پزشکاندندانپزشکی

بهترین متخصص ایمپلنت در ایران【سال1401】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین متخصص ایمپلنت در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با ایمپلنت در اختیارتان قرار دهیم. امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی سبب شده تا دیگر شخصی نگران دندان خرابی و جای خالی آن نباشد و به راحتی با مراجعه به بهترین متخصص ایمپلنت در ایران با این مشکل مقابله نماید. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به ایمپلنت دندانی برای شما ارائه می دهیم، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

ایمپلنت دندانی چیست؟

در صورتی که دندان ها از حالت طبیعی خود خارج شوند و دچار پوسیدگی و یا شکستگی شوند، نیازمند درمان و یا جایگزین آن می باشند، از این رو بهترین متخصص ایمپلنت در ایران ایمپلنت دندانی را پیشنهاد می کند. ایمپلنت نوعی پیچ ساخته شده از جنس تیتانیوم خالص می باشد و از سه جزء تشکیل شده که شامل: فیکسچر( پایه ایمپلنت)، اباتنت( متصل کننده فیکسچر به تاج) و تاج دندان( پروتز دندان مصنوعی) می باشد.

هدف از انجام ایمپلنت این است که دندان های خراب نیز پس از درمان همانند دندان های سالم در بخش لثه به خوبی فیکس شوند و دچار هیچ گونه لغزش و تغییری نشوند و همانطور که دندان های سالم بر روی ریشه سوار هستند، ایمپلنت ها نیز توسط بهترین متخصص ایمپلنت در ایران بر روی پایه یا پین های خویش در داخل استخوان فک کاشته می شوند.

روش های شناسایی بهترین متخصص ایمپلنت در ایران

راه ها و روش های بسیاری وجود دارد که به شما در رسیدن به هدف خویش یاری می رساند. با این وجود ما در این مقاله چند مورد از روش های شناسایی بهترین متخصص ایمپلنت در ایران را برای شما بیان می کنیم تا در صورت بروز مشکل نیازی به جست و جو نداشته باشید.

 1. اولین روش برای شناسایی متخصص ایمپلنت این است که در صورت مواجه شدن با خرابی دندان، ابتدا نزد دندانپزشک عمومی ببرید و در صورت تشخیص دندانپزشک مذکور به انجام ایمپلنت، شما را به بهترین متخصص ایمپلنت در ایران سوق می‌دهد و به این طریق شما بهترین متخصص ایمپلنت در ایران را می یابید.
 2. روش دیگر در شناسایی بهترین متخصص ایمپلنت در ایران این است که در فضای مجازی به دنبال دندانپزشک متخصص بگردید و پس از یافتن بهترین متخصص ایمپلنت در ایران نزد وی بروید و به صورت حضوری مهارت و تخصص بهترین متخصص ایمپلنت در ایران را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهید.
 3. در صورتی که روش های پیشین کارساز نبود، به شما توصیه می کنیم تا از اقوام و آشنایانی که قبلا نزد متخصص ایمپلنت رفته اند و از تخصص و مهارت دندانپزشک مذکور راضی بوده اند، مشخصات لازم را دریافت نمایید.

روش های شناسایی بهترین متخصص ایمپلنت در ایران

مناسب ترین سن برای انجام ایمپلنت دندانی

بهترین متخصص ایمپلنت در ایران مناسب ترین زمان را برای انجام ایمپلنت بالای سن هجده سالگی می داند، به این سبب که تا این سن اسکلت صورت شکل کامل خود را پیدا می کند و رشد چندانی نخواهد داشت.

متخصص ایمپلنت این عمل را برای سنین کمتر از هجده سال توصیه نمی کند ولی تا حدودی برای تک دندان مشکلی پیش نمی آید و می توان تنها تک دندان را انجام داد.

نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد، این است که بهترین متخصص ایمپلنت در ایران همواره بر این موضوع تاکید دارد که تمامی ایمپلنت ها با هر زوایا و قطری، با روکش آنی به یکدیگر اتصال یابند و کاملا گروهی روکش شوند تا فشارهای جویدنی را به طور گروهی متحمل شوند.

دکتر سعید کریمی

دکتر سعید کریمی

دکتر سعید کریمی Master ایمپلنت و زیبایی از دانشگاه UCLA آمریکا می باشند. ایشان دوره دندانپزشکی خود را در دانشگاه سراسری تبریز در سال 2001 به اتمام رساندند و سپس در دوره های تخصصی و پیشرفته بسیاری حضور پر رنگ به ارمغان آوردند که از جمله این دوره ها عبارتند از: BioHorizons آمریکا، Paragon سوئیس، Bego آلمان، Noble Biocare سوئد در شهر یوتوبری و همچنین دوره های اتچمنت پروتزهای دندانی و ایمپلنت و پیوندهای استخوانی فک و دوره های پیشرفته کاشت دندان را در کشور های اروپایی از قبیل: یونان، هلند و کرواسی سپری نموده اند.

دکتر کریمی دوره های باز کردن استخوان را تحت نظر پرفسور والاس در کشور آمریکا پشت سر گذاشته اند و در نهایت مدرک Master ایمپلنت را از دانشگاه UCLA آمریکا( دانشگاه ایالتی کالیفرنیا- لس آنجلس) کسب کردند. لازم به ذکر است که دکتر سعید کریمی دوره های بسیاری دیگر را نیز به اتمام رسانده است که شامل: دوره زیبایی پرفسور فرادیانی، دوره های مختلف زیبایی در کشور اروپا، دوره پیشرفته ساخت لمینت های بدون تراش از لیختن اشتاین و دوره پیشرفته CAD/CAM از کمپانی سیرونا کشور آلمان می باشند.

دکتر سعید کریمی فعالیت های پژوهشی بسیاری را نیز به انجام رسانده اند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: عضویت در آکادمی دندانپزشکی زیبایی آمریکا، کنگره بین المللی ایمپلنت های دهان، عضویت در انیستیتو جهانی به منظور آموزش دندانپزشکان آمریکا و همچنین دارنده تندیس مشتری مداری و مدرک Dental MBA می باشند.

با تمام این تفاسیر دکتر سعید کریمی را می توان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در ایران به حساب آورد که دارای بیست سال سابقه و تجربه در زمینه انجام ایمپلنت دندانی و روش های نوین دندانپزشکی دارا می باشند.

خدمات دکتر سعید کریمی:

 • لمینت دندان
 • ایمپلنت دندان
 • ارتودنسی
 • درمان ریشه
 • انجام روکش دندان
 • دندانپزشکی دیجیتال
 • طراحی لبخند زیبا
 • جراحی دندان های نهفته
 • دندانپزشکی کودکان
 • توریسم درمانی
 • دندانپزشکی پیشگیری

آدرس مطب: تهران، بلوار آفریقا( جردن)، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه تندیس، پلاک چهار( جنب بیمارستان تندیس)، واحدهای یک و دو

شماره تماس: 02188888590 – 02188884546

دکتر پویا اصلانی

دکتر پویا اصلانی

دکتر پویا اصلانی متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی می باشند که از جمله بهترین متخصص ایمپلنت در ایران محسوب می شوند. ایشان از دانشکده دندانپزشکی بابل، مدرک دندانپزشکی عمومی خود را با موفقیت اخذ نمودند. دکتر اصلانی دوره تخصصی پروتزهای دندانی و ایمپلنت را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند. دکتر پویا اصلانی دارای بورد تخصصی پروستودنتیکس از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

دکتر پویا اصلانی در زمان اخذ مدرک تخصصی خویش، به فعالیت های پژوهشی از قبیل: نشر چهار کتاب و مقالات علمی پژوهشی در زمینه ایمپلنت و پروتزهای دندانی در نشریات معتبر علمی پژوهشی شدند. ایشان کارگاه های علمی بسیاری را در کنگره های بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران برگزار نموده اند و همچنین در کنگره های بین المللی داخلی سخنرانی های پر شوری را از خود به ثبت رسانده اند.

دکتر اصلانی از سال 1392 مدیر گروه بخش پروتزهای دندانی ثابت و متحرک دانشکده دندانپزشکی قم و عضو هیئت علمی دانشکده، از سال 1393 مسئول توسعه آموزش دانشکده دندانپزشکی، رابط و عضو کارگروه ملی توسعه و تعالی آموزش دندانپزشکی، تدریس در جهاد دانشگاهی تهران و بهشتی و نیز آمادگی آزمون برای دندانپزشکان پارسه از دیگر فعالیت های علمی و پژوهشی ایشان می باشد.

خدمات دکتر پویا اصلانی:

 • ایمپلنت دندانی یا کاشت دندان
 • پروتز دندانی
 • ترمیم و زیبایی دندان
 • روکش سرامیکی
 • درمان ریشه دندان
 • ونیرکامپوزیت

آدرس قم: قم، صفائیه، کوچه 37، ساختمان ثامن، طبقه دوم

شماره تماس: 02537847821

آدرس تهران: تهران، شریعتی، بین ظفر و میرداماد، پایین تر از پمپ بنزین، کوچه شواری، ساختمان سینا، طبقه سوم

شماره تماس: 02122875398

دکتر مهشاد فرزین فر

دکتر مهشاد فرزین فر

دکتر مهشاد فرزین فر متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی و ایمپلنت می باشند. ایشان در سال 1377 در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اخذ رتبه سوم فارغ التحصیل شدند. دکتر فرزین فر مدرک تخصصی خود را در زمینه ترمیمی و زیبایی با موفقیت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ نمودند و رتبه ممتاز را در این حیطه از آن خود کردند.

دکتر مهشاد فرزین فر در زمینه رشته تخصصی خویش یعنی ترمیم و زیبایی دندان به تدریس و تربیت دانشجویان می پردازند و هم اکنون استاد دانشگاه دندانپزشکی می باشند. دکتر مهشاد فرزین فر را می توان از جمله بهترین متخصص ایمپلنت در ایران به شمار آورد که بیش از هجده سال سابقه تخصصی در زمینه انجام ایمپلنت و روش های زیبایی و ترمیمی را دارا می باشند و خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار عموم مردم قرار می دهند که از جمله این خدمات به شرح زیر می باشد:

خدمات دکتر مهشاد فرزین فر:

 • انجام ایمپلنت و روکش دندان های ایمپلنتی
 • فیکس کردن دندان ها پس از انجام ارتودنسی
 • ترمیم تخصصی دندان های خلفی آسیایی
 • روکش دندان های خلفی و قدامی
 • ترمیم تخصصی دندان های قدامی جلو با مواد کاملا همرنگ
 • بستن فضای دیاستم دندان های جلویی
 • ترمیم تخصصی دندان های کودکان
 • لمینت دندان های قدامی جلو و منظم کردن آن ها و انجام زیبایی

آدرس مطب: شیراز، خیابان ستارخان،( از طرف فلکه سنگی)، پس از تقاطع عفیف آباد، دو واحد بعد از بانک خاورمیانه

شماره تماس: 07136288197 – 09337829266

دکتر نجمه السادات والدساروی

دکتر نجمه السادات والدساروی

دکتر نجمه السادات والدساروی متخصص جراحی لثه و ایمپلنت و دارای فلوشیپ لیزر می باشند. ایشان مدارک تحصیلی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اخذ نموده اند.

دکتر نجمه السادات والدساروی دارای بورد تخصصی کشور با کسب رتبه برتر بورد شفاهی می باشند. لازم به ذکر است که دکتر والدساروی مدرک فلوشیپ لیزر خود را از دانشگاه آخن دریافت نموده اند. دکتر نجمه السادات والدساروی فعالیت های پژوهشی و آکادمیک بسیاری را به ثبت رسانده اند که از جمله این فعالیت ها شامل: عضویت در هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ساری می باشد.

نکته قابل توجه در رابطه با دکتر نجمه السادات والدساروی این است که ایشان بیش از ده سال سابقه و تجربه تخصصی در زمینه درمان و ترمیم دندان های آسیب دیده و انجام ایمپلنت را دارا می باشند و یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در ایران محسوب می شوند.

خدمات دکتر نجمه السادات والدساروی:

 • جراحی لثه
 • دندانپزشکی پیشگیری
 • لمینت دندان
 • ایمپلنت دندان
 • انجام روکش دندان
 • دندانپزشکی دیجیتال
 • طراحی لبخند زیبا
 • ارتودنسی
 • درمان ریشه

آدرس مطب: ساری، خیابان فرهنگ، کوچه فرهنگ شانزده( کوی قلیچ)، بالای داروخانه ابن سینا، مجتمع پزشکی توسعه، طبقه چهارم، واحد 27

شماره تماس: 01133314614 – 01133314612

دکتر ساسان ترابیان

دکتر ساسان ترابیان

دکتر ساسان ترابیان دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان دوره تحصیل دانشگاهی خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد سپری نمودند. دکتر ساسان ترابیان مدرک دندانپزشکی زیبایی را از دانشگاه Rochester نیویورک اخذ کردند.

دکتر ترابیان مدارک بین المللی در ایمپلنت از قبیل: Dentium, Dentsply, Straumann, Intra Lock و مدرک دوره های تخصصی لیزر را از دانشگاه آخن آلمان دریافت کرده اند. ایشان مدرک فلوشیپ و مسترشیپ ایمپلنت را از Icoi کسب نمودند.

دکتر ترابیان عضو انجمن تحقیقات دندانپزشکی آمریکا و عضو انجمن تحقیقات دندانپزشکی آمریکا از سال 2004 و همچنین مولف کتاب آموزش عملی ارتودنسی ثابت از ابتدا تا انتها می باشند.

خدمات دکتر ساسان ترابی :

 • لمینیت
 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • پروتز
 • کسیدن دندان
 • کشیدن دندان عقل

آدرس کلینیک: تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، خیابان شهید منظرنژاد، ساختمان منظر نژاد، طبقه سوم، واحد یازده، کلینیک سیمادنت

شماره تماس: 02126710760

دکتر شهاب محمدی

دکتر شهاب محمدی

دکتر شهاب محمدی متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیم می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در سال 1385 در دانشگاه تهران پشت سر گذاشتند.  دکتر محمدی مدرک تخصصی خود را در زمینه زیبایی دندانپزشکی به طور مستقیم تحت نظر پرفسور( Mac Lauren – مَک لارن) از اساتید برجسته و به نام دانشگاه UCLA، گذراندند. همچنین ایشان موفق به اخذ مدارک برگزیده دندانپزشکی زیبایی از همین دانشگاه می باشند.

ایشان هم اکنون در مرکز پزشکی فیفا در ایران( ایفمارک) خدمترسانی می کنند و به عنوان یک دندانپزشک مورد اعتماد فدراسیون‌های ورزشی شناخته می باشند.

دکتر شهاب محمدی مدارک علمی معتبری را از ASTRAسوئد، III سوییس، biodenta سوییس، zimmer آمریکا، biohorizen  آمریکا، Direct  آمریکا، M Implant آلمان، CMI  کره جنوبی، Implantium کره جنوبی،‌‌ bicon اخذ کردند. ایشان عضو آکادمی جهانی ایمپلنت، عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا و سابقه فعالیت چندین ساله در زمینه ایمپلنت و همکاری با شرکت‌های بزرگ دنیا را دارا می باشند.

دکتر شهاب محمدی از جمله بهترین متخصص ایمپلنت در ایران محسوب می شوند که دارای سابقه 10 ساله در زمینه همکاری با مطبوعات تخصصی علمی و انجام ایمپلنت های دندانی را دارند.

خدمات دکتر شهاب محمدی:

 • جراحی لثه و دندان عقل
 • ایمپلنت دندان
 • زیبایی و طرح لبخند
 • جراحی درمانی فک و صورت
 • پروتز و دندان مصنوعی
 • زیبایی و طراحی لبخند
 • پر کردن و عصب کشی
 • دندانپزشکی کودکان

آدرس مطب: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از بلوار دریا، کوچه بهاران دو ، پلاک 53 ( روبروی مرغ سوخاری کوپال)، واحد دو

شماره تماس: 02188695864

دکتر وجیهه کامل

دکتر وجیهه کامل

دکتر وجیهه کامل متخصص دندانپزشک کودکان و متخصص ایمپلنت می باشند. ایشان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در ایران به شمار می روند. دکتر کامل دوره عمومی دندانپزشکی خود را در سال 1382 در دانشکده دندانپزشکی مشهد به اتمام رساندند.

دکتر وجیهه کامل در سال 1382 در زمینه رشته دندانپزشکی کودکان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه تحصیل نمودند و در سال 1385 بورد تخصصی دندانپزشکی کودکان را از آن خود کردند.

دکتر وجیهه کامل فعالیت های پزشکی بسیاری را به ثبت رسانده اند که از جمله این فعالیت ها عبارتند از: همکاری به مدت دو سال در بیمارستان موسی بن جعفر قوچان، همکاری در کلینیک تخصصی دندان پزشکی جهاد دانشگاهی، همکاری در کلینیک تخصصی دندان پزشکی فارابی، همکاری به مدت دو سال در دانشکده دندان پزشکی علوم پزشکی مشهد به عنوان همکار و تدریس و همکاری با کلینیک تخصصی دندان پزشکی حکمت و همچنین همکاری در کلینیک تخصصی دندان پزشکی جهاد دانشگاهی و … می باشند.

خدمات دکتر وجیهه کامل:

 • انجام ایمپلنت دندانی
 • عصب کشی دندان ها
 • ترمیم شکستگی دندان ها
 • مشاوره قبل بیهوشی
 • درمان مشکلات دندان و دهان
 • روکش دندان های دائمی و شیری

آدرس مطب: مشهد، بلوار فلسطین 22، پلاک چهارده، مجتمع باران، طبقه دوم

شماره تماس: 05137601735

مزایای ایمپلنت دندانی

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران در رابطه با مزایای ایمپلنت چنین بیان می کند که: بسیاری از افراد از خرابی دندان خویش و جای خالی آن رنج می برند و از اعتماد به نفس پایینی برخوردار می باشند، به همین سبب بهترین متخصص ایمپلنت در ایران به آن ها توصیه می کند تا با انجام ایمپلنت دندانی به زیبایی پیشین خود بازگردند و اعتماد به نفس خویش را مجددا بالا ببرند.

یکی از مزایای پرطرفدار ایمپلنت ها این است که طول عمر بسیاری دارند و بهترین جراح دندانپزشک در ایران خاطر نشان می کند که در صورتی که بهداشت دهان و دندان را به خوبی رعایت کنید، این ایمپلنت ها تا آخر عمر باقی می مانند و هیچ گونه تغییری را متحول نمی شوند.

با توجه به این که ایمپلنت دندانی جایگزین خالی بودن دندان ها می شوند، از این رو با انجام این روش، کمک شایانی در جویدن غذاها و هضم آسان آن ها می نماید.

از جمله سایر مزایای ایمپلنت دندانی به شرح زیر می باشد:

 • سرعت بخشیدن در زمان کاشت آن
 • بالا بردن سلامت دهان و دندان ها
 • خودداری از تحلیل استخوان فک
 • زیباسازی چهره و داشتن لبخندی جذاب
 • ثابت بودن ایمپلنت
 • ظاهری مشابه دندان های طبیعی

هزینه ایمپلنت دندانی

قیمت و هزینه ایمپلنت دندانی به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 • دستمزد دندانپزشک معالج: از جمله مهم ترین عامل متغیر بودن هزینه ها، دستمزد دندانپزشک می باشد. در صورتی که بهترین متخصص ایمپلنت در ایران این عمل را انجام دهد، قیمت بالاتری در مقایسه با دندانپزشک عمومی خواهد داشت. تفاوت کار متخصص ایمپلنت با دندانپزشک عمومی در این است که متخصص ایمپلنت در این زمینه تخصص و مهارت بسیار بالاتری در برابر دندانپزشک عمومی دارا می باشد و به این جهت از دستمزد بیشتری نیز برخوردار می باشد.
 • نکته قابل توجه در رابطه با هزینه ها این است که قیمت ایمپلنت فوری بسیار بیشتر از ایمپلنت معمولی می باشد.
 • برند مورد استفاده: بهترین متخصص ایمپلنت در ایران در زمینه برندهای مصرفی توضیحاتی را به شما می دهد و خاطر نشان می کند که برندها با یکدیگر متفاوت و قیمت های مختلفی را دارا می باشند. به عنوان مثال: برندهای آمریکایی و سوئیسی در مقایسه با برندهای کره ای بسیار قیمت بالاتری دارند.
 • هزینه های لابراتوری: به منظور ساخت روکش ایمپلنت های دندانی، قیمت مواد مورد مصرف لابراتورها و دستمزد آن ها متفاوت می باشد.
 • نوع روکش مورد استفاده: همانطور که می دانید، روکش های مصرفی در بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران دارای تفاوت هایی از قبیل: نوع هزینه ها را دارا می باشند. برای مثال، بهترین متخصص ایمپلنت در ایران خاطر نشان می کند که روکش های تمام سرامیک بسیار گرانتر و پر کیفیت تر از روکش های معمولی فلزی سرامیکی می باشند.
 • در صورتی که در حین جراحی کاشت ایمپلنت دندانی نیازمند پیوند لثه و پیوند استخوان شده باشید، بر هزینه کلی تاثیر می گذارد.
 • منطقه قرارگیری مطب و یا کلینیک بهترین متخصص ایمپلنت در ایران نیز در قیمت کلی تاثیرگذار می باشد.

هزینه ایمپلنت دندانی

جوش خوردن ایمپلنت دندانی چقدر زمان می برد؟

بهترین متخصص ایمپلنت در ایران در رابطه با چنین سوالی که چقدر زمان می برد تا ایمپلنت دندانی جوش بخورد؟ چنین بیان می کند که: در صورتی که ایمپلنت دندانی در بخش فک پایین انجام شود، سه ماه زمان می برد و اگر در بخش فک بالا صورت گیرد، پنج ماه طول می کشد تا کاملا جوش بخورد.

لازم به ذکر است که این مدت زمان تقریبی می باشد و به گونه ای قانونی این زمان لازم است. با این وجود در شرایط مختلف و یا در دهان هر شخصی متفاوت می باشد.

بهترین متخصص ایمپلنت در ایران و یا بهترین جراح دندانپزشک در تهران برخی از شرایط خاص را نیز توضیح می دهد، به عنوان مثال: در صورتی که لیفت سینوس در قسمت فک بالا انجام پذیرد، به منظور افزایش تراکم استخوان جدید، بسیار ضروری است که یک تا دو ماه بیشتر زمان ببرد. یکی دیگر از شرایط حساس که بهترین متخصص ایمپلنت در ایران به آن اشاره می کند، در صورتی است که انواع گرافت استخوانی و یا اسپیلیت کردن استخوان صورت گیرد، نیاز است که زمان بیشتری صرف شود تا به بهبودی کامل دست یابد.

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با زمانبر بودن ایمپلنت دندانی این است که اگر شخیص دارای استخوان با تراکم کمتر باشد، به منظور دست یابی به تراکم استخوانی مطلوب و موردنیاز، باید زمان بیشتری صرف گردد. در زمان شرایط ایده آل استخوانی بهترین متخصص ایمپلنت در ایران می تواند از مدت انتظار بکاهد و این شرایط برای مواقعی است که طول و عرض ایمپلنت دندانی کاشته شده ایده آل و مناسب برای دندان جایگزین باشد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین متخصص ایمپلنت در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با ایمپلنت برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا