پزشکان

بهترین دکتر ناباروری در ایران【سال 1402】❤️ + لیست 8 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر ناباروری در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با بیماری ها و مشکلات ناباروری در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید با پیشرفت علم پزشکی و تلاش های متخصصین، مشکلات ناباروری نیز به طور قابل توجهی از بین رفته اند و زوجینی که با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند، به راحتی و با مراجعه به بهترین دکتر ناباروری در ایران می توانند قدم در رفع این مشکلات بر دارند. بهترین متخصص ناباروری در ایران به کمک مهارت، سابقه و تجربه ای که در این حیطه دارند، ابتدا زوجین را تحت آزمایشات لازم قرار می دهند و سپس ریشه مشکلات را شناسایی و به درمان آن ها می پردازند. همچنین افراد زیادی در تهران به دنبال بهترین دکتر نازایی هستند که ما در مقاله قبل لیست بهترین دکتر نازایی در تهران را جمع آوری کرده ایم.

متخصص ناباروری کیست؟

متخصص ناباروری پزشکی می باشد که در زمینه درمان مشکلات ناباروری تخصص و مهارت های لازم را داشته باشد و در راستای تحقق درمان چنین مشکلاتی نهایت تلاش خود را به ارمغان آورد و هم چنین از به روزترین و مدرن ترین روش ها، تجهیزات و دستگاه ها در درمان ناباروری ها بهره گیرد، چنین پزشکی را می توان جزء بهترین دکتر ناباروری در ایران محسوب کرد. زوجین در صورتی که با مشکلات ناباروری مواجه شده باشد، اولین گام در رفع چنین مشکلی، مراجعه به متخصص ناباروری و درمان خویش را برمی گزینند.

چگونه بهترین دکتر ناباروری در ایران را بشناسیم؟

راه های بسیار متنوعی در شناسایی بهترین دکتر ناباروری در ایران وجود دارد که به کمک آن ها شما به راحتی می توانید به نتیجه مطلوب دست یابید. با توجه به این که مشکلات ناباروری و بیماری های زنان بسیار پیچیده می باشد و درمان آن ها نیازمند متخصص با سابقه و با مهارت می باشد، از این رو بسیار ضروری می باشد که بهترین دکتر ناباروری در ایران را بشناسید و برای درمان و تشخیص مشکل خویش نزد ایشان بروید. از جمله روش های شناسایی بهترین دکتر ناباروری در ایران به شرح زیر می باشد:

  • اولین گام در شناسایی بهترین دکتر ناباروری در ایران این است که از خانم های فامیل و اقوام که قبلا چنین مشکلی را پشت سر گذاشته اند، پرس و جو نمایید  و در صورت رضایت ایشان از تخصص و مهارت پزشک خویش، سراغ پزشک متخصص وی را بگیرید و به صورت حضوری به مطب متخصص موردنظر بروید. اما در صورتی که این روش کارساز نباشد و اقوامی با مشکل مشابه شما وجود نداشت می توانید به گام بعدی بیاندیشید.
  • روش دیگر در شناسایی بهترین دکتر ناباروری در ایران این است که از پزشک عمومی یا پزشک خانوادگی خود که از زمان ازدواج تحت مشاوره و درمان ایشان بوده اید و از مشکل شما آگاهی دارد، سوال بفرمایید. معمولا پزشکان، همکاران متخصص خویش را به خوبی می شناسند و با توجه به این که از مشکل شما نیز آگاهی کامل دارند، از این رو در یافتن پزشک موردنظر نهایت کمک و همدلی را می کنند.
  • بهترین و دقیق ترین روش در یافتن بهترین دکتر ناباروری در ایران جست و جو در فضای مجازی می باشد. به این دلیل که در گوگل و یا هر فضای مجازی دیگر ابتدا مهارت ها و تخصص پزشکان با یکدیگر مقایسه می شود و در نهایت بهترین ها را به شما پیشنهاد می کنند و جای هیچ گونه شک و تردیدی را در انتخابتان به وجود نمی آورند.

چگونه بهترین دکتر ناباروری در ایران را بشناسیم؟

ویژگی های بهترین دکتر ناباروری در ایران

با در نظر داشتن به این موضوع که مشکلات ناباروری در میان زوجین بسیار حائز اهمیت می باشد و افراد بسیاری از این مشکل رنج می برند و یا حتی منجر به جدایی زوجین می گردد، بر همین اساس نیاز است که در صورت بروز چنین مشکلاتی، به سراغ پزشک متخصص یعنی بهترین دکتر ناباروری در ایران بروید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید. اولین گام در رفع چنین مشکلاتی، یافتن بهترین دکتر ناباروری در ایران می باشد و از این رو برخی از ویژگی های ایشان را برای شما بیان می کنیم تا با دیدی باز بهترین ها را شناسایی نمایید. ویژگی های بهترین دکتر ناباروری در ایران شامل موارد زیر می باشد:

  • بهترین دکتر ناباروری در ایران پزشکی است که از تجربه و سابقه بالا و درخشانی برخوردار باشد و در زمینه تخصصی خویش مهارت کافی را دارا باشد و به کار گیرد. هم چنین بهتر است از بیماران قبلی ایشان، در رابطه با مهارت و نتیجه بخش بودن جراحی ها و روش های درمانی پرس و جو نمایید و به این سبب از تجربه و سابقه پزشک موردنظر اطمینان حاصل کنید.
  • پزشک موردنظر باید از بروز ترین تجهیزات و ابزارآلات در تشخیص و درمان و حتی جراحی ها استفاده کند. هر چه دستگاه های مورد استفاده برای انجام خدمات درمانی پیشرفته تر و مدرن تر باشد، زمان تشخیص و درمان بیماری ها بسیار کوتاهتر خواهد بود.
  • بهترین دکتر ناباروری در ایران پزشکی می باشد که مدرک تخصصی مرتبط با بیماری های زنان و درمان مشکلات ناباروری را دارا باشد و هم چنین این مدرک تحصیلی را از معتبرترین مراکز آموزشی و دانشگاه ها دریافت نموده باشد.
  • از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر ناباروری در ایران این می باشد که سلامت بیماران را جزء اولویت های اصلی کاری خود تلقی نماید و به جنبه های مالی هیچ گونه توجهی نداشته باشد.
  • ویژگی دیگر پزشک متخصص این است که باید از اخلاق و رفتار مناسبی در برخورد با مراجعه کنندگان استفاده نماید.
  • بهترین دکتر ناباروری در ایران می بایست دارای تاییدیه وزارت بهداشت و نظام پزشکی باشد.
  • بهترین دکتر ناباروری در ایران، در صورتی جزء بهترین ها محسوب می شود که از متنوع ترین و بهترین روش ها در تشخیص و درمان بیماری ها بهره گیرد.

روش درمانی ناباروری در خانم ها

بهترین دکتر ناباروری در ایران پس از معاینات لازم و انجام آزمایشات، در نخستین مرحله در صورتی که بیمار دچار مشکلات تخمک گذاری شده باشد، انواع داروهای باروری را تجویز می کند و بسیار مهم می باشد که شما پیش از مصرف این داروها از عوارض، خطرات و جوانب مثبت آن ها آگاهی کامل داشته باشید و با دیدی باز از این روش بهره بگیرید.

بهترین دکتر ناباروری در ایران در صورتی که معاینات لازم را بر روی بیمار انجام دهد و متوجه پیچیدگی مشکل گردد، عمل جراحی را پیشنهاد می دهد و به کمک جراحی مشکلاتی هم چون: رحم، لوله های رحمی و تخمدان ها را برطرف خواهد ساخت.

از دیگر روش های درمان ناباروری که توسط بهترین دکتر ناباروری در ایران صورت می گیرد، می توان به روش های IUI، ICSI و آی وی اف و میکروانجکشن اشاره کرد.

روش درمانی ناباروری در خانم ها

روش درمان ناباروری در آقایان

بهترین دکتر ناباروری در ایران پس از بررسی های لازم، روش های درمانی متناسب با مشکل بیمار را انتخاب و سپس به اجرا می رساند و از جمله این روش های درمانی که براثر نوع مشکل آقایان انتخاب می شود، عبارتند از:

در صورتی که دلیل اصلی ناباروری در آقایان وجود تعداد بسیار کم اسپرم باشد، روش های درمانی متعدد خواهد بود. از این رو در برخی مواقع پزشک متخصص روش استخراج اسپرم از دستگاه تولید مثل مردان را پیش می گیرد و اگر این عمل نتیجه بخش نباشد، بهترین دکتر ناباروری در ایران روش جراحی را توصیه می کند. هم چنین روش ساده تر، مصرف آنتی بیوتیک ها در کاهش عفونت های اسپرمی نیز توسط متخصص ناباروری امتحان می گردد.

در مواقعی که بیمار، از مشکلات جنسی اعم از ناتوانی و انزال زودرس رنج می برد، بهترین دکتر ناباروری در ایران، به منظور درمان وی، داروها و مشاوره های رفتاری را برای بیمار تجویز می کند.

از روش های دیگر درمان ناباروری در آقایان می توان به روی آی وی اف(IVF)، روش میکرواینجکشن، IUI و ICSI اشاره نمود.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر ناباروری در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا