پزشکان

بهترین متخصص آی وی اف در ایران در سال 1402 (لیست بهترین ها)

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین متخصص آی وی اف در ایران آشنا کنیم. همانطور که می دانید باروری در میان انسان ها بسیار حائز اهمیت می باشد و در صورتی که شخصی دچار مشکلات ناباروری شده باشد و امکان بارداری را نداشته باشد با مراجعه به بهترین متخصص آی وی اف و انجام خدمات IVF به فرزند آوری اقدام می نماید. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به انجام آی وی اف در اختیارتان قرار می دهیم، بنابراین تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

بهترین متخصص آی وی اف در ایران

با در نظر داشتن به این موضوع که انجام آی وی اف و نتیجه بخش بودن آن بسیار مهم و حساس می باشد، از این رو نمی توان این اقدام را نزد هر پزشکی انجام داد و نیاز است که در بهترین کلینیک و یا توسط بهترین متخصص آی وی اف صورت گیرد. بنابراین باید بهترین متخصص آی وی اف در ایران را شناخت که از جمله راه های شناسایی ایشان، دارای بودن ویژگی های زیر می باشد:

از جمله ویژگی های بهترین متخصص آی وی اف در ایران عبارتند از:

 • بهترین متخصص آی وی اف در ایران به پزشک گفته می شود که دارای مدارک تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی خود باشد و همچنین در زمینه فعالیت خویش مهارت های لازم را دارا باشد.
 • پزشکی را بهترین می دانیم که در زمینه تخصصی خود سابقه و تجربه بالایی داشته باشد و بیماران بسیاری را با انجام این روش باردار نموده باشد.
 • بهترین متخصص آی وی اف پزشکی می باشد که تنها هدف وی کسب رضایت بیماران خویش باشد و به جنبه های مالی توجهی نکند.
 • بهترین متخصص آی وی اف می بایست از دستگاه ها و تجهیزات به روز دنیا استفاده کند.
 • متخصص آی وی اف می بایست تحت نظر وزارت بهداشت و درمان به طبابت خود بپردازد و دارای شماره نظام پزشکی باشد.
 • مطب و یا کلینیک بهترین متخصص آی وی اف باید در مرکز شهر و نزدیک به وسایل نقلیه عمومی باشد.
 • بهتر است که بهترین متخصص آی وی اف در بهترین بیمارستان دولتی در تهران و یا هر شهر دیگری خدمت نماید تا دسترسی به ایشان به آسودگی صورت گیرد.
بهترین متخصص آی وی اف در ایران

چگونه بهترین متخصص آی وی اف در ایران را بشناسیم؟

از جمله روش های یافتن بهترین متخصص آی وی اف در ایران به شرح زیر می باشد:

 1. جست و جو در فضای مجازی همچون گوگل
 2. پرس و جو از اشخاصی که قبلا آی وی اف انجام داده اند و از پزشک خویش رضایت کافی را دارا می باشند.
 3. برای شناسایی بهترین متخصص آی وی اف به شما پیشنهاد می کنیم که از پزشک زنان خویش سوال بفرمایید، به این سبب که پزشکان معمولا از همکاران خویش و تخصص ها و مهارت های آن ها آگاهی کامل دارند و از این رو بهترین گزینه را به شما معرفی خواهند نمود.

چه موقع از آی وی اف استفاده می شود؟

همانطور که قبلا نیز اشاره نمودیم، آی وی اف یکی دیگر از روش های باروری می باشد که بهترین متخصص آی وی اف در ایران پس از بررسی های لازم و تشخیص این که هیچ راهی برای بارداری فرد وجود ندارد، از این روش بهره می گیرد. در صورتی که فرد هر یک از مشکلات زیر را دارا باشد، بهترین دکتر نازایی در تهران ایشان را به بهترین متخصص IVF در کرج و یا هر شهر دیگری ارجاع می دهد و اقدامات لازم صورت می گیرد. از جمله این موارد عبارتند از:

 • ناباروری بی دلیل
 • وجود موارد اندومتریوز
 • در مواقع حساس که به دنبال بیماری های خاص، بارداری برای مادر خطرساز باشد.
 • شدت بالای تخمدان پلی کیستیک
 • فاکتور رحمی: این مشکل در پی چسبندگی رحم و دیگر موارد از این قبیل ایجاد می شود که به دنبال آن فرد جنین را نمی تواند نگه دارد و منجر به سقط آن می شود، بهترین دکتر زنان در تهران خاطر نشان می کند که این مشکل پس از درمان های لازم از بین می رود. اما در صورتی که چسبندگی بسیار شدید باشد، باید به بهترین متخصص آی وی اف مراجعه نمایید و ایشان اقدامات لازم را انجام خواهند داد.
 • کاهش ذخیره تخمدان: یکی از دلایل ناباروری در خانم ها کم شدن ذخیره تخمدان بنا به بالا رفتن سن و دیگر موارد که موجب می شود تخمدان دچار نارسایی زودرس شود و فرد با ناباروری رو به رو گردد. در این صورت نیاز است که شخص به سراغ بهترین دکتر ناباروری در تهران برود و تحت درمان های لازم قرار گیرد. نکته قابل توجه این است که کاهش ذخیره تخمدان بسیار مهم است و باید آن را جدی گرفت.
 • حفظ نمودن باروری برای زمان آینده
 • انسداد لوله های فالوپ
 • یائسگی زودرس: این مورد بسیار نادر می باشد و نکته قابل توجه این است که به راحتی قابل درمان به کمک روش های باروری می باشد.
 • اختلالات اسپرم
چه موقع از آی وی اف استفاده می شود؟

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گذاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین متخصص آی وی اف در ایران آشنا کند و مطالب ارزشمندی را در اختیارتان قرار دهد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده در قسمت بالا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا