با استفاده از سیلیکون که برای پروتز باسن نیز استفاده می شود. برخلاف تزریق، ایمپلنت‌های سیلیکونی جامد از طریق یک برش در بین گونه‌های باسن به‌وسیله جراحی تهاجمی در باسن قرار می‌گیرند
چرا باید برای پروتز باسن نزد بهترین جراح پروتز باسن در تهران مراجعه نمود؟

خطرات اختصاصی جراحی پروتز باسن کدامند؟

در زمان مشاوره با بهترین جراح پروتز باسن در تهران، تمامی عوارض ناشی از این عمل به شما گفته می شود و شما پس از بررسی های لازم دست به اقدام این عمل نمایید. از جمله این خطرات احتمالی به شرح زیر می باشد:

 • عفونت: در اکثر موارد در جراحی پروتز باسن عفونت مشاهده نمی شود، اما در صورتی که عفونت ایجاد شود باید سریعا عفونت خارج شود و برای گذاشتن پروتز جدید لازم است چند ماه بعد اقدام نمایید.
 • خون مردگی(هماتوم): در صورتی که خونریزی حین جراحی بسیار باشد، پزشک مورد نظر مجبور است تخلیه کند.
 • تغییر شکل ناخواسته اسکار: در این صورت نیاز به درمان خاص و طولانی مدت دارد.
 • پس زدن پروتز: با انتخاب بهترین جراح پروتز باسن در تهران می توان این احتمال را به صفر رساند و نگران پس زدن پروتز نبود.
 • کنترکچر کپسولی: بدن فرد ممکن است به پروتز به عنوان یک جسم خارجی واکنش نشان دهد و سبب ایجاد لایه ای غیر قابل مشاهده به صورت بافت فیبروز تشکیل شود که نیازی به نگرانی ندارد و به وسیله جراحی اصلاح می گردد.
 • ترومبوآمولی ولی(فلبیت و آمبولی ریه): این عوارض بسیار خطرناک می باشد. برای اجتناب از این مورد حتما باید عمل پروتز باسن توسط بهترین جراح پروتز باسن در تهران صورت گیرد.

دکتر سیده مطهره عبدالهی

دکتر سیده مطهره عبدالهی دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی ، ایشان دوره پزشکی عمومی( دوره ۷ساله) ، بورد تخصصی جراحی( دوره۵ساله ) خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با کسب رتبه برتر بورد گذراندندو عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی بودند و بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک ، زیبایی و ترمیمی ( دوره ۳ساله) را دردانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه ممتاز پشت سرگذاشته اند و در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند

درصد بالای نمونه های موفق عمل های ایشان به علت در اولویت قرار داشتن سلامت بیمار،وضعیت تنفسی،مشاوره صادقانه،تمرکز بالا در تناسب بینی با شاخص های آناتومیک صورت و همچنین سن و جنس بیمار می باشد.
تمامی مراحل پروسه جراحی اعم از مشاوره قبل از عمل و انالیز ، عمل جراحی و ویزیتها و مراقبت های بعد از عمل و آموزشها مشخصا توسط خود ایشان انجام شده که طبعا این مسئله تاثیر مثبتی بر درصد رضایت مندی بالای نتجیه اعمال جراحی ایشان داشته‌است.ایشان کلیه جراحی های زیبایی و ترمیمی را انجام داده و در کلینیک اقدامات سرپایی و جراحی های محدود مثل بلفارو پلاستی ،تزریق چربی و،، را ونجام میدهند

سوابق کاری و تحصیلی:

 • جزو نفرات برتر بورد جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی
 • تدریس جراحی عمومی به عنوان استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 • گذراندن دوره فلوشیپ فوق تخصصی در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا
 • بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی
 • عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • اولیه و ترمیمی
 • جراحی پلک
 • جراحی اتوپلاستی
 • تزریق ژل
 • تزریق بوتاکس
 • لیفت صورت

آدرس: تهران ، جردن ، نرسیده به بلوار مدرس ، طبقه زیر همکف داروخانه شبانه روزی آفریقا

تلفن تماس :

22056879- 021
22046487 -021
09120733370

اینستاگرام: drabdollahi.plastic

وب سایت: dr-abdollahi.com

مراقبت های پس از پروتز باسن

 1. بهتر است یک هفته پس از جراحی به حمام نروید.
 2.  بعد از جراحی پروتز باسن توسط بهترین جراح پروتز باسن در تهران این امکان وجود دارد که در ناحیه باسن تورم و کبودی ایجاد شود، این تورم و کبودی دلیلی برای نگرانی نخواهد داشت زیرا به مرور زمان از بین می رود. لازم به ذکر است که برای کاهش ورم به مدت 14 روز از مصرف نمک خودداری شود.
 3. در زمان استراحت کردن از ایجاد هرگونه فشار بر روی ناحیه پروتز جدا خودداری شود و بهترین جراح پروتز باسن در تهران به شما پیشنهاد می کند در هنگام استراحت بر روی شکم بخوابید. این ممنوعیت تا دو هفته ادامه خواهد داشت.
 4. بهترین جراح پروتز باسن در تهران برای اینکه درد را از بیمار کم کند، داروهای مسکن تجویز می نماید.
 5. بعد از جراحی پروتز باسن با هماهنگی جراح خود هر چه زودتر راه رفتن را شروع نمایید به این دلیل که باعث کاهش تورم و احتمال لخته شدن خون در پاها می گردد.(در هفته اول به دلیل فشار وارد نشدن به برش های جراحی و احتمال باز شدن لبه های زخم با احتیاط  به آرامی گام برداشته شود.)
 6. برای اجتناب از وارد شدن فشارهای ناشی از نشستن طولانی مدت پزشک موردنظر به شما توصیه می کند در هنگام نشستن از کوسن و یا بالش نرم استفاده گردد تا فشار کمتری به باسن وارد شود.
 7. حتی الامکان به مدت یک ماه از مصرف سیگار و الکل خودداری گردد.
 8. استفاده مرتب و دقیق داروهای تجویزی توسط بهترین جراح پروتز باسن در تهران
 9. پس از جراحی پروتز باسن توصیه می شود از انجام فعالیت های سنگین خودداری شود.
 10. برای اینکه یبوست نداشته باشید لازم است از مایعات هر چه بیشتر و ملین ها استفاده نمایید.
 11. در اغلب موارد بهترین جراح پروتز باسن از شما می خواهد تا مدتی از لباس تنگ و جذب برای نگهداری محل جراحی استفاده گردد.
 12. به مدت 4 هفته از نشستن و رانندگی کردن طولانی مدت اجتناب شود و در صورت ضرورت حتما باید از بالش نرم استاده گردد.
مراقبت های پس از پروتز باسن

انواع پروتز باسن

پروتزهای سیلیکونی در ناحیه از بدن قرار داده می شوند که از عصب های مهم و هم چنین ناحیه استخوانی که روی آن می نشینید، فاصله داشته باشد و بنابراین سبب می شود بیمار کاملا احساسی طبیعی و عادی نسبت به باسن خود داشته باشد. در صورتی که پروتز در باسن قرار داده شود، قسمت بالایی و قسمت های کناری(بیرونی) باسن حالتی سفت تر و شکل و ساختاری برجسته تر و گردتر پیدا می کنند. لازم به ذکر است که مدت زمان انجام این جراحی توسط بهترین جراح پروتز باسن در تهران حدود یک الی دو ساعت زمان می برد و به کمک بیهوشی عمومی انجام می شود. یکی از حسن های این جراحی این است که جای بخیه و زخم دیده نمی شود و برش های جراحی در محل خطوط طبیعی که باسن دارد ایجاد می گردد و در این صورت جای زخم جراحی کاملا پنهان است.

کاندیدای مناسب برای جراحی باسن چه کسانی هستند؟

جراحی پروتز باسن با اهداف مختلفی انجام می شود. برخی از خانم ها به دلیل افزایش اعتماد به نفس دست به این اقدام می زنند و برخی به علت کوچک بودن باسن، تغییر فرم دهی باسن و برجستگی آن نزد بهترین جراح پروتز باسن در تهران می روند و این عمل را انجام می دهند. در جمع بندی کلی می توان گفت که جراحی پروتز باسن با اهداف زیر انجام می شود:

 • تغییر فرم ظاهری باسن و برجسته نمودن آن
 • بزرگ کردن حجم باسن
 • افزایش اعتماد به نفس و رفع مشکلات باسن
 • برقراری توازن بین دو طرف باسن
 • افرادی که بر اثر تصادف در ناحیه باسن خود مشکل دارند.
 • کسانی که به طور مادرزادی در قسمتی از باسن شان دارای مشکل هستند.
کاندیدای مناسب برای جراحی باسن چه کسانی است؟

کلام آخر

سایت جراحتو از شما عزیزان تشکر می نماید که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید، امیدواریم که مطالب گفته شده راجع به بهترین جراح پروتز باسن در تهران برای شما سودمند واقع شده باشد، هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره می توانید با شماره های ذکر شده در مقاله تماس حاصل فرمایید. برای دریافت اطلاعات درباره بهترین جراح پروتز باسن در ایران به لینک مراجعه کنید.

پروسه پروتز باسن چگونه است؟

جراحی پروتز باسن معموملا زمانی یک ساعته و الی دو ساعته طول می کشد. در خصوص پروتز باسن دکتر جراح چند برش 7 الی 8 سانتی روی باسن ایجاد می کند به طوری که بتواند به عضلات درونی باسن نیز دسترسی داشته باشد

انواع مدل های پروتز باسن چیست؟

پروتز باسن به صورت گرد و یا بیضی انجام می شود. در بیشتر موارد فرم گرد در خصوص پروتز باسن به کار می رود.

مزایا و معایب پروتز باسن چیست؟

پروتز باسن  باعث خوش هیکل شدن باسن و خوش فرم شدن آن می شود. روش پروتز باسن باعث می شود تا باسن شکلی طبیعی به خودش بگیرد. از معایب مربوط به پروتز باسن می توانیم به خونریزی و درد و زخم و تغییر رنگ پوست و موارد مربوط به آن اشاره کنیم.

4.8/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا