پزشکان

بهترین دکتر نازایی در ایران【سال1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر نازایی در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با مشکلات نازایی در اختیارتان قرار دهیم تا در صورتی که خود و یا اطرافیانتان با چنین مشکلاتی مواجهه شدید، نگران مسئله ای نباشید و با خیالی آسوده به مقاله ما مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را کسب نمایید. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های نوین بسیاری برای درمان مشکلات نازایی پدید آمده است که کمک شایانی در کاهش درصد ناباروری در کشور را ایفا می کند.

نازایی چیست؟

بهترین دکتر نازایی در ایران در صورتی شخصی را نازا می‌داند که به مدت دوازده ماه رابطه جنسی منظم و بدون استفاده از هرگونه وسایل جلوگیری، موفق به بارداری نشده است. در چنین مواقعی بهترین دکتر نازایی در ایران زوجین را تحت معالجه و مراقبت های لازم قرار می دهد و پس از بررسی‌های دقیق تر و مشاهده نتایج آزمایشگاهی آن ها، روش های نوین باروری را بر روی زوجین پیاده می کند تا به نتیجه دلخواه دست یابد.

نازایی چیست؟

بهترین دکتر نازایی در ایران دلایل نازایی خانم ها را چه می داند؟

نازایی در خانم ها به دلایل بسیار متعددی بستگی دارد که در ادامه برخی از این موارد را بهترین دکتر زنان در ایران شرح می دهد و از جمله این دلایل عبارتند از:

  1. مشکلات به وجود آمده در تخمک گذاری: بهترین دکتر نازایی در ایران شایع ترین علت نازایی را اختلالات تخمک گذاری می داند. عوامل بسیاری در اختلالات تخمک گذاری ها تاثیر گذار می باشد که بهترین دکتر نازایی در ایران برخی از این عوامل را شامل: سندروم تخمدان پلی کیستیک، اختلالات هورمونی از قبیل: پرکاری و کم کاری تیروئید و اختلالات موجود در عملکرد غده هیپوتالاموس و … می داند.
  2. سن: از دلایل دیگر نازایی می توان به افزایش سن و رابطه آن با نازایی اشاره کرد. به بیان ساده تر می توان گفت که هر چه سن فرد بیشتر شود، تعداد تخمک ها و کیفیت آن ها و در نهایت قدرت باروری به شدت کاهش می‌یابد.
  3. اختلالات موجود در لوله های فالوپ: در صورت بروز مشکل در بخش لوله های فالوپ، اسپرم با موفقیت و به راحتی به تخمک نمی رسد و مشکلات ناهنجار بسیاری را پدید می آورد.
  4. سبک زندگی: بهترین دکتر نازایی در ایران خاطر نشان می‌کند که سبک زندگی هر فردی، نقش بسیار مهمی در سلامتی وی ایفا می کند و از این رو بسیار مهم می باشد که سبک زندگی نادرست که شامل: مصرف الکل، تنباکو و دخانیات و هم چنین رژیم غذایی ضعیف، قرارگیری در معرض مواد شیمیایی و سمی می باشد، را دوری گزینید.
  5. ضایعات موجود در بخش ساختاری رحم
  6. اندومتریوز: بهترین دکتر نازایی در ایران، مشکلات موجود در بخش اندومتریوز را نیز از دیگر عوامل ایجاد نازایی در بانوان می داند.

در ادامه لیستی از بهترین دکتر نازایی در ایران را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا در صورت نیاز به آن ها مراجعه نمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و جویای بهترین دکتر نازایی در تهران می باشید، به شما توصیه می کنیم تا به مقاله ما با چنین عنوانی مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

روش های شناسایی بهترین دکتر نازایی در ایران

از جمله روش های شناسایی و پیدا کردن بهترین دکتر نازایی در ایران به شرح زیر می باشد:

  • اولین گام شناسایی بهترین دکتر نازایی در ایران این است که از آشنایان و اقوامی که قبلا نزد دکتر نازایی رفته اند و از نتیجه به دست آمده رضایت کافی را دارا می باشند، پرس و جو و تحقیق نمایید و در صورتی که از تخصص و مهارت پزشک خویش راضی بوده اند، اطلاعات وی را گرفته و به صورت حضوری نزد متخصص مذکور بروید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید.
  • در صورتی که روش اول کارساز نبود، می توانید از گزینه های بعدی همچون: کمک گیری از فضای مجازی استفاده نمایید. از مزایای فضای مجازی مانند گوگل می توان به مقایسه پزشکان و جراحان متخصص با یکدیگر و ارائه خدمات ایشان اشاره کرد.
  • از دیگر روش های یافتن بهترین دکتر نازایی در ایران این است که از پزشک خانواده و یا پزشک عمومی خویش در رابطه بامتخصص نازایی  سوال بفرمایید و ایشان با در نظر داشتن نوع مشکل شما و هم چنین با در نظر داشتن موقعیت جغرافیایی منزل شما، دکتر نازایی و ناباروری را که در نزدیکی محل زندگی شما وجود دارد، را معرفی خواهد کرد.

روش های شناسایی بهترین دکتر نازایی در ایران

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر نازایی در ایران آشنا کند، امیدواریم مطالب گفته شده در مورد مشکلات نازایی برای شما مفید واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که در جست و جوی بهترین دکتر ناباروری در ایران هستید، به شما پیبشنهاد می کنیم، به سراغ مقاله ما با چنین عنوانی بروید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا